przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-18, 20:14   #3961
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

pare postów bliżej dziewczyna pisała kogo poleca. warto poczytać...
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 13:52   #3962
ble101
Przyczajenie
 
Avatar ble101
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
GG do ble101
Talking Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witam Dziewczynki ( i nie tylko ;] ) Mam pytanie czy mogła by mi któraś z Was podać numer do fryzjerki , która przedłuża włosy na terenie KRAKOWA (tylko naturalne) ?? !! pozdrawiam
__________________
*~* ... Kocham moją małą Stokrotę ... *~*
ble101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 14:54   #3963
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez bb165 Pokaż wiadomość
JAK MOżNA KUPIC DOBRE WłOSY ZA 220 Zł, JAK CHCESZ DOBRE WłOSY I BYC PEWNA ZE SA NATURALNE EUROPEJSKIE TO TRZEBA TROCHE WIECEJ PIENIążKóW ZAPłACIC, JA ZA MOJE DALAM ZA PACZKE WłOSóW 540 ZL I SA SUPER, MAM JE MIESIAC I ROBIE Z NIMI WSZYSTKO, NAWET JUZ JE FARBOWAłAM, FAKT ZE JAK ICH NIE NAWILZE RANO TO SA SZTYWNE, ROWNIEZ OD UPALU ALE POZTYM JEST WSZYSTKO OK, POZDRAWIAM WSZYSTKICH))
niekoniecznie trzeba wydac ponad 500 zl na dobre wlosy (doskonalym przykladem sa wloski ktore zakladala mi reni i te ktore maja moje kolezanki a teraz i ja).... naleze do osob ktore nie przeplacaja bez potrzeby..... fakt trafila sie wpadka, ale tylko nic nie robiac nie popelnia sie bledow
najwazniejsze zebys byla zadowolona. bo ja z moich nowych wlosow bardzo.
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 18:41   #3964
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez beauty_sleep Pokaż wiadomość
niekoniecznie trzeba wydac ponad 500 zl na dobre wlosy (doskonalym przykladem sa wloski ktore zakladala mi reni i te ktore maja moje kolezanki a teraz i ja).... naleze do osob ktore nie przeplacaja bez potrzeby..... fakt trafila sie wpadka, ale tylko nic nie robiac nie popelnia sie bledow
najwazniejsze zebys byla zadowolona. bo ja z moich nowych wlosow bardzo.

jaką metodą masz robione włoski? czytałam że kupiłas na taśmie ale kompletnie nie wiem co z nia pozniej zrobic...samemu przygotować pasemka?to dla mnie czarna magia heh chciałabym mieć (chyba) przedłużone metodą na tulejki ale nie wiem jeszcze...polecisz jakąś mało widoczną metode? 70-80 cm tasmy starczy na całą głowe?wydaje mi sie ze to za mało zwłaszcza że ja chce zagęścić włosy...
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 19:11   #3965
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Pilne pytanie:
w jaki sposób sciągnać microringi??
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 21:31   #3966
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Shakira_19 Pokaż wiadomość
Pilne pytanie:
w jaki sposób sciągnać microringi??
chodzi ci o samodzielne sciagniecie? wiec tak - bierzesz takie cos co sie chyba kombinerki nazywa (albo sie tak nie nazywa - sama nie wiem) i otwierasz tym ringi naciskajac na nie tym czyms ( nie z tej szerokiej strony tylko z tej waskiej ktora sie po ich splaszczeniu zrobila) i sciagasz. chyba troche namotalam ale serio to jest bardzo latwe.
a czemu chcesz je sciagnac jesli mozna wiedziec
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 21:51   #3967
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Ponieważ zmieniam włoski na nowe i dłuższe --- mam pytanie ---jaka odżywka jest najlepsza i skuteczna by włoski były miękkie, takie jak nówki???
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-19, 21:55   #3968
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Shakira_19 jestes zadowolona z metody na microringi? są wyczówalne i widoczne czy nie? dobrze sie je nosi?
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 00:01   #3969
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ja mam tasme doszyta do warkocza bardzo przyjemna dopoki nie odrosnie warkocz, pozniej juz sie robi meczaca.
70cm tasmy to malo na zageszczenie. proponuje calosc tj ok 140. nadmiar sie napewno nie zmarnuje.
jezeli chcesz robic wlosy metoda pasemkowa, moze lepiej od razu kupic pasemka? chyba ze Twoja fryzjerka bedzie ciac tasme i sama robic...
dla mnie jak narazie z metod ktore mialam okazje wymacac u znajomych numerem jeden jest metoda na tulejki termiczne. numerem dwa bylby racoon choc znajomej krusza sie wlosy w miejscu gdzie miala zgrzewy. mikroringi i tulejki sa bardzo widoczne i duze. poza tym mikroringi moga uczulac... a keratyna nie wyglada ladnie. przynajmniej na mnie takie to robi wrazenie.
moja metoda - tj doszywana tasma jest o tyle dobra, ze nie musze uwazac przy prostowaniu czy czesaniu wlosow, moge zostawic wlosy zeby schly same (przy zgrzewach trzeba je suszyc). i kiedy tasma nie odrosnie zabardzo, wlasciwie nic nie widac, nawet przy zwiazanych wlosach.
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 00:05   #3970
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ja mam natomiast inne pytanie. czy ktoras z Was doklejala tasme? jakis czas temu poniosla mnie fantazja i wygolilam sobie bok wlosow... teraz juz odrosly, ale maja 3 cm chcialabym je przedluzyc i zmienic fryzurke.... pasemka chyba sie nie sprawdza, bo beda sie bardzo rozdzielac... i wlasnie pomyslalam o kleju. wiem ze trzyma sie ok 2 tyg. interesuje mnie jak sie go sciaga... czy to tak jak keratyne plynem... a wlasciwie acetonem kosmetycznym? jak to wyglada po paru dniach... itd... czy ktoras z Was moglaby mi pomoc?
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 00:07   #3971
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Shakira_19 Pokaż wiadomość
Ponieważ zmieniam włoski na nowe i dłuższe --- mam pytanie ---jaka odżywka jest najlepsza i skuteczna by włoski były miękkie, takie jak nówki???
proponuje zajrzec 1-2 strony wczesniej... dziewczyny duzo pisaly ostatnio o norkach i innych odzywkach
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-20, 00:38   #3972
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez ble101 Pokaż wiadomość
Witam Dziewczynki ( i nie tylko ;] ) Mam pytanie czy mogła by mi któraś z Was podać numer do fryzjerki , która przedłuża włosy na terenie KRAKOWA (tylko naturalne) ?? !! pozdrawiam
w Krakowie czasem bywa Renia
Ja przedłużyłam włosy u Reni w piątek i jestem baaaardzo zadowolona. Włoski sa poprostu rewelacyjne
Dziękuje raz jeszcze Reniu
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 08:25   #3973
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

hej dziewczyny, dawno mnie tu nie bylo
Znowu przedłuzyłam włoski I znowu ta sama metoda czyli taśma przyszywana do warkocza. Tym razem jednak u kogos innego niz poprzednio. Warkoczyki juz mnie tak nie ciągną jak za pierwszym razem ( chociaz w 1 miejscu troche mnie boli głowa)

Tak sobie mysle że Pani Renia chyba jednak jakos inaczej zaklada te wloski na tasmie do warkocza niz ja mam. Pamietam ze kiedys mowila ze zaklada na koniec warkoczykow male gumeczki i ze warkoczyk ma ok 1 cm szerokosci. Ja po raz drugi mam robione ta metoda , u 2 róznych osób i obie te osoby zrobily mi mega cieniutkie warkoczyki i nie mam zalozonych gumeczek. No i tutaj pytanie do Pani Reni czy wzmacnia Pani warkoczyk sytetykami??? Bo ja mam wzmocnione i moze dlatego mam takie cienkie.

W kazdym badz razie jutro wkleje zdjecia przed i po. Drastycznej roznicy w dlugosci moze nie ma ale przynajmniej jest ich wiecej no i sa rowniejsze. Ja gdybym chciala wyrównac moje włosy musialabym jesciac tak do brody
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 09:17   #3974
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez ble101 Pokaż wiadomość
Witam Dziewczynki ( i nie tylko ;] ) Mam pytanie czy mogła by mi któraś z Was podać numer do fryzjerki , która przedłuża włosy na terenie KRAKOWA (tylko naturalne) ?? !! pozdrawiam
Moja fryzjerka przedluza w Krakowie. Ja jestem bardzo zadowolona. Moge Ci dac namiary na PW.
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 09:37   #3975
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

[SIZE=3]beauty_sleep ile czasu utrzymuja ci sie wlosy na taka metode? jaki jest czas ich noszenia ?? bo u Pani Reni przeczytalam ze od 5-8 tyg. to trche krotko ... A co potem ?

Zaznaczam ze jestem w tym temacie nowicjuszka dopiero przymierzam sie do przedluzenia wloskow

Edytowane przez feelin_soo_me
Czas edycji: 2007-08-20 o 10:02
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 10:12   #3976
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez beauty_sleep Pokaż wiadomość
ja mam tasme doszyta do warkocza bardzo przyjemna dopoki nie odrosnie warkocz, pozniej juz sie robi meczaca.
70cm tasmy to malo na zageszczenie. proponuje calosc tj ok 140. nadmiar sie napewno nie zmarnuje.
jezeli chcesz robic wlosy metoda pasemkowa, moze lepiej od razu kupic pasemka? chyba ze Twoja fryzjerka bedzie ciac tasme i sama robic...
dla mnie jak narazie z metod ktore mialam okazje wymacac u znajomych numerem jeden jest metoda na tulejki termiczne. numerem dwa bylby racoon choc znajomej krusza sie wlosy w miejscu gdzie miala zgrzewy. mikroringi i tulejki sa bardzo widoczne i duze. poza tym mikroringi moga uczulac... a keratyna nie wyglada ladnie. przynajmniej na mnie takie to robi wrazenie.
moja metoda - tj doszywana tasma jest o tyle dobra, ze nie musze uwazac przy prostowaniu czy czesaniu wlosow, moge zostawic wlosy zeby schly same (przy zgrzewach trzeba je suszyc). i kiedy tasma nie odrosnie zabardzo, wlasciwie nic nie widac, nawet przy zwiazanych wlosach.
a macalas kera-wax? moglabys go porownac z racoonem? bo ja jestem ciekawa a nie spotkalam nikogo z racoonem.

jak narazie mam tylko porownanie z tulejkami, keratyna i tasma - i kerawax wygrywa

a nie wiem jak z racoonem - byc moze jest lepszy, chociaz piszesz ze wlosy sie krusza na zgrzewach, ja przy kerawaxie noszonym 5miesiecy nie mialam takich przypadkow, ogolnie bylam bardzo zadowolona

i teraz rowniez bede robic ta metoda
tylko czekam na wloski od Reni
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 11:43   #3977
thalia_fashion
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 43
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Z mojego doswiadczenia :
racoon - bardzo fajne , male zgrzewy , farbuja sie na kolor wlosow , niestety sa nietrwale - wloski po 2 miesiacach zaczely masowo wypadac , zgrzewy w strategicznych miejscach zrobily sie miekkie .
Potem renia wymyslila sposob :keratyna + racoon - efekt , znacznie lepszy. Wloski nosze juz okolo 2 miesiacy ,co prawda wlosy zaczely juz wypadac coraz bardziej ale to i tak nic w porownaniu z racoonem.

Druga kwestia to sprawa wlosow:
Ja osobiscie zawsze marzylam o prostych , lsniacych wloskach. Za pierwszym razem Renia zalozyla mi europejskie remy - proste , sliczne , nie wymagajace zadnego prostowania. Potem zalozylysmy slowańskie - tu niestety bardzo sie zawiodlam. Byc moze po prostu "ten typ tak ma"ale wloski sa cieniutkie i bartdzo fajujące. Specjalnie pod nie kupilam nową , lepsza prostownice zeby ich nie katowac stara ale to niestety nic nie daje Wloski po wyprostowaniu sa chwile proste a za chwile juz sie kreca , przez uzywanie prostownicy okropnie sie wysuszyly ale jesli chce je nosic rozpuszczone to musze je wyprostowac bo odruzniaja sie od moich ( moje sa takie bardziej proste a te sie faluja).A jak zepne je chociaz na chwile gumką to odrazu jes slad od gumki i mozna zapomniec o rozpuszczeniu. Tak wiec wg mnie wlosy europejskie byly o niebo lepsze i mniej byolo z nimi klopotu a przez fakt ze nie dotykalam ich prostownica byly ciagle lsniace

To tyle z moich doswiadczen jak na razie Jednakrze metode keratyna + racoon polecam , malo widoczna i trwala.
thalia_fashion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 11:55   #3978
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

no ja wlasnie teraz bede miala slowianskie i to ze sie faluja jest mi na reke gdyz moje rowniez sie lekko faluja

wczesniej mialam wloski ktore byly i bez prostowania proste wiec prostownicy musialam uzywac zawsze gdyz moje sie falowaly a doczepione byly proste

teraz gdy nie bedzie mi sie chcialo prostowac to nie bede musiala mam nadzieje tego robic bo wszystkie wlosy beda mi sie falowac
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 12:24   #3979
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
[size=3]beauty_sleep ile czasu utrzymuja ci sie wlosy na taka metode? jaki jest czas ich noszenia ?? bo u Pani Reni przeczytalam ze od 5-8 tyg. to trche krotko ... A co potem ?

Zaznaczam ze jestem w tym temacie nowicjuszka dopiero przymierzam sie do przedluzenia wloskow
szczerze, wlosy ta metoda mozesz nosic i kilka miesiecy, ale czas max2 miesiecy jest najlepszy zeby podciagnac wlosy ze wzgledu na dredy ktore lubia sie robic przy przenoszonych wloskach. podciagniecie to nic innego nic zdjecie wlosow i zalozenie ich na nowo.
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-20, 12:26   #3980
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
a macalas kera-wax? moglabys go porownac z racoonem? bo ja jestem ciekawa a nie spotkalam nikogo z racoonem.

jak narazie mam tylko porownanie z tulejkami, keratyna i tasma - i kerawax wygrywa

a nie wiem jak z racoonem - byc moze jest lepszy, chociaz piszesz ze wlosy sie krusza na zgrzewach, ja przy kerawaxie noszonym 5miesiecy nie mialam takich przypadkow, ogolnie bylam bardzo zadowolona

i teraz rowniez bede robic ta metoda
tylko czekam na wloski od Reni
niestety kerawaxu nie widzialam... zapomnialam do metod dodac luski silikonowe... ale znajoma zbyt krotko je ma zeby byla w stanie ocenic obiektywnie. po tygodniu jest bardzo zadowolona, a laczen wogole nie widac.
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 15:20   #3981
JennaJamesonxxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 39
GG do JennaJamesonxxx
Exclamation Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witam Kobietki!Mam dwa pytania odnośnie przedłużania,zagęszczania włosów(bo wybieram się we wrześniu by przedłużyć włoski,mam już upatrzona osobę,która to zrobi 350zł -60 pasemek włosów europejskich)
a mianowicie:
1)czy 60 pasemek wystarczy by widocznie zagęścić włosy?chodzi mi tu jedynie o tył głowy coś a'la fryzurka np.Dody..

2)czy będę zadowolona z włosów europejskich czy lepiej sobie poczekać i odłożyć te ponad 1000zł na włosy słowiańskie?

Będę wdzięczna za rady szczególnie osób które próbowały włosy europejskie
Pozdrawiam
JennaJamesonxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 09:15   #3982
ble101
Przyczajenie
 
Avatar ble101
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
GG do ble101
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Dzięki za namiary ale już jestem umówinona na wizytę ;P co prawda koszt 1500 zł ale to nie gra różnicy pozdrawiam p.s jak będę po wykonanym zabiegu dołączę zdjęcia ;D
__________________
*~* ... Kocham moją małą Stokrotę ... *~*
ble101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 10:29   #3983
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dołączam zdjecia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (86,2 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.JPG (85,6 KB, 104 załadowań)
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 11:08   #3984
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
dołączam zdjecia
ślicznie
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 11:21   #3985
karolka21
Raczkowanie
 
Avatar karolka21
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 127
Exclamation Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

hej dziewczyny
tak sobie piszecie calyczas o tych wlosach na tasme, a zadna z was nei odpowiedziala mi na moje pytanie jak wyglada i jak zrobic tego warkoczyka zeby doszyc welosy na tasme, no i gdzie mozna kupic klej zeby je jeszcze dodatkowo dokleic, bo pytalams ie pare razy ale nikt mi nie odpowiedzial
no wiec powtarzam pytanie JAK MA WYGLADAC TEN WARKOCZYK DO KTOREGO SIE PRZYSZYWA TASME Z WLOSAMI, CZY TO MA BYC POZIOMOI ZAPLECIONY WARKOCZYK I CZY MAJA BYC W NIEGO WPLECIONE SZTUCZNE WLOSY CZY JAK ???? NAJLEPIEJ BY BYLO JAKBY KTORAS Z WAS DOLACZYLA JAKAS FOTKE :pp
BEDE WDZICZNA ZA ODPOWIEDZ MAM NADZIEJE ZE TYM RAZEM NIKT MNIE NEI ZIGNORUJE DZIEKI
karolka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 11:24   #3986
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

moze na szkoleniu Ci powiedza
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 11:24   #3987
alis2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

hej ! słuchajcie ja przedłuzam juz tylko syntetykami,miałam dwa razy naturalne i porazka ,nie djacie sobie przyczepic na tasme i klej bo to masakra , na kreatyne chwile sie trzymaja a pozniej ciezko usunac i wyrywaja sie własne włsoy pozatym wyczesuja sie te przedłuzane i efekt maleje bo robi sie ich mniej i mniej przy czesaniu .natomiast moje syntetyki sa super mozna je prostowac z tym ze ja zawsze nawijam na termoloki i jest fajny efekt moje sie wtapiaja i w ogole nie widac roznicy .pamietajcie ,ze zawsze trzeba lekko wycieniowac włosy zeby sie ładnie zlały z własnymi ,pozniej trzeba je odrobinke podciac koncowki i cały czas sie ładnie trzymaja, ja mma metoda mikroringow nic nie wypada nic sie nie wyczesuje super sprawa.Jesli komus sie rozni kolor polecam płukanke taka njtansza zmieszac z woda i wlac do pojemnika z pryskiwaczem ,pozniej spryskac całe włosy nie spłukiwac zostawic i kolor sie wyrowbna z tym ze za kazdym razem trzeba ponawiac .Pozdrawiam
alis2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 12:08   #3988
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez karolka21 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
tak sobie piszecie calyczas o tych wlosach na tasme, a zadna z was nei odpowiedziala mi na moje pytanie jak wyglada i jak zrobic tego warkoczyka zeby doszyc welosy na tasme, no i gdzie mozna kupic klej zeby je jeszcze dodatkowo dokleic, bo pytalams ie pare razy ale nikt mi nie odpowiedzial
no wiec powtarzam pytanie JAK MA WYGLADAC TEN WARKOCZYK DO KTOREGO SIE PRZYSZYWA TASME Z WLOSAMI, CZY TO MA BYC POZIOMOI ZAPLECIONY WARKOCZYK I CZY MAJA BYC W NIEGO WPLECIONE SZTUCZNE WLOSY CZY JAK ???? NAJLEPIEJ BY BYLO JAKBY KTORAS Z WAS DOLACZYLA JAKAS FOTKE :pp
BEDE WDZICZNA ZA ODPOWIEDZ MAM NADZIEJE ZE TYM RAZEM NIKT MNIE NEI ZIGNORUJE DZIEKI
nikt Ci nie odpowiadal bo wystarczy przeszukac wątek było już sporo o tym jak wyglądają warkocze w tej metodzie. powtorze - poziome dobierane warkoczyki, zakancza sie je mala gumeczka lub nitka. na koniec doszywa sie tasme z wlosami specjalna nitka i igla. mozna tez wlosy przedluzane wplatac w warkoczyk ale to trudniejsze i podobno bardziej odstaja warkocze.
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 12:28   #3989
karolka21
Raczkowanie
 
Avatar karolka21
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 127
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

no dobra ale co z tym warkoczykiem do przedluzania wlosow na tasmie??
Svinecka, jakbym chciala isc na szkolenie to bym sie na wizazu nie pytala o tego warkoczyka.. a poza tym u mnie w Szkocji szkolenie kosztuje ponad 1000 funtow to dzieki :P
A zalezy mi tak na tym bo sama chce sobie przedluzyc........
Alis2, a jakie ty masz syntetyki ze mozesz je prostowac, bo jak mi zalozyli raz syntetyki to mi sie koncowki poroztapialy jak je wyprostowalam albo lokowka robilam ://
no ale moze od tego czasu technika posunela sie bardzienj do przodu hahahahah
no to czekam na odpowiedz odnoscie tego warkoczyka moze ty Beauty_sleep mi pomozesz bo widzialam ze masz zrobione na tasme )

karolka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 13:15   #3990
alis2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

nie wiem jakie to sa włosy bo robi mi to znajoma fryzjerka , napewno syntetyki ona je skas sprowadza ,mozna je wyprostowac prostownica i sa jak nowe ,wiem tylko ze nie wolno je modelowac na szczotce z szuszarka bo raz mi sie popaliły i dziwne ostatnio kupiłam jaks badziewna prostownice i tania i zaczeły sie koncowki palic ,wczesniejsza nie bylo mowy bo wiele razy prosowałam , juz sama nie wiem
alis2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:35.