Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-12, 14:15   #2821
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Soczewka freshlook Colorblends Brown na moim oku. Zdjęcie bez żadnych przeróbek komputerowych, oko bez makijażu. Fotki z bardzo bliska.
Soczewka w wersji demo czyli prezentacyjnej próbki. Z brzegu ma napis demo poza tym niczym nie różni się od normalnej.
Oceńcie sami, ja osobiście uważam że, oczekiwałam ciut więcej. Efekt taki nijaki. Tak to jednak wygląda z bardzo, bardzo bliska przy jasnym świetle, na żywo przyznam że, lepiej, im z wiekszej odległośći się patrzy i ciemniejsze śiwatło tym lepiej, jednak moim zdaniem to nie to. U każdego inaczej one wyglądają, a u mnie tak jak na zdjęciach.

Edytowane przez justina1985
Czas edycji: 2010-02-12 o 14:37
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 19:55   #2822
nnikka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 688
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

witam
właśnie zakupiłam ten zestaw na allegro
http://www.allegro.pl/item903736022_...yn_gratis.html

czy to dobry wybór?
jak dojdą to wkleje zdjecia

Edytowane przez nnikka
Czas edycji: 2010-02-12 o 19:57
nnikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 22:48   #2823
sylwia0002
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 151
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

.

Edytowane przez sylwia0002
Czas edycji: 2010-06-05 o 23:54
sylwia0002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 00:24   #2824
Oddycham
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 296
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Joa_Aga ja proszę więcej zdjęć !
Można prosić jakieś z daleka ?

Śliczny kolor !
Myślisz ,że by pokryły ciemno-zielone oczy (prawie brąz) ?
__________________




Chciałabym być Tobą ...wiesz ?
Oddycham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 14:20   #2825
ulcia116
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 3
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Ładny tamten brązik ale mi zależy na troche bardzeij ciemniejszym ma ktoś taki i ma niebieskie oczy prosze napiszcie!
ulcia116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 14:44   #2826
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ulcia116 Pokaż wiadomość
Ładny tamten brązik ale mi zależy na troche bardzeij ciemniejszym ma ktoś taki i ma niebieskie oczy prosze napiszcie!
Mi się freshlook brown nie podoba, dlatego nie kupię ich. Na zdjęciu widac że odcinają się namalowane pixele i widac cos nałożonego na oko. Źle się bym czuła tak wśród ludzi, żależy mi na perfekcji, nie wyobrażam sobie tego przy bardzo jasnym świetle w słoneczny letni dzień, widac to na foto, oczy mają wtedy dwa kolory, kiedy źrenica maleje...
Moje naturalne oczy to średnio jasny niebiesko-szary, na fotkach wyszły jak zielone, zalezy to od oświetlenia.

Veroniqe22 wklejała zdjęcia koloru Brown Expression i chyba one ciut lepiej wyglądaja niż freshlook, mają mniejsze dziury na źrenice i podobno są ciemniejsze, jednak ja się wstrzymuje z ich zakupem, moim zdaniem wszystko co ma dziurę na żrenicę i namalowane pixele wiąże sie z ryzykiem, że bedzie sztucznie wyglądać. Najbardziej naturalne kolorowe kontakty moim zdaniem to barwione tak jak Focus Softcolor podkreslające kolor jasnych oczu, nie mają dziur na źrenicę, nie zasłaniają naturalnej faktury oka. Szkoda, że w Polsce z takiego typu soczewek są tylko Focusy i to trzy kolory, dla przykładu w Anglii można dostać także odcienie brązów, które podejrzewam na piwnych i ciemno zielonych oczach mogą dać brąz.


Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy na rynku są dostępne jakieś kolorowe soczewki kontaktowe z krzywizną 8.7 i ewentualnie średnicą większą, niż 14 mm? Miałam 8.6 i pływały mi po oku - raz założyłam i wyrzuciłam, bo nie dało się tego nosić. Googluję i niczego takiego nie mogę znaleźć. Mogą być zerówki.
Co masz na myśli pisząc, że pływała po oku? Ja mam również krzywiznę 8,7 a jak mam na oku Freshlook 8,6 i ciut mocniej zacisnę powiekę zamykając oko a potem je otworze to widze jak soczewka pływa po oku i wraca na swoje miejsce, czy to jest normalne? Czy ktoś miałas tak samo?I czy to jest prawidłowe?

Edytowane przez justina1985
Czas edycji: 2010-02-14 o 15:13
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 22:32   #2827
Darin
Rozeznanie
 
Avatar Darin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 984
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ulcia116 Pokaż wiadomość
Ładny tamten brązik ale mi zależy na troche bardzeij ciemniejszym ma ktoś taki i ma niebieskie oczy prosze napiszcie!

Zdecydowałam się na Expressions Brown zakup z allegro. Dotarły w piątek a tak prezentują się na niebieskich oczach:
1. Mój naturalny kolor
2. W dziennym świetle bez lampy
3. Z bliska z lampą
4. Z daleka z lampą

Szczerze mówiąc komfort noszenia jest średni ale miałam je ubrane dopiero jeden raz i może to kwestia przyzwyczajenia oka do soczewki bo już dawno żadnych nie nosiłam. Cały czas czuję je na oku i ponieważ otwór na źrenicę jest mały czasami kolor nachodzi na pole widzenia.
__________________
"Poczuj mój wdzięk, mój wdzięk
mą wiarę - w każdą część ... "
Darin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-15, 22:57   #2828
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Darin bardzo łądnie, jesli masz naturalne niebieskie oczy to super. Zdecydowanie lepiej niż na moich oczach Freshlook brown. Co do wygody to Freshlook sa b. nie wygodne, mam porownanie z innymi podkreślającymi kolor soczewkami i freshlook są mało komfortowe, czuje je, słabo widać i ogólnie nie moge o nich zapomnieć, że mam je w oku.
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 18:03   #2829
nnikka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 688
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

dzisiaj dotarły moje soczewkii powiem ze jestem bardzo zadowolona

1 zdjecie naturalny kolor(widać troche przekrwione,ale zdejmowałam soczewke do zdjecia i tak wyszło)
2 vision science kolor hazel(piwny)-zdjęcie robione z lampą przy sztucznym swietle z bardzo bliska

Edytowane przez nnikka
Czas edycji: 2010-02-16 o 19:53
nnikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 18:18   #2830
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Bardzo ładnie, wygodne są?
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 19:04   #2831
nnikka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 688
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie, wygodne są?
nie wiem czy to pytanie do mnie
jesli tak to powiem ze mam je dopiero dwie godziny w oczach a to w sumie za mało zeby wydawac opinie
przez pół godziny po załozeniu czulam pewien dyskomfort i co jakis czas na chwilke zamglony obraz
teraz nie czuje już prawie nic-prawie bo jednak mam wrazenie że cos jest w tym oku-musze sie przyzwyczaic chyba

i zapomniałam jeszcze napisac ze ta dziura dla mojej zrenicy jest idealna-nawet przy mega jasnym swietle kiedy zrenice sie zwężają nie wychodzi bokami naturalny kolor

Edytowane przez nnikka
Czas edycji: 2010-02-16 o 21:44
nnikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 20:01   #2832
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Do Ciebie Dziękuję
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 11:50   #2833
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

bardzo ładny ciepły brązik, zrobiłas zdjęcie z bliska i nie widać dziur Nie to co u mnie, może ja mam bardzo małe źrenice, ale różnica miedzy moimi a Twoimi fotkami z tej samej odległosci jest kolosalna...Może to tez zalezy od soczewek.

Najwygodniejsze dla mnie to focus softcolor, nic nie czuć, w kilka chwil po założeniu o nich zapominam, mogę nosić jej kilkanaście godzin i zdejmuje tylko dlatego, że kiedys trzeba a nie dlatego że boli mnie oko itp, co podobno zdarza się przy noszeniu seczewek.

Edytowane przez justina1985
Czas edycji: 2010-02-17 o 11:51
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 12:32   #2834
butterfly_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nnikka Pokaż wiadomość
dzisiaj dotarły moje soczewkii powiem ze jestem bardzo zadowolona

1 zdjecie naturalny kolor(widać troche przekrwione,ale zdejmowałam soczewke do zdjecia i tak wyszło)
2 vision science kolor hazel(piwny)-zdjęcie robione z lampą przy sztucznym swietle z bardzo bliska

DZIEWCZYNYYY POMOCY gdzie ja te expressiony moge kupic? nigdzie ich nie moge dorwac wrrr

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

ajjjj przeporaszam pomylilam sie :P mialam zacytowac wypowiedz DARIN chodzi mi o te brazowe cooper vision co ma na zdj sa piekne a ja nie wiem skad je wziasc :/
butterfly_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 15:02   #2835
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

zobacz tu lensa.pl oraz tu http://www.allegro.pl/item890657798_...pervision.html

Edytowane przez justina1985
Czas edycji: 2010-02-17 o 15:08
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 21:49   #2836
nnikka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 688
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez justina1985 Pokaż wiadomość
bardzo ładny ciepły brązik, zrobiłas zdjęcie z bliska i nie widać dziur Nie to co u mnie, może ja mam bardzo małe źrenice, ale różnica miedzy moimi a Twoimi fotkami z tej samej odległosci jest kolosalna...Może to tez zalezy od soczewek.

Najwygodniejsze dla mnie to focus softcolor, nic nie czuć, w kilka chwil po założeniu o nich zapominam, mogę nosić jej kilkanaście godzin i zdejmuje tylko dlatego, że kiedys trzeba a nie dlatego że boli mnie oko itp, co podobno zdarza się przy noszeniu seczewek.
ja tez mam małe zrenice tzn.normalnie w dzień moja tęczówka jest duża a zrenica wielkości no nie wiem-np.słoneczka z najnowszej wersji gg bez promyków(kolezanka tak to okresliła i musiałam to napisać)

to moje pierwsze soczewki dlatego nie mam porównania do innych ale uważam ze są wygodne bo dziś nosiłam je 12 godzin w pracy i nie czułam juz tego dyskomfortu co wczoraj zaraz po nałozeniu
dzis były praktycznie niewyczuwalne(jeden raz mnie zamgliło)
poza tym jak sie uważnie przyjzałam to ta "dziurka" jest bardzo mała tak jakby dopasowana do zrenicy przy ostrym swietle
to zdjecie z soczewka zrobiłam z odległosci ok.20cm od obiektywu aparatu
wydaje mi sie że prezentowana przez Ciebie soczewka w wersji demo ma tylko przyblizyc kololor jaki uzyskasz na oku

Edytowane przez nnikka
Czas edycji: 2010-02-17 o 22:07
nnikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 22:24   #2837
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Soczewka Demo jest identyczna jak soczewka do kupienia w sklepie. Jest po to żeby okulista nauczył Cię zakładać soczewki, dobrał kolor i żebyś mogła zamówic konkretne, a żeby nie było za dobrze to ma napis demo tak żeby nie można było ich nosić na codzień i żeby służyła jedynie do przymiarki. Dlatego okuliści często nie pozwalają zabierać ich ze soba do domu, jedynie przymierzyć popatrzeć i wyrzucić. Soczewka demo musi mieć identyczny kolor jak ta do sprzedaży, to tak samo jak z próbkami kremów, balsamów i szamponów, które dołączane są do gazet

Tutaj przykładowe zdjęcia z sieci, freshlook colorblends brown, wygląda to podobnie jak u mnie.

Edytowane przez justina1985
Czas edycji: 2010-02-17 o 22:31
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 23:09   #2838
nnikka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 688
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez justina1985 Pokaż wiadomość
Soczewka Demo jest identyczna jak soczewka do kupienia w sklepie. Jest po to żeby okulista nauczył Cię zakładać soczewki, dobrał kolor i żebyś mogła zamówic konkretne, a żeby nie było za dobrze to ma napis demo tak żeby nie można było ich nosić na codzień i żeby służyła jedynie do przymiarki. Dlatego okuliści często nie pozwalają zabierać ich ze soba do domu, jedynie przymierzyć popatrzeć i wyrzucić. Soczewka demo musi mieć identyczny kolor jak ta do sprzedaży, to tak samo jak z próbkami kremów, balsamów i szamponów, które dołączane są do gazet

Tutaj przykładowe zdjęcia z sieci, freshlook colorblends brown, wygląda to podobnie jak u mnie.
rozumiem-dlatego ciesze sie w sumie ze zakupiłam soczewki w ciemno na allegro
przynajmniej maja idealne krycie
kolor który prezentujesz jest ładny,stonowany i naturalny ale nie podobaja mi sie te przeswity naturalnego koloru oka i duza dziura
nie kupiłabym ich po takim tescie
nnikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 08:57   #2839
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Własnie o to mi chodzi, widać prześwity, dziure i ogólnie łatwo zobaczyć,że to nie jest naturalne oko. W przeciwieństwie do Focusów softcolor, one pokrywają całe oko, nie mają narysowanego wzoru tylko całe są zabarwione, mimo, że kolor może wydawać się zbyt nasycony i budzić podejrzenia to nawet z odległosći kilkunastu cm nie można zauważyc , że to soczewka, mój chłopak powiedział kiedyś do mnie że, ładnie dziś wyglądam i mam piękne oczy takie niebieskie i zdradził mnie dopiero mój uśmiech Wieczorem przy średnio jasnym oświetleniu przez kilka godzin nie widział soczewki, nawet z bliska był pod wrażeniem, że tak naturalnie one wyglądają po tym jak widział mnie w freshlook prezentowanym wyżej co bardzo mu sie nie podobało.

Postaram się niebawem wkleić fotki Focus Softcolor.

Edytowane przez justina1985
Czas edycji: 2010-02-18 o 08:59
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 17:21   #2840
Gladys
Rozeznanie
 
Avatar Gladys
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Hiszpania/Gibraltar
Wiadomości: 893
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

A czy miał ktoś soczewki ColorNova lub CalaView? Jaka jest o nich opinia??
__________________
ZOBACZ MÓJ INSTAGRAM
Gladys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 18:24   #2841
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Gladys Pokaż wiadomość
A czy miał ktoś soczewki ColorNova lub CalaView? Jaka jest o nich opinia??
Przejrzyj kilka ostatnich stron, niedawno ktoś się wypowiadał na temat CalaView
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 18:31   #2842
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Moje Focusy Softcolor. Niebieskie, bez dziur, całe barwione, z początku bałam się, żę będę przez nie widzieć na niebiesko, ale nie ma żadnej róznicy oko z soczewką widzi w tych samych barwach co oko bez niej. Jak dla mnie mega naturalnie.

Edytowane przez justina1985
Czas edycji: 2010-02-18 o 18:34
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 18:44   #2843
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Piękne Miałam je kiedyś, ale u mnie rezultat nie był taki ładny i jasny Wypróbuj tez kiedyś Aqua, mój ulubiony kolor z tych 3
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 18:46   #2844
Joa_Aga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 78
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Oddycham Pokaż wiadomość
Myślisz ,że by pokryły ciemno-zielone oczy (prawie brąz) ?

Nie wiem, moje są ciemniejsze niż te soczewki, ale wpadają w szary / morski odcień a nie w brąz, więc trudno mi określić. Na pewno ten nowy odcień ma mniejszą dziurę na źrenicę niż stare odcienie (mam w domu CB Honey i one mają większą). Zdjęcie z większej odległości.
Joa_Aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 19:39   #2845
beut
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

W prawdzie brązowe soczewki Pretty Hazel - ColourVUE są bardzo fajne, i mimo mojego niebieskiego koloru oczu pokrywają całe oko, to jednak brązowy kolor oczu mi nie pasuje. Gdzieś przeczytałem, że są takie soczewki, które pogłębiają kolor oczu. Czy mógłby ktoś mi napisać jak one się nazywają i ew. podać do nich fotki? Z góry dziękuję
beut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 20:13   #2846
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Podkreślające dostępne w Polsce:
Focus softcolors
Acuvue enhancers
Expressions accents
Freshlook dimensions (generalnie bardziej kryjące)
Przejrzyj lub przeszukaj temat, zdjęcia większości były postowane.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 21:50   #2847
nnikka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 688
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez justina1985 Pokaż wiadomość
Moje Focusy Softcolor. Niebieskie, bez dziur, całe barwione, z początku bałam się, żę będę przez nie widzieć na niebiesko, ale nie ma żadnej róznicy oko z soczewką widzi w tych samych barwach co oko bez niej. Jak dla mnie mega naturalnie.
naprawde sliczneoczy jak marzeniew nich twoje oko wyglada naprawde lepiej
bo te które wkleiłas wczesniej to jakas pomyłka

Edytowane przez nnikka
Czas edycji: 2010-02-18 o 21:51
nnikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 22:29   #2848
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez justina1985 Pokaż wiadomość
Moje Focusy Softcolor. Niebieskie, bez dziur, całe barwione, z początku bałam się, żę będę przez nie widzieć na niebiesko, ale nie ma żadnej róznicy oko z soczewką widzi w tych samych barwach co oko bez niej. Jak dla mnie mega naturalnie.
Naprawdę jestem pod wrażeniem-naturalny efekt, a jaki piękny kolor! To Royal Blue, prawda?
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 09:51   #2849
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Dziewczyny, dziękuję! Mi tez sie wydaje, że wyglądają mega naturalnie, nic się nie odcina i nie prześwituje. Jesli chodzi o jasnosć, to sa tak jasne bo zdjęcia są z lampą, na żywo są ciut ciemniejsze.
Tak, to rotal blue. Chce spróbować jescze koloru Aqua, jest jaśniejszy.

Jazzlyn, podałaś nazwy soczewek podkreślających dostepnych w PL, nie wszystkie soczewki podkreslające są takie same.
Focus softcolors Jedyne w polsce soczewki barwione bez dziur, efekt jak wyżej u mnie, nie do odróznienia.

Pozostałe maja namalowany wzór i dziurę:
Acuvue enhancers
Expressions accents
Freshlook dimensions (generalnie bardziej kryjące)



Wczoraj nosiłam Focus Softcolor kilkanaście godzin i z racji mojego suchego oka po kilku godzinach przy komputerze pojawił się lekki dyskomfort, ale nawet bez soczewki często czuję pieczenie z braku łez. Od okulisty dowiedziałam się, że to objawy suchego oka, w takim przypadku najbardziej wskazane są soczewki z mała ilością wody( ok. 30%), te jednak przepuszczaja mniej tlenu.

Edytowane przez justina1985
Czas edycji: 2010-02-19 o 10:06
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 17:43   #2850
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez justina1985 Pokaż wiadomość
Pozostałe maja namalowany wzór i dziurę:
Acuvue enhancers
Expressions accents
Freshlook dimensions (generalnie bardziej kryjące)
Acuvue enhancers akurat nie mają ani wzoru ani dziur, wyglądają jak softcolors pod tym względem.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-26 15:01:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:59.