Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-21, 18:27   #3811
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Pięknie wygląda Stone u Ciebie dla mnie jednak za zimna i za ciemna - wyglądałam jak wysmarowana zepsutą czekoladą

To prawda, ze Stone niestety nie u każdej kobiety będzie wygladała dobrze. Chociaz kolor na zdjeciu wyszedł nieco podbity czymś ciepłym, a na zywo raczej zimny. Te aparaty doprowadzą mnie do zawału kiedyś

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
śliczna jest cudnie wyglądasz. Patrząc na zdjęcia są bardzo podobne, więc może tylko nazwę zmienili.

Nie zdziwiłabym się, skoro wczesniej była przecież nazwa DD
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 20:07   #3812
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Najlepiej ten, który będziesz najczęściej nosiła
ja musze zmacać Great Dame, Wezmę ze sobą Dark Diversion i jak będa identiko to odpuszczę

A proszę i Brassy na pokuszenie
Szkoda, że Brassy w ogóle mi nie pasował.

Mnie Great Dame czy też Dark Diversion nie kusi, zbyt bordowy mi się wydaje na swatchach Jeśli pędzle mnie nie powalą, to nic nie kupię z HD.

W sumie dobrze, bo chcę kupić 9-tkę Amber + Blushbaby
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

To prawda, ze Stone niestety nie u każdej kobiety będzie wygladała dobrze. Chociaz kolor na zdjeciu wyszedł nieco podbity czymś ciepłym, a na zywo raczej zimny. Te aparaty doprowadzą mnie do zawału kiedyś
To rzeczywiście aparat musiał przekłamać kolor, bo na mnie Stone też wyszła chłodno - taki klasyczny taupe.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 20:19   #3813
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Szkoda, że Brassy w ogóle mi nie pasował.

Mnie Great Dame czy też Dark Diversion nie kusi, zbyt bordowy mi się wydaje na swatchach Jeśli pędzle mnie nie powalą, to nic nie kupię z HD.

W sumie dobrze, bo chcę kupić 9-tkę Amber + Blushbaby

To rzeczywiście aparat musiał przekłamać kolor, bo na mnie Stone też wyszła chłodno - taki klasyczny taupe.
Brassy pasuje, ale najlepiej na dolna powiekę- pieknie rozswietla

DD w sloiczku wyglada nieco inaczej niz na oku.

Blushbaby to dobra inwestycja Ja ostatnio odkryłam róz Poised
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-08-25 o 20:04
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 22:24   #3814
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Brassy pasuje, ale najlepiej na dolna powiekę- pieknie rozswietla

DD w sloiczku wyglada nieco inaczej niz na oku, na oku tak:

Blushbaby to dobra inwestycja Ja ostatnio odkryłam róz Poised
DD dużo lepiej u Ciebie wygląda

Poised to taka brzoskwinka? Dla mnie chyba nie bardzo, ale na swatchach wygląda ładnie
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 05:24   #3815
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
stone jest cudowna a dzie zdjęcie? a ja dalej nie wiem jakiego fluidka wziąć
Pin3ska, masz już coś na oku?

Ano właśnie jakos nie bardzo. Pędzle chyba tylko jak na razie...

Chwilowo przerzuciłam się na buty
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 10:35   #3816
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
DD dużo lepiej u Ciebie wygląda

Poised to taka brzoskwinka? Dla mnie chyba nie bardzo, ale na swatchach wygląda ładnie
Nieee, nie brzoskwinia, sama nie wiem jak ten kolro nazwac Ale pasuje do wiekszosci makijazy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 11:15   #3817
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Brassy pasuje, ale najlepiej na dolna powiekę- pieknie rozswietla

DD w sloiczku wyglada nieco inaczej niz na oku, na oku tak:

Blushbaby to dobra inwestycja Ja ostatnio odkryłam róz Poised
Fajny ten dd.
Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ano właśnie jakos nie bardzo. Pędzle chyba tylko jak na razie...

Chwilowo przerzuciłam się na buty
hehe, mi się ostatnio z ciuchów nic nie podoba
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-22, 11:19   #3818
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Fajny ten dd.

hehe, mi się ostatnio z ciuchów nic nie podoba
Noo, jak go zobaczyłam w sloiku to pomyslalam "o boze, bordo tragedia" a jak nalozylam na oku to zatkało mnie, bo kolor piekny i inny

A ja ostatnio ciuchowo to płynę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 11:54   #3819
CleoOo
Wtajemniczenie
 
Avatar CleoOo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 840
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

hej dziewczyny jestem tutaj nowa i potrzebuje pomocy czy znajde z Mac jakiś dobry kryjący podkład? co byście poleciły, mam cerę mieszaną, z niedoskonałościami, cera jasna (nie blada) żółta/oliwkowa, nigdy nie kupowałam ich kosmetyków i nawet za bardzo nie wiem jak szukać, mam zniżke do douglas i chciałam coś zamówić do przetestowania, ale wiadomo, nie chce trafić na bubla, który będzie tworzył efekt maski, oksydował bądź podkreślał suche skórki i rozszerzone pory może macie jakiegoś swojego ulubieńca i mogłybyście coś polecić?
CleoOo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 12:34   #3820
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Noo, jak go zobaczyłam w sloiku to pomyslalam "o boze, bordo tragedia" a jak nalozylam na oku to zatkało mnie, bo kolor piekny i inny

A ja ostatnio ciuchowo to płynę
dobra przekonałaś mnie ja nie mam jeszcze aż takiej wprawy z kreskami, a ten wydaje się być delikatny, więc krzywdy raczej sobie nim nie zrobię.
Cytat:
Napisane przez CleoOo Pokaż wiadomość
hej dziewczyny jestem tutaj nowa i potrzebuje pomocy czy znajde z Mac jakiś dobry kryjący podkład? co byście poleciły, mam cerę mieszaną, z niedoskonałościami, cera jasna (nie blada) żółta/oliwkowa, nigdy nie kupowałam ich kosmetyków i nawet za bardzo nie wiem jak szukać, mam zniżke do douglas i chciałam coś zamówić do przetestowania, ale wiadomo, nie chce trafić na bubla, który będzie tworzył efekt maski, oksydował bądź podkreślał suche skórki i rozszerzone pory może macie jakiegoś swojego ulubieńca i mogłybyście coś polecić?
Pewnie że znajdziesz, ale najlepiej iść po próbkę i wypróbować na sobie. Zobacz sobie; Pro longwear foundation, Studio Fix Fluid.
Swoją drogą ostatnio nałożyłam dw i nie wierzyłam własnym oczom, bo podkład dobrze na mnie wyglądał.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 14:24   #3821
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Testowałam dziś ten najnowszy tusz do rzęs i super jest, jak tylko się znów pojawią muszę nabyć. Rzęsy pięknie rozdzielone, pogrubione ale nie jakoś masakrycznie, zero glutów itp
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-22, 16:25   #3822
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
to czekam właśnie ostatnio zastanawiałam się nad tymi paletkami, ale koniec końców rozsądek wygrał i wzięłam jakieś jedno ciemniejsze duo korektorów Studio Fix, więc póki co jakoś sobie radzę, ale paletki nadal mnie kuszą. Tak już drugi rok chyba
mówicie, że te palety korektorów takie spoko? Dumam nad nimi już jakiś czas, prawie tak jak Ty ale jakoś tak mah, sama nie wiem...
Cytat:
Napisane przez CleoOo Pokaż wiadomość
hej dziewczyny jestem tutaj nowa i potrzebuje pomocy czy znajde z Mac jakiś dobry kryjący podkład? co byście poleciły, mam cerę mieszaną, z niedoskonałościami, cera jasna (nie blada) żółta/oliwkowa, nigdy nie kupowałam ich kosmetyków i nawet za bardzo nie wiem jak szukać, mam zniżke do douglas i chciałam coś zamówić do przetestowania, ale wiadomo, nie chce trafić na bubla, który będzie tworzył efekt maski, oksydował bądź podkreślał suche skórki i rozszerzone pory może macie jakiegoś swojego ulubieńca i mogłybyście coś polecić?
Ciężko dobrać podkład przy tylu wymogach w ciemno. Musiałabyś potestować, bo co po tym, że ja polecę ukochanego Studio Fixa, jak on mi w pory nie wchodzi a Tobie może? Ja go polecam, ale dla każdego "efekt maski" to co innego, każdy ma swoje zdanie.
Btw. zniżki do Douglasa na MACa nie działają, chyba, że masz kupon i stacjonarnie go chcesz zrealizować, z tego co wiem.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 20:27   #3823
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
to czekam
No to jestem

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
właśnie ostatnio zastanawiałam się nad tymi paletkami, ale koniec końców rozsądek wygrał i wzięłam jakieś jedno ciemniejsze duo korektorów Studio Fix, więc póki co jakoś sobie radzę, ale paletki nadal mnie kuszą. Tak już drugi rok chyba

Rozsądek dobra rzecz. Ja stwierdzam, że paletka Light zdecydowanie będzie praktyczniejsza od Medium. Tym bardziej, że miałam dzisiaj trzy klientki do niej Mimo, że jest bardzo jasna. A niestety paleta Medium jest dużo ciemniejsza, czyli nie tak o ton dwa jakby mogła byc do kompletu.

Po szybkich oględzinach na łapce znalazłam jeden "ludziowy" kolor który będzie schodził i to jest NW 25 - drugi w palecie. Pierwszy odcień wpada mi trochę za bardzo w żółc, kolejne będą dobre do modelowania i do ciemnych karnacji. Dwa ostatnie to znów żółty i róż/brzoskwiniowy.. nieznacznie sie rózniące od tych ostatnich z pierwszej paletki. Taki szybki przegląd bo jednak muszę to potestowac na obiektach żywych

Na pewno jak masz juz ciemniejsze duo Mac to bierz Light
Swoją drogą po odliczeniu zniżki ta paleta nie jest droższa niz koło Kryolana. Nawet tańsza o 2 zł Szkoda tylko, że żadna z tych paletek MAC nie jest bardziej uniwersalna
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 20:36   #3824
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nieee, nie brzoskwinia, sama nie wiem jak ten kolro nazwac Ale pasuje do wiekszosci makijazy
Sprawdzę w Macu
Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
hehe, mi się ostatnio z ciuchów nic nie podoba
Mnie też się ostatnio nic nie podoba, przynajmniej portfel nie cierpi tak bardzo
Cytat:
Napisane przez CleoOo Pokaż wiadomość
hej dziewczyny jestem tutaj nowa i potrzebuje pomocy czy znajde z Mac jakiś dobry kryjący podkład? co byście poleciły, mam cerę mieszaną, z niedoskonałościami, cera jasna (nie blada) żółta/oliwkowa, nigdy nie kupowałam ich kosmetyków i nawet za bardzo nie wiem jak szukać, mam zniżke do douglas i chciałam coś zamówić do przetestowania, ale wiadomo, nie chce trafić na bubla, który będzie tworzył efekt maski, oksydował bądź podkreślał suche skórki i rozszerzone pory może macie jakiegoś swojego ulubieńca i mogłybyście coś polecić?
Spróbuj Studio Fix i obu Pro Longwearów - tzn. tego w opakowaniu z pompką i w tubce Te mogę polecić, reszty nie miałam.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 21:23   #3825
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
No to jestem




Rozsądek dobra rzecz. Ja stwierdzam, że paletka Light zdecydowanie będzie praktyczniejsza od Medium. Tym bardziej, że miałam dzisiaj trzy klientki do niej Mimo, że jest bardzo jasna. A niestety paleta Medium jest dużo ciemniejsza, czyli nie tak o ton dwa jakby mogła byc do kompletu.

Po szybkich oględzinach na łapce znalazłam jeden "ludziowy" kolor który będzie schodził i to jest NW 25 - drugi w palecie. Pierwszy odcień wpada mi trochę za bardzo w żółc, kolejne będą dobre do modelowania i do ciemnych karnacji. Dwa ostatnie to znów żółty i róż/brzoskwiniowy.. nieznacznie sie rózniące od tych ostatnich z pierwszej paletki. Taki szybki przegląd bo jednak muszę to potestowac na obiektach żywych

Na pewno jak masz juz ciemniejsze duo Mac to bierz Light
Swoją drogą po odliczeniu zniżki ta paleta nie jest droższa niz koło Kryolana. Nawet tańsza o 2 zł Szkoda tylko, że żadna z tych paletek MAC nie jest bardziej uniwersalna
Dziękuję ślicznie za porównanie może na przyszły sezon skuszę się na tą paletę w końcu, w tym jeszcze mi wystarczą zapasy - i tak mam tego za dużo, jak chyba każda z nas
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 20:08   #3826
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Ja już nie mogę się doczekać, żeby nowy podkład potestować, zawsze jestem ciekawa nowego podkładu bez względu na firmę i bez względu ile bym nie miała Dzisiaj np. testowałam UD Naked w kolorze 0,5 bo 1,0 i 2,0 nie mieli testerów w Sephorze, dopiero 3,5 a ten za ciemny już. I generalnie to nawet fajny ten podkład.

A tak w temacie makijazy, sięnełam dzisiaj po paletkę Midnight of Stroke - Smoky i Carine Roitfeld i tak z nudów kombinowałam i jak to bywa - z tych "nudów" wyszedł extra makijaż, normalnie nie sądziłam, ze paletka ma taki potencjał
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 20:14   #3827
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

ja też z niecierpliwością czekam na nowy podkład
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 21:50   #3828
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Ja również jestem go bardzo ciekawa.

Corii, czy dobrze pamiętam, że polecałaś kiedyś pomadkę Pink Plaid? Jaka ona jest na żywo? Taki jasny, zimny różyk, czy raczej średni odcień? Na zdjęciach różnie wygląda, a nie chciałabym takiego typowo bladego, "barbiowego" odcienia.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 22:22   #3829
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja również jestem go bardzo ciekawa.

Corii, czy dobrze pamiętam, że polecałaś kiedyś pomadkę Pink Plaid? Jaka ona jest na żywo? Taki jasny, zimny różyk, czy raczej średni odcień? Na zdjęciach różnie wygląda, a nie chciałabym takiego typowo bladego, "barbiowego" odcienia.
Zależy, jakie masz usta, ale na moich bladych to taki ciekawy średni sinawy róż. Jeśli chodzi o stopień jasności to minimalnie ciemniejsza od Snob, a jeśli chodzi o kolor, to wpada w tonację pomiędzy Snob, a Faux, tak to przynajmniej u mnie wypada. Bardzo ładny kolor, dość unikatowy.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-25, 22:29   #3830
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Zależy, jakie masz usta, ale na moich bladych to taki ciekawy średni sinawy róż. Jeśli chodzi o stopień jasności to minimalnie ciemniejsza od Snob, a jeśli chodzi o kolor, to wpada w tonację pomiędzy Snob, a Faux, tak to przynajmniej u mnie wypada. Bardzo ładny kolor, dość unikatowy.
Moje usta są raczej mocniej napigmentowane. Niektóre kolory się u mnie ocieplają.
Trochę się obawiam, że u mnie z Pink Plaid wyjdzie coś takiego: http://mall47.com/media/catalog/prod...nk_plaid_2.jpg

Ewentualnie takiego: http://www.euvouderosa.com/wp-conten...8/IMG_7706.jpg

W moim przypadku byłby to mało twarzowy efekt
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 22:31   #3831
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Zależy, jakie masz usta, ale na moich bladych to taki ciekawy średni sinawy róż. Jeśli chodzi o stopień jasności to minimalnie ciemniejsza od Snob, a jeśli chodzi o kolor, to wpada w tonację pomiędzy Snob, a Faux, tak to przynajmniej u mnie wypada. Bardzo ładny kolor, dość unikatowy.
Zgadzam się Dla mnie Pink Plaid jest na granicy jasności (jeśli chodzi o kryjące szminki), w Snob wyglądam już źle.

Ja też czekam na nowy podkład
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 22:57   #3832
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Moje usta są raczej mocniej napigmentowane. Niektóre kolory się u mnie ocieplają.
Trochę się obawiam, że u mnie z Pink Plaid wyjdzie coś takiego: http://mall47.com/media/catalog/prod...nk_plaid_2.jpg

Ewentualnie takiego: http://www.euvouderosa.com/wp-conten...8/IMG_7706.jpg

W moim przypadku byłby to mało twarzowy efekt
Nie wypada tak barbiowo

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:56 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Zgadzam się Dla mnie Pink Plaid jest na granicy jasności (jeśli chodzi o kryjące szminki), w Snob wyglądam już źle.

Ja też czekam na nowy podkład
No właśnie to taki elegancki i raczej stonowany kolor, a Snob, pomimo, że podobny, daje już inne wrażenie w odbiorze.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 23:28   #3833
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Zgadzam się Dla mnie Pink Plaid jest na granicy jasności (jeśli chodzi o kryjące szminki), w Snob wyglądam już źle.



Ja też czekam na nowy podkład

Znowu nowy podklad?? Jaki?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 06:55   #3834
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Znowu nowy podklad?? Jaki?
Waterweight Foundation
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 07:04   #3835
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Corii, czy dobrze pamiętam, że polecałaś kiedyś pomadkę Pink Plaid? Jaka ona jest na żywo? Taki jasny, zimny różyk, czy raczej średni odcień? Na zdjęciach różnie wygląda, a nie chciałabym takiego typowo bladego, "barbiowego" odcienia.
U mnie nie wypada barbiowo ani ciepło - przeciwnie, chłodny/neutralny róż, ani bardzo jasny ani ciemny. A podobno tez nie mam jasnych ust, z tego co słyszałam od wizażystek.
Idealny. Potrafi robić cały look. Nadaje buzi takiego jakiegoś uroku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PP.jpg (13,0 KB, 24 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 09:50   #3836
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Dziewczyny, a ma któraś z Was Paint Pot w odcieniu Bare Study?
Kupiłam i nie jestem zadowolona.. Zastanawiam się czy dać mu szansę czy pozbyć się go, póki jest świeży i raz maziany..
Na bazę i jako baza pod cienie "suche", słabo mi się sprawdził bo efekt był słabiutki..
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 10:22   #3837
nevershoutnever
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 253
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Hej dziewczyny, jak myślicie, co to za szminka Maca na załączonym zdjęciu? dziewczyna napisała tylko markę, a ja szukam dokładnie takiego koloru!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11856565_1490736764553399_1354263908_n.jpg (110,4 KB, 33 załadowań)
nevershoutnever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 10:27   #3838
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Nie wypada tak barbiowo

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:56 ----------

No właśnie to taki elegancki i raczej stonowany kolor, a Snob, pomimo, że podobny, daje już inne wrażenie w odbiorze.
Tak, chociaż mnie troszkę zażółca

W ogóle to ciężko mi znaleźć neutralną szminkę - w sensie hmm... codzienną, taką do pracy. Brave jest zbyt brązowa na mnie, Faux zbyt zgaszona, z tego co pamiętam hmm... Jakieś pomysły?
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Znowu nowy podklad?? Jaki?
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Waterweight Foundation

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ma któraś z Was Paint Pot w odcieniu Bare Study?
Kupiłam i nie jestem zadowolona.. Zastanawiam się czy dać mu szansę czy pozbyć się go, póki jest świeży i raz maziany..
Na bazę i jako baza pod cienie "suche", słabo mi się sprawdził bo efekt był słabiutki..
Ja mam Co z nim nie tak u Ciebie?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 10:57   #3839
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Ja mam Co z nim nie tak u Ciebie?
No słabiutko mi wyszedł przy pierwszym makijażu.. Myślałam, że podbije połysk perłowego cienia, a jakoś tak bez szału Zbędny dodatek jak na razie i zbędna warstwa na powiece

A tak a propos - my tu sobie gadu gadu, a a czarna paczuszka wylądowała znów u mnie
Ostatnie zamówienia dochodziły bez zarzutu
Teraz będę się czaić na jakiś cień mineralny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150826_114034_007.jpg (97,9 KB, 26 załadowań)
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 11:11   #3840
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Tak, chociaż mnie troszkę zażółca

W ogóle to ciężko mi znaleźć neutralną szminkę - w sensie hmm... codzienną, taką do pracy. Brave jest zbyt brązowa na mnie, Faux zbyt zgaszona, z tego co pamiętam hmm... Jakieś pomysły?
czaję się właśnie na Brave, tzn kliknę ją na pewno ale boję się, że u mnie właśnie będą wybijać brązowe tony których nie cierpię testowałam na dłoni i efekt mi się podobał ale nie wiem jak wyjdzie na ustach , Faux też bym chciała ale mam te same obawy jak przy Brave

w ogóle to chcę coś w kolorze brudnego różu
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.