Żony 2009 cz.XXXIII - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-05, 19:19   #931
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Żony 2009 cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
karo nie nienawidzi wkładania czegokolwiek przez głowę, czapkę uznaje albo opaskę ciekawe jakby z chustą było ale ona się uspokaja jak się przytuli twierdzą że to przez cc
Śliweńko ale chusta nie ma nic do głowy Tego nie zakładasz na dziecko, tylko wkładasz dziecko do chusty o tak http://wiadomosci.wp.pl/gid,12782361...h,galeria.html
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 19:22   #932
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Żony 2009 cz.XXXIII

tak tylko chodzi czy ona by to zaakceptowała
bo kąpiel już polubiła ale wycierania po już nie
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 19:25   #933
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Żony 2009 cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
tak tylko chodzi czy ona by to zaakceptowała
bo kąpiel już polubiła ale wycierania po już nie
Trudno powiedzieć, jesli nie spróbujesz. Są dzieci, które chustowanie uwielbiają, a są takie co w chuście się drą jak obdzierane ze skóry. Dopóki sie nie wprawiłam w wiązanie, to Marcelina mój stres wyczuwała i się denerwowała w chuście, ale potem już nie.
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 19:49   #934
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Żony 2009 cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
tak tylko chodzi czy ona by to zaakceptowała
bo kąpiel już polubiła ale wycierania po już nie
Igorek tez nienawidził wycierania i ubierania po kąpieli ale mam na niego sposób JAko, że jest małym lekomanem pierwsze co po wyciągnięciu go z wanny to dostaje wit d i juz jest happy
wczesniej nie lubił tez ubierania jak wychodzilismy z domu.. o czapce nie wspomnę. a teraz jak go smaruję kremem z filtrem to juz mu się japka cieszy, juz jarzy chyba, ze na dwór idzie i żadne ubieranie mu już nie straszne
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 08:50   #935
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żony 2009 cz.XXXIII

Ja też się jakoś boję chustowania.

Zabcia nie przesadzaj Nikt nie pisał o przyspieszaniu na 2 tyg przed, ale jak coś to na tydzień przed Poza tym już dawno pisałam, ze to był zły pomysł - nie doczytałaś
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 09:50   #936
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Żony 2009 cz.XXXIII

karo lubi być przytulana więc kiedyś trzeba spróbować boję się tylko o mój kręgosłup bo w ciąży bolał , jak źle zawiążę :/
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 11:00   #937
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Żony 2009 cz.XXXIII

siedzę w pracy... buuu...
pogoda zrobiła się do bani, zimno i z rana lało, teraz znowu się chmurzy...
Jakoś muszę wytrwac do 17.30
india83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-06, 11:56   #938
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Żony 2009 cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
My dzis po spacerku do mamy, a po poludniu jedziemy do sali zabaw z Tomkie, siostra tz i jej małą. Wieczorem grull urodzinowy u mojej mamy. Zyc nie umierac a teraz nogi do gory i odpoczywac.
Wiecie co w przyszlym tyg bede samotna...tz wyjezdza na tydz na szkolenie dalekoo do tomaszowa
dasz rade kto jak nie ty

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
india a zwykle takie.
juz dzis w nich bylam i mnie nad pieta lekko ugniataja, ale sie uloza

dzis kupilam sobie jeszcze japonki w ccc
a w tygodniu podejde kupic sobie jakies porzadne sandalki do pracy do rylki.
i jeszcze takich sportowych skorzanych szukam
i jakie fajne buty

Cytat:
Napisane przez india83 Pokaż wiadomość
nie bij, bo jeszcze poobijaną głowe będę musiała zasłaniać


a my z TZem chcilismy isc dzis do kina, ale jakas bieda z wyborem. Gdybamy nad "5 dni wojny" lub "dom w głębi lasu". Widziałyście ktorys?
pozwalam ci założyć spodnie ze względu na pogodę
więc głowy nie chowaj, za łada żeby ukrywać
a filmów nie widziałam ale chętnie posłucham opinii




byłam wczoraj w barze z moimi kobietami, działo się... wróciłam po 3 mam kaca ale jest mi dobrze
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 13:53   #939
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Żony 2009 cz.XXXIII

Cześć mam ochotę na słodkie i myślę, co by zrobić na szybko, ale pewnie znowu się skończy na muffinkach, chyba się uzależniliśmy z Tż. Obecnie te z kiwi spadły na drugie miejsce, pierwsze okupują z kakao, wiśniami i wiórkami czekoladowymi z aromatem rumowym - pełna rozpusta Nie tylko czemu ostatnio nie mogę kupić wiśni mrożonych nigdzie, czyżby im się zapasy skończyły???

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
anika zdrówka!

byłam w bibliotece, zapisałam się, jako że kasy na razie brak zmuszona jestem do przerwania mojego ksiażkowego zakupoholizmu i wypożyczać, no ale
wole to niż nie czytać
szkoda tylko że biblioteka słabo zaopatrzona, ew. Pani mało skora do pomocy
suma sumarum nic z mojej listy must have nie było.. albo nie było bo nie ma albo wypożyczone
i pani mi dała - tam gdzie rzeka kończy bieg - autor "kiedy płaczą świerszcze" podobno równie dobra.. zobaczymy..

jako że mąż okupuje kompa i nadal okupywać będzie to pewnie dużo będę miała czasu by czytać
A nie masz innej biblioteki w okolicy? Lepiej zaopatrzonej?

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Cześć

Gold dla mnie ten tydzień też zwariowany, raz do pracy, a raz wolne- łatwo się pogubić.

Wczoraj miałam dzień pełen przygód. Mieliśmy się wreszcie wybrać ze znajomymi na przekładany kilka razy wyjazd krajoznawczy do Gołuchowa, jednak na 10 min przed wyjazdem przywaliłam nogą w ławę i złamałam mały palec. Tak wiec zamiast ruszać w Polskę-wyruszyliśmy na izbę przyjęć. Tam oczywiście naczekałam się prawie 2 godziny żeby dowiedzieć się to co już wiedziałam-czyli, że palec jednak złamany. Szybko nastawili co trzeba, założyli plaster,zalecili obuwie z twardą podeszwą i wypisali skierowanie do poradni chirurgicznej na kontrole. A potem szybka zmiana planów i wyjechaliśmy do Kórnika- ależ tam piękne arboretum- wszystko kwitnie, pachnie i zachwyca. Ech nie żałuję tego wyjazdu mimo lekkiego przeforsowania stopy
Biedactwo Fajnie, że mimo tego udało się Wam gdzieś pojechać.

Cytat:
Napisane przez ktosia86 Pokaż wiadomość
Jejciu, jak dobrze, że się znalazła!!!

Bidulki Psikasz jej do noska? Nam na noc lekarka kazała smarować maścią majerankową pod noskiem, Marceli pomagała

Bajuś coś nie dany Wam ten Gołuchów. Przytulam mocno! Mam nadzieję, że palec się szybko zagoi. A Kórnik też uwielbiam

Potwierdzam! Pierwsza seria laguny dwójki jest skopana, mnóstwo ludzi ma z nimi problem. Ale jest też laguna dwójka "po lifcie" jak to mawia mój kolega i z nią juz jest ok.

Miły dzionek za nami
Wczoraj oglądałam "Służące", jeśli któraś z Was jeszcze nie widziała, to szczerze polecam!
Bardzo mi się ten film podobał

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
ty zdolna zapracowana bestio
koniecznie podziel sie swoimi dzielami!

jejuuuuu az ciarki poczulam!
dobrze ze sie dobrze skonczylo

ojjj biedna Ty! ale twarda sztuka-na wycieczke i tak pojechala

Iwka - fajny pomysl z tymi ramkami! tylko potem powiesic to rowno i rowno wywieryac rowno dziury w sianie.

anika - juz trzymalam w rece tel zeby do ciebie napisac, dobrze ze sie odezwalas. Zdrowka dziewczyny!

U nas milo-odwiedziny cioci,babci i kuzynki. Muffiny cytrynowe z czekolada smakowaly. Teraz w koncu noga do gory i odpoczynek.
Myślę, że z tym jest najlepsza zabawa, ale i tam można zawsze powiedzieć, że tak miało być

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
Gucia Rosette Ana* iwka SAMBA ktosia MAGiA Katunia Scio Żabcia no kamień z serca ale jestem zamotana

iwka zgadzam sie co do przentów na komunie, czysta nauka konsumpcjonizmu...


Scio widziałam fotkę na fb, jest świetna

a ja dziś od 13 co 2 godziny mam spotkanie, do 21- bo wtedy ląduje w knajpie z moimi kobietami i odstresowuje zabiegany dzień
a teraz idę z młodym robić sernik - domek

U nas dziś wielkie słońce, byle by duszno nie było, wczoraj było super, bo 20 stopni tak rześko fajnie chwilę popadało i sie zrobiło o wiele przyjemniej, wiec mam nadzieję że dzisiejsze słońce nie popsuje cudnego powietrza
No, a najlepsze są nieraz teksty "rozczarowanych" rodziców, że komunia im się nie zwróciłaMatko, nie wiedziałam, że komunia ma się zwrócić U mnie nie ma przyjęć, jest tylko uroczystość w kościele, żadnych mini sukni ślubnych, próbnych fryzur, operacji platycznych itp. ewentualnie obiad po i do domu.

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
no rozszalalam sie, ale optwieram szafke z butami i wszystckie co sobie zostawialm z poprzednich lat juz sie nie nadaja i to bardzo. i zostawilam je tylko do czasu zakupieneia nowych, wiec z czystym sumieniem wywale zaraz st-ar-e b+-u--+ty +--
a przeparszam to zuzia mi sie wciela
Kliwia - ja najpierw muszę wywalić stare, żeby się zmusić do kupienia nowych bo na samą myśl że mam chodzić po sklepach to mi słabo, zawsze znajde jakieś wady, jak mi się coś spodoba to Tż jest taki szczęśliwy, że ostatnio kupiliśmy dwie pary na raz co by na dłużej starczyły

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
avek słodki od kiedy można się chustować?ja się boję że dziecko mi wypadnie ale powygina się jakoś
nie dziwię się że masz stracha, dziadkowie wzięli karo na spacer to czułam się jak bez ręki, myślałam tylko gdzie oni są

dobrze że się znalazłau nas TŻ nigdy się nie odnalazła a moja leży, na koniec ciąży nie nosiłam bo spuchnięta byłam a teraz włożę ale ciężko ściągnąć
Śliweńka - to może zanieś swoją do poszerzenia a przy okazji doróbcie Tż obrączkę - można poprosić w kościele, żeby poświęcili.


Jeśli szukacie fajnego filmu do obejrzenia to ja polecam "Nietykalni" - francuska komedia, po prostu rewelacyjna.
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 14:07   #940
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Żony 2009 cz.XXXIII

tylko że TŻ obrączki już by i tak nie nosił by znów nie zgubić, a zapewne jak złoto teraz drogie to koszt będzie powyżej 600zł :/ bo tyle wyszła TŻ obrączka
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 14:25   #941
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Żony 2009 cz.XXXIII

No fakt, złoto teraz drogie. A nie przeszkadza Ci że Tż nie nosi obrączki? Myślę sobie, że mnie by przeszkadzało.
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-06, 14:31   #942
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Żony 2009 cz.XXXIII

ja też nie noszę :/ w końcówce ciąży paluchy spuchły a teraz jak założę mogę nie ściągnąć
przeszkadza mi ale co zrobić, jak nosił to się w pracy mu niszczyła też
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 16:45   #943
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Żony 2009 cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
a widzisz, jak to się człowiek uczy całe życie, dziękuję za uświadomienie, ja myślałam że jak dziecko nie tuli się to nie da rady w chuście bo ciało do ciała będzie go denerwować, a tu jeszcze bajer oglądania świata, i pewnie kołysanie jak w brzuchu mamy
patrz to jednak to nie głupie
i widziałam jak Gagatek je sama mój młody jak miał focha na karmienie to tez tak jadł, niech naświni ale zje z radością super do teraz je sam, nawet zupę, myślę że przez takie jedzenie samemu rękami już od maleństwa zobił się w tej kwestii mocno samodzielny, bo teraz rzadziej wyrzuca sztućce i pomaga ręką, wiec je czyściej i do tego sam


dostaniesz w głowe za te grube kolana
bierz spódnice dupsko ci się nie zaparzy
Agata w życiu się nie przytuli (no chyba ze usypia) nie ma czasu. A w chuście śmieje się i macha do ludzi a potem usypia (boskie uczucie jak śpi), no i komfort noszenia, lżej niż na rękach, ręce wolne itd. Polecam przy drugim
Co do jedzenia to w tej chwili jemu na dwie łyżki. Ona ciapie sie w talerzu swoja ja daje swoją. Choć czesciej wyrzuca łyżke i wybiera palcami

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
baardzo mi się podobają zachustowane dzieciaczki ale ja mam jakąś schizę, ze mi dziecko z tego wypadnie albo w czasie zawiązywania albo dlatego, ze źle zawiążę....

MArta fajnie, ze się obrączka znalazła....
Najlepiej znaleźć klub kangura i uczyć się od kogoś, ale to proste jest. Sama technika motania, najtrudniej dobrze dociągnąć. No i raczej nie ma szans zeby wypadło, bo chusty są specjalnie tkane, nawet jeszcze nie zawiązana trzyma bobasa.

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
avek słodki od kiedy można się chustować?ja się boję że dziecko mi wypadnie ale powygina się jakoś
nie dziwię się że masz stracha, dziadkowie wzięli karo na spacer to czułam się jak bez ręki, myślałam tylko gdzie oni są



dobrze że się znalazłau nas TŻ nigdy się nie odnalazła a moja leży, na koniec ciąży nie nosiłam bo spuchnięta byłam a teraz włożę ale ciężko ściągnąć
Ja chustuje od 8 tż. Nie wiązałam w kołysce tylko w kieszonce, teraz w 2x (bo można wkładać i wyjmować dziecko), a ostatnio trenujemy plecak (foto z naszych prób- rozmazałam się bo wyglądałam jak nieszczęście, poza tym Agata uwielbia moment wrzucania na plecy.). Ja uwielbiam chuste ze względu na mobilność, wszędzie wejde, pojade itd. Gdybym miała więcej kasy to bym pewnie kupiła ergonomika (bondolino czy manduce), bo w tej chwili nie wyobrazam sobie nie miec możliwości wyjścia bez wózka.
I to mit ze dziecko noszone nie bedzie jezdzic w wozku. Moja moment usypia w wózku
Motanie kwestia praktyki, ostatnio wiązałam się na peronie, szał ciał wśród pasażerów. Koncze bo sie rozpisałam...

Marta tez mam kaca. Mężul nie pił to ja poszałam z koleżankami ze studiów Agata nawet niezauwałyła ze nie ma nas. Dziadki jej zagwarantowali różne rozrywki. Cieszę się ze było jej tam dobrze. Ja sie wyszalałam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ple.jpg (43,7 KB, 41 załadowań)
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami

Edytowane przez Scio
Czas edycji: 2012-05-06 o 16:47
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 17:42   #944
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Żony 2009 cz.XXXIII

Ale wymarzłam brrrr... co za pogoda wstrętna mam nadzieje, że się nie rozchoruję, ale już z nosa mi leci

Iwka potwerdzam "nietykalni" super film

scio
super wygląda na plecach, ale najpierw musiałabym przezwyciezyc strach czy dziecko nie wypadnie
india83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 18:35   #945
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Żony 2009 cz.XXXIII

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 18:57   #946
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Żony 2009 cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez 201803111825 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 18:58   #947
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Żony 2009 cz.XXXIII

Czołem Babeczki!

U mnie dzisiaj wstrętna pogoda, przez co Marcelina miała dzień marudy, dawno jej się nie zdarzyło więc wybaczam
Za to wynagrodzę sobie deserem lodowym, kupiliśmy lody tropicana z algidy (zobaczymy co to za cudo) i będziemy się raczyć
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 19:10   #948
MAGiALENA
Zakorzenienie
 
Avatar MAGiALENA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 339
Dot.: Żony 2009 cz.XXXIII

Madziu (nasza tykająca bombo ) jak tam?
__________________

aniołek Gabrysia/Gabryś: 21.08.2010
Kacperek: 2o.09.2011
MAGiALENA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 19:26   #949
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Żony 2009 cz.XXXIII

scio fajne zdjęcie

madzialenka nie pisała sms więc zapewne dalej w dwupaku
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-06, 19:27   #950
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Żony 2009 cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Zabcia nie przesadzaj Nikt nie pisał o przyspieszaniu na 2 tyg przed, ale jak coś to na tydzień przed Poza tym już dawno pisałam, ze to był zły pomysł - nie doczytałaś
Pisalas ze chcesz w tym dniu umyc okna nie pisalas ze za tydzien I nie wiedzialam zebys pisalas ze to zly pomysl .. dopiero dziewczyny Ci napisaly .. no ale nie wazne ....

Witajcie
Ja juz po Baby Shower - jednym slowem byl CUDOWNIE
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014

Edytowane przez zaaaabcia
Czas edycji: 2012-05-07 o 02:42
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 20:02   #951
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żony 2009 cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez MAGiALENA Pokaż wiadomość
Madziu (nasza tykająca bombo ) jak tam?
Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość

madzialenka nie pisała sms więc zapewne dalej w dwupaku
ja się trzymam rewelacyjnie, dalej w dwupaku

Mi na razie palce jeszcze nie spuchły, obrączkę noszę normalnie, bez problemu ją ściągam (do sprzątania) i zakładam.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 20:09   #952
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Żony 2009 cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość




Myślę, że z tym jest najlepsza zabawa, ale i tam można zawsze powiedzieć, że tak miało być
ja po montowaniu mojego tryptyku mam dosc... w sumie ja jak ale tz powiedzial nigdy wiecej

Zabcia - widzialam wlasnie foty na fb widze ze impreza udana a prezenty tez byly? bo to chyba sie dostaje jakies dzidziolowe prezenty na baby shower.... szkoda ze u nas nie ma takiego zwyczaju gryyy

czesc
My po milym dniu u mojej mamy-miala urodziny, a ze Tz nie bylo caly dzien to my z Tomkiem siedzielismy tak caly dzien. Teraz ide pakowac tz na tygodniowy wyjazd
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 20:15   #953
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Żony 2009 cz.XXXIII

Hej chciałam powiedzieć że żyje jutro was nadrobie

byłam u Rybulki, kobieta kwitnie syn cudny rewelacyjnie było ich zobaczyć


a teraz idę spać bo na 6 do przedszkola i nie wyjdę przed 18 bo mam od razu zebranie z rodzicami..
życie
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 20:16   #954
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Żony 2009 cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
Zabcia - widzialam wlasnie foty na fb widze ze impreza udana a prezenty tez byly? bo to chyba sie dostaje jakies dzidziolowe prezenty na baby shower.... szkoda ze u nas nie ma takiego zwyczaju gryyy

Dziekuje Tak tak prezenty tez byly Wszystko dla Dominika takze duza pomoc w wyprawce Slyszalam ze w PL pomalu juz wchodzi zwyczaj robienia Baby Shower
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014

Edytowane przez zaaaabcia
Czas edycji: 2012-05-06 o 20:27
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 20:42   #955
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Żony 2009 cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Dziekuje Tak tak prezenty tez byly Wszystko dla Dominika takze duza pomoc w wyprawce Slyszalam ze w PL pomalu juz wchodzi zwyczaj robienia Baby Shower
niech wchodzi niech wchodzi
a to goscie sami kuouja prezenty czy np. pytaja przyszlej mamy zeby nie powtorzyly sie prezenty?
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 20:47   #956
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Żony 2009 cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
niech wchodzi niech wchodzi
a to goscie sami kuouja prezenty czy np. pytaja przyszlej mamy zeby nie powtorzyly sie prezenty?
A mnie się szczerze mówiąc ten zwyczaj nie podoba. Wolę tą polską tradycję dawania prezentów dla dzidziusia już po jego urodzeniu
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 21:01   #957
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Żony 2009 cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez ktosia86 Pokaż wiadomość
A mnie się szczerze mówiąc ten zwyczaj nie podoba. Wolę tą polską tradycję dawania prezentów dla dzidziusia już po jego urodzeniu
Mi sie ogolnie ten zwyczaj podoba w kwestii samego przyjecia. W sumie taka ostatnia impreza wieksza przed urodzeniem dzidziusia i okazja do spotkania sie w wiekszym gronie, bo chcac nie chcac potem jest maly stop z takimi imprezami.
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 21:27   #958
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Żony 2009 cz.XXXIII

Martucha dziękuję za odp. muszę przysiąść i się zastanowić, bo nie kontaktuję


Dobranoc
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 22:07   #959
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Żony 2009 cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
niech wchodzi niech wchodzi
a to goscie sami kuouja prezenty czy np. pytaja przyszlej mamy zeby nie powtorzyly sie prezenty?
Zazwyczaj przyszla mam robi sobie liste prezentow w sklepie dzieciecym i goscie wybieraja co chca kupic. Przy kasie trzeba powiedziec ze to na baby shower i wtedy automatycznie rzecz z nika z listy wiec prezenty sie nie powtarzaja.
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 05:44   #960
MAGiALENA
Zakorzenienie
 
Avatar MAGiALENA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 339
Dot.: Żony 2009 cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez ktosia86 Pokaż wiadomość
A mnie się szczerze mówiąc ten zwyczaj nie podoba. Wolę tą polską tradycję dawania prezentów dla dzidziusia już po jego urodzeniu
ja też.
__________________

aniołek Gabrysia/Gabryś: 21.08.2010
Kacperek: 2o.09.2011
MAGiALENA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:18.