Piegi!!!! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-26, 16:54   #121
MiLkA2693
Raczkowanie
 
Avatar MiLkA2693
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 248
Dot.: Piegi

Cytat:
Napisane przez sangiva Pokaż wiadomość
Maseczka z trzech łyżek mąki ziemniaczanej i dwóch łyżek 5-procentowej wody utlenionej to wspaniały sposób na rozjaśnienie piegów. Są również inne sposoby np. przecierając twarz maślanką lub sokiem z cytryny. Inny sposób to: 1,5 łyżki rozdrobnionej pokrzywy mieszamy z łyżką tartego chrzanu, zalewamy butelką białego wina gronowego i szczelnie zakrywamy, po dwóch tygodniach nalewka jest gotowa; przed użyciem wywar należy przecedzić...
jak dlugo i jak czesto trzeba stosowac ta maseczke z maki i wody utl. zeby piegi zbladly ??????
MiLkA2693 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 08:23   #122
MiLkA2693
Raczkowanie
 
Avatar MiLkA2693
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 248
Dot.: Piegi!!!!

[1=881a135baa34e075ff271ac 6ad77e43317518c11;4861856]kremu venus nie polecam bo jest tlusty i jak go uzyc w dzien.... ale jest jakis za ok. 8 zl w rossmanie ogorkowy tego uzywalam...:P[/quote]

A mozesz podac jakas dokladniejsza nazwe tego ogorkowego z rossmana ?? Bardzo chcialabym sie ich pozbyc... Uzywalam juz venus ale nie dzialal... I nie pachnial zbyt przyjemnie
MiLkA2693 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 16:25   #123
sheilai
Raczkowanie
 
Avatar sheilai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 105
Dot.: Piegi!!!!

Cytat:
Napisane przez Mamba B Pokaż wiadomość
Ja tez uwazam piegi za zalete. Jako dziecko mialam ich duzo na nosie i skroniach, teraz sa praktycznie niewidoczne, jakby sie rozmyly. Ale za to moja cera jest brzoskwiniowa dzieki tym rozmytym piegom.
Ja też! W końcu dziewczyna bez piegów to jak niebo bez gwiazd
sheilai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 20:45   #124
MiLkA2693
Raczkowanie
 
Avatar MiLkA2693
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 248
Dot.: Piegi!!!!

A ja mam piegi i ich nienawidze !!!!

Niech ktos poda nazwe jakiegos skutecznego kremu !!!! proszeeeeee....
MiLkA2693 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 19:04   #125
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Piegi!!!!

skórka z ogórka. Tego dłuygiego, zielonego. Próbowałam raz, wybieliło mi w jednym miejscu kompletnie. Obecnie siedzę z dwoma plastrami na nosie. Zobaczymy za 20 minut

edytowane : dziewczyny ! Cud ! po 10 minutach trzymania mam po mojej lewej stronie (tam na spadku nosa, nie wiem jak to nazwać :P ) lekko wybielone, tam piegi prawie zniknęły bardzo sie wybieliły . I ja nie żartuję . Na prawdę .. ;O
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 19:09   #126
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Piegi

Dziewczyny . nienawidze pigów. po protu nienawidzę. Nie nadają mi uroku ani nic, ale znalazłam na nie sposób. Siedze ze skórką tego gługiego zielonego ogórka (zapomniałam nazwy) na nosie już z 10 minut zdjęłam i tam na spadku nosa po mojej lewej stronie (nie wiem jak to nazwać) dużo mi zbielało ! ;D Jakiś cud normalnie .. ;D
I nie żartuję, serio Może kiedyś znikną mi kompletnie ... ahh
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 21:55   #127
MiLkA2693
Raczkowanie
 
Avatar MiLkA2693
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 248
Unhappy Dot.: Piegi

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Dziewczyny . nienawidze pigów. po protu nienawidzę. Nie nadają mi uroku ani nic, ale znalazłam na nie sposób. Siedze ze skórką tego gługiego zielonego ogórka (zapomniałam nazwy) na nosie już z 10 minut zdjęłam i tam na spadku nosa po mojej lewej stronie (nie wiem jak to nazwać) dużo mi zbielało ! ;D Jakiś cud normalnie .. ;D
I nie żartuję, serio Może kiedyś znikną mi kompletnie ... ahh
Jutro kupie ogorki i zaczynam kuracje....
:/
MiLkA2693 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-06, 21:56   #128
MiLkA2693
Raczkowanie
 
Avatar MiLkA2693
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 248
Dot.: Piegi

jutro napisze co z tego wyszlo...
MiLkA2693 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 17:23   #129
ellaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 8
piegi

hej! jakie sa dobre sposoby usuniecia piegow??? Czy peelingi sa skuteczne????
Co polecacie????
ellaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 17:29   #130
lalaine
Raczkowanie
 
Avatar lalaine
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 393
Dot.: piegi

jak ja bym miała piegi..to bym z domu nie wyszła
__________________
`większość z nas spocznie w grobie z muzyką w sercu`
lalaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 17:33   #131
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: piegi

usunięcie piegów? moim zdaniem piegi to atut i są urocze. żałuję, że ich nie mam
dodają oryginalności i moim zdaniem są fajnym elementem urody.

gdy nadchodzi lato mojemu TŻ wyskakuje zawsze na nosie kilka piegów (jest blondynem) i aż nie mogę się napatrzeć, tak mnie zachwycają
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-21, 17:55   #132
lalaine
Raczkowanie
 
Avatar lalaine
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 393
Dot.: piegi

Cytat:
Napisane przez vilandre Pokaż wiadomość
usunięcie piegów? moim zdaniem piegi to atut i są urocze. żałuję, że ich nie mam
dodają oryginalności i moim zdaniem są fajnym elementem urody.

gdy nadchodzi lato mojemu TŻ wyskakuje zawsze na nosie kilka piegów (jest blondynem) i aż nie mogę się napatrzeć, tak mnie zachwycają
toć piegi sa straszne i ohydne!
__________________
`większość z nas spocznie w grobie z muzyką w sercu`
lalaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 18:17   #133
Zu2ia
Rozeznanie
 
Avatar Zu2ia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 589
Dot.: piegi

ja mam piegi. i wcale nie sa straszne i ochydne. kazdy facet, z ktorym rozmawialam na temat piegow, mowil ze sa slodkie i urocze. ja sie do nich przekonalam, bo przyznam ze byl okes ze koniecznie chcialam je zlikwidowac.

jesli bardzo ci przeszkadzaja to zapytaj w aptece o jakis krem. bo sa takie. ale niekoniecznie musza zadzialac. peeling nie zadziala napewano, bo on zloszcza tylko naskorek, a piegi sa "umiejscowione" znacznie glebiej.

ale sprobuj sie do nich przekonac, przynajmniej wygladasz inaczej niz ten caly szary tlum bez piegow
__________________
Lubię smak zwycięstwa, ten magiczny smak!


Moje Kochanie
Zu2ia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 20:56   #134
Natarynka122
Raczkowanie
 
Avatar Natarynka122
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 247
Dot.: piegi

A mnie się tam piegi podobają. Większość osób, które je ma narzeka, ale moim zaniem osoby posiadające je są bardzo oryginalne, a piegi dodają im uroku .
__________________
Aparatka !
Góra od listopada 2007
Dół od maja 2008

Natarynka122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 12:57   #135
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: piegi

Piegi sa urocze nie likwidowalabym ich moj tz ma piegi i jest pieguskiem;p mam swoje ciasteczko;p piegi to cos oryfinalnego tak jak rude wlosy czy loki-to juz mniej moze uzyj jakiegos podkladu ktory je ukryje/?
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 12:59   #136
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: piegi

Możesz oddać mi swoje piegi Kocham piegi i z chęcią miałabym ich jeszcze więcej Mam je na policzkach i kilka większych na nosie i uważam że są urocze
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 13:04   #137
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: piegi

Piegi sa cudowne! Tez mam kilka na nosie i uwazam ze dodaja mi uroku
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 15:32   #138
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: piegi

Cytat:
Napisane przez ellaaa Pokaż wiadomość
hej! jakie sa dobre sposoby usuniecia piegow??? Czy peelingi sa skuteczne????
Co polecacie????
Polecam wyszukiwarkę. Tematów o wybielaniu twarzy było już sporo.

Tak 'na stałe' piegów usunąć się chyba nie da.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 08:06   #139
Czykita82
Raczkowanie
 
Avatar Czykita82
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 84
Dot.: piegi

ja tez mam piegi glownie na policzkach i nosie, kilka na powiekach
i nie widze w tym powodu zeby z domu nie wychodzic :P
wrecz przeciwnie. piegi sa super!!!
kiedys chcialam wybielac ale cale szczescie mama mi wybila to z glowy... no i troche pan u ktorego chcialam kupic krem (musial miec niezla bajere bo czesciowo uwierzylam ze moje piegi sa calkiem calkiem ... i kremu nie kupilam ;P)
Czykita82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-23, 08:47   #140
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: piegi

Tez mialam kiedys okres w swoim zyciu, kiedy nie nawidzilam piegow. Ale teraz je uwielbiam dobrze ze tylko na nosku mam. A poza tym, to istnieja jakies kremy wybielajace piegi?
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 09:56   #141
Czykita82
Raczkowanie
 
Avatar Czykita82
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 84
Dot.: piegi

Cytat:
Napisane przez SamSzef Pokaż wiadomość
Tez mialam kiedys okres w swoim zyciu, kiedy nie nawidzilam piegow. Ale teraz je uwielbiam dobrze ze tylko na nosku mam. A poza tym, to istnieja jakies kremy wybielajace piegi?
https://wizaz.pl/kosmetyki/kategoria.php?kat=206
tu sa rozne
Czykita82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 12:09   #142
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: piegi

jeżeli chcesz wybielić piegi, wiele sposobów znajdziesz na początku wątku 'Jak podkreślic jasną skórę III' w pytaniach do wizażystki ja osobiście polecam wit C (w serum, soku z cytryny).
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 13:28   #143
bmadziaa
Raczkowanie
 
Avatar bmadziaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 454
Dot.: Piegi

piegi są śliczne, nie wiem dlaczego chcecie się ich pozbyć
ja bardzo się cieszę, kiedy w lato pojawiają mi się na buźce wg mnie tylko dodają uroku i warto je polubić )
__________________
szczęście jest blisko...
bmadziaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 13:51   #144
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Piegi

Wedlug mnie nie . YWglądają jak jakieś plamy, u niektórych wręcz jak pryszcze . Gdy się opalę(bo opalam się niestety zawsze na czerwono) to wyglądam jak jakiś cudak. Dlatego nukam słońca. Na szczęście moja kuracja ogórkowa się sprawdza. teraz musze wybielić sobie trochę nosek bliżej oczu i trochę policzki. Całych nie chce się naturalnie pozyć, ale uważam że mam ich za dużo. Drobne biegu, tu i tam, jaśniejsze oczywiście, nikomu nie zaszkodzą . Takie bym chciała mieć ale u mnie to jak muchy wygląda. . Na szczęście Mam tylko tak trochę na nosie i po jego bokach (pod oczami) więcej tak tylko trochę .. Czoło na szczęście ominęło mnie ;D (uroki grzywki)
Wiecie ..
te osoby które piegów nie mają mówią, że fjanie je miec itp. .. ale gdybyście je mieli cały czas, nie mogli się ich pozbyć - chociaż chcielibyście , to szczerze byście je znienawidzili. ;/
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 08:37   #145
MiLkA2693
Raczkowanie
 
Avatar MiLkA2693
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 248
Dot.: Piegi

nic nie wyszlo.. nadal mam moje piegi... probowalam juz chyba wszystkiego i w tabletkach masciach i pilam sok z marchewki przez rok.. tylko przyjaciolki stwierdzily ze mam dziwnie pomaranczowa cere.. wiec przestalam.. a jako emo w piegach wygadam dziwnie...
MiLkA2693 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 10:51   #146
natalaplo
Rozeznanie
 
Avatar natalaplo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Zamczysko:)
Wiadomości: 524
Dot.: Piegi

Cytat:
Napisane przez MiLkA2693 Pokaż wiadomość
nic nie wyszlo.. nadal mam moje piegi... probowalam juz chyba wszystkiego i w tabletkach masciach i pilam sok z marchewki przez rok.. tylko przyjaciolki stwierdzily ze mam dziwnie pomaranczowa cere.. wiec przestalam.. a jako emo w piegach wygadam dziwnie...
ej... przestańcie tak pisać
mam całą buźke w piegach, mnóstwo, oczy, czoło, nos, policzki, a nawet 3 piegi na ustach (te właśnie uwielbia mój mąż, całuje je zawsze osobno), mam brązowe włosy z lekko złotym odcieniem na słonku, niestety nie są rudawe ale i tak je lubie, takie czekoladowe mam brązowe oczy, prawie czarne i opalam sie na ciemny oliwkowy brąz w moment... i wiecie co? kocham moje piegi a szczególnie to jak wyglądaja na mojej oliwkowej buzi kocha je mój mąż i wogóle uwielbiam być piegusem a ogórki rozjaśniaja tez całą skóre i dopiero wtedy piegi zaczynają sie odznaczac

aha
zawsze miałam powodzenie u facetów ale też miałam nieprzyjemne sytuacja nie wiem czemu piegi wzbudzaja tyle kontrowersji, ale chyba własnie przez szufladkowanie... jest mało piegusów więc są źli, za to jest dużo tlenionych blondynek -więc one są cudowne - to jest tragiczny system myślenia

uwielbiam zestaw - zielone oczy + rude włosy + piegi, zauważyliście ze rudzi piegusi zazwyczaj mają piekne grube włosy? nigdy nie widziałam takich cienkich kiteczków... zawsze gęste i błyszczące burze włosów...

a i udowodnione naukowo - piegowata buzia starzeje sie dużo wolniej wpadł mi ostatnio w łapki taki artykuł
__________________


wracam do Dukana
64 - 62 - 60 - 58

cel ostateczny - 55 kg
58 - 57 - 56 - 55
natalaplo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 11:02   #147
McKinley
Raczkowanie
 
Avatar McKinley
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 71
Dot.: Piegi

Cytat:
Napisane przez bmadziaa Pokaż wiadomość
piegi są śliczne, nie wiem dlaczego chcecie się ich pozbyć
ja bardzo się cieszę, kiedy w lato pojawiają mi się na buźce wg mnie tylko dodają uroku i warto je polubić )
Zgadzam się z przedmówczynią w 100%.
Mam piegi, szczególnie latem jest ich duzo i uważam, że są urocze. Po prostu je lubię i w życiu nie chciałabym się ich pozbyć.
Poza tym jest tyle fajniejszych rzeczy do robienia niż zamartwianie się kilkoma piegami.
Dziewczyny, nie przesadzajcie.
McKinley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 21:26   #148
MiLkA2693
Raczkowanie
 
Avatar MiLkA2693
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 248
Dot.: Piegi

Cytat:
Napisane przez natalaplo Pokaż wiadomość
ej... przestańcie tak pisać
mam całą buźke w piegach, mnóstwo, oczy, czoło, nos, policzki, a nawet 3 piegi na ustach (te właśnie uwielbia mój mąż, całuje je zawsze osobno), mam brązowe włosy z lekko złotym odcieniem na słonku, niestety nie są rudawe ale i tak je lubie, takie czekoladowe mam brązowe oczy, prawie czarne i opalam sie na ciemny oliwkowy brąz w moment... i wiecie co? kocham moje piegi a szczególnie to jak wyglądaja na mojej oliwkowej buzi kocha je mój mąż i wogóle uwielbiam być piegusem a ogórki rozjaśniaja tez całą skóre i dopiero wtedy piegi zaczynają sie odznaczac

aha
zawsze miałam powodzenie u facetów ale też miałam nieprzyjemne sytuacja nie wiem czemu piegi wzbudzaja tyle kontrowersji, ale chyba własnie przez szufladkowanie... jest mało piegusów więc są źli, za to jest dużo tlenionych blondynek -więc one są cudowne - to jest tragiczny system myślenia

uwielbiam zestaw - zielone oczy + rude włosy + piegi, zauważyliście ze rudzi piegusi zazwyczaj mają piekne grube włosy? nigdy nie widziałam takich cienkich kiteczków... zawsze gęste i błyszczące burze włosów...

a i udowodnione naukowo - piegowata buzia starzeje sie dużo wolniej wpadł mi ostatnio w łapki taki artykuł

rude wlosy + zielone oczy + piegi ?? To moja siostra i naprawde ma grube wlosy ;]

Ja nigdy nie mialam powodzenia.. Nie wiem czy to przez piegi czy nie... Ale w moim srodowisku licza sie tylko pyskate blondyny wiec.... W moim miescie nie mam szans.. Moze jak dostane sie na ASP to znajde tam wartosciowych ludzi ;] bo nie wyobrazam sobie pustych artystow ;]

Ale nadal chcialabym sie pozbyc piegow.. Albo chociaz troszecze je rozjasnic... macie jakis sposob ??
MiLkA2693 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 16:07   #149
ellaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 8
Dot.: piegi

a nie wiecie czy po laserowym usuwaniu odnawiaja sie nawet gdy nie przebywa sie na sloncu????????? i czy po 1 zabiegu sa jakies rezultaty????
ellaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 19:20   #150
Wiedziemka
Raczkowanie
 
Avatar Wiedziemka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 314
Dot.: piegi

można zmniejszyć pojawianie się ich wraz ze zwiększonym nasłonecznieniem poprzez stosowanie kremów z wysokimi filtrami i unikanie kontaktu skóry ze słońcem

osobiście mam całoroczne piegi, niezmiennie przez wszelkich mi znanych samców są określane mianem seksownych, ja sama zaś absolutnie nie zwracam na nie uwagi, akceptuję je i wybielać zamiaru nie mam
Wiedziemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-12 12:01:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:08.