Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-15, 07:40   #151
urojona
Raczkowanie
 
Avatar urojona
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 370
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Dziewczyny, ile tak mniej więcej czekałyście na swoje Effuniaki? Bo mam dylemat... czy zamawiać teraz i dojdzie do piątku czy nie - wtedy się wstrzymuję
__________________
urojona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 07:54   #152
olkaa_pw
Rozeznanie
 
Avatar olkaa_pw
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 987
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez kukimonster Pokaż wiadomość
Jaki to rozmiar i jakie masz wymiary? nie podjeżdża Ci obwód?
76 pod biustem, 89 w biuście. 70D.
nie podjeżdża, w sensie nie mam z tyłu za wysoko? jeśli o to chodzi, to mam równo, tył jest na swoim miejscu
__________________
"The sun sets in the west
Representing a new dawn
Continue do your best and life goes on and on."
G.

licencjuszka resocjalizacji.
przyszła pani mgr, psychoterapeutka i dancehall queen
bo miłość jest silniejsza niż śmierć.

http://www.nowakadriana.blog.int eria.pl/
olkaa_pw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 10:06   #153
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez olkaa_pw Pokaż wiadomość
76 pod biustem, 89 w biuście. 70D.
nie podjeżdża, w sensie nie mam z tyłu za wysoko? jeśli o to chodzi, to mam równo, tył jest na swoim miejscu
o to mamy bardzo podobne wymiary, tyle że ja mam 1 cm pod biustem mniej a gdzie te zakupy zrobiłaś?
__________________
nadzieja umiera ostatnia....
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 11:33   #154
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez urojona Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ile tak mniej więcej czekałyście na swoje Effuniaki? Bo mam dylemat... czy zamawiać teraz i dojdzie do piątku czy nie - wtedy się wstrzymuję
Sama nie zamawiałam, ale obserwowałam relacje kupujących i jest spora szansa, że dojdzie (pod warunkiem, że zapłacisz najpóźniej w poniedziałek).
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 11:49   #155
urojona
Raczkowanie
 
Avatar urojona
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 370
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

no ładnie zastanawiałam się o 2 godziny za długo (a model od dawna był wolny, więc myślałam, że nie mam się co spieszyć) i jak już byłam pewna to się okazało, że za późno... buuu
__________________

Edytowane przez urojona
Czas edycji: 2009-08-15 o 12:31
urojona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 11:59   #156
Snufki
Rozeznanie
 
Avatar Snufki
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 758
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Mam rozmiar 65F, a przynajmniej tak mi wyszło z wyliczeń podawanych tu przez was Mam 70 pod biustem i 90 w biuście Mogłybyscie mi poradzić gdzie kupie stanik push up w tym rozmiarze, bo miekkie staniki owszem takie znalazłm, gorzej z sztywnymu właśnie :/ ?
Snufki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 12:31   #157
urojona
Raczkowanie
 
Avatar urojona
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 370
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez urojona Pokaż wiadomość
no ładnie zastanawiałam się o 2 godziny za długo (a model od dawna był wolny, więc myślałam, że nie mam się co spieszyć) i jak już byłam pewna to się okazało, że za późno... buuu
A jednak jest jakaś szansa. Pomierzyłam się jeszcze raz i... myślicie, że effuniak 70e ma szansę być na mnie dobry a nie za mały? Obecnie sprzedaję portię 60GG bo się zrobiła za mała i mam milenę 65H która jest na styk w kierunku bułkowania...
__________________
urojona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-15, 13:22   #158
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez olkaa_pw Pokaż wiadomość
dziewczyny, pokazuję Wam moje wczorajsze zakupy. z przodu, z boku i w przypadkowych, niewyjściowych koszulkach
1. szafirowy, z gąbeczkami.
2. biały, bez gąbeczek.
zdjęcia są jakie są, bo robione telefonem, ale chciałabym, żebyście spojrzały czy leżą tak, jak powinny

jak tak patrzę, wydaje mi się, że z białym coś nie tak, a w sklepie myślałam odwrotnie.. ;P
a. i ostatnia fotka z zielonej koszulce to stanik szafirowy
mi się wydaję, że oba mają małą miseczkę - za wąskie fiszbiny. na moje oko biały jest bardziej za mały
następnym razem jak będziesz robić zdjęcia, to zrób je dalej od ciała, żeby było więcej widać, pachę i szyję, bo na tych za wiele nie widać - trudno ocenić.

z jakiej są firmy?

Cytat:
Napisane przez Flykee Pokaż wiadomość
Witam,
jestem tu pierwszy raz i sie bardzo pogubiłam
Poczytałam, obejrzałam filmy, instrukcje, wyliczyłam rozmiary i wyruszyłam dziś do sklepu. Wymiary mam 80 pod, 97 w biuście czyli nasze 70 G i jestem zdruzgotana. Ja nie mam co tam włożyć a do tego jak zapięłam się to dopiero porobiły mi się fałdy dosłownie wszędzie- na plecach, pod pachami, nawet pod piersiami. Pod pachami to takie motylki sie porobiły że hej- owszem wszędzie się naciągałam, próbowałam te wałki wepchnąć do stanika ale nic z tego i tak u góry było pusto Załączam obrazek, podobno to mój rozmiar( wersja angielska) domalowałam czarną kreską tam gdzie robią mi się fałdki i co gorsza nie dało mi się tego ukryć.
Pomocy!!!! Ja chcę mieć takie piersi ta ta pani, i bardzo przepraszam że wykorzystałam cudze zdjecia.
a jakiej firmy przymierzałaś stanik? może to był jakiś dużomiseczkowy ściśliwiec?

nie wiem co poradzić na fałdki może powinnaś spróbować 75E/ 34DD (75DD)?

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Snufki Pokaż wiadomość
Mam rozmiar 65F, a przynajmniej tak mi wyszło z wyliczeń podawanych tu przez was Mam 70 pod biustem i 90 w biuście Mogłybyscie mi poradzić gdzie kupie stanik push up w tym rozmiarze, bo miekkie staniki owszem takie znalazłm, gorzej z sztywnymu właśnie :/ ?
nie 65F tylko 30F i 65G
pushupy 65G znajdziesz np z Mileny:
http://milena-bielizna.pl/shop/?pro=view&item=401
http://milena-bielizna.pl/shop/?pro=view&item=158 - szyją dopiero
http://milena-bielizna.pl/shop/?pro=view&item=167 - można się zapisać
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 14:25   #159
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez urojona Pokaż wiadomość
A jednak jest jakaś szansa. Pomierzyłam się jeszcze raz i... myślicie, że effuniak 70e ma szansę być na mnie dobry a nie za mały? Obecnie sprzedaję portię 60GG bo się zrobiła za mała i mam milenę 65H która jest na styk w kierunku bułkowania...
skoro portię powinnaś mieć w rozmiarze 60H to effuniaka bym mierzyła 65G, kalkulator często się myli i pokazuje za małe miski, a w obwodzie 70 to 70F powinno być ok, ale to zależy od możliwości ściskania, dla niektórych osób effuniak jest strasznie ścisły a dla innych po prostu ścisły
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 14:39   #160
urojona
Raczkowanie
 
Avatar urojona
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 370
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
skoro portię powinnaś mieć w rozmiarze 60H to effuniaka bym mierzyła 65G, kalkulator często się myli i pokazuje za małe miski, a w obwodzie 70 to 70F powinno być ok, ale to zależy od możliwości ściskania, dla niektórych osób effuniak jest strasznie ścisły a dla innych po prostu ścisły
effuniaka o obwodzie 65 szczerze mówiąc się boję z Portią też nie jestem przekonana czy nie był za ciasny, bo z okazji tego, że to był mój "pierwszy właściwy" odbierałam wyraźne gniecenie jako "tak po prostu musi być"... to mówisz, że 70E effuniaka będzie raczej za małe? Ja się już kompletnie gubię w tych stanikach, pomiarach a tak by mi się przydał effuniak... tyle, że ostatni znośny 70 f wykupiony
__________________
urojona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 17:26   #161
Julkakulkaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 758
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez urojona Pokaż wiadomość
effuniaka o obwodzie 65 szczerze mówiąc się boję z Portią też nie jestem przekonana czy nie był za ciasny, bo z okazji tego, że to był mój "pierwszy właściwy" odbierałam wyraźne gniecenie jako "tak po prostu musi być"... to mówisz, że 70E effuniaka będzie raczej za małe? Ja się już kompletnie gubię w tych stanikach, pomiarach a tak by mi się przydał effuniak... tyle, że ostatni znośny 70 f wykupiony
70E może być Tobie za mały - dwie strony wcześniej są moje zdjęcia w Effuniaku 70D, który okazał się za mały - mam 70/86, a CK noszę 65DD, czyli miska jak w 60F. Również czekam na ładnego Effuniaka, bo krowy mimo że ładne mnie nie urządzają
Julkakulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 17:46   #162
urojona
Raczkowanie
 
Avatar urojona
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 370
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Julkakulkaa Pokaż wiadomość
70E może być Tobie za mały - dwie strony wcześniej są moje zdjęcia w Effuniaku 70D, który okazał się za mały - mam 70/86, a CK noszę 65DD, czyli miska jak w 60F. Również czekam na ładnego Effuniaka, bo krowy mimo że ładne mnie nie urządzają
Dziękuję bardzo Faktycznie nie będę ryzykować jednak, bo zależy jak się zmierzę wychodzi mi między 60E/60F.
A krowy w 60F też są dostępne ale raczej nie dla mnie, za taką cenę wolałabym jednak coś bardziej kobiecego
__________________
urojona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 18:12   #163
olkaa_pw
Rozeznanie
 
Avatar olkaa_pw
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 987
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez strawberka Pokaż wiadomość
o to mamy bardzo podobne wymiary, tyle że ja mam 1 cm pod biustem mniej a gdzie te zakupy zrobiłaś?
w sklepach z bielizną, takich zwykłych

Cytat:
Napisane przez simeri
mi się wydaję, że oba mają małą miseczkę - za wąskie fiszbiny. na moje oko biały jest bardziej za mały
następnym razem jak będziesz robić zdjęcia, to zrób je dalej od ciała, żeby było więcej widać, pachę i szyję, bo na tych za wiele nie widać - trudno ocenić.
z jakiej są firmy?
biały jest z Mileny, szafirowy "Dama kier"
planuję w poniedziałek iść po jakiś model sportowy, ale usztywniany, bo w tych bezfiszbinowych jestem niczym ściana
i fakt, biały też wydaje mi się mniejszy. no cóż, muszę się jeszcze troszkę nauczyć
i dzięki za radę odnośnie robienia zdjęć.
a. zapomniałabym. w jaki rozmiar w takim razie strzelać?
__________________
"The sun sets in the west
Representing a new dawn
Continue do your best and life goes on and on."
G.

licencjuszka resocjalizacji.
przyszła pani mgr, psychoterapeutka i dancehall queen
bo miłość jest silniejsza niż śmierć.

http://www.nowakadriana.blog.int eria.pl/
olkaa_pw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 08:35   #164
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Olka jak dla mnie ten biały ma za wąskie fiszbiny. Szafiry może być.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 09:24   #165
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez olkaa_pw Pokaż wiadomość
dziewczyny, pokazuję Wam moje wczorajsze zakupy. z przodu, z boku i w przypadkowych, niewyjściowych koszulkach
1. szafirowy, z gąbeczkami.
2. biały, bez gąbeczek.
zdjęcia są jakie są, bo robione telefonem, ale chciałabym, żebyście spojrzały czy leżą tak, jak powinny

jak tak patrzę, wydaje mi się, że z białym coś nie tak, a w sklepie myślałam odwrotnie.. ;P
a. i ostatnia fotka z zielonej koszulce to stanik szafirowy
W sumie jest ok, tylko fiszbiny mogłyby być szersze. To, że fiszbiny są wąskie może być też wynikiem za małej miski, co trudno dojrzeć, jeśli stanik nie jest poprawnie założony. Czy dokładnie ułożyłaś biust w miseczkach, wygarnęłaś wszystko z boku - tutaj jest link do ciekawego artykułu o zakładaniu stanika.

Cytat:
Napisane przez Flykee Pokaż wiadomość
Witam,
jestem tu pierwszy raz i sie bardzo pogubiłam
Poczytałam, obejrzałam filmy, instrukcje, wyliczyłam rozmiary i wyruszyłam dziś do sklepu. Wymiary mam 80 pod, 97 w biuście czyli nasze 70 G i jestem zdruzgotana. Ja nie mam co tam włożyć a do tego jak zapięłam się to dopiero porobiły mi się fałdy dosłownie wszędzie- na plecach, pod pachami, nawet pod piersiami. Pod pachami to takie motylki sie porobiły że hej- owszem wszędzie się naciągałam, próbowałam te wałki wepchnąć do stanika ale nic z tego i tak u góry było pusto Załączam obrazek, podobno to mój rozmiar( wersja angielska) domalowałam czarną kreską tam gdzie robią mi się fałdki i co gorsza nie dało mi się tego ukryć.
Pomocy!!!! Ja chcę mieć takie piersi ta ta pani, i bardzo przepraszam że wykorzystałam cudze zdjecia.
To, że pojawiły ci się fałdy pod piersiami sugeruje, że nieodpowiednio założyłaś stanik. spróbuj jeszcze raz, pochyl się tak, żebyś była pod kątem ok 90 stopni do podłogi i zakładanie stanika zacznij od poprawnego ułożenia fiszbin bezpośrednio pod biustem. potem zapnij obwód, nastęwpnie załuż ramiączka i wygarnij fałfki spod pach (cały czas będąc w pochyleniu).
Zobacz czy coś się zmieniło w ułożeniu biustu w staniku.

Cytat:
Napisane przez urojona Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ile tak mniej więcej czekałyście na swoje Effuniaki? Bo mam dylemat... czy zamawiać teraz i dojdzie do piątku czy nie - wtedy się wstrzymuję
Ja zamówiłam w nd, w pn dostałam maila z numerem konta, tego samego dnia wpłaciłam i stanik dostałam chyba w czwartek.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 10:17   #166
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Flykee Pokaż wiadomość
Witam,
jestem tu pierwszy raz i sie bardzo pogubiłam
Poczytałam, obejrzałam filmy, instrukcje, wyliczyłam rozmiary i wyruszyłam dziś do sklepu. Wymiary mam 80 pod, 97 w biuście czyli nasze 70 G i jestem zdruzgotana. Ja nie mam co tam włożyć a do tego jak zapięłam się to dopiero porobiły mi się fałdy dosłownie wszędzie- na plecach, pod pachami, nawet pod piersiami. Pod pachami to takie motylki sie porobiły że hej- owszem wszędzie się naciągałam, próbowałam te wałki wepchnąć do stanika ale nic z tego i tak u góry było pusto Załączam obrazek, podobno to mój rozmiar( wersja angielska) domalowałam czarną kreską tam gdzie robią mi się fałdki i co gorsza nie dało mi się tego ukryć.
Pomocy!!!! Ja chcę mieć takie piersi ta ta pani, i bardzo przepraszam że wykorzystałam cudze zdjecia.
Przymierzałaś 70G brytyjskie czy polskie? Bo 70G brytyjskie jest na ok. 101cm w biuście.
A jeśli polskie to jakiej firmy? Bo na przykład Dalia produkuje wielkomiseczkowe staniki.

Zdarza się i to dość często, że za pierwszym razem całych piersi nie da się zagarnąć do stanika, udaje się to dopiero za którymś tam razem, czasem dwudziestym, a czasem, setnym. To jest element migracji.

Jeśli masz sporo tłuszczyku na plecach to może się okazać, że potrzebujesz trochę mniejszej miski. No i nie ma co się oszukiwać, jeśli ten tłuszczyk masz, to w dobrze dobranym rozmiarze fałdki będą. Część z nich to mogą być Twoje piersi i one wrócą do stanika, ale część na pewno zostanie.

Jest jeszcze taka opcja, że ten stanik miał za ciasny obwód. Jeśli miałaś ogólne wrażenie, że jest bardzo ciasny, że nie możesz wziąć głębszego oddechu lub ziewnąć to tak mogło być. Niektóre osoby z 80cm pod biustem wybierają obwody 75, choć sporo 70. Możliwe też, że mierzyłaś jakiś małorozciągliwy model.

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
tutaj jest link do ciekawego artykułu o zakładaniu stanika.
Link nie wchodzi. Prawidłowy adres to: http://stanikomania.blox.pl/2009/02/...yc-stanik.html

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Napisane przez olkaa_pw Pokaż wiadomość
dziewczyny, pokazuję Wam moje wczorajsze zakupy. z przodu, z boku i w przypadkowych, niewyjściowych koszulkach
1. szafirowy, z gąbeczkami.
2. biały, bez gąbeczek.
zdjęcia są jakie są, bo robione telefonem, ale chciałabym, żebyście spojrzały czy leżą tak, jak powinny

jak tak patrzę, wydaje mi się, że z białym coś nie tak, a w sklepie myślałam odwrotnie.. ;P
a. i ostatnia fotka z zielonej koszulce to stanik szafirowy
Zdjęcia en face (czy raczej en biust) są chyba robione z dołu. Na przyszłość postaraj się, aby były zrobione bardziej na wprost. Zrobienie z góry też utrudnia odbiór.
Biały wygląda trochę jakby to on trzymał się na biuście, a nie biust na nim, taki trochę biustozakrywacz.

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez urojona Pokaż wiadomość
A jednak jest jakaś szansa. Pomierzyłam się jeszcze raz i... myślicie, że effuniak 70e ma szansę być na mnie dobry a nie za mały? Obecnie sprzedaję portię 60GG bo się zrobiła za mała i mam milenę 65H która jest na styk w kierunku bułkowania...
70E może być za małe. miseczki w Effuniakach raczej nie różnią się aż tak drastycznie wielkością od brytyjczyków, a angielskie 32E na Ciebie miałoby za małą miseczkę i to sporo.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 10:39   #167
Flykee
Zadomowienie
 
Avatar Flykee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań-Gdynia
Wiadomości: 1 320
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Dziękuję dziewczyny, mierzyłam polską rozmiarówkę, niestety nie pamiętam jakiej firmy ale to w sklepach polecanych w pierwszym poście w Poznaniu. Faktycznie miseczki miały bardzo szerokie fiszbiny, w innych sklepach dorwałam z węższymi i było troche lepiej, ale wałeczki pozostały. Najbardziej przeraziły mnie te na plecach
Poczytałam trochę na balkonetce że to nie tylko mój problem i dzisiaj polecę po przymierzać na początek z 75 obwodem. Mierzyłam wąskofiszbinowe 70F i po długim (aż pani ekspedientka zapytała czy mi w czymś pomóc) wyciąganiu spod pach stwierdziłam że troche przymałe
Flykee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 11:36   #168
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Tylko pamiętaj, że nowy stanik powinien się odpowiednio trzymać na najluźniejszej haftce.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 12:54   #169
olkaa_pw
Rozeznanie
 
Avatar olkaa_pw
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 987
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Olka jak dla mnie ten biały ma za wąskie fiszbiny. Szafiry może być.
czyli po prostu jest za mały? powinnam przymierzyć rozmiar większy?
Cytat:
Napisane przez luizka__
W sumie jest ok, tylko fiszbiny mogłyby być szersze. To, że fiszbiny są wąskie może być też wynikiem za małej miski, co trudno dojrzeć, jeśli stanik nie jest poprawnie założony. Czy dokładnie ułożyłaś biust w miseczkach, wygarnęłaś wszystko z boku - tutaj jest link do ciekawego artykułu o zakładaniu stanika.
zrobiłam dokładnie tak, jak to jest opisane. zresztą, jeszcze przy starym staniku miałam już nawyk wygarniania z boku, bo po prostu biust lepiej tak wygląda i jakoś wygodniej leży
Cytat:
Napisane przez agta85
Zdjęcia en face (czy raczej en biust) są chyba robione z dołu. Na przyszłość postaraj się, aby były zrobione bardziej na wprost. Zrobienie z góry też utrudnia odbiór.
Biały wygląda trochę jakby to on trzymał się na biuście, a nie biust na nim, taki trochę biustozakrywacz.

wiem, że zdjęcia nie są najlepsze, ale ciężko tak samej komórką następnym razem bardziej się przyłożę
teraz też widzę, że z tym białym coś nie tak. w sklepie byłam zachwycona, ale to może dlatego, że to był mój pierwszy zakup w tym rozmiarze.

nadal polować na 70 D, czy może macie jakąś inną radę? dodam, że w niektóre 70D nie mogłam się nawet zapiąć biustonosze dzielą się na wąsko- i szerokofiszbinowe? mogę prosić o 70D z szeroką fiszbiną, czy szukać innego rozmiaru, z większą miseczką? jaki byłby następny rozmiar dla mnie odpowiedni?
__________________
"The sun sets in the west
Representing a new dawn
Continue do your best and life goes on and on."
G.

licencjuszka resocjalizacji.
przyszła pani mgr, psychoterapeutka i dancehall queen
bo miłość jest silniejsza niż śmierć.

http://www.nowakadriana.blog.int eria.pl/
olkaa_pw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 13:34   #170
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Flykee Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny, mierzyłam polską rozmiarówkę, niestety nie pamiętam jakiej firmy ale to w sklepach polecanych w pierwszym poście w Poznaniu. Faktycznie miseczki miały bardzo szerokie fiszbiny, w innych sklepach dorwałam z węższymi i było troche lepiej, ale wałeczki pozostały. Najbardziej przeraziły mnie te na plecach
Poczytałam trochę na balkonetce że to nie tylko mój problem i dzisiaj polecę po przymierzać na początek z 75 obwodem. Mierzyłam wąskofiszbinowe 70F i po długim (aż pani ekspedientka zapytała czy mi w czymś pomóc) wyciąganiu spod pach stwierdziłam że troche przymałe
może to był Comexim? oni mają zawyżoną rozmiarówkę, 70E wypada jak 70F
albo może stanik był za mały i miałaś tzw efekt pomarańczy w szklance jeśli piszesz że 70F było przymałe. a z jakiej firmy to 70F? może 32F?

a który w Poznaniu? bo są 3, i żaden nie oferuje profesjonalnego brafittingu
w Amazonce pani próbuje wcisnąć cokolwiek się da, z reguły za szeroki obwody, więc trzeba uważać
w Yoshi, może zależy na kogo się trafi, ale też próbują wcisnąć z kolei za wąskie obwody, za małe miseczki, więc też trzeba uważać
w Avocado nie byłam, ale też słyszałam, że panie się nie znają i twierdzą, że buły są seksi

Cytat:
Napisane przez olkaa_pw Pokaż wiadomość
czyli po prostu jest za mały? powinnam przymierzyć rozmiar większy?
tak
Cytat:
Napisane przez olkaa_pw Pokaż wiadomość
wiem, że zdjęcia nie są najlepsze, ale ciężko tak samej komórką następnym razem bardziej się przyłożę

najlepiej zrób więcej zdjęć, przy różnym ułożeniu ręki itd, a potem wybierz te które są najlepsze (ja zazwyczaj robię z 20 zdjęć )

Cytat:
Napisane przez olkaa_pw Pokaż wiadomość
teraz też widzę, że z tym białym coś nie tak. w sklepie byłam zachwycona, ale to może dlatego, że to był mój pierwszy zakup w tym rozmiarze.

nadal polować na 70 D, czy może macie jakąś inną radę? dodam, że w niektóre 70D nie mogłam się nawet zapiąć biustonosze dzielą się na wąsko- i szerokofiszbinowe? mogę prosić o 70D z szeroką fiszbiną, czy szukać innego rozmiaru, z większą miseczką? jaki byłby następny rozmiar dla mnie odpowiedni?
[/COLOR]
od 70D jest większe 70E/ 32DD (70DD), ale zdarzają się modele mało lub dużomiseczkowe, więc najlepiej przymierzać oba.

w bieliźniaku chcesz prosić o szeroką fiszbinę? powodzenia te panie zazwyczaj się na tym nie znają, będę próbowały wcisnąć ci jakaś 75tke bo tam będziesz mieć szersze fiszbiny
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 13:44   #171
olkaa_pw
Rozeznanie
 
Avatar olkaa_pw
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 987
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
tak
najlepiej zrób więcej zdjęć, przy różnym ułożeniu ręki itd, a potem wybierz te które są najlepsze (ja zazwyczaj robię z 20 zdjęć )
od 70D jest większe 70E/ 32DD (70DD), ale zdarzają się modele mało lub dużomiseczkowe, więc najlepiej przymierzać oba.
w bieliźniaku chcesz prosić o szeroką fiszbinę? powodzenia te panie zazwyczaj się na tym nie znają, będę próbowały wcisnąć ci jakaś 75tke bo tam będziesz mieć szersze fiszbiny
zdjęcia robimy dokładnie tak samo, również mnóstwo, ale nie dość, że ciężko mi się złapać, to jeszcze ręce mi się trzęsą... ach
to teraz będę wiedzieć czego szukać 70 D, DD, E.
a właśnie w jednym przypadkowym sklepie, panie były bardzo fachowe, ku memu zdziwieniu ale znów był taki ruch, że nie wiedziały za co się brać
jutro zamierzam zapolować na jakiś model sportowy, ale z tym może być już ciężej...
zakupami się na pewno pochwalę
dziękuję za rady
__________________
"The sun sets in the west
Representing a new dawn
Continue do your best and life goes on and on."
G.

licencjuszka resocjalizacji.
przyszła pani mgr, psychoterapeutka i dancehall queen
bo miłość jest silniejsza niż śmierć.

http://www.nowakadriana.blog.int eria.pl/
olkaa_pw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 14:21   #172
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Dziewczyny pomóżcie!

chciałabym przywieźć mamie z UK dobry stanik, wczoraj podała mi takie wymiary 70 pod biustem ciasno mierzone, 90 w biuście. Wychodzi że powinna nosić 65E (brytyjskie) a nosi 70 C wcześniej nosiłą nieśmiertelne 75B ale jak schudła to kupuje 70 C
obserwuję aukcję z Freyą Polyanna ale nei wiem czy dobrze zrobię kupując 30E, może powinnam 30F? patrzyłam w tabelkę i niektóre dzieczyny pisały że miskę ma małą (a miały 88cm w biuście) ja wiem że na odległość to trudno coś doradzać ale nie chcę odrazu mamy zniechęcić do dobrych staników dlatego potrzebuję Waszej pomocy
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 15:01   #173
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie!

chciałabym przywieźć mamie z UK dobry stanik, wczoraj podała mi takie wymiary 70 pod biustem ciasno mierzone, 90 w biuście. Wychodzi że powinna nosić 65E (brytyjskie) a nosi 70 C wcześniej nosiłą nieśmiertelne 75B ale jak schudła to kupuje 70 C
obserwuję aukcję z Freyą Polyanna ale nei wiem czy dobrze zrobię kupując 30E, może powinnam 30F? patrzyłam w tabelkę i niektóre dzieczyny pisały że miskę ma małą (a miały 88cm w biuście) ja wiem że na odległość to trudno coś doradzać ale nie chcę odrazu mamy zniechęcić do dobrych staników dlatego potrzebuję Waszej pomocy
hmm ja bym wzięła chyba 30F .. ja mając 92 w biuście nosiłam 30FF, ale mam dosyć jędrny biust jeszcze :P Twoja mama po latach złych stanikach moze mieć co zgarniać więc lekki luz nie zaszkodzi ;> A poza tym jak był ten wymiar mierzony ? Bo wiadomo że z wiekiem biust moze "opaść" i tak naprawdę moze być go wiecej niż wychodzi z pomiaru - ale w sumie nie wiem.
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 15:09   #174
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie!

chciałabym przywieźć mamie z UK dobry stanik, wczoraj podała mi takie wymiary 70 pod biustem ciasno mierzone, 90 w biuście. Wychodzi że powinna nosić 65E (brytyjskie) a nosi 70 C wcześniej nosiłą nieśmiertelne 75B ale jak schudła to kupuje 70 C
obserwuję aukcję z Freyą Polyanna ale nei wiem czy dobrze zrobię kupując 30E, może powinnam 30F? patrzyłam w tabelkę i niektóre dzieczyny pisały że miskę ma małą (a miały 88cm w biuście) ja wiem że na odległość to trudno coś doradzać ale nie chcę odrazu mamy zniechęcić do dobrych staników dlatego potrzebuję Waszej pomocy
Pollyanna jest małomiseczkowa, więc z tego modelu lepsze by było 30F.

Lepiej by było jakbyś zamówiła w Polsce ze sklepu internetowego, bo jeśli nie będzie pasować to możesz odesłać. A tak jeśli kupisz zły rozmiar, to zostaje sprzedaż na all.
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 15:35   #175
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

[1=b8ae395ad20fac79699d786 016c1d68a9b01f66e_62eafdf 253efe;13758753]hmm ja bym wzięła chyba 30F .. ja mając 92 w biuście nosiłam 30FF, ale mam dosyć jędrny biust jeszcze :P Twoja mama po latach złych stanikach moze mieć co zgarniać więc lekki luz nie zaszkodzi ;> A poza tym jak był ten wymiar mierzony ? Bo wiadomo że z wiekiem biust moze "opaść" i tak naprawdę moze być go wiecej niż wychodzi z pomiaru - ale w sumie nie wiem.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
Pollyanna jest małomiseczkowa, więc z tego modelu lepsze by było 30F.

Lepiej by było jakbyś zamówiła w Polsce ze sklepu internetowego, bo jeśli nie będzie pasować to możesz odesłać. A tak jeśli kupisz zły rozmiar, to zostaje sprzedaż na all.
dzięki dziewczyny
poszukam w takim razie 30F
w Polsce bedziemy przez 2tyg zaledwie więc odpada zakup w sklepie internetowym, wolę kupić na ebayu i w razie co wziąć spwrotem i sprzedać albo uświadomię mamę mocno a ona będzie uświadamiać koleżanki w urzędzie i może na kogoś ten niepasujacy stanik będzie ok
a co oprócz polyanny szukać? moim pierwszym dobrym stanikiem był Panache Lily turkusowy a potem wziełam Tango II Plunge Nude i strasznie mi ręce obcinał i tak się zastanwiam nad Panachem jednym żeby mama miała porównanie wąsko- i szerokofiszbinowego
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 21:33   #176
Flykee
Zadomowienie
 
Avatar Flykee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań-Gdynia
Wiadomości: 1 320
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
może to był Comexim? oni mają zawyżoną rozmiarówkę, 70E wypada jak 70F
albo może stanik był za mały i miałaś tzw efekt pomarańczy w szklance jeśli piszesz że 70F było przymałe. a z jakiej firmy to 70F? może 32F?

a który w Poznaniu? bo są 3, i żaden nie oferuje profesjonalnego brafittingu
w Amazonce pani próbuje wcisnąć cokolwiek się da, z reguły za szeroki obwody, więc trzeba uważać
w Yoshi, może zależy na kogo się trafi, ale też próbują wcisnąć z kolei za wąskie obwody, za małe miseczki, więc też trzeba uważać
w Avocado nie byłam, ale też słyszałam, że panie się nie znają i twierdzą, że buły są seksi
Odwiedziłam wszystkie a na pewno avokado, i na Marcinie ten i na Półwiejskiej w każdym patrzyły na mnie jak na jakieś dziwadło że ja chcę G no ewentualnie F.
Dzisiaj przekonałam się że napewno muszę mieć 70, 75 jest stanowczo za lużne, do tego raczej wąskie fiszbiny i na razie bardziej F niż G, chociaż zależy jaki model. Po 20 staniku zaczęłam widzieć różnicę i nagle stanik w którym przyszłam miałam ochotę od razu wyrzucić. Na razie ograniczyłam się do przymierzania, bo tanie to one nie są, ale na pewno w tym tygodniu się na coś zdecyduję.
Niestety nie zwróciłam uwagi na nazwy staników Ale wiem że avokado ma strasznie drogo, a ładniejsze dziś w Panoramie przymierzałam za 1/3 ceny.

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Mam takie pytanie: ile płacicie za staniki?
Flykee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 21:38   #177
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

na all już można kupić niektóre modele z jesiennej kolekcji maskaradek
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 21:41   #178
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Flykee Pokaż wiadomość

Mam takie pytanie: ile płacicie za staniki?
Zdarzyło mi się od 35 do 180zł, średnio w okolicach 80-100zł. Ale...

...ale w Twoich okolicach rozmiarowych jest większy wybór, a co za tym idzie ceny są bardziej zróżnicowane. Myślę, że spokojnie powinnaś znaleźć coś do 100zł. Może nawet taniej.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 21:46   #179
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Flykee Pokaż wiadomość
Odwiedziłam wszystkie a na pewno avokado, i na Marcinie ten i na Półwiejskiej w każdym patrzyły na mnie jak na jakieś dziwadło że ja chcę G no ewentualnie F.
Dzisiaj przekonałam się że napewno muszę mieć 70, 75 jest stanowczo za lużne, do tego raczej wąskie fiszbiny i na razie bardziej F niż G, chociaż zależy jaki model. Po 20 staniku zaczęłam widzieć różnicę i nagle stanik w którym przyszłam miałam ochotę od razu wyrzucić. Na razie ograniczyłam się do przymierzania, bo tanie to one nie są, ale na pewno w tym tygodniu się na coś zdecyduję.
Niestety nie zwróciłam uwagi na nazwy staników Ale wiem że avokado ma strasznie drogo, a ładniejsze dziś w Panoramie przymierzałam za 1/3 ceny.

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Mam takie pytanie: ile płacicie za staniki?
To dobrze, że widzisz różnice pewnie już nie dasz sobie wcisnąć stanika w złym rozmiarze czy nieodpowiednim kroju
A jaki sklep w Panoramie? 65tek pewnie i tak nie mają za to w Panoramie jest Esotiq

Ja na razie kupowałam tylko przez internet (staniki w dobrym rozmiarze + jeden Esotiq w sklepie ) to płaciłam od 17zł do ok 100zł, na razie nie stać mnie żeby kupić coś droższego.
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 22:39   #180
pysiula16
Raczkowanie
 
Avatar pysiula16
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 91
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
a czemu próbowałaś 70A? 70A ma o 3 rozmiary mniejszą miseczkę od 75B, chyba rozpoznaję tutaj objawy literkofobii

Twój tabelkowy rozmiar to brytyjskie 30D (65D) i polskie 65C/D, możesz też próbować ścisłego 32B/C 70B/C

nie trzeba nosić pushupów żeby piersi ładnie wyglądały, zobacz tu:
http://www.balkonetka.pl/katalog/size/30d
http://www.balkonetka.pl/katalog/size/65d


Hehe bo jakoś zawsze tak myślałam, że A jest dla małych biustów, D dla dużych, itd... A jakoś mój biust mi się w żadnym biustonoszu nie podoba, dlatego próbowałam różnych rozmiarów a kto by pomyślał, że powinnam nosić miseczke C/D
Baardzo dziękuję za odpowiedź =* pozdrawiam ;-)
Jeszcze małe pytanie odnośnie sklepu 6 Zmysł w Katowicach, jakie tam są mniej - więcej ceny? Znajdzie się jakiś staniczek do 50zł? i jak obsługa? Panie dobrze pomagają? Pozdro ;-)
__________________
.


Edytowane przez pysiula16
Czas edycji: 2009-08-16 o 23:11 Powód: ...
pysiula16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.