~~studniówka 2008~~ - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-05, 15:53   #2971
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Smile Dot.: ~~studniówka 2008~~

Witajcie. Mam nadzieje,że uda mi się ją sprzedać http://allegro.pl/item279859182_cudo..._i_warto_.html i kupie na swoją studniówke nową :D:D
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 15:56   #2972
makowa paniennka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 172
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez agnieszka16 Pokaż wiadomość
sukienka Makowej Panienki nie jest w moim guscie, wydaje mi sie byc taka w stylu poczatku lat 90tych nie lubie jednak sukien na kole, moim zdaniem po prostu nie dodaja takiego uroku, jak sliczne sukienki koktajlowe..
Ależ oczywiście, śliczne sukienki koktailowe na przyjęcie w ogrodzie, na tańczone urodziny w godzinach popołudniowych, na wieczorne wyjście do kawiarni. Ale na Boga nie na studniówkę. Chyba, ze u was studniówka jest w zupełnie luźnym tonie, w godzinach popołudniowych. Bo moja się zaczyna o 21. A chociażby już to wymusza strój wieczorowy.
__________________
Studniówka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229922
makowa paniennka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 16:11   #2973
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez makowa paniennka Pokaż wiadomość
Ależ oczywiście, śliczne sukienki koktailowe na przyjęcie w ogrodzie, na tańczone urodziny w godzinach popołudniowych, na wieczorne wyjście do kawiarni. Ale na Boga nie na studniówkę. Chyba, ze u was studniówka jest w zupełnie luźnym tonie, w godzinach popołudniowych. Bo moja się zaczyna o 21. A chociażby już to wymusza strój wieczorowy.
Każdy ma własny pogląd na wymiar tej 'wieczorowości'.
Ja osobiście też nie zamierzam mieć mega balowej sukni, wolę coś skromnego, nie przesadzonego.

Btw. dziewczyny, jaki kolor pasuje do bladej skóry? Tylko nie mówcie, żeby przejść się na solarę, bo nie mogę ze wzgl zdrowotnych...
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 16:14   #2974
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: ~~studniówka 2008~~

dziewczyny to dla mnie bardzo ważne!!
widziałyście gdzieś takie buty?tzn nie chodzi mi konkretnie o te ale o takie właśnie wiązane!
najlepiej gdzieś w Łodzi czy okolicach...
http://www.allegro.pl/item277198394_...y_rozm_38.html


uhahana ja jestem blada i będę mieć chyba czerwoną sukienkę
i nie zamierzam iść na solarkę bo mnie to po prostu nie kręci

myśle że nie ma co tu gadać,trudno żebyśmy w zime były opalone!ja odradzam tylko białąi tyle
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 16:35   #2975
makowa paniennka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 172
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
Każdy ma własny pogląd na wymiar tej 'wieczorowości'.
Ja osobiście też nie zamierzam mieć mega balowej sukni, wolę coś skromnego, nie przesadzonego.
Ależ oczywiście, można to interpretować jak się tylko chce. Najwyżej ktoś kto trochę bardziej zna się na formie stroju wieczorowego, odpowiedniego na studniówkę się doczepi. Ale co się przejmować tym co mówią ludzie i wszelkie zasady dobrego wychowania.

Cytat:
Sukienka wizytowa ma charakter uroczysty, co przejawia się w fasonie i doborze tkaniny pod kątem jej jakości i koloru. Może być czarna, ale każdy inny kolor też jest odpowiedni.
Sukienka wizytowa ma przeważnie rękawy, niezbyt duży dekolt, jest krótka, tzn. sięga w zależności od panującej mody nieco poniżej lub powyżej kolan. W stroju tym kobieta składa wizytę, uczestniczy w koktajlach i obiadach, idzie do teatru i na koncert, jest to więc garderoba najbardziej potrzebna w życiu towarzyskim.

Suknie wieczorowe. Niezbędną częścią garderoby kobiety uczestniczącej w różnych przyjęciach (obiady, przyjęcia bufetowe) jest długa wieczorowa suknia z dekoltem, którego głębokość zależy od panującej mody i sylwetki, oraz z długimi rękawami.

Suknia długa balowa. Różni się ona od sukni długiej wieczorowej tym, że jest bardziej wytworna, przeważnie bez rękawów, z większym dekoltem, często w jasnym kolorze.

Elementy kobiecego stroju wieczorowego to:
· suknia wieczorowa lub balowa - typu ballerina (do kostek) lub pełnej długości (sięgająca do ziemi);
· buty wieczorowe
· biżuteria - kolczyki i naszyjnik; opcjonalnie pierścionki i bransoletki. Nie jest wskazane zakładanie zegarka, z wyjątkiem ozdobnych, jubilerskich wersji z zakrytą tarczą, które wyglądem przypominają bransoletkę;
· rękawiczki - jeśli zostaną ubrane, powinny mieć długość "operową";
· szal lub chusta oraz płaszcz lub peleryna;
· podręczna torebka - koniecznie z krótką rączką.
To tak jakby ktoś był jednak ciekawy jak powinno się wyglądać.
__________________
Studniówka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229922
makowa paniennka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 16:35   #2976
bachara
Rozeznanie
 
Avatar bachara
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Szczyrk
Wiadomości: 834
GG do bachara
Dot.: ~~studniówka 2008~~

no skoro nie możesz chodzić na solarium to nie idz...ja jeszcze nie wiem czy pójde...a co do kolorów to wszystko zależy od odcienia skróy
bachara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 17:24   #2977
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez ewcia026 Pokaż wiadomość
A ja mam do Was jeszcze jedno pytanie bo chyba nikt go tu jeszcze nie zadawał. Ja mam studniówke w szkole. Wszyscy tańcza na korytarzu, ale posiłki kazda klasa ma w swojej sali i wlasnie chciałabym sie zpytac czy macie pomysły odnośnie wystroju takiej sali??? z gory dzieki za odpowiedzi
U nas jednym z pomysłów było zorganizowanie studniówki w podobny sposób ale się zbuntowaliśmy. Trochę dziwnie rozdzielać klasy jak np. ktoś ma chłopaka-partnera w równoległej klasie to gdzie mają być? Osobno?

Cytat:
Napisane przez katarinka99 Pokaż wiadomość
no a tak w ogole to dzis kupilam sobie kreacje i butki postaram sie Wam je pokazac, ale nie wiem czy mi wyjdzie, bo zrobie to pierwszy raz no i sorry za balagan i jakos zdjecia ale to radziecki aparat
Ładna, skromna sukienka i pasuje ci. Zaszalałbym z biżuterią Jednak obawiam się że sukienek o takim kroju będzie bardzo dużo bo teraz to sklepach wszystkie na jedno kopyto i trudno znaleźć coś niepowtarzalnego...
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-05, 17:29   #2978
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Witajcie. Mam nadzieje,że uda mi się ją sprzedać http://allegro.pl/item279859182_cudo..._i_warto_.html i kupie na swoją studniówke nową
Myślę że to już jest reklama... niedozwolona reklama

Cytat:
Napisane przez makowa paniennka Pokaż wiadomość
Ależ oczywiście, można to interpretować jak się tylko chce. Najwyżej ktoś kto trochę bardziej zna się na formie stroju wieczorowego, odpowiedniego na studniówkę się doczepi. Ale co się przejmować tym co mówią ludzie i wszelkie zasady dobrego wychowania.

To tak jakby ktoś był jednak ciekawy jak powinno się wyglądać.
Popieram Jesteś elegancka jeśli się tak czujesz...
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 17:31   #2979
losux
Zadomowienie
 
Avatar losux
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 233
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Mam pytanie, czy wypada NIE ZAŁOZYC rajstop??
Mam buty z odkrytymi palcami, no i dziwnie chyba wygladalyby rajstopy, rowniez te bez zaciemnien na placach ;| będe miała preciez pomalowane paznokcie i co? bedzie taka rajstopkowata siateczka na paznokciach?ee w ogole mi sie to nie kalkuluje, jak myslicie? mam sukienke do kolan
losux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 17:33   #2980
klaudynka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 610
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Mam już moje kolczyki!Dawałam już wam linka do nich,ale wiadomo była to fotka obrobiona, aczkolwiek kolczyki są przecudowne-kolorki może bardziej stonowane ale błyszczą na kilometr
__________________
Wakacje!
Egipt!

klaudynka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 17:37   #2981
super_karo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Avatar super_karo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa,Wuppertal
Wiadomości: 3 019
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Dawno mnie tu nie bylo,ale wklejalam moja sukienke Jeszcze nie skonczona, i bedzie jeszcze troche poprawek,ale chcialam zapytac co sadzicie
Oczywiscie do tego rajstopy beda inne, no i buty jak w zalaczniku

Fryzura taka jak na zdjeciu

No i mam pytanie , zostawic taki pas marszczony czy zrobic gladki i wyszyc cekinami(jak na zdjeciu M.Brodki?)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF5332.JPG (85,8 KB, 222 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5336.JPG (107,6 KB, 168 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5334a.jpg (80,8 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 276146706.jpg (66,7 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 021.jpg (66,4 KB, 237 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzzz.JPG (42,4 KB, 128 załadowań)
super_karo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-05, 17:57   #2982
agnieszka16
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 375
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez makowa paniennka Pokaż wiadomość
Ależ oczywiście, śliczne sukienki koktailowe na przyjęcie w ogrodzie, na tańczone urodziny w godzinach popołudniowych, na wieczorne wyjście do kawiarni. Ale na Boga nie na studniówkę. Chyba, ze u was studniówka jest w zupełnie luźnym tonie, w godzinach popołudniowych. Bo moja się zaczyna o 21. A chociażby już to wymusza strój wieczorowy.

suknie koktailowe, to eleganckie sukienki o dlugosci do kolan lub troche za kolana.
w zalaczniku przesylam zdjecie typowej sukienki koktailowej, ktora na boga wydaje mi sie zupelnie odpowiednia na studniowke.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg koktailowa.jpg (19,0 KB, 134 załadowań)
agnieszka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 18:04   #2983
madziaaaaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jego serca
Wiadomości: 280
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Zgadzam sie z Agnieszką. Sukienka Koktailowa jest odpowiednia na studniowke, nigdzie nie jest napisane ze ma byc długa, czy jakaś tam. a Koktailowa jest praktyczna i elegancka , podobnie jak mała czarna
__________________




Bo życie ma być soczyste , szczególnie latem


Początek przygody z Dukanem 26.07.10 : 67,5
I walka: trwa 5 dni


madziaaaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 18:05   #2984
freeMind
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10
GG do freeMind
Dot.: ~~studniówka 2008~~

witam wszystkie przyszłoroczne maturzystki!
zacnę od tego, że studniówkę mam 12.stycznia, płacę 140zł za parę, ale nie mam jeszcze partnera;p a co do sukienek i fryzur, to podobają mi się takowe:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg alba1.jpg (93,2 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg alba2.jpg (15,5 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg albafryz.jpg (24,3 KB, 64 załadowań)
freeMind jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 18:13   #2985
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez orchideyka Pokaż wiadomość
załamałam się dzisiaj. w sobotę przeszłam całe miasto w poszukiwaniu butów, nie przymierzyłam nic, dzisiaj byłam w innym mieście, przymierzyłam kilka par butów, i zakochałam się w kremowo- czarnych. śliczne, tylko problem w tym, że są właśnie kremowe, a to czarne to tylko obramówki... spróbowałam w domu ubrać do sukienki( czerwona z czarną kokardką) i do biało- kremowych pereł buty mojej mamy, coś pomiędzy beżem i kremowym i wyglądało to tak nawet fajnie... już myślałam, żeby wymienić kokardkę w sukience z czarnej na kremową... tylko znowu mama wymyśliłam, że będę za wysoka do mojego TŻ i będą się ludzie śmiali i w ogóle. jest ode mnie 2-3 cm wyższy, ja mam 172 cm wzrostu. i nie wiem co mam zrobić. on niby nie ma nic przeciwko wysokim butom, ale tak teraz myślę, że może rzeczywiście 6cm obcas będzie za wyskoki. a te buty tak mi sie podobają, że teraz jak będę oglądać inne to żadne nie będą porównywalnie ładne... przejrzałam chyba z 50 stron allegro z butami, same wysokie, jak już są niskie to tylko baleriny, albo w ogóle okropne... załamię się i pójdę w kapciach
dasz radę!! ;D a jak Ci sie moje podobaja? ja tam plno ladnych na niskim widzialam;>
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost
polly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 18:13   #2986
losux
Zadomowienie
 
Avatar losux
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 233
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez losux Pokaż wiadomość
Mam pytanie, czy wypada NIE ZAŁOZYC rajstop??
Mam buty z odkrytymi palcami, no i dziwnie chyba wygladalyby rajstopy, rowniez te bez zaciemnien na placach ;| będe miała preciez pomalowane paznokcie i co? bedzie taka rajstopkowata siateczka na paznokciach?ee w ogole mi sie to nie kalkuluje, jak myslicie? mam sukienke do kolan
nikt mi nie odpowiedzial (
losux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 18:14   #2987
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez zuzka1989 Pokaż wiadomość
A co sadzicie o sukienkach na studniowke z golymi plecami? Wypada taka zalozyc?
Cytat:
Napisane przez polly Pokaż wiadomość
pewnie,ze wypada. ja taka bede miec, co prawda nie takie gole po same posladki ale duzo
Cytat:
Napisane przez -Finezja- Pokaż wiadomość
Heh te co takie sukienki będąmiały powiedzą że wypada Ja też taką już mam jest bardzo efektowna i przy tym elegancka. Jeśli suknia resztę ma "spokojną" to gołe plecy są jak najbardziej na miejscu ale jeśli dochodzi do tego kilo cekinów, falbanka, rozcięcie do uda i biust na wierzchu to zdecydowanie odpada ! Ja do sukni mam jeszcze jadwabny szal (był razem z suknią) i pewnie na poloneza zakryję nim się lekko.

Od wczoraj zaczelismy ćwiczyć poloneza a jak u was kochane ? My mamy w roczniku takiego dragala jednego (2m wzrostu i ochroniarska postura) (ale chłopak z charakteru milusi ) i on nie ma słuchu, nie umie nawet dygnąc na raz dwa trzy podeptał już parę idącą przed nim i jest z niego bk ogólnie Ja tańczę najprawdopodobniej z kolegą z matfizu - chłopak jest swietnym matematykiem i fizykiem (rocznikowy geniusz!) a z buzi delikatny blondynek
co do sukienki z dlugim tylnim dekoldem moim zdaniem moze to ladnie wygladac, ale oczywiscie w granicach rozsadku, bo moze sa dziewczyny, ktore te dekoldy maja prawie do "rowka" dla mnie to przegiecie. no, a poza tym jak ktos ma ladne, proste plecy to czemu nie ja osobiscie takiej bym nie ubrala, ale to kwestai gustu (jak wszystko)
No, a u mnie polonez nie ma jakis okreslonych terminow nauk. po prostu jak nam na wfie wypada sala, ktorej nie chcemy to tanczymy juz 3 razy byly proby z czego dwa same dziewczyny. ale dzisiaj bylo 2 chlopakow z mojej klasy (w tym jeden, z ktorym tancze). Chcialabym czesciej proby no, ale... znajac zycie i moja klase obudza sie gdy juz malo czasu bedzie

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Pytałam już o to na makijażach i polecili fixer czy fixator Kryolan. Podobno rewelacja ale ja sama nie wiem jak to jest.
nazwy ci niestety nie powiem, bo kosmetyczka mi tego nie pokazywala, mowila tylko co bedzie mozna dac przy makijazu


Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Jednak obawiam się że sukienek o takim kroju będzie bardzo dużo bo teraz to sklepach wszystkie na jedno kopyto i trudno znaleźć coś niepowtarzalnego...
dlatego ja chce miec dluga u mnie wiekszosc dziewczyny mowi, ze chca takie do kolan wiec bede sie wyrozniac
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 18:19   #2988
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez freeMind Pokaż wiadomość
witam wszystkie przyszłoroczne maturzystki!
zacnę od tego, że studniówkę mam 12.stycznia, płacę 140zł za parę, ale nie mam jeszcze partnera;p a co do sukienek i fryzur, to podobają mi się takowe:

WOWWWWW... czemu tak tanio?
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost
polly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 18:21   #2989
ewcia026
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 15
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
U nas jednym z pomysłów było zorganizowanie studniówki w podobny sposób ale się zbuntowaliśmy. Trochę dziwnie rozdzielać klasy jak np. ktoś ma chłopaka-partnera w równoległej klasie to gdzie mają być? Osobno?

Oczywiście ze si ich nie rozdzielapara musi ustalic czy bedzie siedziala razem z klasą dziewczyny czy chłopaka, ale w praktyce to wygląda tak ze wszyscy sie mieszają i nikt nie narzeka bo w sumie na studniowce sie tańczy a nie siedzi za stolami hihi
ewcia026 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-05, 18:23   #2990
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez losux Pokaż wiadomość
nikt mi nie odpowiedzial (
troche cierpliwosci.. jak nikt nie napisal.. to albo nie ma czasu, alebo nie wie, albo nie ma checi.. wiec prosze poczekaj.. zawsze znajdzie sie ktos kto odpowie..
ja bym pomyslala nad rajstopami w sprayu ale nigdy ich nie uzywalam, wiec nei wiem.. bo takich golych nog to nawet na balach czy w biurach w lato nie wypada miec..
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 18:24   #2991
freeMind
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10
GG do freeMind
Dot.: ~~studniówka 2008~~

bardzo podobają mi się jeszcze te kiecki, a szczególnie ostatnia
freeMind jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 18:29   #2992
freeMind
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10
GG do freeMind
Dot.: ~~studniówka 2008~~

mamy tak tanio, bo impreza będzie na naszej przewspaniałej szkolnej auli i nie płacimy za wynajem.
o to te kiecki, które sie wczesniej nie załadowały...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mischa.jpg (67,8 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mischa2.JPG (20,4 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suk2.JPG (20,8 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka.JPG (18,8 KB, 90 załadowań)
freeMind jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 18:38   #2993
askasid
Raczkowanie
 
Avatar askasid
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 50
Dot.: ~~studniówka 2008~~

My też mamy w naszej szkole, a za parę płacimy aż 300 zł, tyle że u nas bardzo dużo pieniędzy idzie na dekoracje bo tradycją jest że cała szkoła przystrojona jest według tematu przewodniego sytudiówki, a reszta to w zasadzie nie wiem na co idzie.
__________________

askasid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 19:22   #2994
orchideyka
Przyczajenie
 
Avatar orchideyka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 26
GG do orchideyka
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez polly Pokaż wiadomość
dasz radę!! ;D a jak Ci sie moje podobaja? ja tam plno ladnych na niskim widzialam;>
ładne, aczkolwiek do mojej sukienki by nie pasowały... potrzebuję albo peep toe, albo takich do szpica, tylko znowu nie może być to długi szpic, tylko taki trochę krótszy juto pójdę i dowiem się, czy nie przywiozłaby ta właścicielka takich samych tylko w odwrotnych kolorach w końcu taka trochę znajoma wszystko musi być idealne. a na zakupy wybiorę się z TŻ i zobaczymy jak to wygląda


a co do mojej sali na studniówkę- wielka hala sportowa, no może nie taka wielka, stoły ustawione są zawsze na boisku od koszykówki, kosze są zawsze zasłonione starymi zielonymi siecami ogólnie niezbyt miły 'zapach' starych trampek i potu.... w dodatku dekoracje to balony, ktorych prawie nie widać i choinki, które też nie są zbyt piękne... tak jest co roku. nasz rocznik chciał zmienić tę tradycję, ale nie wyszło. chcieliśmy w zamku Książ, jest tam drogo, ale pięknie co do poloneza to tańczą wszyscy, i maturzyści i partnerzy. zazwyczaj po prostu się idzie w tym polonezie... i z tego powodu, że samych maturzystów jest ok 200 plus partnerzy plus nauczyciele i zaproszeni goście, polonez to od kilku lat tradycyjnie porażka- robią się korki, później nie wiadomo jak dalej tańczyć... aha, i na polonezie na trybunach mogą sobie siedzieć normalnie ludzie, których później trudno wyprosić

nie wiem za co płaciliśmy 260 zł...
orchideyka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 19:37   #2995
pickett99
Raczkowanie
 
Avatar pickett99
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 48
Dot.: ~~studniówka 2008~~

My mamy w szkolnej sali takze wszystko jest na miejscu. Płacimy 200 zł i wydaje mi sie to w miare rozsadna cena. jezeli przyjdzie 100% maturzystów to bedie około 900 osób. sporo
pickett99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 19:48   #2996
losux
Zadomowienie
 
Avatar losux
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 233
Dot.: ~~studniówka 2008~~

orchideyka to w koncu macie tego ppoloneza? bo chyba wam sie klientka buntowala ;D jestes z wroclawia? (sukienka z bielan;p) jak tak to w jakiej hali macie ?
losux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 19:48   #2997
nika89
BAN stały
 
Avatar nika89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ze wschodu
Wiadomości: 4 824
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Hej dziewczynki a co myslicie o tej torebeczce do mojej sukienki? Bo nie moge znalezc odpowiedniej do odcieniu sukienki... a ta nawet mi sie podoba.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ssl20391.jpg (61,3 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ssl20392.jpg (45,2 KB, 172 załadowań)
nika89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 19:53   #2998
orchideyka
Przyczajenie
 
Avatar orchideyka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 26
GG do orchideyka
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez losux Pokaż wiadomość
orchideyka to w koncu macie tego ppoloneza? bo chyba wam sie klientka buntowala ;D jestes z wroclawia? (sukienka z bielan;p) jak tak to w jakiej hali macie ?
nie, mieszkam koło Kłodzka
no, polonez ma być, prób jeszcze nie ma. podobno od przyszłego tygodnia mają być... ciekawe jak to będzie wyglądało
ale w tym roku trzeba się postarać
w tamtym polonez skończył się po 5 minutach
orchideyka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 19:53   #2999
qwerty1290
Raczkowanie
 
Avatar qwerty1290
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 232
Dot.: ~~studniówka 2008~~

U mnie studniowke organizujemy jako klasa a nie szkola. placimy 400zl plus kasa na nauczycieli i przezenty dla nich oraz orkiestre wyjdzie ok 500 zlotychale kupilam dzis sukienke
qwerty1290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 19:53   #3000
losux
Zadomowienie
 
Avatar losux
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 233
Dot.: ~~studniówka 2008~~

mysle ze ok
losux jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:03.