Kiedy ostatni raz czułyście się wyjątkowo kobiece? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-08, 13:45   #91
burrito_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 302
GG do burrito_
Dot.: Kiedy ostatni raz czułyście się WYJĄTKOWO kobiece?

Kiedy mój Tż wczoraj powiedział do mnie kocico
Poza tym ostatnio schudłam 5 kg i czuje się strasznie niekobieco z tego powodu. Teraz daję z siebie wszystko żeby wrócić do poprzedniego stanu
burrito_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 14:07   #92
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Kiedy ostatni raz czułyście się WYJĄTKOWO kobiece?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
A jak dla mnie po prostu nie można brać poważnie tego, co piszesz.
To nie bierz.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 14:22   #93
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Kiedy ostatni raz czułyście się wyjątkowo kobiece?

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Kiedy pomalowałam paznokcie u stóp na burdelowy czerwony. Zadziałało, lol.

Ja mam tak samo.
Coś w tym jest... Ogólnie paznokcie u nóg muszę mieć pomalowane cały rok- takie małe zboczenie Inaczej czuję się jak facet!

A czerwień u rąk jest dla mnie "odświętna". Nie używam jej cały czas. Tylko jak chcę się poczuć dla kogoś/na jakąś okazję specjalnie kobiecą.

Może wydziwiam, ale czerwień na paznokciach tylko na szczególne okazje
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 14:45   #94
kotnaplocie
Raczkowanie
 
Avatar kotnaplocie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Mondello
Wiadomości: 324
Dot.: Kiedy ostatni raz czułyście się wyjątkowo kobiece?

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
no ja tam nie wiem - nie czułam się jakoś hiper kobieco ryjąc ziemię na wykopaliskach na 20 cm w dół sztychówką, oblana potem i oblepiona błotem co nie oznacza, że nie czułam się fajnie - ale mimo wszystko, szczytem kobiecości to nie było
A wiesz, ze ja mam odwrotnie. Wlasnie na wykopaliskach, brudna, spocona, zmeczona i z obolalym kregoslupem czuje sie bardzo kobieco. Z rozczochranym warkoczem siegajacym do ziemi czuje sie super. Z otartymi kolanami, bluzka wyprana w reku i bez mozliwosci prasowania czuje sie idealnie. W jakichs luznych, uszytych przeze mnie ubraniach, ewentualnie wieczorem w jakichs letnich sukienkach czuje sie niesamowicie kobieco. W ogole, nawet lazac po dzungli, cwiczac ostro na silowni czy dokads biegnac czuje sie super kobieco.

Natomiast w sytuacji, kiedy musze byc elegancko ubrana Europejka z klasa, kiedy mam na sobie jakies dziwne, czarne ciuchy, rajstopy, ktore podarlam przy wkladaniu, bo chcialam wczesniej obciac paynokcie, twarz wymeczona przez kosmetyczke, ktora szorowala mnie jakims piachem i probowala powyrywac mi brwi i na koncu wypacykowana makijazem, ktory roztarlam po calej twarzy, bo o nim zapomnialam, i teraz mam sliwe na oku i szminke na policzku. Oj, wtedy kompletnie nie czuje sie kobieco.

Nie czuje sie tez kobieco, kiedy tematy schodza na dzieci, okres i takie tam. Nie miesiaczkuje, nie moge miec dzieci i troche sie podzas takich rozmow czuje wyobcowana.
kotnaplocie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 17:18   #95
patrysiowa_
Zakorzenienie
 
Avatar patrysiowa_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 25 563
Dot.: Kiedy ostatni raz czułyście się wyjątkowo kobiece?

Cytat:
Napisane przez hardgirl123 Pokaż wiadomość
w trakcie okresu czuję się kobieco że HEJ
o tak
__________________
mogę mieć świat u stóp, ja nie przypuszczam - ja to wiem
mogę mieć takie życie, jaki inni mają sen!
patrysiowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 17:52   #96
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Kiedy ostatni raz czułyście się wyjątkowo kobiece?

kobieco czuję się ... praktycznie zawsze i akurat nie ma znaczenia, czy mam wysokie szpilki (nie lubię i rzadko noszę) i obcisłą sukienkę, czy może płaskie buty i golf ;] kumpel z uczelni którego byłam niespełnioną miłością , powiedział mi kiedyś, że zwrócił na mnie uwagę na uczelni właśnie dlatego, że mam prowokujące spojrzenie, zmysłowo zakręcam loka i ciekawie się poruszam ale nad tym nie panuję, chociaż lubię przyciągać spojrzenia, to chyba trzeba mieć we krwi
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 18:09   #97
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: Kiedy ostatni raz czułyście się wyjątkowo kobiece?

Podsumowując post kotanapłocie (świetni nick ) - prawdziwa kobieta, świadoma swojej tożsamości, osobowości, charakteru, seksapilu i siły ZAWSZE będzie Wyjątkowo Kobieca. Czy upaprana po czubek nosa w błocie, czy napakowana po noszeniu pustaków podczas budowy domu (jak ja ), czy spocona i śmierdząca... czy też wymalowana, pięknie ubrana i wypachniona - zawsze WYJĄTKOWO KOBIECA.

Natomiast, jak to mój tata mówi: "Cimcia balkonowa" - która chodzi ze wzrokiem wbitym w chodnik, boi się spojrzeć na ludzi, boi się swojego ciała, ma niskie poczucie własnej wartości, nie potrafi o siebie walczyć w żadnej dziedzinie życia - będzie zawsze po prostu KOBIECA, z racji tego, że kobietą jest.

Niestety, czy się ze mną zgodzicie czy nie - znam takie kobiety, które są tak zakompleksione, że aż WSTYDZĄ się bycia kobietą... czują się nijakie - jak hermafrodyty, albo nawet jak bezpłciowe. Jest to cholernie przykre, bo ja z poczucia kobiecości czerpię niesamowitą frajdę - w każdej sytuacji. Nawet jak kładę fugę na balkonie czy przysłowiowo przybijam sobie gwóźdź.
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-08, 18:22   #98
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Kiedy ostatni raz czułyście się wyjątkowo kobiece?

Eos możemy darować sobie te wszystkie urocze maryanny i inne pierdółki. 'Mój drogi' mogłam do Ciebie mówić tylko wierszem w wątku zdaje się o potrzebach mężczyzn. Poza tym ani Ty mi drogi ani ja Tobie urocza.
To żadna zaczepka, średnio inteligentny człowiek woli wiedzieć z kim rozmawia zanim rzuci jakimś argumentem. Z idiotą nigdy nie warto rozmawiać na poważnie tak już jest. A co do mojej nadzieji-im mniej głupich kobiet o szkodliwych poglądach tym lepiej
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 19:07   #99
sssouzie
Raczkowanie
 
Avatar sssouzie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z rozbiegu
Wiadomości: 184
Dot.: Kiedy ostatni raz czułyście się wyjątkowo kobiece?

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
no ja tam nie wiem - nie czułam się jakoś hiper kobieco ryjąc ziemię na wykopaliskach na 20 cm w dół sztychówką, oblana potem i oblepiona błotem co nie oznacza, że nie czułam się fajnie - ale mimo wszystko, szczytem kobiecości to nie było
a ja właśnie paradoksalnie na wykopaliskach czułam się bardzo kobieco.


-gorąc przeraźliwy, koszulki na ramiączka i komentarz znaczącej dla mnie osoby: "to popracujemy na zmianę, raz ja a raz ty. jak będzie twoja kolej to ja postawię leżaczek a ty się schylaj, schylaj" oczywiście, że dostał piachem z szufli
- nie mogłam zgarnąć ubitej ziemi z hałdy przy zasypywaniu wykopu, jakoś tak wyjątkowo. doktor przez chwilę obserwował moje zmagania, po czym bez słowa podszedł i kopał za mnie, podrzucając ziemię prosto na moją łopatę. bez słowa, ale było to zrobione tak bez jakiegokolwiek negatywnego przesłania, i tak uroczo, że się czułam..no właśnie jak któraś z was już wspomniała, gdy nie może otworzyć zwykłego słoika

- wieczorne potańcówki i przytulańce wreszcie wykąpani i najedzeni. (i napici)

no właśnie! kobieco się czuję w sukience / spódnicy z kieliszkiem wina w dłoni. kobieco się czuję po wieczornej kąpieli, otuliwszy się balsamem i chodząc nago po domu czekając aż się wchłonie; do tego dobra muzyka, wino, przyćmione światło. mam ten luksus, że mieszkam sama
oczywiście, mężczyźni sprawiają, że czuję się kobieca. nie trzeba słów. wystarczy spojrzenie. kobieco się czuję malując rzęsy; cały makijaż jest stricte kobiecym rytuałem, ale rzęsy
kobieco się czuję gdy przymierzam piętnastą z kolei bluzkę, nie mogąc się zdecydować, w której mi najlepiej. a w gruncie rzeczy wszystkie które przymierzam są na jedno kopyto
kobieco się czuję tuż przed okresem. wszystko się układa jak trzeba i pociąg do mężczyzn też znacząco wzrasta...
hmmm.

niesamowicie kobieco się czułam jakiś czas temu opatrując ranę mojego mężczyzny. jakoś sobie nie mógł dać rady. kobiece dłonie są jednak sprawniejsze. no nie przeczę, mężczyzna też potrafi mieć sprawne

a najbardziej kobieco...gdy zasypiam zmęczona w ramionach zmęczonego mężczyzny. gdy wtula swoją twarz w moje włosy, wgarnąwszy mnie w swoje barki. wtedy się czuję kobieca, delikatna, i osłaniana od wszelkich nieistotnych w danym momencie spraw.

i wcale nie jest tak, że moje poczucie kobiecości jest całkiem uzależnione od mężczyzn. bo kobietą jestem i czuję się na co dzień. ale przy mężczyźnie szczególnie - bo na co dzień muszę sama sprostać przestawieniu mebla, przytarganiu drewna, rozpalaniu w kominku, przeczyszczeniu zlewu i wielu innym czynnościom, których nie zrobi nikt za mnie.
doceniam więc chwile, gdy jest przy mnie mężczyzna i weźmie pewne sprawy w swoje ręce, a ja mogę być po prostu tylko obok i poczuć, że robi to dla mnie
__________________
last night i felt like crying
right now i'm sick of living
but i'm going to keep on trying.
sssouzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 19:22   #100
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Kiedy ostatni raz czułyście się wyjątkowo kobiece?

Cytat:
Napisane przez sssouzie Pokaż wiadomość


a ja właśnie paradoksalnie na wykopaliskach czułam się bardzo kobieco.


-gorąc przeraźliwy, koszulki na ramiączka i komentarz znaczącej dla mnie osoby: "to popracujemy na zmianę, raz ja a raz ty. jak będzie twoja kolej to ja postawię leżaczek a ty się schylaj, schylaj" oczywiście, że dostał piachem z szufli
- nie mogłam zgarnąć ubitej ziemi z hałdy przy zasypywaniu wykopu, jakoś tak wyjątkowo. doktor przez chwilę obserwował moje zmagania, po czym bez słowa podszedł i kopał za mnie, podrzucając ziemię prosto na moją łopatę. bez słowa, ale było to zrobione tak bez jakiegokolwiek negatywnego przesłania, i tak uroczo, że się czułam..no właśnie jak któraś z was już wspomniała, gdy nie może otworzyć zwykłego słoika

- wieczorne potańcówki i przytulańce wreszcie wykąpani i najedzeni. (i napici)
Wykopy... temat rzeka Żeby było w temacie, podam jeden przykład, czemu wtedy nie czuję się jakoś nadzwyczajnie kobieco. Na moich pierwszych wykopach na moment zasypywania hałdy na duuużym odcinku (jednym z 3) trafiłam na grupkę bodajżę 5 facetów. Byłam tam ja i tych 5 gości. Myślę sobie - kop kobieto żeby siary nie było i mówienia, że baba to słaba i się opieprza. No nie chciałam wyjść na łajzę Więc podkręciłam sobie tempo. Faceci, widząc, że takie niepozorne chuchro zapindala z łopatą jak ta lala, jeszcze szybciej, no bo przecież jak to tak, żeby kobieta im miała wstydu narobić?! Ja, starając im się znów dorównać, kopałam jeszcze szybciej.... Efekt był taki, że nie robiliśmy sobie żadnych przerw, machaliśmy łopatami jak ostatnie oszołomy i skończyliśmy zasypywać swój odcinek grubo przed pozostałymi grupami I co tu dużo mówić - zyskałam od facetów szacunek, ale nie nazwałabym tego podziwem dla mojej ekstra kobiecości w tym momencie.

Cytat:
Napisane przez sssouzie Pokaż wiadomość

a najbardziej kobieco...gdy zasypiam zmęczona w ramionach zmęczonego mężczyzny. gdy wtula swoją twarz w moje włosy, wgarnąwszy mnie w swoje barki. wtedy się czuję kobieca, delikatna, i osłaniana od wszelkich nieistotnych w danym momencie spraw.

a to tak kochana, bezpieczna, 'zaopiekowana'.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 20:12   #101
sssouzie
Raczkowanie
 
Avatar sssouzie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z rozbiegu
Wiadomości: 184
Dot.: Kiedy ostatni raz czułyście się wyjątkowo kobiece?

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
I co tu dużo mówić - zyskałam od facetów szacunek, ale nie nazwałabym tego podziwem dla mojej ekstra kobiecości w tym momencie.
mój dobry kolega z wykopalisk: "eh ty. jak to z tobą jest? na wykopaliskach zapieprzasz z tym szpadlem często lepiej od niejednego chłopa, a za chwilę pierdoło potrafisz się potknąć o własne nogi, poparzyć łapy czajnikiem, bo co nie wiedziałaś że czajnik bywa gorący? wołać o pomoc z odkręceniem słoika ?"
-"ty naprawdę nic z kobiety nie pojmujesz. bo to tak: w każdej kobiecie ścierają się ze sobą dwa bieguny: subtelna niewiasta i władcza emancypantka! i dopóki tego nie zrozumiesz- będziesz miał tak samo głupią minę w momencie gdy dostaniesz solidnego kopniaka na odwal od kruchej kobiety, która nie jest zainteresowana twoimi umizgami"
(to było nawiązanie do sytuacjiteż na wykopaliskach, gdy na moich oczach próbował "uwieść" naszą delikatną z pozoru koleżankę)



Salix - zaopiekowana....tak to właśnie TO!
__________________
last night i felt like crying
right now i'm sick of living
but i'm going to keep on trying.
sssouzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-08, 20:39   #102
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Kiedy ostatni raz czułyście się wyjątkowo kobiece?

Cytat:
Napisane przez sssouzie Pokaż wiadomość

mój dobry kolega z wykopalisk: "eh ty. jak to z tobą jest? na wykopaliskach zapieprzasz z tym szpadlem często lepiej od niejednego chłopa, a za chwilę pierdoło potrafisz się potknąć o własne nogi, poparzyć łapy czajnikiem, bo co nie wiedziałaś że czajnik bywa gorący? wołać o pomoc z odkręceniem słoika ?"
szpadel Wrocław?

Cytat:
Napisane przez sssouzie Pokaż wiadomość

-"ty naprawdę nic z kobiety nie pojmujesz. bo to tak: w każdej kobiecie ścierają się ze sobą dwa bieguny: subtelna niewiasta i władcza emancypantka! i dopóki tego nie zrozumiesz- będziesz miał tak samo głupią minę w momencie gdy dostaniesz solidnego kopniaka na odwal od kruchej kobiety, która nie jest zainteresowana twoimi umizgami"
(to było nawiązanie do sytuacjiteż na wykopaliskach, gdy na moich oczach próbował "uwieść" naszą delikatną z pozoru koleżankę)

coś w tym jest
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 22:19   #103
sssouzie
Raczkowanie
 
Avatar sssouzie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z rozbiegu
Wiadomości: 184
Dot.: Kiedy ostatni raz czułyście się wyjątkowo kobiece?

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
szpadel Wrocław?
a nie
- stolyca
tak się zaczęłam zastanawiać, ale nie wiedziałam, że słowo to można z Wrocławiem powiązać?hmm?
__________________
last night i felt like crying
right now i'm sick of living
but i'm going to keep on trying.

Edytowane przez sssouzie
Czas edycji: 2012-03-08 o 22:22
sssouzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 11:03   #104
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Kiedy ostatni raz czułyście się wyjątkowo kobiece?

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
Eos możemy darować sobie te wszystkie urocze maryanny i inne pierdółki. 'Mój drogi' mogłam do Ciebie mówić tylko wierszem w wątku zdaje się o potrzebach mężczyzn. Poza tym ani Ty mi drogi ani ja Tobie urocza.
To żadna zaczepka, średnio inteligentny człowiek woli wiedzieć z kim rozmawia zanim rzuci jakimś argumentem. Z idiotą nigdy nie warto rozmawiać na poważnie tak już jest. A co do mojej nadzieji-im mniej głupich kobiet o szkodliwych poglądach tym lepiej
Mam Ci odpowiedzieć i dać Doris kolejny argument, aby moich słów nie traktowała poważnie, czy też Cię olać i narazić się na kolejne ataki, że nie odpowiadam?
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 11:06   #105
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Kiedy ostatni raz czułyście się wyjątkowo kobiece?

Cytat:
Napisane przez sssouzie Pokaż wiadomość


a nie
- stolyca
tak się zaczęłam zastanawiać, ale nie wiedziałam, że słowo to można z Wrocławiem powiązać?hmm?
byłam 2x na wykopach z ludźmi z Wrocławia, oni używali tego słowa w przeciwieństwie do nas, Krakusów - myślałam, że to może taki regionalizm, ale wychodzi deko na odwrót niż zakładałam
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 16:50   #106
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Kiedy ostatni raz czułyście się wyjątkowo kobiece?

Cytat:
Napisane przez Kaja-ja Pokaż wiadomość
Podsumowując post kotanapłocie (świetni nick ) - prawdziwa kobieta, świadoma swojej tożsamości, osobowości, charakteru, seksapilu i siły ZAWSZE będzie Wyjątkowo Kobieca. Czy upaprana po czubek nosa w błocie, czy napakowana po noszeniu pustaków podczas budowy domu (jak ja ), czy spocona i śmierdząca... czy też wymalowana, pięknie ubrana i wypachniona - zawsze WYJĄTKOWO KOBIECA.

Natomiast, jak to mój tata mówi: "Cimcia balkonowa" - która chodzi ze wzrokiem wbitym w chodnik, boi się spojrzeć na ludzi, boi się swojego ciała, ma niskie poczucie własnej wartości, nie potrafi o siebie walczyć w żadnej dziedzinie życia - będzie zawsze po prostu KOBIECA, z racji tego, że kobietą jest.

Niestety, czy się ze mną zgodzicie czy nie - znam takie kobiety, które są tak zakompleksione, że aż WSTYDZĄ się bycia kobietą... czują się nijakie - jak hermafrodyty, albo nawet jak bezpłciowe. Jest to cholernie przykre, bo ja z poczucia kobiecości czerpię niesamowitą frajdę - w każdej sytuacji. Nawet jak kładę fugę na balkonie czy przysłowiowo przybijam sobie gwóźdź.
ja się zgadzam
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 18:34   #107
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Kiedy ostatni raz czułyście się wyjątkowo kobiece?

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Mam Ci odpowiedzieć i dać Doris kolejny argument, aby moich słów nie traktowała poważnie, czy też Cię olać i narazić się na kolejne ataki, że nie odpowiadam?
Nie odpowiadaj bo ja nie mam ochoty na rozmowy z Tobą
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 19:40   #108
sssouzie
Raczkowanie
 
Avatar sssouzie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z rozbiegu
Wiadomości: 184
Dot.: Kiedy ostatni raz czułyście się wyjątkowo kobiece?

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
byłam 2x na wykopach z ludźmi z Wrocławia, oni używali tego słowa w przeciwieństwie do nas, Krakusów - myślałam, że to może taki regionalizm, ale wychodzi deko na odwrót niż zakładałam
no , o Was Krakusach legendy przecie krążą
__________________
last night i felt like crying
right now i'm sick of living
but i'm going to keep on trying.
sssouzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 23:39   #109
bosky_Roman
Rozeznanie
 
Avatar bosky_Roman
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 935
Dot.: Kiedy ostatni raz czułyście się wyjątkowo kobiece?

Na szczęście nigdy nie czułem się kobieco, ale raz wyjątkowo chyba byłem bardzo blisko tegoż stanu.
Otóż dobre kilka lat temu byłem na jakiejś rodzinnej uroczystości w restauracji. Wtedy miałem włosy gdzieś do pach, oczywiście rozpuszczone.
W pewnym momencie zaszła mnie kelnerka od tylca i chciała o coś zapytać czy tam zaproponować - przepraszam Panią... yyy Pana!
Kelnerka czerwona, wszyscy wkoło ryknęli śmiechem, a mnie zatkało. Wydusiłem z siebie, tylko że mi bardzo schlebia i z wrażenia już dzisiaj nic nie przełknę.
__________________

Edytowane przez bosky_Roman
Czas edycji: 2012-03-09 o 23:45
bosky_Roman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-10, 11:28   #110
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Kiedy ostatni raz czułyście się wyjątkowo kobiece?

Cytat:
Napisane przez bosky_Roman Pokaż wiadomość
Na szczęście nigdy nie czułem się kobieco, ale raz wyjątkowo chyba byłem bardzo blisko tegoż stanu.
Otóż dobre kilka lat temu byłem na jakiejś rodzinnej uroczystości w restauracji. Wtedy miałem włosy gdzieś do pach, oczywiście rozpuszczone.
W pewnym momencie zaszła mnie kelnerka od tylca i chciała o coś zapytać czy tam zaproponować - przepraszam Panią... yyy Pana!
Kelnerka czerwona, wszyscy wkoło ryknęli śmiechem, a mnie zatkało. Wydusiłem z siebie, tylko że mi bardzo schlebia i z wrażenia już dzisiaj nic nie przełknę.
podobna sytuacja spotkała mojego kumpla. idąc, wystawiał czasem od niechcenia rękę (bez większej nadziei) próbując łapać stopa. Samochody nadjeżdżały od strony pleców. Jakże wielkie było zdziwienie jego (i kierowcy), gdy okazało się, że z racji jego szczupłej sylwetki i długich włosów miał być ponętną niewiastą
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 16:05   #111
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Kiedy ostatni raz czułyście się wyjątkowo kobiece?

Cytat:
Napisane przez bosky_Roman Pokaż wiadomość
Na szczęście nigdy nie czułem się kobieco, ale raz wyjątkowo chyba byłem bardzo blisko tegoż stanu.
Otóż dobre kilka lat temu byłem na jakiejś rodzinnej uroczystości w restauracji. Wtedy miałem włosy gdzieś do pach, oczywiście rozpuszczone.
W pewnym momencie zaszła mnie kelnerka od tylca i chciała o coś zapytać czy tam zaproponować - przepraszam Panią... yyy Pana!
Kelnerka czerwona, wszyscy wkoło ryknęli śmiechem, a mnie zatkało. Wydusiłem z siebie, tylko że mi bardzo schlebia i z wrażenia już dzisiaj nic nie przełknę.
jesteś bezbłędny
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 16:15   #112
ewka1987
Rozeznanie
 
Avatar ewka1987
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 681
Dot.: Kiedy ostatni raz czułyście się wyjątkowo kobiece?

zdecydowanie po udanym seksie zakonczonym orgazmem czuje sie niesamowicie kobieco
ewka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 17:03   #113
Sesylia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 71
Dot.: Kiedy ostatni raz czułyście się wyjątkowo kobiece?

Wyjątkowo kobieco czułam się, gdy pięknie ubrana poszłam na randkę z wyjątkowo szarmanckim facetem...
Tak, wtedy czułam się wyjątkowo kobieco: bo czułam się piękna to raz, a dwa mężczyzna, z którym się spotkałam zachowywał się jak prawdziwy dżentelmen.
Sesylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 17:06   #114
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Kiedy ostatni raz czułyście się wyjątkowo kobiece?

nie pamiętam kiedy ostatni raz się tak czułam
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 21:55   #115
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Kiedy ostatni raz czułyście się WYJĄTKOWO kobiece?

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Opiszcie sytuację, w której czułyście się WYJĄTKOWO kobiece. Obiecuję, że nie będę niczego komentował.
Kobieco czuję się zawsze, a wyjątkowo, gdy mają miejsce sytuacje różnicujące płeć (np. mężczyzna przepuszcza mnie w drzwiach). Szczególnie wyjątkowo, gdy powyższe sytuacje dodatkowo posiadają podtekst seksualny (np. widzę, że na ulicy ogląda się za mną z zainteresowaniem mężczyzna).

Przyznam, że do tej pory nigdy tego nie analizowałam. Dopiero teraz pod wpływem Twojego pytania. Stwierdzam więc, że owo czucie było/jest dla mnie na tyle wyczuwalne, co zapach czystego powietrza => to raczej wiedza, nie poczucie.
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 23:24   #116
bosky_Roman
Rozeznanie
 
Avatar bosky_Roman
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 935
Dot.: Kiedy ostatni raz czułyście się wyjątkowo kobiece?

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
jesteś bezbłędny
Polecam się
__________________
bosky_Roman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 06:53   #117
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Kiedy ostatni raz czułyście się wyjątkowo kobiece?

Cytat:
Napisane przez bosky_Roman Pokaż wiadomość
Polecam się
boski roman i suwaczek
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:09.