Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-01, 17:27   #811
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
[COLOR=Teal]Kupuję, bo w tej półce cenowej jest to najlepszy tusz dla mnie. Służy mi i nigdy mnie jeszcze nie zawiódł, bo długo wytrzymuje bez zaschnięcia, nie kruszy się i idealnie pogrubia. Ideałem był dla mnie też Hypnose, ale szkoda mi kasy na niego, poza tym dość szybko zasechł

Co do rybek to ja jem wydaje mi się dość dużo: prawie w każdy piątek smażoną, oprócz tego uwielbiam rybę w pomidorach na kanapce (potrafię ją jeść codziennie przez tydzień pod rząd i mi nie zbrzydnie), czasem też zjem taką w oleju. Swojego czasu wcinałam tuńczyka w oleju nałogowo. No i kocham po prostu rybę po grecku Też mama czasem przyrządza ją w piątki.
Mi tam sie kruszył i robił strąki

Ja dziś po kolejnym teście architekta 4d- mam prawie firanki (prawie, bo brakuje mi paru rzęs )

No to nie wiem od czego to zależy- ja jem razw tygodni8u, czasem rzadziej a takie poważne choróbsko to mnie wzięło po świętach, wcześniej rok temu a jeszcze poprzednio to chyba z 4 lata temu.
Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Hehehe ja tego nie znoszę Długo szukałam tranu po którym sie nie odbija. No i ważne jest zeby zazywac tran w trakcie lub zaraz po jedzeniu-wtedy zmniejszamy prawdopodobienstwo odbicia
A czy tran pomaga w odchudzaniu?
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
juz 6 egzaminow za mna. jeszcze 2. przewiduje 1 poprawkę
no to ładnie Ci poszło
Mi dziś nie poszło przez wredna babę i muszę iść jutro jeszcze raz. Tak mi chamsko oceniała, że zabrakło mi pół punkta Ale to jest taki typ, u którego trzeba sobie wychodzić i wyżebrać cokolwiek
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jedna. W regulaminie jest to jakoś tak ujęte, że student ma prawo do 2 terminów - jednego w sesji zwykłej drugiego w poprawkowej.

U nas nie ma komisów, zlikwidowali jak ja byłam na 1 roku. Poprawka jedna a potem powtarzanie przedmiotów. No chyba że się trafi na jakiegoś miłościwego profesora co drugiej 2 nie wpisze od razu do indeksu tylko pozwoli przyjść jeszcze raz ale to też zależy od wydziału - na prawie nie do pomyślenia, na stosunkach się zdarza.
U nas też chyba już nie ma komisów. Z tą poprawką to różnie. U nas zwykle da się załatwić nielegalnie z wykładowcami (nie ze wszystkimi oczywiście) kolejny termin. Ale to też jest specyfika kierunku myślę- po tylu latach stwierdzam, że właściwie wszystko co nam wciskali do głowy jest logiczne i wynika z czegoś wcześniejszego, żaden przedmiot nie był małpim kuciem na blachę
u nas teraz sporo sobie podnieśli za poprawki- do tej pory za powtarzany 1 punkt ECTS było 42 zł, od tego roku aż 200zł
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Też bym wolała, żeby poprawki nie było, ale ten egzamin już był i mimo, że sie dużo uczyłam i dużo nauczyłam miałam pecha co do grupy, no i forma egzaminu jest trochę trudniejsza. Test wielokrotnego wyboru, gdzie odpowiedzi były pisane niejednoznacznie, więc mogła być to poprawna jak i nie mogła, się domyślaj, no i nie ma punktów cząstkowych. Albo całe pytanie źle, albo całe dobrze.
Mój piątkowy to będzie masakra na zasadzie testu jednokrotnego wyboru, ale odpowiedzi w stylu: a) prawidłowe 1,3,5, b) prawidłowe 1,2,4 itp. Jak sie ma szczęście to wiadomo co jest pewne na bank i co na bank odpada i można się wybronić. Ale generalnie jak się do tego przygotowuję to nigdzie nie ma pięciu podpunktów do każdego szczegółu i 90% trzeba wydedukować Ba, nawet podręcznika nie mamy- to by dopiero była wygoda
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Miałam wziąć jeszcze duży zmywacz Isany w promocji, ale zdaje się Hosenka pisała na blogu, że ten z acetonem niszczy paznokcie.
Mi nie niczszy. Mam teraz Isanę bezacetonową i szlag mnie trafia, bardziej mam zniszczone od niej przez wielokrotne tarcie płytki na siłę
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
O mamo, ale mnie tu dawno nie było..
No właśnie
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
fuksjaa ta woda brzozowa Isany pachnie całkiem przyjemnie. Zdziwiłam się, bo myślałam, że będzie śmierdzieć jakimś zielskiem
Jak sok z brzozy?

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Hosenko a czemu tak często zmieniasz manicure?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 17:43   #812
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Hosenko a czemu tak często zmieniasz manicure?
Bo szybko mi się nudzi Nie mogę mieć dłużej niż 2 dni, chyba, że akurat wyjątkowo mi się nie chce, a czasem wręcz odwrotnie - już wieczorem chce cos innego

No i pochwalę się, że od dzisiaj pracuje juz w biurze. Zmienili lokalizację i warunki o niebo lepsze niz w poprzednim miejscu (w poprzednim było tylko 4 czy 5 pokoi, a teraz jest cały duży 2 piętrowy budynek) no i mam o wiele bliżej - nie musze jexdzić autobusem.

Co prawda nie do końca na takich warunkach jakie miały być, no ale już trudno - miałam teraz dostac na okres próbny, ale dostałam na zlecenie, tyle, że z opłacanymi składkami. W związku z nowym budynkiem i zwiększeniem zespołu warunki premii też są gorsze, ale przynajmniej podstawa została bez zmian).
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2011-02-01 o 17:48
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 17:55   #813
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ja nie rozumiem coto jest zlecenie ze składkami
No ale gratulacje
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 18:04   #814
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem coto jest zlecenie ze składkami
No ale gratulacje
Od umowy zlecenia przeważnie nie są odprowadzane składki na ubezpieczenie i emerytalne - wtedy zostaje więcej wypłaty, ale w przypadku choroby nie jest tak wesoło, bo nie przysługuje chorobowe. Niby pracownik może sobie "zażyczyć" odprowadzanie tych składek, ale z tego co czytałam, to wolą więcej kasy dostać i przez pewien okres starać się nie chorować, a i szefowie niezbyt chętnie się godza, bo to zawsze więcej zachodu dla nich.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2011-02-01 o 18:07
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 18:11   #815
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Też bym wolała, żeby poprawki nie było, ale ten egzamin już był i mimo, że sie dużo uczyłam i dużo nauczyłam miałam pecha co do grupy, no i forma egzaminu jest trochę trudniejsza. Test wielokrotnego wyboru, gdzie odpowiedzi były pisane niejednoznacznie, więc mogła być to poprawna jak i nie mogła, się domyślaj, no i nie ma punktów cząstkowych. Albo całe pytanie źle, albo całe dobrze.
u mnie też takie bywają, na dodatek niektórzy za złe odpowiedzi dają punkty ujemne.. że jak się nie wie na 100% to lepiej nie strzelać bo a nuż się uda.. można dużo punktów stracić w ten sposób
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja też lubię ten zmywacz i nie zauważyłam, żeby niszczył paznokcie.
mi też krzywdy nie robi, ale ja nie maluję paznokci zbyt często, więc i częstotliwość zmywania umiarkowana
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mi dziś nie poszło przez wredna babę i muszę iść jutro jeszcze raz. Tak mi chamsko oceniała, że zabrakło mi pół punkta Ale to jest taki typ, u którego trzeba sobie wychodzić i wyżebrać cokolwiek
współczuję męczenia się z takim osobnikiem najgorzej jak brakuje tak niewiele, ale jutro na pewno lepiej pójdzie
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
u nas teraz sporo sobie podnieśli za poprawki- do tej pory za powtarzany 1 punkt ECTS było 42 zł, od tego roku aż 200zł
to nieźle.. to w przypadku przedmiotu za 6-8 wychodzi niezła suma..
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2011-02-01 o 18:12
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 18:28   #816
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Od umowy zlecenia przeważnie nie są odprowadzane składki na ubezpieczenie i emerytalne - wtedy zostaje więcej wypłaty, ale w przypadku choroby nie jest tak wesoło, bo nie przysługuje chorobowe. Niby pracownik może sobie "zażyczyć" odprowadzanie tych składek, ale z tego co czytałam, to wolą więcej kasy dostać i przez pewien okres starać się nie chorować, a i szefowie niezbyt chętnie się godza, bo to zawsze więcej zachodu dla nich.
Hmm no właśnie wiem ze jak zlecenie ot nie ma składek dlatego "zlecenie za składkami" jakoś nie mieści się w mojej głowie i nie widzę tu różnicy między tym pojęciem a normalną umową jeśli koszty jakie ponosi pracodawca mają być takie same
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
współczuję męczenia się z takim osobnikiem najgorzej jak brakuje tak niewiele, ale jutro na pewno lepiej pójdzie
to nieźle.. to w przypadku przedmiotu za 6-8 wychodzi niezła suma..
Bleh już zmykam do nauki

Sporo. Ale mimo niższej stawki we wcześniejszych latach uzbierała mi się niemała sumka długu u mamy przez wszystkie lata studiów
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 18:48   #817
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Hmm no właśnie wiem ze jak zlecenie ot nie ma składek dlatego "zlecenie za składkami" jakoś nie mieści się w mojej głowie i nie widzę tu różnicy między tym pojęciem a normalną umową jeśli koszty jakie ponosi pracodawca mają być takie same
Nie mam prawa do urlopu :p
Poza tym to umowa cywilno-prawna więc nie obowowiązuje Kodeks pracy.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 18:51   #818
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
u mnie też takie bywają, na dodatek niektórzy za złe odpowiedzi dają punkty ujemne.. że jak się nie wie na 100% to lepiej nie strzelać bo a nuż się uda.. można dużo punktów stracić w ten sposób
a to tak miałam na statystyce na części teoretycznej
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 23:08   #819
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nie mam prawa do urlopu :p
Poza tym to umowa cywilno-prawna więc nie obowowiązuje Kodeks pracy.
Aha, czyli takie zagwarantowanie sobie przez pracodawcę że może Cię wyzyskiwać- no to niezbyt uczciwie
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
a to tak miałam na statystyce na części teoretycznej
Ja taki miałam jeden tylko- z chemii analitycznej





__________________
*
Łydka
*

Edytowane przez rzyrafka
Czas edycji: 2011-02-01 o 23:09
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 05:59   #820
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Przy codziennym zmywaniu paznokci (czy na dwa dni, a czasem 2razy dziennie )) niszczy - tzn przesusza. Przy rzadszym stosowaniu raczej krzywdy nie zrobi
Hmmm...to może jednak mogłam go wziąć. Ale w sumie mam jeszcze pół butli tego bezacetonowego, więc na jakiś czas jeszcze starczy

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
No to nie wiem od czego to zależy- ja jem razw tygodni8u, czasem rzadziej a takie poważne choróbsko to mnie wzięło po świętach, wcześniej rok temu a jeszcze poprzednio to chyba z 4 lata temu.

u nas teraz sporo sobie podnieśli za poprawki- do tej pory za powtarzany 1 punkt ECTS było 42 zł, od tego roku aż 200zł

Jak sok z brzozy?
rzyrafko może dlatego, że ja od dziecka byłam strasznym chorowitkiem? Czasem się śmieję, że to dlatego, bo mama mnie szybko od cyca odstawiła i karmiła sztucznym mlekiem

Wow! Niezłe ceny!

Nie wiem jak pachnie sok z brzozy, ale woda brzozowa pachnie słodko


W sumie to przy okazji chciałam małą relacyjkę zdać z pierwszego użycia. Popsikałam włosy po powrocie z pracy i związałam w kitkę. Po pewnym czasie wyschły (dość obficie popsikałam głowę) i zdziwiłam się, że wyglądają tak jakbym je dopiero co umyła! Tata mnie oświecił, że kiedyś wody brzozowej używano zamiast szamponu żeby właśnie włosy sobie odświeżyć. Czyli całkiem dobry patent jak się człowiek spieszy a nie ma czasu umyć głowy
Wieczorem po umyciu włosów też popsikałam głowę i rano wstałam z każdym włosem w inną stronę, ale za to są świeższe niż wcześniej. Zwykle rano były w porządku, ale jak mi się twarz spociła to te małe włoski przy czole były ulizane a dziś nie są


Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
No i pochwalę się, że od dzisiaj pracuje juz w biurze. Zmienili lokalizację i warunki o niebo lepsze niz w poprzednim miejscu (w poprzednim było tylko 4 czy 5 pokoi, a teraz jest cały duży 2 piętrowy budynek) no i mam o wiele bliżej - nie musze jexdzić autobusem.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 10:40   #821
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Wkręciłyście się widzę w tematy tuszowe Jestem na kupnie nowego i sama nie wiem co wybiorę a kupić muszę coś szybko. Chyba nie chce mi się jednak eksperymentować i znów skończę ze sprawdzonym VECB Maybelline.
No to na szybko polecam Volumissime Loreala, też niezły efekt daje, a w przeciwieństwie do Architecta 4D spokojnie go dostaniesz w każdym Rossmannie. A jakbyś się pokusiła o zamówienie na All, to możesz go dostać w wersji Curved Brush i będzie prawie jak Maybelline VECB, tylko lepiej

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
chyba różnie to jest.. u TŻ na Politechnice poprawki są tylko we wrześniu dla mnie lepiej wcześniej, na wrzesień musiałabym się uczyć praktycznie od początku
No właśnie, bez sensu z tym wrześniem. Dobrze, że i u mnie były 2 sesje poprawkowe.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
łaa, no to rzeczywiście spora ilość ciekawa jestem tych Oreo, mignęła mi reklama w tv, to są ciasteczka a'la markizy?
W tej wyliczance zapomniałam jeszcze o paczuszce bakalii, dokładniej mieszance migdałów, nerkowca i żurawiny
Oreo są pysznościowe. Jak nie przepadam za markizami, tak tych mogę zjeść całą paczkę Ciasteczka są ciemne i kruche, z dużą ilością kakao, jak mniemam, bo są gorzkawe, a krem bielutki, waniliowy, wcale nie przesłodzony. Pycha!

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Lodówka nie była na kłódkę, trza było mówić że Ci zbrzydło
Ale za to bez klamki
A tak serio wcale nie zbrzydło, bo pizza była pysznościowa

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Przeprowadiłam pierwszy test miniaturki kliniczka- też jest świetny i genialna ma szczoteczkę. Tylko odrobinkę przeszkadza że trzonek jest za krótki w miniaturce i się trzeba nagimnastykować, ale na prawdę jak na tusz tylko wydłużający to super!
To testuj dalej, bo po pierwszym użyciu i mnie oczarował, ale póki co starczą mi 3 czarne tuszydła, zwłaszcza, że jeden i tak ciągle w zapasie.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Jak tak piszesz, że Mag krzywdy ten Maestro nie robi to się poważnie zastanawiam...Może by tak jeszcze raz zaryzykować
Ja szukam mocnego pogrubienie, ale nie teatralnego tylko takiego"naturalnego" zagęszczenia.
Maestro świetnie zagęszcza i robi ładną, podkręconą firankę, ale efekt nie jest teatralny. Mocny, ale nie przerysowany

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Pytałam, bo na KSW, gdzie studiowałam były zawsze 2 poprawki (czyli w sesji jak dobrze poszło można było nawet 4 razy zdawać: najpierw zerówkę, potem termin właściwy i jeszcze 2 poprawki). Ale KSW to specyficzna uczelnia, więc wiadomo Poza tym prywatna, więc im więcej poprawek tym więcej kasy zarabiała.
U mnie też tak było, a studiowałam dziennie na AGH, więc żadnej kasy z nas nie mieli. Ale nie powiem, wygodne to było, zwłaszcza, jak się chciało poprawić ocenę, żeby mieć lepsze stypendium. Tym sposobem elektrotechnikę zdawałam 4 razy

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
No i pochwalę się, że od dzisiaj pracuje juz w biurze. Zmienili lokalizację i warunki o niebo lepsze niz w poprzednim miejscu (w poprzednim było tylko 4 czy 5 pokoi, a teraz jest cały duży 2 piętrowy budynek) no i mam o wiele bliżej - nie musze jexdzić autobusem.
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nie mam prawa do urlopu :p
Poza tym to umowa cywilno-prawna więc nie obowowiązuje Kodeks pracy.
No i przez to mogą Cię zwolnić z dnia na dzień, tak samo i Ty z dnia na dzień możesz odejść.
Poza tym zlecenie nie liczy się do lat pracy, nawet jeśli są odprowadzane składki.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Aha, czyli takie zagwarantowanie sobie przez pracodawcę że może Cię wyzyskiwać- no to niezbyt uczciwie
Sama też tak prawie rok pracowałam. Wszystko jest ok, jeśli pracodawca jest uczciwy, chociaż i tak minusy są spore, dlatego ciesze się, że u mnie udało się przejść na etat.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
W sumie to przy okazji chciałam małą relacyjkę zdać z pierwszego użycia. Popsikałam włosy po powrocie z pracy i związałam w kitkę. Po pewnym czasie wyschły (dość obficie popsikałam głowę) i zdziwiłam się, że wyglądają tak jakbym je dopiero co umyła! Tata mnie oświecił, że kiedyś wody brzozowej używano zamiast szamponu żeby właśnie włosy sobie odświeżyć. Czyli całkiem dobry patent jak się człowiek spieszy a nie ma czasu umyć głowy
Wieczorem po umyciu włosów też popsikałam głowę i rano wstałam z każdym włosem w inną stronę, ale za to są świeższe niż wcześniej. Zwykle rano były w porządku, ale jak mi się twarz spociła to te małe włoski przy czole były ulizane a dziś nie są
Brzmi zachęcająco. A ile taka woda kosztuje i gdzie jej szukać w Ross? Przy szamponach gdzieś?

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2011-02-02 o 10:42
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 11:08   #822
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

hej wszystkim!

Wczoraj udało mi się dorwać balsam Floslek mango i marakuja. Spodziewałam się bardziej soczystego i słodkiego zapachu ale i tak mi się podoba. Pierwszy test był tylko na rękach: nie klei się, dobrze wchłania. Już jestem zadowolona
W SP widziałam masła w promocji za 17zl ale dwa smarowidła na raz to rozpusta

W mojej aptece widziałam też serię lipidową Ziaji o której pisała niedawno Hosenka. Kuszą mnie trochę kremy do twarzy. W recenzjach czytałam że zapychają i nie wiem czy ryzykować, chyba poczekam na więcej opinii.



I wiadomość z ostatniej chwili: zaręczyłam się.
Wczoraj była nasza 7 rocznica i tż zaskoczył mnie pięknym bukietem róż
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 11:31   #823
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

sleepy gratulacje!!!!!!
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 11:35   #824
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
I wiadomość z ostatniej chwili: zaręczyłam się.
Wczoraj była nasza 7 rocznica i tż zaskoczył mnie pięknym bukietem róż
cudownie! gratuluję
ja z TŻ mam rocznicę w sobotę (to już 6 )
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 11:35   #825
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Mag woda brzozowa jest teraz chyba w promocji za 6 zł z groszami jak dobrze pamiętam W moim Ross. stała na półce obok szamponów i odżywek.

sleepy ja już gratulowałam na FB, ale nie zaszkodzi raz jeszcze: gratulacje kochana

nosku, tak mi się właśnie przypomniało: widziałam ostatnio, że jakaś wizażanka ma taki sam avek jak Ty, ale ma go ze znaczkiem Wizażu
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 11:39   #826
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
I wiadomość z ostatniej chwili: zaręczyłam się.
Wczoraj była nasza 7 rocznica i tż zaskoczył mnie pięknym bukietem róż
Gratuluję!
Bardzo się cieszę.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 11:57   #827
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
sleepy gratulacje!!!!!!
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
sleepy ja już gratulowałam na FB, ale nie zaszkodzi raz jeszcze: gratulacje kochana
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Gratuluję!
Bardzo się cieszę.
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
cudownie! gratuluję
ja z TŻ mam rocznicę w sobotę (to już 6 )
Dzięki bardzo, miło mi że cieszycie się ze mną

Nina, też niezły staż. Kiedy to minęło, prawda?

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mag woda brzozowa jest teraz chyba w promocji za 6 zł z groszami jak dobrze pamiętam W moim Ross. stała na półce obok szamponów i odżywek.
Tak chwalicie tę wodę, że i ja nabrałam ochoty na wypróbowanie
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:18   #828
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

sleepy a pochwalisz się pierścionkiem?
isa obrazek jest z neta, więc każdy może go wziąć a jak jest logo wizażu tzn że wgrała go z formatem jpeg chyba...
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:23   #829
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Dzięki bardzo, miło mi że cieszycie się ze mną

Nina, też niezły staż. Kiedy to minęło, prawda?


Tak chwalicie tę wodę, że i ja nabrałam ochoty na wypróbowanie
oj tak, sama nie wiem kiedy zleciało
jedyne co mnie przeraża, to fakt, że jak dotrwamy i nadejdzie moment, że chcielibyśmy wziąć ślub, to to będzie min. 10, a raczej kilkanaście lat bycia razem - masakra

też się zainteresowałam tą wodą dziś może zerknę co to za cudo
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 13:37   #830
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
sleepy a pochwalisz się pierścionkiem?
pewnie

do dyspozycji mam tylko telefon więc zdjęcie niewyraźne, ciężko mi uchwycić właściwy efekt, ale jest też fotka internetowa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg x1.jpg (52,1 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg x3.jpg (18,3 KB, 46 załadowań)
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 13:47   #831
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
pewnie

do dyspozycji mam tylko telefon więc zdjęcie niewyraźne, ciężko mi uchwycić właściwy efekt, ale jest też fotka internetowa
Cudny Fajnie, że środek ma błękitny
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 13:52   #832
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

prześliczny świetnie wygląda ten kamień w środku jeszcze raz gratuluję

Organzzo to może w weekend będziemy mieć kolejną zaręczoną
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 17:12   #833
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

A co to za epidemia

Sleepy: gratuluję jeszcze raz
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 21:05   #834
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Organzzo to może w weekend będziemy mieć kolejną zaręczoną
nie no coś Ty za wcześnie dla nas (może nie pod względem stażu, ale wiekowo na pewno - w końcu mam dopiero 21 lat TŻ 2 lata starszy, ale moim zdaniem to nadal za mało) i zupełnie o tym nie myślę chciałabym najpierw skończyć studia, a potem planować życie
zresztą u mnie nic by to nie zmieniło, bo raczej za szybko nie zamieszkamy razem (TŻ by chciał, ale ja nie zamierzam być utrzymanką, a nie wiem jak pogodziłabym studia z pracą), ślubu za rok czy dwa nie chcę.. a wolę się kiedyś w pełni cieszyć i móc spokojnie planować wszystko
także nie spodziewam się takiego szaleństwa z jego strony
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 21:17   #835
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
nie no coś Ty za wcześnie dla nas (może nie pod względem stażu, ale wiekowo na pewno - w końcu mam dopiero 21 lat TŻ 2 lata starszy, ale moim zdaniem to nadal za mało) i zupełnie o tym nie myślę chciałabym najpierw skończyć studia, a potem planować życie
zresztą u mnie nic by to nie zmieniło, bo raczej za szybko nie zamieszkamy razem (TŻ by chciał, ale ja nie zamierzam być utrzymanką, a nie wiem jak pogodziłabym studia z pracą), ślubu za rok czy dwa nie chcę.. a wolę się kiedyś w pełni cieszyć i móc spokojnie planować wszystko
także nie spodziewam się takiego szaleństwa z jego strony
no rozumiem każdy dojrzewa w swoim tempie i każdy inaczej na to patrzy
a Ty jesteś rocznik 90?

my ślubu na studiach też nie planujemy i ja też raczej patrzę na to w kolejności studia->praca->ślub, dlatego to odległa perspektywa.. ale wstępne plany ślubne oczywiście już są
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 21:22   #836
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
No i przez to mogą Cię zwolnić z dnia na dzień, tak samo i Ty z dnia na dzień możesz odejść.
Poza tym zlecenie nie liczy się do lat pracy, nawet jeśli są odprowadzane składki.
No niestety tak jest Ale wolę obecne warunki, niż takie jak miałam przez te 4 miesiące, choćby pod względem finansowym.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 21:25   #837
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Sleepy gratulacje

Isa ta woda normalnie kosztuje 6 zł, nie w promocji. Mi się właśnie powoli kończy, muszę już kupić nowe opakowanie (robię zapasy na "chude" czasy po przeprowadzce dzisiaj kupiłam właśnie ten zielony zmywacz Isana).

Miałam kupić żel pod prysznic Alterra z pomarańczą i wanilią, ale jakoś tak nabrałam ochoty na stojący obok żel Palmolive z efektem łaźni tureckiej.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać

Edytowane przez iceflower
Czas edycji: 2011-02-02 o 21:29
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 23:08   #838
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Hmm, nikomu się moja piosenka nie podoba? bu.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
rzyrafko może dlatego, że ja od dziecka byłam strasznym chorowitkiem? Czasem się śmieję, że to dlatego, bo mama mnie szybko od cyca odstawiła i karmiła sztucznym mlekiem
To raczej się łączy z alergią lub cukrzycą
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
To testuj dalej, bo po pierwszym użyciu i mnie oczarował, ale póki co starczą mi 3 czarne tuszydła, zwłaszcza, że jeden i tak ciągle w zapasie.
A dziś bad lash day made by MF- nie pamiętam żebym się tak kiedykolwiek pociapciała
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Wczoraj udało mi się dorwać balsam Floslek mango i marakuja. Spodziewałam się bardziej soczystego i słodkiego zapachu ale i tak mi się podoba. Pierwszy test był tylko na rękach: nie klei się, dobrze wchłania. Już jestem zadowolona
W SP widziałam masła w promocji za 17zl ale dwa smarowidła na raz to rozpusta

I wiadomość z ostatniej chwili: zaręczyłam się.
Wczoraj była nasza 7 rocznica i tż zaskoczył mnie pięknym bukietem róż
A co to za promocja? Bo w gazetce nie widzę

Gratulacje!!!
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Tak chwalicie tę wodę, że i ja nabrałam ochoty na wypróbowanie
Teraz to i ja ją chcem

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
do dyspozycji mam tylko telefon więc zdjęcie niewyraźne, ciężko mi uchwycić właściwy efekt, ale jest też fotka internetowa
śliczny, będzie Ci do oczu pasował
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Isa ta woda normalnie kosztuje 6 zł, nie w promocji. Mi się właśnie powoli kończy, muszę już kupić nowe opakowanie (robię zapasy na "chude" czasy po przeprowadzce dzisiaj kupiłam właśnie ten zielony zmywacz Isana).

Miałam kupić żel pod prysznic Alterra z pomarańczą i wanilią, ale jakoś tak nabrałam ochoty na stojący obok żel Palmolive z efektem łaźni tureckiej.
Ja zamierzam kupić jeszcze 2 maseczki TBS też na chude czasy

O, a to jakaś nowość? Jakoś żele Palmolive rzadko kupuję

Poprawiłam co trzeba i mam nadzieję, ze to juz koniec

Byłyśmy z siostrami biegać- ale wypas tylko już czuję łydki. Dobrze że nie muszę jutro wstawac z łóżka bo i tak nie dam rady

Co do ślubu- ja nie mam nic przeciwko żeby było to na studiach. Skoro w miłości dzieli się wszystkim to dlaczego nie pieniędzmi przez jakiś czas? To żadna ujma na honorze. Jeśli oczywiście druga strona nie zaharowywałaby się przez to na smierć, bo inaczej po co mieszkać razem
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 23:17   #839
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

rzyrafko mi się bardzo podobał ten teledysk
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 06:07   #840
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Isa ta woda normalnie kosztuje 6 zł, nie w promocji. Mi się właśnie powoli kończy, muszę już kupić nowe opakowanie (robię zapasy na "chude" czasy po przeprowadzce dzisiaj kupiłam właśnie ten zielony zmywacz Isana).

Miałam kupić żel pod prysznic Alterra z pomarańczą i wanilią, ale jakoś tak nabrałam ochoty na stojący obok żel Palmolive z efektem łaźni tureckiej.
Ja chyba szybko to pierwsze opakowanie zużyję, bo fajne włosy są po tej wodzie Takie puszyste, ładnie się układają i są miękkie w dotyku. Że też wcześniej nie wiedziałam o istnieniu takiego cuda.

I jak pachnie ten Palmolive? Ja kupiłam czerwony z marokańską różą. Bosko pachnie, ale te nowe opakowania są brzydkie


Co tak nic nie piszecie? Muszę dziś zostać dłużej w pracy, bleee
I się wkurzyłam na siebie, bo czekam na moje perfumy z Dolce i już miałam tam dzwonić czemu to tak długo trwa, ale dopiero teraz doczytałam, że wysyłka tego zapachu trwa od 1 do 7 dni No to czekam dalej...
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2011-02-03 o 12:11
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:27.