Białe Zęby - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-08, 15:25   #151
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 897
Dot.: Białe Zęby

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
mam pytanie, ile czasy trzeba nosic te paski bo dostalam je bez opakowanie i nie wiem ile mam trzymac na zebach
jesli dobrze pamietam to przez 30 minut 2 x dziennie a co do kuracji 2 tygodniowych to owszem mozna stosowac, kiedy efekt tygodniowego uzywania jest niezadowalajacy
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 15:28   #152
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 897
Dot.: Białe Zęby

Cytat:
Napisane przez ahcuna Pokaż wiadomość
Dziewczyny zostwcie to piaskowanie bo sobie zaszkodzicie cytryna tak samo wam zaszkodzi bo to kwas!!!!! Super dużo wam nie powiem ale wiem na pewno że cytryna sobie tylko narobice problemów i nabawicie sie próchnicy!!sobiscie używam Blanx med jest droga bo 37 zł ale ja widziałam efekt po 3 dniach stosowania !!! niestety ja mam naturalnie beżowy kolor ząbków wiec na snieżnobaiłe nie mam co liczyc nawet na lekkmo białe poprostu beda bezowe i n\żadne wybielanie im nie pomoże a domowymi sposobami mozemy wybielic ząbki maxymalnie 2 tony gdzies czytałam ze tylko 1 ale widze po sobie że stosujac blanxa mam jasniejsze zeby conajmniej 2 tony i jeszcze zeby osiagnac super efekt trzeba myc zeby co najmniej 3 razy dzinnie ja np szczotkuje nawet do 5 razy no ale to moje zboczenie hehe :PP
co to jest to blanx med ??
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 21:28   #153
pyska06
Zadomowienie
 
Avatar pyska06
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: Białe Zęby

Cytat:
Napisane przez wiki124 Pokaż wiadomość
co to jest to blanx med ??
pasta do zebow

Wlasnie w necie niedawno jak szukalam o wybielaniu zebow natknelam sie na stronke tej firmy blanx med i tam tak jakos wiarygodnie to wszystko pisze i chce sobie wyprobować jakas paste tej firmy

ahcuna mam do Ciebie pytanko która Ty masz konkretnie paste bo widzialam ze sa rozne kolory?
zachecajace jest to ze po 3 dniach zauwazylas różnice bez problemu znajde ją w aptece??


fakt cena troche wysoka jak na paste ale może raz wkoncu wybieli mi ząbki bo jakoś jak narazie to niby miałam wybielajace pasty ale zadnego rezultatu nie zauwazylam
__________________
`Nie zapomnij nigdy tego,
Że KOCHAĆ szczerze

Można tylko JEDNEGO !`

pyska06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 10:09   #154
kropeeczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ; )
Wiadomości: 1 185
Dot.: Białe Zęby

myslalam nad ta pastą do piaskowania [nupro]
ale nagle wszyscy mowia ze niedobra jest i wogole
wiec juz teraz pomyslalam nad ta pasta blanx med. jak kolezanka mowi ze widac roznice po 3 dniach
kropeeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 10:10   #155
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Białe Zęby

Ufff....
Przebrnęlam przez caly watek i teraz już wiem, że wybielanie w domu to wybór między zdrowo a bialo...

Tutaj znalazlam stronię dla zainteresowanych pastami Youtel oraz Blanx, obydwa produkty są na tej stronie:
http://mediweb.pl/sklep/product_info...roducts_id/475


Dziękuję za taki wątek dostarczyl mi sporej ilości informacji.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 20:24   #156
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomości: 1 467
Dot.: Białe Zęby

Hej dziewczyny
Czytam sobie w internecie artykuł (http://www.erodzina.com/index.php?id=49,572,0,0,1,0) i jest tam napisane, że "Raz w roku każdemu pacjentowi przysługuje darmowy zabieg oczyszczania zębów, tzw. skaling."
Czy tak jest naprawde? kożystała któraś z was z tego darmowego zabiegu? no i czy dentysta będzie chciał go przeprowadzić ?
Czekam na odpowiedzi


co to skaling - http://www.nszoz.com.pl/skaling.html
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy
paulinka1128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 21:19   #157
carla_87
Raczkowanie
 
Avatar carla_87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: teraz Wawa :)
Wiadomości: 199
Dot.: Białe Zęby

Cytat:
Napisane przez paulinka1128 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Czytam sobie w internecie artykuł (http://www.erodzina.com/index.php?id=49,572,0,0,1,0) i jest tam napisane, że "Raz w roku każdemu pacjentowi przysługuje darmowy zabieg oczyszczania zębów, tzw. skaling."
Czy tak jest naprawde? kożystała któraś z was z tego darmowego zabiegu? no i czy dentysta będzie chciał go przeprowadzić ?
Czekam na odpowiedzi


co to skaling - http://www.nszoz.com.pl/skaling.html
ja tez własnie o tym słyszałam, ale rowniez obiło mi sie o uszy ze teraz to jest juz nieaktualne. w prywatnych gabinetach raczej tego nie zrobia, musiałabys sie wybrac do przychodni lub do gabinetu, który ma podpisana umowe z funduszem.
carla_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-13, 21:37   #158
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Białe Zęby

wczepiam sie chociaz ja mam narzie za slabe zabki na wybielanie
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 23:14   #159
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Białe Zęby

zamiast bawić się w eksperymentowanie z zabiegami dla stomatologów na własną rękę wolę wydać pieniądze na profesjonalne czyszczenie zębów u dentysty i zainwestować w porządną pastę.
efekt jest rzeczywiście świetny, a w końcu chodzi o bezpieczeństwo zabiegu.

sama stosowała email diamant rouge i blanx i w zasadzie nie wiem, która lepsza, bo efekt rzeczywiście był świetny. blanx ma trochę pewnie przystępniejszy smak (bardziej w miętę niż anyż).
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 08:28   #160
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Białe Zęby

Cytat:
Napisane przez carla_87 Pokaż wiadomość
ja tez własnie o tym słyszałam, ale rowniez obiło mi sie o uszy ze teraz to jest juz nieaktualne. w prywatnych gabinetach raczej tego nie zrobia, musiałabys sie wybrac do przychodni lub do gabinetu, który ma podpisana umowe z funduszem.
jak najbardziej jest to aktualne. Skaling górnego i dolnego łuku zębowego raz do roku jest bezpłatny. Oczywiście w placówkach które mają podpisaną umowę z NFZ
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 13:06   #161
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Białe Zęby

Jestem zła! Kończę 14 dniową kurację Whitestrips'ami i ne jestem zadowolona.niby w rodzinie twierdzą że zęby mi wybielały (choć najpierw długo się przyglądają) mało tego - kilka zębów wybieliło się nierównomiernie...
140 zł zmarnowane...

Poradzcie czego mogłabym teraz używać zeby mieć jeszcze bielsze zęby i co mogę zastosować od razu po tych nieszczęsnych paskach bez robienia przerwy??
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-14, 16:38   #162
carla_87
Raczkowanie
 
Avatar carla_87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: teraz Wawa :)
Wiadomości: 199
Dot.: Białe Zęby

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
zamiast bawić się w eksperymentowanie z zabiegami dla stomatologów na własną rękę wolę wydać pieniądze na profesjonalne czyszczenie zębów u dentysty i zainwestować w porządną pastę.
efekt jest rzeczywiście świetny, a w końcu chodzi o bezpieczeństwo zabiegu.

sama stosowała email diamant rouge i blanx i w zasadzie nie wiem, która lepsza, bo efekt rzeczywiście był świetny. blanx ma trochę pewnie przystępniejszy smak (bardziej w miętę niż anyż).
to bezpieczenstwo nie jest takie 100%, poniewaz pasty wybielające maja duzą ścieralność, sa starsznie abrazyjne dla szkliwa zębów, a co z tego wynika - osłabiają zęby, wiec powinno sie uwazac i nie przesadzac z ich stosowaniem.
carla_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 18:04   #163
Balba[:
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5
Dot.: Białe Zęby

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Jestem zła! Kończę 14 dniową kurację Whitestrips'ami i ne jestem zadowolona.niby w rodzinie twierdzą że zęby mi wybielały (choć najpierw długo się przyglądają) mało tego - kilka zębów wybieliło się nierównomiernie...
140 zł zmarnowane...

Poradzcie czego mogłabym teraz używać zeby mieć jeszcze bielsze zęby i co mogę zastosować od razu po tych nieszczęsnych paskach bez robienia przerwy??
nie strasz.Ja od dziś używam Białej Perły i jeśli mi zęby tak samo zdziwaczeja to ktoś za to dostanie w .... dziub ...
o efektach poinformuje
__________________
i'm not listening,not anymore
the more i learn - the more i ignore

Balba[: jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 22:43   #164
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Białe Zęby

Cytat:
Napisane przez carla_87 Pokaż wiadomość
to bezpieczenstwo nie jest takie 100%, poniewaz pasty wybielające maja duzą ścieralność, sa starsznie abrazyjne dla szkliwa zębów, a co z tego wynika - osłabiają zęby, wiec powinno sie uwazac i nie przesadzac z ich stosowaniem.
oczywiście - umiar przede wszystkim.

pasty, o których mówiłam, z czystym sumieniem mogę polecić, bo w doborze pomógł mi i dentysta, i ortodonta (miałam stały aparat i chciałam potem trochę rozjaśnić ząbki, no w końcu można się było cywilizowanie wyszczerzyć :P).
blanx jest delikatniejsza, w szczególności dla zębów uwrażliwionych, a ja trochę narzekałam po zdjęciu łuku na ciepło/zimno itp. do tego występuje w paru opcjach - dla kawoszy, palaczy, w wersji delikatnej itd.
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 10:16   #165
guerrilla
Raczkowanie
 
Avatar guerrilla
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 99
Dot.: Białe Zęby

kto kolwiek widział kto kolwiek wie... - rok temu kupiłam na allegro zestaw na noc do wybielania zębów firmy crest, kupiłam to od osoby które była w stanach i poprzywoziła rózne rzeczy i potem wystawiała na allegro. Kupiłam wtedy zestaw za 28 zł
zestaw zawierał 14 saszetek i 14 pędzelków, wieczorem na osuszone zęby nakładało się pastę, ona super zasychała i autentycznie trzymała sie do rana, rano trzeba było usunąć substancje.
Wybieliło mi to super ząbki, nie bolały mnie, szkliwo nienaruszone... wszyscy zwrócili na to uwage... efekt utrzymywał się pół roku.. w zasadzie nadal mam białe zęby no ale mogły by być bielsze
Obecnie bezskutecznie poszukuje tego specyfiku... może ktoś wie gdzie można dostać to cudo???
guerrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 14:18   #166
ka-inka
Raczkowanie
 
Avatar ka-inka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 104
GG do ka-inka
Dot.: Białe Zęby

Cytat:
Napisane przez Balba[: Pokaż wiadomość
nie strasz.Ja od dziś używam Białej Perły i jeśli mi zęby tak samo zdziwaczeja to ktoś za to dostanie w .... dziub ...
o efektach poinformuje

Używałam tej "świetnej" Perły - nic mi to nie dało...
ka-inka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 16:39   #167
paulina92
Zadomowienie
 
Avatar paulina92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 417
Dot.: Białe Zęby

Cytat:
Napisane przez guerrilla Pokaż wiadomość
kto kolwiek widział kto kolwiek wie... - rok temu kupiłam na allegro zestaw na noc do wybielania zębów firmy crest, kupiłam to od osoby które była w stanach i poprzywoziła rózne rzeczy i potem wystawiała na allegro. Kupiłam wtedy zestaw za 28 zł
zestaw zawierał 14 saszetek i 14 pędzelków, wieczorem na osuszone zęby nakładało się pastę, ona super zasychała i autentycznie trzymała sie do rana, rano trzeba było usunąć substancje.
Wybieliło mi to super ząbki, nie bolały mnie, szkliwo nienaruszone... wszyscy zwrócili na to uwage... efekt utrzymywał się pół roku.. w zasadzie nadal mam białe zęby no ale mogły by być bielsze
Obecnie bezskutecznie poszukuje tego specyfiku... może ktoś wie gdzie można dostać to cudo???


na all tego duzo
http://www.allegro.pl/search.php?str...category=10791

ale drogie
paulina92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 19:57   #168
yuki23
Raczkowanie
 
Avatar yuki23
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 280
Dot.: Białe Zęby

Cytat:
Napisane przez maniooreczka_87 Pokaż wiadomość
A ja jako profesjonalistka odradziłabym Wam stosowanie past do piaskowania. Wiecie, że szkliwo składa się drobniutkich kryształków hydroksyapatytów ?? Poprzez piaskowanie właśnie te hydroksyapatyty ścierają się, odpadają razem z osadem. Ogólnie warstwa szkliwa to w niektórych miejscach nawet 2 mm, ale zauważcie, że po każdym piaskowaniu w gabinecie zęby są polerowane gumeczką,lub inną końcówką polerującą zakładaną na mikrosilnik, oraz FLUORYZOWANE !!! FLUORYZACJA PO PIASKOWANIU TO NIESTETY KONIECZNOŚĆ. Jeżeli chcecie usunąć sobie osad po kawie, herbacie itp to polecam po prostu pastę z mikrogranulkami, ale kulistymi i szorować ząbki szczoteczką elektryczną przez dłuższy czas ok 15 min i to też raz na jakiś dłuższy czas...zauważyłam, że to działa, może nie tak jak piaskowanie, ale na profesjonalne piaskowanie to zapraszam do gabinetu...jeżeli jest kamień nazębny to niestety już tylko skaling pomoże zrobić to bezpiecznie i na to też zapraszam do gabinetu W ogóle nie chciałabym robić reklamy, bo nie mam podpisanego kontraktu z żadną firmą produkującą przedmioty do higieny jamy ustnej, ale świetne do wybielania są pasty i inne przedmioty firmy YOTUEL, naprawdę nie niszczą zębów i osiągamy nimi świetne rezultaty:
http://edumed.com.pl/sklep.php/szuka...f7b30&q=yotuel
do mycia zębów polecam również szczoteczkę firmy Curaden są naprawdę świetne, ponieważ są ultra ultra mięciutkie, a posiadają nieprawdopodobnie wiele cieniutkich włókienek, które wspaniale czyszczą i usuwają osad, ale są delikatne dla szkliwa i dziąseł.
http://www.miralex.pl/?product,pl,91

POZATYM jeżeli ziarenka piasku dostaną się Wam do kieszonki dziąsłowej to grożą Wam bardzo przykre dolegliwości ze strony dziąseł...niestety

Uwaga pierwsza i podstawowa...

Tyle opinii co i specjalistów...

Skomentuję ten post, gdyz wydaje mi się, że miał na celu przede wszystkim przestaszenie tych, które dokonały "piaskowania" na własną rękę. Nie będę tutaj się zastanawiać czy rzeczywiscie powiedziane to ku przestrodze czy również by potencjalni klienci nie próbowali niczego na wlasną rękę...

Uwaga druga...
Żadna metoda nie jest całkowicie bezpieczna

Metod wybielania jest całkiem pokaźna ilość. Przy pojawianiu się każdej kolejnej można było usłyszeć, że jest bezpieczna, efektywniejsza niż poprzednia i super cool - rozwiąże wszystkie Twoje problemy..ale nie ma się co łudzić : tak powie Ci każdy, kto chce sprzedać to co ma.
Tak więc bez przesady... stomatolog to tylko rzemieślnik i tak samo może nam zaszkodzić. Jestem tego najlepszym przykładem...własnie dzięki pewnemu "profesjonaliscie" mam usuniętą garść zdrowych zębów.

Same znacie swoje zęby najlepiej !! Żyjecie z nimi na codzień, znacie ich słabe punkty. Tak wiec zakładam ,w przeciwieństwie do swojej poprzedniczki, że jesteście rozsądne i wiecie na co sobie możecie pozwolić.
Po to jest internet, żeby dowiedziec się jak to zrobić jesli juz decydujecie się zrobić to w domu.

Wiadomo, że jak mam słabe wrażłiwe zęby, to nie będę szorowała na maxa zębów przez 45min szczotką o twardym włosiu piaskowym preparatem z dodatkiem sody, cytryny i bóg wie czego...2 razy w tygodniu !

Ale nie widzę też niczego złego w tym żeby kupic ten praparat , nałożyć na szczotkę i we własnym zakresie z odpowiednim dla moich zębów naciskiem przeprowadzic "piaskowanie" (jeśli w ogóle można tak powiedzieć) tyle czasu ile uwazam za stosowne dla moich zębów żeby sobie nie zaszkodzić.

Wiemy, że praparat niszczy szkliwo... dlatego korzystając z wiedzy zawartej w portalach dentystycznych wiemy również, że:

"Ze względu na skład proszku do piaskowania, nie czyścimy zębów u chorych na astmę i stosujących dietę małosolną. "

Wiemy też, że:
" WAŻNE: nie wolno palić, pić kawy, herbaty 3 godziny po zabiegu. Zęby są wtedy pozbawione warstwy ochronnej chroniącej przed przebarwieniami. Proteiny zawarte w ślinie potrzebują 3 godzin na odbudowę warstwy ochronnej. "

Oraz:
Kupując preparat do piaskowania, zakup od razu praparat do fluoryzacji i chroń zęby po zabiegu.

I tyle! Nie zastanowiło nikogo przez chwilę to ,że robiąc piaskowanie przy użyciu szczoteczki nie jesteśmy w stanie i tak wywierac takiego wpływu na ząb jak piasek wypuszczany pod cisinieniem z aparatury dentystycznej ??

Tak więc nie kupuję tego, że ostry piasek z wodą wypuszczany z silniczka przez kogos kto moje zeby widzi raz na pół roku jest "bezpieczniejszy" niż moje mycie moich zębów tym preparatem przy zachowaniu środków ostrożnosci i ochronnych.

Nie popadajcie w paranoję, że ktoś zna Was lepiej niż Wy same siebie!!
Tylko pamiętajcie o rozsądku, by mania bycia piękną nie wyrobiła w Was nadgorliwości. I złóżmy pokłon twórcom internetu, dzięki którym mamy dostęp do bogactwa wiedzy i możemy choć trochę uniezależnić sie od porad wszędobylskich pseudoautorytetów.



Ps. ziarenka piasku mogą dostać się Wam do kieszonki dziąsłowej również u dentysty
yuki23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 08:27   #169
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Białe Zęby

zgadzam się całkowicie z postem Maniooreczki, piaskowanie przeprowadzane w domu to wielkie ryzyko, naprawdę szkoda zębów bo w ten sposób tylko je zniszczycie. Jeśli nie przyjmujecie argumentów osób które się na tym znają, Wasza sprawa. Maniooreczka chciała tylko ostrzec, zrobiła to w dobrej wierze a Ty yuki niepotrzebnie na nią naskoczyłaś podając w wątpliwość to co napisała.

Chcecie ryzykować pomimo opinii osób które znają się na tym, proszę bardzo.

Dla mnie EOT

__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-19, 10:29   #170
yuki23
Raczkowanie
 
Avatar yuki23
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 280
Dot.: Białe Zęby

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
zgadzam się całkowicie z postem Maniooreczki, piaskowanie przeprowadzane w domu to wielkie ryzyko, naprawdę szkoda zębów bo w ten sposób tylko je zniszczycie. Jeśli nie przyjmujecie argumentów osób które się na tym znają, Wasza sprawa. Maniooreczka chciała tylko ostrzec, zrobiła to w dobrej wierze a Ty yuki niepotrzebnie na nią naskoczyłaś podając w wątpliwość to co napisała.

Chcecie ryzykować pomimo opinii osób które znają się na tym, proszę bardzo.

Dla mnie EOT



Tak samo wielkim ryzykiem może być każdy prosty zabieg, np. czyszczenie uszu jeśli ktoś nie zachowa zasad bezpieczenstwa i zdrowego rozsądku, bo o wszystkim można powiedzieć ,ze szkodzi...to truizm.

(...)naprawdę szkoda zębów bo w ten sposób tylko je zniszczycie.

Widzę, że koleżanka naprawdę wierzy w to, że można zęby wybielić piaskowaniem nie niszcząc ich w żadnym stopniu...

Jestem po prostu za tym, zeby nie siać sztucznego fermentu i nie straszyć dziewczyn, które to zrobiły.
Jestem również za tym by nie słuchać każdego, kto pisze o sobie, ze jest specjalistą. Sądzę, że kosmetyczki w swoim gronie znają i takie, do których raczej na wizytę by nie poszły.
No i wreszcie jestem za tym by nie być bezkrytycznym wobec wszystkiego co tu jest pisane.

Acha... Nie przesadzajmy z tym naskoczeniem, i niekoniecznie zrobiłam to "niepotrzebnie", jeśli choć jedna dziewczyna po przeczytaniu tego co napisałam przestanie ślepo przyjmować każdą radę jaką usłyszy w życiu.




Widzę, ze koleżanka błędnie założyła, że nie mam nic wspólnego z tematem...jak już wspomniałam...błędnie.

Dla mnie również EOT,
pozdrawiam.
yuki23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 19:27   #171
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Białe Zęby

Cytat:
Napisane przez yuki23 Pokaż wiadomość
Tak samo wielkim ryzykiem może być każdy prosty zabieg, np. czyszczenie uszu jeśli ktoś nie zachowa zasad bezpieczenstwa i zdrowego rozsądku, bo o wszystkim można powiedzieć ,ze szkodzi...to truizm.

(...)naprawdę szkoda zębów bo w ten sposób tylko je zniszczycie.

Widzę, że koleżanka naprawdę wierzy w to, że można zęby wybielić piaskowaniem nie niszcząc ich w żadnym stopniu...

Jestem po prostu za tym, zeby nie siać sztucznego fermentu i nie straszyć dziewczyn, które to zrobiły.
Jestem również za tym by nie słuchać każdego, kto pisze o sobie, ze jest specjalistą. Sądzę, że kosmetyczki w swoim gronie znają i takie, do których raczej na wizytę by nie poszły.
No i wreszcie jestem za tym by nie być bezkrytycznym wobec wszystkiego co tu jest pisane.

Acha... Nie przesadzajmy z tym naskoczeniem, i niekoniecznie zrobiłam to "niepotrzebnie", jeśli choć jedna dziewczyna po przeczytaniu tego co napisałam przestanie ślepo przyjmować każdą radę jaką usłyszy w życiu.




Widzę, ze koleżanka błędnie założyła, że nie mam nic wspólnego z tematem...jak już wspomniałam...błędnie.

Dla mnie również EOT,
pozdrawiam.
po pierwsze-nie jestem Twoją koleżanką, po drugie- sama pracuję w tej branży więc pojęcie jako takie o tym również posiadam.

Żegnam.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 23:36   #172
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Białe Zęby

czasem warto posłuchać specjalisty
nawet jeśli ten specjalista nie ma okazji zajrzeć nam w gębę
a może nawet tym bardziej - taki na nas nie zarobi
decyzja jest nasza, ale każdy pogląd przecież można u swoich własnych lekarzy (a tu mamy prawo wyboru najlepszych) zweryfikować

albo napisać maila do pts's z prośbą o rozwianie wątpliwości.
to też jest jakaś opcja, wcale nie głupia moim zdaniem.
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 10:05   #173
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Dot.: Białe Zęby

Cytat:
Napisane przez ka-inka Pokaż wiadomość
Używałam tej "świetnej" Perły - nic mi to nie dało...

dlaczego Ci nie wyszlo???ja uzyłam jej i mam sliczne, biale zabki...
__________________
gdy rozczarowują nas Ci, których jesteśmy najbardziej pewni...


nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 12:28   #174
Michał84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 286
Dot.: Białe Zęby

..........

Edytowane przez Michał84
Czas edycji: 2014-08-12 o 13:10
Michał84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 18:23   #175
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Białe Zęby

agabil, widzę, że znasz się na ząbkach, więc może Ciebie o to zapytam

mam zdrowe zęby, te które były uszkodzone są wyleczone, więc chyba nie ma przeciwskazań do tego żebym mogła wybielić zęby?
nie chciałabym zrobić sobie krzywdy, więc może wystarczyłoby gdybym używała na noc specjalistycznej pasty wybielającej (Biała Perła, Email Diamant Rouge albo Blanx) a wciągu reszty dnia po każdym posiłku (zawsze tak myję) 'normalną pastę'?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 11:47   #176
Balba[:
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5
Dot.: Białe Zęby

Cytat:
Napisane przez ka-inka Pokaż wiadomość
Używałam tej "świetnej" Perły - nic mi to nie dało...
faktycznie;/
__________________
i'm not listening,not anymore
the more i learn - the more i ignore

Balba[: jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 13:20   #177
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Białe Zęby

uważam że yuki23 ma trochę racji, bo jednak pełno wizażanek używa tez kwasów na własna rękę mimo że kosmetyczki by to odradzały; ale jak się zachowa środki ostrożności to krzywdy się nie wyrządzi, prawda? Jednak to o to chodzi że fachowcy odradzają takie rzeczy bo jednak chcą sami zarabiać
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 18:14   #178
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: Białe Zęby

ja właśnie lecze sobie ząbki i jak już bede po to chciałabym sobie wybielic,straszne mnie kusi ta pasta "nupro" ale z drugiej strony boje sie o dziąsła ,szkoda ze u stomatologa tyle to kosztuje. Na razie ważniejsze jest dla mnie wyleczenie a to też tanie nie jest zrobiłam na razie 2 zęby i dwieście złoty nie moje
__________________



non permettere al passato di "rubarti il futuro "

chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 10:41   #179
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Białe Zęby

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
agabil, widzę, że znasz się na ząbkach, więc może Ciebie o to zapytam

mam zdrowe zęby, te które były uszkodzone są wyleczone, więc chyba nie ma przeciwskazań do tego żebym mogła wybielić zęby?
nie chciałabym zrobić sobie krzywdy, więc może wystarczyłoby gdybym używała na noc specjalistycznej pasty wybielającej (Biała Perła, Email Diamant Rouge albo Blanx) a wciągu reszty dnia po każdym posiłku (zawsze tak myję) 'normalną pastę'?
fuksjaa
Jeśli zęby są wyleczone spokojnie możesz je wybielić sama jestem nieprzekonana do wybielania ich pastą, z reguły zawierają one po prostu agresywne środki ścierające. Ja wybielałam metodą nakładkową i jestem bardzo zadowolona.
Jeśli wolisz pastę to może spróbuj Blanx pamiętaj że po wybielaniu często okazuje sie że założone wcześniej wypełnienia okazują się zbyt ciemne i będzie trzeba je wymienić, zwłaszcza jeśli są w zębach przednich.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 12:48   #180
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Białe Zęby

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
fuksjaa
Jeśli zęby są wyleczone spokojnie możesz je wybielić sama jestem nieprzekonana do wybielania ich pastą, z reguły zawierają one po prostu agresywne środki ścierające. Ja wybielałam metodą nakładkową i jestem bardzo zadowolona.
Jeśli wolisz pastę to może spróbuj Blanx pamiętaj że po wybielaniu często okazuje sie że założone wcześniej wypełnienia okazują się zbyt ciemne i będzie trzeba je wymienić, zwłaszcza jeśli są w zębach przednich.
dzięki Aguś

a ile razy dziennie mam myć zęby tą pastą wybielającą? po każdym posiłku, czy może rano i wieczorem wybielającą a po posiłkach 'normalną' ziołową?
trochę się pogubiłam
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:56.