Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-29, 14:24   #4171
yennefer2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 208
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Ja posiadam juz 5 pare takich soczewek z Legro w srednim brazie. Otoz na poczatku byly bardzo wygodne i kolor byl idealny. Teraz nakladaja kolor na slabsze soczewki, ktore mi bardzo oczy wysuszaja. Poza tym przez brak otworu widzisz wszystko ciemniej, jak przy jasnych okularach od slonca. Zastanow sie co do koloru, bo sredni braz wychodzi na moim oku np prawie czarny. Kolor zalezy od Twojego naturalnego oka no i od materialu z jakiego sa soczewki zrobione. Niektore pary mialam w innym odcieniu ze wzgl na jakis skladnik, kolor inaczej zlapal. I na miesiac koszt to bodajze 120zl
yennefer2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 14:56   #4172
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Dziewczyny a miała któraś z Was soczewki w kolorze AQUAMARINE z firmy Acuvue 2 colors?

podoba mi się efekt z tego zdjęcia, strasznie naturalny a ja mam swoje niebieskie oczy, więc może by udało się coś takiego wyczarować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1573d01b4c52.jpg (43,8 KB, 136 załadowań)
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 07:54   #4173
Marika19902
Raczkowanie
 
Avatar Marika19902
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 116
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

To i ja wklejam co nie co:
1 zdjęcia-naturalny kolor oczu
2,3 - Freshlook OneDay Pure Hazel Ładne,chociaż na moich oczach wyglądały jak zielone,a nie brązowe.
4,5- Colorvue Big Eyes Pretty Hazel Strasznie nienaturalnie wyglądające soczewki.Ludzie mówili,że się oćpałam,albo pijana jestem.Plus za to ,że mają duży otwór na źrenicę.Na zdjęciu prześwituje niebieska tęczówka,ale tak naprawdę bez światła ,były idealnie dopasowane,bo mam bardzo duże źrenice.
6,7 - Freshlook Hazel - moje ulubieńce.Naturalny efekt,a kolor super .

Przepraszam za jakość.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCkljkjkl04446.JPG (8,4 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 103.jpg (16,5 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 102.jpg (6,4 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gfhgjghjt.jpg (9,8 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ghjghjjghjg.jpg (7,8 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0477.jpg (15,2 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0476.jpg (8,4 KB, 135 załadowań)
__________________

Marika19902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 06:21   #4174
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 134
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agaczini Pokaż wiadomość
Myślę że dziś przydją już do mnie soczewki Colourvue BIG EYES w kolorze party green. Moje oczy są naturalnie ciemne zielone, z brązem przy źrenicy ( w dowodzie wpisane felernie jako piwne ;p) mam nadzieję, że będą dobrze wyglądały, jak przeglądałam zdjęcia w sieci, to z reguły wyglądaly lepiej na ciemnych oczach niż na jasnych, ita obwódka lekko brązowo zielona przy żrenicy może dawać naturalny efekt ))) przeczytałam całe forum i wyłowiłam róóóżne opinieo BIG EYES Colourvue, jakieś doświadczenia z tym kolorkiem i tym modelem soczewek u Was dziewczyny?
Ja już miałam naprawdę duuuuużo, dużo par tej serii i stwierdzam,
że są to moje ulubione soczewki. Miałam chyba wszystkie kolory. Efekt jest zaje...
Często widzę jak moje oczy przyciągają wzrok ludzi.
I nie wiem czy widziałyście, ale wyszły nowe wzory tych z 15mm!
Bo pytałam jakiś rok temu czy będzie czarny kolor (tak jak Dolly Black 14mm) w wersji 15mm,
no i odpisali mi, że może za jakiś czas, bo póki co nie planują. A to o
Ucieszyłam się cholernie i szybko zamówiłam, teraz czekam na przesyłkę
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 13:58   #4175
orzeszek_z_nussbeissera
Przyczajenie
 
Avatar orzeszek_z_nussbeissera
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cześć Dziewczyny Jestem tu nowy, także witam serdecznie. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem soczewek kontaktowych zmieniających naturalny kolor oczu, dlatego trafiłem na te forum i ten temat. Mam do was kilka pytań

Noszę soczewki korekcyjne już prawie dwa lata, ale jak już wspominałem, chcę przerzucić się na kolorowe soczewki kwartalne. Mój naturalny kolor oczu to ciemno niebieski, a chciałbym go zmienić na jaśniejszy. I tu mam do was pytanie, czy na ciemno-niebieskich oczach soczewki o jasnym odcieniu niebieskiego (powiedzmy że takim jak czyste, letnie niebo w południe ) będą dobrze spełniały swoją rolę? Chcę, żeby moje oczy wręcz przyciągały wzrok pięknym kolorem, rozumiecie ;p

I kolejne pytanie do was, drogie Panie. Jakie polecacie soczewki?

Z góry dziękuję za odpowiedzi
orzeszek_z_nussbeissera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 12:12   #4176
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

kupilam moje 1 soczewki, marzylam o kolorze brazowym jednak jestem rozczarowana bo te co mam nie pokrywaja calkowicie mojego naturalnego koloru i myslalam ze bedzie to intensywny braz:/

Edytowane przez 881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Czas edycji: 2012-11-21 o 12:56
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 11:21   #4177
spiderro
Raczkowanie
 
Avatar spiderro
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 30
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

[1=881a135baa34e075ff271ac 6ad77e43317518c11;3773587 7]kupilam moje 1 soczewki, marzylam o kolorze brazowym jednak jestem rozczarowana bo te co mam nie pokrywaja calkowicie mojego naturalnego koloru i myslalam ze bedzie to intensywny braz:/[/QUOTE]

A spróbuj zapytać czy laboratorium coś ci zmieni albo naprawi z nimi. Czasem tak robią Ale nie na każdych soczewkach
Mnie ogólnie podoba się ich robota.
spiderro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-22, 11:23   #4178
yennefer2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 208
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

[1=881a135baa34e075ff271ac 6ad77e43317518c11;3773587 7]kupilam moje 1 soczewki, marzylam o kolorze brazowym jednak jestem rozczarowana bo te co mam nie pokrywaja calkowicie mojego naturalnego koloru i myslalam ze bedzie to intensywny braz:/[/QUOTE]

A co to za soczewki?
Jak chcesz intensywnego brązu to możesz spróbować zamówić je w laboratorium optycznym. Na str 139 wątku wstawiłam zdjęcia mojego szaro-niebieskiego oka w brązowych soczewkach
yennefer2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 15:55   #4179
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

jakies INTEROJO 3-miesieczne, zamowilam u optyka dlatego ze sa to moje 1 soczewki, nastepne juz zamowie przez internet pozatym sa jakies niewygodne, w pomieszczeniu jak jestem to czuje lekko krawedzie i zamglony obraz czasem a na dworze wszystko dobrze.... jak nosilam takie 1 dniowe na sprobowanie to wszystko bylo dobrze.

Edytowane przez 881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Czas edycji: 2012-11-22 o 15:59
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 19:04   #4180
yennefer2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 208
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Niestety,ale trudno jest znaleźć ładne i naturalnie wyglądające soczewki kolorowe...Ja chyba przeszłam już przez wszystkie brązy dostępne na polskim rynku...i żadne z ogólnodostępnych naturalnie nie wyglądały Teraz zamawiam w laboratorium i jestem zadowolona
yennefer2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 00:33   #4181
ap-hope
Raczkowanie
 
Avatar ap-hope
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 69
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

[1=881a135baa34e075ff271ac 6ad77e43317518c11;3773587 7]kupilam moje 1 soczewki, marzylam o kolorze brazowym jednak jestem rozczarowana bo te co mam nie pokrywaja calkowicie mojego naturalnego koloru i myslalam ze bedzie to intensywny braz:/[/QUOTE]

Te które masz to pewnie podkreślające. Jeśli chcesz intensywny i mocny efekt kupuj zmieniające kolor. Powinno być rozgraniczenie, albo notka w opisie.

Cytat:
Napisane przez yennefer2 Pokaż wiadomość
Niestety,ale trudno jest znaleźć ładne i naturalnie wyglądające soczewki kolorowe...Ja chyba przeszłam już przez wszystkie brązy dostępne na polskim rynku...i żadne z ogólnodostępnych naturalnie nie wyglądały Teraz zamawiam w laboratorium i jestem zadowolona
Gdyby nie dwa razy wyższa cena też bym zamawiała w laboratorium... Niestety jestem dusigrosz...
ap-hope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 07:57   #4182
Evelinha
Evlajna
 
Avatar Evelinha
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Czy słyszał ktoś lub używał Soczewki z serii SunFlowerv?
Nosił ktoś fioletowe soczewki? Warto?
Evelinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 12:10   #4183
Pckasia
Raczkowanie
 
Avatar Pckasia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 101
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

a co sądzicie o Crazylens? Znalazlam je tanio na citeam, kupilam i teraz mam dylemat nad wyborem koloru, bo kolorowych jeszcze nigdy nie mialam.
__________________
Starająca się być szcząśliwą...
Ale jak to zrobić?!
Pckasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 19:04   #4184
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

a te dolly black miała któraś z Was?
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 10:08   #4185
karolina_0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 48
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

a ja polecam soczewki legro. jak sie zamowi znikoma ilosc tego filtra to osiaga sie idealny efekt bo wtedy ani nie sa za bardzo sztuczne ani za bardzo szare. ja zamowilam pomiedzy 1/1 a 2/3 blekitne i uwazam ze to zdecydowanie najlepsze soczewki jakie do tej pory mialam na oczach i jedyne ktore nie daly mi efektu kiczowatego wygladu! jednym slowem jestem bardzo zadowolona
karolina_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 08:33   #4186
yennefer2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 208
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karolina_0 Pokaż wiadomość
a ja polecam soczewki legro. jak sie zamowi znikoma ilosc tego filtra to osiaga sie idealny efekt bo wtedy ani nie sa za bardzo sztuczne ani za bardzo szare. ja zamowilam pomiedzy 1/1 a 2/3 blekitne i uwazam ze to zdecydowanie najlepsze soczewki jakie do tej pory mialam na oczach i jedyne ktore nie daly mi efektu kiczowatego wygladu! jednym slowem jestem bardzo zadowolona
Wstaw zdjęcie
Ja jeszcze z niebieskimi u nich nie eksperymentowalam, nadal zamawiam brązowe i dlatego chętnie zobaczę Twoje soczewki
yennefer2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 21:49   #4187
kropeczkaa89
Raczkowanie
 
Avatar kropeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 280
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karolina_0 Pokaż wiadomość
a ja polecam soczewki legro. jak sie zamowi znikoma ilosc tego filtra to osiaga sie idealny efekt bo wtedy ani nie sa za bardzo sztuczne ani za bardzo szare. ja zamowilam pomiedzy 1/1 a 2/3 blekitne i uwazam ze to zdecydowanie najlepsze soczewki jakie do tej pory mialam na oczach i jedyne ktore nie daly mi efektu kiczowatego wygladu! jednym slowem jestem bardzo zadowolona
Długo się czeka u nich na te soczewki ?
__________________
Created for your pleasure.



kropeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 14:32   #4188
Karolcia666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Tylko jest jedno ale i nikt o tym nie mówi. Cytat z legro:

Pełną zmianę na praktycznie dowolny kolor można uzyskać przy jasnych barwach oczu, jednak przy ciemnych oczach uzyskujemy efekt rozświetlenia oka i pogłębienie koloru, ewentualnie - nieznaczne zmiany barwy.

Wiecie co to oznacza? Jak ktoś ma ciemne oczy to może zapomnieć. I oni dobrze o tym wiedzą, że nie da się tego zrobić - żeby całkowicie zmienić kolor to nadruk musiałby być na całej powierzchni soczewki, czyli w środku (tam gdzie jest źrenica) soczewka byłaby kolorowa. A to by ograniczało/psuło widoczność - to tak, jakby patrzeć przez kolorowe okulary - widziany obraz będzie przekłamany kolorystycznie. A więc żeby widzieć normalnie, to nie można "pokolorować" soczewki w całości łącznie z miejscem, gdzie jest źrenica. A źrenica nigdy nie jest taka sama - jak jest dużo światła to się zmniejsza, jak mało to zwiększa - cudów nie ma. Niby dlaczego producenci kolorowych soczewek pozostawiają bezbarwny środek dla źrenicy? Przecież też mogliby produkować w całości zabarwione. Zamówicie sobie dowolny kolor w legro, ale to jest metoda na chybił-trafił i nie dla ciemnych oczu jak sami napisali. Warto więc przepłacać w stosunku do standardowych kolorowych soczewek i ryzykować, że kolor się nie spodoba? Dzięki, ale ja pozostanę przy swoich sprawdzonych soczewkach.
Karolcia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 13:15   #4189
spiderro
Raczkowanie
 
Avatar spiderro
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 30
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Karolcia666 Może i masz rację bo nie każdy może wykorzystać ofertę każdego sklepu w pełni, ale jak dla mnie to nie okłamują swoich klientów. Ja jestem zadowolona i tyle, ty nie musisz. Chociaż też nie każda się maluje czy korzysta z solarium . Nikt też Ci nie każe zmieniać koloru oczu. Sama decydujesz co i jakie wolisz. Osobiście z żadnych "drukowanych" soczewek nigdy nie byłam zadowolona.
Focus też robił pełne soczewki ale już nie robią ich, albo przynajmniej nie na Polskę. Teraz może trochę przepłacam, ale przynajmniej jestem zadowolona. A właśnie ja nic nie robiłam na "chybił-trafił" wysłałam im zdjęcia oczu i dobrali kolor trochę było tego dobierania ale jak dostałam soczewki to było już super .
spiderro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 13:43   #4190
Channthal
Przyczajenie
 
Avatar Channthal
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
GG do Channthal
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Hmn.. Dolly Black ? Wczoraj zamówiłam podobne soczewki (Avesome Black 15.00 mm).Wydaję mi się ,że to te same soczewki co Dolly Black tylko o zwiększonej średnicy DIA. Podobnież to jakiś nowy model.Zobaczymy.Miałam wątpliwości co do kupna tych soczewek ,ale los zdecydował za mnie.Tak to jest jak soczewka wypadnie człowiekowi w miejscu publicznym i zostanie uszkodzona.Teraz będą pytania "Alle ja kto ?!!! To soczewki wypadają". Otóż nie. Po prostu soczewka mnie troszkę uwierała i chciałam ją poprawić.No i poprawiłam.Nagle koleżanka zorientowała się ,że "coś czarnego" leży na płytkach.To była moja soczewka ..jeszcze cała.Nagle ktoś przeszedł po niej.Niepowiem ,zbulwersowałam się.Sięgam po nią.Była wysuszona. Lekkie dotknięcie soczewki,a ta się rozsypała.Amen. (Więc na przyszłość nie bawcie się soczewkami w miejscach publicznych).Teraz mam prośbe.Jeśli ktoś tutaj posiada ów model to chętnie zobaczyłabym realne zdjęcia tych soczewek ,bo mnie ciekawość zżera,a na soczewki troszkę muszę poczekać zważając ,że zamówiłam je w weekend ,a jeszcze warunki pogodowe nie są zbyt specjalne. o_o"
__________________
To śmierć tak boli, czy to tylko trzask w kręgosłupie ?
Channthal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 11:27   #4191
karolina_0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 48
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez yennefer2 Pokaż wiadomość
Wstaw zdjęcie
Ja jeszcze z niebieskimi u nich nie eksperymentowalam, nadal zamawiam brązowe i dlatego chętnie zobaczę Twoje soczewki
oki jak tylko bede miala troche wiecej czasu mysle ze w weekend to wstawie ale ty lepiej pozostan przy tych brazowych bo przy swoim naturalnym niebieskim nigdy nie znajdziesz ladniejszej soczewki

Cytat:
Napisane przez Karolcia666 Pokaż wiadomość
Tylko jest jedno ale i nikt o tym nie mówi. Cytat z legro:

Pełną zmianę na praktycznie dowolny kolor można uzyskać przy jasnych barwach oczu, jednak przy ciemnych oczach uzyskujemy efekt rozświetlenia oka i pogłębienie koloru, ewentualnie - nieznaczne zmiany barwy.

Wiecie co to oznacza? Jak ktoś ma ciemne oczy to może zapomnieć. I oni dobrze o tym wiedzą, że nie da się tego zrobić - żeby całkowicie zmienić kolor to nadruk musiałby być na całej powierzchni soczewki, czyli w środku (tam gdzie jest źrenica) soczewka byłaby kolorowa. A to by ograniczało/psuło widoczność - to tak, jakby patrzeć przez kolorowe okulary - widziany obraz będzie przekłamany kolorystycznie. A więc żeby widzieć normalnie, to nie można "pokolorować" soczewki w całości łącznie z miejscem, gdzie jest źrenica. A źrenica nigdy nie jest taka sama - jak jest dużo światła to się zmniejsza, jak mało to zwiększa - cudów nie ma. Niby dlaczego producenci kolorowych soczewek pozostawiają bezbarwny środek dla źrenicy? Przecież też mogliby produkować w całości zabarwione. Zamówicie sobie dowolny kolor w legro, ale to jest metoda na chybił-trafił i nie dla ciemnych oczu jak sami napisali. Warto więc przepłacać w stosunku do standardowych kolorowych soczewek i ryzykować, że kolor się nie spodoba? Dzięki, ale ja pozostanę przy swoich sprawdzonych soczewkach.
nie no jasne ze te soczewki ktore ja polecam sa dla dziewczyn o jasnych i srednio jasnych oczach i to nie prawda ze nikt o tym nie mowi bo po to sie do nich przysyla zdjecie naturalnej teczowki zeby mogli realnie ocenic co sie da a czego nie da z takim kolorem zrobic wiec jesli masz ciemne a chcesz jasne to nie jest tak ze wolisz tylko musisz sie ograniczyc do calkowicie kryjacych soczewek. a dla mnie te standardowe sa bardziej na chybil trafil. nigdy nie masz gwarancji ze ta uniwersalna krzywizna material z ktorych sa wykonane sie dopasuje i czy nie bd Cie uwierac a kolor okaze sie dokladnie taki jak na zdjeciu ale to tez zalezy kto czego szuka. ja od poczatku swoich poszukiwan szukalam naturalnie wygladajacego niebieskiego koloru i w koncu znalazlam to najbardziej naturalnie wygladajace soczewki a przy okazji rozswietlajace spojzenie a nie przygaszajace je jakie kiedykolwiek mialam i kiedykolwiek widzialam po roku sledzenia forum takze ja uwazam ze warto przeplacic a co do dziury to ja nie mam z nia problemu bo przy niewielkiej ilosci tego filtra wgl nie zauwazylam zmian w widzeniu
karolina_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 12:15   #4192
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Używał ktoś Freshlook one - day gray ? Mam zielone oczy i chce je rozjaśnić. Zastanawiam się czy to zmieniające soczewki czy podkreślające kolor oczu.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 19:08   #4193
ewcia1122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

witam, czy któraś z Was używała FOCUS SOFTCOLORS EVEGREEN?
ponieważ ja je noszę odkąd pamiętam, ale ich dostępność maleje już w każdym sklepie.. Mam jasno zielone oczy i te genialnie podkreślały kolor..
I tu pytanie, jakiś zamiennik do nich, jakieś inne kóre dają podobny efekt?
ewcia1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 21:00   #4194
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ewcia1122 Pokaż wiadomość
witam, czy któraś z Was używała FOCUS SOFTCOLORS EVEGREEN?
ponieważ ja je noszę odkąd pamiętam, ale ich dostępność maleje już w każdym sklepie.. Mam jasno zielone oczy i te genialnie podkreślały kolor..
I tu pytanie, jakiś zamiennik do nich, jakieś inne kóre dają podobny efekt?
Chyba je wycofano, żałuje, że nie zdążyłam przetestować.
Właśnie też szukam czegoś podobnego

Freshlook Dimension Sea Green przyciemniają a raczej dają głębszy kolor (mam ciemne zielone oczy), więc właściwie osiągam efekt odwrotny od założonego Ale są fajne i wygodne. Carribean aqua dają niemal ten sam kolor [ale może dlatego, że mam dość mocno napigmentowane, zielone oczy]

Acuvue testowałam chyba aquamarine, robią się turkusowe, bardzo podobne do tych sea green. Są też emerald green, może wypróbuje. A może i próbowałam i nie pamiętam

Ostatnio kupiłam I-Nux Innova vision Jade green - tragedia. Niewygodne, tańczące na oku a kolor jak seledynowy (green na zielonym oku). Poszły do kosza z miejsca.

I właściwie tyle. Nic co by rozjaśniło zielone oko...
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 13:14   #4195
ewcia1122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Dziękuję za odpowiedź.. Będę zmuszona testować je po kolei jak tak i szukać swojego zamiennika. Bardzo żałuję bo tamte dawały taki trawiasty, genialny efekt. Szkoda.
ewcia1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 14:16   #4196
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ewcia1122 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź.. Będę zmuszona testować je po kolei jak tak i szukać swojego zamiennika. Bardzo żałuję bo tamte dawały taki trawiasty, genialny efekt. Szkoda.
Jak piszesz to też żałuje Zacznij może od Acuvue, one wydają się być jaśniejsze od Freshlooków.
Przeglądałam wczoraj jakiś nowe soczewki firmy Zeiss i są jakieś zielone, dość drogie, ale nie znalazłam nic na ich temat w Internecie. Myślę jednak, że są tak samo beznadziejne jak i te Innova Vision.
Straszna jest ta "oferta" na rynku.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 10:00   #4197
ap-hope
Raczkowanie
 
Avatar ap-hope
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 69
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ewcia1122 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź.. Będę zmuszona testować je po kolei jak tak i szukać swojego zamiennika. Bardzo żałuję bo tamte dawały taki trawiasty, genialny efekt. Szkoda.
ewcia1122, dawaj znać, please! Ja ja wyhaczyłam jeszcze magazynowe zbiory i się obkupiłam na zaś tymi trawiastymi, ale powoli już zbliża się termin ważności ;(

Acuvue byłyby dobre, gdyby nie były na 2tyg.... z taką ceną troszkę mi nie odpowiadają
ap-hope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 10:49   #4198
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ap-hope Pokaż wiadomość
ewcia1122, dawaj znać, please! Ja ja wyhaczyłam jeszcze magazynowe zbiory i się obkupiłam na zaś tymi trawiastymi, ale powoli już zbliża się termin ważności ;(

Acuvue byłyby dobre, gdyby nie były na 2tyg.... z taką ceną troszkę mi nie odpowiadają
Mogłybyście wstawić zdjęcia bez i w tych soczewkach?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 15:34   #4199
ewcia1122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Mogłybyście wstawić zdjęcia bez i w tych soczewkach?
W tych evegreen? trawiastych?
to tak, bez: http://wd7.photoblog.pl/np4/201206/5A/125139976.jpg lub
http://wd7.photoblog.pl/np4/201208/71/130657416.jpg
z: http://wd4.photoblog.pl/np2/201301/3A/142566013.jpg
http://wd10.photoblog.pl/np5/201212/A0/140510679.jpg
z tych zapasow co mam bo poki co brak dostepu do jakiegos sensownego aparatu, ale kolor jest prawie identyczny jak na zdj

Ja wlasnie jeszcze wyszukalam ostatnia z dwoch sztuk paczek w ktorej jest 6 soczewek, wiec na 3 msc mam spokoj, o ile ktoras mi nie peknie czy cos.

A potem zaczynam maraton po zielonych przeroznych to bede dawac znac na biezaco

Edytowane przez ewcia1122
Czas edycji: 2013-01-29 o 15:42
ewcia1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 23:32   #4200
ap-hope
Raczkowanie
 
Avatar ap-hope
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 69
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Na szybciorka:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P170312_13.07a.jpg (13,7 KB, 147 załadowań)
ap-hope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-26 15:01:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.