Fiolety dla Blondynki? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-14, 16:18   #31
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez Elaine Blath Pokaż wiadomość
Sluchaj, ja nie wiem co mysli znaczna czesc osob. Napisalam tylko to co ja mysle sobie od dluzszego czasu i co rzucilo mi sie w oczy i nie chcialam Ciebie obrazic, mam nadzieje ze tego nie zrobilam. Staralam sie tak dobrac slowa mojej wypowiedzi zebys nie poczula sie urazona. Gwoli scislosci - glowny cel mojej wypowiedzi to nie byla krytyka Twoich makijazy. Napisalam, ze sa po prostu bardzo naturalne, prawie ich nie widac ale Tobie pasuja. Technicznie sa slabe kiedy uzywasz ciemniejszej barwy tak jak dzis, pewnie dlatego ze nie czesto sie tak malujesz i nie wprawilas sie w mocniejszych makijazach.
Chodzilo mi tylko o to, ze , nie wiem dlaczego, moze przez osobista sympatie do Ciebie, dziewczyny, byc moze nieswiadomie , troche niesprawiedliwie traktuja inne osoby w porownaniu ich makijazy do Twoich. Troche zamotalam, ale mam nadzieje ze wiadomo o co chodzi.Nie powiedzialabym ze przyczynilas sie do gorszej oceny innych prac - po prostu Twoje prace sa lepiej oceniane niz inne.
Cytat:
Napisane przez nirenanovak Pokaż wiadomość
tak mysli znaczna czesc nie tylko Ty ja tez
nie wiem czemu boimy sie pisac co myslimy, nie rozumiem tego
moze dlatego, ze nei kazdy umie to przyjac
nie mozna obrazac sie bo ktos napisal ze sa lepsi!
no chyba ze jest sie malyszem
Po pierwsze komentarze nie zwiazane bezposrednio z makijazem piszemy na szaro.
Po drugie nie wiem dlaczego akurat tego makijazu sie przyczepilyscie, bo jest naprawde ladny. Jakbyscie ogladaly uwaznie zdjecia kkknnn to wiedzialyscie ze jakosc zdjec znaczaco sie poprawila. Na tych zdjeciach naprawde widac wszystko - ja nawet roz widze na policzkach.
Co prawda brakuje zamknietych oczu, ale kkknnn tyle makijazy zamieszcza i zna zasady bo jest stalym bywalcem, ze jak w ktoryms czegos brakuje to nikt sie jej nie czepia.
I ja osobiscie wczesniejsze, slabe zdjecia ktore dawala kkknnn zadko komentowalam, bo malo tam widzialam. Ale teraz i zdjecia sa lepsze i makijaze coraz bardziej mi sie podobaja.
A po trzecie tracicie z oczu cala idee komentowania - dziewczyny nie daja nikomu samych zlych komentarzy. Zazwyczaj jest tak ze oprocz bledow dopisuja cos co im sie podoba, zeby nie zniechceac osoby do malowania. Jesli ktos ma sie stawac lepszy to potrzebuje i konstruktywnej krytyki i troche zachety. Osobiscie nie widze celu tylko w krytyce, bo efekt bedzie taki ze dana osoba juz wiecej sie na MM nie pokaze.
A tutaj mamy sobie pomagac niezaleznie od tego na jakim poziomie jestesmy. Przynajmniej ja tak to rozumiem.
edyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 16:37   #32
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Pozwole sobie jeszcze raz wtracic sie do dyskusji.
Wiele razy widzialam na MM (a jestem tu juz dosc długo) ze dziewczyny nawet delikatnie i konstruktywnie skrytykowane wiecej sie nie pokazywały,
ale tego nie mozna powiedziec o Kkknnn, Ona kazda wskazowke stara sie wykorzystac aby poprawic swoje makijaze. Do dzis mi dziekuje za skrytykowanie jej makijazu Evy Green, wiec nie wiem dlaczego dziewczyny piszecie ze boicie sie pisac to co myslicie, bo kto jak kto ale Kkknnn sie za to na pewno nie obrazi. Rzecz jest tylko w słowach jakich sie uzywa- krytyka moze zrujnowac czyis zapał i checi ale moze tez podbudowac do stawania sie lepszym
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 16:49   #33
zafascynowana1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 184
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Ojej.. Jak ja uwielbaim Cię w jasnych włosach.. Makijaż mi się podoba, ładnie Ci w filecie. Świetnie podkreśla kolor Twoich tęczówek
__________________
Zapraszam :

blog KOSMETYCZNY : www.independentwoman92.bl ogspot.com

blog KSIĄŻKOWY : www.modliszkakulturalnie. blogspot.com


zafascynowana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 17:11   #34
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Pozwole sobie jeszcze raz wtracic sie do dyskusji.
Wiele razy widzialam na MM (a jestem tu juz dosc długo) ze dziewczyny nawet delikatnie i konstruktywnie skrytykowane wiecej sie nie pokazywały,
ale tego nie mozna powiedziec o Kkknnn, Ona kazda wskazowke stara sie wykorzystac aby poprawic swoje makijaze. Do dzis mi dziekuje za skrytykowanie jej makijazu Evy Green, wiec nie wiem dlaczego dziewczyny piszecie ze boicie sie pisac to co myslicie, bo kto jak kto ale Kkknnn sie za to na pewno nie obrazi. Rzecz jest tylko w słowach jakich sie uzywa- krytyka moze zrujnowac czyis zapał i checi ale moze tez podbudowac do stawania sie lepszym
To i ja pozwole sie wtracic do dyskusji chociaz mialam sie juz nie wypowiadac w watkach Kkknnn...zawsze pisze tylko i wylacznie na temat makijazu...nie oceniam urody bo nie o tym jest to forum ...po ostatniej napisanej konstruktywnej krytyce do makijazu Kkknnn otrzymalam od niej serie niezbyt przyjemnych PW...widac ze dziewczyna nie potrafi przyjmowac nawet konstruktywnej krytyki i tylko pochwaly sa milewidziane w jej watkach.

EDIT Tyle razy prosilysmy Kkknnn o zblizenia z zamknietymi oczami i co? nie dziwi mnie to ze pojawiaja sie komentarze nt wlosow, urody i zdjec bo makijazu prawie nie widac wiec co tu oceniac.

Edytowane przez gosada79
Czas edycji: 2009-12-14 o 17:41
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 17:49   #35
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Bardzo świetliście! Super
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 18:05   #36
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

nooo mi sie to podobaaa fajny makijaz..zdjecia bardzo ladne no i jak slicznie i delikatnie teraz wygladasz
ja z reguly jestem za ciemnymi wloskami ale u Ciebie blond jest piekny i pasuje idealnie
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 18:42   #37
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość


EDIT Tyle razy prosilysmy Kkknnn o zblizenia z zamknietymi oczami i co? nie dziwi mnie to ze pojawiaja sie komentarze nt wlosow, urody i zdjec bo makijazu prawie nie widac wiec co tu oceniac.
Rzeczywiście NIGDY nie umieszczałam zbliżeń oczu - parę przykładów z wątków w odpowiedzi na "tyle razy prosiłyŚMY kkknnn żeby dawała zblizenia oczu"



Tak BTW to kilkakrotnie umieszczałam makijaż samych oczu
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-14, 18:46   #38
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Dziękuję WSZYSTKIM którzy ocenili :
Candy Twoje zdanie zapmiętam na zawsze
Młoda byłaś moim Mistrzem, jestem głębok owdzieczna za wszystko, bo wszystko co umiem nauczyłam się przede wszystkim od Ciebie
Zafascynowana - zawsze słodka, super, że mogłam widzieć jak z bladej róży stałaś się idealną różą na MM
Panna Ewelina- dziękuję
Edyt- Tobie też bardzo
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 19:27   #39
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Pozwole sobie nie komentowac makijazu by nie zostac posadzonym o STRONNICZOSC.

wiecie co? na watki osob ktore mnie draznia zwyczajnie NIE WCHODZE, oszczedzajac sobie tym samym nerwow\
Co niektorym osobom rowniez to proponuje, bo te same OT na watkach kkknnn staja sie meczace i zwyczajnie ZAŚMIECAJĄ tematyke makijazowa.

ja widze progress, pomysly i zmiany, ktos inny krzywa kreske. Fair enough.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 19:37   #40
żabulka21
Rozeznanie
 
Avatar żabulka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z pólnocy :-)
Wiadomości: 598
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

przede wszystkim zazdroszczę korzystania z super kosmetyków

sam makijaż nie przypadł mi do gustu, cień wygląda płasko, brakuje mi dopracowania w obu kącikach oczu, róż na policzkach stworzył plamy, ale tu nie jestem pewna bo byc moze zdjęcia trochę przekłamują obraz rzeczywisty.

starałam sie zeby krytyka była jak najbardziej konstruktywna, bez urazy
żabulka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 19:42   #41
Elaine Blath
Raczkowanie
 
Avatar Elaine Blath
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 224
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Po pierwsze komentarze nie zwiazane bezposrednio z makijazem piszemy na szaro.
Po drugie nie wiem dlaczego akurat tego makijazu sie przyczepilyscie, bo jest naprawde ladny. Jakbyscie ogladaly uwaznie zdjecia kkknnn to wiedzialyscie ze jakosc zdjec znaczaco sie poprawila. Na tych zdjeciach naprawde widac wszystko - ja nawet roz widze na policzkach.
Co prawda brakuje zamknietych oczu, ale kkknnn tyle makijazy zamieszcza i zna zasady bo jest stalym bywalcem, ze jak w ktoryms czegos brakuje to nikt sie jej nie czepia.
I ja osobiscie wczesniejsze, slabe zdjecia ktore dawala kkknnn zadko komentowalam, bo malo tam widzialam. Ale teraz i zdjecia sa lepsze i makijaze coraz bardziej mi sie podobaja.
A po trzecie tracicie z oczu cala idee komentowania - dziewczyny nie daja nikomu samych zlych komentarzy. Zazwyczaj jest tak ze oprocz bledow dopisuja cos co im sie podoba, zeby nie zniechceac osoby do malowania. Jesli ktos ma sie stawac lepszy to potrzebuje i konstruktywnej krytyki i troche zachety. Osobiscie nie widze celu tylko w krytyce, bo efekt bedzie taki ze dana osoba juz wiecej sie na MM nie pokaze.
A tutaj mamy sobie pomagac niezaleznie od tego na jakim poziomie jestesmy. Przynajmniej ja tak to rozumiem.
Ok, chociaz wydaje mi sie ze obydwa moje posty byly min zwiazane z makijazami wykonanymi przez kkknnn. Czy kogos razi to w oczy w jaki sposob napisalam swoj komentarz?...Nie bardzo rozumiem.
No wlasnie, dlaczego kkknnn ma byc traktowana inaczej niz reszta dziewczyn ktorym sie przypomina o ,np, zdjeciach z zamknietymi oczami? O wyrazistosci zdjec? Dlatego ze jest stala bywalczynia? Czy to cos zmienia? stalych bywalczyn regulamin nie obowiazuje? To chyba troche nie fair..
Nie mialam zamiaru przyczepiac sie jakos szczegolnie do makijazu, za jego pomoca chcialam tylko wyszczegolnic jedna rzecz, o ktorej juz pisalam, tzn ze kkknnn jest faworyzowana. Ze jej makijaz wygladajacy dla mnie niestarannie i zupelnie niesymetrycznie jest chwalony pod niebiosa podczas gdy lepszy wykonany przez inna dziewczyne niejednokrotnie krytykowany. W przypadku kkknnn wlasnie pomijane sa slabe strony makijazy a zamieszczone sa pochwaly na temat wlosow, koloru szminki itd. To dziwne ze niektore osoby tego nie dostrzegaja.

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Pozwole sobie nie komentowac makijazu by nie zostac posadzonym o STRONNICZOSC.

wiecie co? na watki osob ktore mnie draznia zwyczajnie NIE WCHODZE, oszczedzajac sobie tym samym nerwow\
Co niektorym osobom rowniez to proponuje, bo te same OT na watkach kkknnn staja sie meczace i zwyczajnie ZAŚMIECAJĄ tematyke makijazowa.

ja widze progress, pomysly i zmiany, ktos inny krzywa kreske. Fair enough.
ferguusson,ale nie o to chodzi. kkknnn mnie nie drazni. Wydalo mi sie tylko niesprawiedliwe faworyzowanie jej o czym juz pisalam i nie bede sie powtarzac bo bez sensu.
nie czepiam sie krzywej kreski tylko tego, ze jest ona niemalze postrzegana jako prosta podczas gdy krzywa jest, no.niech sobie bedzie krzywa, ale niech jakos taka zostanie oceniona i skomentowana sprawiedliwie.
Elaine Blath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-14, 19:42   #42
70026de27bfb6c51fbab4e7dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772df80eb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 906
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

bardzo mi sie podoba, to jeden z najlepszych Twoich makijaży, fiolet pasuje blondynkom- Twoj makijaz jest tego przykladem. w jasnych wlosach wygladasz jak aniolek
70026de27bfb6c51fbab4e7dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772df80eb9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 19:49   #43
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Jako naczelna prezeska Kółka Wzajemnej i Nieustającej Adoracji Kkknnn, napisze tylko, że krytykowac tez trzeba umieć.
Dlatego wycieczkom osobistym w kierunku Kkknnn mówie dobitne i zdecydowane raczej nie



Zapisy do owego kółka,tylko za wniesiem symbolicznej opłaty (najlepiej trzycyfwrowej - aby wspierac nasz rodzinny neopotyzm na MM), nr konta u mnie na PW. Fenkju
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 19:51   #44
olivia7
Zakorzenienie
 
Avatar olivia7
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3 642
GG do olivia7
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Dianko kochana w fiolecie jest bosko,wiesz w kocich byłoby super,ale ja tez spróbowałanbym raz nie wyjezdzac poza kontur oka tylko jak sie konczy górna powieka grubym pedzelkiem nałozyłabym do tego fioletu np czern taka grubsza plame i ja roztarła do góryciekawa jestem efektu
__________________
Polecam link www.fridayimage.com -coś więcej niz zwykła fotografiaoraz poleecaam www.yourstime.eu
gg 7758327
www.sephora.maxmodels.pl
olivia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 20:01   #45
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Uważam że fiolet bosko podkreśla zieleń Twoich oczu makijaż delikatny, dziewczęcy i bardzo Ci pasujący
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 20:16   #46
Nonah
Zakorzenienie
 
Avatar Nonah
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 3 239
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Bardzo Ci ten fiolecik pasuje, pięknie podkreśla tęczówkę Na nowe włoski nie mogę się napatrzeć, tak pięknie rozświetlają cerę
Myślę że zewnętrzny kącik można by wyciągnąć w górę, tak by powstał kształt kociego oka...
Nonah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 21:06   #47
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

moim zdaniem wszelkie 'niedociągnięcia', to kwestia aparatu. masz kiepski aparat (w sensie nie da się wszystkiego ładnie uchwycić) i już. ładna z Ciebie dziewczyna i makijaże, jeśli się akurat uda ładnie "pstryknąć" - są OK.

faktycznie masz 'powodzenie' tutaj ale to nie zbrodnia.
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 22:17   #48
nirenanovak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 216
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

kkknnn przepraszam, za duzo napisalam i zaczelam to cala afere
oczywiscie Ty zaslugujesz na te komplementy, za urode, makijaz, wdziek

nie obrazaj sie prosze na MM z mojego powodu
maluj jak lubisz, deliktnie czy tam mocno
wiem ze masz roz Diora Catwalk - nie musisz wklejac zdjecia
ja juz nie zagalopuje sie tak drugi raz
mam nadzieje ze sie nie gniewasz
pisze to na czarno - na czarno obrazilam na czarno przepraszam
mam nadzieje, ze sie nie przejmiesz
nirenanovak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 22:22   #49
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez nirenanovak Pokaż wiadomość
kkknnn przepraszam, za duzo napisalam i zaczelam to cala afere
oczywiscie Ty zaslugujesz na te komplementy, za urode, makijaz, wdziek

nie obrazaj sie prosze na MM z mojego powodu
maluj jak lubisz, deliktnie czy tam mocno
wiem ze masz roz Diora Catwalk - nie musisz wklejac zdjecia
ja juz nie zagalopuje sie tak drugi raz
mam nadzieje ze sie nie gniewasz
pisze to na czarno - na czarno obrazilam na czarno przepraszam
mam nadzieje, ze sie nie przejmiesz

Ja może przesadzam i mam manie przesladowczą, ale mam wrażenie, że coś w tym stylu juz czytałam. Najpierw jest krytyka, póżniej w wątku robi się mały zamęt bo każdy (no ja tez:P) wrzuca swoje 3 grosze...a na końcu przeprosiny Juz chyba którys raz widze podobny scenariusz.
Ale jest póżno i chyba mi sie zdaje ;P
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-14, 22:26   #50
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

......................... ......................... ..........yyyyyyyyyyyy od czego zacząć?????????najlepiej od makijażu
1.wyciągnęłabym cień wyżej i zaokrągliła w zew.kąciku
2.ślicznie ożywiona buzia różem,który naprawdę jest widoczny
3.tak bardzo chciałabym Cie pomalować

no a teraz odnośnie postów-krytykujmy,doradzajmy-ale nie w taki sposób jakby chciałoby się komuś ubliżyć,kogoś zniechęcić do dalszych prób
zauważyłam,że jedna osoba nieustannie właśnie to robi................
ps.ishi tak tak-,,ale to już było...........''

Edytowane przez sylwia532
Czas edycji: 2009-12-14 o 22:28
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 23:17   #51
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

W zasadzie wszystkie cenne rady/wskazówki zostały już przez dziewczyny wypunktowane. Ja ze swojej strony chciałam tylko dodać, że też widzę ten róż na policzkach i uważam, że ślicznie współgra z delikatnymi ustami - wygląda to bardzo świeżo i dziewczęco i mi się podoba Fiolet na oczku bardzo (!) do Ciebie pasuje, zwłaszcza teraz do tych jasnych anielskich włosów ( <3 cudne są!). Być może wyciągnęłabym lekko cień i zaokrągliła powyżej załamania, a może rozblendowała z jakimś jaśniutkim matowym różem, ale i w tej formie jest bardzo ciekawie [zwłaszcza zewnętrzny kącik przykuwa wzrok].
A co do dyskusji - tak, przyznaję się. Lubię Dianę, głównie za serducho, które dostrzegam między wierszami jej komentarzy. Jeszcze nigdy nie widziałam, żeby komukolwiek sprawiła przykrość. I jeszcze nigdy nie widziałam, żeby ktoś tak pięknie i zarazem trafnie jak ona formułował treść komentarzy w związku z czym pozwalam sobie na potok ciepłych słów w jej kierunku a jeśli krytyka to tak jak było wyżej - mobilizująca. Nigdy odwrotnie
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...

Edytowane przez maraqjowa
Czas edycji: 2009-12-14 o 23:19
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 13:01   #52
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Kkknnn, w pierwszej chwili cię nie poznałam, ale teraz już widzę co jest grane. Myślałam, że po kilku banach stałych sobie odpuścisz.

Po co ci to wszystko? Tzn ja wiem po co, ale uważam że takie zagrywki są bardzo, bardzo niegodne i niemoralne. Takie prowokowanie i igranie uczuciami jest strasznie nie fair (określenie dyplomatyczne) w stosunku do dziewczyn. Czy miałabyś dosyć odwagi żeby napisać teraz sama co właśnie robisz? Ile kont pozakładałaś i ile razy gadasz sama do siebie prowokując odsiecz pomocy od koleżanek? Kilka razy zostałaś za to ukarana na Perfumach, ale widzę że przerzuciłaś desant na MM i to dawno temu. Chyba jesteś uzależniona od kłamstwa i intryg w celu poprawienia swojej samooceny. Raz - że oczekiwania na komplementy na temat urody, a dwa - że wymuszania wstawienia się za tobą kiedy montujesz swoje cienkie scenki teatralne.
Paskudztwo.
Potrzebujesz pomocy, ale na pewno nie znajdziesz jej na Perfumach ani na MM.

Zrozum że to co robisz obraża osoby, które uważają że cię znają, wspierają cię i pomagają. Gdyby były świadome jak je oszukujesz, bawisz się nimi to na pewno wszystko wyglądałoby inaczej. Ja się nabrałam i wierz mi, że nie było to przyjemne uczucie - choć pouczające.

Do dziewczyn w wątku - kkknn, nirenanovak i Elaine Blath to jedna i ta sama osoba. Choć wiem, że raczej mi nie uwierzycie Bo brzmi to niedorzecznie a poza tym zdaję sobie sprawę jak bardzo dziewczyna potrafi zamydlić oczy co bardziej łatwowiernym. Do których sama niestety się zaliczałam. Tak więc piszę Wam to celem ostrzeżenia.
Klonów było spokojnie koło 20, ale były regularnie banowane. Osoba ubliżająca biednej dziewczynie (ostrzej niż w tym wątku) otrzymywała bana stałego a że system działa tak, że mechanizm banuje cały numer IP więc surprise! Zbanowana okazała się również "poszkodowana"
Recydywa jak widzę zatacza coraz szersze kręgi.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 13:12   #53
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Kkknnn, w pierwszej chwili cię nie poznałam, ale teraz już widzę co jest grane. Myślałam, że po kilku banach stałych sobie odpuścisz.

Po co ci to wszystko? Tzn ja wiem po co, ale uważam że takie zagrywki są bardzo, bardzo niegodne i niemoralne. Takie prowokowanie i igranie uczuciami jest strasznie nie fair (określenie dyplomatyczne) w stosunku do dziewczyn. Czy miałabyś dosyć odwagi żeby napisać teraz sama co właśnie robisz? Ile kont pozakładałaś i ile razy gadasz sama do siebie prowokując odsiecz pomocy od koleżanek? Kilka razy zostałaś za to ukarana na Perfumach, ale widzę że przerzuciłaś desant na MM i to dawno temu. Chyba jesteś uzależniona od kłamstwa i intryg w celu poprawienia swojej samooceny. Raz - że oczekiwania na komplementy na temat urody, a dwa - że wymuszania wstawienia się za tobą kiedy montujesz swoje cienkie scenki teatralne.
Paskudztwo.
Potrzebujesz pomocy, ale na pewno nie znajdziesz jej na Perfumach ani na MM.

Zrozum że to co robisz obraża osoby, które uważają że cię znają, wspierają cię i pomagają. Gdyby były świadome jak je oszukujesz, bawisz się nimi to na pewno wszystko wyglądałoby inaczej. Ja się nabrałam i wierz mi, że nie było to przyjemne uczucie - choć pouczające.

Do dziewczyn w wątku - kkknn, nirenanovak i Elaine Blath to jedna i ta sama osoba. Choć wiem, że raczej mi nie uwierzycie Bo brzmi to niedorzecznie a poza tym zdaję sobie sprawę jak bardzo dziewczyna potrafi zamydlić oczy co bardziej łatwowiernym. Do których sama niestety się zaliczałam. Tak więc piszę Wam to celem ostrzeżenia.
Klonów było spokojnie koło 20, ale były regularnie banowane. Osoba ubliżająca biednej dziewczynie (ostrzej niż w tym wątku) otrzymywała bana stałego a że system działa tak, że mechanizm banuje cały numer IP więc surprise! Zbanowana okazała się również "poszkodowana"
Recydywa jak widzę zatacza coraz szersze kręgi.

__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 13:30   #54
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Jesli to prawda to ja sie na to nabralam ale w sumie to przeczuwalam troche jakis podstep bo troche mi sie to wszystko nie kleilo...no coz...

Kkknnn mam nadzieje ze cie to ubawilo i masz zapas na caly przyszly rok !!!

Edytowane przez gosada79
Czas edycji: 2009-12-15 o 13:32 Powód: dopisek
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 13:41   #55
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Dziewczyny, naprawdę szczerze mi przykro, bo domyślam się co czujecie. Ja byłam w podobnej sytuacji. Człowiek czuje się wykorzystany i wystrychnięty na dudka. Jedna modka z kolei miała wątpliwą przyjemność otrzymywania napastliwych pw.
Cóż. Tacy ludzie są naprawdę niebezpieczni i im szybciej to sobie uświadomimy tym lepiej. Bo w życiu podobnych nie brakuje.

Podaję jeden - chyba istotny - link. Nie chcę tutaj rozkręcać afery, po prostu załączam coś do indywidualnego przemyślenia. KLIK . To tylko jedna z odsłon przedstawienia w kliku aktach w wykonaniu tej osoby.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 13:44   #56
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Dziewczyny, naprawdę szczerze mi przykro, bo domyślam się co czujecie. Ja byłam w podobnej sytuacji. Człowiek czuje się wykorzystany i wystrychnięty na dudka. Jedna modka z kolei miała wątpliwą przyjemność otrzymywania napastliwych pw.
Cóż. Tacy ludzie są naprawdę niebezpieczni i im szybciej to sobie uświadomimy tym lepiej. Bo w życiu podobnych nie brakuje.

Podaję jeden - chyba istotny - link. Nie chcę tutaj rozkręcać afery, po prostu załączam coś do indywidualnego przemyślenia. KLIK . To tylko jedna z odsłon przedstawienia w kliku aktach w wykonaniu tej osoby.
No,czekam az Kkknnn cos napisze. Szok.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 13:50   #57
olivia7
Zakorzenienie
 
Avatar olivia7
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3 642
GG do olivia7
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

chyba sporo osób na to czeka...
__________________
Polecam link www.fridayimage.com -coś więcej niz zwykła fotografiaoraz poleecaam www.yourstime.eu
gg 7758327
www.sephora.maxmodels.pl
olivia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 13:55   #58
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Dziekuje Ci Angel'ku za to ze zdemaskowalas urocza, anielska Kkknnn...co do jej intencji sie nie mylilam...bo nie ufam ludziom ktorzy sa przemili i slodycz z ich slow kipi na kazym kroku...w realu tez juz sie kilka razy na takie osoby "nadzialam" i po jakims czasie wyszlo szydlo z worka...wszystkie zostalysmy oszukane...zarowno te z Was ktore uwierzyly w slowa Kkknnn jak i te ktore staraly sie wesprzec jej zakompleksionego klona.

EDIT: ciesze sie tylko, ze w pore sie pojawilas i nie dalam sie bardziej wciagnac w ta intryge.

Edytowane przez gosada79
Czas edycji: 2009-12-15 o 14:01
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 13:57   #59
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

nie wiem co o tym myslec. Nie chce w to wierzyc.. i wole poczekac na Diane.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 14:12   #60
Moccari
Wtajemniczenie
 
Avatar Moccari
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 345
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

napisałam to Dianie w priv ale skoro już to się rozpętało, chciałabym żebyście wiedziały co i ja mam do powiedzenia.
"nie wierzę w to ALE jeżeli to prawda że to Ty byłaś nireną i tą drugą, w ogóle mnie to nie obchodzi! nawet jeżeli to Ty, nie mogę być zła na Ciebie, w pierwszej chwili jak to przeczytałam ogromnie się zmartwiłam, nie tym że mnie zraniłaś itp. a tym że z jakiegoś powodu musiałaś to zrobić.
nie wiem, Dianko, nie wiem czy to prawda ale NIE oczekuję odpowiedzi.
Nie chcę tylko stracić Dianki którą pokochałam bo wątki Kkknnn zakładałaś Ty, prawdziwa Ty i tylko to mnie obchodzi i cieszy i proszę nie odbieraj mi tego i nie tylko mnie Jeżeli to prawda, pewnie inne dziewczyny zgodzą się ze mną. Był motyw a NIE NASZA SPRAWA jaki. Jeżeli było Ci trzeba ciepłych słów, rozumiem, ja je otrzymałam na MM i jestem ogromnie wszystkim wdzięczna za nie. Tobie również bo nie wierzę że mogłabyś pisać je tak z nudów, mi pomogłaś, jeżeli mogę zrobić coś dla Ciebie, wystarczy słowo.
Może wychodzi tu moja naiwność ale naprawdę mam ją gdzieś "


Dianka jako Kkknnn jest prawdziwa i tylko to mnie obchodzi
__________________
"I've never seen a smiling face that was not beautiful."




Moccari jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:05.