Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-29, 09:12   #811
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
A ja Cie nie moge znalesc.
tam nie ma wyszukiwarki, a dziewczyn przybywa, teraz chyba jestem już na 6 stronie.

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Mialam dzisiaj egzamin..tak srednio mi poszedl i raczej nie zdalam kuzwa, musze to zaliczyc bojuz nie mam ochoty na studiowanie i chce to skonczyc tak szybko jak sie da. Planuje jakis egzotyczny wyjazd tylko musze najpierw zarobic na bilety

miałyśmy jechac na Malibu

A z TZ.. troche gadamy, tak nawet w miare ok... Ale trzymam sie zadziwiajaco dobrze, chyba mam zdolnosci do szybkiego przystosowywania sie do nowych warunkow. Chociaz tak dziwnie mi jest czasami ale no coz...takie zycie
nie wiedziałam, ze rozmawiacie...myslałam, że tz już się nie odzywa...pewnie musi być Ci bardzo trudno tak sobie z nim rozmawiać...

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wpadać na kawe, u mnie śnieżycy ciąg dalszy
ja wpadam będę leciała w burzy śnieżnej, u nas sypie

a ja dzisiaj na "AVATAR" idę, zaraz po pracy
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Edytowane przez Eskadia
Czas edycji: 2010-01-29 o 09:26
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 14:40   #812
Margotka_
Zadomowienie
 
Avatar Margotka_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość

a ja dzisiaj na "AVATAR" idę, zaraz po pracy
a my idziemy z TZetem jutro haaa, boże, polowałam na bilety od 2 tygodni, taki nawał, trza rezerwacje miesiąc wstecz robić :P hehe ... na 3D idziesz ?
__________________
Where the beauty of nature meets excellence in craft, only perfect things result.Like diamonds.Like us...
27.03.2009
1+1=3 29.02.2016
Margotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 18:16   #813
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

dziewczyny, trzymajcie mnie...
zaraz kogoś pobiję i przez kogoś oczywiście mam na myśli Butelkę
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 19:36   #814
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Margotka_ Pokaż wiadomość
a my idziemy z TZetem jutro haaa, boże, polowałam na bilety od 2 tygodni, taki nawał, trza rezerwacje miesiąc wstecz robić :P hehe ... na 3D idziesz ?
tak, na 3D do Imax i też rezerwacje robiłam 2 tygodnie przed, bo taki nawał ludzi!kino było pełne.
film bardzo mi się podobał, lubię takie magiczne klimaty, inne światy itp. chociaż mojego ukochanego "władcy pierścienia"nie przebił.
ach, sama chciałabym się teraz przeobrazić w śliczną Na'vi i zniknąć w Pandorze - to byłoby dobre lekarstwo dla mojej duszy
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 20:29   #815
Margotka_
Zadomowienie
 
Avatar Margotka_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
tak, na 3D do Imax i też rezerwacje robiłam 2 tygodnie przed, bo taki nawał ludzi!kino było pełne.
film bardzo mi się podobał, lubię takie magiczne klimaty, inne światy itp. chociaż mojego ukochanego "władcy pierścienia"nie przebił.
ach, sama chciałabym się teraz przeobrazić w śliczną Na'vi i zniknąć w Pandorze - to byłoby dobre lekarstwo dla mojej duszy
U nas spadła tona śniegu, i sypie nadal ;/ ;/ ;/ do jasnej anielki, jak tak dalej pójdzie to z kina nici, bo sie z pracą nie wyrobimy ;( ehhh ... trzymajcie kciukasy bym nie zabiła sie po drodze na letnich oponach (szef nie ma za grosz wyobraźni) ... i zebym skonczyla prace do 14 !! Buziale
__________________
Where the beauty of nature meets excellence in craft, only perfect things result.Like diamonds.Like us...
27.03.2009
1+1=3 29.02.2016
Margotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 20:41   #816
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Kurara Pokaż wiadomość
Czesc mieszadełka! Nie odzywalam sie tu chyba od czerwca i nie wiem czy ktokolwiek mnie tu jeszcze pamięta... W międzyczasie przecleciały tysiące postów a ja tylko co jakis czas czytałam co u was słychać. Bardzo mi przykro z powodu tych wielu rozstań ktorych ostatnimi czasy sie namnozyło... A co u mnie? Prawie od poł roku jestem przeprowadzona do Hiszpanii i ciesze sie barrrdzo. Jestesmy szcesliwie zakochani chyba jeszcze bardziej. Budzimy sie codziennie razem i nie płaczemy już na lotniskach!! A co do płaczu to przed chwilą się popłakałam jak znalazlam w internecie gdzie w Barcelonie jest polski sklep i ze moge tam kupić kasze gryczaną i biały ser. Nie przypuszczałam że tak się rozkleję na widok zdjęcia plastikowej butelki kefiru ;-))) Tym bardziej że dziś sniło mi się ze graniczymy tu niedaleko z Polską a nie z Francją i ze to tak blisko to pojechaliśmy na zakupy i w cukierni spod lady pani sprzedała mi kostke białego sera za 4 euro hahahahah (to chyba jakieś reminiscenencjie komunizmu)
Wybrałam dobry rok na przeprowadzke bo omija mnie ta zima stulecia, tutaj od czasu do czasu pada ale ogolnie jest bardziej słonecznie i około 10 - 13 stopni!!!!
Ja Cie pamietam, Ty bylas z Katalonczykiem, prawda?

Daj koniecznie adres tego sklepu
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 09:14   #817
Kurara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 30
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Ja Cie pamietam, Ty bylas z Katalonczykiem, prawda?

Daj koniecznie adres tego sklepu
Tak! z Katalończykiem ;-) a adres to http://krakoviak.es ;-)
Kurara jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-30, 09:46   #818
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Kurara Pokaż wiadomość
Tak! z Katalończykiem ;-) a adres to http://krakoviak.es ;-)
Kurara, ale czad! Sicilia jest rzut beretem od domu TZ

A ja z moim Katalonczykiem biore za 3 miesiace slub
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 18:51   #819
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

hej,

gdzie jesteście, co robicie?

ja byłam dzisiaj na zakupach i wydałam sporo kasy, a miałam oszczędzać!
kupiłam sobie płaszcz szary na wiosnę i kozaczki również szare
teraz mam dłuższy weekend, bo wzięłam sobie wolne w piątek.

co tu takie pustki?
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 20:42   #820
chiante
Zadomowienie
 
Avatar chiante
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Stąd :)
Wiadomości: 1 008
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
hej,

gdzie jesteście, co robicie?

ja byłam dzisiaj na zakupach i wydałam sporo kasy, a miałam oszczędzać!
kupiłam sobie płaszcz szary na wiosnę i kozaczki również szare
teraz mam dłuższy weekend, bo wzięłam sobie wolne w piątek.

co tu takie pustki?
Mnie dopadła sesja

Dziś zdałam egzamin na czwóreczkę
__________________


chiante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 08:09   #821
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

heyy ja siedze w piżamce i spać mi się chce >.<
jak dobrze że ferie się już dla mnie zaczeły
jejjuu..no nie wiem co powiedzieć, u mnie wszystko ok, tylko wciąż czasu mniej :P a i teżet ma prawie na pewno pracę w polsce
i 9 lutego mam 18stke
buziaki
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-31, 11:14   #822
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez chiante Pokaż wiadomość
Mnie dopadła sesja

Dziś zdałam egzamin na czwóreczkę
gratuluję

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
heyy ja siedze w piżamce i spać mi się chce >.<
jak dobrze że ferie się już dla mnie zaczeły
jejjuu..no nie wiem co powiedzieć, u mnie wszystko ok, tylko wciąż czasu mniej :P a i teżet ma prawie na pewno pracę w polsce
i 9 lutego mam 18stke
buziaki
no w końcu się odezwałaś to jak, teżet zostaje na stałe? a jaka to praca?

Margotka - jak Avatar?
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 12:00   #823
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

cześć wszystkim

No widzisz Joss jak wszystko sie pięknie poukładało

Ja teraz czekam na kolezanke ze szkoly , ma wpaść na kawke z meżem, a rano wpadł na chwile ex i pojechal z ta swoja na zakupy. Wiecie co , ja chyba nigdy nie przestane mieć żalu do niego,że tak mnie skrzywdził, nadal boli gdy go widze....oczywiście nie mam już dla niego żadnych uczuć a mimo tego dalej pamietam Juz miesiac jak nie widze tz i nie wiem czy go zobacze w lutym, mam troche spraw na głowie,czekaja mnie wizyty u lekarzy z córka i wreszcie wycięcie tych migdałków. Mysle,że do 20go bedzie juz po wszystkim, tylko nie wim czy wtedy tz bedzie miał czas
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 12:46   #824
danai39
Raczkowanie
 
Avatar danai39
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 170
GG do danai39 Send a message via Skype™ to danai39
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Witajcie moje Miłe
Nie odzywałam się tak długo bo miałam doła jak ............
OKRADLI MNIE !!!!!!!!
Niby nic takiego nie straciłam (sprzęt) ale i tak nie chce mi się żyć bo między innymi była moja ukochana komórka.
Kupiłam ją sobie za pieniądze z papierosów........
Nie znacie tej chistorii?Nie palę 2.5 roku ale każdego dnia odkładałam 3 euro.W grudniu kupiłam sobie wypasioną kom.i właśnie ją straciłam po nie całym miesiącu.
Co było na palenie.......poszło na stracenie.Amen
Jutro idę po nową ale już za pieniądze mojego meża
Widziałam Was tylko na fb.
Teraz już jestem z Wami

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
cześć wszystkim

No widzisz Joss jak wszystko sie pięknie poukładało

Ja teraz czekam na kolezanke ze szkoly , ma wpaść na kawke z meżem, a rano wpadł na chwile ex i pojechal z ta swoja na zakupy. Wiecie co , ja chyba nigdy nie przestane mieć żalu do niego,że tak mnie skrzywdził, nadal boli gdy go widze....oczywiście nie mam już dla niego żadnych uczuć a mimo tego dalej pamietam Juz miesiac jak nie widze tz i nie wiem czy go zobacze w lutym, mam troche spraw na głowie,czekaja mnie wizyty u lekarzy z córka i wreszcie wycięcie tych migdałków. Mysle,że do 20go bedzie juz po wszystkim, tylko nie wim czy wtedy tz bedzie miał czas
--------------------------------------------------------------------------
Podziwiam Cię czarnula bo ja to swoich ex.nie witam zbytnio kulturalnie.....i to jeszcze z nową laską
Nogi bym mu z d..... powyrywała a panienkę to za kok i bez most Kierbedzia w tę i nazod ciagała.
__________________
164 cm. Było 52 kg. stało się 75 kg.teraz 65 kg.
----cel 58 kg.----
14\12\09------64,2 kg.
20\12\09------63,5 kg.

Motylem byłam ale utyłam.Dzisiaj wyrzuciłam wagę ......i już........
61kg
danai39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 15:10   #825
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
dziewczyny, trzymajcie mnie...
zaraz kogoś pobiję i przez kogoś oczywiście mam na myśli Butelkę
co sie stalo? Jak tam przygotowania do slubu/?

Eskadia zaglosowala bym na Ciebie gdybym wiedziala na ktorej stronie mozna Cie znalesc.
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 17:36   #826
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Lovely_Girl Pokaż wiadomość

Eskadia zaglosowala bym na Ciebie gdybym wiedziala na ktorej stronie mozna Cie znalesc.
sprawdziłam teraz i aktualnie jestem na stronie 24, ale to się co chwilę zmienia
o, oprócz roux ktoś jeszcze na mnie głosował, dziękuję
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 19:07   #827
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Danai, jeszcze latem też bym rozszarpała ta laske (choc laska to jej nazwac nie mozna ) ale teraz gdy emocje juz mineły to tak nie mysle. Przed chwila tam u nich byłam bo cos chcieli ode mnie i wyobrazcie sobie,ze panienka uciekła przede mna do innego pokoju, a mój ex mówi "chodz przedstawie was sobie" no to poszłam , podaje jej reke, ona mi i ona mówi "miło mi"
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 20:31   #828
danai39
Raczkowanie
 
Avatar danai39
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 170
GG do danai39 Send a message via Skype™ to danai39
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
Danai, jeszcze latem też bym rozszarpała ta laske (choc laska to jej nazwac nie mozna ) ale teraz gdy emocje juz mineły to tak nie mysle. Przed chwila tam u nich byłam bo cos chcieli ode mnie i wyobrazcie sobie,ze panienka uciekła przede mna do innego pokoju, a mój ex mówi "chodz przedstawie was sobie" no to poszłam , podaje jej reke, ona mi i ona mówi "miło mi"
No ze mną miło by jej nie było...ale ja nie jestem kulturalna.

Szien nie dołuj się tylko lu jej w dziób
Ostatnio jestem trochę nerwowa
__________________
164 cm. Było 52 kg. stało się 75 kg.teraz 65 kg.
----cel 58 kg.----
14\12\09------64,2 kg.
20\12\09------63,5 kg.

Motylem byłam ale utyłam.Dzisiaj wyrzuciłam wagę ......i już........
61kg
danai39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 03:08   #829
Margotka_
Zadomowienie
 
Avatar Margotka_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość

Margotka - jak Avatar?

Mmm, znakomity! Normalnie wrażenie niesamowite robi, co prawda z 3D byłam zawiedziona, bo nastawiłam się na coś bardziej lepszego, jednak cała akcja filmu SUPER! Nie jestem zwolenniczką filmów przygodowych, z jakimiś tam wymyślonymi stworkami już zwłaszcza, dlatego też nawet Harrego Pottera, bądź Władcy Pierścieni NIE oglądałam i oglądać nie będę, no ale Avatar trzymał mnie w napięciu i jestem na TAK

P.S. straciłam pracę, mieszkanie ;( i jestem załamana ....
__________________
Where the beauty of nature meets excellence in craft, only perfect things result.Like diamonds.Like us...
27.03.2009
1+1=3 29.02.2016
Margotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 05:06   #830
naatalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 403
GG do naatalia
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez danai39 Pokaż wiadomość
Witajcie moje Miłe
Nie odzywałam się tak długo bo miałam doła jak ............
OKRADLI MNIE !!!!!!!!
Niby nic takiego nie straciłam (sprzęt) ale i tak nie chce mi się żyć bo między innymi była moja ukochana komórka.
Kupiłam ją sobie za pieniądze z papierosów........
Nie znacie tej chistorii?Nie palę 2.5 roku ale każdego dnia odkładałam 3 euro.W grudniu kupiłam sobie wypasioną kom.i właśnie ją straciłam po nie całym miesiącu.
Co było na palenie.......poszło na stracenie.Amen
Jutro idę po nową ale już za pieniądze mojego meża
Widziałam Was tylko na fb.
Teraz już jestem z Wami


o kurde nieciekawei:/ do domu ci weszli czy jak to sie stalo?kurde ostatnio strasznie duzo slysze o tym ze kogod okradli albo napadli...i wcale mi sie to nie podoba...kurde a jeszcze niedawo bylo tu tak bezpiecznie...
Cytat:
Napisane przez Margotka_ Pokaż wiadomość
Mmm, znakomity! Normalnie wrażenie niesamowite robi, co prawda z 3D byłam zawiedziona, bo nastawiłam się na coś bardziej lepszego, jednak cała akcja filmu SUPER! Nie jestem zwolenniczką filmów przygodowych, z jakimiś tam wymyślonymi stworkami już zwłaszcza, dlatego też nawet Harrego Pottera, bądź Władcy Pierścieni NIE oglądałam i oglądać nie będę, no ale Avatar trzymał mnie w napięciu i jestem na TAK

P.S. straciłam pracę, mieszkanie ;( i jestem załamana ....

co sie stalo? trzymaj sie jakos i nie zalamuj bo nerwy sa zlym doradca
naatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 13:14   #831
sommet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Hej Mieszadelka!
Podczytuje Was juz od dawna i wreszcie zdecydowalam sie cos napisac.
Jestem w zwiazku z Francuzem, mieszkamy od jakiegos czasu razem, jest ogolnie dobrze ale jakos do konca nie moge sie przyzwyczaic do zycia na obczyznie....
To jak, przygarniecie mnie?
sommet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 13:51   #832
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Witaj Sommet my nikogo nie odrzucamy


U mnie nudy,nudy,nudy,wczoraj mialam zły dzień i pisałam głupoty Tz , na szczęście jest mądrzejszy ode mnie i sie tym nie przejął bo wiedział,że to tylko nerwy, och kochany ten mój mężczyzna leże na łóżku i baki zbijam
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 14:55   #833
EmotIkonka
Rozeznanie
 
Avatar EmotIkonka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: München
Wiadomości: 560
Wyślij wiadomość przez MSN do EmotIkonka
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Hej !
Ja tez postanowilam napisac
Jestem w zwiazku z Niemcem
I mieszkamy tez w Niemczech .
Czy jest moze tutaj jakas kobitka z ktora mozna obgadac troche naszych niemieckich panow -->
Lub nie tylko niemieckich
__________________
Doktor A. K.14.03.2011 "Artplastica"Szczecin
Mentor okragly 375 cc UHP
Cudowniaste

31.07.2012 powiększanie ust kwasem
09.08.2012 dopełnienie ust kwasem drugi zastrzyk Juvaderm Ultra Smile Kraków Medestetis

EmotIkonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 15:56   #834
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Emotikonka witaj, ja jestem z niemcem
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 07:27   #835
Margotka_
Zadomowienie
 
Avatar Margotka_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez naatalia Pokaż wiadomość


co sie stalo? trzymaj sie jakos i nie zalamuj bo nerwy sa zlym doradca
Nienawidzę ludzi, którzy widzą tylko i wyłącznie czubek własnego nosa Nasz chlebodawca i zarazem dachodawca (czyli szef i właściciel mieszkania w jednym) jest tak samolubnym, zapatrzonym w siebie fajfusem, że miałam go serdecznie DOŚĆ! Jak wiecie kochane, pracowaliśmy w rozwożeniu międzynarodowych gazet. Praca w zasadzie super, jednak TEN, uważał, że to MY jako kierowcy jesteśmy odpowiedzialni za każdą gazetę dostarczoną, nie dostarczoną, nie zapakowaną, źle zapakowaną, itp ... wiec praca zaczęła się robić stresująca, bo na planie nie szła jedna gazeta a milion dwieście tytułów do zapamiętania, itp ... OK, razem z TŻetem po roku opanowaliśmy to do perfekcji i nie chwaląc się, byliśmy niezastąpieni ... W końcu Szefowi odbiło i uważał nas za swoje pieseczki, którymi może rządzić! Ja, przez ostatni tydzień pracowałam od 4 do 18, a płacone miałam za marne 8h pracy - DOŚĆ!!!!!!!!!! Pokłócił się z moim TŻetem, bo rozporządzał nim na lewo i prawo - DOŚĆ!!!!!! Więc z dnia na dzień powiedziałam NIE ! ... Gościu wysłał z grupy swoich 4 pracowników 3 na urlop i myślał, że ja jedna zrobie wszystko! Cóż ... teraz nie ma 4 pracowników ... a 4 nowych, którzy nie wiedzą o co loto !!! Ale co za tym idzie - brak pracy ... i brak mieszkania, bo oczywiście zostaliśmy wywaleni na zbity pysk
__________________
Where the beauty of nature meets excellence in craft, only perfect things result.Like diamonds.Like us...
27.03.2009
1+1=3 29.02.2016
Margotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 09:15   #836
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

eskadia - no jak narazie to chyba tak a praca w szkole językowej jedna, a druga ale to dopiero na wiosnę na rancho :P
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 10:38   #837
EmotIkonka
Rozeznanie
 
Avatar EmotIkonka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: München
Wiadomości: 560
Wyślij wiadomość przez MSN do EmotIkonka
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
Emotikonka witaj, ja jestem z niemcem

Hej czarnula24 Gdzie mieszkacie ?
Ta emotikonka --> jest Odjechana ))
__________________
Doktor A. K.14.03.2011 "Artplastica"Szczecin
Mentor okragly 375 cc UHP
Cudowniaste

31.07.2012 powiększanie ust kwasem
09.08.2012 dopełnienie ust kwasem drugi zastrzyk Juvaderm Ultra Smile Kraków Medestetis

EmotIkonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 10:48   #838
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Margo aj nieciekawie a tak sie zapytam jakas umowe o prace mieliscie?? jesli tak to do sadu pracy bym poszla..

Szien ale mi sie snilas ostatnio ze az mam ochote ci wpieprzyc na cholere sie zenilas z moim tz a najbardziej mam ci za zle zes mu wmowila ze w garniturze zrobionym z naszego obrusu w listki wyglada dobrze
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..










Edytowane przez kropka241
Czas edycji: 2010-02-02 o 10:50
kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 13:31   #839
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Emotikonka my nie mieszkamy razem,czeka mnie zrobienie prawka i kurs jezykowy,wtedy moge jechac mój Tz mieszka koło Frankfurtu
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 18:17   #840
sommet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Czesc!

Jak Wam dzien mija Kobietki? U mnie jakos nudnawo dzisiaj...
Czuje sie przyjeta do grona Mieszadelek i juz drugiego w zyciu posta pisze na Wizazu!

Margotka_ ciezka sprawa, ale dobrze zrobilas, ze sie postawilas, trzeba sie szanowac. Mam nadzieje, ze jakos sie ulozy juz wkrotce, ze tylko teraz tak beznadziejnie to wyglada... Trzymaj sie!

Czarnula24 - kiedy planujesz przeprowadzke do TZ? I w jakim jezyku sie porozumiewacie teraz? Jestes zdecydowana przeniesc sie do niego?

Ja pamietam, ze sie dluuugo zastanawialam co zrobic, ale w sumie to byla jedyna opcja zeby byc nadal razem. Decyzji nie zaluje, chociaz mam czasami spore watpliwosci
sommet jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-18 08:27:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.