Pomocy!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-21, 13:53   #1
katenak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 27
Thumbs down

Pomocy!!


Mam prawie 30 lat i męczę się w dalszym ciągu z różnymi problemami skóry.Od 3 miesięcy robię zabiegi kwasami na dekoldzie..przede wszystkim chcę się pozbyć syfków oraz odbarwień, przebarwień i blizn oraz chcę oczyścić skórę z toksyn.....
Nawet chwilowo nastąpiła mała poprawa..ale wczoraj wyskoczyło mi coś tak paskudnego...guzek, którego oczywiście nie można wycisnąć..jest to strasznie zaczerwienione o średnicy ponad 1cm!!.....oczywiście boli..
Dodatkowo robią mi się takie syfki, które muszę przekłuwać igłą...Nie wiem czy te rzeczy nie robią mi się na bliznach.....

Jaka maść mi na to pomoże?? Brevoksyl i Benzakne nie działa już...staram się skórę nawilżać [na twarz pomógł mi w końcu normaderm]....nie mam już sił!!

A jutro mam mieć od dawna oczekiwaną randkę!!!!!
katenak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 15:41   #2
indiego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 254
Dot.: Pomocy!!

mysle ze na takie ropne zmiany bolace to warto zastosowac antybiotyk klindamycyne lub erytromycyne, powinnas rozwazyc terapie antybiotykowa (zewnetrznie lub jesli zmiany sa duze i wewnetrznie) ze swoim lekarzem prowadzacym!!!
co to randki to musza ci pomóc korektory antybakteryjne i nie wyciskaj nic bo narobisz sobie klopotu a zmiana bedzie bardziej widoczna!!!
pozdr
indiego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:29.