przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-29, 12:14   #3781
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Xeniu Slonko moge sie pod tym co napisalas o wloskach podpisac obiema rekami i nogami (lub jak ktos woli - recami). Mam wrazenie ze wiele tragedii zwiazanych z przedluzaniem wlosow wynika z tego iz dziewczyny nie dbaja odpowiednio o doczepione wloski a wystarczy pamitac o jednej podstawowej kwestii - NAWET JESLI DOCZEPIONY WLOS JEST LUDZKI TO I TAK NIE MA ON CEBULKI KTORA ODPOWIADA ZA JEGO ODZYWIANIE WIEC FUNKCJE ZYWICIELA/ODZYWIACZA MUSI PRZEJAC POSIADACZKA DOCZEPIONYCH WLOSKOW.
Jesli chodzi o Pania Renie to moge ja z czystym sumieniem polecic kazdemu - tak profesjonalnej i sympatycznej osoby to ja serio dawno nie widzialam. Jakies dwa tygodnie temu ratowala moja rownowage psychiczna doczepiajac mi na microringi dodatkowe pasemka bo osoba ktora robila mi to wczesniej stwierdzila ze 80 pasemek to jest w sam raz i dzieki temu wygladalam tragicznie, a dzieki Pani Reni to co mam teraz na glowie robi wrazenie na ludziach. I w ogole Pani Renia polecila mi super odzywke do wloskow - ze szpiku kostnego norki (wiem ze jest o niej watek na wizazu ktory wzbudzil liczne kontrowersje, ale ja odzywke wyprobowalam - nawet zaopatrzylam sie juz na allegro w hurtowa jej ilosc i powiem jedno - ona dziala cuda.

PS. Pani Reniu tak jak napisaly dziewczyny - USZKI DO GORY! nie wolno sie dolowac, bo to zdrowiu i urodzie szkodzi. BUziak wielk i
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-29, 13:50   #3782
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Mi tam robila kolezanka i jest ok (*mikroringi) ... ale mam inny problem..mianowicie mam na glowie 130 pasm i jest ich za malo !! mam geste wlosy ale nie moge ich rozpuscic,widac moje ciemniejsze i sie strasznie odznaczaja !! !! caly czas nosze kucyki !!i tak sobie mysle ze moze to przez to ze swoje mam ciemny braz a zamowilam 60 pasm blond i 70 pasm jasny braz... !! co mam robic ?? zastanawiam sie nad tym czy nie powinnam zamowic z 30 pasm ciemnego brazu i wczepic je gdzies na gore zeby zakryly moje wloski . .. chce je wkoncu rozpuscic POZDRAWIAM I MILYCH WAKACJI ;*;* bUSKA
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-29, 16:44   #3783
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Mam problem z koncowkami wlosow, mam wlosy naturalne na microringach, wszystko byloby ok, tylko koncowki strasznie sie pusza i lamia stosuje jedwab ale on nic nie pomaga... co ja mam zrobic pomocy (
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-29, 17:49   #3784
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Glamour_girl Pokaż wiadomość
Mam problem z koncowkami wlosow, mam wlosy naturalne na microringach, wszystko byloby ok, tylko koncowki strasznie sie pusza i lamia stosuje jedwab ale on nic nie pomaga... co ja mam zrobic pomocy (
bo jedwab niestety nic poza ladnym blyszczeniem wloskow i ochrona przy prostowani prostownica nie daje. jedyne co mozesz zrobic to podciac koncowki. a potem zaopatrzyc sie w bardzo dobra odzywke. Mi Pani Renia polecila odzywke ze szpiku norki i naprawde dziala. Stosowala ja dopiero kilka razy a i tak zdazyla naprawic moja czesc przesuszonych wloskow ktore sie strasznie plataly - teraz sa super mieciusie i milusie
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-29, 21:18   #3785
lina111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 22
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witam!!! prosze Was podajcie mi namiary w WAWIE gdzie dobrze przedłużaja włosy keratynowa włosami indyjskimi lub słowiańskimi?????wole aby mi podała ja osoba która już iles razy sobie przedłużała i jest zadowlona. NAPISZCIE MI CZY JEST MOZLIWE ZE PRZEDłUZAJA WłOSY ZA 400Zł WłOSAMI INDYJSKIMI OKOłO 100 PASM???CZY TO NIE JEST ZA MAłO?????czy mial ktos przedłuzane w Wawie włosy w galerii mokotow metoda ultradzwiekowa greant lenghts??????czekam na odpowiedz
lina111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-30, 01:25   #3786
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
bo jedwab niestety nic poza ladnym blyszczeniem wloskow i ochrona przy prostowani prostownica nie daje. jedyne co mozesz zrobic to podciac koncowki. a potem zaopatrzyc sie w bardzo dobra odzywke. Mi Pani Renia polecila odzywke ze szpiku norki i naprawde dziala. Stosowala ja dopiero kilka razy a i tak zdazyla naprawic moja czesc przesuszonych wloskow ktore sie strasznie plataly - teraz sa super mieciusie i milusie
Potwierdzam slowa,jedwab jest do d... Na moje przedluzone jeszcze robil szkody,bo wlosy plataly sie jeszcze bardziej,mimo,ze stosowalam odzywki cudenka.
Ale Zaba zainteresowalas mnie ta odzywka Pani Renia juz kiedys mi ja polecala,ale ze jestem za granica to mam problem z allegro;/ Ale chyba cos wmysle i tez sie w nia zaopatrze Pozdrawiam
__________________
Facet ma pasować do butów
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-30, 07:49   #3787
Dori05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

Hej dziewczyny, a moze doradzicie gdzie ładnie przedłuzaja włosy w Zielonej Górze?
Dori05 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-30, 08:45   #3788
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

zaba84 dzieki za rade, zaopatrze sie w ta odzywke
Anika-na rzeczywiscie zauwazylam ze moje wlosy zaczely sie platac, nie sadzilam ze to wina jedwabiu...
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-30, 13:25   #3789
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

a ja mam pytanie : czy jeśli przedłożę włosy metoda microring to czy będę mogła chodzić do sauny parowej ??
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-30, 19:00   #3790
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

zaba84 napisz jeszcze ktorej odzywki uzywasz, ja znalazlam 2 na allegro i nie wiem ktora wybrac...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 219700175.jpg (41,7 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg norka2.jpg (37,7 KB, 14 załadowań)
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-30, 19:10   #3791
amoniak14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krakoof
Wiadomości: 18
Question Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Mam Prośbę
A mianowicie chciałam zakupić keratyne na Allegro do zgrzewarki bo ta co mam jest słaba strasznie :/ i tu jest jest problem bo nie wiem jaką keratyne kupić by była mocna, dobra itp . czy ktoś może mi polecić keratyne z allegro w takich w miare przystępnych cenach ?
Byłabym baaaaaaardzo wdzięczna
__________________
Bo Ja JeStEm BiEdRoNkĄ BeJbE , Ja JesTeM BiEdRoNką Ołł xD ..
amoniak14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-30, 19:15   #3792
amoniak14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krakoof
Wiadomości: 18
Question Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Mam Prośbę
A mianowicie chciałam zakupić keratyne na Allegro do zgrzewarki bo ta co mam jest słaba strasznie :/ i tu jest jest problem bo nie wiem jaką keratyne kupić by była mocna, dobra itp . czy ktoś może mi polecić keratyne z allegro w takich w miare przystępnych cenach ?
Byłabym baaaaaaardzo wdzięczna
__________________
Bo Ja JeStEm BiEdRoNkĄ BeJbE , Ja JesTeM BiEdRoNką Ołł xD ..
amoniak14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-30, 21:01   #3793
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez MYSIACZKA Pokaż wiadomość
Mi tam robila kolezanka i jest ok (*mikroringi) ... ale mam inny problem..mianowicie mam na glowie 130 pasm i jest ich za malo !! mam geste wlosy ale nie moge ich rozpuscic,widac moje ciemniejsze i sie strasznie odznaczaja !! !! caly czas nosze kucyki !!i tak sobie mysle ze moze to przez to ze swoje mam ciemny braz a zamowilam 60 pasm blond i 70 pasm jasny braz... !! co mam robic ?? zastanawiam sie nad tym czy nie powinnam zamowic z 30 pasm ciemnego brazu i wczepic je gdzies na gore zeby zakryly moje wloski . .. chce je wkoncu rozpuscic POZDRAWIAM I MILYCH WAKACJI ;*;* bUSKA

No widzisz robiła Ci koleżanka - i raczej nie jest OK skoro masz problem
Nie potrafię Ci doradzić, nie widzę
Raczej są źle założone skoro mocno się odznaczają. Po wczesaniu korony Twoich włosów we włosy doczepione, powinny się wtopić tworząc ciemniejsze refleksy
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-30, 21:08   #3794
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie : czy jeśli przedłożę włosy metoda microring to czy będę mogła chodzić do sauny parowej ??
Biorąc pod uwagę że pasemka do mikroringów zakończone są keratyną, mogą one ją rozpuścić. Rozpuszczona keratyna, nawet lekko może poplątać, posklejać związane wlosy (bo zapewne za ciepło w saunie w rozpuszczonych). Poza tym ciepłe powietrze i metal ... wrażliwej skórze głowy może z lekka zaszkodzić, więc zdecydowanie odradzam Klientkom zażywanie kąpieli w saunach z włosami przedłuzonymi jakąkolwiek metodą.
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 10:32   #3795
samirax
Raczkowanie
 
Avatar samirax
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 175
GG do samirax
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

kochane dziewczynki czy koras miala przedluzone wlosy wlosami indyjskimi? jesli tak to napiszcie jak one sie zachowuja czy sie pusza itp po myciu.. bo raczej te europejskie remy sa do d... pusza sie i pierza juz po 1-m umyciu mimo stosowania dobrych masek nawilzajacych i tak nie jest z nimi dobrze uff..
samirax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 10:37   #3796
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Czy moge wlosy syntetyczne farbowac ?? prosze o odpowiedz !!
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 10:40   #3797
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

hej dziewczynki !
wczoraj uslyszalam ze w ameryce robia cos takiego,ze obcinasz sobie pasemko wlosow, wysylasz do jakiejs tam firmy i oni robia pasma wlosow w kolorze identycznym do naszych naturalnych. Pozniej te wlosy mozna sobie doczepiac w zaleznie od okazji. Czyli nie chodzi mi tutaj o normalnie pzredluzanie tylko o cos takiego co moglabym w domu sobie doczepic.

Nie wiem czy jasno to wyjasnilam, ale czy u nas w polsce mozna zrobic cos takiego ??

Dziewczyna mojego kuzyna w stanach ma takie wloski i wyglada to bardzo fajnie, przypina i odpina sobie te wloski, podkreca je albo prostuje. Bardzo fajnie to wyglada, a przy okazji nasze wlasne wlosy nie sa obciazone przez caly czas.

Wie ktos o tym cos wiecej ?
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 10:54   #3798
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Oj Samirax jestem pewna , ze juz o tym bylo wiele razy.

Moim zdaniem najlepsze sa wlosy indyjskie Tempel (klasztor) mialam 2 razy i wiem , ze sa drozsze. Niestety nie wiem czy w Polsce dostepne.Teraz mam wlosy indyjskie Remy i jestem bardzo niezadowolona. Czy to wina tych akurat wlosow czy ogolnie tego gatunku : nie wiem.
Interesuje sie tym dosyc i faktycznie wyczytalam ,ze w zwiazku z coraz wiekszym zainteresowaniem przedluzania , scina sie (uzyskuje ) coraz wiecej byle jakich wlosow. Po przerobce kazde wygladaja jak piekne i zdrowe. Dlatego jesli juz to lepiej wybierac znane marki, wiem ze frma Socap albo Balmain , ma wlosy bardzo dobre.
Ja mam wlosy z Allegro i choc figuruja jako rewelacjyne to nie pusza sie ale tak strasznie placza, koltunia , ze nie warto nawet rozpuszczac. Po zaledwie 2 miesiacach sa suche jak siano i niemile w dotyku.
Dla porownania mam tez 7miesieczne wlosy Balmain i sa milutkie i gladkie.
O wlosy dbam.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 10:55   #3799
samirax
Raczkowanie
 
Avatar samirax
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 175
GG do samirax
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

niestety wlos sztuczny nie przyjmuje zadnej farby ! wiec nie ufarbujesz takich wlosow ale masz przediez do wyboru pelna game kolorow to po co chcesz farbowac ? buzka
samirax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-31, 10:59   #3800
samirax
Raczkowanie
 
Avatar samirax
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 175
GG do samirax
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ja zamowilam wlosy indyjskie ze sklepu internetowego sklep wlosy w warszawie nistety nie wiem czy sa dobrej firmy az sie boje bo teraz mam siano na glowie po 2 tygodniach wlosy remy allegro ale europejskie nie wiem co bedzie z tymi indyjskimi zapewniala mnie pani e sa dobrej jakosci..
samirax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 12:01   #3801
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Glamour_girl Pokaż wiadomość
zaba84 napisz jeszcze ktorej odzywki uzywasz, ja znalazlam 2 na allegro i nie wiem ktora wybrac...
ja uzywam tej w sloiczku na zdjeciu po lewej firmy MiC (czy jak to sie pisze). Tej w tubce na zdjeciu po prawej nie znam.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 12:40   #3802
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

samirax... no bo ja przedluzylam wlosy mam na sobie 130 pasm a i tak widac moje sie odznaczaja... poniewaz mam 30 pasm jasnego blondu i 40 pasm jasny braz ... a swoje naturalne mam ciemny braz... i w dodatku mam swoje falowane a syntetyki mam proste... musze sie meczyc i je prostowac.. a mysle ze sie odznacaja bo mam je o wiele jasniejsze od moich naturlanych dlatego sie odznaczaja. Dlatego mysle o ich farbowaniu ale jezeli to uszkodzi synyetyki to trudno .. nie wiem co robic... chyba dokupie pasma ciemy braz i doczepie na gore zeby przykryc moje wlosy... Chcialabym je wkoncu rozpuscic a tu nie moge .. Buska
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 12:48   #3803
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

aha i jeszcze jedno.. KTO WIE GDZIE MOGE KUPIC WLOSZ FALOWANE PROSYE O NAMIARY DYIEKóWA ;*
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 12:50   #3804
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Sztuczne Oczywiscie
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 13:32   #3805
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Hej dziewczyny...mam zamiar przedłużyć sobie włoski tylko nie wiem jaką metodą...która jest najlepsza a przynajmniej najmniej widoczna? chciałam zrobić se na mikroringi ale mam obawy że jak np. wieje wiatr to widać wszystko a tego chciałabym uniknąć...może polecicie jakiś sprawdzonych allegorwiczór którzy mają bardzo dobre naturalne włoski w sprzedaży?byłabym bardzo wdzięczna
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 15:18   #3806
Izuńka83
Raczkowanie
 
Avatar Izuńka83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 124
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Monique widze, ze znasz sie na rzeczy. Ja też chciałabym sobie przedłużyć włosy.
moje włosy są zniszczone od rozjaśniania, aktualnie mam z 5 cm odrosty jeśli nie większe. Z natury są cienkie i delikatne. Chciałabym sobie je przedłużyć tylko nie iwem jaką metodą. Chciałabym, żeby było niewidoczne, nieszkodliwe dla mojego typu włosów i ładne.
Izuńka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 19:10   #3807
sandra77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 7
Dot.: przedłużanie włosów

Cytat:
Napisane przez BubiGirl Pokaż wiadomość
To wszystko zależy od rodzaju włosów sztucznych....ja wogóle nie narzekam, a w ręcz jestem bardziej zadowolona niż z naturalnych....a inni wogóle nie wiedzą, ż mam na sobie sztuczne włosy
[/I]Hej dziewczyny!
Nosiłam przez ponad 2 lata włoski naturalne remy bo wydawało mi się, że są najlepsze, naturalne i i w ogóle naj naj naj... Wydałam naprawdę kupę pieniędzy na przedłużanie, wydawało mi się, najlepszymi włoskami. Aż któregoś dnia spotkałam w Poznaniu koleżankę, której jakiś czas nie widziałam. Miała pięknie przedłużone włoski, okazało się, że syntetykami. Dała mi namiary do dziewczyny, która jej przedłużała włosy i postanowiłam spróbować. Nie spodziewałam się takiego efektu i takiego komfortu. Po prostu bez porównania. W ogóle nie ma wrażenia, że ma się ciężką głowę, te włoski są po prostu super, lekkie i rewelacyjne w pielęgnacji. Nakładam na nie tylko trochę jedwabiu i nic więcej nie muszę robić. Po myciu nie muszę ich układać, modelować... Noszę je już ponad dwa miesiące i wciąż się nie mogę nadziwić, że tyle czasu przedłużałam sobie włosy wydając tyle kasy. Moi znajomi twierdzą, że wyglądają bez porównania lepiej niż te, które do tej pory nosiłam, więc było warto. słyszałam, że nie każdy umie zakładać syntetyki, że często spadają i faktycznie nie wszystkie syntetyki wyglądają naturalnie. Nie wiem czy to prawda, bo mam małe doświadczenie z syntetykami, ale po pani Asi trzymają się rewelacyjnie więc mogę ją polecić. Pani Asia przedłuża tylko na terenie wielkopolski , ale dojeżdza do klientek. Podaję jej numer bez jej wiedzy, więc proszę wspomnieć, że numer macie ode mnie (Sandra) 505 660 147. Powodzenia z włoskami dziewczyny! [/I
sandra77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 19:59   #3808
amoniak14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krakoof
Wiadomości: 18
Lightbulb Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Heey Wszystkim
Mam pytanko
Kupiłam sobie włosy na taśmie oraz pałeczki keratyny i teraz jak mam zrobić pasemka z tych włosków przy pomocy keratyny ? no bo nie wiem jak zrobić własnie zgrzewy i jak to potem przypiąć poniewaz zaufana mi osoba fochneła sie na mnie i teraz chcialabym chociaz w połowie poradzić sobie sama .. no to hmm .. jak mam zrobić te zgrzewy ??
__________________
Bo Ja JeStEm BiEdRoNkĄ BeJbE , Ja JesTeM BiEdRoNką Ołł xD ..
amoniak14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 22:35   #3809
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Sandro77 fajnie , ze o tym napisalas. Sama przedluzalam tylko naturalnymi ale po ostatnim , nieudanym razie jestem juz zmeczona.
Obecna tu pani Renia namowila mnie na wlosy syntetyczne i chetnie bym przystala gdyby ...no wlasnie moje naturalne wlosy maja kolor nieokreslony. Ani to ciemny braz ani jasny , po prostu od prawie zawsze farbuje na czarno. Tak wiec do przedluzania rowniez najlatwiej bylo mi brac wlosy czarne . Po miesiacu moje odrosty jak i wlosy, z ktorych splukala sie farba wymagaja ponownego farbowania. Farbuje mi maz i dzis nawet jak przybierze wlosow to sie nic nie dzieje ale czy da sie zafarbowac wlosy naturalne ,jesli scisle wplecione w nie sa wlosy syntetyczne ? Tego sie boje . Jak to u Ciebie , jaki masz kolor ?Farbujesz odrosty ?
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 10:46   #3810
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witam wszystkie dziewczyny przedłużające włoski!! Jestem tu nowa i czytam sobie wasze opinie. Ponieważ sama sobie przedłużyłam dołączę i swoją opinię. Moje naturalne włoski są bardzo cienkie, suche i puszące się -kolor brąowy. Postanowiłam więc je zagęścić i przy okazji przedłużyć. Ze względu na opinie zdecydowałam się na Renię. Byłam przekonana, że chce naturalne włoski na taśmie przyszytej do warkocza, ale Renia przekonała mnie do syntetyków na Racoonie. Zaufałam i absolutnie nie żałuję. Włoski są rewelacyjne, lekkie, wyglądają bardzo naturalnie, nigdy bym nie powiedziała że to syntetyk!! Na razie mam je 2 tygodnie i są super. A Renia to 100% profesjonalistka i przemiła osoba
Naprawdę polecam.
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:55.