Mezoterapia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-13, 21:52   #1
asiulka40
Raczkowanie
 
Avatar asiulka40
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 80

Mezoterapia


Czy któraś z was stosowała mezoterapię? Jakie były efekty? Kupiłam sobie taki roller i jestem ciekawa jak będzie działał:
http://allegro.pl/show_item.php?item=5165215975
Nie ukrywam, że trochę się boję.
asiulka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 23:39   #2
alibera
Raczkowanie
 
Avatar alibera
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 47
Dot.: Mezoterapia

Cytat:
Napisane przez asiulka40 Pokaż wiadomość
Czy któraś z was stosowała mezoterapię? Jakie były efekty? Kupiłam sobie taki roller i jestem ciekawa jak będzie działał:
http://allegro.pl/show_item.php?item=5165215975
Nie ukrywam, że trochę się boję.
Używałam rolki i stosowałam mezoterapię u u pani kosmetolog. Są to dwa tak naprawdę zupełnie inne zabiegi. Stosowałam rolkę, jako masochistka nakładalam witaminę C 15% i rolowałam, bolało! Głównie przez piekącą witaminę C. Poza tym sam derma roller (miałam 0,5 mm) trochę kłuł, ale po trzech godzinach schodziło. Efekty były w porządku, choć kiedy poczytałam o telomerach i wymuszaniu produkcji nowych komórek to ograniczyłam rolke do używania raz na dwa miesiące. Wcześniej używałam co tydzień. I sumie powiem Ci, że twarz się nie pogorszyła, robię serumy DI po których twarz mi się bardzo poprawiła i w sumie nie potrzebuję juz rolki.

---------- Dopisano o 00:39 ---------- Poprzedni post napisano o 00:37 ----------

Cytat:
Napisane przez asiulka40 Pokaż wiadomość
Czy któraś z was stosowała mezoterapię? Jakie były efekty? Kupiłam sobie taki roller i jestem ciekawa jak będzie działał:
http://allegro.pl/show_item.php?item=5165215975
Nie ukrywam, że trochę się boję.
Tak czy siak nie bój się, nie ma czego. A jeśli nie kupisz, to będziesz się kręcić wokół tego tematu, a w końcu i tak kupisz, taka moja dewiza Nie będziesz sama wiedzieć póki nie spróbujesz. Cz warto? Raczej tak, ale nie jest to jakiś fenomen
alibera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 20:37   #3
asiulka40
Raczkowanie
 
Avatar asiulka40
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 80
Dot.: Mezoterapia

Cytat:
Napisane przez alibera Pokaż wiadomość
Używałam rolki i stosowałam mezoterapię u u pani kosmetolog. Są to dwa tak naprawdę zupełnie inne zabiegi. Stosowałam rolkę, jako masochistka nakładalam witaminę C 15% i rolowałam, bolało! Głównie przez piekącą witaminę C. Poza tym sam derma roller (miałam 0,5 mm) trochę kłuł, ale po trzech godzinach schodziło. Efekty były w porządku, choć kiedy poczytałam o telomerach i wymuszaniu produkcji nowych komórek to ograniczyłam rolke do używania raz na dwa miesiące. Wcześniej używałam co tydzień. I sumie powiem Ci, że twarz się nie pogorszyła, robię serumy DI po których twarz mi się bardzo poprawiła i w sumie nie potrzebuję juz rolki.

---------- Dopisano o 00:39 ---------- Poprzedni post napisano o 00:37 ----------


Tak czy siak nie bój się, nie ma czego. A jeśli nie kupisz, to będziesz się kręcić wokół tego tematu, a w końcu i tak kupisz, taka moja dewiza Nie będziesz sama wiedzieć póki nie spróbujesz. Cz warto? Raczej tak, ale nie jest to jakiś fenomen
Dzięki za odp
A powiedz mi jeszcze co to są te serumy DI?
Jeszcze nie używałam rolki. Czekam aż mi się trochę twarz podgoi bo miałam trądzik.
Zamówiłam igłę 0,5 ale przyszła mi 0,75. Sprzedający zadzwonił i się zapytał czy może mi przesłać 0,75 bo 0,5 się im skończyły, więc się zgodziłam.
Za jakiś czas napiszę jak tam efekty chociaż wydaje mi się, że gołym okiem nie zauważę tak szybko efektów, choć mam nadzieję, że znikną mi blizny po trądzikowe.

Zastanawiałam się też jakiego specyfiku używać do tego zabiegu. W domu mam trochę różności do twarzy. Dzisiaj właśnie kupiłam sobie serum z wit C z firmy Ava i chyba będę stosować jak ty, o ile mi gęby nie wypali.
asiulka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 10:15   #4
alibera
Raczkowanie
 
Avatar alibera
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 47
Dot.: Mezoterapia

Połknęłam literę, chodziło mi o serum DIY (DoItYourself) czyli domowej roboty kosmetyki. Pod rolkę robiłam bez konserwantów, emulgatorów,zapachów i polepszaczy żeby było jeszcze zdrowiej, bo kosmetyk wchodzi głębiej. W sumie Ava ma krótki nienapakowany skład, na końcu trochę konerwantów, ale tych lekkszych więc z kupnych kosmetyków pownien się jeszcze nadawać.
Są i takie dziewczyny, które stosują rolkę 0,75 mm do twarzy, ale zalecane jest do 0,5 mm. Myślę, że 0,75 mogła by mnie bardziej boleć, ale najwyżej nie będziesz naciskać zbyt mocno. I pamiętaj o dobrym odkażeniu dermarollera, czystych rękach i okolicy, to bardzo ważne, żebyś nie wprowadziła bakterii wkłuwając rolkę, ale to już pewnie wiesz
alibera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 08:54   #5
AleJandroAleJandro
Przyczajenie
 
Avatar AleJandroAleJandro
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 16
Dot.: Mezoterapia

Moja siostra miała 0,5 mm i w sumie też się na początku bała, bo a jak to tak, a czy to boli :d ale w sumie raz się odważyła i poszło nie ma co płakać tylko działać
AleJandroAleJandro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 10:12   #6
JuliaPoto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2
Dot.: Mezoterapia

Słuchaj, korzystałam, w zasadzie jestem w trakcie zabiegów na twarz, zastanawiałam się nad tym długo, no bo jak słyszałam o igłach, to trochę się bałam. Przekonała mnie koleżanka z firmy i "zaprowadziła" do Pracowni Piękna, w której robi właśnie xxx. Jestem jej wdzięczna, bo się zmieniło in plus. Nie wiem, jak u was ale u mnie zabiegi są bezbolesne (a też o tym różnie słyszałam). Ale najważniejsze, że z twarzą coraz lepiej, pracuję w firmie z klientami i miałam stracha, że nie będę mogła tego robić.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-07-22 o 10:56 Powód: reklama
JuliaPoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 15:47   #7
ankakocanka
Raczkowanie
 
Avatar ankakocanka
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 94
Dot.: Mezoterapia

Słyszałam o tym W sumie jestem ciekawa jak wygląda sytuacja po zabiegu, bo z tego co czytałam to nie jest jakiś wielki dramat.
ankakocanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-24, 12:34   #8
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Mezoterapia

Cytat:
Napisane przez alibera Pokaż wiadomość
Używałam rolki i stosowałam mezoterapię u u pani kosmetolog. Są to dwa tak naprawdę zupełnie inne zabiegi. Stosowałam rolkę, jako masochistka nakładalam witaminę C 15% i rolowałam, bolało! Głównie przez piekącą witaminę C. Poza tym sam derma roller (miałam 0,5 mm) trochę kłuł, ale po trzech godzinach schodziło. Efekty były w porządku, choć kiedy poczytałam o telomerach i wymuszaniu produkcji nowych komórek to ograniczyłam rolke do używania raz na dwa miesiące. Wcześniej używałam co tydzień. I sumie powiem Ci, że twarz się nie pogorszyła, robię serumy DI po których twarz mi się bardzo poprawiła i w sumie nie potrzebuję juz rolki.

---------- Dopisano o 00:39 ---------- Poprzedni post napisano o 00:37 ----------


Tak czy siak nie bój się, nie ma czego. A jeśli nie kupisz, to będziesz się kręcić wokół tego tematu, a w końcu i tak kupisz, taka moja dewiza Nie będziesz sama wiedzieć póki nie spróbujesz. Cz warto? Raczej tak, ale nie jest to jakiś fenomen
A co to takiego telomery i wymuszanie produkcji nowych komorek?
Ja wlasnie zakupilam dermapen i zamierzam sie kluc ale sadze ze max raz na miesiac.
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 12:13   #9
wojciechowa
Raczkowanie
 
Avatar wojciechowa
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 32
Dot.: Mezoterapia

Byłam i baaaaaardzo sobie chwalę :p Bałam się w sumie bo to pierwsze takie zabiegi na jakich byłam, ale bardzo u mnie akurat było przyjaźnie, wszystko zostało omówione, co i jak no i sam zabieg przez to nie był też jakiś zły. :p Nic mnie w sumie nie bolało.. czuć lekko, ale to jest nic przy np. laserach podobno ;p
__________________
Kiedy stoję na poczcie (Aha)
Niby żołnierz na froncie (Aha)
Czuwa Jan Paweł II i nikt się nie boi w narodzie (Nikt)
Jak ryby pana Jezusa, każdy się dwoi i troi na co dzień (Hej)
wojciechowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-01 13:13:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:28.