W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII część XX - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-23, 22:31   #481
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII częś

Cytat:
Napisane przez dzinek Pokaż wiadomość
juz pisalam ale nie prosilam o dopisanie
10.11.12 dziewczynka 2800 z haczykiem 10 apg

opis porodu to nie na dzis no chyba ze skrotowy
,od rana male skorcze, ktg tego dnia planowane, wyszlam ze szpitala i mi wody w drodze do domu odeszly ok poludnia, dojechalam co by sobie torbe spakowac, wziac prysznic, zjesc placki bo na porodowce w trakcie nie karmia dzwonilam 2 razy na porodowke czy juz musze jechac i na porodowce wyladowalam na 18 a po 22.30 urodzilam
porod fiz, epiduralu mi nie starczylo na decydyjaca faze i sie darlam w nieboglosy
super polozna mi sie trafila, mam dwa szwy kosmetyczne, rodzilam na podlodze przed super wypasionym fotelem porodowym no dobra podlokietnik sie przydal bo prawie go pogryzlam


Widzę, że poród błyskawiczny A dlaczego rodziłaś przed super wypasionym fotelem a nie na nim - to była taka okrojona opcja na nfz czy jak
Pierwszy raz też słyszę, że komuś odeszły wody po wyjściu ze szpitala w drodze do domu

A w ogóle to chyba pierwszy raz się uśmiałam przy opisie porodu

Edytowane przez Sola1
Czas edycji: 2012-12-23 o 22:34
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 23:21   #482
kia_mia
Zadomowienie
 
Avatar kia_mia
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 791
Heeej ja od dzis jestem juz w domu!!!! Niestety nie mam czasu,.ciagle jest cos do.zrobienia.... Na fejsie tylko wchodze po porade jak szybko czegos potrzebuje.

Dzis pierwsza nocka w domu, mam nadzieje, ze bedzie ok!!!!! jak tylko znajde czas to opsze.dokladnie co tam,u,nas
Pozdrawiam wszystkie.
__________________


kia_mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 00:48   #483
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII częś

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
No poza tym, że niektóre sobie tu po 2 tygodnie chodzą po terminie i jawnie z tego faktu bimbają
warto jednak zauważyć, że w koncu jednak rodza

emylka rozne sa opinie, niektorzy njie polecaja rumianku inni tak moja polozna i pediatra stierdzily ze ok i ze moge.najwazniejsze zepomoglo, choc jak pierwsdzy raz uzylam rumianku to odczekalam faktycznie troche i czekalam czy jakas reakcja, uczulenie lub cos ale nic nie bylo

kia mia super ze jestes

co do wątku, wiadomo-kiedys kazda miala kupe czasu, a dzidzie pochalaniaj teraz kompletnie, mi na fb jest szybciej znalezc zwlaszca ze zwykle mam 2 minuty, malego na rekach itp itd.ale staram sie co dzien do was wchodzic i mi sie udajebo jezdem uzalezniona

chociaz troszke mi smutno ze tak sie porobilo-kiedys tu byl gwar jak na targu hehe
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 06:37   #484
gusiak23
Zakorzenienie
 
Avatar gusiak23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 7 705
GG do gusiak23
Dot.: W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII częś

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość

Ja na moją też czasem mówię Głodomorek - zawsze chce mi się śmiać jak widzę ją jak rzuca się na jedzenie jakby nie wiadomo ile czasu nie jadła
[COLOR="Silver"]
no, mój też tak robi i mnie to śmieszy. Jak jest bardzo głodny to jeszcze robi groźną minę i czoło marszczy

Cytat:
Napisane przez emylka86 Pokaż wiadomość
hejka!!!
dziś cały dzień zarobiona i o dziwo nie w kuchni, a przy praniu i prasowaniu... no i mały dziś dłużej przy cycu chce wisieć niż zwykle...

ale uwaga, uwaga!!! ODPADŁ KIKUT!!! : D a wczoraj tak nim przeżywałam...
rano ściągamy pajaca, a w nim rodzynek lata ; p
mam nadzieję, że pępek jest dobrze w takim razie zagojony, bo w sumie tak do końca suchy to on nie jest jeszcze jak się mu przyglądne, ale pisikamy i musi być dobrze.

w tym że jak nie urok to sraczka. oczko nam ropieć zaczeło... kij wie dlaczego, przemywamy solą fizjologiczną. i mam nadzieje, że szybko przejdzie, bo mi aż łzy nachodzą jak patrze na te malutnie oczka...

no i mamy skończony tydzień!!!
za tydzień i kikutek. Szybko odpadł. A z tym oczkiem podpytaj może położną też słyszałam o rumianku, ale często uczula ponoc

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
mi się wydaje, że muchomory mają za mało trucizny, żeby unicestwić teściową

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
my 5 dni i kąpali 2 razy
faktycznie od razu nie kąpią teraz
u mnie od początku kąpali. A na pewno od 2 doby, bo wtedy miałam synka na sali i przy mnie kąpali. Za 1 razem płakałam razem z nim, jak go jak kurczaka pod kran wsadzali
Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
ja jestem, dzieci się pospały, to poszłam poleżeć we wannie
ale ci dobrze. A ja nawet wanny nie mam. Ale tż wczoraj miał wolne i mogłam się wyprysznicować z innymi zabiegami upiększającymi po woli. Mała rzecz a cieszy

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość

Czy każda z Was stosuje Octanisept na pępek? Bo ja tak idę kupić już od paru miesięcy ale w sumie nie wiem czy spirytus sam by nie był też dobry...? Spirytusu też nie mam zresztą. I wody utlenionej. Wyszło dzisiaj jak tż se rękę rozwalił
ja stosowałam. Na pępek i na ranę po cc

Cytat:
Napisane przez dzinek Pokaż wiadomość
tzn ze wszysto cod malina, a nie jak u mnie ze cycki wam odpadaja
u mnie to samo, cyce a raczej brodawki bolą masakrycznie od miesiąca.

Cytat:
Napisane przez dzinek Pokaż wiadomość

octanisept jest dobry zeby sobie krocze( szwy spryskac od czasu do czasu) i na poranione bordawki tez( ja go tak uzywalam)
jak to napisałaś od razu poszłam popsikać. U mnie nic nie daje rady, ani bepanthen, ani maltan, ziajka, przemywanie rumiankiem na lewym to mam taką ranę, że wygląda jakbym dziurę w brodawce miała dobrze, że mam kapturki i jestem twardziochem. Najgorzej jak zasysa, a potem już tak nie boli

Cytat:
Napisane przez kia_mia Pokaż wiadomość
Heeej ja od dzis jestem juz w domu!!!! Niestety nie mam czasu,.ciagle jest cos do.zrobienia.... Na fejsie tylko wchodze po porade jak szybko czegos potrzebuje.

Dzis pierwsza nocka w domu, mam nadzieje, ze bedzie ok!!!!! jak tylko znajde czas to opsze.dokladnie co tam,u,nas
Pozdrawiam wszystkie.
super, że jesteś już w domku
Cytat:
Napisane przez czarnamadonna1982 Pokaż wiadomość

co do wątku, wiadomo-kiedys kazda miala kupe czasu, a dzidzie pochalaniaj teraz kompletnie, mi na fb jest szybciej znalezc zwlaszca ze zwykle mam 2 minuty, malego na rekach itp itd.ale staram sie co dzien do was wchodzic i mi sie udajebo jezdem uzalezniona

chociaz troszke mi smutno ze tak sie porobilo-kiedys tu byl gwar jak na targu hehe
dokładnie. Ale liczę, że jak się trochę ogarniemy ze wszystkim to wrócimy

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

aaaa, Sola, Pokrzywka, piękne dzieciaczki
__________________
Mikołaj
gusiak23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 06:51   #485
dorcia2120
Zadomowienie
 
Avatar dorcia2120
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: witowo-hajnówka
Wiadomości: 1 485
GG do dorcia2120
Dot.: W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII częś

dzien dobry.
Nie dostałam zadnej informacji od mojej koleżanki. chciałam zadzwonić ale sie boje, nie wiedziałabym co jej powiedzieć. Tak bardzo mi jej szkoda.

Ja noc miałam ciężko bardzo łapały mnie skurcze w łydkach.

A tak a pro po CHCIAŁABYM ZŁOŻYĆ WAM ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA. DLA ROZPAKOWANYCH MAM ABY ICH MALUSZKI ZDROWO SIĘ CHOWAŁY A DLA TYCH PRZETERMINOWANYCH I PRZED TERMINEM BY JUŻ URODZIŁY SZYBKO I LEKKO I BY MALUSZKI BYŁY ZDROWE.
__________________
Jest córa od 31 grudnia od godzinki 8.10. Gabrysia szczęście nasze
Mimo złości i bólu łez i strachu na świat przyszła ONA zakrywając swym obliczem wszystko co straszne było....
razem od 17.11.2008
zaręczeni od sylwestra 2011
małżeństwo od 12 maja 2012

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65470.png
dorcia2120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 08:41   #486
aerien83
Zadomowienie
 
Avatar aerien83
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 332
Dot.: W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII częś

Hej dziewczęta

Całe wieki mnie nie było na wątku (pamiętacie mnie jeszcze ktoś tęsknił )... Mam nadzieję, że od nowego roku to się zmieni i uda mi się zaglądać częściej

Wpadłam życzyć Wam cudownych, doskonałych świąt Bożego Narodzenia, bogatego Mikołaja, miłości i zdrówka dla Was i Waszych powiększonych rodzin. I wspaniałości w Nowym 2013 Roku.

buziaki
aerien83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 08:51   #487
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII częś

Judka to super ze masz wsarcie meza-ja tez na swojego moge liczyc i bardzo mi pomaga.zabiera malego z rana zebym sobie pospalawogole ciagle sie nim zajmuje a ja w domu robie.ostatnio zabra nawet dieciaki na 3h do tesciowej.zapakowalam pieluchy,butle(maly raz dziennie dostaje mm tak jak sobie zalozylam w ciazy zeby znal inne mleko). odchamiam sie i jezdze sobie na zakupy a on zostaje z dziecmi.Kapie Laure, robi nam sniadania kolacje-ogolnie jest super

Sola Izunia jest cudna!!!!!!!!!!!!piekna dziewczynka-bardzo podobna do Ciebie!!

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
hej Kochane!
witam się w nowym wątku

i od razu, na prośbę Pokrzywki prezentuję Wam jej Adasia jak puszcza oczko
Sliczny



Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
hej! ja tylko na sek,bo pisze z tel ktory jest mocno nie netowy gratuluje wszystkim rozpakowanym, jak wrocimy do domu i odpale lapka to polece mniej ogolnie. Nie nadrabiam teraz bo nie mam szans. Spimy sobie z Ulka-Szkrabina we dwie w pokoju same bo malo kobitek jest. troche nie mozemy sie dogadac co do karmienia,ale mysle ze niedlugo wypracujemy jakis kompromis. Rodzilam sn, najpierw sie mlodziez ociagala.a potem poszlo tak szybko ze sama jestem w szoku dzieki jednemu panu doktorowi, szczegoly pozniej nacieli mnie ale poki co smigam. Mamy mozl wyjsc jutro ale chyba wole zortac do wt bo nie uznali mi 2giej dawki antyb.na paciora bo za szybko urodzilam:P poza tym wigilia u mnie w domu jest i za tloczno by bylo. Ciumasy dla wszystkich! przez caly porod o was myslalam. Kontrowalam sie zeby jak najw.zapamietac do opisu porodu, wiec tez dzieki za pomoc,bo mniej o bolu myslalam buziaki i do zobaczenia!
Wariatkanawet na porodowce wizazem zyla:P

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
mi się wydaje, że muchomory mają za mało trucizny, żeby unicestwić teściową
Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
teściowa jest gratis do męża, a na gratisy dają zwykle to czego nikt nie chce


Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Te kąpiele w szpitalach to masakra. Moja na samym początku też płakała, ale najlepsze było potem jak zrobiliśmy któregoś dnia cieplejszą wodę. Zaczęła płakać - tak chyba z przyzwyczajenia, a potem przestała i była taka zdziwiona, że w sumie jest chyba przyjemnie - przynajmniej tak to wyglądało. Teraz już podczas kąpieli nie płacze.

na fb poruszalysmy ten temat.jak dzieci krzycza sprobowac ciepljszej wody(ja kapie w 39)i wkladac dziecko bardzo powoli

Dziewczynki Wesolych Swiat wszytkim zycze-rozpakowanym zdrowych dzieciakow i przespanych nocy a zapakowanym dodatkowo lekkich porodow.reszta zyczen w zalaczniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pozctowkafrot.jpg (93,5 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pocztowkatyl.jpg (94,0 KB, 40 załadowań)
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-24, 08:56   #488
DeKajka
Zakorzenienie
 
Avatar DeKajka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 910
Dot.: W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII częś

Cytat:
Napisane przez aerien83 Pokaż wiadomość
Hej dziewczęta

Całe wieki mnie nie było na wątku (pamiętacie mnie jeszcze ktoś tęsknił )... Mam nadzieję, że od nowego roku to się zmieni i uda mi się zaglądać częściej

Wpadłam życzyć Wam cudownych, doskonałych świąt Bożego Narodzenia, bogatego Mikołaja, miłości i zdrówka dla Was i Waszych powiększonych rodzin. I wspaniałości w Nowym 2013 Roku.

buziaki
Jeeej jak ja sie za Toba stesknilam kochana .. i za ta Twoją inką i princessa poranna .. Tobie rowniez wszystkiego co najlepsze .. buziaki

A my juz za chwile wyjezdzamy wiec i ode mnie najlepsze zyczenia .. Zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia ..dla tych rozpakowanych przespanych nocy i braku kolek .. a dla tych jeszcze nie, rychlego lekkiego porodu..
Po Swietach pewnie tu jeszcze wpadne wiec noworoczne zyczenie beda w swoim czasie .. trzymajcie sie cieplo
__________________
Adaś__ ur. 03.11.2012 . godz. 01.25, 3kg, 54 cm , 10 pkt__

Na pamiątkę ...
''Pod moim sercem, inne serce bije...
Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane..''

12 _ 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 _ Adasiowe szczęście !
DeKajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 09:27   #489
Ma_majka
Zakorzenienie
 
Avatar Ma_majka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 8 346
Dot.: W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII częś

Kochane wszystkiego naj naj naj, dużo szczęścia, miłości i zdrówka dla Was, Waszych Maluszków i brzuszków : cmok:


Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość

Czy każda z Was stosuje Octanisept na pępek? Bo ja tak idę kupić już od paru miesięcy ale w sumie nie wiem czy spirytus sam by nie był też dobry...? Spirytusu też nie mam zresztą. I wody utlenionej. Wyszło dzisiaj jak tż se rękę rozwalił
Ja stosuję bo mąż kupił ale podobno spiryt lepszy
Ma_majka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 09:40   #490
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII częś

Wszystkiego najlepszego z okazji świąt, duża szczęścia, miłości


__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 09:41   #491
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII częś

Wesołych Świąt dziewczynki
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-24, 09:46   #492
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII częś

WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 10:22   #493
Ma_majka
Zakorzenienie
 
Avatar Ma_majka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 8 346
Dot.: W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII częś

Cytat:
Napisane przez aerien83 Pokaż wiadomość
Hej dziewczęta

Całe wieki mnie nie było na wątku (pamiętacie mnie jeszcze ktoś tęsknił )... Mam nadzieję, że od nowego roku to się zmieni i uda mi się zaglądać częściej
Hej Kochana Miło że się odezwałaś, wpadaj częściej
Ma_majka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 10:27   #494
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII częś

Ja również życzę Wam wszystkim:

ZDROWYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT W RODZINNEJ ATMOSFERZE



Cytat:
Napisane przez kia_mia Pokaż wiadomość
Heeej ja od dzis jestem juz w domu!!!! Niestety nie mam czasu,.ciagle jest cos do.zrobienia.... Na fejsie tylko wchodze po porade jak szybko czegos potrzebuje.

Dzis pierwsza nocka w domu, mam nadzieje, ze bedzie ok!!!!! jak tylko znajde czas to opsze.dokladnie co tam,u,nas
Pozdrawiam wszystkie.
Fajnie, że się odezwałaś

Cytat:
Napisane przez gusiak23 Pokaż wiadomość

[/COLOR]aaaa, Sola, Pokrzywka, piękne dzieciaczki
Dziękuję


Cytat:
Napisane przez aerien83 Pokaż wiadomość
Hej dziewczęta

Całe wieki mnie nie było na wątku (pamiętacie mnie jeszcze ktoś tęsknił )... Mam nadzieję, że od nowego roku to się zmieni i uda mi się zaglądać częściej

Wpadłam życzyć Wam cudownych, doskonałych świąt Bożego Narodzenia, bogatego Mikołaja, miłości i zdrówka dla Was i Waszych powiększonych rodzin. I wspaniałości w Nowym 2013 Roku.

buziaki
Pewnie, że pamiętamy Nie dość, że pamiętamy to czekamy na powrót


Cytat:
Napisane przez marti86 Pokaż wiadomość

Sola Izunia jest cudna!!!!!!!!!!!!piekna dziewczynka-bardzo podobna do Ciebie!!
Dziękuję
Choć podobno jest bardziej podobna do mojego męża

Cytat:
Napisane przez marti86 Pokaż wiadomość

Dziewczynki Wesolych Swiat wszytkim zycze-rozpakowanym zdrowych dzieciakow i przespanych nocy a zapakowanym dodatkowo lekkich porodow.reszta zyczen w zalaczniku
Super życzenia - cudne fotki

Cytat:
Napisane przez DeKajka Pokaż wiadomość
Jeeej jak ja sie za Toba stesknilam kochana .. i za ta Twoją inką i princessa poranna .. Tobie rowniez wszystkiego co najlepsze .. buziaki

Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 10:34   #495
mmm12345
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa/Wrocław
Wiadomości: 518
Dot.: W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII częś

Wesołych Świąt wszystkim Mamom, Maluszkom i Nierozpakowanym Brzuszkom, a tym ostatnim również rychłego porodu, gdyż grudzień powoli ma się ku końcowi
mmm12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 10:35   #496
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII częś

dzinek usmialam sie, gratuluje!!!!!!!!!!


kochane wszystkiego co najlepsze vz okazji świąt, spokoju, zdrowia i miłości buziaki dla wszystkich mam i ich szkrabów i dla nierozpakowanych teez!!!

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez mmm12345 Pokaż wiadomość
Wesołych Świąt wszystkim Mamom, Maluszkom i Nierozpakowanym Brzuszkom, a tym ostatnim również rychłego porodu, gdyż grudzień powoli ma się ku końcowi
własnie czas sie konczy rodzic mi tu
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 10:41   #497
mmm12345
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa/Wrocław
Wiadomości: 518
Dot.: W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII częś

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Pozwolisz, że przez wzgląd na ten burzliwy epizod przepowiadawczy z naszej przeszłości puszczę to mimo uszu



Im bliżej lata tym będzie trudniej

Czy każda z Was stosuje Octanisept na pępek? Bo ja tak idę kupić już od paru miesięcy ale w sumie nie wiem czy spirytus sam by nie był też dobry...? Spirytusu też nie mam zresztą. I wody utlenionej. Wyszło dzisiaj jak tż se rękę rozwalił
U nas była zalecana pielęgnacja na sucho, tzn. wycierać gazikiem, zwłaszcza po kąpieli jak się zmoczy. jedynie w trakcie pobytu w szpitalu położne pryskały czymś tam, podejrzewam, że właśnie tym o czym piszesz. Mówiły, żeby dopiero jakby ewentualnie się paprało coś, to używać. Małemu się nie paprało i kikut odpadł 8 dnia. Więc ja nawet nie kupowałam, tym bardziej, że 5 minut spacerkiem do apteki 24h mam.
mmm12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 11:11   #498
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII częś

Cytat:
Napisane przez czarnamadonna1982 Pokaż wiadomość
własnie czas sie konczy rodzic mi tu
no właśnie, końca świata nie było, musicie urodzić
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 11:14   #499
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII częś

Dziewczynki z okazji Swiat zyczenia radosci i przezywania codu narodzin w innym aspekcie dla pierwiastek( teraz cos na ten temat wiemy z wlasnego doswiadczenia) a dla mam po raz kolejny tez bo to zawsze wielkie wydarzenie.
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje


Edytowane przez dzinek
Czas edycji: 2012-12-24 o 11:17
dzinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-24, 11:40   #500
Neipys
Zadomowienie
 
Avatar Neipys
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII częś

Witam!
Byłam w szpitalu na KTG - zapis idealny, jeden skurcz na 40%, USG - synek ma 3600, łozyko i wody ok oraz BADANIU - podczas rozbierania zauważyłam krew na majtkach, gin wyciągnął trochę czopa, rozwarcie na 1-2 palce. Wody - sprawdził - nie sączą się.
Mam nadzieję, że mały doczeka jednak 1 stycznia, choc dziś drugi z terminów USG. 28 mam termin z OM.

Życzę Wam rodzinnych, radosnych i spokojnych Swiąt Bożego Narodzenia! Buziaki
__________________
razem od 2003
poślubieni 12.08.2006
aniołek 18.11.2010
aniołek 14.02.2015
Neipys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 11:49   #501
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII częś

Cytat:
Napisane przez Neipys Pokaż wiadomość
Witam!
Byłam w szpitalu na KTG - zapis idealny, jeden skurcz na 40%, USG - synek ma 3600, łozyko i wody ok oraz BADANIU - podczas rozbierania zauważyłam krew na majtkach, gin wyciągnął trochę czopa, rozwarcie na 1-2 palce. Wody - sprawdził - nie sączą się.
Mam nadzieję, że mały doczeka jednak 1 stycznia, choc dziś drugi z terminów USG. 28 mam termin z OM.

Życzę Wam rodzinnych, radosnych i spokojnych Swiąt Bożego Narodzenia! Buziaki
Super, że wszystko w porządku
Jak zauważyłaś krew na majtkach to poród może być nawet dzisiaj ( rozwieranie szyjki), także w razie czego bądź przygotowana Z tym, że ja od razu zastrzegam, że prorokiem nie jestem co by nie było do mnie później jakiś reklamacji
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 12:10   #502
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII częś

Cytat:
Napisane przez dzinek Pokaż wiadomość
wyszlam ze szpitala i mi wody w drodze do domu odeszly ok poludnia
Rychło w czas

Cytat:
Napisane przez kia_mia Pokaż wiadomość
Heeej ja od dzis jestem juz w domu!!!! Niestety nie mam czasu,.ciagle jest cos do.zrobienia.... Na fejsie tylko wchodze po porade jak szybko czegos potrzebuje.
Dzis pierwsza nocka w domu, mam nadzieje, ze bedzie ok!!!!! jak tylko znajde czas to opsze.dokladnie co tam,u,nas
Pozdrawiam wszystkie.
Ja mam nadzieję, że nas nie porzucisz na stałe tylko czasowo... Już wystarczy, że mnie wycyckałaś i urodziłaś przed naszym wspólnym terminem

Cytat:
Napisane przez gusiak23 Pokaż wiadomość
na lewym to mam taką ranę, że wygląda jakbym dziurę w brodawce miała dobrze, że mam kapturki i jestem twardziochem.
Jessa dlaczego to karmienie piersią nie jest proste i przyjemne...

Cytat:
Napisane przez dorcia2120 Pokaż wiadomość
Ja noc miałam ciężko bardzo łapały mnie skurcze w łydkach.
Ty wiesz, że mnie dzisiaj też łapały jakoś wyjątkowo intensywnie. Szkoda kurde, że nie w macicy jednak...
I miałam dzisiaj w nocy najprawdziwszy orgazm przez sen aż się obudziłam, czy tż coś nie ten teges ale spał jak zabity

Cytat:
Napisane przez Neipys Pokaż wiadomość
Witam!
Byłam w szpitalu na KTG - zapis idealny, jeden skurcz na 40%, USG - synek ma 3600, łozyko i wody ok oraz BADANIU - podczas rozbierania zauważyłam krew na majtkach, gin wyciągnął trochę czopa, rozwarcie na 1-2 palce. Wody - sprawdził - nie sączą się.
Mam nadzieję, że mały doczeka jednak 1 stycznia, choc dziś drugi z terminów USG. 28 mam termin z OM.
Życzę Ci, żebyś urodziła w najlepszym dla siebie terminie!

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Z tym, że ja od razu zastrzegam, że prorokiem nie jestem co by nie było do mnie później jakiś reklamacji



A ja dzisiaj mam termin z om i cisza

Robimy ostatnie porządki, jak zwykle wszystko na ostatnią chwilę i sru na 2 wigilie. Trzymajcie kciuki żeby mi cierpliwości do teścia starczyło bo nie lubię dziada jak nie wiem a pewnie będzie dziś macanko po brzuszku i gadanie do wnusi Biedne to moje dziecko, tylko jeden dziadek jej został i do tego taki ciemak

Życzę wszystkim spokojnych, sytych, mocno prezentowych i rodzinnych, wreszcie w pełnym tego słowa znaczeniu, świąt!
__________________

dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 12:47   #503
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII częś

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
teściowa jest gratis do męża, a na gratisy dają zwykle to czego nikt nie chce


Byliśmy u pediatry mały zdrowieje Malutka tylko lekki katarek ma, płuca czyste, teraz tylko pilnować tego katarku
i malutka od 8 grudnia przytyła już 750 gram
teraz waży 4660 a ma jutro kończy 3 tygodnie, co za klopsik z niej

Zdrowych i Wesołych Świąt Kochane Moje:cm ok:
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 12:55   #504
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII częś

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość


Byliśmy u pediatry mały zdrowieje Malutka tylko lekki katarek ma, płuca czyste, teraz tylko pilnować tego katarku
i malutka od 8 grudnia przytyła już 750 gram
teraz waży 4660 a ma jutro kończy 3 tygodnie, co za klopsik z niej

Zdrowych i Wesołych Świąt Kochane Moje:cm ok:
To super, że zdrowieje

Jak odróżnić tą sapkę niemowlęcą od kataru? Moja zaczęła tak pociągać nosem jak leży i widzę, że ją to denerwuje. Jak ją trzymam na rękach albo zakroplę solą to jest ok. Nic jej z nosa nie leci, nie ma kaszlu - to chyba ta sapka
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 12:59   #505
Ma_majka
Zakorzenienie
 
Avatar Ma_majka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 8 346
Dot.: W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII częś

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość

Robimy ostatnie porządki, jak zwykle wszystko na ostatnią chwilę i sru na 2 wigilie. Trzymajcie kciuki żeby mi cierpliwości do teścia starczyło bo nie lubię dziada jak nie wiem a pewnie będzie dziś macanko po brzuszku i gadanie do wnusi Biedne to moje dziecko, tylko jeden dziadek jej został i do tego taki ciemak
nie stresuj się Kobito bo urodzisz

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość


Byliśmy u pediatry mały zdrowieje Malutka tylko lekki katarek ma, płuca czyste, teraz tylko pilnować tego katarku
i malutka od 8 grudnia przytyła już 750 gram
teraz waży 4660 a ma jutro kończy 3 tygodnie, co za klopsik z niej


---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość

Jak odróżnić tą sapkę niemowlęcą od kataru? Moja zaczęła tak pociągać nosem jak leży i widzę, że ją to denerwuje. Jak ją trzymam na rękach albo zakroplę solą to jest ok. Nic jej z nosa nie leci, nie ma kaszlu - to chyba ta sapka
Nie wiem Ale mój też czasem tak dziwnie oddycha - sapie przez nos A nosek ma czysty
Ma_majka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 17:01   #506
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII częś

Cytat:
Napisane przez Neipys Pokaż wiadomość
Witam!
Byłam w szpitalu na KTG - zapis idealny, jeden skurcz na 40%, USG - synek ma 3600, łozyko i wody ok oraz BADANIU - podczas rozbierania zauważyłam krew na majtkach, gin wyciągnął trochę czopa, rozwarcie na 1-2 palce. Wody - sprawdził - nie sączą się.
Mam nadzieję, że mały doczeka jednak 1 stycznia, choc dziś drugi z terminów USG. 28 mam termin z OM.
:[/COLOR][/B]
Super ze wszystko ok


Wesolych i spokojnych rodzinnych świat
__________________
Iza - łowca zabawek

Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 19:16   #507
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII częś

Sola twoja mala jest cudna i wydaje mi sie , ze jednak podobna do ciebie

ja na chwilke weszlam , jestesmy juz po kolcji terz bedzie kawkamaly przespal wigilie i pozwolil mamusi choc raz w spokoju sie najesc

zycze wszystkim spokojnego magicznego wieczoru
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 20:33   #508
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII częś

Cytat:
Napisane przez czarnamadonna1982 Pokaż wiadomość
Sola twoja mala jest cudna i wydaje mi sie , ze jednak podobna do ciebie

ja na chwilke weszlam , jestesmy juz po kolcji terz bedzie kawkamaly przespal wigilie i pozwolil mamusi choc raz w spokoju sie najesc

zycze wszystkim spokojnego magicznego wieczoru
Dziękuję

Ja też już po kolacji. Młoda właśnie śpi, ale pewnie niedługo się obudzi. Ja również życzę Wam spokojnego wieczoru i nocy z jak najmniejszą liczbą pobudek
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 22:09   #509
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII częś

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
nie stresuj się Kobito bo urodzisz
Ty wiesz, że to by nie było takie głupie
Póki co cisza. Odwiedzin w łazience tylko ciut więcej ale to raczej po prostu świąteczne żarcie niż proces oczyszczania przed.
Jutro godzina zero
Idę spać, bo może więcej nie będzie dane mi się wyspać. Tiaaa... nadzieja matką głupich
__________________

dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 22:30   #510
emylka86
Zakorzenienie
 
Avatar emylka86
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 3 799
Dot.: W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII częś

trochę późną porą, ale WESOŁYCH ŚWIĄT dla każdej z was!!!
__________________
Michałek 16.12.2012

Borysek 09.10.2015

zapraszam do klików w banerek
emylka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:10.