Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-13, 13:28   #421
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Za mną drugi tydzień ćwiczeń. Wybrałam program Slim & Lift. Ze względu na sesję zdarza mi się coś zaniedbać. Ale ogółem ? Dziewczyny te ćwiczenia to cud, prawdziwy cud. Uda smukleją, w pachwinach już nie ma wpijających się gatek i tłuszczyku a zrobiły się wgłębienia. Pupa jędrna ,luźniejsze spodnie a nawet bielizna. Lepsza kondycja, płuca pełniej oddychają. Ja robię mini przerwy w trakcie ćwiczeń bo tez boje się o zawał niekontrolowany ponieważ w pokoju panuje sauna. Brzuch się spłaszczył, zmalał mi apetyt. Widzę, że pośladki nieco się uniosły, a uda tuż pod nimi są sprężyste. Jedyny minus to biust, który maleje .......
Szkoda, że Leandro nie wymyslił Bum Bum Prosiaki uderzający prosto w klatkę piersiową
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 13:55   #422
radzia1608
Raczkowanie
 
Avatar radzia1608
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 375
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez solll Pokaż wiadomość
hehe ok właśnie się zastanawiam co z tym ściąganiem, bo mi w ogóle nie idzie i się zastanawiałam dlaczego... ale w takim razie spróbuję zostawić na noc i może się ściągnie Powiedz mi jeszcze proszę ile dziennie trwają te ćwiczenia?
Jak ściągną Ci się ćwiczenia to tam będzie drugi folder z rozpiską. Ale jeśli chcesz wiedzieć wcześniej to proszę:
Bum Bum - 35 min
High Tight - 35 min
Tummy Tuck - 20 min
Sculpt - 50 min
Cardio Axe - 30 min

Czy są jakieś ćwiczące dupeczki z Lublina? Zamierzam zamówić sobie taśmę do ćwiczeń do High-Tight, kosztuje 22,50 + 14 zł przesyłka. Jeśli znajdzie się chętna to można zamówić 2 szt i koszty przesyłki podzielimy na 2 Jak coś to PW
Uwaga! Dziewczyny taśmy na allegro np. ta :
http://allegro.pl/item1065280425_gum...szt_od_ss.html
nie nadają się do tych ćwiczeń ponieważ są za długie! Do hight-tight potrzebne są taśmy typu Thera Band Loop, czyli takie krótkie, ok. 20,5 cm. Np. takie :
http://www.dlapacjenta.pl/sklep/prod...oducts_id/2343
Mam nadzieję, że rozwiałam wątpliwości, bo parę stron wcześniej padały pytania odnośnie tych taśm.
__________________
TF & BBL (8/20 weeks) HIIT time
I'm not on a diet - I'm on Turbo Fire!



Edytowane przez radzia1608
Czas edycji: 2010-06-13 o 15:13
radzia1608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 14:15   #423
Baja35
Raczkowanie
 
Avatar Baja35
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 82
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

radzia 1608 dziękuje za link...
Baja35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 14:18   #424
Noemi__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 82
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Wyjdę z siebie, stanę obok
No jak Boga kocham krew mnie zaraz zaleje... nie wytrzymam nerwowo.

BBL ściągnęło mi się już przedwczoraj wieczorem. Cieszyłam się, że od jutra będe mogła zacząć ćwiczenia, ale nieeee... Załączam wczoraj komputer... echo. Karta graficzna padła. No, ale dobra, dzisiaj już chodzi, ale znów mam problemy z odtworzeniem tego. Jedna wizażanka już pisała, że tez miała ten problem. Otóż, jak w załączonym zdjęciu widać mam jakieś 4 pliki, których nie można odtworzyć i 7 na których są ćwiczenia. Ale nie wiem które to cardio exe, które to basics itd. Podobno jeden z tych plików po otwarciu ma pokazać menu z DVD 1, DVD 2 i DVD 3, ale u mnie czegoś takiego nie ma. Jedynie gdy otwieram ten plik, który jest zaznaczony to na poczatku jest takie jakby menu, z tym że cały ''filmik'' trwa 3 sekundy. To wszyscy tak miga w tempie ekspresowym. Znajduje się tam to menu, jakś dziwna rozpiska, no i te kolorowe rozpiski, które już wstawiałyście. Kurcze no, powiedzcie co mam zrobić, żeby to uruchomić bo chciałabym już jutro zaczać ćwiczyć Bardzo Was proszę




Kochane, już to rozpracowałam eee... no dobra, nie ja. Tatuś pomógł Ale grunt, że działa... O jaka jestem szczesliwa! Od jutra zaczynam
__________________
To, że kocham za mocno
nie znaczy, że można mnie ranić!


był jej obsesją i lękiem.
nienawidziła go i kochała.!


Edytowane przez Noemi__
Czas edycji: 2010-06-13 o 15:02
Noemi__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 14:48   #425
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez Ewciak78 Pokaż wiadomość
Za mną drugi tydzień ćwiczeń. Wybrałam program Slim & Lift. Ze względu na sesję zdarza mi się coś zaniedbać. Ale ogółem ? Dziewczyny te ćwiczenia to cud, prawdziwy cud. Uda smukleją, w pachwinach już nie ma wpijających się gatek i tłuszczyku a zrobiły się wgłębienia. Pupa jędrna ,luźniejsze spodnie a nawet bielizna. Lepsza kondycja, płuca pełniej oddychają. Ja robię mini przerwy w trakcie ćwiczeń bo tez boje się o zawał niekontrolowany ponieważ w pokoju panuje sauna. Brzuch się spłaszczył, zmalał mi apetyt. Widzę, że pośladki nieco się uniosły, a uda tuż pod nimi są sprężyste. Jedyny minus to biust, który maleje .......
Szkoda, że Leandro nie wymyslił Bum Bum Prosiaki uderzający prosto w klatkę piersiową
Naprawdę biust Ci zmalał? Nie mogę sobie na to pozwolić...

Do reszty wizażanek- czy Wy też zauważyłyście zmniejszenie biustu?
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 15:11   #426
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

No niestety . Tak jakby cała woda z niego została wyciśnięta jak cytryna. Pomimo naprzemiennych masaży prysznicem, stosowania dwóch kremów Eveline / będącego hiciorem KWC / oraz Bielenda - profesjonalny krem gabinetowy, piersi straciły na jędrności sporo, skóra marszczy się jak bibuła, widać wszelkie odgniecenia i nierówności jakie pozostawia biustonosz i pojawiły się rozstępy . Załamka totalna. Miałam piękniutkie C a teraz czuję luz w biustonoszu. No i najgorsze - oklapnęły Pewnie wytapia się z nich tłuszczyk.
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 15:42   #427
cafe con leche
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 110
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

jestem po dzisiejszym cardio axe i bum bum ufff, na bum bum oczywiscie myslalam ze serce wypluje, i przerwy co pare minut, az mi sie nie chcialo wierzyc, ze ten filmik trwa 30 min, bo mi z przerwami to chyba kolo godz zajelo

Oj, troche straszycie z tym biustem, ja juz go prawie nie mam, a tu jeszcze ma zmalec?? ( ale juz wole nie miec piersi i zgrabne uda, niz i tak male, choc ciut wieksze piersi, a wielkie uda i tylek, wiec zaryzykuje heh
cafe con leche jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-13, 16:13   #428
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

oj to ja proszę wszytki ćwiczące wizażanki, o wypowiadanie się na temat ich biustów bo nie wiem czy ryzykować, skoro ma się stać oklapnięty i pomarszczony?
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 16:20   #429
lilly19921
Raczkowanie
 
Avatar lilly19921
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 109
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Czy mozna od razu trenować ten program ogólny ostatni bo chciałabym wiecej cwiczyć na brzuch niż jest to 3 poprzednich programach,a i tak codziennie ćwicze przez godzine na orbitreku lub rowerku.
lilly19921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 17:43   #430
Noemi__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 82
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Nie nie nie nie nie nie nie nie!
Powiedzcie prosze, że to jakieś żarty z tym biustem
Ja już teraz mam ledwo, ledwo miseczkę A, a jak mi zmaleje to to... Nie! W ogóle nie ma takiej opcji.!


Eh, dlaczego wszystko co zjem idzie mi w tyłek, a nie w piersi na przykład? [kurcze, wtedy to by ze mnie druga Pamela Anderson był ]
__________________
To, że kocham za mocno
nie znaczy, że można mnie ranić!


był jej obsesją i lękiem.
nienawidziła go i kochała.!

Noemi__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 19:13   #431
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez cafe con leche Pokaż wiadomość
Agusiek89, a ty piszesz o efektach po 30 dniach czy 60? bo tam zalecaja po miesiacu treningu cwiczyc ten classic solution na utrwalenie chyba
Po 30 dniach.
Tak, tak. Jak skończę slim&lift to mam zamiar właśnie ten classic solution zrobić. Jest trudniejszy niż slim&lift więc mam nadzieję że efekty beda jeszcze wieksze

Co do biustu to mi chyba też delikatnie zmalał... Dziewczyny, nie załamujcie się - na świecie dużo kobiet ma taki problem. Coś kosztem czegoś - niestety.
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-13, 19:34   #432
Lilllith
Rozeznanie
 
Avatar Lilllith
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Miedzypiekle
Wiadomości: 860
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

kochane czy ktoras po sciaganieciu calosci miala tak ze 2 plyta jej sie uruchamiala ale jak trzeba bylo wybral normal czy cos tam to sie nie dalo?
__________________
Odcieli aniołom skrzydła... bo dawały im wolność.

Aparatka sobie jestem
Góra->28.05.10 Dół->14.08.10
Koszta - 3860

Lilllith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 19:40   #433
HarajukuChilli
Zadomowienie
 
Avatar HarajukuChilli
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 862
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Hej, macie może te filmiki do tego do przesłania? jeśli ta to poproszę na chilli@inmail.pl
__________________
Ćwiczę tyłek i motywację:
http://rozowydres.blogspot.com/
Jillian Shred:
Level 1: 10 /10
HarajukuChilli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 20:09   #434
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Też chciałabym zacząć ćwiczyć, jednak moja motywacja kończy się po kilku dniach
Nie czytam całego wątku, bo tego dużo jest, bardzo prosze o jakiekolwiek materiały które macie, może mnie zmotywujecie

kasia-mrocza@wp.pl
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 20:27   #435
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez Noemi__ Pokaż wiadomość
Nie nie nie nie nie nie nie nie!
Powiedzcie prosze, że to jakieś żarty z tym biustem
Ja już teraz mam ledwo, ledwo miseczkę A, a jak mi zmaleje to to... Nie! W ogóle nie ma takiej opcji.!


Eh, dlaczego wszystko co zjem idzie mi w tyłek, a nie w piersi na przykład? [kurcze, wtedy to by ze mnie druga Pamela Anderson był ]
ejj no dokładnie, mi też wszystko w tyłek lezie;/ teraz waham się czy ćwiczyć to, czy nie... ale w sumie to czemu z biustu spada? wiem, że w nich sporo tkanki tłuszczowej no ale bez przesady, ja chcę unieść tyłek tylko, nic więcej... nie ma jakichś ćwiczeń powiększających biust?
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 21:24   #436
amfa333
Rozeznanie
 
Avatar amfa333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 585
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Mialam dwa dni wolnego od BBL, poniewaz mialam zjazd
Ale od jutra sie juz znow biore za cwiczenia

Co do biustu to mi strasznie zmalal...ale nie od BBL tylko ogolnie od diety.. ehhh ;P przez pierwsze trzy miesiace diety mierzylam sobie wszystkie czesci ciala, ale zobaczylam jak szybko leci z biustu, to przestalam sobie mierzyc

Mi malalo wszystko w takiej kolejnosci - Biust, Brzuch, Rece, Twarz, Pupa, Uda.
A mialo byc na odwrot
__________________
26.10.09- 69
26.03.10- 54,0

Brazil Butt Lift

Pinokio -
"To, że jestem z drewna, nie znaczy, że interesują mnie deski"
amfa333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 21:49   #437
fiolkowa krolewna
Zakorzenienie
 
Avatar fiolkowa krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 774
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Błaaaagam o link proszęęęę... też chcę zacząć ćwiczyć...

Acha i powiedzcie mi, wiecie może czy jest szansa ze spadnie mi tłuszczyk z miejsca ktore zaznaczylam na zdjeciu??? to moja okropna strefa z której musi zejść tłuszcz...
__________________
Pamiętaj - Daj sobie czas. Efekty zawsze się pojawią.

MOTIVATION
fiolkowa krolewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 21:51   #438
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

ło matko, amfa, toś mnie chyba skutecznie nastraszyła! a myślicie, że jak poza odrzuceniem słodyczy będę jadła tak jak zwykle to stracę biust? Sorry, że ja tak ciągle o tym, no ale chyba rozumiecie moje obawy...
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 22:01   #439
Noemi__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 82
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez solll Pokaż wiadomość
ejj no dokładnie, mi też wszystko w tyłek lezie;/ teraz waham się czy ćwiczyć to, czy nie... ale w sumie to czemu z biustu spada? wiem, że w nich sporo tkanki tłuszczowej no ale bez przesady, ja chcę unieść tyłek tylko, nic więcej... nie ma jakichś ćwiczeń powiększających biust?
Taa, chciałoby się Jedynie co mogłoby nas trochę poratować to ćwiczenia ujędrniające na biust. Kiedyś sobie nawet je wydrukowałam, ale nie ćwiczyłam bo miałam harmonogram na talię, brzuch, posladki i nogi... i do tego jeszcze rozciąganie. Więc biust już odpuściłam sobie. Ehm ale jak mi te dwa wrzody zmaleją to tam juz nic nie będzie... Ja widze tylko jedną opcję W miejscu gdzie inni mają piersi, ja będę miała dwa zapadnięte dołki Ej... ale to nie jest śmieszne

amfa
, ja tam nie wiem, ale wydaje mi się, że czy tak czy siak będziesz chudła. Z tą tylko różnica, że osoby stosujące dietę i ćwiczące chudną stopniowo cały czas, a Ty jedząc normalnie i ćwicząc zrzucisz parę kg i waga stanie w miejscu... chyba.
__________________
To, że kocham za mocno
nie znaczy, że można mnie ranić!


był jej obsesją i lękiem.
nienawidziła go i kochała.!

Noemi__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-13, 22:23   #440
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez Noemi__ Pokaż wiadomość

amfa
, ja tam nie wiem, ale wydaje mi się, że czy tak czy siak będziesz chudła. Z tą tylko różnica, że osoby stosujące dietę i ćwiczące chudną stopniowo cały czas, a Ty jedząc normalnie i ćwicząc zrzucisz parę kg i waga stanie w miejscu... chyba.
To chyba miało być do mnie
Jeśli tak, to ja chcę schudnąc 5 kg, nie więcej ale tylko i wyłącznie zamieniając tłuszcz (głównie z tyłka własnie ) na mięśnie, a nie zmniejszając mój i tak wątpliwej wielkości biust!!! Co mi po superpupie, jak będę płaska

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

chyba zacznę ćwiczyć ten BBL ( o ile mi się wreszcie ściagnie ), a jak zobaczę, że mi maleje biust jednak to przerwę... albo wyselekcjonuję z tego np. tylko ćwiczenia na tyłek? No nie wiem co robić niech mi ktoś poradzi
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 22:59   #441
Noemi__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 82
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

soll, tak masz rację To miało być do Ciebie.. Sori, mój błąd
Ale z tym, że co Tobie po superpupie skoro będziesz płaska to racja.. Bo jednak spodni z dupoltem nie ma A bluzki z dekoltem są... tak więc tyłek mało kto widzi (chyba, że na plaży) a biust to w zasadzie przez cały rok wystawiamy
__________________
To, że kocham za mocno
nie znaczy, że można mnie ranić!


był jej obsesją i lękiem.
nienawidziła go i kochała.!

Noemi__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 11:20   #442
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Dziewczyny co Wy gadacie
Niestety ale sie z Wami nie zgodze... Owszem, wystawiamy biust i duży, ładnie odsłonięty, rzuca sie w oczy, ale wielka pupa jeszcze bardziej... Co Wam z tego że nie zejdzie Wam te 3 cm w biuście skoro pupa i uda beda jak pulpety. Faceci niestety, ale na pupe i ładne nogi zwracają najbardziej uwage. Przepraszam jesli kogoś uraziłam. Poprostu sądze że bardziej sexi jest dziewczyna taka jak jedna z tych na filmikach - szczupłe, wyrzeżbione nogi, wypukła pupa, ładny brzuszek a mniej w biuście, niż dziewczyna z grubymi udami, obwisłym tyłkiem, fałdami na brzuchu a z uroczym dużym biustem, który i tak za parenaście lat będzie sflaczały i obwisły niestety. Poza tym do powiększenia biustu ktoś inteligentny wymyślił push-up i czasami mały biust w push-upie wyglada 100 razy lepiej niż duży biust w normalnym...
Dziewczyny nie nakręcajcie się tak i nie rezygnujcie z ćwiczeń. Jak jedna z Wizażanek powiedziała '' te ćwiczenia to cudo".
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 11:53   #443
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez Noemi__ Pokaż wiadomość
soll, tak masz rację To miało być do Ciebie.. Sori, mój błąd
Ale z tym, że co Tobie po superpupie skoro będziesz płaska to racja.. Bo jednak spodni z dupoltem nie ma A bluzki z dekoltem są... tak więc tyłek mało kto widzi (chyba, że na plaży) a biust to w zasadzie przez cały rok wystawiamy


no właśnie, a pozy tym ja lubię bluzki z dekoltem, także nie zamierzam się rozstawać z tym co mam bo i tak nie mam wiele

póki co wciąż czekam aż mi się ściągnie program, bo oczywiście zapomniałam zostawić na noc

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co Wy gadacie
Niestety ale sie z Wami nie zgodze... Owszem, wystawiamy biust i duży, ładnie odsłonięty, rzuca sie w oczy, ale wielka pupa jeszcze bardziej... Co Wam z tego że nie zejdzie Wam te 3 cm w biuście skoro pupa i uda beda jak pulpety. Faceci niestety, ale na pupe i ładne nogi zwracają najbardziej uwage. Przepraszam jesli kogoś uraziłam. Poprostu sądze że bardziej sexi jest dziewczyna taka jak jedna z tych na filmikach - szczupłe, wyrzeżbione nogi, wypukła pupa, ładny brzuszek a mniej w biuście, niż dziewczyna z grubymi udami, obwisłym tyłkiem, fałdami na brzuchu a z uroczym dużym biustem, który i tak za parenaście lat będzie sflaczały i obwisły niestety. Poza tym do powiększenia biustu ktoś inteligentny wymyślił push-up i czasami mały biust w push-upie wyglada 100 razy lepiej niż duży biust w normalnym...
Dziewczyny nie nakręcajcie się tak i nie rezygnujcie z ćwiczeń. Jak jedna z Wizażanek powiedziała '' te ćwiczenia to cudo".
w sumie może masz rację, że te tyłki pupletowe nie wyglądają ponętnie, nawet przy ładnym biuście, no ale ja z moich niezgrabnych nóg cudu nie zrobię i tak... więc wyjdzie na to, że będę mieć duży (ale uniesiony) tyłek , zgrabne uda, płaski brzuch i płaskobiuście... no nie wiem sama, nie bedzie to jakoś nieproporcjonalnie wyglądać?

zresztą tak jak powiedziałam- zacznę ćwiczenia, jak uznam, że za bardzo mi spadło to najwyżej przerwę
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 13:10   #444
venealin
Raczkowanie
 
Avatar venealin
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Trochę tu, trochę tam, głównie z pracy ;)
Wiadomości: 423
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Matko kochana!! Dwa dni mnie nie było a tu taka dyskusja gorąca
Ja mam te same obawy - tym bardziej, że odkąd się "zdrowiej" odżywiam to znowu straciłam w powiedzmy "biuście" ... ale mój mąż mnie ciągle stawia do pionu twierdząc, że bardziej seksowna jest fajna pupa niż duży biust, szczególnie jak pomyśli o przyszłości, kiedy niegdysiejsze biuściaste będą się martwiły jak powstrzymać grawitację
Oczywiście nie chcę nikogo urazić. Nie twierdzę, że nie zazdroszczę babeczkom z większym biustem, (choć tak naprawdę to myślę o ładnym krągłym średniaczku ) ale jakoś trzeba żyć, a z braku laku tudzież biustu wolę się skupić na rzeźbieniu i "uwypuklaniu" innych atutów szczególnie, że to zdaje egzamin w życiu - niech dowodem na to będzie mój mąż

Ps. Tak się wczułam w częściowy offtop, że nie napisałam nic w temacie . Mam poślizg o jeden dzień :/ dzisiaj będę nadrabiać wczorajsze ćwiczenia. A zatem dzisiaj u mnie piątek Cardio Axe i High & Tight. A, właśnie...zdecydowałam, że najpierw jednak robię slim&lift, a później shape, jak stracę ze 2 cm w pupie to trudno, ważne, że się podniesie i będzie jędrna do nieprzyzwoitości Grunt to dobre nastawienie, nie
__________________
21.07.2011 - Pierwszy Dzień Reszty Mojego Życia
175cm/64,5 kg
- walczę z cellulitem
- niszczę tłuszcz a zdobywam mięśnie
- uczę się zdrowego odżywiania
- dbam o cerę
- PIJĘ DUŻO WODY

Edytowane przez venealin
Czas edycji: 2010-06-14 o 13:18
venealin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 13:18   #445
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

No ja nie mam dużego biustu, mam taki średni właśnie, ale w sumie dobry motyw-zapytam mojego faceta co on na to i co woli bo nie oszukujmy się, że chcę być piękna głównie dla niego...
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 13:40   #446
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Laski, dzisiaj pierwszy dzień lift&shape czyli booty basic i bum bum. Właśnie "skończyłam" basic i załamka - dojechałam do 13 minuty (licząc z tym zegarkiem na filmiku-od tylu) i padłam. W trakcie ćwiczeń musiałam robić przerwy bo serce strasznie łomotało nie mówiąc już o tym, że myślałam, że płuca wypluje. Inna sprawa to nogi (głównie kolana i czterogłowy uda) - po 15 minutach ćwiczeń zaczeły drżeć (tzn czułam, że zrobiły się takie "słabe" tak jakby miały się zaraz pode mną złamać, nie utrzymać ciężaru ciała). Przestałam ćwiczyć z obawy, że coś mi się stanie. Pomocy - mam 18lat, 54kg/166cm i lekką niewydolność płuc ale poza tym jestem zdrowa i uprawiam różne sporty więc skąd ten brak sił?. Z przerwami w trakcie ćwiczeń nic chyba nie poradzę bo inaczej bym się udusiła ale co z tymi nogami? i co teraz zrobić: odpuścić sobie basic i wieczorem spróbować bum bum czy jak? wgl jak są po dwa zestawy ćwiczeń na dzień to powinno się je wykonywać jeden po drugim czy można przerwę zrobić?


ps. nie jestem na diecie
__________________
!!!Manchester United!!!

Edytowane przez kapsel
Czas edycji: 2010-06-14 o 13:42
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 13:49   #447
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Jejku ale czemu od razu płaskobiuście??
Ewciak napisz ile Ci spadło z tego biustu, bo tu straszna panika się zrobiła U mnie troche luźniej w biustonoszu się zrobiło, ale ile to... 1-1,5 cm? Nie popadajcie w skrajność Cwiczcie sculpt, tam są pompki to mieśnie te pod piersiami się zwiększą a piersi podniosą i uwypuklą, będą się większe wydawać.
A co do facetów - mój też woli pupe powiedziałam mu że mi biust sie zmniejszył to nawet go to nie ruszyło A biust mam też taki średni. Ale pupe bacznie obserwuje czy się podniosła Mówię Wam, pupa i nogi na pierwszym miejscu

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez kapsel Pokaż wiadomość
Laski, dzisiaj pierwszy dzień lift&shape czyli booty basic i bum bum. Właśnie "skończyłam" basic i załamka - dojechałam do 13 minuty (licząc z tym zegarkiem na filmiku-od tylu) i padłam. W trakcie ćwiczeń musiałam robić przerwy bo serce strasznie łomotało nie mówiąc już o tym, że myślałam, że płuca wypluje. Inna sprawa to nogi (głównie kolana i czterogłowy uda) - po 15 minutach ćwiczeń zaczeły drżeć (tzn czułam, że zrobiły się takie "słabe" tak jakby miały się zaraz pode mną złamać, nie utrzymać ciężaru ciała). Przestałam ćwiczyć z obawy, że coś mi się stanie. Pomocy - mam 18lat, 54kg/166cm i lekką niewydolność płuc ale poza tym jestem zdrowa i uprawiam różne sporty więc skąd ten brak sił?. Z przerwami w trakcie ćwiczeń nic chyba nie poradzę bo inaczej bym się udusiła ale co z tymi nogami? i co teraz zrobić: odpuścić sobie basic i wieczorem spróbować bum bum czy jak? wgl jak są po dwa zestawy ćwiczeń na dzień to powinno się je wykonywać jeden po drugim czy można przerwę zrobić?


ps. nie jestem na diecie
Basic to jest tylko wstęp żeby zaznajomić się z cwiczeniami, jak je wykonywać. A jaki masz cel? Chcesz podnieść pupe i wyrzeźbic? Jesteś szczuplutka, sądząc po wadze i wzroście.
Jakie sporty uprawiasz? Z tą niewydolnością płuc nie ryzykowałabym ćwiczyć tego treningu... Cardio axe i bum bum to straszna męka.

Ja robię po kolei, z 2 minutami przerwy pomiędzy.
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 13:51   #448
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

ja właśnie zrobiłam ćwiczenia z 3 dnia bum bum wyłączyłam 9min przed końcem bo już nie dawałam rady, ale i tak nie jest źle, bo 50min ćwiczeń zaliczone Zaczynam powoli łapać ruchy i już nie jestem taka niemrawa


Dziewczyny, biustem się nie przejmujcie, przecież wiadomo, że jak się chudnie to wszędzie
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 14:13   #449
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D


U mnie z pomocą emocjonalną przyszło moje kochane Chłopisko. Stwierdził bowiem, że fajna pupa i nogi będa pięknie wyglądały nawet kosztem mniejszych piersi. Trudno , najwyżej będę siorbać bawarkę na przybycie pokarmu hektolitrami : hahaha:. Nie chciałam Was stresować bo to, że ja zauważyłam u siebie takie zmiany nie oznacza, że Wy tez tak będziecie miały. Każdy kobiecy organizm jest inny. Kochałam moje maleństwa, one były na pierwszym miejscu a potem długo długo nic. Teraz pupa się uwypukla a nogi wysmuklają więc nic tylko się cieszyć.
Martwi mnie tylko utrata jędrności biustu. Może zwiększe te zimne prysznice.

A co do wymiarów to było 105 cm w biuście a teraz 2 cm mniej. Najgorsze jest to, że z przodu robi się między nimi coraz większa przerwa. Normalnie jak wylotówka nie Kielce. Będę robić inne ćwiczenia na piersi może to pomoże.
__________________


Edytowane przez Ewciak78
Czas edycji: 2010-06-14 o 14:20
Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 14:33   #450
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Basic to jest tylko wstęp żeby zaznajomić się z cwiczeniami, jak je wykonywać. A jaki masz cel? Chcesz podnieść pupe i wyrzeźbic? Jesteś szczuplutka, sądząc po wadze i wzroście.
Jakie sporty uprawiasz? Z tą niewydolnością płuc nie ryzykowałabym ćwiczyć tego treningu... Cardio axe i bum bum to straszna męka.

Ja robię po kolei, z 2 minutami przerwy pomiędzy.
Wybrałam lift&shape.Kategorycznie nie chcę schudnąć. Jeżdzę konno, tańczę, od czasu do czasu lubię wybrać się na jakąś wycieczkę rowerową czy pilates/ jogę w pobliskim klubie fitness. Nie jestem sportsmenką ale tak raz w tygodniu coś tam zrobię dla rozrywki. Cardio axe pojawia się tylko dwa razy w moim programie ale bum bum jest dość często. Mam nadzieję, że od bum bum nie schudnę? Co do niewydolności- robię przerwy gdy mam za dużą zadyszkę i generalnie, ponieważ nie nadążam, zatrzymuję filmik na każdym ćwiczeniu i robię 8 powtórzeń sama (wolniej) a później już "razem z innymi" .
__________________
!!!Manchester United!!!
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:35.