Mamusie listopad-grudzien 2011 - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-06, 11:59   #1321
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Domi7ks ja na placu zabaw daje malej pelna swobode tylko umowa jest ze poza plac zabaw nie wychodzi. Jest bardzo sprawna jesli chodzi o wspinanie sie, wlazenie itd. Ja tylko z daleka okiem rzucam czy innym dzieciom krzywdy nie robi
Chociaz pamietam ze w zeszlym roku latem potrafila mi w parku z placu zabaw spieprzyc i leciec do rzeczki- a ja z brzuszyskiem ledwo za nia nadazalam. Ale naprawde tych kilka miesiecy robi wielka roznice
Pod wieloma wzgledami widze ze sonia dorosla i zmadrzala...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 12:03   #1322
kasia_aa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

ja ostatnio zademonstrowałam szczeniaczka uczniaczka Danielowi - az tż zacząl to nagrywać, dziecko wpadło w taki szał z podekscytowania ze ledwo mogłam go uspokić ale on to wogole tak reaguje na zabawki, musze mu je dawkować bo inaczej jakiegoś zawalu by dostal, jedna, max 2, a i tak po chwili zaczyna piszczeć rzucać sie i nimi przy okazji, gryść i ogolnie totalna wściekłość takie mam jakieś nadpobudliwe dziecko

pisze tego posta od ponad godziny
kasia_aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 13:04   #1323
goferek33
Raczkowanie
 
Avatar goferek33
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 157
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Ja zostanę z dzieciakami od 11 do końca miesiąca. Nawet mi sie nie chce myśleć jak to bedzie.
goferek33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 13:34   #1324
kojka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 166
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

pokszyfko moja też teraz jakoś nie gaworzy - wypowiada tylko takie dźwieki jak pisałaś jakieś yyyyyyyy
poczytałam że 22-26 tydzień jest skok i wtedy dzieci jakby zapominały to czego sie nauczyły i wogóle są bardzie marudne .

muffinko ja sprzedałam prawie nowy przewijak za 20zł na tablicy - dzieki za info o bodziakach w biedronce a liste z przodu to chyba może tylko zmienić ggora?


Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Domi no ja to caly czas mowie ze sonia wymaga dwa razy wiecej uwagi niz chlopcy. Ona jest wyjatkowo trudny charakterek, bardzo stanowcza i musi postawic na swoim
Po tatusku chyba taka wredota- juz ja ja obserwuje na placu zabaw, normalnie miss asertywnosci i dyktator w piaskownicy
A chlopcow ja jakos tak nie traktuje jak dwojki dzieci... Tylko co najwyzej poltora

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Domi a jak normalnie spacerujesz?
Ja juz pisalam i ktoras z dziewczyn tez o tej dostawce do wozka dla starszaka, super sprawa my mamy lascal buggyboard maxi- duze ulatwienie, sonia ja bardzo lubi...chociaz obawiam sie ze do nowego wozka nie bedzie pasowac bo szeroki

Glam
fajnie że Sonia ma taki charakterek bo bedzie jej łatwiej w grupie np. przedszkolu czy szkole. Moja starsza była bardzo spokojna "grzeczna" , nieśmiała i potem w przedszkolu i szkole na początku miała wielki problem - nie umiała sie w grupie odnaleźć. Teraz bym chciała żeby moja Pati była jak Twoja Sonia

A "odbijacie" jeszcze dzieci po mleku?

Glam patent z gazeta wypróbowany - polecam tylko muszę ja pilnować bo smoka wypluwa i chce gazetkę "zeżrać"

Edytowane przez kojka
Czas edycji: 2012-05-06 o 13:46
kojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 14:05   #1325
pokszyfka
Zadomowienie
 
Avatar pokszyfka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Cytat:
Napisane przez kojka Pokaż wiadomość

A "odbijacie" jeszcze dzieci po mleku?
jak widze ze opróżniła całego cycka to tak, jak tylko pół to nie, no i jak zasypia w dzień na cycku to też nie bo się wybudza i ryk dalej na cycka

tak piszecie o starszaczkach...aż się boję tego raczkowania, wtedy to już całkiem nic nie zrobię
pokszyfka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 14:18   #1326
ggoraa
Zadomowienie
 
Avatar ggoraa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 498
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Dziewczyny , zaraz jade na lotnisko, wiec nie bedzie mnie przez najblizsze 2 tygodnie- zanim odpalimy neta.
Trzymajcie kciuki za lot i nie piszcie duzo
__________________
Flipcio..20.04.2009 ^.^
Nika.......02.11.2011 ^.^
ggoraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 14:20   #1327
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

witam
czytam i czytam ale nie pamiętam co komu miałam napisać

dawno mnie nie było i jakoś ciężko się wbić w rozmowę...

u nas wszystko dobrze,Filipek ma 6 miesięcy i 2dni ale zleciało we wtorek idziemy na szczepienie.

uciekam bo właśnie się obudził

miłęgo dnia życzę

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Cytat:
Napisane przez ggoraa Pokaż wiadomość
Dziewczyny , zaraz jade na lotnisko, wiec nie bedzie mnie przez najblizsze 2 tygodnie- zanim odpalimy neta.
Trzymajcie kciuki za lot i nie piszcie duzo

szczęśliwej podróży życzymy
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-06, 15:41   #1328
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Goferek dasz rade, toz to ledwie 3 tygodnie

Ggora spokojnego lotu i powodzenia na pierwsze tygodnie... Odezwij sie jak bedziesz mogla


Pokszyfka wbrew pozorom raczkowanie wcale nie jest zle tylko trzeba dom zabepieczyc i bedzie ok a nawet wiecej spokoju bo dziecko nie bedzie juz caly czas chcialo byc na rekach ttlko samopojdzie gdzie zechce
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 17:00   #1329
zmyslkobiety
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 574
GG do zmyslkobiety
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

zabkujemy... porazka,,,,
__________________
Czas na marzeń spełnianie, czas na to co najlepsze..

http://www.suwaczki.com/tickers/relguay3w0a6i2sn.png

http://s2.pierwszezabki.pl/046/0462819b0.png?8210
zmyslkobiety jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 17:04   #1330
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Domi7ks ja na placu zabaw daje malej pelna swobode tylko umowa jest ze poza plac zabaw nie wychodzi. Jest bardzo sprawna jesli chodzi o wspinanie sie, wlazenie itd. Ja tylko z daleka okiem rzucam czy innym dzieciom krzywdy nie robi
Chociaz pamietam ze w zeszlym roku latem potrafila mi w parku z placu zabaw spieprzyc i leciec do rzeczki- a ja z brzuszyskiem ledwo za nia nadazalam. Ale naprawde tych kilka miesiecy robi wielka roznice
Pod wieloma wzgledami widze ze sonia dorosla i zmadrzala...
moja wczoraj zjeżdżała na najwiekszej tej dmuchanej zjeżdżalni najmłodsza była...ale wiesz, jedank moja te pół roku jest młodsza od Twojej... lata jak poparzona, ajpierw tu zaraz tam.... dziś wpadła do kałuży- na szczescie mama miala dla niej ciuszki na przebranie w bagazniku!szczes cie! bo deszcz kropil i zimno, a cała sie przemoczyła
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 17:11   #1331
Chawa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Wiadomości: 1 079
GG do Chawa
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

oolong, muffinka jeden komplet (czyli cały alfabet) do zabawy dla mojego, drugi dla siostrzeńca.
Dzięki za komplementy

ggoraa udanej podróży i powodzenia

A teraz obiecane gacie - nie wyszły idealnie, ale każde następne będą lepsze. Choć są nieco za duże to zrobiłam również na modelu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SS859600 - Kopia.jpg (148,8 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SS859604 - Kopia.jpg (87,9 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SS859605 - Kopia.jpg (96,9 KB, 36 załadowań)
Chawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-06, 17:13   #1332
Chawa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Wiadomości: 1 079
GG do Chawa
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

A teraz znikam na jakiś czas dokończyć produkcje alfabetu i kolejne gacie będę szyć - o rozmiar mniejsze.
Chawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 17:20   #1333
kojka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 166
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

chawa ale fajne te gacie a model wzorcowy
masz talent dziewczyno - super
kojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 17:52   #1334
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Cytat:
Napisane przez basiula19 Pokaż wiadomość
a ja zdycham łupie mnie w dupie a raczej nad hhehe pociarałam sobie dzisiaj od godziny 12 do 21:30 zdążyłam: pojechac na zakupy, posprzątać salon i sypialnie, poodkurzać, pościarać podłogi, wysprzątac łazienke, wyskoczyć chwile z małym do wujka, skosić trawe, wygrabać ją, wykąpać siebie i małego, zrobić mężusiowi sałatke i uprasować 2 prania.....no i mały już śpi oczywiście............... ....sąsiedzi robią grila zaraz regularnego szału dostane: muza gra, śpiewy chichoty i jeszcze deb*le fajerwerki puszczają....i żeby nie było to nie gówniaże tylko osoby w wieku ok 35-40 lat.....ŻAL.PL
Basiula, druga Ela nam z Ciebie rośnie a znajomi świetni

Domi ja bym padła na zawał jak by mi tak wypadła dobrze, że mu się nic nie stało. Glam, ja nie mam problemu z uciekaniem Pati. Zawsze chodziła grzecznie za rączkę. Teraz idzie koło wózka i trzyma się budki lub koło mnie trzyma się rączki.

Chawa, maluch słodziak!! Literki i majtki bomba

też czytam i czytam i reszty nie pamiętam co komu

Aha!!
Agnieszka i co z wysypką Amelki? U nas już po Pomogła kąpiel w nadmanganianie potasu, psikanie wodą termalną w dzień oraz smarowanie Oilatum Nie wiem od czego to się jej tak robi

I trafiłam w aptece na super promocje!! Krem SPF +50 Iwostin (jest świetny, sama też używam i filtruje nim dzieci) z wodą termalną za 35 zł Może w Waszych aptekach też jest?

Owieczka, mi też tak ten czas zapiernicza, że aż mnie nachodzi na 3 dziecko kiedy to pół roku zleciało!!!

Kojka
ja odbijam po mleku i po jedzeniu w dzień, w nocy nie
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 17:54   #1335
kasia_aa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

fajne te majtole chciałoby się powiedziec gacie po tacie wogole chciałam sie pożalić taki cyrk nam maly odstawił wczoraj wieczorem obudził się o 22 z krzykiem - nie mogł kupy zrobic i tak cisnąl że aż purpurowy był
wkoncu po czopku i termometrze mu sie biednemu udało, ale z poł godz robił;/ ja juz cholera nie wiem co mam robić, bo to po deserkach ma takie problemy, a jak daje tylko mojego cycka to nie robi wogole bo wszystko trawi, po mm robi kupe jakoś normalnie ale nie che mu za czesto dawać bo potem buczy na cycka. Musze sobie przesunąć wizyte u gastrologa jakoś szybciej bo mam dopiero na lipiec, przecież nie może robic kupy tylko po czopku
a z pozytywnych wiadomości to dziś zasnąl mi na spacerze w wózku! tak szybko że pewnie sam sie tego nie spodziewał bo gdyby sie spodziewał to napewno wcześniej zacząłby wrzeszczeć

ja też odbijam po mleku pod warunkiem że nie zaśnie przy cycku, w nocy nigdy nie odbijam

Edytowane przez kasia_aa
Czas edycji: 2012-05-06 o 17:57
kasia_aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 18:00   #1336
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Cytat:
Napisane przez kasia_aa Pokaż wiadomość
fajne te majtole chciałoby się powiedziec gacie po tacie wogole chciałam sie pożalić taki cyrk nam maly odstawił wczoraj wieczorem obudził się o 22 z krzykiem - nie mogł kupy zrobic i tak cisnąl że aż purpurowy był
wkoncu po czopku i termometrze mu sie biednemu udało, ale z poł godz robił;/ ja juz cholera nie wiem co mam robić, bo to po deserkach ma takie problemy, a jak daje tylko mojego cycka to nie robi wogole bo wszystko trawi, po mm robi kupe jakoś normalnie ale nie che mu za czesto dawać bo potem buczy na cycka. Musze sobie przesunąć wizyte u gastrologa jakoś szybciej bo mam dopiero na lipiec, przecież nie może robic kupy tylko po czopku
a z pozytywnych wiadomości to dziś zasnąl mi na spacerze w wózku! tak szybko że pewnie sam sie tego nie spodziewał bo gdyby sie spodziewał to napewno wcześniej zacząłby wrzeszczeć

ja też odbijam po mleku pod warunkiem że nie zaśnie przy cycku, w nocy nigdy nie odbijam
u mnie na kupy pomaga herbatka koperkowa kruger, ale tylko tej firmy zreszta na mnie tez dziala popije pare lyczkow i od razu kupa to ta: http://www.kruger.pl/images/realizac...mpress-kop.png
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg impress-kop.jpg (91,4 KB, 8 załadowań)
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 18:43   #1337
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Kasia a moze zamiast deserkow sama sprobuj jabluszko zetrzec lub wycisnac sok? Polecam tez deserki ze sliwka suszona, sa po 4 mcu
Seona moja sonia tez ladnie spaceruje teraz nawet na dlugie dystanse. Dostawke kupilam jak sie chlopcy urodzili ale w wersji wozka z gondolkami nie miala za bardzo miejsca, dostawke wyciagnelam z piwnicy jak przero ilismy wozek na wersje spacerowa
U mnie najgorsze jest wlasnie jak chce chodzic za raczke bo sam wozek z dwojka bachorkow coezko prowadzic jedna reka

Domi7 ks, masz absolutna racje, pol roku roznicy to jest duzo. Sonia np dopiero po zimie odkryla ze umie sama zlezc z drabinki- bo jeszcze na jesieni nie potrafila wiec jak gdzies wlazla to trzeba ja bylo zdejmowac
Ale mam spokoj- kiedys bila sie z dziecmi jak jej ktos zabral zabawki tlumaczylam jej ze tak nie mozna i ma po prostu powiedziec zeby jej dziecko oddalo zabawke- wiec teraz idzie i ze swoja grozna mina mowi - prosze oddac moja lopatke i jakos dziala

A przed chwila do mnie wola- mamusiu zrobilam kupe, czy jestes zachwycona i wdzieczna

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Kasiu po cycku samym to moi tez kupali raz na 5 dni- bezresztkowe wchlanianie ale odkad dostaja codziennie porcje zupki z jarzynami to kupa jak zloto co dzien. Adasko troche steka ale daje rade
A swiezo starte jabluszko czy soczek mysle ze maja wiecej blonnika niz sloiczki

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Chawa majtasy sa cool i model tez uroczy a z tymi udami przesadzasz
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 18:45   #1338
kojka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 166
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

kasiaa może te słoiczkowe deserki mu nie pasuja , bo niektóre maja w składzie make ryzową albo skrobie, a owoców to tam mało kiedy jest 100% .
kojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 18:49   #1339
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Domi ja bym padła na zawał jak by mi tak wypadła dobrze, że mu się nic nie stało. Glam, ja nie mam problemu z uciekaniem Pati. Zawsze chodziła grzecznie za rączkę. Teraz idzie koło wózka i trzyma się budki lub koło mnie trzyma się rączki.

w aptece na super promocje!! Krem SPF +50 Iwostin (jest świetny, sama też używam i filtruje nim dzieci) z wodą termalną za 35 zł Może w Waszych aptekach też jest?

Owieczka, mi też tak ten czas zapiernicza, że aż mnie nachodzi na 3 dziecko kiedy to pół roku zleciało!!!

Kojka ja odbijam po mleku i po jedzeniu w dzień, w nocy nie
zazdroszcze Może moja się kiedyś nauczy ale....Powiem Wam, że jak idzie np. z moim tata na spacer, albo samym Tz to słucha i idzie za raczke, ale jak jest nas więcej to diabełek w nia wstępuje

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Domi7 ks, masz absolutna racje, pol roku roznicy to jest duzo. Sonia np dopiero po zimie odkryla ze umie sama zlezc z drabinki- bo jeszcze na jesieni nie potrafila wiec jak gdzies wlazla to trzeba ja bylo zdejmowac
Ale mam spokoj- kiedys bila sie z dziecmi jak jej ktos zabral zabawki tlumaczylam jej ze tak nie mozna i ma po prostu powiedziec zeby jej dziecko oddalo zabawke- wiec teraz idzie i ze swoja grozna mina mowi - prosze oddac moja lopatke i jakos dziala

A przed chwila do mnie wola- mamusiu zrobilam kupe, czy jestes zachwycona i wdzieczna



Powiem Ci, że jeszcze 5 miesięcy temu jak się Michałek urodzil to atakowała go ciągle. Teraz pod tym względem choć zmadzrała i juz wie, ze to też człowieczek

Michałkowi idą ząbki i to chyba dwa naraz- ciągle płacze, bobodent nawet nie pomaga
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-06, 18:55   #1340
zmyslkobiety
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 574
GG do zmyslkobiety
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Michałkowi idą ząbki i to chyba dwa naraz- ciągle płacze, bobodent nawet nie pomaga [/QUOTE]

mamy to samo, nie wiem czy jeden czy dwa umeczyłyśmy sie dziś obie...
__________________
Czas na marzeń spełnianie, czas na to co najlepsze..

http://www.suwaczki.com/tickers/relguay3w0a6i2sn.png

http://s2.pierwszezabki.pl/046/0462819b0.png?8210
zmyslkobiety jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 19:00   #1341
Aniolina
Rozeznanie
 
Avatar Aniolina
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 885
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość


Ja też swego czasu bardzo zainteresowałam się BLW - super metoda, ale dla dziecka siedzącego. Czasem daje Amelce duże kawałki do jedzenia, takie normalne w rączkę i super sobie z tym radzi.
Jakby któraś była zainteresowana tą metodą karmienia polecam książkę Bobas Lubi Wybór
dziecko musi miec juz chyba jakies zeby do tego?

Chawa super gacie, ja mialam jedne welniane ale Kasia wyrosla, strasznie ciezko sie je wkladalo na pieluszki. a w ogole teraz najbardziej lubie all in one bo ubieranie jej w pieluszke to nie lada wyzwanie

U nas jako zabawka furore robi male promocyjne opakowanie kaszki mleczno wyzowe- juz ze 3 tygodnie sie bawi, a teraz pokrywka od sloika.

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

u nas 1 dzien nie podalam jej jabluszka i od razu ja zatwardzilo, teraz kupilam jablko ze sliwka z bobovity, moze bedzie lepiej
Aniolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 19:30   #1342
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Seona u nas też przeszło i też nie wiem od czego to było do dermatologa ostatecznie nie pojechaliśmy. Smarowałam bepantanem, parafiną i emolium.

Aniolina przy BLW dziecko nie musi mieć zębów. Dziąsłami super sobie poradzi z pokarmami. Warzywa nie mogą być za bardzo rozgotowane, bo wtedy dziecko rozgniecie je w rączce.
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 19:32   #1343
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Domi7ks moja sonia jest o wiele grzezniejsza jak jest z kims sam na sam. Jak jest sama ze mna czy z moja mama to jest istny aniolek. A w kupie razniej i chyba mysli ze na wiecej sobie moze pozwolic
U nas jesli chodzi o stosunek do maluchow to sie niestety pogorszylo. Ale mam nadzieje ze bedzie lepiej niedlugo
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 19:38   #1344
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Seona a tą herbatkę w aptece dostanę?
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 19:42   #1345
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Elu, moja kchana wolne żarty, siedzę na wsi i się "majówkowaam" ;p

Czytałam Was do chyba przed wczoraj, ale brakowało sił na odpisywanie.

Nigdzie konkretnie nie pojechaliśmy, ale co dziennie albo mieliśmy gości lub jeździliśmy na pikniki bo pogoda dopisywała.

W czoraj dla utrwalenia była rozmowa z tż, godzenie w .... i jest ok

Goldi, współczuję przypadłości

Gora za lot. Odezwij się szybciutko

Co wiecie na temat propo bodziaków w Biedrze ....

Edytowane przez Bahamadia_25
Czas edycji: 2012-05-06 o 20:04
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 19:42   #1346
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Baha widzę Cię na pasku co u Ciebie? jak humorek?
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 19:47   #1347
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Hahaha myjemy z sonia zeby- ma taki plyn do plukania ust ze shrekiem ktory barwi jezyk na niebiesko. Mowie ze wystraszymy babcie ze jestesmy ogrami z niebieskimi jezorami
A sonia leci i krzyczy- uuuuu jestem ogier
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 19:48   #1348
kasia_aa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

staram sie wybierać te deserki które nie mają tej skrobi ale macie racje może słoiczkowe jedzenie jakos one mu nie podchodzi, spróbuje zrobić sama, a w zasadzie od jutra chciałam przejść na zupki (sama bede robic)

Glam na poczatku próbowalam dac mu starte jabuszko to mało nie zwymiotował ale to był wogole jego pierwszy kontakt z jedzeniem wiec to pewnie dlatego a pozatym jablko niesmaczne było jak sie potem okazalo jutro pobawie sie w gotowanie
ps. Twoja Sonia jest bezbłędna!

aaaa najważniejszego nie powiedziałam, dziecko spi od 17!!!! z przerwami na przytulenie ale nawet oczu nie otwierał, musze go na śpiąco jeszcze pokarmić znaim pojde spac, tak go wczorajsza noc wymęczyła, zreszta mnie i tzta tez, wspólny sobotni wieczor poszedł się... za to może dzis nadrobimy wiec spadam i dzieki za rady
kasia_aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 20:03   #1349
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
Seona a tą herbatkę w aptece dostanę?
w normalnym spożywczym - na dziale niemowlęcym. Ja w Realu kupuję

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Hahaha myjemy z sonia zeby- ma taki plyn do plukania ust ze shrekiem ktory barwi jezyk na niebiesko. Mowie ze wystraszymy babcie ze jestesmy ogrami z niebieskimi jezorami
A sonia leci i krzyczy- uuuuu jestem ogier

Wczoraj córka mojej koleżanki:
- Mamusiu pohuśtawowuj mnie
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 20:04   #1350
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Kasiu jak nie jabluszko to moze soczek lub papka z gruszki?

Aha juz kiedys pisalam- w UK polecaja awokado jako jedna z pierwszych potraw. Miksowane na puree- a ono ma super dzialanie na kupe, u doroslych tez dziala
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:41.