Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-24, 11:15   #181
Moonwalker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 181
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

O dziwo na egzaminie ani razu sie nie pomyliłam, za to na ostatnich godzinach nauki przed egzaminem co chwilę.
Moze w stresie jestem bardziej skupiona
__________________
Moonwalker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 17:15   #182
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

No dobra powiem Wam Raz mi sie zdarzylo wjechac w jednokierunkowa
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 21:17   #183
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Dawno nie zagladalam na ten watek

Stoje sobie na skrzyzowaniu z zamiarem jazdy prosto, po czym stwierdzam ze w zasadzie to lepiej mi bedzie skrecic w lewo. Zielone sie zrobilo, ruszam no i Ci z naprzeciwka tez, wiec stoje na srodku i czekam az bede mogla skrecic w lewo, nawet ktos na mnie trabnal, wiec cos mi juz przestalo pasowac.

Okazalo sie ze tam oczywiscie byl zakaz skretu w lewo Na domiar zlego wszystkiemu bacznie przygladali sie policjanci stojacy na swiatlach w ulicy w ktora chcialam skrecic
Juz w myslach mi sie kolatalo 'ocho, bedzie pierwszy mandat', wiec jade z zolwia predkoscia, na wypadek jakby chcieli mnie zatrzymac Na szczescie pogrozili mi tylko palcem
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 09:03   #184
koniarka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 282
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

No to teraz moja dzisiejsza wpadka (swoją drogą fajnie, że nie jestem odosobniona w takich wybrykach )
Schodzę rano do samochodu - patrzę, a tam z przodu mojego autka i z tyłu dwa samochody - tak po 20 cm luzu, po lewej wysoki krawężnik - nie idzie wjechać... No, ale myślę dam radę. Zapakowałam się do toczydełka i kręcę... minęło chyba 10 minut, a ja dalej w tym samym miejscu Wezwałam na pomoc TŻ (dodam, że była 6 rano, a on ma wolne). Zszedł i zaczął się śmiać. Wsiadł - dwa razy przekręcił kierownicę i wyjechał oczywiście zaspanym głosem mówiąc mi, że naprwdę wąsko było...
No więc ja wsiadam do mojego autka i jadę do pracy. Za chwilę dzwoni telefon - odbieram, a mój TŻ pyta "kochanie, a ty przypadkiem nie jedziesz na ręcznym?" - ups... Teraz się będzie śmiał pół roku
koniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 16:35   #185
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Moja wpadka:

Dość szybko jechałam i w ostatniej chwili zauważyłam stację benzynową, więc szybko skręciłam hamując.

Zatrzymał mnie dość wysoki krawężnik bo nie wyrobiłam.

Za mną dość ostro wszystkie samochody zaczęły hamować, a ja spokojnie, wsteczny i na środku drogi wycofałam i wjechałam na stację przy donośnym akompaniamencie klaksonów.... ale ponieważ miałam SOAD głośno nastawiony, to słabo innych kierowców słyszałam
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 21:33   #186
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

2,5 miesiąca po kupnie autka przyprawiłam je o 'piękną' zieloną farbę na zderzaku z prawej strony z przodu
Pojechałam do Galerii Kazimierz, a potem miałam iść coś ważnego załatwić niedaleko, parkowałam na parkingu G.Kaz. i oczywiście za szybko, zbyt mały skręt kierownicy i prawym prozdem zahaczyłam o filar, który był zielony Zdarty lakier i podkład, samochód do zrobienia, ale nie mam na razie ani czasu ani kasy. Taka jestem mądra :P
Ale to było w grudniu :P

Ahh, ja takich wpadek mam trochę, mogłabym książkę napisać :P
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 14:32   #187
nadi-a
Raczkowanie
 
Avatar nadi-a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 495
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Hmm, sytuacja miała miejsce na kursie...
Jade sobie jade grzecznie, w pewnym momencie się zatrzymałam przed skrzyżowaniem, po chwili instruktor do mnie:
"a czemu my stoimy? "
spojrzałam na sygnalizator.. ZIELONE a ja stoję
zburaczyłam się, ale dzielnie ruszam dalej skoro zielone i w tym momencie mój ukochany instruktor dał tak po hamulcach, że gdyby nie pasy, to wyleciałabym przednią szybą... okazało się, że światło się zdązyło zmienić na ŻÓŁTE jak ruszyłam
śmiał się ze mnie, że popelniłam na jednych światłach dwa poważne błędy na raz
szczerze mówiąc to do dziś nie wiem czemu sie zatrzymałam na tym zielonym (dodam, że nie jestem daltonem ) i o czym ja wtedy myślałam dobrze, że nikt za mną nie jechał
__________________
"ja nie chcę wiele - Ciebie i zieleń, i żeby wiatr kołysał gałęzie drzew... ja nie chcę wiele, ale nie mniej niż wszystko: Ciebie i zieleń, i żeby listkom akacji było wietrznie, i żeby sercu - bezpiecznie"




narzeczona
nadi-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 09:07   #188
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Cytat:
Napisane przez nadi-a Pokaż wiadomość
Hmm, sytuacja miała miejsce na kursie...
Jade sobie jade grzecznie, w pewnym momencie się zatrzymałam przed skrzyżowaniem, po chwili instruktor do mnie:
"a czemu my stoimy? "
spojrzałam na sygnalizator.. ZIELONE a ja stoję
zburaczyłam się, ale dzielnie ruszam dalej skoro zielone i w tym momencie mój ukochany instruktor dał tak po hamulcach, że gdyby nie pasy, to wyleciałabym przednią szybą... okazało się, że światło się zdązyło zmienić na ŻÓŁTE jak ruszyłam
śmiał się ze mnie, że popelniłam na jednych światłach dwa poważne błędy na raz
szczerze mówiąc to do dziś nie wiem czemu sie zatrzymałam na tym zielonym (dodam, że nie jestem daltonem ) i o czym ja wtedy myślałam dobrze, że nikt za mną nie jechał
To się nie ma co śmiać , mój TŻ z nieznanych nikomu przyczyn kilka razy zrobił to samo Z tą różnicą, że on ma prawo jazdy jakieś 7-8 lat...
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 11:58   #189
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Wczorajszy egzamin na prawo jazdy (zdany ), jedziemy sobie i omijam rowerzyste na drodze, egzaminator pyta się jaka musi być odległość, aby go wyminąć a ja "5 metrów" Haha, dopiero jak kończyła się jazda, przeanalizowałam to co poweidziałam i i przeprosiłam egzaminatora mówiać "oczywiście bezpieczna odległość" a on "Tak tak, 1 m" hehe Nie wiem czemu palnęłam 5m, wogole nie zdaweałam sobie sprawy jaka to jest duża odległość, droga musiałą by być conajmniej 3 pasmowa hihi Ale to wszystko przez stres
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 11:23   #190
Ogryzia
Raczkowanie
 
Avatar Ogryzia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 161
GG do Ogryzia
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Padłam ze śmiechu
Mnie zdarza się czasem ruszać z trójki (robię to bezbłędnie) oraz startować z ręcznego. Patrzę wtedy na mojego TŻ z miną "autko się popsiuło", a on tylko porozumiewawczo zerka na dźwignię ręcznego
__________________
The sweet is never as sweet without the sour
Ogryzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 08:46   #191
Ania1088
Przyczajenie
 
Avatar Ania1088
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Też się muszę do czegoś przyznać, prawko mam od trzech miesięcy, jeżdżę niewiele, pojechałam kiedyś do siostry mojego chłopaka, zaparkowałam ładnie, choć było dość wąsko. Wracam od niej i chcę wyjechać, nie wiem co mnie pokusiło... za szybko skręciłam kierownicę i otarłam o samochód zaparkowany obok, próbuje cofać i nie mogę, mój samochód się zblokował z tamtym. Dodałam wreszcie gazu i udało mi się wyjechać, masakra, przez kilka dni bez przerwy myślałam o swojej głupocie. A samochód trzeba będzie robić, zrobiło się pęknięcie
Ania1088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-23, 18:39   #192
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Cytat:
Napisane przez Ania1088 Pokaż wiadomość
Też się muszę do czegoś przyznać, prawko mam od trzech miesięcy, jeżdżę niewiele, pojechałam kiedyś do siostry mojego chłopaka, zaparkowałam ładnie, choć było dość wąsko. Wracam od niej i chcę wyjechać, nie wiem co mnie pokusiło... za szybko skręciłam kierownicę i otarłam o samochód zaparkowany obok, próbuje cofać i nie mogę, mój samochód się zblokował z tamtym. Dodałam wreszcie gazu i udało mi się wyjechać, masakra, przez kilka dni bez przerwy myślałam o swojej głupocie. A samochód trzeba będzie robić, zrobiło się pęknięcie
A tamten też uszkodziłas?
Claris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 14:34   #193
Ania1088
Przyczajenie
 
Avatar Ania1088
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Niestety zrobiłam rysę również na tamtym Nie wiem dlaczego ale czasem wsiadam do samochodu i jestem zdenerwowana, ręce mi się trzęsą ale teraz już jest lepiej i jeździ mi się coraz swobodniej.

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Cieszę się, że znalazłam to forum, czytałam tak wszystkie posty i myślę sobie może jednak nie jest tak źle i wyrośnie ze mnie dobry kierowca, w końcu jestem początkująca... A trafiłam tutaj szukając informacj o jeździe na ręcznym, bo zapomniałam kiedyś go spuścić i troszkę tak ujechałam i chciałam dowiedzieć się jakie są tego konsekwencje, ehh
Ania1088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 17:02   #194
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Cytat:
Napisane przez Ania1088 Pokaż wiadomość
Niestety zrobiłam rysę również na tamtym Nie wiem dlaczego ale czasem wsiadam do samochodu i jestem zdenerwowana, ręce mi się trzęsą ale teraz już jest lepiej i jeździ mi się coraz swobodniej.
Rozumiem, że tamten kierowca do tej pory jest nieświadomy, kto mu uszkodził wóz i nie skontaktowałaś się z nim w żaden sposób? Współczuję jemu, że na Ciebie trafił
Claris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 19:06   #195
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
Rozumiem, że tamten kierowca do tej pory jest nieświadomy, kto mu uszkodził wóz i nie skontaktowałaś się z nim w żaden sposób? Współczuję jemu, że na Ciebie trafił

Ja od pewnego czasu namiętnie spisuję rejestracje samochodów stojących obok. Na 4 samochody w domu, 3 zostały poturbowane przez jakieś dupy wołowe, które zamiast przyznać się jak na przyzwoitego człowieka przystało i poczekać albo poszukać wolą sobie pojechać i olać sprawę, więc wolę profilaktycznie spisywać I oczywiście staram się zapamiętać kolor i markę samochodu, jeśli wiem, że zapomnę, to też zapisuję Trochę czasu to zabiera, ale przynajmniej chociaż jakieś podejrzenia mogę obstawiać w razie zgłoszenia na policję (a bracholowi tak jeden wjechał w samochód, że spokojnie kwalifikuje się to na zgłoszenie policji, wgnieciony błotnik i porysowany zderzak...). Znajomej z pracy jakiś osioł przytarł zderzak jak siedziała w samochodzie, popatrzył na nią, uśmiechnął się, pomachał i... POJECHAŁ . Na jej szczęście znajomy policjant zaprosił go na rozmowę (pamiętała rejestracje) i przepraszał chyba pół godziny przerażony wizją mandatu i oczywiście zapłacił za naprawę.
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 18:48   #196
syskaa90
Rozeznanie
 
Avatar syskaa90
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin ;]
Wiadomości: 499
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

No to teraz ja... Dawno mnie tu nie było, ale dzisiejsze zdarzenie skłoniło mnie do tego, zeby tutaj zajrzec. Nie czytałam całego wątku - przyznam się bez bicia, ale nie wiem czy znajdzie się jeszcze gdzieś taka 'inteligentka' jak ja...

Tak gwoli wyjaśnienia dodam, ze prawko mam od 4 miechów. Zrobiłam już z kilka tysięcy kilometrów. Praktycznie nie było dni, zebym nie jeździła autem.

Wracam sobie do domu, ale coś podejrzanie samochód ciężko odpalił. Jade i czuje, ze szarpie, nie idzie do przodu. Zatrzymałam się i widze ze silnik nierówno chodzi, no ale coż - nie mam wyjscia, jade dalej. Jakieś 10 metrów przed zjazdem na drogę eksprespową nagle za\gasł mi samochód. Od razu poszło wspomaganie, zapaliła sie kontrolka od oleju, a ja szybko - bo już na pasie włączającym jestem - zjjeżdżam na pobocze. I kicha. Nie moge odpalic, olej mi się swieci i koniec.. Zadzwoniłam po znajomego. Olej jest. To nie to na pewno. Zaczepił na hol, udało się odpalic samochód i jedziemy (ja oczywiscie nie prowadziłąm ;p) ale zaraz na ekspresówce znowu zgasł. On patrzy i pyta się mnie, czy jest paliwo... I co się okazało...? Zabrakło paliwa... Wstyd jak nic. Mam się nabija, dobrze, ze tata nic jeszcze nie wie.


Wstyd jak nic! W dodatku jestem blondynką, co działa na moją niekorzysc... Ale chyba nie znajdzie sie taka druga mądra. Może to nie brzmi dramatycznie, ale dla mnie to siara jak nic. Będą sie ze mnie nabijac do końca życia.. Nikomu oczywiscie o tym nie powiem, bo po co ;p wie tlyko kilka osób i mam nadizje, ze tak zostanie.

Nauczyło mnie to jednego - pamiętaj o zatankowaniu samochodu... Niech to będzie dla Was przestroga Drogie Wizażanki
__________________
07.07.2008r. - kurs prawa jazdy kat. B
Zdane za II podejściem

17.01.09r. - studniówka
04.05.09r. - matura...

13.06.2oo9r. - kurs prawa jazdy kat. C
syskaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 20:09   #197
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

syskaa dałaś radę
Claris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 19:38   #198
syskaa90
Rozeznanie
 
Avatar syskaa90
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin ;]
Wiadomości: 499
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
syskaa dałaś radę
Wcale mi nie pomagasz.. hehe
__________________
07.07.2008r. - kurs prawa jazdy kat. B
Zdane za II podejściem

17.01.09r. - studniówka
04.05.09r. - matura...

13.06.2oo9r. - kurs prawa jazdy kat. C
syskaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 23:39   #199
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Tia, mi też jakiś spryciarz/jakaś spryciara uszkodziła drzwi w samochodzie. Są ostro wgniecione - ewidentnie to jakiś parkingowy osioł. Naprawa to teraz kilka stów... Rozumiem robić błędy za kierownicą, ale rozwalać komuś samochód i uciec, to świństwo.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-03, 12:05   #200
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Rok temu wyruszyłam autem Tża w miasto. I pierwsze skrzyzowanie a tu standard: zgasł mi. I za cholerę nie mogłam go odpalić. Zburaczona przesiadłam się na miejsce pasażera, patrząc jaki robie korek....ech..

a podczas kursu wbilam się na rondzie pod prąąd
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 20:24   #201
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Pojechałam do Galerii Kazimierz, a potem miałam iść coś ważnego załatwić niedaleko, parkowałam na parkingu G.Kaz. i oczywiście za szybko, zbyt mały skręt kierownicy i prawym prozdem zahaczyłam o filar, który był zielony
"Zapamiętaj kolor parkingu"
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 11:38   #202
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Uwielbiam ten wątek
Moja siostra niedługo zapisuje się na kurs, już nie mogę się doczekać
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 21:11   #203
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

mam prawko od tygodnia..więc wpadki mi się zdarzają- ostatnio podwiozłam koleżankę do domu mając cały czas zaciągnięty ręczny w aucie TŻ jest on już wysłużony więc praktycznie nie spełnia swojej funkcji, ale... polewkę mieli ze mnie niezłą, mi może nie było do śmiechu, ale potem życzyłam sobie "żeby tylko takie błędy mi się zdarzały" i śmiałam się z nimi...
__________________
nadzieja umiera ostatnia....
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 17:51   #204
foremka001
Rozeznanie
 
Avatar foremka001
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 783
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Syskaa90 ja tez mialam taka akcje haha...jechalam z kolezanka i tez juz mi tak dusil sie samochod, ale mysle, ze pewnie trzeba przygazowac troche no i jade dalej nagle zgasl, wlaczyla sie kontrolka, zdazylam zjechac gdzies w jakas boczna uliczke. Zadzwonilam po kolege, przyjechal i mowi, ze mam zepsute auto...dzwonie po drugiego zdenerwowana, on przyjezdza i pyta czy czasem rezerwa sie nie swiecila...ja mowie, ze tak haha no i wlasnie okazalo sie, ze zabraklo mi paliwa.
Inna smieszna sytuacja bylo to, jak na chwile stanelam na parkingu, zeby wyslac smsa i nie zgasilam silnika tylko swiatla. Wyslalam, ruszylam i jade sobie miastem, ktos mi mruga, mysle "kto to byl? chyba mnie z kims pomylil" i jade dalej, a tam zaraz pedzi za mna policja i okazalo sie, ze jechalam bez swiatel, a bylo juz calkiem ciemno (ale ulica mocno oswietlona i nie zwrocilam uwagi, ze swiatla mi nie swieca) nie wiem jak nie zauwazylam, ze deska nie jest podswietlona...Zrobilam niewinne oczka do panow policjantow i obylo sie bez mandatu.
foremka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 19:17   #205
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Mnie zostało kilka godzin do zakończenia kursu i czasem zdarzają mi się takie śmieszne pomyłki, że nawet instruktor nie wie co sie ze mną dzieje.
Niedawno wsiadłam sobie do autka (panda) ustawiam fotel, lusterka, zapinam pasy, włączam silnik, światła i wycieraczki....
Problem w tym, że pogoda była piękna, nie było ani kropli na szybie.
Zdziwiony instruktor pyta się mnie co ja robię. A ja mu na to: "jak to co?! Kierunkowskaz próbuję włączyć!!"

W Jeleniej Górze jest taki jeden odcinek, w którym egzaminatorzy często oblewają ludzi. Trzy razy podchodziłam na kursie do tego skrzyżowania i za każdym razem mi nie wychodziło. W końcu instruktor mówi do mnie: "będziesz tak jeździć dopóku się nie nauczysz. Możemy zostać tu do wieczora. A jesli teraz Ci sie uda, wysiądę i wypalę całego papierosa na tym skrzyżowaniu." I co? udało mi się
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 17:27   #206
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

ja dziś cofając nie zauważyłam z tyłu drzewa efekt: rozbity klosz tylniej lampy dobrze że tylko tyle ale zła jestem na siebie jak cholera ;(
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 20:28   #207
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Ja od pewnego czasu namiętnie spisuję rejestracje samochodów stojących obok. Na 4 samochody w domu, 3 zostały poturbowane przez jakieś dupy wołowe, które zamiast przyznać się jak na przyzwoitego człowieka przystało i poczekać albo poszukać wolą sobie pojechać i olać sprawę, więc wolę profilaktycznie spisywać I oczywiście staram się zapamiętać kolor i markę samochodu, jeśli wiem, że zapomnę, to też zapisuję Trochę czasu to zabiera, ale przynajmniej chociaż jakieś podejrzenia mogę obstawiać w razie zgłoszenia na policję (a bracholowi tak jeden wjechał w samochód, że spokojnie kwalifikuje się to na zgłoszenie policji, wgnieciony błotnik i porysowany zderzak...). Znajomej z pracy jakiś osioł przytarł zderzak jak siedziała w samochodzie, popatrzył na nią, uśmiechnął się, pomachał i... POJECHAŁ . Na jej szczęście znajomy policjant zaprosił go na rozmowę (pamiętała rejestracje) i przepraszał chyba pół godziny przerażony wizją mandatu i oczywiście zapłacił za naprawę.
Hmm mnie jeszcze nikt nie przetarł na całe szczęście, ale masz dobry pomysł z tym spisywaniem. Co do moich wpadek to nie było chyba ich tak wiele. Świeżo po prawku zdarzyło mi się raz na stacji otworzyć, zamiast baku, bagażnik. Innym razem wyjeżdżałam z garażu i tak patrzyłam na mamę, która uporczywie pieliła kwiatki, że zamiast skupić się na wyjeździe, obserwowałam czy przypadkiem nie najadę na nią kołem . Efekt - przednie nadkole zaczęło ocierać się o bramę. Zamiast do przodu pojechać, stwierdziłam "a może się uda" i wyjeżdżałam dalej, moja złociutka piszczała i ma teraz małą kreskę przez całe nadkole. Niedawno, w poszukiwaniu kołpaka w nocy, wjechałam w serię okropnych, wielkich dziur (to nie było pobocze) i po szóstej złapałam kapcia. Felga była w 4 miejscach powyginana. Tata się śmiał, że jeszcze takiej nie widział.
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 08:31   #208
anetka-87
Raczkowanie
 
Avatar anetka-87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 97
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

moja inteligentna wpadka z tankowaniem
podjechałam do dystrybutora wkladam kluczyk by otworzyc korek i nie moge krece mocuje sie az w koncu ułamałam korek ze wpadł mi do środka z kluczykiem przerazona pobiegłam po pomoc akurat w poblizu był mechanik hehe zepchneli mi samochod na pobocze i mocowali sie by wyjac mi kluczyk i skleili ten wlew. co sie okazało (chyba mozg poszedł na wakacje) sama doszłam do tego wniosku ze pzrekrecałam kluczyk w odwrotna stronę niż należy ale wstyd
anetka-87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 18:26   #209
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Cytat:
Napisane przez anetka-87 Pokaż wiadomość
moja inteligentna wpadka z tankowaniem
podjechałam do dystrybutora wkladam kluczyk by otworzyc korek i nie moge krece mocuje sie az w koncu ułamałam korek ze wpadł mi do środka z kluczykiem przerazona pobiegłam po pomoc akurat w poblizu był mechanik hehe zepchneli mi samochod na pobocze i mocowali sie by wyjac mi kluczyk i skleili ten wlew. co sie okazało (chyba mozg poszedł na wakacje) sama doszłam do tego wniosku ze pzrekrecałam kluczyk w odwrotna stronę niż należy ale wstyd
NIGDY nie zapamiętam, w którą stronę się odkręca, a w którą zakręca Zawsze robię na wyczucie, w końcu się udaje Chociaż jeszcze jak miałam trabanta (w gazie, więc benzynę lało się jak w każdym innym samochodzie ) to ja, mój TŻ i pracownik stacji mocowaliśmy się z kurkiem chyba z 15 minut A wiecie, komu się w końcu udało odkręcić? Mi Faceci tacy zaradni... No i zawsze się męczę w mamowym seicento z otwarciem maski, robię to dość często (z każdym razem co do niego wsiadam muszę płynu do spryskiwaczy dolać, bo nikt inny o tym nie pamięta... ), a i tak zawsze mi to zajmuję zdecydowanie za dużo czasu
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 18:47   #210
anetka-87
Raczkowanie
 
Avatar anetka-87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 97
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
NIGDY nie zapamiętam, w którą stronę się odkręca, a w którą zakręca Zawsze robię na wyczucie, w końcu się udaje Chociaż jeszcze jak miałam trabanta (w gazie, więc benzynę lało się jak w każdym innym samochodzie ) to ja, mój TŻ i pracownik stacji mocowaliśmy się z kurkiem chyba z 15 minut A wiecie, komu się w końcu udało odkręcić? Mi Faceci tacy zaradni... No i zawsze się męczę w mamowym seicento z otwarciem maski, robię to dość często (z każdym razem co do niego wsiadam muszę płynu do spryskiwaczy dolać, bo nikt inny o tym nie pamięta... ), a i tak zawsze mi to zajmuję zdecydowanie za dużo czasu
ja teraz juz na zawsze zapamiętam w którą sie stronę odkreca hehe
anetka-87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-04 23:38:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:26.