Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-02, 20:40   #1321
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez monczka18 Pokaż wiadomość
Już wstawione na całej powiece Red brick
Bardzo, bardzo Ci dziękuję No i wiem, ze Red Bricka muszę mieć na bank tak jak podejrzewałam, jest boski. Na Twoich oczach wygląda cudnie. Jak go tylko nabędę to spróbuje go połaczyć z orange i czymś jeszcze
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 01:04   #1322
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Pomysłu potrzebuję. Na lekki, dzienny makijaż taki do pracy, czyli raczej w brązach i nudny (bluźnię, żaden makijaż zrobiony MAC - owymi cieniami nie jest nudny ). Ale nie matowy, bo matów jeszcze nie oswoiłam - wyższa szkoła jazdy. Na razie wiem stuprocentowo, że niezbędny jest mi Brule, lecz co byście radzili w załamanie i zewnętrzny kącik - coś w średnim brązie i ewentualnie ciemniejszym. Zastanawiam się nad Soba, Era, Haux, lub Orb z tych jaśniejszych, a jako mocny akcent Mulch, Mystery, albo Twinks - ale nie jestem pewna, czy to słuszny wybór.
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 07:13   #1323
anitajas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 67
GG do anitajas
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Wczoraj byłam w MAC-u, tym razem zainwestowałam bardziej w pielęgnację niż w same cienie i nabyłam:
- complete comfort cream, (poszłam po Cream Strobe a wyszłam z Complete)
- fluid studio fix NC20 (jeszcze czuję potrzebe posiadania NC15 ,
- smolder czarną kredkę do oczu,
- cień paradisco

Dodatkowo powstała gigantyczna lista co jeszcze chcę
ps. czy ja gdzieś na forum znajde instrukcję w jaki sposób wrzucać fotki?
anitajas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 07:52   #1324
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Pomysłu potrzebuję. Na lekki, dzienny makijaż taki do pracy, czyli raczej w brązach i nudny (bluźnię, żaden makijaż zrobiony MAC - owymi cieniami nie jest nudny ). Ale nie matowy, bo matów jeszcze nie oswoiłam - wyższa szkoła jazdy. Na razie wiem stuprocentowo, że niezbędny jest mi Brule, lecz co byście radzili w załamanie i zewnętrzny kącik - coś w średnim brązie i ewentualnie ciemniejszym. Zastanawiam się nad Soba, Era, Haux, lub Orb z tych jaśniejszych, a jako mocny akcent Mulch, Mystery, albo Twinks - ale nie jestem pewna, czy to słuszny wybór.
Delikatny brazowy nude to Vanilla na cała powiekę i w załamanie np. Patina, Haux jako mocniejszy akcent w załamanie mozesz Mystery abo Brun użyć.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-06-03 o 07:53
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 09:00   #1325
anitajas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 67
GG do anitajas
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Corii, Vanilla lepsza w cieniu czy pigmencie?
anitajas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 09:13   #1326
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez anitajas Pokaż wiadomość
Corii, Vanilla lepsza w cieniu czy pigmencie?
Wiesz, to zalezy na jakim efekcie Ci zalezy - błyszczącym, czy satynowym. Oba są rózne. Cień jest taki satynowy w kremowym kolorze, natomiast pigment ma mocny połysk i różowawo-brzoswkiniową opalizacje.
Ale chyba bardziej lubię pigment, idelanie się nadaje pod łuk brwiowy jako rozświetlacz i w kacik wewnętrzny oka. Natomiast cień Vanilla dobrze sie nadaje na cała powiekę do nudkowego make upu

W najbliższym czasie sprobuje zrobić swatchowe porównanie pigmentu i cienia i wrzucic na swatchowy watek.



A tak btw - jestem bardzo zadowlona ze Strobe Cream, mimo iz niektórzy twierdza inaczej on naprawdę nawilża i to dobrze - po paru dniach stosowania przestało mi być widac suche skróki na czole, które były moja zmora

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez anitajas Pokaż wiadomość
ps. czy ja gdzieś na forum znajde instrukcję w jaki sposób wrzucać fotki?
Kochana, ja nie wiem nic o instruckji, ale to jest proste. Jak piszesz posta to masz widoczne nad polem gdzie wpisujesz tekst rózne ikonki. Jest tez taka z obrazkiem spinacza, klikasz w nią i wyskakuje Ci okno do załączników, zalaczasz, klikasz załaduj, jak je zaladuje to zamykasz to okienko i akceptujesz post
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-06-03 o 09:24
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 09:16   #1327
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez anitajas Pokaż wiadomość
Corii, Vanilla lepsza w cieniu czy pigmencie?
do tego makijażu to lepsza ta w cieniu. Ale jakbym miała wybierać to pigment Vanilla jest po prostu niezastąpiony!

Dziewczyny, jak ja robiłam te wszystkie fioletowe mejkapy bez cienia Girlie??? jest genialny
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-03, 09:24   #1328
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak ja robiłam te wszystkie fioletowe mejkapy bez cienia Girlie??? jest genialny
Ty już nie kuś, bo będzie

A i testowałam Set Powder - powiem Ci ze ja na buzi róznicy zbytniej nie widze, za to widze roznice kolorytyczna w pudełku - Transparentny jest bardzije tępy, a Set bardziej satynowy. Wydaje mi się, ze transparentny lepiej też matuje.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 09:46   #1329
anitajas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 67
GG do anitajas
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kochana, ja nie wiem nic o instruckji, ale to jest proste. Jak piszesz posta to masz widoczne nad polem gdzie wpisujesz tekst rózne ikonki. Jest tez taka z obrazkiem spinacza, klikasz w nią i wyskakuje Ci okno do załączników, zalaczasz, klikasz załaduj, jak je zaladuje to zamykasz to okienko i akceptujesz post
dokładnie tak postępuję i wyskakuje mi jakiś błąd. Chyba muszę napisać do administratora o pomoc.
anitajas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 09:50   #1330
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez anitajas Pokaż wiadomość
dokładnie tak postępuję i wyskakuje mi jakiś błąd. Chyba muszę napisać do administratora o pomoc.
Jeśli tak, to faktycznie napisz do administratora, bo nigdy mi sie tak nie zrobiło. A moze masz w przegladarce właczoną jakas opcję wyskakujących okienek i stad bład? Sprawdzałaś?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 09:59   #1331
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez anitajas Pokaż wiadomość
dokładnie tak postępuję i wyskakuje mi jakiś błąd. Chyba muszę napisać do administratora o pomoc.
A nie dajesz za dużych zdjęć?
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-03, 10:12   #1332
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
A nie dajesz za dużych zdjęć?
Już ją ktos o to pytał, twierdziła, ze nie . Ale moze jednak?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 10:15   #1333
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Już ją ktos o to pytał, twierdziła, ze nie . Ale moze jednak?
A, nie doczytałam Hmm, to może zły format
Dla różnych formatów są różne maksymalne rozmiary
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 10:16   #1334
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
A, nie doczytałam Hmm, to może zły format
Dla różnych formatów są różne maksymalne rozmiary
No to już musi sie wypowiedziec sama zainteresowana
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 10:41   #1335
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez anitajas Pokaż wiadomość
dokładnie tak postępuję i wyskakuje mi jakiś błąd. Chyba muszę napisać do administratora o pomoc.
Sprawdź najpierw czy zdjęcia mają odpowiedni rozmiar, w przeciwnym wypadku nigdy ich nie załadujesz i cały czas będzie się pojawiał błąd.

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
do tego makijażu to lepsza ta w cieniu. Ale jakbym miała wybierać to pigment Vanilla jest po prostu niezastąpiony!

Dziewczyny, jak ja robiłam te wszystkie fioletowe mejkapy bez cienia Girlie??? jest genialny
ten kolor przy fioletach nie wymaga komentarza
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 10:56   #1336
anitajas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 67
GG do anitajas
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

co do rozmiaru zdjeć zmniejszałam je i zminejszałam, nawet weszłam na Wasze przykładowo zamieszczone fotki i sprawdzałam jakie macie rozmiary i dalej mam problem. Hm... jeszcze mi przyszła jedna myśl, może jednak się uda, tylko muszę złapać jedną osobę
Ale dzięki dziewczyny za zainteresowanie
anitajas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 13:10   #1337
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A i testowałam Set Powder - powiem Ci ze ja na buzi róznicy zbytniej nie widze, za to widze roznice kolorytyczna w pudełku - Transparentny jest bardzije tępy, a Set bardziej satynowy. Wydaje mi się, ze transparentny lepiej też matuje.
Czekam już na swój Set Powder, mówisz, że gorzej matuje niż P+P ?
To nie byłoby dobrze .
A tak w ogóle to super wygląda w Twoim makijażu Free To Be. Siostra powinna być zadowolona
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 13:18   #1338
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Czekam już na swój Set Powder, mówisz, że gorzej matuje niż P+P ?
To nie byłoby dobrze .
A tak w ogóle to super wygląda w Twoim makijażu Free To Be. Siostra powinna być zadowolona
Ja dopiero dzisiaj pierwszy raz go uzyłam i w polowie dnia musiałam przypudrowywac co przy transparentnym mi się nei zdarzyło nigdy. No, ale dam mu jeszcze szansę i zobacze jak będzie dalej się zachowywał.
A do Free To Be - dziękuję pewno będzie do niego pasowało pierdyliard innych kombinacji To tylko jedna z nich
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 13:28   #1339
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja dopiero dzisiaj pierwszy raz go uzyłam i w polowie dnia musiałam przypudrowywac co przy transparentnym mi się nei zdarzyło nigdy. No, ale dam mu jeszcze szansę i zobacze jak będzie dalej się zachowywał.
A do Free To Be - dziękuję pewno będzie do niego pasowało pierdyliard innych kombinacji To tylko jedna z nich
No nic, Set'a będe testować, jak do mnie dotrze. Może nie bedzie tak źle, choć ja potrzebuję pudrów o matowym wykończeniu, bo zwykle świecę się jak latarnia .
A co do makijażu - każda inspiracja jest cenna
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-03, 14:05   #1340
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Jest w MACu jakiś róż w kremie, który miałby podobny kolor do fleur power?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 18:44   #1341
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
do tego makijażu to lepsza ta w cieniu. Ale jakbym miała wybierać to pigment Vanilla jest po prostu niezastąpiony!
Jest przepiękny. Długo się czaiłam i próbowałam, aż po obejrzeniu makijażu Kim Kardashian wg Brunetki -- zakochałam się

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Aga - i jak wrażenia odnośnie set Powdera? właśnie też do mnie doleciał dzisiaj ) mam wrażenie że takiego mega fotoszopa robi... )
No po kilku dniach testowania mogę śmiało przyznać Ci rację + dodatkowo fajnie matuje. Niestety w takie upały i tak buzia szaleje, ale co zauważyłam przy odciskaniu schodzi raczej tylko sebum, makijaż dzielnie trzyma się jeszcze jakiś czas. Także jestem zadowolona. Z pudru P+P też jestem bardzo zadowolona, dawał efekt lepszego wygładzenia buźki. Obydwa produkty są dla mnie i dla mojej cery strzałem w dziesiątkę, a jeszcze dodatkowo myślę, że SET sprawdzi się rewelacyjnie jesienią.

Jeszcze jedno Set-a lepiej mi się aplikuje na twarzy np puder P+P jak nałożyłam zbyt dużo rozjaśniał mi trochę buzię, ale po dokładnym roztarciu już tego efektu nie było -- tu nie mam takiego problemu.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz

Edytowane przez agniecha4791
Czas edycji: 2011-06-03 o 18:49 Powód: dopisek
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 01:03   #1342
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Delikatny brazowy nude to Vanilla na cała powiekę i w załamanie np. Patina, Haux jako mocniejszy akcent w załamanie mozesz Mystery abo Brun użyć.
A Vanilla(którą nota bene również mam w planach zakupowych) nie wychodzi na oku bardzo blado? Podczas testowania w MAC - u przynajmniej na dłoni wyglądała jaśniutko, dlatego rozważałam Brule jako bazowy na całą powiekę, taki bardziej neutralny, w kolorze skóry. Choć możą Vanilla lepiej rozświetli spojrzenie - no i mam dylemat. Pigment obłędny jest - też co prawda jedynie na podstawie testów pisze, ale gdyby nie moja totalna nieumiejętność nakładania sypkiej formy (wciąz walczę z Naked), to już dawno byłby mój!

A Burn wypada bardziej jako brąz złamany czernią, czy tez czerń delikatnie jeno rozjaśniona brązowymi tonami?
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 06:50   #1343
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
A Vanilla(którą nota bene również mam w planach zakupowych) nie wychodzi na oku bardzo blado? Podczas testowania w MAC - u przynajmniej na dłoni wyglądała jaśniutko, dlatego rozważałam Brule jako bazowy na całą powiekę, taki bardziej neutralny, w kolorze skóry. Choć możą Vanilla lepiej rozświetli spojrzenie - no i mam dylemat. Pigment obłędny jest - też co prawda jedynie na podstawie testów pisze, ale gdyby nie moja totalna nieumiejętność nakładania sypkiej formy (wciąz walczę z Naked), to już dawno byłby mój!

A Burn wypada bardziej jako brąz złamany czernią, czy tez czerń delikatnie jeno rozjaśniona brązowymi tonami?
Cień Vanilla rzeczywiście jest jasny. Ja wole jednak Brule, bo jest właśnie taki ciałkowy świetny jako bazowy. Jeśli chodzi o fajny dzienny make up to ja ostatnio uwielbiam kombinację : Shroom jako baza na to Patina i zew.kącik + załamanie powieki Mulch i to samo na dole.

Odnośnie nakładania pigmentów, widziałam filmik w którym dziewczyna nakładała po prostu palcem, aby odpowiednio dozować kolor. Pigment Vanilla polecam z całego serca jest boski !!!
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz

Edytowane przez agniecha4791
Czas edycji: 2011-06-04 o 06:51 Powód: dopisek
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 10:25   #1344
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
A Vanilla(którą nota bene również mam w planach zakupowych) nie wychodzi na oku bardzo blado? Podczas testowania w MAC - u przynajmniej na dłoni wyglądała jaśniutko, dlatego rozważałam Brule jako bazowy na całą powiekę, taki bardziej neutralny, w kolorze skóry. Choć możą Vanilla lepiej rozświetli spojrzenie - no i mam dylemat. Pigment obłędny jest - też co prawda jedynie na podstawie testów pisze, ale gdyby nie moja totalna nieumiejętność nakładania sypkiej formy (wciąz walczę z Naked), to już dawno byłby mój!

A Burn wypada bardziej jako brąz złamany czernią, czy tez czerń delikatnie jeno rozjaśniona brązowymi tonami?
a czym nakładasz pigmenty? bo ja też pamiętam swoje początkowe przygody z MACiem i nie było łatwo. Mi pomógł, na początek fluffy z Sephory bo tylko takim dysponowałam, choć prędko ustąpił miejsca MAcowej 217stce. Ale idea jest prosta, nabierasz ze słoiczka trochę pyłku na pędzel, nie ma co mocno przyduszać, wystarczy niewiele, i trzeba dobrze ten pędzelek strzepać o bok pudełeczka z pigmentem jak nadmiar zleci to nie będzie się osypywał. A jak lekko zroszysz pędzel wodą termalną np to już w ogóle będziesz miała wibrujący kolor na powiece. myślę tu bardziej o pigmencie Vanilla bo Naked jak nazwa wskazuje jest naked, ale też jest atrakcyjny - np do rozcierania granic w brązowych mejkapach
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 22:27   #1345
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

A ja w końcu zostałam skuszona na pierwszy w moim życiu bronzer - Gilty Bronze z SB Z Flighty muszę przyznać bardzo udane kolorowe tusze (mimo że Zoomlashe) - o wiele bardziej soczyste kolory niż w WW.

OlaM - znalazłam nazwę lakieru, dzięki
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 22:48   #1346
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
A Burn wypada bardziej jako brąz złamany czernią, czy tez czerń delikatnie jeno rozjaśniona brązowymi tonami?
Myślałam,ze mówisz o mnie/do mnie
BTW chyba muszę kupić ten cień bo nazwa zobowiązuje.

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
A ja w końcu zostałam skuszona na pierwszy w moim życiu bronzer - Gilty Bronze z SB Z Flighty muszę przyznać bardzo udane kolorowe tusze (mimo że Zoomlashe) - o wiele bardziej soczyste kolory niż w WW.

OlaM - znalazłam nazwę lakieru, dzięki
Mnie z SB podobał się bardzo bronzer Gold Go Lightly.Ale tak na prawdę też nie jestem fanką bronzerów i pewnie jakbym się na niego zdecydowała to by leżał na dnie kuferka.
Upolowałaś coś z Flighty?

Słuchajcie,czy pigment Tan jest wart zachodu.Nie jestem fanką pigmentów(jak już pewnie wiecie),ale szukam jakiegoś takiego brzoskwiniowo-brązowego koloru na całą powiekę a patrząc na swatche Tan wygląda bardzo zachęcająco.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 23:01   #1347
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Mnie z SB podobał się bardzo bronzer Gold Go Lightly.Ale tak na prawdę też nie jestem fanką bronzerów i pewnie jakbym się na niego zdecydowała to by leżał na dnie kuferka.
Upolowałaś coś z Flighty?
Zielonego Zoomlasha... myślę jeszcze o tym fioletowym. Cienie z Flighty to zdecydowanie nie moja bajka
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 01:12   #1348
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Cień Vanilla rzeczywiście jest jasny. Ja wole jednak Brule, bo jest właśnie taki ciałkowy świetny jako bazowy. Jeśli chodzi o fajny dzienny make up to ja ostatnio uwielbiam kombinację : Shroom jako baza na to Patina i zew.kącik + załamanie powieki Mulch i to samo na dole.

Odnośnie nakładania pigmentów, widziałam filmik w którym dziewczyna nakładała po prostu palcem, aby odpowiednio dozować kolor. Pigment Vanilla polecam z całego serca jest boski !!!
Na mojej powiece Patina wychodzi na tyle ciemna, że jako "grzeczny" dzienniak nie zawsze się sprawdza. Dlatego też zaczynam się zastanawiać, czy i Brule nie wyjdzie miast cielistego jako średni brąz i rozważać Vanille - pozostaje tylko in vivo przetestować.

Palcem - powiadasz - tak jeszcze nie próbowałam.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a czym nakładasz pigmenty? bo ja też pamiętam swoje początkowe przygody z MACiem i nie było łatwo. Mi pomógł, na początek fluffy z Sephory bo tylko takim dysponowałam, choć prędko ustąpił miejsca MAcowej 217stce. Ale idea jest prosta, nabierasz ze słoiczka trochę pyłku na pędzel, nie ma co mocno przyduszać, wystarczy niewiele, i trzeba dobrze ten pędzelek strzepać o bok pudełeczka z pigmentem jak nadmiar zleci to nie będzie się osypywał. A jak lekko zroszysz pędzel wodą termalną np to już w ogóle będziesz miała wibrujący kolor na powiece. myślę tu bardziej o pigmencie Vanilla bo Naked jak nazwa wskazuje jest naked, ale też jest atrakcyjny - np do rozcierania granic w brązowych mejkapach
Języczkowym nakładam i metodą bardziej wklepywania, niż rozcierania, uprzednio oczywiście strzepnąwszy pędzelek,a i tak mam pigment na oczach, w oczach i całej okolicy. Będę musiała puchacza wypróbować - co prawda nie mam jeszcze MAC - owej 217, tylko jego odpowiednik z Sigmy, lecz może podoła temu niełatwemu zadaniu. Na mych bladych powiekach Naked wcale nie jest niewidoczny, bardziej wpada w beż i to dość zdecydowany - oczywiście przepiękny, lecz mam nauczkę, że cienie, które u większości osób dają efekt "cielistości" u mnie wychodzą jako dość ciemne.

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Myślałam,ze mówisz o mnie/do mnie
BTW chyba muszę kupić ten cień bo nazwa zobowiązuje.
No, skoro się ma taki nome de guerre, to koniecznie ! I natychmiast zdać relacje, jak się sprawuje.
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 09:57   #1349
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość

Słuchajcie,czy pigment Tan jest wart zachodu.Nie jestem fanką pigmentów(jak już pewnie wiecie),ale szukam jakiegoś takiego brzoskwiniowo-brązowego koloru na całą powiekę a patrząc na swatche Tan wygląda bardzo zachęcająco.
Maju a chcesz próbasa na dłuższe testy ? Bo ja mam pełnowymiarowy, jeszcze ten wielki słój służę pomocą w razie czego

BTW cień się Brun nazywa

Brand a ten fioletowy to jest rzeczywiście fioletowy czy tylko udaje? Bo zawsze chciałam mieć taki fioletowy tusz, który byłoby widać na oku, a nic nie jestem w stanie znaleźć.
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 11:20   #1350
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Brand a ten fioletowy to jest rzeczywiście fioletowy czy tylko udaje? Bo zawsze chciałam mieć taki fioletowy tusz, który byłoby widać na oku, a nic nie jestem w stanie znaleźć.
No właśnie to są takie "nieudające" tusze Mają żywe, zdecydowane kolory (zieleń jest taka jasna a nie ciemna jak w WW) i w konsystencji jak na Zoomlashe przystało są takie maziste, oblepiające rzęsy przez co kolor jeszcze lepiej widać. Ja właśnie zdecydowałam się głownie ze względu na kolory bo to jest dla mnie najmniej lubiany rodzaj tuszu MACa.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:29.