Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4 - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-12, 21:08   #3271
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Perełeczka Pokaż wiadomość
W listopadzie i październiku również miałam takie bóle, tyle, że pod koniec cyklu. To jest tępy ból, taki monotonny. Test negatywny i okres również był.
To powiedz mi, na jakiej zasadzie pytasz, czy jesteś w ciąży?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 21:16   #3272
klucha07
Raczkowanie
 
Avatar klucha07
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 193
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

DO PEREŁECZKA:

nie zaszkodzi jak pójdziesz do lekarza. On będzie wiedział najlepiej. Ja się również wybiorę, no chyba, że się wszystko wyjaśni wcześniej ;] jak kupie test. chociaż testom też do końca nie wierzę...
klucha07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 21:25   #3273
Perełeczka
Raczkowanie
 
Avatar Perełeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 57
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

DO SZAJAJABA: tak jak napisałam kilka postów wcześnie, tyle się czyta o tym, że w trakcie ciąży może wystepować okres. Dostałam go 5 stycznia (cykl 34 dni) a do zbliżenia doszło 31 grudnia, więc teoretycznie były to dni niepłodne. Ale niepokoi mnie ten ból, o ile wcześniej występowal przed okresem moglam go zwalic na poowulacyjny, ale dzis mam 8 dzien cyklu....... czy to mozliwe zeby brzuch bolal juz okolo tygodnia przed owulka?
Perełeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 21:35   #3274
klucha07
Raczkowanie
 
Avatar klucha07
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 193
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

kiedys trafiłam z takim silnym bólem na izbę... gin powiedział ze pęka mi pęcherzyk... mimo ze byłam tydzien przed owul. bywa... mówił ze to się czasem zdarza...
klucha07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 21:49   #3275
Perełeczka
Raczkowanie
 
Avatar Perełeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 57
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez klucha07 Pokaż wiadomość
kiedys trafiłam z takim silnym bólem na izbę... gin powiedział ze pęka mi pęcherzyk... mimo ze byłam tydzien przed owul. bywa... mówił ze to się czasem zdarza...
Owulacja może się też przesunąć, fakt... mam bolesne miesiączki, jakoś tak wszystko w tej kwestii odziedziczam po Mamie, u niej wygladało to tak samo, i te bardzo bolesne owulacje. Wiesz, człowiek sobie tu już wmawia zagnieżdżanie się zarodka i ciąże, mimo okresu i negatywnego wyniku testu ''12 dni po''....
Perełeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 22:49   #3276
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Perełeczka Pokaż wiadomość
DO SZAJAJABA: tak jak napisałam kilka postów wcześnie, tyle się czyta o tym, że w trakcie ciąży może wystepować okres.
czepiacz mi się włączył.
jak ciąża, to nie okres. co najwyżej krwawienie/plamienie.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 23:00   #3277
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

a ja nadal sie zamartwiam, czy jest szansa czy nie, kochalismy sie bez zabezpieczenia dodatkowego, zapomnialam 6 tabletkibo powinnam wziac o 1 w nocy a wzielam po 11 godzinach...
niby zmiescilam sie w ulotce..
w sobote powinnam dostac okres, bola mnie piersi, na twarzy mam wypryski jak zawsze przed @, ale mysli mnie gnebia
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-13, 05:27   #3278
klucha07
Raczkowanie
 
Avatar klucha07
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 193
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

otóz to.. moja mama miała tak samo jak ja... tylko ostatnio dziwnie czesto przygląda sie na mój brzuch i podpytuje po co u lekarza ostatnio byłam... jak to jest z tą ich matczyną intuicją? ... czują ciąże nosem aj te mamy.. w co do tego wpajania to fakt... babski świat..
klucha07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 08:38   #3279
Bebooczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 222
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

No własnie mam nadżerke..testu nie moge zrobic bo jesio nie czas...martwie sie, mozliwe ze podraznienie... mam nadzieje ze nie jestem w ciązy... dam znac co to było, najbardziej mnie ten plyn martwi...
__________________

Bebooczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 10:28   #3280
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

robilam test, nie jestem w ciazy
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 13:43   #3281
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Zapytalabym sie gdzie indziej, ale wiem ze tutaj znajde kompetentne osoby.
Mianowicie, w dniu 10 grudnia, bylam u ginekologa. Kazal mi on nie czekac na miesiaczke tylko 10 grudzien traktowac jako 1 dzien cyklu (mimo ze byl to ok 40dzien, mam pcos) i wtedy przyjac androcur. Od 5tego dnia cyklu, czyli przy 5tej tabletce androcuru, zaczac brac cilest (10 dnia cyklu odstawic androcur, ostatnie 10 tabletek cilestu dexamethasone i witamina PP).

Niedostalam krwawienia z odstawienia/miesiaczki, zadzwonilam wiec do ginekologa z pytaniem czy to wina hormonow i czy powinnam sie martwic, bo ciaze na bank wykluczam. Mialam wszystkie objawy miesiaczki ale nie krawienie, czyli standardowy bol piersi, bol podbrzusza, ogolne rozdraznienie.
Pielegniarka dosc kompetentna, bo nie raz z nia rozmawialam powiedziala mi ze jeszcze tak moze byc i ze skoro moge ciaze wykluczyc to zebym sie nie martwila i czekala cierpliwie.
Ale niestety nie potrafila mi odpowiedziec na jedno pytanie, czy rozpoczynajac drugi blister, jestem zabezpieczona, skoro nie wzielam pierwszego blistra w odpowiednim dniu? I czy w ogole bylam zabezpieczona? Musze przyznac ze brak miesiaczki nasunal mi te pytania, ciaze naprawde mogle wykluczyc bo musialabym wpasc przez zaschniety plyn preejakulacyjny, albo deske klozetowa :P , ale tak mnie naszlo, ze co jesli przez to ze pierwszy blister tak a nie inaczej musialam wziac to przez to jakos szwankuje zabezpieczenie?
Wiec to pytanie kieruje do ktorejkolwiek z dziewczyn, ktora potrafi mi na nie odpowiedziec.
Jezeli to ma jakies znaczenie to ten cykl jest bez androcuru, tabletki bralam najwiecej z 6h opoznieniem ktore jest dopuszczalne.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?


Edytowane przez SzpiegZKrainyDeszczowców
Czas edycji: 2009-01-13 o 13:47
SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-13, 14:05   #3282
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Zapytalabym sie gdzie indziej, ale wiem ze tutaj znajde kompetentne osoby.
Mianowicie, w dniu 10 grudnia, bylam u ginekologa. Kazal mi on nie czekac na miesiaczke tylko 10 grudzien traktowac jako 1 dzien cyklu (mimo ze byl to ok 40dzien, mam pcos) i wtedy przyjac androcur. Od 5tego dnia cyklu, czyli przy 5tej tabletce androcuru, zaczac brac cilest (10 dnia cyklu odstawic androcur, ostatnie 10 tabletek cilestu dexamethasone i witamina PP).

Niedostalam krwawienia z odstawienia/miesiaczki, zadzwonilam wiec do ginekologa z pytaniem czy to wina hormonow i czy powinnam sie martwic, bo ciaze na bank wykluczam. Mialam wszystkie objawy miesiaczki ale nie krawienie, czyli standardowy bol piersi, bol podbrzusza, ogolne rozdraznienie.
Pielegniarka dosc kompetentna, bo nie raz z nia rozmawialam powiedziala mi ze jeszcze tak moze byc i ze skoro moge ciaze wykluczyc to zebym sie nie martwila i czekala cierpliwie.
Ale niestety nie potrafila mi odpowiedziec na jedno pytanie, czy rozpoczynajac drugi blister, jestem zabezpieczona, skoro nie wzielam pierwszego blistra w odpowiednim dniu? I czy w ogole bylam zabezpieczona? Musze przyznac ze brak miesiaczki nasunal mi te pytania, ciaze naprawde mogle wykluczyc bo musialabym wpasc przez zaschniety plyn preejakulacyjny, albo deske klozetowa :P , ale tak mnie naszlo, ze co jesli przez to ze pierwszy blister tak a nie inaczej musialam wziac to przez to jakos szwankuje zabezpieczenie?
Wiec to pytanie kieruje do ktorejkolwiek z dziewczyn, ktora potrafi mi na nie odpowiedziec.
Jezeli to ma jakies znaczenie to ten cykl jest bez androcuru, tabletki bralam najwiecej z 6h opoznieniem ktore jest dopuszczalne.
Faktycznie, może się zdarzyć, że krwawienie nie wystąpi i to nie musi oznaczać ciąży. zwłaszcza, ze to Twoje pierwsze opakowanie. Nowe opakowanie rozpoczynasz i jesteś zabezpieczona. Co do zabezpieczenia w pierwszym blistrze- w sumie ciężko mi powiedzieć, ze względu na ten androcur- nie wiem w końcu w którym dniu cyklu zaczęłaś te tabletki brać :P ten 5dzień to taki tylko umowny był, bo jak wiadomo cykl zaczyna się liczyć od pierwszego dnia krwawienia.. wydaje mi się, że w tym przypadku pierwszy miesiąc z tabletkami jeszcze nie był bezpieczny- ale teraz już jest (tzn przy drugim opakowaniu)
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 14:06   #3283
mnemozyne
Raczkowanie
 
Avatar mnemozyne
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 46
Smile Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

SzpiegZKrainyDeszczowców ja niestety nie pomogę bo zwyczajnie nie mam o tym zbyt dużego pojęcia.

natomiast chciałam zamieścić swoje pytanie...
Wiem że niby w ciąże nie jest tak łatwo zajść...ale rozum mówi co innego a nerwy swoje;] mianowicie:
kochamy się z chłopakiem zawsze z prezerwatywą i jest to zawsze stosunek przerywany. nigdy nie pękła nam prezerwatywa. jedyna sytuacja ew. niebezpieczna<czyt. ew. minimalne szanse na zajście w ciążę>zdarzyła się 3 stycznia. Mój Partner po wytrysku niby umył ręce ale potem nie był przekonany co do dokładności tego zabiegu a następnie zaczął mnie pieścić. było to tuż po miesiączce a wiec dni prawdopodobnie nie płodne..jednak ja odczuwam ból w okolicach podbrzusza od kilku dni, zgaga, wzdęcia, zawroty głowy..wiem, ze to za wcześnie na jakieś objawy ciążowe<?> jednak jak wiemy każda kobieta jest inna i różnie reaguje. do miesiączki zostało jeszcze trochę czasu... możecie jakoś mnie uspokoić co do szans na ciąże?
mnemozyne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 14:11   #3284
klucha07
Raczkowanie
 
Avatar klucha07
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 193
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

o kochana ja mam to samo.. piszą, że to owulacja... która się może przesuwać. Dzisiaj wystąpiła u mnie zgaga. Bóle mam już 3 dzień. Czekam. Moze zwróć uwage na śluz. Moze to Cie skieruje w którymś kierunku. trudno powiedzieć. Istnieje prawdopodobieństwo na pewno. Jak zawsze ;] albo zrób test. poczekaj jeszcze trochę no chyba, że obajwy ustąpią. Zyczę Ci zeby sie stało po Twojej myśli
klucha07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 14:21   #3285
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez mnemozyne Pokaż wiadomość
SzpiegZKrainyDeszczowców ja niestety nie pomogę bo zwyczajnie nie mam o tym zbyt dużego pojęcia.

natomiast chciałam zamieścić swoje pytanie...
Wiem że niby w ciąże nie jest tak łatwo zajść...ale rozum mówi co innego a nerwy swoje;] mianowicie:
kochamy się z chłopakiem zawsze z prezerwatywą i jest to zawsze stosunek przerywany. nigdy nie pękła nam prezerwatywa. jedyna sytuacja ew. niebezpieczna<czyt. ew. minimalne szanse na zajście w ciążę>zdarzyła się 3 stycznia. Mój Partner po wytrysku niby umył ręce ale potem nie był przekonany co do dokładności tego zabiegu a następnie zaczął mnie pieścić. było to tuż po miesiączce a wiec dni prawdopodobnie nie płodne..jednak ja odczuwam ból w okolicach podbrzusza od kilku dni, zgaga, wzdęcia, zawroty głowy..wiem, ze to za wcześnie na jakieś objawy ciążowe<?> jednak jak wiemy każda kobieta jest inna i różnie reaguje. do miesiączki zostało jeszcze trochę czasu... możecie jakoś mnie uspokoić co do szans na ciąże?
spokojnie, umył ręce, może nawet niedokładnie, ale potem je pewnie wytarł - to nie jest środowisko przyjazne dla plemników.. tak się w ciążę nie zachodzi, no stress ;P
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 16:30   #3286
mnemozyne
Raczkowanie
 
Avatar mnemozyne
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 46
Wink Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez klucha07 Pokaż wiadomość
o kochana ja mam to samo.. piszą, że to owulacja... która się może przesuwać. Dzisiaj wystąpiła u mnie zgaga. Bóle mam już 3 dzień. Czekam. Moze zwróć uwage na śluz. Moze to Cie skieruje w którymś kierunku. trudno powiedzieć. Istnieje prawdopodobieństwo na pewno. Jak zawsze ;] albo zrób test. poczekaj jeszcze trochę no chyba, że obajwy ustąpią. Zyczę Ci zeby sie stało po Twojej myśli

śluz...no jest go dużo..i taki biało żółty...ale nic mnie nie piecze ani nie swędzi więc pdopada chyba jakaś infekcja...w poniedziałek wybieram się do gina bo bolesne miesiączki i ten ból jajników..i wszystko się wyjaśni. wiec czekamy
mnemozyne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 17:04   #3287
klucha07
Raczkowanie
 
Avatar klucha07
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 193
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

no infekcja w takim razie odpada. u mnie też widzę śluzik.. biały. wczesniej był przezroczysty jak galaretka (jak przy płodnych) był pół dnia później zmienił sie na biały... dzisiaj jest MOKRO niesamowicie. no cóż xD w dzień okresu sie wyjaśni
klucha07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 17:33   #3288
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;10461506]

Wsadzenie penisa nie jest konieczne do zajścia w ciążę, dziewczyno! Doczytaj co nieco.[/quote]

oczywiscie ze nie chocdzilo mi tylko o penetracje wiadomo ze sperme chlopak mogl przeniesc na palcach, ale tego nie zrobil, wiec laska nie moze byc w ciazy z nikąd
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 19:19   #3289
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Dobry wieczór wszystkim....chcialam sie podzielic z wami moimi spostrzerzeniami...od wczoraj zauwazylam żyłki na moich piersich sa bardziej widoczne...a teraz pytanie...hehe...czy to moze objaw ciazy czy one zawsze tam byly a ja je dopiero wczoraj zauwazyłam....wiecie co juz nic mnienie zdziwi a jak w czwartek (albo w piatek, jeszcze sie zastanawiam kiedy zrobie test) pokaze sie jedna kreska to bede sie tak z siebie smiała...i wam pozwalam śmiać się ze mna...posmieje posmieje a w sobote pojde na impreze odreagowac bo to byly bardzo stresujace dwa tygodnie ...i trwaly jak wiecznosc....masakra....d latego tak bardzo was rozumiem co znaczy stres zwiazany z niepewnoscia czy sie udalo czy jeszcze nie ...czy to juz czy moze nie teraz....te liczenie 10.000 razy dziennie czy w tedy byla owulacja czy nie...codzinnie poobudzeniu ta sama swiadomosc i ten stres lek bijace szybciej serce...codzienna oserwacja organizmu...ciagle mysli wyobrazenia, marzenia....analizowanie na tysiac roznych sposobowbolu piersi...codziennie odwiedzanie forum....czytanie waszych opini..niekiedy ostrych i drwiacych...szukanie wszelkich i formacji w internecie cos o swoim przypadku, informacji kiedy anjlepiej zrobic test i to czekanie na okres...wiecie co z pelna świadomościa i przekonaniem stwierdzam...ze miesiac w miesiac takich wariacji to ja bym nie zniosla)dobrze ze u mnie tes stresy pojawiaj sie sporadycznie)....taki stan na dluzsza mete napewno doprowadzilby mnie do wariacji juz niewiele mi brakowalo ale ten pierwszy test sprowadzil mnie nzacznie(aczkolwiek nie do konca ) na ziemie...goraco pozdrawiam..
Ps.chcialabym sie was doradzic...ale to chodzi o sytuacje z moim chlopakiem..jesli nie macie nic przeciwko aby na tym watku poruszyc problem natury damsko- męskiej dajcie znac.
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-13, 19:28   #3290
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
Faktycznie, może się zdarzyć, że krwawienie nie wystąpi i to nie musi oznaczać ciąży. zwłaszcza, ze to Twoje pierwsze opakowanie. Nowe opakowanie rozpoczynasz i jesteś zabezpieczona. Co do zabezpieczenia w pierwszym blistrze- w sumie ciężko mi powiedzieć, ze względu na ten androcur- nie wiem w końcu w którym dniu cyklu zaczęłaś te tabletki brać :P ten 5dzień to taki tylko umowny był, bo jak wiadomo cykl zaczyna się liczyć od pierwszego dnia krwawienia.. wydaje mi się, że w tym przypadku pierwszy miesiąc z tabletkami jeszcze nie był bezpieczny- ale teraz już jest (tzn przy drugim opakowaniu)
W zyciu to ktores z koleji, po polrocznej przerwie owszem pierwsze.
Orientacyjnie byl to: androcur - 40 dzien cyklu, cilest - 45 dzien cyklu. Ale taka informacja Ci nie pomoze. Chyba No coz, bede cierpliwie czekac na ciocie, ktora moze przyjechac nawet w trakcie cilestu, cierpliwie brac proszki, i miec nadzieje ze ciocia w koncu przyjedzie, bo normalnie nie czuje sie dobrze psychicznie.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 19:32   #3291
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Dziewczyny tak z ciekawości-po jakim czasie po zapłodnieniu(stosunku) test ciążowy "widzi"ciążę?
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 19:35   #3292
klucha07
Raczkowanie
 
Avatar klucha07
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 193
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

jakieś 10 dni powinien już wykazać lekką kreche.
klucha07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 19:41   #3293
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Dziękuje Ci Klucha Ja jakaś mało świadoma jestem w tym temacie
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 20:09   #3294
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
W zyciu to ktores z koleji, po polrocznej przerwie owszem pierwsze.
Orientacyjnie byl to: androcur - 40 dzien cyklu, cilest - 45 dzien cyklu. Ale taka informacja Ci nie pomoze. Chyba No coz, bede cierpliwie czekac na ciocie, ktora moze przyjechac nawet w trakcie cilestu, cierpliwie brac proszki, i miec nadzieje ze ciocia w koncu przyjedzie, bo normalnie nie czuje sie dobrze psychicznie.
nie liczy się że wcześniej już brałaś, tylko tak jak napisałaś- że zaczęłaś po jakiejś przerwie
owszem, to nic nie pomoże, bo tabletki zaczynamy brać, jak pewnie wiesz, albo w pierwszym dniu cyklu=w pierwszy dzień krwawienia, albo w 2-5 dniu cyklu.. jako, że u Ciebie było to później- uważam, że zabezpieczenia w pierwszym opakowaniu nie miałaś skoro ciążę wykluczasz to myślę, że nie ma co się martwić i zobaczyć co będzie w następnej przerwie ;p
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 20:31   #3295
klucha07
Raczkowanie
 
Avatar klucha07
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 193
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Dziękuje Ci Klucha Ja jakaś mało świadoma jestem w tym temacie

a nie ma za co ja do niedawno też byłam ciemna ;] dopóki nie poznałam takiego typa co mi odwrócił życie do góry nogami phe musiałam się sporo dowiedzieć co i jak w tych naszych organizmach ;] 27 robię test już mnie męczy sama świadomość ze to jeszcze tyle czasu
klucha07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 23:30   #3296
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
W zyciu to ktores z koleji, po polrocznej przerwie owszem pierwsze.
Orientacyjnie byl to: androcur - 40 dzien cyklu, cilest - 45 dzien cyklu. Ale taka informacja Ci nie pomoze. Chyba No coz, bede cierpliwie czekac na ciocie, ktora moze przyjechac nawet w trakcie cilestu, cierpliwie brac proszki, i miec nadzieje ze ciocia w koncu przyjedzie, bo normalnie nie czuje sie dobrze psychicznie.
Szpieguś, moim zdaniem w trakcie drugiego blistra jesteś na bank zabezpieczona. o to drugi blister, niezależnie od czasu, w którym wzięłaś pierwszy. Aczkolwiek może lekarz by to wiedział inaczej? U mnie Yasmine wyeliminowała @ w ogóle. Pierwszy raz zrobiłąm test, a potem machnęłam ręką. Ciekawe jak będzie z tym u Ciebie na dłuższą metę...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 13:08   #3297
Gmti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 25
jeden okres tuż po drugim. Ciąża?

witam! Mam do Was pytanie. Kochałam się z moim chłopakiem w ostatnim dniu okresu 28 listopada, brałam tabletki duphaston na uregulowanie okresu. po miesiącu dostałam okres tak jak powinnam, i po tym okresie po 5 dniach dostałam kolejny. Normalne krwawienie - obfite. Co to może być? Od trzech dni jest mi niedobrze, bolą mnie jajniki, mam wstręt do jedzenia, i schudłam pare kilo... czy to moze byc objaw ciąży?
Gmti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 13:24   #3298
Gmti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 25
Dot.: jeden okres tuż po drugim. Ciąża?

aa i jeszcze chciałabym dodać, że w tym czasie co dostałam drugi okres to miałam grype.
Ale może jezeli dostalam zwykly okres to niepowinnam byc w ciąży?
Gmti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 13:31   #3299
Hestia1982
Raczkowanie
 
Avatar Hestia1982
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: jeden okres tuż po drugim. Ciąża?

Najlepiej byłoby pójść z tym do ginekologa, a nie gdybać.
Ja też biorę Duphaston od długiego czasu i 2 razy mi się zdarzyło, że następny okres pojawił się już po 12 dniach.
To niekoniecznie musi oznaczać ciążę (ale też jej to nie wyklucza), może to tylko takie rozregulowanie spowodowane chorobą. Jednak zawsze warto poradzić się fachowca, bo ja tu specjalistką nie jestem.
Zdrówka życzę .
__________________
Książki na wymianę https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=792988
Hestia1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 14:53   #3300
anusiaa89
Zadomowienie
 
Avatar anusiaa89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 295
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak z ciekawości-po jakim czasie po
zapłodnieniu(stosunku) test ciążowy "widzi"ciążę?

od stosunku do zapłodnienia upływa troche czasu, do tego nie dochodzi podczas samego stosunku.

Cytat:
Napisane przez klucha07 Pokaż wiadomość
jakieś 10 dni powinien już wykazać lekką kreche.
NIEPRAWDA. 14 dni od stosunku to minimum aby test był wiarygodny.
__________________

anusiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:00.