Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3 - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-13, 13:21   #2491
gosia1717
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 21
Dot.: novinette a ciaza pomuzcie

Dzieki,lenistwo tez ale i strach i panika.Do tej pory bylo ok z okresem wiec sie boje.
gosia1717 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 13:38   #2492
kosmiteczka
Zadomowienie
 
Avatar kosmiteczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: novinette a ciaza pomuzcie

własnie wyczytalam ze wzdecia moga byc tez objawem ciąży ech
kosmiteczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 13:41   #2493
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: novinette a ciaza pomuzcie

Cytat:
Napisane przez kosmiteczka Pokaż wiadomość
własnie wyczytalam ze wzdecia moga byc tez objawem ciąży ech
Ale znacznie częściej są konsekwencją jedzenia i trawienia
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 13:45   #2494
kosmiteczka
Zadomowienie
 
Avatar kosmiteczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: novinette a ciaza pomuzcie

dobra jak do jutra nie dostane okresu to ide po test, bo nie wyrobie z tych nerwow. Wytrysku nie było, 2 tyg pozniej okres mialam regularnie, teraz mi sie spóźnia tydzien a w tamtym roku to zdarzały się i spoznienia po 3 tygodnie, byłby to 2 miesiąc a ja nie mam żadnych mdłosci nudnosci ani nic no i jutro ide po test. Czasem sama sie sobie dziwie
kosmiteczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 14:17   #2495
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: novinette a ciaza pomuzcie

Kosmiteczko, ja jak się stresowałam kiedyś ,że mogę byc w ciąży(jeszcze przed braniem tabletek) to na pół roku zatrzymało mi się jajeczkowanie, bo miałam takie schizy:/ Może poprostu zrób test jutro
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 14:35   #2496
anusiaa89
Zadomowienie
 
Avatar anusiaa89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 295
Dot.: novinette a ciaza pomuzcie

kosmiteczka spokojnie, stres potrafi opozniac okres-wiem to z wlasnego doswiadczenia, nie panikuj, po tescie napewno sie uspokoisz




a ja mam taki watpliwosci:
biore diane35, skonczylam moje drugie opakowanie i czekam na okres, piersi bolały, teraz ból ustepuje ale krwiawienia z odstawienia nie widac..wiem ze to niby trzeci dzien przerwy dopiero no ale.. przy pierwszym opakowaniu troche plamilam (od 16 talbetki) i wiem ze o tej porze okres juz byl i to mnie martwi

dodam że: tabletki bralam regularnie, max opoznienie to moze 10 minut, nie wymiotowalam po nich, nie mialam biegunki,
kochalam sie z tżtem do konca we mnie przy 2 pigulce z drugiego opakowania no i i jeszce 3, 4 dnia. martwia mnie te piersi- zawze bola przed okresem a teraz bol ustepuje a okresu nie widac (piersi bola od około 2 tygodni, wczesniej bolaly przez cale branie pirwszego opakowania, ale nawet jesli nie bralam to na dlugo, jakies 2-3tyg przez okresem doskwieral mi ich bol)
to trzeci dzien przerwy, wiem ze jeszcze czas no ale martwie sie.
ale skoro przyjmowalam tabletki to prawdopodobienstwo ciazy jest w moim przypadku chyba niewielkie?
__________________

anusiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 15:07   #2497
kosmiteczka
Zadomowienie
 
Avatar kosmiteczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: novinette a ciaza pomuzcie

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Kosmiteczko, ja jak się stresowałam kiedyś ,że mogę byc w ciąży(jeszcze przed braniem tabletek) to na pół roku zatrzymało mi się jajeczkowanie, bo miałam takie schizy:/ Może poprostu zrób test jutro

tylko ze ja sie wlasnie az tak bardzo nie stresuje bo staram sie patrzec realnie i wiem jakie jest prawdopodobienstwo zaciazenia w moim przypadku-bardzo małe oczywiscie sa mysli "a moze jednak" ale nie o az tak duzym nasileniu zeby mi sie okres spozniał:p kurcze

no a poza tym decydujac sie na seks zdaje sobie sprawe czym to "grozi" :P
kosmiteczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-13, 16:18   #2498
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Jesteś niemozliwa
Cytat:
Napisane przez nikuuus Pokaż wiadomość
hehe... dobre
Dziękuję uprzejmie i do usług.

Cytat:
Napisane przez gosia1717 Pokaż wiadomość
Sory za bledy ale jestem dyslektyczka.A teraz moje pytanie od 5 miesiecy zazywam novinette zaczelam po operacjii wyciecia lewego jajnika.Pierwsza tab biore zawsze w piatym dniu okresu przy pierwszych 3 opakowaniach przez pierwsze 3 dni kochalismy sie z mezem w prezerwatywie i nigdy do konca.Przy kolejnych opakowaniach nie uzywalismy juz prezerwatyw ale nigdy zarowno w pierwszych dniach jak i kolejnych nigdy nie kochalismy sie "do srodka".Okres zawsze zaczynal mi sie zawsze w 4 dniu od zazycia ostatniej tabletki.Do dzisiaj,dzisiaj wlasnie powinnam dostac okresu i czekam a tu nic objawy mam podobne jek zawsze tzn zwiekszony apetyt itp.ale okresu nie dostalam.czy moge byc w ciazy?Piszcie prosze czekam na pomoc?
Najprostrzym sposobem, zeby się o tym przekonać jest test. Ale przy takich stresach o ciążę to ty się nabawisz prędzej rozstroju nerwowego i hormonalnego i rwawienia ci się całkiem zatrzymają...

Cytat:
Napisane przez kosmiteczka Pokaż wiadomość
mam pytanie troche nie ad. to tematu wątku;p
czy Wy czasem czujecie jakbyscie miały powietrze w brzuchu, balonik? Mam tak jakies 3 dni i nie wiem co to moze byc czy to moze byc oznaka zbliżającego sie okresu, bo 1 raz mam takie uczucie...
Bardzo często mam wzdęcia przed samym okresem, jakieś 2 dni przed się zaczyna.

Cytat:
Napisane przez anusiaa89 Pokaż wiadomość
kosmiteczka spokojnie, stres potrafi opozniac okres-wiem to z wlasnego doswiadczenia, nie panikuj, po tescie napewno sie uspokoisz




a ja mam taki watpliwosci:
biore diane35, skonczylam moje drugie opakowanie i czekam na okres, piersi bolały, teraz ból ustepuje ale krwiawienia z odstawienia nie widac..wiem ze to niby trzeci dzien przerwy dopiero no ale.. przy pierwszym opakowaniu troche plamilam (od 16 talbetki) i wiem ze o tej porze okres juz byl i to mnie martwi

dodam że: tabletki bralam regularnie, max opoznienie to moze 10 minut, nie wymiotowalam po nich, nie mialam biegunki,
kochalam sie z tżtem do konca we mnie przy 2 pigulce z drugiego opakowania no i i jeszce 3, 4 dnia. martwia mnie te piersi- zawze bola przed okresem a teraz bol ustepuje a okresu nie widac (piersi bola od około 2 tygodni, wczesniej bolaly przez cale branie pirwszego opakowania, ale nawet jesli nie bralam to na dlugo, jakies 2-3tyg przez okresem doskwieral mi ich bol)
to trzeci dzien przerwy, wiem ze jeszcze czas no ale martwie sie.
ale skoro przyjmowalam tabletki to prawdopodobienstwo ciazy jest w moim przypadku chyba niewielkie?
Ja myślę dziewczyny, że trzeba iść się czasami hormonalnie przebadać. Bo ja mimo regularnego przyjmowania pigułek mam cykle bez krwawień z odstawienia, a czasem są bardzo obficie. Ginekologicznie jest wszystko ok, ale teraz np. znów mam hiperprolaktynemię i to może być przyczyna. Więc zwykle to może być sygnał nie tyle ciąży co zupełnie innych zaburzeń. Najlepiej zrobić test i mieć z głowy. Przyznam się, że mi się zdażyło raz zrobić mimo 11 lat przyjmowania piguł. Wiedziałam, ze w ciąży nie jestem, ale musiałam dla spokojności Test majątku nie kosztuje, a człowiek jakiś taki wyluzowany bardziej.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 16:48   #2499
Madlenka007
Raczkowanie
 
Avatar Madlenka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Dziewczyny mam pytanie jak jest z tymi plamieniami podczas ciąży?
Bo okres dostałam miesiąc temu regularnie (mimo że uprawiałam wtedy seks bez zabezpieczenia) a w tym miesiacu spoznia mi sie drugi dzień. Co u mnie ejst dziwne bo zawsze dostawałam co do dnia. Czy możliwe żeby to było takie plamienie (wyglądało to i objawy mialam takie jak przy okresie)?
Niestety nie mam mozliwosci kupienia teraz testy dlatego pytam tutaj
__________________
A jednak, zakochałam się...
Madlenka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 17:00   #2500
*Vanilla*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z mojego różowego królestwa ;)
Wiadomości: 608
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez Madlenka007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie jak jest z tymi plamieniami podczas ciąży?
Bo okres dostałam miesiąc temu regularnie (mimo że uprawiałam wtedy seks bez zabezpieczenia) a w tym miesiacu spoznia mi sie drugi dzień. Co u mnie ejst dziwne bo zawsze dostawałam co do dnia. Czy możliwe żeby to było takie plamienie (wyglądało to i objawy mialam takie jak przy okresie)?
Niestety nie mam mozliwosci kupienia teraz testy dlatego pytam tutaj
Ja również się podpisuje pod pytaniem.
Okres spóźnia mi się 2 dni. A jakieś 2 tygodnie temu miałam plamienia...trwało to jakieś 2 dni, myślałam że może wcześniej okres dostałam. Ale raczej nie wygląda na to. A teraz od kilku dni zauważyłam dziwny śluz, taki biały i gęsty
__________________
Masz szczęście- jesteś człowiekiem.
Róża jest piękna, ale nie wie dlaczego i dla kogo jest piękna.
Michel Quoist
*Vanilla* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 17:08   #2501
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez Madlenka007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie jak jest z tymi plamieniami podczas ciąży?
Bo okres dostałam miesiąc temu regularnie (mimo że uprawiałam wtedy seks bez zabezpieczenia) a w tym miesiacu spoznia mi sie drugi dzień. Co u mnie ejst dziwne bo zawsze dostawałam co do dnia. Czy możliwe żeby to było takie plamienie (wyglądało to i objawy mialam takie jak przy okresie)?
Niestety nie mam mozliwosci kupienia teraz testy dlatego pytam tutaj
Cecha indywidualna. Niektóe dziewczyny mają krwawienia zbliżone do normalnych miesiączek, niektóre plamienia, a niektóre wcale nic.

Cytat:
Napisane przez *Vanilla* Pokaż wiadomość
Ja również się podpisuje pod pytaniem.
Okres spóźnia mi się 2 dni. A jakieś 2 tygodnie temu miałam plamienia...trwało to jakieś 2 dni, myślałam że może wcześniej okres dostałam. Ale raczej nie wygląda na to. A teraz od kilku dni zauważyłam dziwny śluz, taki biały i gęsty
A zabezpieczałaś się?Bo jeśli dwa tygodnie przed planowanym okresem dostałaś plamień ot tak z niczego, to mogły być: oznaki nadżerki, oznaka owulacji, plamienie implementacyjne, zaburzenia hormonalne itp.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-13, 17:16   #2502
*Vanilla*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z mojego różowego królestwa ;)
Wiadomości: 608
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
A zabezpieczałaś się?Bo jeśli dwa tygodnie przed planowanym okresem dostałaś plamień ot tak z niczego, to mogły być: oznaki nadżerki, oznaka owulacji, plamienie implementacyjne, zaburzenia hormonalne itp.
Nie zabezpieczaliśmy się Ale nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam.
__________________
Masz szczęście- jesteś człowiekiem.
Róża jest piękna, ale nie wie dlaczego i dla kogo jest piękna.
Michel Quoist
*Vanilla* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 17:18   #2503
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez *Vanilla* Pokaż wiadomość
Nie zabezpieczaliśmy się Ale nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam.
No to właśnie moze świadczyć, że to plamienie implementacyjne i będzie czego gratulować.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 17:33   #2504
*Vanilla*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z mojego różowego królestwa ;)
Wiadomości: 608
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
No to właśnie moze świadczyć, że to plamienie implementacyjne i będzie czego gratulować.
Dzięki Dodam jeszcze że z jakiś tydzień temu robiłam test, ale wyszedł negatywny...Czyli mogło być za wcześnie żeby coś wykrył? Napewno na dniach zrobie kolejny.
__________________
Masz szczęście- jesteś człowiekiem.
Róża jest piękna, ale nie wie dlaczego i dla kogo jest piękna.
Michel Quoist
*Vanilla* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 17:36   #2505
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Biore Cilest, juz 2 opak. Jestem podczas tej tygoniowej przerwy. Jutro zaczynam nowe opakowanie. Mialam okres, 4 dnia dopiero.. troche stresu mialam. Wczoraj kochalam sie z chlopakiem podczas tego okresu, czy jest prawdopodobienstwo ze moge byc w ciazy? Czy w tym czasie gdy jest ta przerwa to te tabletki dzialaja?
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 17:37   #2506
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez *Vanilla* Pokaż wiadomość
Dzięki Dodam jeszcze że z jakiś tydzień temu robiłam test, ale wyszedł negatywny...Czyli mogło być za wcześnie żeby coś wykrył? Napewno na dniach zrobie kolejny.
Z tego co pamiętam test wykrywa 10-dniową ciążę (dobrze mówię dziewczyny?). Czyli jeśli plamienie było 2 tyg temu, a ty zrobiłaś test 7 dni temu, to ciąża byla ok. 7 dniowa, mógł nie wykryć. W razie czego dla pewności zrób sobie badanie Beta HCG z krwii. Będziesz miała pewność. Ale napisz - cieszysz się?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 17:41   #2507
Suuuzi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 742
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez Glamour_girl Pokaż wiadomość
Biore Cilest, juz 2 opak. Jestem podczas tej tygoniowej przerwy. Jutro zaczynam nowe opakowanie. Mialam okres, 4 dnia dopiero.. troche stresu mialam. Wczoraj kochalam sie z chlopakiem podczas tego okresu, czy jest prawdopodobienstwo ze moge byc w ciazy? Czy w tym czasie gdy jest ta przerwa to te tabletki dzialaja?
Tak, tabletki chronią również podczas przerwy.
Suuuzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 17:42   #2508
*Vanilla*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z mojego różowego królestwa ;)
Wiadomości: 608
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam test wykrywa 10-dniową ciążę (dobrze mówię dziewczyny?). Czyli jeśli plamienie było 2 tyg temu, a ty zrobiłaś test 7 dni temu, to ciąża byla ok. 7 dniowa, mógł nie wykryć. W razie czego dla pewności zrób sobie badanie Beta HCG z krwii. Będziesz miała pewność. Ale napisz - cieszysz się?
Aha, ok dzięki.
Szczerze, to oczywiście zawsze brałam pod uwagę taką ewentualność i byłam przygotowana, choć teraz to nie jest odpowiedni moment...W sumie jeszcze nic nie wiadomo na 100%...Ale jak już będzie, to koniec świata to nie będzie. A jak na tą chwilę to nie skaczę z radości i się nie cieszę...
__________________
Masz szczęście- jesteś człowiekiem.
Róża jest piękna, ale nie wie dlaczego i dla kogo jest piękna.
Michel Quoist
*Vanilla* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 17:54   #2509
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez *Vanilla* Pokaż wiadomość
Aha, ok dzięki.
Szczerze, to oczywiście zawsze brałam pod uwagę taką ewentualność i byłam przygotowana, choć teraz to nie jest odpowiedni moment...W sumie jeszcze nic nie wiadomo na 100%...Ale jak już będzie, to koniec świata to nie będzie. A jak na tą chwilę to nie skaczę z radości i się nie cieszę...
A rozumiem. No w sumie nie wiadomo. Choć przy braku zabezpieczenia prawdopodobieństwo wzrasta. Daj znać, jak coś będziesz wiedzieć.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-13, 17:57   #2510
*Vanilla*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z mojego różowego królestwa ;)
Wiadomości: 608
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
A rozumiem. No w sumie nie wiadomo. Choć przy braku zabezpieczenia prawdopodobieństwo wzrasta. Daj znać, jak coś będziesz wiedzieć.
Zgadza się. Ok, napewno się odezwe. Pozdrawiam.
__________________
Masz szczęście- jesteś człowiekiem.
Róża jest piękna, ale nie wie dlaczego i dla kogo jest piękna.
Michel Quoist
*Vanilla* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 18:03   #2511
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

dzieki Suuuzi
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 19:27   #2512
elenoraPIOTR
Raczkowanie
 
Avatar elenoraPIOTR
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 322
GG do elenoraPIOTR Send a message via Skype™ to elenoraPIOTR
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

boze dziewczyny patzrcie co wy tu piszecie wogole... zadajecie pytania jak jakies 13 latki.. jesli chodzi o tabletki to jest ulotak i trzeba poczytac a testy daja gowno a nie odpowiedz ja sie staralm o dziecko i po mies od stosunku i planowaneych dni plodnych wyszedl mi negatywny zalamalam sie i czekalam na okres ajak poszlam do lekarza to okazalo sie ze jestem w 6 tyg ciazy!!!! takie te testy sa super...najlepiej do gina isc albo sie zabezpieczyc ewentualnie jak tu niektore pisza ze gumka pekla i ma sie pojecie ze to dni plodne to do lekarza po tabletke "PO".
elenoraPIOTR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 20:34   #2513
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez elenoraPIOTR Pokaż wiadomość
boze dziewczyny patzrcie co wy tu piszecie wogole... zadajecie pytania jak jakies 13 latki.. jesli chodzi o tabletki to jest ulotak i trzeba poczytac a testy daja gowno a nie odpowiedz ja sie staralm o dziecko i po mies od stosunku i planowaneych dni plodnych wyszedl mi negatywny zalamalam sie i czekalam na okres ajak poszlam do lekarza to okazalo sie ze jestem w 6 tyg ciazy!!!! takie te testy sa super...najlepiej do gina isc albo sie zabezpieczyc ewentualnie jak tu niektore pisza ze gumka pekla i ma sie pojecie ze to dni plodne to do lekarza po tabletke "PO".
Mam wrażenie, że kogoś usiłowałaś tu obrazić. Mi test wyszedł negatywny i nie jestem w ciąży. A pytanie ma prawo zadać każdy, najwyżej odpowiedź nie będzie satysfakcjonująca.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 20:37   #2514
kosmiteczka
Zadomowienie
 
Avatar kosmiteczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

mnie też test nigdy nie zmylił.
kosmiteczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 11:34   #2515
na.go
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 10
prawdopodobieństwo...

hej,
zastanawiam sie nad prawdopodobienstwem zajscia w ciaze w moim przypadku:
pierwszy dzien ostatniej miesiaczki 20 styczen (dodam ze mam regularna)
z niedzieli na poniedzialek lub z poniedzialku na wtorek(to malo istotne) kochalam sie ze swoim chlopakiem. we wtorek dowiedzialam sie ze w przezerwatywie ktora uzylismy byla dziura. kiedy sie o tym dowiedzialam bardzo sie zdenerwowalam i po ok.3 godzinach ni z tego ni z owego dostalam okres;] mialam bole menstruacyjne jednak nie jest on tak obfity jak zawsze, ni i zadnych objawow przed ktore zazwyczaj miewam ( powiekszenie piersi itd.) zastanawiam sie co sie dzieje i czy moglam zajsc w ciaze... i dlaczego dostalam okres o ponad tydzien za wczesnie. dodam ze nie moglo dojsc do zaplodnienia wczesniej poniewaz nie bylo mojego chlopaka. przed ostatni raz kochalismy sie przed jego wyjazdem czyli 22 grudnia a 23 dostalam okres... dziwi mnie to i zastanawiam sie czy to mozliwe ze stosunek wywoluje u mnie okres;]
zale najwazniejszym pytaniem jest:czy moglam zajsc w ciaze? wybralam sie wczoraj do ginekologa ale go nie zastalam, byla tylko pani polozna z ktora porozmawialam i powiedziala mi ze to tak malo prawdopodobne ze nie warto o ty myslec. zastanawiam sie nad wzieciem "tabletki po" i mam czas do wieczora.
czekam na odpowiedzi.
pozdrawiam
na.go jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 14:34   #2516
anusiaa89
Zadomowienie
 
Avatar anusiaa89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 295
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

roblam test dzis rano, jedna gruba krecha-czyli negatywny, robiony 22dni po stosunku, a krwawienia ani widu ani slychu i piersi juz prawie nie bola..
__________________

anusiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 15:28   #2517
agusi@@
Raczkowanie
 
Avatar agusi@@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 153
Dot.: prawdopodobieństwo...

Przepraszam,że podpinam się pod twój post,ale też mam poważny problem zwiazany z niepewnością. Kochałam sie wczoraj z chłopakiem bez zabezpieczenia i teraz mam lekkiego stracha. :/ On twierdzi,że nie ma szans na zapłodnienie,bo nie było wytrysku i w ogole,ale wiadomo jak to jest z młodymi i niedoświadczonymi dziewczynami... Czy on ma racje? Help...
__________________
"Ostatecznie jestem kobietą... I bardzo mnie to cieszy! "
agusi@@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 15:53   #2518
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez anusiaa89 Pokaż wiadomość
roblam test dzis rano, jedna gruba krecha-czyli negatywny, robiony 22dni po stosunku, a krwawienia ani widu ani slychu i piersi juz prawie nie bola..
Może się zdarzyć, że przy braniu tabletek nie wystapi krwawienie i wcale nie oznacza to ciąży.
Który to dzień przerwy, tzn kiedy wzielaś ostatnią tabletkę z opakowania? Po ilu dniach wystapiło ostatnio?
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 16:04   #2519
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: prawdopodobieństwo...

Dziewczyny, a czy nie ma glownego, zborczego watku podpietego na samej gorze strony?

Lacze!

I oby byl to ostatni raz!
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 16:19   #2520
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: prawdopodobieństwo...

Cytat:
Napisane przez agusi@@ Pokaż wiadomość
Przepraszam,że podpinam się pod twój post,ale też mam poważny problem zwiazany z niepewnością. Kochałam sie wczoraj z chłopakiem bez zabezpieczenia i teraz mam lekkiego stracha. :/ On twierdzi,że nie ma szans na zapłodnienie,bo nie było wytrysku i w ogole,ale wiadomo jak to jest z młodymi i niedoświadczonymi dziewczynami... Czy on ma racje? Help...
Nie ma racji...
Jezeli to byl dzien plodny jest prawdopodobienstwo ciazy.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.