...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-13, 17:56   #61
kasiapacz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 57
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Ja pŁaciŁam kartą VISA. Maestro też można pŁacić ale przy niej coś dodatkowo trzeba wpisać, jakiś kod więc daŁam sobie spokój. Co do VISA Electron to nie pamiętam czy na lookfantastic można nią pŁacić, bo na jednych można, na innych nie. Ale gdzieś Elektrona widziaŁam. Trzeba przejść do pŁatności to zobaczysz.

Ja kupiŁam za 99,99 funtów plus przesyŁka prawie 4 funty, z karty zeszŁo okoŁo 480 zŁ. PrzesyŁka jest jednakowa na caŁą Polskę, gdyż pojawia się po wybraniu nazwy kraju.
Już się nie mogę doczekać przesyŁki Pewnie przyjdzie w następnym tygodniu.
kasiapacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 19:48   #62
milkoz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 19
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

trzeba wpisac security code ktorego maestro nie posiada, a tego pola nie da sie ominac gdyz jest obowiazkowe ;/
milkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 20:39   #63
eni200
Raczkowanie
 
Avatar eni200
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 78
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

ja zamawiałam juz kilka razy na lookfantastic( dla siebie,kolezanek) i tam sa oryginalne na 100%. Trzeba miec karte kredytową lub połatnicza ae z mozliwoscia robienia zakupow zagranicznych. Koszt 4 funty ale schodzi troche wiecej z powodu przewalutowania. czeka sie ok 5 dni,przychodzi poczta
eni200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 21:58   #64
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez kasiapacz Pokaż wiadomość
Ja pŁaciŁam kartą VISA. Maestro też można pŁacić ale przy niej coś dodatkowo trzeba wpisać, jakiś kod więc daŁam sobie spokój. Co do VISA Electron to nie pamiętam czy na lookfantastic można nią pŁacić, bo na jednych można, na innych nie. Ale gdzieś Elektrona widziaŁam. Trzeba przejść do pŁatności to zobaczysz.

Ja kupiŁam za 99,99 funtów plus przesyŁka prawie 4 funty, z karty zeszŁo okoŁo 480 zŁ. PrzesyŁka jest jednakowa na caŁą Polskę, gdyż pojawia się po wybraniu nazwy kraju.
Już się nie mogę doczekać przesyŁki Pewnie przyjdzie w następnym tygodniu.
To chyba tzry ostatnie cyfry kodu, ktory znajduje sie na pasku tam, gdzie jest podpis wlasciciela karty.
W UK dodam, te prostownice sprzedaja niektore salony fryzjerskie.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 22:35   #65
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
A ja nie mogłam zapłacić przez PayPal i w ostatniej chwili z koleżanką dzwoniłyśmy po ludziach i szukali kto ma wolne 5 stów na karcie kredytowej. Niby pisze że można płacić przez PayPal ale jak przychodzi co do czego to nie ma takiej opcji.
Jolcia ja zamówiłam ten standardowy model IV Styler z pokrowcem. Przesyłka 4 funty to taniej niż często w Polsce.
Trafiłam tu po linku z historii
Wyjdzie trochę drożej (koło 500) ze względu na podwójne przewalutowanie, czyli z funta na walutę rozliczeniową karty kredytowej (euro albo dolara) i z niej na PLN. Ale nadal będzie Ci się opłacało bardziej niż kupując w kraju. Daj znać, jak otrzymasz na maila jakieś potwierdzenie wysłania czy coś

kasiapacz - jak bum-cyk-cyk, nie miałyśmy wczoraj z Lalaith opcji zapłacenia przez Paypal, mimo że w sekcji Pomoc na stronie była taka adnotacja oraz ikonka przy płatności. Nie dało się na nic kliknąć, aby przejść do płatności przez ten serwis, obowiązkowe było podanie danych karty kredytowej, a potem od razu zaakceptowało płatność. Może dotyczy to tylko wybranych krajów? W FAQ na stronie jest informacja, że nie mając karty można zapłacić tylko czekiem lub bezpośrednim przekazem pieniężnym na adres firmy, czyli z Polski dość nieopłacalna rzecz.

Jolcia88 - to wcale nie są durne pytania, tylko podstawowe, każdy klient sklepu o to kiedyś pytał, a jak nie, to jest dziwny

Tabelka z kosztami przesyłki jest na stronie: http://www.lookfantastic.com/help/Shipping_Costs.html
Podobnie info o dostawie: http://www.lookfantastic.com/help/De...d_Customs.html

Na stronie można płacić kartą Visa Electron, ale nie każdego banku. Moją się nie dało, choć mam możliwość wykonywania nią płatności internetowych i wykorzystywania kodu CVV/CVC z rewersu karty. Tak naprawdę mało serwisów umożliwia płatność kartą debetową przez internet. To nie od banku zależy, tylko po prostu firmom się nie opłaca, bo może dojść do sytuacji, gdy rachunek nie pokryje transakcji, a zaakceptuje ją...

milkoz - bardzo rzadko karty debetowe Maestro czy Visa mają kod do transakcji internetowych. To trzy cyfry z prawej strony pola podpisu, uznawane za informację poufną, której nikomu podawać nie można. Prawdę mówiąc, nie wiem czy jakikolwiek bank w Polsce wydaje Maestro z CVV, a jest to dość powszechne np. w Anglii.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 15:38   #66
goo_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 69
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Witajcie!
Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie ghd, które strasznie mnie nurtuje i już kompletnie nie wiem co mam zrobic.
Do tej pory myślałam, że aluminiowe płytki w prostownicach nie są najlepsze a na stronie ghd o IVstyler'ze jest informacja taka oto: advanced ceramic heaters and aluminium plates - the ultimate styling surface for smooth, static free shine - i teraz sama już nie wiem i proszę o radę czy aluminiowe płytki są ok dla włosów?
Zastanawiam się nad kupnem IV styler'a bądź modelem Precious <tym z turmalinami> i jak już byłam przekonana do IVstyler'a to wyczytałam o aluminium i teraz znowu mam mętlik w głowie
Z góry dzięki!

Teraz tak sobie myślę, że to chodzi chyba o to, że płytki są aluminiowe, ale mają powłokę ceramiczną, ale jesli któraś z Was wie coś więcej na ten temat - będę wdzięczna

Edytowane przez goo_girl
Czas edycji: 2010-01-14 o 15:50
goo_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 16:52   #67
Jolcia88
Raczkowanie
 
Avatar Jolcia88
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 291
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Bo ja mam kartę inteligo taką co się w sklepie płaci i mogę z bankomatu wybierać pieniądze i się zastanawiam czy czasem nie będę musiała zamówić kartę kredytową żeby zapłacić w taki sposób
Jolcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 18:41   #68
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Wysłałam wniosek do KWC z ową prostownicą(to nic, że nie było właściwego producenta do wyboru).

Liczę na wasze przyszłe recenzje!!!
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 18:58   #69
mrowcia1616
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 98
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Dwa dni temu zamówiłam GHD na ebay'u, dzisiaj przychodzę do domu a sąsiadka w drzwiach przekazuje mi paczkę z prostownicą, nieprawdopodobne, że po dwóch dniach mam to cudeńko w domu, aż nie zdążyłam kupić przejściówki do gniazdka angielskiego.
mrowcia1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 19:47   #70
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Jolcia88 - zapytaj na infolinii kartowej banku, czy można nią wykonywać płatności internetowe. Prawdopodobnie jednak będzie wymagana kredytówka, ale uczulam, że nie każda jednak posiada możliwość takich transakcji, więc musisz wcześniej zapytać. Proponuję wykorzystać kogoś, kto taką kartę posiada
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 21:22   #71
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
milkoz - bardzo rzadko karty debetowe Maestro czy Visa mają kod do transakcji internetowych. To trzy cyfry z prawej strony pola podpisu, uznawane za informację poufną, której nikomu podawać nie można. Prawdę mówiąc, nie wiem czy jakikolwiek bank w Polsce wydaje Maestro z CVV, a jest to dość powszechne np. w Anglii.
Tych cyfr jest wiecej, niz trzy i przy zakupach pzrez net czesto (o ile nie zawsze) trzeba podac trzy ostatnie, bo inaczej z transakcji nici. To samo, jesli np dzwonimy do banku w jakiejs sprawie zwiazanej z karta. Tak przynajmniej jest w Anglii. W Polsce nie mialam konta, ani zadnej karty, wiec sie nie wypowiem.
Sama sie napalilam na to cudenko. Interesuje mnie wersja do krotkich wlosow-z waskimi plytkami. Za to cena niezla-£109.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 22:01   #72
eni200
Raczkowanie
 
Avatar eni200
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 78
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez mrowcia1616 Pokaż wiadomość
Dwa dni temu zamówiłam GHD na ebay'u, dzisiaj przychodzę do domu a sąsiadka w drzwiach przekazuje mi paczkę z prostownicą, nieprawdopodobne, że po dwóch dniach mam to cudeńko w domu, aż nie zdążyłam kupić przejściówki do gniazdka angielskiego.
po co Ci przejsciowka?oryginalna ghd ma odkręcaną wtyczkę,odkręcasz i w środku jest polska
eni200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 22:08   #73
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez eni200 Pokaż wiadomość
po co Ci przejsciowka?oryginalna ghd ma odkręcaną wtyczkę,odkręcasz i w środku jest polska
właśnie to odkryłam w swojej a tak się zastanawiałam czemu to taki wielki kloc \

hehe tyle czasu w nieświadomości żyłam :glupek:
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu

Edytowane przez Rei
Czas edycji: 2010-01-14 o 22:14
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 22:21   #74
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Chaos_Girl - to, że kod ma 3 cyfry (jak zwykle są wyjątki, np. American Express ma 4-cyfrowy CID) nie oznacza, że nie może być ich więcej na karcie Do transakcji używa się trzech, czasem czterech ostatnich cyfr po prawej stronie, odczytując je od lewej do prawej.

Kody są właściwe dla kart kredytowych, przy debetowych w Polsce użyteczny kod to rzadkość, nie mówiąc już o ilości serwisów, które takie karty akceptują...

W Polsce przy połączeniach telefonicznych nie są raczej wymagane te kody ze względów bezpieczeństwa, a przynajmniej nigdy się z tym nie spotkałam, aby polski bank ich wymagał. Im rzadziej są używane, tym mniejsze ryzyko przechwycenia. Do obsługi telefonicznej w Polsce stosuje się najczęściej numer klienta i pin do usługi.

Z oszustwami kartowymi mam niestety kontakt na co dzień, nie jest trudno o to :/ dlatego jednak liczyłam na to, że na lookfantastic będzie można zapłacić przez Paypal.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2010-01-14 o 22:22
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 22:37   #75
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

W Anglii znowuz nie podaje sie PINu ze wzgledow bezpieczenstwa. Co kraj to inne zasady Ja ciagle podaje gzdies ten tzrycyfrowy kod, nalezacy do wiekszej calosci. Na jego podstawie weryfikuja karte, ale jak dokladnie sie to odbywa, to nie na moja glowe Co do PayPala, to bardzo wygodna forma platnosci. Zwlaszcza, ze ostatnio nie moge zaplacic za nic moja karta pzrez internet, a nie mam czasu na wizyte w banku.
Wracajac do prostownic, to w drodze do pracy mijam salon fryzjerski, na ktorym jest wywieszka, ze sprzedaja GHD. Ciekawe, czy cos taniej, czy cena, jak na stronie tu podawanej przez dzieczyny?
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 22:43   #76
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
W Anglii znowuz nie podaje sie PINu ze wzgledow bezpieczenstwa. Co kraj to inne zasady Ja ciagle podaje gzdies ten tzrycyfrowy kod, nalezacy do wiekszej calosci. Na jego podstawie weryfikuja karte, ale jak dokladnie sie to odbywa, to nie na moja glowe Co do PayPala, to bardzo wygodna forma platnosci. Zwlaszcza, ze ostatnio nie moge zaplacic za nic moja karta pzrez internet, a nie mam czasu na wizyte w banku.
Wracajac do prostownic, to w drodze do pracy mijam salon fryzjerski, na ktorym jest wywieszka, ze sprzedaja GHD. Ciekawe, czy cos taniej, czy cena, jak na stronie tu podawanej przez dzieczyny?
wow... mieszkasz w dużym mieście? Bo u mnie w TRN cytuje : "używamy tylko! profesjonalnych prostownic.. ale wie Pani takie za aż 150-200zł!"

__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 08:54   #77
Jolcia88
Raczkowanie
 
Avatar Jolcia88
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 291
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

to tak jak u mnie są oryginalne prostownice aż za 100-200zł!! nie ma co pełen profesjonalizm
Jolcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 09:55   #78
mrowcia1616
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 98
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez eni200 Pokaż wiadomość
po co Ci przejsciowka?oryginalna ghd ma odkręcaną wtyczkę,odkręcasz i w środku jest polska
rzeczywiście.
mrowcia1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 11:41   #79
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Chaos_Girl - chodziło mi o pin do usługi telefonicznej, a nie do karty, tego do karty nigdzie nie chcą
Wracając do GHD, cena na lookfantastic jest naprawdę niska, myślę że nawet w tanim sklepie stacjonarnym będzie o połowę drożej. Jakbyś się kiedyś pokusiła o wstąpienie do tego salonu i zapytanie, to daj znać
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-15, 14:45   #80
Jolcia88
Raczkowanie
 
Avatar Jolcia88
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 291
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Lookfantastic to sprawdzony sklep internetowy??
Jolcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 14:58   #81
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez Jolcia88 Pokaż wiadomość
Lookfantastic to sprawdzony sklep internetowy??
tak
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 15:18   #82
Jolcia88
Raczkowanie
 
Avatar Jolcia88
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 291
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Dziewczyny, proszę wytłumaczcie mi, bo trochę nie kapuję. Jak będę chciała wpłacić pieniądze za prostownicę zamawiając ją na lookfantastic to mój bank automatycznie je przewalutuje? A skąd będzie wiedział w jakiej walucie?? Pytam się, bo nigdy nie robiłam zakupów w zagranicznych sklepach internetowych.

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Rei Ty zamawiałaś na e-bay ghd, prawda?? Powiedzcie, a co jeżeli się zepsuje? W końcu to tylko sprzęt. Kupując na e-bay czy lookfantastic gdzie ją wtedy odesłać??
Jolcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 15:51   #83
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Jolcia88 - jak płacisz kartą kredytową, to zapytaj w banku, jak będzie wyglądało przewalutowanie. Karty zwykle rozliczane są w walucie USD lub EUR, więc Visa czy Mastercard po swoim kursie przeliczają funty na walutę karty, a potem bank na walutę rachunku po swoim kursie. Różnie to może wyglądać, czasem tylko bank przewalutowuje bezpośrednio z funtów na PLN, ale jednak najczęściej dochodzi do podwójnego przewalutowania, dlatego też jak zamawiałyśmy z Lalaith, to zamiast 430 zł wyszło 470.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 19:26   #84
Jolcia88
Raczkowanie
 
Avatar Jolcia88
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 291
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Właśnie tak powiedziała mi konsultantka, że będzie to w 2 etapach. Powiedziała mi jeszcze, że jezeli na stronie pisze, że akceptują V. Electron to powinno dojść normalnie do transakcji. Tam nie ma nic napisanego, że honorują tylko kredytowe karty, co?
Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Jolcia88 - jak płacisz kartą kredytową, to zapytaj w banku, jak będzie wyglądało przewalutowanie. Karty zwykle rozliczane są w walucie USD lub EUR, więc Visa czy Mastercard po swoim kursie przeliczają funty na walutę karty, a potem bank na walutę rachunku po swoim kursie. Różnie to może wyglądać, czasem tylko bank przewalutowuje bezpośrednio z funtów na PLN, ale jednak najczęściej dochodzi do podwójnego przewalutowania, dlatego też jak zamawiałyśmy z Lalaith, to zamiast 430 zł wyszło 470.
Jolcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 21:33   #85
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Ja wszedzie place swoja debetowa. Nie tak hop siup kredytowa dostac i nie kazdy chce ja miec.
Rei ja mieszkam w takiej angielskiej pipidowce, ale juz w paru salonach widzialam ogloszenia, ze sprzedaja GHD. A taka profesjonalna prostwnice, to mam i ja w domu- za £30
Dzis mijalam jeden z tych salonikow, w drodze z pracy, ale tak sie rozpedzilam, ze zapomnialam tam wstapic. Coz skleroza
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 21:40   #86
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Jolcia88 - na stronie jest logo Visa Electron, ale mojej nie zaakceptowało, choć bank potwierdza, że można nią wykonywać transakcje internetowe.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 21:58   #87
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Ja swoja ostatni tez pzrez nata placic nie moge (takze mam Vise). Bylam w banku i dowiedzialam sie, ze wprowadzili nowe zabezpieczenia. Przy placeniu powinno mi sie pojawic okienko i trzeba bedzie karte zarejestrowac. Nic mi sie nie pojawia, procz standardowego zabezpieczenie wprowadzonego juz dawno pzrez moj bank.
Wyglada na to, ze jakos tzreba zarejestrowac karte, zeby moc nia placic. Mimo, ze wczesniej bez problemu kupowalam z nia rozne zreczy przez internet. Moze ogolnie wszystkie karty Visa, na calym swiecie maja to nowe zabezpieczenie
Aj najwygodniejszy jest PayPal.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 13:42   #88
Jolcia88
Raczkowanie
 
Avatar Jolcia88
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 291
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

A jak będę chciała już wpłacić pieniądze na ich konto i nie zaakceptują mojej karty to co wtedy?? LIPA!
Mam prośbę do którejś z dziewczyn, która zamawiała na lookfantastic. Czy mogłybyście napisać mi tak od A do Z proces zakupu, od wypełniania formularzu poprzez tą wpłatę. Bardzo proszę, bo nie chcę strzelić jakiejś głupiej gafy. Czekam na odpowiedź
Jolcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 13:52   #89
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Jolcia - rejestrujesz się, logujesz, znajdujesz produkt, przechodzisz do zamówienia klikając dalej, sprawdzasz czy dobrze kliknęłaś i czy adres jest ok, przechodzisz dalej, wprowadzasz dane karty wybierając jej rodzaj z listy, podając w odpowiednim formacie datę ważności od-do, numer i kod zabezpieczający, klikasz akceptację i dostajesz potwierdzenie, czy zaakceptowało, a także powiadomienie mailowe i jakiś tam upust na przyszłe zamówienie. Bardzo intuicyjne, nawet po chińsku dałabyś radę Tylko PayPala za cholerkę znaleźć nie mogłyśmy
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 14:02   #90
Jolcia88
Raczkowanie
 
Avatar Jolcia88
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 291
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

A skąd ja mam wziąć ten kod zabezpieczający??

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Na stronie pisze
We also accept payment via Paypal.
Czyli gdzies to musi być

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Czy na stronie Pay Pal rejestruje się tylko karty kredytowe, czy takie bankomatowe(płatnicze, nie wiem jak się właściwie nazywają) też?
Jolcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-17 13:54:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:24.