Wielkość Samochodu a długość członka - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-11, 18:52   #61
Shajen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 120
Talking Dot.: Wielkość Samochodu a długość członka

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
Dziewczyny,skąd bierzecie taką wiedzę?zawsze słyszałam,że patrzy się na długość nosa,ew.stóp...ale język?

Z tym jezykiem to jest tak, ze ci co wiedza, ze maja troszke mniejsze rozmiary to sie troche bardziej staraja np. po francuzku.

Tak mi sie o uszy obilo, ze chinczycy maja najmniejsze sprzety.
A tam sie jezdzi na rowerach.
Shajen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 18:58   #62
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: Wielkość Samochodu a długość członka

Czytalam ten watek i chyba rzeczywiscie cos w tym wszystkim jest. Widze to po sobie i po swoim facecie.
Ja mam 20 lat moj facet 37 ale nie widac tak duzej roznicy. Ma nowe BMW i tu jest problem. Strasznie mi to przeszkadza bo kazdy przyczepia mi etykiete ze na auto polecialam i na dodatek jestem blondynka itp itd....

Strasznie mnie to denerwuje, dalabym wszystko zeby mial inny samochod ale on kocha to auto. Na dodatek caly czas mysle o tym ze panienki tzn. "blachary" nie daja mu spokoju i same sciagaja majtki na widok takiego auta. Znam kilka takich dziewczyn co dalyby wszystko zeby sie polansowac. Dla mnie to straszna glupota.
I widac to bardzo ze faceci lubia dowartosciowac sie samochodem. Ja chcialam z nim byc nie wiedzac jaki ma samochod..
A i ma duzego czlonka.. i kocham go bardzo bardzo
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 18:59   #63
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Wielkość Samochodu a długość członka

Cytat:
Napisane przez Shajen Pokaż wiadomość
Z tym jezykiem to jest tak, ze ci co wiedza, ze maja troszke mniejsze rozmiary to sie troche bardziej staraja np. po francuzku.

Tak mi sie o uszy obilo, ze chinczycy maja najmniejsze sprzety.
A tam sie jezdzi na rowerach.
A jakie jest wytlumaczenie tego, ze Murzyni maja dobre oprzyrządowanie?
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 19:10   #64
Shajen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 120
Dot.: Wielkość Samochodu a długość członka

[quote=leuwen;6553646]Szajen a jak bedzie starzec w porsche z megaczłonkiem?



Dzisiaj podjechal pod miejsce mojej pracy Mercedes ML a ja sobie pomyslalam:...mhm fajne autko, ale jak z niego wysiadl pan po 70- tce to nie moglam sie powstrzymac ze smiechu.

Kurcze wszyscy zaczeli sie mnie pytac z czego sie smieje a przeciez nie moglam im powiedziec, ze mysle o wielkosci jego czlonka( a to tylko przez ten watek) a na sama mysl o tym zrobilo mi sie niedobrze

I dalej zostaje przy moim, ze nie rozumiem tych dziewczym, co na takiego z autem poleci.
Shajen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 19:30   #65
schnapi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19
Dot.: Wielkość Samochodu a długość członka

Nie jestem w stanie (na szczęście) wypowiedzieć sie na temat zależności pomiędzy wielkością samochodu a długościa... Jednak biorąc pod uwagę co na naszych drogach jeździ to chyba nie chodzi o wielkość samochodu, prędzej o jego moc, wartość, hałas, tuning... Oczywiście nie każdy jest przy kasie i wtedy kończy sie tylko na tuningowaniu przerdzewiałego golfa sprowadzonego z niemiec za parę groszy. Wystarczy popatrzeć na fotka.pl ilu ludzi sie lansuje przy takich furach coś musi być na rzeczy [reklama] nie posiadam samochodu [/reklama]
schnapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 21:50   #66
leuwen
Zadomowienie
 
Avatar leuwen
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 464
Dot.: Wielkość Samochodu a długość członka

Cytat:
Napisane przez Shajen Pokaż wiadomość
Z tym jezykiem to jest tak, ze ci co wiedza, ze maja troszke mniejsze rozmiary to sie troche bardziej staraja np. po francuzku.
Tak mi sie o uszy obilo, ze chinczycy maja najmniejsze sprzety.
A tam sie jezdzi na rowerach.
A jak ma duży rozmiar to nie musi się starać i jest ok? Tak z ciekawości pytam

Czy to moze znacyć ze kolarze i wszyscy rowerzysci nie muszą uważać siadajac na rower?



Cytat:
Napisane przez Glamour_girl Pokaż wiadomość
Czytalam ten watek i chyba rzeczywiscie cos w tym wszystkim jest. Widze to po sobie i po swoim facecie.
Ja mam 20 lat moj facet 37 ale nie widac tak duzej roznicy. Ma nowe BMW i tu jest problem. Strasznie mi to przeszkadza bo kazdy przyczepia mi etykiete ze na auto polecialam i na dodatek jestem blondynka itp itd....

Strasznie mnie to denerwuje, dalabym wszystko zeby mial inny samochod ale on kocha to auto. Na dodatek caly czas mysle o tym ze panienki tzn. "blachary" nie daja mu spokoju i same sciagaja majtki na widok takiego auta. Znam kilka takich dziewczyn co dalyby wszystko zeby sie polansowac. Dla mnie to straszna glupota.
I widac to bardzo ze faceci lubia dowartosciowac sie samochodem. Ja chcialam z nim byc nie wiedzac jaki ma samochod..
A i ma duzego czlonka.. i kocham go bardzo bardzo
Glamour a jak go poznałaś to poleciałaś na jego intelekt czy na furę? Z ciekawości pytam. Bo mnie juz do 37 lat jeszcze 6 brakuje wiec tak na przyszłosć jakiejś rady dobrej oczekuje. Bo rozumiem że jakby gosć był gołodupcem zasuwającym gdzieś na tasmie produkcyjnej to też bys sie nim zainteresowała. Wiec za twoje rady jak wyrwać 20 letnią laskę na intelekt i nie wiem co tam jeszcze (niezwiazane z kasą) będąc w wieku 37 lat będę Ci bardzo wdzieczny.



Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
A jakie jest wytlumaczenie tego, ze Murzyni maja dobre oprzyrządowanie?
myślę że to ma cos zwiazek z ewolucją. Jednym rozwijają się mózgi innym członki. Kazdemu wg potrzeb

Cytat:
Napisane przez Shajen Pokaż wiadomość

Dzisiaj podjechal pod miejsce mojej pracy Mercedes ML a ja sobie pomyslalam:...mhm fajne autko, ale jak z niego wysiadl pan po 70- tce to nie moglam sie powstrzymac ze smiechu.

Kurcze wszyscy zaczeli sie mnie pytac z czego sie smieje a przeciez nie moglam im powiedziec, ze mysle o wielkosci jego czlonka( a to tylko przez ten watek) a na sama mysl o tym zrobilo mi sie niedobrze

I dalej zostaje przy moim, ze nie rozumiem tych dziewczym, co na takiego z autem poleci.
pecunia non olet ot całe wytłumaczenie

Cytat:
Napisane przez schnapi Pokaż wiadomość
Nie jestem w stanie (na szczęście) wypowiedzieć sie na temat zależności pomiędzy wielkością samochodu a długościa... Jednak biorąc pod uwagę co na naszych drogach jeździ to chyba nie chodzi o wielkość samochodu, prędzej o jego moc, wartość, hałas, tuning... Oczywiście nie każdy jest przy kasie i wtedy kończy sie tylko na tuningowaniu przerdzewiałego golfa sprowadzonego z niemiec za parę groszy. Wystarczy popatrzeć na fotka.pl ilu ludzi sie lansuje przy takich furach coś musi być na rzeczy [reklama] nie posiadam samochodu [/reklama]
czemu (na szczeście)?
leuwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 22:27   #67
Shajen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 120
Dot.: Wielkość Samochodu a długość członka

Leuwen przyznaj sie jest to Twoja prywatna analiza marketingowa , ktöra ma byc pomocna w kupnie nowego auta.

A tak na marginesie ciekawosc to pierwszy stopien do piekla.
Shajen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-11, 22:31   #68
leuwen
Zadomowienie
 
Avatar leuwen
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 464
Dot.: Wielkość Samochodu a długość członka

Cytat:
Napisane przez Shajen Pokaż wiadomość
Leuwen przyznaj sie jest to Twoja prywatna analiza marketingowa , ktöra ma byc pomocna w kupnie nowego auta.

A tak na marginesie ciekawosc to pierwszy stopien do piekla.

A to już zależy od sondy. Mam zamiar kupić nowe auto ale gdzieś dopiero za półtora roku jak zajeżdżę obecne.

Fajny avatar to Zeta prawda? Dla mnie ideał kobiety
leuwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 22:48   #69
Shajen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 120
Dot.: Wielkość Samochodu a długość członka

Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość
A to już zależy od sondy. Mam zamiar kupić nowe auto ale gdzieś dopiero za półtora roku jak zajeżdżę obecne.

Fajny avatar to Zeta prawda? Dla mnie ideał kobiety
No to trafilam w 10- tke. Pöltora roku to masz jeszcze troche czasu.

Jeszcze nie jeden nowy model wyjdzie.

Tak to Zeta. Spadam, bo musze rano wstac.
Shajen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 09:10   #70
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: Wielkość Samochodu a długość członka

Leuwen, nie polecialam na kase, nie wiedzialam czym sie zajmuje i czym jezdzi. On poprostu mnie poderwal, poprosil o nr telefonu i tak sie zaczelo. A tak wogole to myslalam ze ma tak na oko 29 lat :P a ma wiecej :P ale to mi wcale nie przeszkadza.
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 09:33   #71
Shady44
Raczkowanie
 
Avatar Shady44
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: West-Coast
Wiadomości: 341
Dot.: Wielkość Samochodu a długość członka

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
A jakie jest wytlumaczenie tego, ze Murzyni maja dobre oprzyrządowanie?
jeżdzą na słoniach

murzyni maja normalne oprzyrządowanie raczej. tak samo niektórzy maja małe wacki jak u białych.
__________________
Walkin' tall against the rain...
Shady44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-12, 18:27   #72
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Wielkość Samochodu a długość członka

Cytat:
Napisane przez Shady44 Pokaż wiadomość
jeżdzą na słoniach

murzyni maja normalne oprzyrządowanie raczej. tak samo niektórzy maja małe wacki jak u białych.
Ad. czarnych - prawda. Z tym oprzyrządowaniem to kolejny mit.

A ja poleciałam na aluminium - mój facet rowerkiem zasuwa

Auto z długością nie ma nic wspólnego, ale nieraz może mieć z poczuciem wartości jego właściciela... Coś w tym jest.
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 21:51   #73
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Wielkość Samochodu a długość członka

wielkość czy marka samochodu nie ma żadnego wpływu na długość członka - to wszystko mity
Nie wiem jak to ująć w słowa ale moim zdaniem, jeśli już facet kupuje drogi wypasiony samochód to dlatego że ma niskie poczucie własnej wartości - a to i tak nie we wszystkich przypadkach sie sprawdza

To jest taki mały procent ogółu

Przecież większość mężczyzn interesuje się motoryzacją : każdy kto choć troche się zetknął z tym tematem wie, co to konie mechaniczne, pojemność silnika itp a na ogół jest tak że im lepsze samocód ma osiągi tym jest droższy, mężczyźni lubią szybką agresywną jazde samochodem a do tego potrzebny jest niezły sprzęcior także nie ma co uogólniać
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 21:54   #74
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wielkość Samochodu a długość członka

Cytat:
Napisane przez Fuxia83 Pokaż wiadomość
wielkość czy marka samochodu nie ma żadnego wpływu na długość członka - to wszystko mity
Nie wiem jak to ująć w słowa ale moim zdaniem, jeśli już facet kupuje drogi wypasiony samochód to dlatego że ma niskie poczucie własnej wartości - a to i tak nie we wszystkich przypadkach sie sprawdza
a nie przyszlo Ci do glowy, duzy samochod dobrej marki bardzo czesto=bezpieczny i wygodny

niektorzy faceci wolą dolozyc wiecej by wozic swoja kobiete i dzieci bezpiecznym wozem
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 21:55   #75
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Wielkość Samochodu a długość członka

Cytat:
Napisane przez Fuxia83 Pokaż wiadomość
wielkość czy marka samochodu nie ma żadnego wpływu na długość członka - to wszystko mity
Nie wiem jak to ująć w słowa ale moim zdaniem, jeśli już facet kupuje drogi wypasiony samochód to dlatego że ma niskie poczucie własnej wartości - a to i tak nie we wszystkich przypadkach sie sprawdza

To jest taki mały procent ogółu

Przecież większość mężczyzn interesuje się motoryzacją : każdy kto choć troche się zetknął z tym tematem wie, co to konie mechaniczne, pojemność silnika itp a na ogół jest tak że im lepsze samocód ma osiągi tym jest droższy, mężczyźni lubią szybką agresywną jazde samochodem a do tego potrzebny jest niezły sprzęcior także nie ma co uogólniać
A ja bym powiedziała ze ma wysokie poczucie finansów.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 22:01   #76
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Wielkość Samochodu a długość członka

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
a nie przyszlo Ci do glowy, duzy samochod dobrej marki bardzo czesto=bezpieczny i wygodny

niektorzy faceci wolą dolozyc wiecej i wozic swoja kobiete i dzieci bezpiecznym wozem

no chyba nie czytasz moich postów dokładnie pierwszy jest troche wyżej

Pisałam o facetach którzy kupuja sobie ekstra furki zeby cos poderwac akurat to jest to zdanie które mi pogrubiłaś

Ogólnie to pisałam ze samochód dobrej marki nie ma nic wspolnego z dlugoscia członka bo faceci kupuja fajne drogie samochody bo poprostu to ich pasja, podobaja im sie, mają niezle osiagi, sa funkcjonalne wygodne itp
Nie porownujmy malego fiacika do wspanialego passata czy hondy civic poprostu tu wszystko jest perfekcyjne

Radze ci zebys wczesniej czytała ze zrozumieniem czyjes wypowiedzi zeby kogos po tem nie urazic takimi stwierdzeniami jak mi zaserwowałaś
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 22:03   #77
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Wielkość Samochodu a długość członka

To jest taki mały procent ogółu




czy to zdanie ci nie mowi ze to jest o małym procencie tych mężczyzn którzy kupuja drogie samochody na "podryw"

przecież nie mozna zaprzeczyć ze tacy nie istnieją

Znacząca większośc to ludzie którzy kupują drogie auta bo są poprostu lepsze, wyższej jakości, mają dużo przydatnych rzeczy w wyposażeniu np ABS, ESP, itp
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 22:08   #78
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Wielkość Samochodu a długość członka

Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość
DZiewczyny nie pytajcie mnie jaim autem jeżdżę bo wtedy nasze badanie będzie skażone uprzedzeniami. Nie będę sie chwalił samochodem. Sprzętem również bo po pierwsze to zabronione po drugie nie chcę robić na noc nikomu smaka ani wpedzać nikogo w kompleksy
To sobie posłodziłeś.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 22:10   #79
Shajen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 120
Dot.: Wielkość Samochodu a długość członka

A jakim samochodem on jezdzi

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=5635002
Shajen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-12, 22:15   #80
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wielkość Samochodu a długość członka

Cytat:
Napisane przez Fuxia83 Pokaż wiadomość
no chyba nie czytasz moich postów dokładnie pierwszy jest troche wyżej

Pisałam o facetach którzy kupuja sobie ekstra furki zeby cos poderwac akurat to jest to zdanie które mi pogrubiłaś

Ogólnie to pisałam ze samochód dobrej marki nie ma nic wspolnego z dlugoscia członka bo faceci kupuja fajne drogie samochody bo poprostu to ich pasja, podobaja im sie, mają niezle osiagi, sa funkcjonalne wygodne itp
Nie porownujmy malego fiacika do wspanialego passata czy hondy civic poprostu tu wszystko jest perfekcyjne

Radze ci zebys wczesniej czytała ze zrozumieniem czyjes wypowiedzi zeby kogos po tem nie urazic takimi stwierdzeniami jak mi zaserwowałaś
czytam dokladnie mozesz byc spokojna

ale nadal nie rozumiem czym moglam kogos urazic swoją wypowiedzią ja przynajmniej nie podwazam czyichś zdolnosci intelektualnych, bo to zbyt kulturalne nie jest


Cytat:
Napisane przez Fuxia83 Pokaż wiadomość
To jest taki mały procent ogółu




czy to zdanie ci nie mowi ze to jest o małym procencie tych mężczyzn którzy kupuja drogie samochody na "podryw"

przecież nie mozna zaprzeczyć ze tacy nie istnieją
jeszcze badania socjologiczne z wynikami procentowymi robisz, brawo

nie rozumiem dlaczego tak bardzo interesujesz sie mezczyznami, ktorzy kupują samochody wyłacznie dla podrywu

ja nie zaprzeczam, ze sa tacy, byc moze są, tylko teoria, ktora przedstawiałas jest wg mnie niesprawiedliwa i krzywdzaca, w dodatku niczym konkretnym nie poparta
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 22:24   #81
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Wielkość Samochodu a długość członka

nie interesuje sie nimi

ale ten wątek chyba ma taki temat, prawda?


A skoro ktoś pisze na tym wątku to raczej nie bedzie pisał o czymś innym


Akurat uważam ze moja wypowiedz na ten temat daje wyraźnie do zrozumienia że samochody są jednym z zainteresowan bardzo wielu mężczyzn i nie wszyscy kupuja je z powodu chęci poderwania kobiet

Powodów jest wiele, nie bede ich wszystkich wymieniac bo wszystkic nie znam
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 20:17   #82
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Wielkość Samochodu a długość członka

Cytat:
Napisane przez Glamour_girl Pokaż wiadomość
Czytalam ten watek i chyba rzeczywiscie cos w tym wszystkim jest. Widze to po sobie i po swoim facecie.
Ja mam 20 lat moj facet 37 ale nie widac tak duzej roznicy. Ma nowe BMW i tu jest problem. Strasznie mi to przeszkadza bo kazdy przyczepia mi etykiete ze na auto polecialam i na dodatek jestem blondynka itp itd....

Strasznie mnie to denerwuje, dalabym wszystko zeby mial inny samochod ale on kocha to auto. Na dodatek caly czas mysle o tym ze panienki tzn. "blachary" nie daja mu spokoju i same sciagaja majtki na widok takiego auta. Znam kilka takich dziewczyn co dalyby wszystko zeby sie polansowac. Dla mnie to straszna glupota.
I widac to bardzo ze faceci lubia dowartosciowac sie samochodem. Ja chcialam z nim byc nie wiedzac jaki ma samochod..
A i ma duzego czlonka.. i kocham go bardzo bardzo
Kurcze, moze ja jestem jakis nienormalny, ale dla mnie zwiazek 37 - 20 to nie jest normalna sprawa, ale - nie moja brocha.

Nie wydaje mi sie zeby byla jakakolwiek zaleznosc pomiedzy tym, raczej kwestia poczucia wlasnej wartosci i kasy. Rozumiem tez, ze facet po 30stce gdy juz sie czegos dorobil, chce fajny samochod, co w tym zlego...?

Swoja droga - co ten watek robi w podforum seks? Bo jak dla mnie nie pasuje tu, ale to tylko IMHO.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 20:21   #83
Fajowy Koles =D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 48
Dot.: Wielkość Samochodu a długość członka

Juz wiem czemu nie podoba mi się hummer =d
Fajowy Koles =D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:15.