Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Czy bedziesz na spotkaniu Wizazanek w Manchesterze 6/03/2011?
Tak, przybede z miła chęcią. 8 80,00%
Nie, i nie pytajcie dlaczego. 2 20,00%
Głosujący: 10. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-07, 22:26   #781
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Aga , Ty perfumowa krolowo
no ladnie ladnie, ja pamietam jak mnie wczoraj potraktowalas jak przechodzilas. az musialam krzyknac za Toba
wiem jak to jest, ja tez tak chodze, jak mnie sie nie zaczepi to nie wiem kogo mijam

Madziu ja mam nadzieje ze dostane tego blokera w gliwicach albo katowicach, ewentualnie olkusz... bo tez bede
kurde, licze na niego, ze go dostane i ze na mnie zadziala, bo ten angielskie perspi cos tam na mnie nie dziala i mnie styrasznie podraznia..

Jagodka (rany jak mi sie to imie podoba!!!), ja mu to mowilam, ale on dalej swoje, ze to ze jest okazja nie znaczy ze trzeba kupic,,, w sumie ma chlopak racje, ale co ja moge ze mi sie tak oczy swieca jak blyszczyki widze i to takie w takiej cenie?

5??? o Ty ja szukalam tego kremu "zoltego" nawilzajacego, ale nie bylo... a co do superbalma to mam dylemat, co z nim zrobic, bo jeden dokladnie ten sam juz w domu mam... chyba sprezentuje mamie

bieg? ja nie dam rady, ja moge sobie pocwiczyc ale tyle nie przebiegne, nie ma szans... niestety

ja jeszcze na etorebke nie weszlam... bronie sie rekami i nogami... jak wejde to koniec, kredytowa pojdzie w ruch a tego chce uniknac... tym bardziej ze teraz moge cos tam kupic bo jade do PL i moge sobie tam wyslke zrobic....

ja tez chce fotki! wyslalam maila do Kasi, sprawdzam skrzynke ale jak na razie nic

no i nam chyba Luca zasnela... odsypia jak mowila

dobranoc, i do jutra!

Edytowane przez justitia
Czas edycji: 2011-03-07 o 22:28 Powód: dopisek
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 22:48   #782
Gasienica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 273
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
Madziu ja mam nadzieje ze dostane tego blokera w gliwicach albo katowicach, ewentualnie olkusz... bo tez bede
kurde, licze na niego, ze go dostane i ze na mnie zadziala, bo ten angielskie perspi cos tam na mnie nie dziala i mnie styrasznie podraznia..
jakby co to moja kolezanka uzywa antidral, podobny to blokera i perspirex.. w aptekach w Polsce jest dostepny i tez niedrogi, ok 12 zl.

milego dnia jutro. w koncu to nasze swieto
Gasienica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 06:07   #783
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

przyznaje sie bez bicia usnęłam aż miło hehe troche poczytałam mrożące krew w żyłach wątki na intymnie i znaurzyłam sie w objeciach morfeusza.

no ale wstałam dzis i tez taka jakby senna jestem, wiec moze mała drzemka po pracy hehe

generalnie musze wiecej sypiać bo zaczynam przypominać zombie

miłego dnia dziewuszki
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 06:17   #784
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Dziewczyny, ale postow naprodukowalyscie przez wieczor! Ja tu sie szykowac mam!!!
SUPERBLAM???? w takim razie musze je miec!!!!!!!!!!!!
Justynko, strasznie Cie przepraszam, ale dopiero po wylaczeniu budzika zauwazylam Twoja wiadomosc! Dziekuje za informacje w kazdym razie, dzis oblatuje wszystkie newsagents, no i obym znalazla, bo mi smaka narobilyscie Jagodka- dzis SPAR idzie na pierwszy ogien, dzieki Tobie, odrazu po wyjsciu z autobusu tam lece
A co jeszcze jest oprocz blyszczykow?
Justitia- mam ten pedzelek, tyle, ze nie ten sam, ale taki sam Coprawda obiecalam go jednej z dziewczyn na wymiankowym, ale cos sie nie zglasza
Wlasnie, dziewczyny, a Wy korzystacie z forum wymiankowego?? Mam calaa mase kosmetykow zalegajacych mi w szafkach
Agia- koeljne perfumy?? Coprawda jestem zdania, ze kosmetykow nigdy za wiele, ale 70 butelek + kolejne dwie?
Model mojej torebki to Elvie, a tutaj wszystkie etorebki w realu Marzyla mi sie wczesniej Flavia, ale Joplin mowi, ze jej sie szybko rozpadla Niemniej jednak wybor maja przeogromniasty, naprawde mysle, ze kazdy cos dla siebie znajdzie
Aha, Justynko- w takim razie ja sie jak najbardziej pisze na ten dezodorancik Juz sie go doczekac nie moge, mam nadzieje, ze szybciutko go znajdziesz, coby nie latac po wszystkich aptekach w miescie
Luca- ja tez wczoraj padlam jak mucha O 21 juz chrapalam
Milego dnia dziewczyny!
__________________
28/02/2015
Ola

Edytowane przez anyolek
Czas edycji: 2011-03-08 o 06:22
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 08:04   #785
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez Gasienica Pokaż wiadomość
jakby co to moja kolezanka uzywa antidral, podobny to blokera i perspirex.. w aptekach w Polsce jest dostepny i tez niedrogi, ok 12 zl.

milego dnia jutro. w koncu to nasze swieto
dopisze go sobie do listy do sprawdzenia w polsce czy jest, jak wyglada i moze do kupienia...


Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
przyznaje sie bez bicia usnęłam aż miło hehe troche poczytałam mrożące krew w żyłach wątki na intymnie i znaurzyłam sie w objeciach morfeusza.

no ale wstałam dzis i tez taka jakby senna jestem, wiec moze mała drzemka po pracy hehe

generalnie musze wiecej sypiać bo zaczynam przypominać zombie

miłego dnia dziewuszki
mam nadzieje ze choc troche sie wyspalas?

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale postow naprodukowalyscie przez wieczor! Ja tu sie szykowac mam!!!
SUPERBLAM???? w takim razie musze je miec!!!!!!!!!!!!
Justynko, strasznie Cie przepraszam, ale dopiero po wylaczeniu budzika zauwazylam Twoja wiadomosc! Dziekuje za informacje w kazdym razie, dzis oblatuje wszystkie newsagents, no i obym znalazla, bo mi smaka narobilyscie Jagodka- dzis SPAR idzie na pierwszy ogien, dzieki Tobie, odrazu po wyjsciu z autobusu tam lece
A co jeszcze jest oprocz blyszczykow?
Justitia- mam ten pedzelek, tyle, ze nie ten sam, ale taki sam Coprawda obiecalam go jednej z dziewczyn na wymiankowym, ale cos sie nie zglasza
Wlasnie, dziewczyny, a Wy korzystacie z forum wymiankowego?? Mam calaa mase kosmetykow zalegajacych mi w szafkach
Aha, Justynko- w takim razie ja sie jak najbardziej pisze na ten dezodorancik Juz sie go doczekac nie moge, mam nadzieje, ze szybciutko go znajdziesz, coby nie latac po wszystkich aptekach w miescie
superbalm ten grejfrutowy (czy jak to sie tam pisze...
blyszczyk z aplikatorem high shine chyba, taki jasny roz
szminka, tusz, i kosmetyki pielegnacyjne - peelingi, kremy, plyn do demakijazu itd

ja kiedys korzystalam z wymiankowego...
ale zauwazylam ze wymieniam rzeczy nieuzywane na rzeczy ktorych i tak nie uzywalam a jedynie mi sie podobaly hahaha
tymczasem wczoraj znalazlam w szufladzie nieotwarty peeling mikrodermabrazja Ziaii Pro! gdzie w lazience mam jeszcze polowe innego, a ten nowy nieotwarty jest wazny tylko do kwietnia nie zdarze go uzyc


pomecze Ciebi w niedalekiej przyszlosci gdzie kupic ten pedzelek, bo moj ktory mam teraz jest pomalu umiera

......................... .........

jak tam Wasze polowki? zyczenia zlozyly ?
moj cichaczem caly ranek, ale on z jakiejkolwiek okazji sklada zyczenia po przyjsciu z pracy

za to smsem dostalam fajne zyczenia od "niedoszlego" faceta - eh ze pamieta o mnie zawsze w kazde swieta, urodziny itd..
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 11:20   #786
hana_sakura
Raczkowanie
 
Avatar hana_sakura
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 150
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

hej kochane, jak wam ten uroczy dzien mija? ja wlasnie mojemu ukochanemu smaze nalesniki, bo dzis jest ichsiejszy odpowiednik naszego tlustego czwartku - pancake tuesday.

no i widze ze wszystkie poluja na Bloker ja tez juz slyszalam o jego cudownych wlasciwosciach i w poprosilam moja mame zeby mi przewiozla dwa na zapas a ponoc sa bardzo wydajne wiec mam nadzieje ze starcza na dlugo. a kupila je w zwyklym tesco, wiec moze tutaj tez sie go uda w tesco znalezc?

Agia ty jestes uzalezniona od perfum widze a co wygralas, chwal sie?

no i przepraszam ze sie wczoraj w ogole nie odzywalam i zdjec nie powysylalam ale po powrocie z pracy poleglam na kanapie i przespalam caly dzien, potem wrocil TZ, pogadalismy troche i poszlam dalej spac
ale postaram sie dzis wieczorkiem po pracy nadrobic wszelakie zaleglosci

milego dnia kochane
__________________
Elijah tp 05.12.12




hana_sakura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 11:45   #787
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

A ja w tym roku na latwizne poszlam kupilam gotowce, a co!
Niby od wczoraj na diecie zem, ale skusze sia na kilka wieczorkiem- takich z serem i cynamonem, mniammm!! Nie ma szans coby moj takie 'wymyslne' zjadl, wiec beda wszystkie mojeeeee A on sobie z sokiem z cytryny zje czy z czekolada
A mi tu wlasnie bufeta zrobili w pracy, bo kolega sie ozenil niedawno- ciastki z kremem, pastries, mini kanapeczki moje kohane party eggs,i takie tam cuda- no i jak tu dietowac??? nie ma szans! Trza korzystac z zycia
Justynko- pedzle (tzw flat top) maja najlepsiejsze w EDM- jesli bys miala ochote, to mozemy razem zamowic, bo mi by sie nowy do rozu przydal W ogole laseczki, jesli ktoras z Was lubi mineraly i probowac nowych firm, moglybysmy sobie razem skaldac zamowienie, wtedy przesylka wychodzi duzo taniej bo jej koszt dzislimy na kilka
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-08, 12:00   #788
hana_sakura
Raczkowanie
 
Avatar hana_sakura
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 150
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
A ja w tym roku na latwizne poszlam kupilam gotowce, a co!
Niby od wczoraj na diecie zem, ale skusze sia na kilka wieczorkiem- takich z serem i cynamonem, mniammm!! Nie ma szans coby moj takie 'wymyslne' zjadl, wiec beda wszystkie mojeeeee A on sobie z sokiem z cytryny zje czy z czekolada
A mi tu wlasnie bufeta zrobili w pracy, bo kolega sie ozenil niedawno- ciastki z kremem, pastries, mini kanapeczki moje kohane party eggs,i takie tam cuda- no i jak tu dietowac??? nie ma szans! Trza korzystac z zycia
Justynko- pedzle (tzw flat top) maja najlepsiejsze w EDM- jesli bys miala ochote, to mozemy razem zamowic, bo mi by sie nowy do rozu przydal W ogole laseczki, jesli ktoras z Was lubi mineraly i probowac nowych firm, moglybysmy sobie razem skaldac zamowienie, wtedy przesylka wychodzi duzo taniej bo jej koszt dzislimy na kilka

no ja wlasnie nie wiem co oni z ta cytryna w nalesnikach maja ja zjadlam juz chyba 10 z powidlami sliwkowymi i zaraz bede sie toczyc do pracy
a ty kochana dieta sie nie przejmuj, wygladasz fantastycznie! a jak ci takie pysznosci pod nos podstawiaja to grzech nie skorzystac

co do mineralow to ja w sumie nigdy nie korzystalam i nie znam sie na tym zbytnio,. ale tyle juz slyszalam o nich ze w sumie moze warto byloby wyprobowac a polecasz jakies konkretne?
__________________
Elijah tp 05.12.12




hana_sakura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 12:05   #789
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

ja dzisiaj bede smazyc nalesniki w domu - mam olejek migdalowy tylko musze make kupic hahah

a jutro sledzik jest sledzie mi sie mocza w wodzie i bede robic salatke na jutro

Aniu, na ten pedzelek to bym sie pisala bardzo chetnie, po nastepnej wyplacie
ja mam ochote wyprobowac mineraly Lily lolo
ale to za jakis czas bo teraz jestem splukana zuplenie tym wyjazdem do Polski
kupilas Glamour?
bo u mnie w pracy laski wlasnie polecialy do Morisona za nim....

Edytowane przez justitia
Czas edycji: 2011-03-08 o 12:08
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 12:32   #790
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Kasiu- jest tak wiele firm, ze trza probowac, bo kazdemu przypasuje co innego Mnie po dluuuugich poszukiwaniach przypasowalo Blusche Minerals, ale jako, ze sie ostatnio popsuli ( w mojej ocenie, niektorym pasuej nowa formula i odcienie), zaczelam zamawiac probki na nowo i spodobalo mi sie Lucy Minerals. Ale np roz tylko Blusche- EDM tez maja cudowne odcienie rozy Ale to, jak mowie, trzeba probowac W EDM mozecie zamowic 5 darowych probek, placicie tylko za przesylke
Justynko- nie kupilam Glamour Rano juz nie mialam czasu leciec do SPAR, bo autobus w korkach stal i jak zwykle spoznilabym sie do roboty, wiec wstapilam do kiosku ktory mialam po drodze- no ale tam nie mieli Zaraz mam lunch, wiec sie przejde po centrum, a noz gdzies trafie! Smaka mi narobilas na te kosmetyki!! juz sie na kilka w myslach czaje, choc ich jeszcze 'na zywca' nie widzialam
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 12:54   #791
Agia*
Rozeznanie
 
Avatar Agia*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 882
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Czesc dziewczyny Jaki piekny mamy dzien dzisiaj, wyglada na to ze wiosna naprawde ma ochote juz sie rozgoscic na dobre (pomine taktownym milczeniem, ze musialam rano odmrazac szyby w samochodzie)

Kazdy musi miec jakiegos hopla przeciez Moim hoplem sa perfumy niszowe i mysle, ze lepiej to nazwac hoplem niz uzaleznieniem Nabylam tym razem M.Micaleff Night Oud (marzylam o nich od dawna) i Matthew Williamson Incense (takie kadzidlo dla slabeuszy ).

Dziewczyny, a czy moglybyscie dac znac jak znajdzie sie jakas bardzo interesujaca oferta z Groupon, jak np. ta o laserowej depilacji za 99 funtow? Jak ja zaluje, ze przegapilam ta oferte

Myslalam o tym by poprobowac mineralow, ale to na pewno nie wczesniej niz po nastepnej wyplacie (jeszcze trzy tygodnie do niej, a ja juz jestem splukana ). Nie wiem jeszcze ktorych firm, ale na pewno bede szukala podkladu i pudru w jasnym kolorze, ale konieczie dobrze kryjacych (wszelkie slabo kryjace odpadaja od razu, za duza mam masakre na buzi ).

Te torby z e-torebki sa naprawde sliczne, niektore z nich bardzo chetnie bym przygarnela Zreszta ja sie musze z daleka trzymac od sklepow z torebkami, bo mnie od razu pieniazki 'swedza', z TK Maxxa sama sie zbanowalam

Diety? A co to takiego? Aniu, tak jak Kasia mysle, ze nie potrzebujesz zadnej diety, bo wygladasz bardzo ladnie i tak tylko usiluje zgadnac skad Ci przyszlo do glowy te 18 kilo (no chyba, ze planujesz zostac modelka w rozmiarze 0 albo mniejszym ). Zreszta generalnie bylam pod duzym wrazeniem jak juz sie przytoczylam na niedzielne spotkanie, bo wszystkie jestescie sliczne i zadbane, az milo popatrzec, a ja sie czulam jak taki mop z klakami rozwalonymi we wszystkie strony (ale to u mnie norma ).

Dobra, zmykam na przerwe

Edit:
Zgadnijcie kto wrocil z przerwy z Glamour i dolaczonym do niego Long Last Glossware?

Edytowane przez Agia*
Czas edycji: 2011-03-08 o 13:42
Agia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-08, 14:20   #792
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
Kazdy musi miec jakiegos hopla przeciez Moim hoplem sa perfumy niszowe i mysle, ze lepiej to nazwac hoplem niz uzaleznieniem Nabylam tym razem M.Micaleff Night Oud (marzylam o nich od dawna) i Matthew Williamson Incense (takie kadzidlo dla slabeuszy ).
Ja mam hopla na punkcie mineralkow wlasnie I kosmetykow do wlosow!!!!!!!


Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy moglybyscie dac znac jak znajdzie sie jakas bardzo interesujaca oferta z Groupon, jak np. ta o laserowej depilacji za 99 funtow? Jak ja zaluje, ze przegapilam ta oferte
Sprawdzam Groupona codziennie, wiec nie ma szans, cobym przegapila, wiec napewno dam ci znac! Sama bym chciala, choc Magda mowila, ze odradza, bo wloski jakies zostaja Niemniej jednak od dawna mi sie taka marzy

Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
Myslalam o tym by poprobowac mineralow, ale to na pewno nie wczesniej niz po nastepnej wyplacie (jeszcze trzy tygodnie do niej, a ja juz jestem splukana ). Nie wiem jeszcze ktorych firm, ale na pewno bede szukala podkladu i pudru w jasnym kolorze, ale konieczie dobrze kryjacych (wszelkie slabo kryjace odpadaja od razu, za duza mam masakre na buzi ).
W takim razie bardzo kryjace to wlasnie Blusche i Lucy
Dziewczyny zachwalaja tez Lumiere i Meow, ale te sa niestety nie dla mnie
Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
Te torby z e-torebki sa naprawde sliczne, niektore z nich bardzo chetnie bym przygarnela Zreszta ja sie musze z daleka trzymac od sklepow z torebkami, bo mnie od razu pieniazki 'swedza', z TK Maxxa sama sie zbanowalam
Przez TK Maxxa przechodzilam na lunchu- oczywiscie nie obeszlo sie bez obejrzenia torebek Znow zahorowalam na kilka, ale oczywiscie niecaly tydzien po wyplacie, a ja juz prawie splukana
Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
Diety? A co to takiego? Aniu, tak jak Kasia mysle, ze nie potrzebujesz zadnej diety, bo wygladasz bardzo ladnie i tak tylko usiluje zgadnac skad Ci przyszlo do glowy te 18 kilo (no chyba, ze planujesz zostac modelka w rozmiarze 0 albo mniejszym ). Zreszta generalnie bylam pod duzym wrazeniem jak juz sie przytoczylam na niedzielne spotkanie, bo wszystkie jestescie sliczne i zadbane, az milo popatrzec, a ja sie czulam jak taki mop z klakami rozwalonymi we wszystkie strony (ale to u mnie norma ).
Zgadzam sie, Wy wszystkie laseczki sliczne i zadbane- Aga, masz supergeste wlosy, sama bym chciala miec takie puszyste,a tymczasem walcze z przyklapusami non stop
Co do diety- tyle wlasnie przytylam Dziekuje za mile slowa Tobie i Kasi, ale strasznie chce sie pozbyc tego balastu, bo w zyciu sie tak wielorybowato nie czulam Zreszta, w pracy nawet nei jestem w stanie swetra sciagnac, bo mi wszelkie faldy i zwaly pod koszulka widac

Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
Zgadnijcie kto wrocil z przerwy z Glamour i dolaczonym do niego Long Last Glossware?
JA!! Kupilam dwa egzemplarze- Superbalma i tego z aplikatorem, faktycznie w SPAR mieli najwiekszy wybor, zastanawiam sie jeszcze nad peelingiem, ale musze sprawdzic KWC.

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

tutaj podaje linka do watku z wszelkimi promocjami na mineralki, a w drugim poscie znajdziecie wszystkie linki do firm mineralnych Mozna probowac bez liku Oczywiscie jesli chdozi o promocje, to wiekszosc wygasla, ale zawsze sprawdzajacie ostatniego posta
__________________
28/02/2015
Ola

Edytowane przez anyolek
Czas edycji: 2011-03-08 o 14:23
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 14:30   #793
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

a ja mam chopla na punkcie szminek i blyszczykow...
wlasnie na KWC sa zgloszone nowe szminki mineralne Maybelline! nigdzie takich nie wiedzialam, szperalam pol dnia na necie na necie za nimi, na ebay znalazlam bez problemu, ale cchialam wyrazniej kolory zobaczyc... no i za 2.5 funta zamowilam sobie jedna...
pewnie zanim wyjade do PL jeszcze z USA nie dostrze do mnie, szkoda... ale spoko, u mamy czeka na mnie szminka Avonowa
rece opadaja przy mnie co nie?

jak wykoncze te Avonowe pseudo mineralne to bede sie interesowac konkretnie juz mineralami, bede musiala sobie probek pozamawiac ... koniecznie musza byc kryjace!!! i matujace!


a ile macie srednio torebek?
ja mam ok 10... i dla mnie to takie minimum... do pracy nosze raz jedna raz druga i widze te usmieszki dziewczyn, bo one do tego wagi nie przykladaja i nosza jedna do wszystkiego
czuje sie jak z innej planety czasami tutaj...

moja mama tez uwielbia torebki... zawsze jak jade do PL to jej cos podwedzam i "pozyczam" na wieczne nieoddanie


co do diety, ja w niedziele bede w ramionach mojej tesciowej, ona mi zaraz wyskoczy czy schudlam czy przytylam
jak mi raz wyjechala, jaka sie grubiutka zrobilam to sie w kiblu poplakalam.. zamiast jej powiedziec cos w stylu " a to ze szczescia", albo "naprawde? ciesze sie ze widac bo staralam sie wlasnie przytyc", albo " widac ze mi sie powodzi.." ale to pomysly wpadly pozniej, pierwsa reakcja to lzy w oczach...

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

ja tez sie zgadzam, ze wszystkie zadbane usmiechniete i zadowolone
co jedna to ladniejsza hihihi
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 14:52   #794
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

ojojnie przejmuj sie tesciowa Ja za to zawsze moge liczyc na szczere uwagi znajomych babci Ostatnio zostalam okrzyknieta mianem paczuszka, choc wtedy do smiechu mi nie byloSama babcia wiecznie uwaza, zem schudla, choc za kazdym razem jest mnie wiecej, keidy mnie widzi A mama i siostra tez zawsze na diecie, wiec znaja moje katusze z nia zwiazane
Justyna, poza tym jestes szczuplutka, wiec jesli znow cos ci powie, to odpowiedz: 'no, ja widze, ze mamie tez zima sie przysluzyla'
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 14:58   #795
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
ojojnie przejmuj sie tesciowa Ja za to zawsze moge liczyc na szczere uwagi znajomych babci Ostatnio zostalam okrzyknieta mianem paczuszka, choc wtedy do smiechu mi nie byloSama babcia wiecznie uwaza, zem schudla, choc za kazdym razem jest mnie wiecej, keidy mnie widzi A mama i siostra tez zawsze na diecie, wiec znaja moje katusze z nia zwiazane
Justyna, poza tym jestes szczuplutka, wiec jesli znow cos ci powie, to odpowiedz: 'no, ja widze, ze mamie tez zima sie przysluzyla'
nie mam siostry, szkoda
u mnie generalnie w rodzinie otylosc panuje
ja od mojej babci uslysze, ze albo "dobrze wygladam" co bedzie znaczylo, ze przytylam od ostatniego razu albo "gorzej wygladam niz ostatnio" co bedzie oznaczac ze jest mnie mniej

ahahahaha normalnie jej tak powiem!!!!! rewelacja tekst!!!!!
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 15:11   #796
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Przepraszam,ze sie tak wcianam w watek ,ale mam pytanko
Musze za tydzien odebrac paszport z Ambasady. Czy w tym rejonie jest cos ciekawego do zobaczenia dla 3.5 letniego dziecka. Duzy park,muzeum, itp ?
Zastanawiam sie,czy jechac autem,jak to zawsze robie, czy moze udaloby nam sie zrobic z synkiem calodniowa wycieczke i wtedy pojechałabym pociagiem.

Z gory dziekuje za odpowiedz
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 18:46   #797
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
mam nadzieje ze choc troche sie wyspalas?

......................... .........

jak tam Wasze polowki? zyczenia zlozyly ?
moj cichaczem caly ranek, ale on z jakiejkolwiek okazji sklada zyczenia po przyjsciu z pracy

za to smsem dostalam fajne zyczenia od "niedoszlego" faceta - eh ze pamieta o mnie zawsze w kazde swieta, urodziny itd..
wyspałam sie wyspałam, podziękować

na zyczenia to nie mam co liczyc, bo moj TZ nie ma pamieci do takich pierdół ale kto wie moze sie zaskocze

Cytat:
Napisane przez hana_sakura Pokaż wiadomość
hej kochane, jak wam ten uroczy dzien mija? ja wlasnie mojemu ukochanemu smaze nalesniki, bo dzis jest ichsiejszy odpowiednik naszego tlustego czwartku - pancake tuesday.

milego dnia kochane
u mnie tez sprzedawali w kantynie te wynalazki. ciekawa jestem tych z sokiem z cytryny, ale na słowo cytryna, pyszczek mi się krzwi

Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość

Zgadnijcie kto wrocil z przerwy z Glamour i dolaczonym do niego Long Last Glossware?
czyzby Agia*?

dobrze ze ja ten moj bank mam na wydupiu, wiec mnie nic nie kusi
jakbym pracowała w centrum, to wypłata by znikała tak szybko jak się pojawiała

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
a ile macie srednio torebek?
ja mam ok 10... i dla mnie to takie minimum... do pracy nosze raz jedna raz druga i widze te usmieszki dziewczyn, bo one do tego wagi nie przykladaja i nosza jedna do wszystkiego
czuje sie jak z innej planety czasami tutaj...

moja mama tez uwielbia torebki... zawsze jak jade do PL to jej cos podwedzam i "pozyczam" na wieczne nieoddanie


co do diety, ja w niedziele bede w ramionach mojej tesciowej, ona mi zaraz wyskoczy czy schudlam czy przytylam
jak mi raz wyjechala, jaka sie grubiutka zrobilam to sie w kiblu poplakalam.. zamiast jej powiedziec cos w stylu " a to ze szczescia", albo "naprawde? ciesze sie ze widac bo staralam sie wlasnie przytyc", albo " widac ze mi sie powodzi.." ale to pomysly wpadly pozniej, pierwsa reakcja to lzy w oczach...

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

ja tez sie zgadzam, ze wszystkie zadbane usmiechniete i zadowolone
co jedna to ladniejsza hihihi
ja mam tez około 10 ale jedna nosze to wszystkiego. jak juz mowilam miewam rozne fazy w zyciu. i na torebki tez mam faze czepie sie jednej i koniec kiedys zmieniałam je aby mi pasowały do ubioru itd, ale łapałam sie na tym, ze gubilam wiele rzeczy w trakcie przekładania rzeczy z torebki do torebki, albo zapomniłam np portfela (bo byl w tej czarnej) albo przepustki do pracy (bo była w tej zielonej).

co do diety, to jestem na bardzo zmodyfikowanym south beach
mam skłonnosc do tycia po rodzicach i jak sobie raz popuszcze to płyne jak wisła do morza moj rekord to zrzucenie 15 kg.

i wszystkie jestesmy najpiekniejsze!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż

Edytowane przez lucaa_rules
Czas edycji: 2011-03-08 o 18:48
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 19:29   #798
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Dziewczyny, wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta


Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
jak tam Wasze polowki? zyczenia zlozyly ?
moj cichaczem caly ranek, ale on z jakiejkolwiek okazji sklada zyczenia po przyjsciu z pracy

za to smsem dostalam fajne zyczenia od "niedoszlego" faceta - eh ze pamieta o mnie zawsze w kazde swieta, urodziny itd..
Ja wprawdzie bez połówki, ale nadal czekam, aż mój (mam nadzieję) przyszły złoży mi życzenia - jeśli zapomni to żaden z niego przyszły

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
A ja w tym roku na latwizne poszlam kupilam gotowce, a co!
Niby od wczoraj na diecie zem, ale skusze sia na kilka wieczorkiem- takich z serem i cynamonem, mniammm!! Nie ma szans coby moj takie 'wymyslne' zjadl, wiec beda wszystkie mojeeeee A on sobie z sokiem z cytryny zje czy z czekolada
A mi tu wlasnie bufeta zrobili w pracy, bo kolega sie ozenil niedawno- ciastki z kremem, pastries, mini kanapeczki moje kohane party eggs,i takie tam cuda- no i jak tu dietowac??? nie ma szans! Trza korzystac z zycia
Justynko- pedzle (tzw flat top) maja najlepsiejsze w EDM- jesli bys miala ochote, to mozemy razem zamowic, bo mi by sie nowy do rozu przydal W ogole laseczki, jesli ktoras z Was lubi mineraly i probowac nowych firm, moglybysmy sobie razem skaldac zamowienie, wtedy przesylka wychodzi duzo taniej bo jej koszt dzislimy na kilka
Aniu, widzę, że tak samo dietujesz jak ja . Też sobie zawsze obiecuję ograniczyć słodycze itd, ale potem albo w pracy jakieś cukierki czy ciasteczka dadzą, albo ktoś poczęstuje no i jak tu odmówić

A na pędzle z EDM też byłabym chętna - tylko nie teraz, bo inne wydatki na głowie . Minerałów zawsze chciałam spróbować (używałam kiedyś dostępnych w drogerii i mi się spodobały), ale nigdy mi się nie chciało zamawiać tych próbek, testować kolorów itd

Tekst na teściową świetny

Justyna, nic nie opada, doskonale Cię rozumiem . Ja ciągle jakieś nowe kosmetyki chcę wypróbować i dostać w swoje łapy

Mam nadzieję dziewczyny, że miło Wam dzień minął; jeszcze tylko trzy dni i znowu czeka nas upragniony weekend .

A ja się już chyba zwijam do łóżka - trzeba jeszcze nowego House'a obejrzeć
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 19:53   #799
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość
Ja wprawdzie bez połówki, ale nadal czekam, aż mój (mam nadzieję) przyszły złoży mi życzenia - jeśli zapomni to żaden z niego przyszły
wooow, w takim razie oby nie zapomnial! Chwal sie nam tutaj- co to za jeden??

Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość
Aniu, widzę, że tak samo dietujesz jak ja . Też sobie zawsze obiecuję ograniczyć słodycze itd, ale potem albo w pracy jakieś cukierki czy ciasteczka dadzą, albo ktoś poczęstuje no i jak tu odmówić
Dokladnie- a mnie wystarczy, ze ktos machnie przed nosem eklerka ze swieza smietanka, a mi juz szajba odbija i nie ma bata cobym sie nie skusila Tak wyglada moja (slaba) 'silna wola'
Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość
A na pędzle z EDM też byłabym chętna - tylko nie teraz, bo inne wydatki na głowie . Minerałów zawsze chciałam spróbować (używałam kiedyś dostępnych w drogerii i mi się spodobały), ale nigdy mi się nie chciało zamawiać tych próbek, testować kolorów itd
ok, w takim razie zamowimy sobie wszystkie razem Mnie sie nie spieszy Do wyplaty zreszta i tak przydaloby mi sie zaczekac
Justynko-skoro jedziesz do Polski, to powiem Ci, ze swietny ( o ile nie lepszy od EDM-owskiego) flat topa jest tez fla top Pixie- to jedna z nielicznych (dwoch???) polskich firm mineralnych, tyle, ze bardzo ciezko dostepna Mi sie cudem udalo na niego trafic we wroclawskim Rynku, ale ponoc mozna je tez dostac na Allegro Strona internetowa juz od dawna sie zapowiada, ale, z tego co widze, w dalszym ciagu nie dziala (juz ladne 5-6 miesiecy).(Pixie). Podklady tez ponoc bardzo dobre, ale niestety nie mialam okazji wyprobowac
Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość
Justyna, nic nie opada, doskonale Cię rozumiem . Ja ciągle jakieś nowe kosmetyki chcę wypróbować i dostać w swoje łapy
A ja się już chyba zwijam do łóżka - trzeba jeszcze nowego House'a obejrzeć
Ja tez nie potrafie utrzymac swoich lapiszczy w ryzach jesli chodzi o kosmetyki Zawsze sie kleja do wszelkich nowosci, co pozniej skutkuje w zawalajace sie dna szuflad

Ide na Housa. I nadrobic zaleglosci w 'Zdesperowanych kurach domowych'
__________________
28/02/2015
Ola

Edytowane przez anyolek
Czas edycji: 2011-03-08 o 19:58
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-08, 21:23   #800
muaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 68
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

czesc wam dziewczyny

oczywiscie najlepsze zyczenia z okazji naszego swieta
chlopczyk ktorym sie opiekuje przyniosl nam dzisiaj kwiatki co bylo bardzo mile ze strony jego mamuski a w domku czekal drugi kwiatek i obiadek

widze ze spotkanie wam sie udalo co mnie bardzo cieszy a zarazem smuci bo mnie nie bylo no ale jeszcze sie spotkamy wiec Was poznam. tak piszecie sobie juz po imieniach ze nie zadazam kto jest kto ....

piszecie o kosmetykach mineralnych i ja tez wlasnie poluje na jakis podklad dobrze kryjacy na moje naczynka i wacham sie miedzy revlonem a jakims mineralem ale zamowilam sobie z Avon i jutro ma przyjsc i wyprobuje czy warto zakupilam tez pare pedzelkow do makijazu i czekaja na wyprobowanie

w sobote jedziemy na imprezke urodzinowa i zakupilam sobie tez catsuit wlasnie na ta okazje i buciki na dosc wysokim obcasie hihi hm torebki... tez mam szala na ich punkcie aczkolwiek ostatnio przenosie sie on wlasnie na buty na obcasie oczywiscie

a gdzie ta foteczkowa relacja ze spotkania hm ? hania zarzuc tutaj pare tak dla mnie co please
muaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 21:54   #801
hana_sakura
Raczkowanie
 
Avatar hana_sakura
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 150
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Justyna, poza tym jestes szczuplutka, wiec jesli znow cos ci powie, to odpowiedz: 'no, ja widze, ze mamie tez zima sie przysluzyla'
normalnie mistrzostwo swiata

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
Przepraszam,ze sie tak wcianam w watek ,ale mam pytanko
Musze za tydzien odebrac paszport z Ambasady. Czy w tym rejonie jest cos ciekawego do zobaczenia dla 3.5 letniego dziecka. Duzy park,muzeum, itp ?
Zastanawiam sie,czy jechac autem,jak to zawsze robie, czy moze udaloby nam sie zrobic z synkiem calodniowa wycieczke i wtedy pojechałabym pociagiem.

Z gory dziekuje za odpowiedz
dla takiego malucha to raczej niewiele tu jest do zobaczenia szczerze mowiac...nawet dla starszych osob nic nie ma mysle ze jednak lepiej jechac samochodem, bo na calodniowa wycieczke w manchesterze nie ma po co przyjezdzac a z takim maluchem to raczej klopot pociagiem. mozesz sobie jechac do Heaton Park <tak sie chyba nazywa> najwiekszy w Manie, ponoc calkiem fajny <tak slyszalam,sama nie mialam okazji nigdy isc szczerze mowiac i to chyba tyle

Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość

ja mam tez około 10 ale jedna nosze to wszystkiego. jak juz mowilam miewam rozne fazy w zyciu. i na torebki tez mam faze czepie sie jednej i koniec kiedys zmieniałam je aby mi pasowały do ubioru itd, ale łapałam sie na tym, ze gubilam wiele rzeczy w trakcie przekładania rzeczy z torebki do torebki, albo zapomniłam np portfela (bo byl w tej czarnej) albo przepustki do pracy (bo była w tej zielonej).
no to zupelnie jak ja zawsze mi sie marzylo duzo torebek i takie noszenie innej do innych butow, ale przy moim roztrzepaniu to raczej nie da rady ale w sumie przydalaby mi sie jakas nowa wiec chyba skorzystam z tych waszych etorebek....

Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość
Ja wprawdzie bez połówki, ale nadal czekam, aż mój (mam nadzieję) przyszły złoży mi życzenia - jeśli zapomni to żaden z niego przyszły

a nie chwalilas sie na spotkaniu...?

Cytat:
Napisane przez muaa Pokaż wiadomość
czesc wam dziewczyny

oczywiscie najlepsze zyczenia z okazji naszego swieta
chlopczyk ktorym sie opiekuje przyniosl nam dzisiaj kwiatki co bylo bardzo mile ze strony jego mamuski a w domku czekal drugi kwiatek i obiadek

widze ze spotkanie wam sie udalo co mnie bardzo cieszy a zarazem smuci bo mnie nie bylo no ale jeszcze sie spotkamy wiec Was poznam. tak piszecie sobie juz po imieniach ze nie zadazam kto jest kto ....

piszecie o kosmetykach mineralnych i ja tez wlasnie poluje na jakis podklad dobrze kryjacy na moje naczynka i wacham sie miedzy revlonem a jakims mineralem ale zamowilam sobie z Avon i jutro ma przyjsc i wyprobuje czy warto zakupilam tez pare pedzelkow do makijazu i czekaja na wyprobowanie

w sobote jedziemy na imprezke urodzinowa i zakupilam sobie tez catsuit wlasnie na ta okazje i buciki na dosc wysokim obcasie hihi hm torebki... tez mam szala na ich punkcie aczkolwiek ostatnio przenosie sie on wlasnie na buty na obcasie oczywiscie

a gdzie ta foteczkowa relacja ze spotkania hm ? hania zarzuc tutaj pare tak dla mnie co please

Aga! brakowalo Cie na spotkaniu! koniecznie musisz sie stawic na kolejnym! a jak zdrowko? mam nadzieje ze sie lepiej czujesz.
a co do zdjec to mam taka propozycje - jesli reszcie dziewczyn to odpowiada, zamiast wysylac maila do kazdej z osobna, wrzuce je do prywatnego katalogu na picasse i podam wam linka na priv, co wy na to?

ide sie wymoczyc w wannie i obejrzec hotel probowalam obejrzec jeden odcinek po powrocie z naszego spotkania,ale poleglam z sluchawkami w uszach i twarza na klawiaturze mojego laptopa po jakichs 15 minutach
__________________
Elijah tp 05.12.12




hana_sakura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 22:47   #802
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Dzieki hana za odp . W takim razie bede sie autem tłukła
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 23:21   #803
hana_sakura
Raczkowanie
 
Avatar hana_sakura
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 150
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
Dzieki hana za odp . W takim razie bede sie autem tłukła
a skad jestes jesli moge zapytac ?
__________________
Elijah tp 05.12.12




hana_sakura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 00:05   #804
Agia*
Rozeznanie
 
Avatar Agia*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 882
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Ale mialam fajne popoludnie i wieczor - moj TZ przywital mnie w domku bukietem kwiatow z okazji Dnia Kobiet, a pozniej z wielkim zaangazowaniem smazyl nalesniki z okazji Pancake Day, bo wie, ze mi smazenie nalesnikow kompletnie nie wychodzi - przygotowuje dobre ciasto na nalesniki, ale z ich usmazeniem nie potrafie sobie poradzic i wiecznie sa za grube albo sie rozwalaja. Jestem pod wrazeniem

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Sprawdzam Groupona codziennie, wiec nie ma szans, cobym przegapila, wiec napewno dam ci znac! Sama bym chciala, choc Magda mowila, ze odradza, bo wloski jakies zostaja Niemniej jednak od dawna mi sie taka marzy
Wiem, pamietam, ale tak czy siak za 99 funciakow sprobowalabym z checia

Torebek mam na pewno ponad 10, ale najczesciej uzywam czterech ulubionych, a i tak zawsze sie stresuje, ze czegos zapomne przelozyc. Ile juz razy zapomnialam karty, kluczy czy telefonu, to juz nawet nie zlicze

Tekst do tesciowej super Zapamietam i uzyje w podbramkowej sytuacji

maatra - nigdy nie przygladalam sie temu miastu pod katem atrakcji dla dziecka. Jedyna rzecz, ktora przychodzi mi do glowy, to Legoland Discovery Centre w Trafford Centre, ale to by bylo chyba na tyle

Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość
Ja wprawdzie bez połówki, ale nadal czekam, aż mój (mam nadzieję) przyszły złoży mi życzenia - jeśli zapomni to żaden z niego przyszły
A coz to za tajemnicza osoba? I oczywiscie najwazniejsze - zlozyl zyczenia czy nie?

Cytat:
Napisane przez hana_sakura Pokaż wiadomość
a co do zdjec to mam taka propozycje - jesli reszcie dziewczyn to odpowiada, zamiast wysylac maila do kazdej z osobna, wrzuce je do prywatnego katalogu na picasse i podam wam linka na priv, co wy na to?
Zrob tak jak Ci najwygodniej

Dobranoc!
Agia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 06:20   #805
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Kobiety dzien dobry.

Nic mi sie nie chce, to juz oficjalne

Obejrzałam wczoraj Szpilki nr 15 i wciągnęłam się w hotel 52 (hmmm ciekawe przez kogo)

zyczen z okazji dnia kobiet sie nie doczekałam, bo spałam

ale moj TZ chodzi ostatnio taki dziwny, jak sam twierdzi ma złe dni, ale jest wszystko w porzadku. nie wiem, ja moze jestem jakas glupia, ale jak sie ma złe dni to raczej nie jest w porządku. a ten siedzi i sie umęcza.
musze nim potrzasnac, bo pitole taki biznes. jak ja mam problem to mnie meczy i wypytuje bo chce mi pomoc, ale w druga strone to juz nie moze tak działac. ech chłopy.

znajac zycie, za pare dni sam sie przełamie, przeprosi ze był taki wymemłany i wszystko wróci do normy

miłego dnia moje minerało-błyszczyko-houso-perfumo-fotografo maniaczki
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 07:59   #806
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez hana_sakura Pokaż wiadomość
a skad jestes jesli moge zapytac ?
Z Chester.Mam swietne polaczenie pociagiem,ale jak nie ma atrakcji w okolicy, to pojade autem. Parking jest przy samej stacji.

Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
maatra - nigdy nie przygladalam sie temu miastu pod katem atrakcji dla dziecka. Jedyna rzecz, ktora przychodzi mi do glowy, to Legoland Discovery Centre w Trafford Centre, ale to by bylo chyba na tyle
Bylismy juz tam Bardzo fajnie, tylko nigdy wiecej w BH
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 10:18   #807
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

hej dziewczyny,
ja dzisiaj caly dzien na meetingach,a le nadrobie co sie tutaj dzieje pozniej

buziaki i milego dnia
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 14:03   #808
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

hej dziewczyny,

ale pogoda... godziny mizdrzenia sie przed lustrem na nic sie zdaja przy tym wietrzysku- do pracy dotarlam wygladajac jak czupiradlo (zreszta nie gorzej niz na zdjeciach od Kasi)

Od rana mam jakis taki dodupiasty dzien- zaczety od klotni z kierowca autobusu Tak mnie to wkurza, kiedy wsiadam sobie w autobus, a szanowni panowie kierowcy jada sobie z predkoscia 2km/h, zatrzymujac sie przy tym na doslownie KAZDYM przystanku (nawet kiedy na wy/wsiadaja ludzie!) i czytajac sobie gazetke Wkoncu moje zdenerwowanie zaczelo sie we mnie gotowac do tego stopnia, ze jak oparzona zeskoczylam z siedziska i pobieglam do niczego nieswiadomego i w blogim spokoju wczytujacego sie w swoja zafajdana gazetke kierowcy i sie odezwalam. Nie ja jedna bylam juz grubo spozniona przez niego, a ten mi na to, ze to nie jego wina, bo on jest wczesniej! A CO MNIE TO OBCHODZI??? SKAD JA MAM O TYM WIEDZIEC, KIEDY WSIADAM DO JEGO AUTOBUSU????
Eh... Wkoncu przyspieszyl i dotarlam do roboty minute spozniona Moje nerwy nie zdaly sie jednak na nic W dodatku dostal tez opierdziel od innej pani, ktora wysiadala- ale ta to sie darla ZASLUZYL wkoncu, no nie?

Przepraszam, ze Wam tak marudze
Jeszcze tylko 2.5 godzinki i kuuuniec!!
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 15:50   #809
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta
Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość
Ja wprawdzie bez połówki, ale nadal czekam, aż mój (mam nadzieję) przyszły złoży mi życzenia - jeśli zapomni to żaden z niego przyszły
No ladnie, na spotkaniu nic sie nie przyznalas ze jest taki kandydat... nic a nic! Chyba Cie musimy rozgadac
I jak tam? Odezwal sie?

Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość
A na pędzle z EDM też byłabym chętna - tylko nie teraz, bo inne wydatki na głowie
No to n ate pedzelki to chyba nas sie uzbiera kilka fajnie, koszty mniejsze beda

Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość

Justyna, nic nie opada, doskonale Cię rozumiem . Ja ciągle jakieś nowe kosmetyki chcę wypróbować i dostać w swoje łapy
Widziszm, ja to ejstem na tyle “madra”, ze jak znajde cos fajnego, to zamiast sie trzymac ten fajnej przetestiowanej rzeczy to testuje dalej... i czesto gesto nie trafiam dobrze i wywalam pieniadze w bloto... staram sie to od jakiegos czasu ograniczac i stawiac na sprawdzone produkty, ale roznie mi to wychodzi

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Justynko-skoro jedziesz do Polski, to powiem Ci, ze swietny ( o ile nie lepszy od EDM-owskiego) flat topa jest tez fla top Pixie- to jedna z nielicznych (dwoch???) polskich firm mineralnych, tyle, ze bardzo ciezko dostepna Mi sie cudem udalo na niego trafic we wroclawskim Rynku, ale ponoc mozna je tez dostac na Allegro Strona internetowa juz od dawna sie zapowiada, ale, z tego co widze, w dalszym ciagu nie dziala (juz ladne 5-6 miesiecy ).(Pixie). Podklady tez ponoc bardzo dobre, ale niestety nie mialam okazji wyprobowac
Aj, szczerze mowiac to mi sie nie bedzie chcialo biegac po skepach za tym
Ja jestem za leniwa, chyba poczekam na ten EDM az przyjdzie poczta
Zdecydowanie jednak musze kupic jakis pedzelek bo ten co mam mnie juz strasznie drapie...
A teraz przy mikrodermabrazji przy mojej skorze podraznionej to juz w ogole... ale musze przemeczyc do wyplaty!


Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Ja tez nie potrafie utrzymac swoich lapiszczy w ryzach jesli chodzi o kosmetyki Zawsze sie kleja do wszelkich nowosci, co pozniej skutkuje w zawalajace sie dna szuflad
Do mnie sie tez kleja, a pozniej siedze na KWC i wypisuje recenzje hahaha

Mnie teraz strasznie korci by wydac na lotnisku kase na komplet szminek Diora... chodza za mna odkad sie w sklepach pokazaly ale staram sie zwalczyc to pragnienie, bo sa drogie...
Na lotniskach w sklepach sa komplety 3 sztuk z czego 1 wychodzi za polowe ceny, a i kolory sa fajnie dobrane...
Testowalas moze te High Shine? Szukam kgoso kto testowal i mi je z glowy wybije

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez muaa Pokaż wiadomość

widze ze spotkanie wam sie udalo co mnie bardzo cieszy a zarazem smuci bo mnie nie bylo no ale jeszcze sie spotkamy wiec Was poznam. tak piszecie sobie juz po imieniach ze nie zadazam kto jest kto ....
Nic straconego, planujemy regularne spotkania to zdarzysz wszystko nadrobic

Cytat:
Napisane przez muaa Pokaż wiadomość

piszecie o kosmetykach mineralnych i ja tez wlasnie poluje na jakis podklad dobrze kryjacy na moje naczynka i wacham sie miedzy revlonem a jakims mineralem ale zamowilam sobie z Avon i jutro ma przyjsc i wyprobuje czy warto zakupilam tez pare pedzelkow do makijazu i czekaja na wyprobowanie
Ciekawe czy bedziesz zadowolona z tego Avonowego.. ja go zglosilam jako nowy produkt do KWC by wystawic recenzje, ale jakos jeszcze nie dodali go do katalogu.. szkoda...

Cytat:
Napisane przez muaa Pokaż wiadomość
w sobote jedziemy na imprezke urodzinowa i zakupilam sobie tez catsuit wlasnie na ta okazje i buciki na dosc wysokim obcasie hihi hm torebki... tez mam szala na ich punkcie aczkolwiek ostatnio przenosie sie on wlasnie na buty na obcasie oczywiscie
Wow, ale bedziesz rewelacyjnie wygladac!
U mnie faza na buty odpada, bo niestety albo stety jestem wysoka, i zwyczajnie szpilki u mnie odpadaja ;(
Nosze buty na obcasie, ale to nie to samo, co sexi szpileczki na zgrabnej nozce
Zaaazdroszcze!!!

Cytat:
Napisane przez hana_sakura Pokaż wiadomość
no to zupelnie jak ja zawsze mi sie marzylo duzo torebek i takie noszenie innej do innych butow, ale przy moim roztrzepaniu to raczej nie da rady ale w sumie przydalaby mi sie jakas nowa wiec chyba skorzystam z tych waszych etorebek....
Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
Torebek mam na pewno ponad 10, ale najczesciej uzywam czterech ulubionych, a i tak zawsze sie stresuje, ze czegos zapomne przelozyc. Ile juz razy zapomnialam karty, kluczy czy telefonu, to juz nawet nie zlicze

Torebki fajna rzecz
No i nie ma co ukrywac, nie kazda do wszystkiego pasuje...
Ja generalnie lubie torebki NEXT

Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
Ale mialam fajne popoludnie i wieczor - moj TZ przywital mnie w domku bukietem kwiatow z okazji Dnia Kobiet, a pozniej z wielkim zaangazowaniem smazyl nalesniki z okazji Pancake Day, bo wie, ze mi smazenie nalesnikow kompletnie nie wychodzi - przygotowuje dobre ciasto na nalesniki, ale z ich usmazeniem nie potrafie sobie poradzic i wiecznie sa za grube albo sie rozwalaja. Jestem pod wrazeniem
Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
To sie chlopak postaral!!!
Ja dostalam ... czekoladki...
I pomogl mi duzo w kuchni przy obiedzie, i cebule do sledzi kroil dzielnie


Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość

ale moj TZ chodzi ostatnio taki dziwny, jak sam twierdzi ma złe dni, ale jest wszystko w porzadku. nie wiem, ja moze jestem jakas glupia, ale jak sie ma złe dni to raczej nie jest w porządku. a ten siedzi i sie umęcza.
musze nim potrzasnac, bo pitole taki biznes. jak ja mam problem to mnie meczy i wypytuje bo chce mi pomoc, ale w druga strone to juz nie moze tak działac. ech chłopy.
znajac zycie, za pare dni sam sie przełamie, przeprosi ze był taki wymemłany i wszystko wróci do normy
miłego dnia moje minerało-błyszczyko-houso-perfumo-fotografo maniaczki
nie znam chyba ani jednego faceta, ktory jak go cos gryzie to powie co.
Dusi to w sobie jeden czy drug ii nie rozumie, ze jak sie czlowiek wygada, to lzej sie robi ... no i zawsze osoba sluchajaca moze pomoc, wesprzec, albo nawet jak problem jest glupota, to wybic ja z glowy...

......................... ......................... ............

A u mnie w pracy male zawirowanie, bo menagerka nam zmienila wszystkie accounts, moje wszystkie zabrala i dostalam 10 nowych, wiec duzo nauki przede mna
Baaaardzo mnie to cieszy!

co do tych zalegajacych kosmetykow jeszcze, mozna raz na jakis czas sie u kogos spotkac (np u mnie, drzwi dla Was szeroko zawsze otwarte.. ), przyniesc co sie ma i powymieniac.. ?


---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Aniu, wiem dokladnie o czym mowisz, ja tez tego nie rozumiem, bo czasami siedzi czlowiek jak glupi w autobusie ktory na przystankach stoi po 5 min, bo jest wczesniej....
Mam ochote przywalic mu kierownica...

Kasiu, fajne fotusie, dziekuje bardzo

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

kolezaka zamowila dla mnie w aptece blokery 7.50zl
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 16:25   #810
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

dziekuje Kasi za zdjecia!!! na nastepne spotkanie musze sie podmalowac bo wygladam jak zombi i chyba rosnie mi 2 broda powoli, niedobrze

dziewczyny, czy ja mam duza glowe? bo wydaje mi sie taka nieproporcjonalna do reszty ciala i generalnie jest do pupy
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-15 09:51:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.