Gamonie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-12, 19:07   #31
patrice
Raczkowanie
 
Avatar patrice
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hawaii :]:D
Wiadomości: 483
Dot.: Gamonie

Cytat:
Napisane przez lalesia
kolejny gamon

chcialam wczoraj polozyc sobie recznik na sedesie ale nie zauwazylam, ze jest otwarty

innym razem nasikalam na zamknieta deske ale nie w domu, tylko gdzies w sklepie, jak usilowalam "na malysza"
o ja ja tez nasikałam kiedys na zamknieta deske ło matko prawie sie ze smiechu ''nie posiikałam'' i najlepsze ze to nai mprezie było masakra <--znowu: <hahahha> a włąsnie i jeszcz ecos mi ie przypomniałało sa takie golfy z takimi szeroka góra (wiecie o co chodzi , takie szerokie koło szyi - czarny ył akurat) i ja kiedys wchodze sobie do szkoły i mówie do kolezanki ze cos mi sie ten golf tak ciagnie cos jest nie tak i wogóle zeby zobaczyła i tak główkujemy w toalecie myslałam z ena lewa strone czy cos ale gdzie tam wkoncu kolezanka wpadła bo cos mi metke było widac taka co jest z boku przy golfach u góry i wyobrazcie sobie ze ja zdolniacha załozyłam ten golf do góry nogami <hahahha> tzn golf to co kólo szyi miałam w pasie a pas koło szyi i tak przeszłam po sszkole nie wiem jak ja to zrobiłam przeciez te rekawy miałam powykrzywiane całe ale cóz takie życie ....gapy: pzdr
__________________
rzeczy niemożliwe wykonuje od zaraz , cuda zajmują mi troche czasu
patrice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 19:10   #32
patrice
Raczkowanie
 
Avatar patrice
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hawaii :]:D
Wiadomości: 483
Dot.: Gamonie

w sumie ja jakos bardzo sie nie pochlapałam:hah aha:
__________________
rzeczy niemożliwe wykonuje od zaraz , cuda zajmują mi troche czasu
patrice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 19:31   #33
daiva7
Raczkowanie
 
Avatar daiva7
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 66
Dot.: Gamonie

Cytat:
Napisane przez martina@
to co dziewuszki, jakis klubik zakładamy?

ja jestem sierotą do potęgi entej. Ostatnim moim sukcesem bylo nastawienie jajek i zapomnienie o tym fakcie. W efekcie jajka znalazły się na suficie....
Na suficie I jak zeskrobałaś? Trzeba było malować?
daiva7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 00:24   #34
tak-po-prostu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 052
Dot.: Gamonie

nie no dziewczyny...



mi sie jeszcze nie zdarzylo dac majtek do sedesu ale kilka razy prawie by mi tam cos wpadlo ale bardzo uwazam bo nie wyobrazam sobie jak to pozniej "łowię" ;D
tak-po-prostu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 02:51   #35
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Gamonie

oooo tak... zdecydowanie jestem gamoniem.. i to strasznie gamoniowatym!
Jak dobrze wiedziec, ze nie jestem sama!

A nie uwazacie ze to jest w sumie slodkie, i takie.. kobiece?
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 03:20   #36
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Gamonie

Hmmm... ja ostatnio pojechałam na stacje benzynową i zapomniałam wziac kasy i karty. Zatankowałam za 60 zl i ide sobie wesoło do kasy, a potem sie okazalo, że nie mam nic. Wieć zburaczałam i zapytłam czy mogę zostawic auto i dygnac do domu, bo dzieki bogu to była stacja obok mojej chałupy No i ten nieszczęsny samochó został pod dystrybutorem, a ja leciałam jak wariatka po kartę, któa jak sie okazalo została wraz z biletem miesiecznym na stole, bo ją wyjęłam jak zmieniałam torebki.

W kapciach też wyszlam kiedyś do sklepiku. No i zawsze cos gubię i czegoś szukam. Jestem kompletnie nie zorganizowana, w torebce mam straszny syf, nie noszę portfela tylko kase trzymam po kieszeniach. Ma to swoje dobre strony bo czasem o czyms zapomnę i potem nagle znajduję dodatkowe fundusze. Kiedys wśród starych papierów znalazłam kopertę ze 100 zł. Nie wiem do tej pory co to 100 zł tam robiło i skad sie wzieło.

TŻ sie ze mnie śmieje, a czasami naprawdę załamuje, bo zawsze jak gdzies idziemy to ja czegos w panice szukam.

No i wszystko mi z rąk leci. Masakra...

Ja nie rozumiem jak ja się moge nadawac na sekretarke hehehehehe
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 08:37   #37
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Gamonie

Cytat:
Napisane przez AAgusiaczeK
tak sobie pomyślałam,ze....troszke sie pochlapałaś
siebie ani troche ale otoczenie i owszem
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-13, 12:11   #38
Szczypta Chili
Zadomowienie
 
Avatar Szczypta Chili
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 416
GG do Szczypta Chili
Dot.: Gamonie

O matko nawet nie wiecie jak mi ulżyło A ja myślałam, że taki Gamoń jestem samotny, a tu proszę, proszę, całe stowarzyszenie by się uzbierało. Mnie czasem denerwuje jak np. chce coś skopiować w kompie, jakąś część zdania czy adres e-mail, zaznaczam, oczywiście nie wciskam kopiuj, a później wrzeszczę na monitor czego mi się wkleić nie chce
__________________
Jesteśmy średnimi dziećmi historii.
Nie mamy celu ani miejsca.
Nie mamy Wielkiej Wojny.
Wielkiej Depresji.
Naszą wielką wojną jest wojna duchowa.
Naszą wielką depresją jest życie.

Szczypta Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 12:37   #39
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Gamonie

eh
mycie zębów kremem do rąk to u mnie norma
(tubki identyczne prawie-a moja mam zapomina,ze kremu nie wolno tam stawiac gdzie pastę,bo ja rano ledwo przytomna jestem)
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 16:42   #40
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Gamonie

Cytat:
Napisane przez cattt
eh
mycie zębów kremem do rąk to u mnie norma
(tubki identyczne prawie-a moja mam zapomina,ze kremu nie wolno tam stawiac gdzie pastę,bo ja rano ledwo przytomna jestem)
Lepiej kremem do rąk, niż jak w Amelii
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 11:40   #41
Szczypta Chili
Zadomowienie
 
Avatar Szczypta Chili
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 416
GG do Szczypta Chili
Dot.: Gamonie

Kurde ( a właściwie to kurcze) udko mam na obiad znająć swoją gamoniowatą naturę to zaraz cała bluzka i wszystko w promieniu 2 metrów pozna to udko osobiście. Czasami zastanawiam się czy nie powinnam kupić sobie wdzianka, jakie noszą ludzie w obszarze skażonym, żeby móc spokojnie zjeść. Chyba był podobny motyw w Dexterze
__________________
Jesteśmy średnimi dziećmi historii.
Nie mamy celu ani miejsca.
Nie mamy Wielkiej Wojny.
Wielkiej Depresji.
Naszą wielką wojną jest wojna duchowa.
Naszą wielką depresją jest życie.

Szczypta Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-14, 22:21   #42
rob4cz3q
Zadomowienie
 
Avatar rob4cz3q
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 298
GG do rob4cz3q
Dot.: Gamonie

AAAAAAAAAAAAAAAAaaa. Ja? gamon? skadze znowu.
Wydaje Wam sie. Ja tylko codziennie mam dzien zonka, co drugi dzien bandazuje, zaklejam rece i nogi i obnosze sie z co nowymi siniakami i bliznami. Ale to wcale nie znaczy, ze jestem gamoniem. . Zawsze zapominam gdzie mam notatki, zawsze przemieszczajac sie z jednego pokoju do drugiegoi stukne glowa w ta sama glupia otwarta szafke w przedpokoju, maluje farbami po koszulkach zyjac w przekonaniu ze sa zmywalne, zawsze mi musza sie zdarzyc jakies wpadki slowne i zawsze kiedy gotuje kopytka musze je rozgotowac. Ale zeby od razu gamon? nie...bo gamon to za malo dla mnie. Gamon do etnej potegi , gamon do kwadratu
Witam inne gamonice
rob4cz3q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 23:34   #43
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Gamonie

Cytat:
Napisane przez Szczypta Chili
Kurde ( a właściwie to kurcze) udko mam na obiad znająć swoją gamoniowatą naturę to zaraz cała bluzka i wszystko w promieniu 2 metrów pozna to udko osobiście. Czasami zastanawiam się czy nie powinnam kupić sobie wdzianka, jakie noszą ludzie w obszarze skażonym, żeby móc spokojnie zjeść. Chyba był podobny motyw w Dexterze
moje ubranko poznalo dzisiaj doglebnie watrobke z frytkami
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 18:45   #44
szalona*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3
Dot.: Gamonie

hahaha jak miło zobaczyć że nie jestem sama czesto bywa że nasikam do zamkniętego klopa, wyglądając przez okno zaplątam sie w firanke... kiedyś spałam sobie na ręce i mi sflaczała, znaczy straciłam czucie...ja sie budze i patrze a tu ręka pod moją głową...a że jej nie czułam to rycze na głos "maaatko czyjaś rękaaaa"... matka patrzy jak na wariatke...no ale coż... albo poszłam po znaczek do kiosku podchodze i mówie "poprosze bilet do Belgii"... facet patrzy na mnie z rozdziabionym pyskiem i kiełbachą między zębami...a ja dalej "no poprosze bilet do belgii"... po 15 minutach skapowałam że chciałam znaczek na targu szłam boso bo mnie buty obdarły, przypaliłam ziemniaki, ufafrałam się...wszystkim sie już chyba ufyfrałam bluzka tył na przód, majty tył na przód i ideee czasem chowam coś do szafki a potem zastanawiam sie gdzie to położyłam albo wyciągam coś ide przez pół mieszkania i kiedy dojde tam gdzie chciałam zastanawiam sie po co ja tu poszłam czasem sie w coś walne, czasem rąbne...kogoś...;Pchce myć zeby szczotką do paznokci... mydło biore za pumeks a ręcznik wkładam do wanny.. ale to normalne...w wieku 17 lat wszystko sie zdarza
szalona* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 18:57   #45
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Gamonie

Cytat:
Napisane przez patrice
o ja ja tez nasikałam kiedys na zamknieta deske ło matko prawie sie ze smiechu ''nie posiikałam'' i najlepsze ze to nai mprezie było masakra <--znowu: <hahahha> a włąsnie i jeszcz ecos mi ie przypomniałało sa takie golfy z takimi szeroka góra (wiecie o co chodzi , takie szerokie koło szyi - czarny ył akurat) i ja kiedys wchodze sobie do szkoły i mówie do kolezanki ze cos mi sie ten golf tak ciagnie cos jest nie tak i wogóle zeby zobaczyła i tak główkujemy w toalecie myslałam z ena lewa strone czy cos ale gdzie tam wkoncu kolezanka wpadła bo cos mi metke było widac taka co jest z boku przy golfach u góry i wyobrazcie sobie ze ja zdolniacha załozyłam ten golf do góry nogami <hahahha> tzn golf to co kólo szyi miałam w pasie a pas koło szyi i tak przeszłam po sszkole nie wiem jak ja to zrobiłam przeciez te rekawy miałam powykrzywiane całe ale cóz takie życie ....gapy: pzdr
o matko! poryczałam się i posikałam
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 21:29   #46
kamuha
Zakorzenienie
 
Avatar kamuha
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 29 164
GG do kamuha
Dot.: Gamonie

szalona sikam.
Ze sflaczałą reką też miałam niedawno przygodę Budzę się w nocy i sobie pomyśląłam: A co mi tam pójdę siku! Wstaję, ubieram laczki, ale nagle zauważam, że coś mi przyczepiło do koszulki (nic tam nie było...schiza nocna) Próbuję "to cos" strzepnąć,skacząc przy tym ale ręka jest tak sflaczała, że nic nie czułam Normalnie "gdzie jest moja kość". A "to coś" nadal było na mojej koszulce...w końcu przy pomocy drugiej ręki zidentyfikowałam, że jednak nic nie ma Położyłam się ze strachem (i sflaczałą ręką), że może jednak "coś" tam jest Brońcie się ludzie przed takim gamoniem jak ja
kamuha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 21:41   #47
beatakob
Rozeznanie
 
Avatar beatakob
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 674
Dot.: Gamonie

/

Edytowane przez beatakob
Czas edycji: 2011-02-04 o 20:41
beatakob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 21:48   #48
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: Gamonie

Cytat:
Napisane przez rachela
Znam to!
A najgorsze przyzwyczajenie to odruchowe potakiwanie, kiedy jestem zamyślona, a ktoś coś do mnie mówi... Nienawidzę tego momentu, kiedy wszyscy w pokoju się na mnie patrzą jak na parapet; ojciec nawija do mnie od pół godziny albo ktoś mi zadaje pytanie trzy razy z rzędu, a ja ciągle tylko to swoje "mh"
I nie wiem, o co chodzi.
Nawet jak rozmawiam przez telefon; po odłożeniu słuchawki łapię się na tym, że nic z tej rozmowy nie pamiętam
Z tym telefonem mam to samo i powiem,że mnie to wkurza Już myślalam,że ze mną coś nie tak, ale widze ,że nie Szukanie kluczy to standard, znajdywanie ich w dziwnych miejscach to chleb powszedni Majtki na lewą stronę - Wyrzucanie bielizny do kosza na śmieci - często mi sie zdarza,ale najzcesciej sie skalpne nad koszem Częęęęęęęęęęęsto obijam sie o meble , zwlaszcza w bok , znaczy w biodro , strrrasznie boli... Często też wychodze np. z kibelka i klamka od drzwi zahacza mnie o rękaw (gdy mma krotki rękawek) - wiecie o co chodzi- i smiac mi sie chce, bo ta klamka jakby mnie wracała
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 21:52   #49
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Gamonie

Cytat:
Napisane przez czekoladka
Z tym telefonem mam to samo i powiem,że mnie to wkurza Już myślalam,że ze mną coś nie tak, ale widze ,że nie Szukanie kluczy to standard, znajdywanie ich w dziwnych miejscach to chleb powszedni Majtki na lewą stronę - Wyrzucanie bielizny do kosza na śmieci - często mi sie zdarza,ale najzcesciej sie skalpne nad koszem Częęęęęęęęęęęsto obijam sie o meble , zwlaszcza w bok , znaczy w biodro , strrrasznie boli... Często też wychodze np. z kibelka i klamka od drzwi zahacza mnie o rękaw (gdy mma krotki rękawek) - wiecie o co chodzi- i smiac mi sie chce, bo ta klamka jakby mnie wracała
mi tak klamka pare razy dziure w rękawie zrobiła
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-17, 21:53   #50
beta-ina
Rozeznanie
 
Avatar beta-ina
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 723
Talking Dot.: Gamonie

Ja często gęsto lubię sobie słuchać muzyczki przy kompie na słuchawkach.Co by nikomu w domu nieprzeszkadzać jak np oglądają jakis film czy śpią.Tylko czemu zazwyczaj kończy się to tak,że do pokoju wpada tata z krzykiem "wyłącz tą kocia muzykę" albo " głośniej już nie da się słuchac?". Hm..poprostu zapominam podłączyc słuchawek do kompa i tak ze słuchawkami na głowie słucham sobie muzyczki w najlepsze( najczęściej jeszcze machając główką))...i myślę,że dopiega ona ze słuchawek a nie..z kolumnInne przykłady mojego gamonizu:
- nie biore reszty ze sklepu i wychodze..potem goni mnie ekspedientka
- siadam w nocy na zamknięty kibelek..lub otwarty
- jak nosiłam soczewki to przez 20 min próbowałam ściagnąc z oczu soczewki..przy czym nie miałam ich na oczach..efekt..czerwone latary zamiast oczu..wylądowałam raz na pogotowiu( lekarz szukał ich pod powieką przez pare minut), potem przypomniałam sobie,że soczewki leżą całe i zdrowe w łazience:P
- inna historia z soczewkami....przy wyjmowaniu soczewka odskoczyła mi i niemogłam jej znaleźć..poszłam załamana spać z myślą,że muszę wydać kupę kasy na nowe..rano ide do lustra w łazience...i co widzę?...soczewka sucha jak wiór przyklejona na lustrze
- wstyd mi...ale się przyznam....raz jechałam rowerem ulicą i ..niezdązyłam zahamować i walnęłam w autobus , który akurat wyjeżdzał z przystanku...nic mi sie nie stało...ale puściłam buraka - od tego czau jeżdzę chodnikami
To tylko pare przykładów na dowód ,że czasem wychodzi ze mne gamoń...Ale dobrze,że jakos sobie z tym radze
beta-ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 22:01   #51
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Gamonie

ojjj nie jestes sama... ale mebli muchozolem jeszcze nie czyściłam
drzwi i meble lubią mi stawać na drodze, na ulicy zawsze pojawi się jakaś dziura z nienacka jak jade samochodem ..
czesto cos palne.. zapomianam o wielu rzeczach, przekręcam słowa ... itd..itd..
hehe

Buziol
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 22:03   #52
mabo
Rozeznanie
 
Avatar mabo
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 557
Dot.: Gamonie

czytałam Wasze historie aż straszna głupawka mnie dopadła i nie mogłam się uspokoić dopóki nie uświadomiłam sobie, że wykazałam się w swym życiu potężną dawką gamoniowatości
przypomniały mi się np. przygody z tankowaniem,
pierwsza - gdy towarzysząca mi osoba poprosiła mnie bym pilnowała cobyśmy za określoną liczbę PLNów zatankowały no to patrzyłam, ale na litry, w rezultacie zamiast zaplanowanych 30 na paliwo trzeba było wydać 150 zł na szczęście miałyśmy tyle przy sobie (do domu i spowrotem na stację doszłabym w jakieś 50 min) później dziwiłam się, że tak dobrze się prowadzi (no nic dziwnego przy pełnym baku )
druga - kiedy profesjonalnie stwierdziłam, że tankowanie to pryszcz i cały swój ubiór zalałam benzyną (pech chciał, że wybierałam się na imprezę a można domyśleć się jak bosko pachniałam )

najlepsze - gdy na kursie prawa jazdy (do tej pory twierdzę, że było to przejęzyczenie) z oburzeniem stwierdziłam, że chyba powinnam się uczyć chevroletem (zgadnijcie jakim samochodem jechałam )
zresztą przykładów wpadek językowych można u mnie znaleźć mnóstwo

poza tym z serii 'gdzie ja to mam' to od zawsze szukam kluczy, prawa jazdy i pieniędzy
poprostu nigdy nie ma ich tam gdzie wcześniej położyłam

myślę, że wystarczy tych przykładów zanim pogrążę się bez reszty


Edit: przypomniała mi się jeszcze sytuacja za czasów szkoły podstawowej kiedy to złamałam sobie rękę - uderzyłam w otwarte drzwi biegając po domu z rozpostartymi ramionami... od tej pory ręce trzymam przy sobie
zresztą jest to jeden z nielicznych przykładów moich kontaktów trzeciego stopnia z rzeczami martwymi
mabo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 22:04   #53
kamuha
Zakorzenienie
 
Avatar kamuha
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 29 164
GG do kamuha
Dot.: Gamonie

Ojjj ja tez często klamkę ze sobą zabieram

beta-ina szczególnie z tymi słuchawkami
kamuha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 10:28   #54
kasiunia`18
Zadomowienie
 
Avatar kasiunia`18
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 783
GG do kasiunia`18
Dot.: Gamonie

haha,no i ja tez sie dołaczam,wczoraj piekłam cisto i gdyby mama nie stała nademna to napewno nic z tego by nie było,chowam rózne rzeczy do lodówki,albo te z lodówki wynosze do łazienki,jak bedzie mi sie w głowce zle robic to bede dopisywac
__________________
"I feel the need - the need for speed!"


Majusia 19.01.2012r **
kasiunia`18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 10:28   #55
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Gamonie

heh ja to chyba tez jestem gamon w jakims sesie
-czasami to o własne nogi potrafie sie potknac
-jestem fenomen w skali swiatowej w ubieraniu rajstop odstawie sie wyszykuje ide ubrac buty a tu ciach i juz oczko heh a ile razy to ja juz z nim wyszlam na ulice i potem ganialam za toleta by przebrac rajstopy
- a ile razy to ja potrafie sie o kant stołu uderzyc i nabic siniaka
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 17:31   #56
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Gamonie

Cytat:
Napisane przez beta-ina
J- jak nosiłam soczewki to przez 20 min próbowałam ściagnąc z oczu soczewki..przy czym nie miałam ich na oczach..efekt..czerwone latary zamiast oczu..wylądowałam raz na pogotowiu( lekarz szukał ich pod powieką przez pare minut), potem przypomniałam sobie,że soczewki leżą całe i zdrowe w łazience:P
- inna historia z soczewkami....przy wyjmowaniu soczewka odskoczyła mi i niemogłam jej znaleźć..poszłam załamana spać z myślą,że muszę wydać kupę kasy na nowe..rano ide do lustra w łazience...i co widzę?...soczewka sucha jak wiór przyklejona na lustrze
Popłakałam się ze śmiechu
Sama miałam podobne przypadki z kontaktami
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 17:47   #57
Rock_Fanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 413
GG do Rock_Fanka
Dot.: Gamonie

Dołączam się Kiedyś podłączyłam do radia słuchawki. Słuchałam muzyki przez kilkanaście minut. Ściągam...a tu muzyka w radiu leci na cały regulator,bo wtyczka się wysunęła. A ja głupia z tymi słuchawkami siedziałam,a przecież nie leciała w nich muzyka
__________________
I’m gonna live my life
I can’t ever run and hide
I won’t compromise
Cos I’m living now
I’m gonna close my eyes
I can’t watch the time go by
I won’t keep it inside
Just freak out and let it go

Rock_Fanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 18:01   #58
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Gamonie

Boskie te wasze historie
Ja może nie jestem wielkim gamoniem, ale nieraz mi się zdarzają gamoniowate wypadki

Czasem się potykam o coś jak idę lub zahaczam rękawem o klamkę
Zdarza mi się schować coś w jakieś dziwne miejsce a potem szukam tego, bo nie mogę sobie przypomnieć gdzie to jest?
Ostatnio schodząc po schodach o mało nie wywinęłam orła, bo zahaczyłam jedną nogą o drugą i się trochę zamotałam
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 20:09   #59
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Gamonie

o ludzie posikałam się ze śmiechu

ale ze mnie to też straszny gamoń
non stop wpadam na meble, często potykam się o własne buty, mam chyba siano we łbie bo jak mi ktoś coś powie że mam zrobić, to za chwilę coś innego mam do zrobienia i zapominam o tym co miałam do zrobienia wcześniej, cały czas zostawiam telefon gdzieś i potam nie pamiętam gdzie go zostawiłam, jak coś piję to nie ma zmiłuj się muszę się tym oblać, a jak jem to pomazać
w pracy cały czas coś zapomnę zrobić, albo jak piszę np. raporty to napisać, a jak podliczam jakieś kwoty z faktur to podliczę nie te co trzeba (tylko netto albo jeszcze co innego). CAły czas czegoś nie mogę znaleźć wśród swoich rzeczy, nie wiem co jeszcze ale by się nazbierało.
Bardzo mi to przeszkadza i cały czas z tym walczę, tylko nie wiem czy tak się wogule da.
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 20:25   #60
mala77
Zakorzenienie
 
Avatar mala77
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 096
Dot.: Gamonie

to i ja się do gamoniowatości przyznam
o meblach które na mnie wchodzą nie ma sensu pisać, bo z tego co widzę to się zdarza dość często
Często nozyczki lądują w koszu zamiast w szufladzie.
Ostatnio zgubiłam but wychodząc z trawaju. Miałam na sobie dłuuugie spodnie i tak jakoś się zachaczył /sam/ ledwo zdążyłam wysiąść.
Dochodząc do łazienki stwierdzam że czegoś nie zabrałam, wracam do pokoju i szukam namiętnie, a w pewnym momencie okazuje się że trzymam to w łapce
ostatnio poszłam pod prysznic i po umyciu się zauwazyłam że nie mam ręcznika /spróbujcie spodnie na mokre ciało założyć/
To chyba tyle na razie jak sobie coś przypomnę to dodam
__________________
Kuba
Karol
'Nie dręcz przyjaciela. Na dłużej ci starczy.' - Radek Dekiel
mala77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:28.