"Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-09, 05:02   #1
zochaaa9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 169

"Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele


Dziewczny bardzo Was proszę o poradę
Mój facet (jesteśmy 5 miesięcy razem) zapytał mnie wczoraj czy może iść ze swoją długoletnią znajomą na poprawiny jako partner bo ona go o to poprosiła. Ja dziewczyny nie znam.
Nie mam pojęcia czy się zgodzić. Jak wy byście postąpiły?
Bardzo proszę o rady

Edytowane przez zochaaa9
Czas edycji: 2015-04-09 o 06:05
zochaaa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 05:34   #2
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Zależy od wielu rzeczy, przede wszystkim od zaufania. Ja bym nie 'wypożyczyla' dziewczynie, której nie znam. Może gdyby to była nasza wspólna wieloletnia znajoma to bym się zastanowila, ale w takim przypadku absolutnie nie. Nie znasz jej zamiarów, a wesele to alkohol, wspólna zabawa itd. Jak chłop fair to oczywiście nic się nie wydarzy ale nie chciałabym myśleć że jakaś panna cały wieczór mizdrzy mi się do faceta. A laska mega nietaktowna. Nie wyobrażam sobie prosić zajętego kolegi o taką przysługę. Wolnych kolegów brak?
Ja bym poprosiła by chłopak przemyslal czy sam byłby szczęśliwy gdybyś Ty poszła z jakimś facetem mu nieznanym na wesele i niech traktuje Cię w sposób jaki chciałby abyś Ty go w takich sytuacjach traktowala.
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 06:19   #3
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Mój by nawet nie wyskoczył z takim pytaniem
Skoro jesteśmy razem to wszelkie imprezy spędzamy też razem,a nie z innymi partnerami.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 06:20   #4
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Nie miałabym nic przeciwko
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 06:28   #5
Loisto
Rozeznanie
 
Avatar Loisto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 847
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Hm, u mnie by to zależało od tego, jaka to jest relacja. Jeśli byłaby to przyjaciółka albo chociaż dobra koleżanka to okej. Jeśli tylko znajoma - nope. No i faktycznie lepiej byłoby dziewczynę znać.
__________________
Wanna see father raping her stepdaughter? Visit: https://www.pis.wtf/s/pr06 (Tor Browser only)
Loisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 06:34   #6
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Mój by nawet nie wyskoczył z takim pytaniem
Skoro jesteśmy razem to wszelkie imprezy spędzamy też razem,a nie z innymi partnerami.
u mnie tak samo.
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 06:41   #7
lusia032
Zakorzenienie
 
Avatar lusia032
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 7 972
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Ja bym powiedziała facetowi, że mi się to nie podoba i nie chce, żeby szedł. Zmusić bym go przecież nie mogła. Gdyby jednak poszedł nadszarpnęło by to nasz związek. Miałabym też podejrzenia co do intencji tej koleżanki, zwłaszcza gdy jej nie znam. Ja bym nie poprosiła nigdy faceta, który ma dziewczynę, żeby poszedł ze mną na weselę. Raz poprosiłam kolegę, bo nie wiedziałam, że kogoś ma. Ale jak tylko mi powiedział "to ja zapytam dziewczynę" od razu mu powiedziałam, że tematu nie było i żeby jej nawet nie pytał.

A swoją drogą dlaczego tylko na poprawiny?
__________________
P.

____________________
Popycham drzwi, chociaż jest wyraźnie napisane ciągnąć
...tak jestem kobietą



Edytowane przez lusia032
Czas edycji: 2015-04-09 o 06:44
lusia032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-09, 07:37   #8
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Jesteście razem 5 miesięcy, powiedziałabym mu że nie zamierzam mu niczego zabraniać więc jak chce to niech idzie. Ale otwarcie zaznaczyłabym że nie podoba mi się ten pomysł i , szczerze mówiąc, zastanowiłabym się nad tą znajomością jeśli jednak zdecydowałby się pójść.
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 07:40   #9
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Po pierwsze, nigdy nie zrozumiem proszenia na osobę towarzyszącą kogoś kto jest w związku.
Po drugie, mam nadzieję, że mój facet sam by odmówił.
Po trzecie, ja bym się nie zgodziła...

Czemu tylko na poprawiny? Przecież tam się raczej nie tańczy...
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 07:52   #10
Nora90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 217
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Co to w ogóle za pomysł?
Byłabym absolutnie na nie, i rzeczywiście, nie sądzę, żeby mój facet z takim pytaniem wyskoczył w ogóle.... chyba, że w kontekście siostry, która np. rzeczywiście nie miałaby z kim iść.... ale w to też wątpie
Nora90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 08:09   #11
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Ja bym sobie nie życzyła. Ślub i wesele to okazja rodzinna, chodzi się tam z partnerem życiowym albo samemu. Moj mąż/chłopak/konkubent nie ma żadnych racjonalnych powodów, zeby tam iść i odgrywać cudzą rolę.
A za sam pomysł i nie odmówienie od razu facet miałby poważny problem.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-09, 08:11   #12
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Zdecydowanie nie. Poprawiny to impreza na której więcej się rozmawia, przebywa razem niż tańczy. Atmosfera jest bardziej luźna niż na weselu co sprzyja flirtom. Nie chciałabym żeby mój tż towarzyszył komuś w takim wydarzeniu.
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 08:18   #13
Littlejackie
Zadomowienie
 
Avatar Littlejackie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 223
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Dla mnie nie do pomyślenia.
Jedynie może w przypadku jakiejś naprawdę wieloletniej koleżanki to może bym się chwile zastanowiła... ale i tak. Sama nigdy bym tego nie zaproponowała zajętemu facetowi (przyjacielowi nawet tym bardziej) i tego się trzymam.
Littlejackie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 08:44   #14
barbarossan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Małopolska/ Łódzkie
Wiadomości: 776
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Fajny facet, skoro nawet dopuszcza, że pójdzie sobie z inną laską na POPRAWINY ( gdzie 3/4 osób przychodzi "same" brawo, że w ogóle się zapytał
Laska też dziwna, wie że jej znajomy ma partnerkę to powinna znaleźć sobie innego towarzysza chyba, że Twój facet jest jedynym facetem na 100 km kwadratowych, jak dla mnie to coś tu " śmierdzi"
__________________
Kontrola - najlepszą formą zaufania
Mam swoje zdanie na dany temat ,nie zawsze musimy mieć takie same

zamykam kolekcję półmaratonów czas na ...

Edytowane przez barbarossan
Czas edycji: 2015-04-09 o 08:47
barbarossan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 08:47   #15
kasia949
Przyczajenie
 
Avatar kasia949
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 14
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

W życiu bym się na coś takiego nie zgodziła. Jak dla mnie zawsze wydawało się nie na miejscu zapraszanie na jakiekolwiek uroczystości jako osobę towarzyszącą kogoś, kto jest w związku. Ja bym nigdy tego nie zrobiła na pewno. I na pewno nie zgodziłabym się, aby mój facet poszedł z kimkolwiek innym. Mój nawet by mnie o to nie spytał, bo po pierwsze sam by nie chciał, a po drugie wie co by ode mnie usłyszał. Ale niektórzy na pewno mają dużo luźniejsze podejście.
kasia949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 08:56   #16
Rolnik_sam_w_dolinie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 222
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Wypożyczyć to można koszulę, a nie faceta. Z takim przedmiotowym traktowaniem nie wróżę ci udanego związku.
Jeśli masz zaufanie, zgódź się. Ale ja bym z zaufaniem nie przesadzał.
Rolnik_sam_w_dolinie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 09:31   #17
Ji_Ling
Przyczajenie
 
Avatar Ji_Ling
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 25
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Oczywiście wszystko zależy od sytuacji, ale jednak myślę, że bym się zgodziła. Niby dlaczego nie, przecież facet to nie moja własność, nie mogę mu czegoś zabronić.
Jeśli jego koleżanka to faktycznie stara znajoma, może wcale nie ma w tym wszystkim kruczków. Może nie zależy jej żeby mieć chłopaka, a nie chce tylko pokazywać się przy rodzinie sama. W pełni zrozumiałe dla mnie.
Nie ma co się spinać. Jeśli facet się spytał, znaczy że liczy się z Twoją opinią, a zgadzając się, pokażesz, że mu ufasz.
Ji_Ling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 09:38   #18
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 641
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Strasznie mnie irytuje to pisanie o "wypożyczaniu" - facet Autorko, to nie twoja własność, którą możesz dysponować wedle własnego uznania.

Ty możesz wyrazić swoje zdanie, powiedzieć o odczuciach, poprosić o coś. A nie decydować o tym czy facet z dziewczyną pójdzie na balety czy nie pójdzie.

Ja patrząc na sprawę czysto teoretycznie nie miałabym nic przeciwko, choć wszystko zależy od konkretnej sytuacji, wiadomo.

Może poznaj się z tą dziewczyną? Zobaczysz jaka jest, jaką ma relację z twoim chłopakiem i będziesz miała trochę szerszy ogląd na sprawę.
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 09:46   #19
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

W życiu. Chyba że podoba ci się robić za instytucję charytatywną czy jakąś wypożyczalnię facetów.
Skoro na poprawiny tylko to z kim laska szła na wesele? Jeśli sama to po kij jej osoba towarzysząca na poprawiny? Jeśli była z kimś to czemu nie pójdzie drugi raz z tą samą osobą?
Dziwna sytuacja i nie podoba mi się ani trochę.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-09, 09:54   #20
Ji_Ling
Przyczajenie
 
Avatar Ji_Ling
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 25
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

[1=bceb01c221ea3319abad6ab 25f068feed7228d52_657f8c4 7e3c47;50973360]Strasznie mnie irytuje to pisanie o "wypożyczaniu" - facet Autorko, to nie twoja własność, którą możesz dysponować wedle własnego uznania.

Ty możesz wyrazić swoje zdanie, powiedzieć o odczuciach, poprosić o coś. A nie decydować o tym czy facet z dziewczyną pójdzie na balety czy nie pójdzie.

Ja patrząc na sprawę czysto teoretycznie nie miałabym nic przeciwko, choć wszystko zależy od konkretnej sytuacji, wiadomo.

Może poznaj się z tą dziewczyną? Zobaczysz jaka jest, jaką ma relację z twoim chłopakiem i będziesz miała trochę szerszy ogląd na sprawę.[/QUOTE]

Zgadzam się. Również z pomysłem poznania dziewczyny, zwłaszcza jeśli to jakaś stara znajoma Twojego chłopaka.
Ji_Ling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 10:07   #21
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

[1=bceb01c221ea3319abad6ab 25f068feed7228d52_657f8c4 7e3c47;50973360]Zobaczysz jaka jest, jaką ma relację z twoim chłopakiem i będziesz miała trochę szerszy ogląd na sprawę.[/QUOTE]
Ale czy na prawdę trzeba to zaraz podciągać pod 'leci na nią czy nie leci? Zdradzi, czy nie zdradzi?'.
Jeśli o to chodzi, to niech sobie mój facet chodzi gdzie i z kim chce - ufam mu, a jakby miał iść na lewo to i tak moje pilnowanie nic nic zmieni.
natomiast dla mnie po prostu nie wypada iść z cudzym facetem na ślub i tyle. To uroczystość rodzinna, wręcz intymna, przeżywa się ją z najbliższym. Nie proszę chłopaka przyjaciółki o towarzyszenie mi na 50leciu dziadków, odnowieniu przysięgi rodziców, chrzcie siostrzenicy, rozdaniu dyplomów brata itd itd. To kategoria zdarzeń, w których uczestniczą ludzie ze sobą związani, a cudzy facet pasuje tam jak wół do karety. I tłumacz się - oni nie są razem ciociu, ich ślub to nie będzie następny, bo nie są razem. Nie wypada śpiewać im gorzko skoro złapał bukiet, on ma inną. Nie wujku, nie witaj w rodzinie, nie jesteśmy razem.
A i tak każdy ma ich za parę.
Żenujące i dla faceta, i dla jego prawdziwej partnerki, która zostaje potraktowana jako zbędny balast przez całą rodzinę koleżanki [ojej, po co Ci ona jak nasza Olunia taka śliczna? Tak ładnie ze sobą wglądacie!]
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!

Edytowane przez _ema_
Czas edycji: 2015-04-09 o 10:12
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 10:09   #22
panna giulietta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 10
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Cytat:
Napisane przez Ji_Ling Pokaż wiadomość
Jeśli jego koleżanka to faktycznie stara znajoma, może wcale nie ma w tym wszystkim kruczków. Może nie zależy jej żeby mieć chłopaka, a nie chce tylko pokazywać się przy rodzinie sama. W pełni zrozumiałe dla mnie.
Dla mnie to właśnie by było całkowicie niezrozumiałe - nie chce się pokazywać przy rodzinie sama, bo ...? Bo ciocia Jadzia będzie dopytywać, czy ma chłaopaka? A jak przyjdzie z chłopakiem, to ciocia Jadzia będzie dopytywać, kiedy kolejne wesele. Wtedy koleżanka wyjaśni, że nie będzie wesela, bo ten chłopak ma w zasadzie inną dziewczynę?
panna giulietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 10:17   #23
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 641
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Ale czy na prawdę trzeba to zaraz podciągać pod 'leci na nią czy nie leci? Zdradzi, czy nie zdradzi?'.
Jeśli o to chodzi, to niech sobie mój facet chodzi gdzie i z kim chce - ufam mu, a jakby miał iść na lewo to i tak moje pilnowanie nic nic zmieni.
Nie, po prostu inaczej sprawa wygląda w sytuacji, gdy dziewczyna jest zupełnie obca i na oczy nie widziana, a inaczej, gdy się ją zna, jest chociaż minimalne pojęcie o tym jaka jest i widzi się sytuację z jej punktu widzenia.
Skoro to wieloletnia znajoma chłopaka, czyli ważna dla niego osoba, to tak czy inaczej wypada się zapoznać.
Lepiej mieć realną wiedzę kim jest, dlaczego zaprosiła, dlaczego nie może iść sama itp. niż się nurzać w podejrzeniach i wymyślać spiski, że na pewno taka i owaka chce mi chłopa odbić.

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
natomiast dla mnie po prostu nie wypada iść z cudzym facetem na ślub i tyle. To uroczystość rodzinna, wręcz intymna, przeżywa się ją z najbliższym. Nie proszę chłopaka przyjaciółki o towarzyszenie mi na 50leciu dziadków, odnowieniu przysięgi rodziców, chrzcie siostrzenicy, rozdaniu dyplomów brata itd itd. To kategoria zdarzeń, w których uczestniczą ludzie ze sobą związani, a cudzy facet pasuje tam jak wół do karety. I tłumacz się - oni nie są razem ciociu, ich ślub to nie będzie następny, bo nie są razem. Nie wypada śpiewać im gorzko skoro złapał bukiet, on ma inną. Nie wujku, nie witaj w rodzinie, nie jesteśmy razem.
Na wszystkich dużych weselach na jakichś byłam, osoby samotne przychodziły z osobą towarzyszącą, którą był przeważnie jakiś kolega / koleżanka, czasem nawet niezbyt bliski, tylko taki co dobrze tańczyć umie.
Wszyscy to wiedzieli i nikt im związku i miłości nie wmawiał.

Edytowane przez bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47
Czas edycji: 2015-04-09 o 10:21
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 10:25   #24
Majkq90
Raczkowanie
 
Avatar Majkq90
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 223
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

no bez jaj.że co? wie że ma dziewczynę i prosi go żeby z nim poszła na wesele?
__________________
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/


pooodpisz
Majkq90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 10:34   #25
Kasia Katarzynka
pesymistka
 
Avatar Kasia Katarzynka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 628
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Mój by nawet nie wyskoczył z takim pytaniem
Skoro jesteśmy razem to wszelkie imprezy spędzamy też razem,a nie z innymi partnerami.

U mnie to samo. W ogóle według mnie dużym nietaktem jest zaproszenie ze strony tej dziewczyny.
Kasia Katarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 10:40   #26
Littlejackie
Zadomowienie
 
Avatar Littlejackie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 223
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
natomiast dla mnie po prostu nie wypada iść z cudzym facetem na ślub i tyle. To uroczystość rodzinna, wręcz intymna, przeżywa się ją z najbliższym. Nie proszę chłopaka przyjaciółki o towarzyszenie mi na 50leciu dziadków, odnowieniu przysięgi rodziców, chrzcie siostrzenicy, rozdaniu dyplomów brata itd itd. To kategoria zdarzeń, w których uczestniczą ludzie ze sobą związani, a cudzy facet pasuje tam jak wół do karety. I tłumacz się - oni nie są razem ciociu, ich ślub to nie będzie następny, bo nie są razem. Nie wypada śpiewać im gorzko skoro złapał bukiet, on ma inną. Nie wujku, nie witaj w rodzinie, nie jesteśmy razem.
A i tak każdy ma ich za parę.
Żenujące i dla faceta, i dla jego prawdziwej partnerki, która zostaje potraktowana jako zbędny balast przez całą rodzinę koleżanki [ojej, po co Ci ona jak nasza Olunia taka śliczna? Tak ładnie ze sobą wglądacie!]
Z ust mi to wyjęłaś
Ja ogólnie idiotycznie bym się czuła
a) jako ta przyjaciółka, szczególnie wobec dziewczyny, od której chce faceta pożyczyć. I wobec chłopaka, rzekomo przyjaciela, że go w ogóle w takiej pokrętnej sytuacji stawiam.

b) a jako dziewczyna to masakrycznie. Co tu w ogóle odpowiedzieć? Nie wyrażam zgody? - źle, bo wychodzi się na jakiegoś zaborczego potwora. a taka sytuacja to po prostu MEGA nietakt. Nie mówiąc już o drugiej opcji, czyli: Zgadzam się? - jeszcze gorzej niż źle ;D
Littlejackie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 10:43   #27
ag87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 246
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Ale czy na prawdę trzeba to zaraz podciągać pod 'leci na nią czy nie leci? Zdradzi, czy nie zdradzi?'.
Jeśli o to chodzi, to niech sobie mój facet chodzi gdzie i z kim chce - ufam mu, a jakby miał iść na lewo to i tak moje pilnowanie nic nic zmieni.
natomiast dla mnie po prostu nie wypada iść z cudzym facetem na ślub i tyle. To uroczystość rodzinna, wręcz intymna, przeżywa się ją z najbliższym. Nie proszę chłopaka przyjaciółki o towarzyszenie mi na 50leciu dziadków, odnowieniu przysięgi rodziców, chrzcie siostrzenicy, rozdaniu dyplomów brata itd itd. To kategoria zdarzeń, w których uczestniczą ludzie ze sobą związani, a cudzy facet pasuje tam jak wół do karety. I tłumacz się - oni nie są razem ciociu, ich ślub to nie będzie następny, bo nie są razem. Nie wypada śpiewać im gorzko skoro złapał bukiet, on ma inną. Nie wujku, nie witaj w rodzinie, nie jesteśmy razem.
A i tak każdy ma ich za parę.
Żenujące i dla faceta, i dla jego prawdziwej partnerki, która zostaje potraktowana jako zbędny balast przez całą rodzinę koleżanki [ojej, po co Ci ona jak nasza Olunia taka śliczna? Tak ładnie ze sobą wglądacie!]



Dokładnie tak. Ja w ogóle nie rozumiem całej tej szopki z koniecznością posiadania (jakiegokolwiek) partnera na weselu. Ludzie sami się nakręcają, a później wychodzą takie kwiatki jak tu w wątku.


A proszenie faceta będącego w związku, nawet dopiero od miesiąca uważam za brak taktu, wyczucia i zdrowego rozsądku. Byłabym rozczarowana moim partnerem gdyby brał taką możliwość pod uwagę i nie odmówił od razu. Decyzję pozostawiłabym jemu, bo nie jest moją własnością, żebym miała decydować czy dziś może wyjść czy jednak nie. Ale zawiodłabym się na pewno niemiłosiernie.


A długoletnia znajoma to długoletnia znajoma. W pracy też mam długoletnich znajomych, mój partner zna ich tylko na cześć-cześć, bo są niczym innym jak znajomymi. Znajomy to po prostu osoba, którą znam chociażby z widzenia, nie jest to bliski kolega, a już na pewno nie przyjaciel.
ag87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 10:49   #28
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

[1=bceb01c221ea3319abad6ab 25f068feed7228d52_657f8c4 7e3c47;50973974]
Na wszystkich dużych weselach na jakichś byłam, osoby samotne przychodziły z osobą towarzyszącą, którą był przeważnie jakiś kolega / koleżanka, czasem nawet niezbyt bliski, tylko taki co dobrze tańczyć umie.
Wszyscy to wiedzieli i nikt im związku i miłości nie wmawiał.[/QUOTE]
I każdy z tych kolegów miał swoją partnerkę? Singli na świecie nie ma?
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 10:53   #29
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 641
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
I każdy z tych kolegów miał swoją partnerkę? Singli na świecie nie ma?
Nie mam pojęcia, ale to nie ma znaczenia.
Chodzi o to, że normą jest przychodzenie na wesele z osobą "obcą" - która nie jest własnym partnerem / partnerką.
I jakoś nie wynikają z tego komplikacje o których pisałaś, czyli że każdemu z osobna trzeba się gęsto tłumaczyć "to nie moja dziewczyna, nie planujemy ślubu".
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 11:03   #30
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: "Wypożyczenie" faceta innej dziewczynie na wesele

[1=bceb01c221ea3319abad6ab 25f068feed7228d52_657f8c4 7e3c47;50974470]Nie mam pojęcia, ale to nie ma znaczenia.
Chodzi o to, że normą jest przychodzenie na wesele z osobą "obcą" - która nie jest własnym partnerem / partnerką.
I jakoś nie wynikają z tego komplikacje o których pisałaś, czyli że każdemu z osobna trzeba się gęsto tłumaczyć "to nie moja dziewczyna, nie planujemy ślubu".[/QUOTE]
Z pewnością nie widziałam tego wielokrotne na własne oczy, z pewnością to wymyśliłam. I z pewnością Ty mi gwarantujesz, że takie zjawisko nie istnieje, więc spokojnie mogę się nie obawiać, że mój facet zostanie w takiej sytuacji postawiony
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-12 14:32:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:17.