Pytanie o KOSMETOLOGIĘ - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-28, 19:50   #301
Lii
Raczkowanie
 
Avatar Lii
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 176
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

A ja wczoraj nie poszłam na anatomię nie chciało mi się siedzieć tych 5h
A propo surowców to przez ile semestrów mamy ten przedmiot i jak się on kończy zaliczeniem czy egzaminem?
Lii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 22:24   #302
BaByCaKe
Zadomowienie
 
Avatar BaByCaKe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 1 759
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Dziewczyny troche przebrnęłam przez ten wątek, ale nie do końca...
Chciałabym właśnie studiować w przyszłym roku kosmetologie w Krakowie... Patrzyłam na stronie, że w jednej szkole zaocznie wychodzi 390 zl miesięcznie... Czy wogle się opłaca zaocznie, i ta "tańsza" szkoła. Dodam, że decyduje się temu, ponieważ planuje znaleźć ogólnie jakąś pracę, mini mieszkanko, a studiować zamierzam w weekendy... Czy to jest realne? Bardzo marze żeby iść na kosmetologie, ale np w Białymstoku (niedaleko mnie) rok kosztuje 6 tys. Poza tym wiem, że jak nie wyjade stąd, to zdana już jestem mieszkać tu długo, albo całe zyćie...
Czytałam właśnie, że straszna jest chemia i inne perełki. Z chemii nie grzesze bystrością . Może w takim razie powinnam iśc na jakąś szkołę makijażu niż na kosmetologie...
Prosze o racjonalne spojrzenie na to wszystko.
z góry dziękuję
__________________
BaByCaKe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 09:38   #303
Lii
Raczkowanie
 
Avatar Lii
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 176
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Do tej tańszej szkoły ja chodzę tylko że na dzienne Oczywiście że szkoła w weekendy a praca w tygodniu jest realna bo dużo dziewczyn od nas tak żyje...
Wadą zaocznych studiów jest to że jest mniej godzin wykładów i więcej trzeba się uczyć w domu i na własną ręke poszerzać swoją wiedzę...Nie wiem dokładnie ile jest na zaocznych godzin pracowni bo ja mam 4h w tygodniu...
Chemia jest dla mnie straszna bo chodziłam do liceum o profilu humanistycznym ale da się ponoć jej nauczyć i ją zdać biochemia też do łatwych nie należy..

Musisz się zdecydować czy chcesz być kosmetolożką czy nie...Jeżeli naprawdę chcesz pracowac w tym zawodzie, nie wyobrażasz sobie innego to nawet chemia Cię nie powstrzyma przed studiowaniem

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to pisz śmiało
Lii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 12:47   #304
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Ja znam wlasnie kosmetyczke, ktora ukonczyla studium kosmetyczne. Teraz ma swoj salon a w weekendy studiuje w naszej szkole zaocznie kosmetologie. Poprostu chce miec dodatkowy tytul i zawod, bo przeciez bedzie mogla w razie czego pracowac przy wyr. kosmetykow, lub tez wcale nie musi przeciez pracowac, bedzie miala poprostu dodatkowa wiedze na ten temat, bo po studium mozna byc przeciez tylko kosmetyczka w salonie a nie kosmetologiem . A co do szkoly to ja jej bym nie zmienila ciesze sie ze jestem tam gdzie jestem (a jestem razem z Lii ) i mam nadzieje ze pozostane do konca
pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 15:54   #305
BaByCaKe
Zadomowienie
 
Avatar BaByCaKe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 1 759
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Dziewczyny jesteście Kochane
Rozwiałyście po części moje wątpliwości. Mam jeszcze troche, bo boje się wyjechać tak daleko od domu w miejsce gdzie nikogo nie znam. Ciekawe czy znalezienie pracy dla dziewczyny po maturze bedzie realne...
Więc jak trafie do tej szkoły, a wy bedziecie to może sie spotkamy za rok.
Poizdrawiam was bardzo cieplutko
__________________
BaByCaKe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 16:40   #306
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez BaByCaKe
Dziewczyny jesteście Kochane
Rozwiałyście po części moje wątpliwości. Mam jeszcze troche, bo boje się wyjechać tak daleko od domu w miejsce gdzie nikogo nie znam. Ciekawe czy znalezienie pracy dla dziewczyny po maturze bedzie realne...
Więc jak trafie do tej szkoły, a wy bedziecie to może sie spotkamy za rok.
Poizdrawiam was bardzo cieplutko
Przeprowadzka chyba sie nie musisz przejmowac u nas 90% dziewczyn to przyjezdne, mieszkajace w Krakowie na czas studiowJest pare dziewczyn z Gdanska, z Tomaszowa Maz. ktos jest, z Piotrkowa...cala Polska poprostu
Powiem jeszcze tak: za duzo tej praktyki na studiach nie mamy (tzn. pracowni podczas zajec), tak jak pisala Lii sa to 4h tygodniowo, chyba typowo do zawodu kosmetyczki przygotowuje studium, ale tez nie jestem w 100% pewna a tak w naszej szkole troche praktyk trzeba wyrobic, napewno pozniej jeszcze pare kursow itd.
pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 16:44   #307
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Aha, co do pracy: w Krakowie jest sporo ogloszen dla studentow zaocznych, w sklepach, w kawiarniach itd... pare moich kumpel tak pracuje i zarabiaja sobie na studia, wiec pewnie i ty bys cos znalazla
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-29, 18:56   #308
magda_golus
Przyczajenie
 
Avatar magda_golus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6
GG do magda_golus
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

ja studiuje kosmetologie w Wyzszej Szkole Zawodowej Pielegnacji Zdrowia i rody w Poznaniu... pierwszy rok... jest sporo nauki jak porownuje kosmetologie jaka ma moja kuzynka w Krakowie przy UJ to ja mam znacznie obszerniejszy materiał i z tego co wiem to w Poznaniu przy Akademii Medycznej tez jest tak samo... ech moja uczelnia jest ambitna ja tez powinnam
__________________
Nie zatrzymuj czasu i nie bądź, aby być.
Zetrzyj żale z twarzy i kochaj, aby żyć.

magda_golus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 12:05   #309
Martulaaa
Raczkowanie
 
Avatar Martulaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 360
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Hej Dziewczyny Co taka cisza w "naszym" wątku??Co u Was na uczelni?My z Asiaczkiem dzielnie chodzimy (tzn Asia chodzi a ja spóźniam się bo pociągi nawalają ).Na 2 kolejnych zjazdach mamy kartkówki z biochemii-pan prof. sie wkurzył bo dziewczyny bardzo gadały Trzeba sie pouczyc Czy Wy tez miałyscie kartkówki?Jak to wygladało organizacyjnie,na takiej duzej sali i z tyloma osobami?
I jeszcze pytanie o praktyki-nie zrozumialam do konca-te 180 godz mozna zrobic w jednym miejscu czy nie?Bo moglabym zrobic w aptece ale nie wiem czy uczelnia to zaliczy.W salonie chca za praktyki 500zł wiec same rozumiecie ze wole isc tam gdzie za darmo A co z tym przygotowaniem pedagogicznym osoby u której bedziemy na praktyce?Naprawde na to patrzą?Bo jesli tak to nie wiem gdzie ja znajde takich ludzi
belissa i jak Ci sie podobaja zajecia,pracownia itd, bo teraz bylas chyba pierwszy (albo 2 raz) o ile pamietam?Jakie wrazenia?
Martulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 17:13   #310
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

No wlasnie tak wlasnie myslalam ze czegos mi brakuje na naszym forum, Was kobietki!
Ja szykuje sie na zjazd a mam 11 listopada, tak sie zastanawiam czy bedzie wtedy galeria czynna.. jak myslicie ??
Martulko mozesz sobie zrobic w jednym miejscu, i apteka jak najbardziej moze byc, a co to za praktyke znalazłas za 500 zl ?? szukaj dalej, przeciez jest tyle salonow kosmetycznych ze mozna pochodzic i popytac... a taka praktyka naprawde duzo daje, chocbys sie miala tylko przygladac, tak jak ja.
Pozdrawiam
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 17:26   #311
Ellie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 228
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Przepraszam, że tak wcinam się w wasz wątek ale mam pytanie. Czy któraś z was może ocenić wyższą szkołę zawodową kosmetyki i pielęgnacji zdrowia w Warszawie? Za semestr studiów dziennych trzeba zapłacić 4500zł!!!
Czy gdzieś w Polsce są tańsze uczelnie?
Z góry dziękuje za odpowiedzi
Ellie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-09, 18:27   #312
Martulaaa
Raczkowanie
 
Avatar Martulaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 360
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Ag nes ja muszę Cię kiedyś na gg złapać,wtedy sobie poklachamy normalnie Tak blisko siebie mieszkamy, że może kiedyś uda się spotkać
Praktyki za 500zł znalazłam w salonie u takiej młodej dziewczyny,która dopiero otworzyła swój biznes-powiedziała,że wie,że to dużo,ale u niej będę się naprawdę uczyć a nie latać z mopem Ale w aptece byłoby mi łatwiej, bo mam znajomych.A może zrobić tak że teraz na 1 roku zrobić w salonie a apteke zostawić na 2 rok albo na odwrót?Da się tak?
Ellie "wcinaj" się ile chcesz,po to jest ten wątek Nie wiem skąd jesteś i czy masz blisko do Krakowa,ale większość dziewczyn piszących w tym wątku studiuje na Małopolskiej Wyższej Szkole Zawodowej.Studia zaoczne kosztują 390zł miesięcznie,a dzienne 450zł,więc jest dużo taniej niż w Warszawie.Poczytaj ten wątek od początku-jest naprawdę dużo przydatnych informacji Pytaj o co chcesz
Pozdrawiam
Martulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 21:09   #313
smeagol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Ojj a Ja miałem iść na Informatykę do MWSZ - ale zamknęli kierunek bo za mało ludków było... Przenieśli mnie do WSEI - i teraz strasznie chyba żałuję - mogłem wybrać Turystykę - było by bez matematyki i ekonom(podobnych).

Już się zastanawiam nad zmianą - bo jak pomyślę o rachunkowości, ekonometrii i większej ilości Matematyki to mnie aż odpycha.

Jeśli Wiecie coś o Turystyce, znacie ten kierunek, to Proszę napiszcie coś o nim - chciałbym wiedzieć właściwie "WSZYSTKO"

Z góry dzięki...
smeagol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 14:32   #314
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Martula wlasciwie to tak powinno byc, ze najpierw robisz "produkcyjne", tzn miedzy innymi apteke, a potem dopiero gabinetowe w salonie. Ale oczywscie to nasza wlasna sprawa co zrobimy pierwsze byleby bylo 180 godzin zrobionych. Niektorzy polaczyli sobie produkcyjne z gabinetowymi. Ja na drugim toku teraz bede miala wiecej produkcyjnych a mniej gabonetowych, a inni np odwrotnie
A wogole ja jestem z Janowa i do katowic mam rzut beretem wiec sie kiedys mozemy spotkac, wezme wszystkie swoje materialy i bedziemy je omawiac przy piwie co ? reflektujesz na taki pomysł

a za praktyke 500 zl to nadal mysle ze to przesada, chyba ze ta laska Cie odrazu dopusci do klientow i bedziesz sobie mogla cwiczyc, chociaz szczerze wątpie. A ja na swoich praktykach co prawda tanczylam z mopem, ale moglam sie przygladac,robilam henne, i pytalam do zanudzenia o wszystko i na wszystko mi odpowiadaly
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 23:18   #315
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Moja kolezanka to studiuje, zaocznie. Do tej pory mam co tydzien nowe osoby na kierunku u mnie, wiec migracje sa chyba caly czas, wiec pewnie nic strasznego bys nie stracil jakbys sie teraz przeniosl...Na pewno jakies 1-2 kolokwia, ale to sie da nadrobic. Podobno jest dosc wych. fizycznego, no i oczywiscie pochodnych przedm. geografii ale wiecej informacji to nie umiem za bardzo udzielic przejdz sie i pogadaj z ludzmi z tego kierunku. W kazdym badz razie uwazam, ze nie jest za pozno a jak masz sie uczyc czegos co cie nie interesuje, to chyba nie warto, prawda?
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 23:19   #316
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Powyzsza moja wypowiedz byla do Smeagol.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 10:01   #317
Ellie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 228
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Martulaaa
Ellie "wcinaj" się ile chcesz,po to jest ten wątek Nie wiem skąd jesteś i czy masz blisko do Krakowa,ale większość dziewczyn piszących w tym wątku studiuje na Małopolskiej Wyższej Szkole Zawodowej.Studia zaoczne kosztują 390zł miesięcznie,a dzienne 450zł,więc jest dużo taniej niż w Warszawie.Poczytaj ten wątek od początku-jest naprawdę dużo przydatnych informacji Pytaj o co chcesz
Pozdrawiam
http://www.wszkipz.pl
To link do strony szkoły, o której mówiłam. Wygląda ciekawie. A jaki jest adres szkoły w Krakowie?
Jestem z Warszawy.
Dzięki za odpowiedź
Ellie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 11:11   #318
smeagol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Dzięki Za info - faktycznie muszę wszystko szybko załatwić.
Napiszcie może (to jeśli już wiecie) ile osób studiuje w MWSZ, gdzie odbywają się wykłady??
smeagol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 11:23   #319
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Ellie
http://www.wszkipz.pl
To link do strony szkoły, o której mówiłam. Wygląda ciekawie. A jaki jest adres szkoły w Krakowie?
Jestem z Warszawy.
Dzięki za odpowiedź
Nasza (tzn. szkoly) strona to http://mwsz.edu.pl/
Mnie ogolnie sie podoba Piszesz ze jestes z Warszawy, ale jakbys sie jednak przekonala, chciala przeprowadzic do Starej Stolicy ...ale, w sumie nie wiem czy by ci sie to oplacalo, bo w koncu za mieszkanie tez trzeba placic a tyle co bys placila za szkole i mieszk. to by Ci wyszlo chyba tyle co 1 semestr w Twojej szkole. Ale...co ja sie tu wymadrzac bede decyzja nalezy do Ciebie
pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-11, 11:33   #320
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Wczoraj byla niezla jazda na surowcach...Gosc pyta, kurcze nie wiedzialam, ze na oceny!! Moja kol. juz oberwala gale i jeszcze jedna dziewczyna tez. Jedna powiedziala prawie wszystko i dostala +3 nie wiem, czy on se jaja robi (bo wyglada na takiego swira ) czy powaznie gada...Jedna dziewczyna podczas lekcji dobrze odp. na jego pytanie (nikt nie wiedzial) a ten do niej "Dobrze! dostateczny" czub
Do tego dopiero 2 dni temu dostalismy indeksy, wiec Imagine mialas racje ponad miesiac minal aha...w indeksie to jest obojetne w jakiej kolejnosci wpiszemy wykladowcow? pytam, bo ja taka niedoswiadczona, haha
Na pracowni wreszcie w ta srode poczulam sie jak NA PRACOWNI. Babka juz nie ma gipsu. Pokazywala normalnie jak sie robi masaz twarzy. Na srodek wyciagnela jedno lozko i pokazywala a my robilysmy rownoczesnie z nia. Pozniej chodzila po sali i patrzyla czy dobrze robimy i pokazywala jak robic poprawnie...wiec z ostatnich jej zajec jestem zadowolona Teraz wreszcie weekend, spanko i robienie NIC hehe
pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 15:29   #321
Ellie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 228
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Maripossa
Nasza (tzn. szkoly) strona to http://mwsz.edu.pl/
Mnie ogolnie sie podoba Piszesz ze jestes z Warszawy, ale jakbys sie jednak przekonala, chciala przeprowadzic do Starej Stolicy ...ale, w sumie nie wiem czy by ci sie to oplacalo, bo w koncu za mieszkanie tez trzeba placic a tyle co bys placila za szkole i mieszk. to by Ci wyszlo chyba tyle co 1 semestr w Twojej szkole. Ale...co ja sie tu wymadrzac bede decyzja nalezy do Ciebie
pozdrawiam
Dzięki za odpowiedź
Ellie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 19:28   #322
Imagine
Magda
 
Avatar Imagine
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 620
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Mariposso co do indeksu, to w odpowiedzin czasie bedzie wywieszona kartka, jak go wypełnić. Nie jest obojętne jak ich wpiszesz, bo wszyscy mają mieć jednakowo uzupełnione (żeby ułatwić wpisy).


tak na marginesie - Babycake w podpisie masz fragment piosenki jedengo z moich ulubionych zespołów
Imagine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 22:49   #323
BaByCaKe
Zadomowienie
 
Avatar BaByCaKe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 1 759
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Imagine
tak na marginesie - Babycake w podpisie masz fragment piosenki jedengo z moich ulubionych zespołów
O, jak miło Ja uwielbiam Prodigy również
__________________
BaByCaKe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 18:13   #324
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Imagine
Mariposso co do indeksu, to w odpowiedzin czasie bedzie wywieszona kartka, jak go wypełnić. Nie jest obojętne jak ich wpiszesz, bo wszyscy mają mieć jednakowo uzupełnione (żeby ułatwić wpisy).


tak na marginesie - Babycake w podpisie masz fragment piosenki jedengo z moich ulubionych zespołów
Dziekuje za informacje uffff....dobrze ze sie sama nie wzielam za jego wyplenianie a ciekawa jestem czy ktos juz to zrobil sam bo nam nic nie mowili ze nie mozemy narazie sami wypelniac (jak zwykle skleroza pewnie...).
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 18:36   #325
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

aha...a ten od surocow to rzeczywiscie taki grozny? No w koncu galy wpisywal chodzil tak z tym notesikiem i wszystko notowal a pozniej gdzies jeszce wpisywal
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 19:10   #326
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

A aaa od surowcow wcale nie jest taki zly, a jak sobie juz kogos upatrzyl, tzn jak ktoras z Was mu sie podoba to juz ma zaliczone, conajmniej na 4
tak przy okazji Olejki eteryczne to jego oczko w glowie, wiec powodzenia zycze
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 20:57   #327
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Ag_nes
A aaa od surowcow wcale nie jest taki zly, a jak sobie juz kogos upatrzyl, tzn jak ktoras z Was mu sie podoba to juz ma zaliczone, conajmniej na 4
tak przy okazji Olejki eteryczne to jego oczko w glowie, wiec powodzenia zycze
Dzieki Ag_nes za wskazowki zapamietam
Jutro sie chyba nie wybieram do Krakowa na zajecia przeziebilam sie w tamtym tyg. i sie wyleczyc nie moge moze jak poleze pozadnie jeszcze 1 dzien w domu, to cos pomoze...oby
pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 21:18   #328
Imagine
Magda
 
Avatar Imagine
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 620
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

od surowców jest nieobliczalny. Można za jedno zdane dostać na egzaminie piątkę, albo byc maglowanym i mimo dużej wiedzy oblać. Miewa dziwne i kosmiczne pomysły. Byłam na zerówce z surowców (z ciekawości, nie planowałam zdawać, ale chcialam to zobaczyć). Któraś z kolei dziewczyna (z cyklu tych lepszych) czeka na pytanie i ten po zastanowieniu mówi jej - idź i napisz wzór chemiczny żelatyny. No w życiu się tego nie spodziewała. Pewnie wszystko o żelatynie wiedziała poza wzorem. No i nie zdała. Kogoś tez spytał o wzór chemiczny myjącego mydła..aż mi się śmiać chciało, bo ja się tak po łebkach uczyłam na "mniej więcej żeby coś wiedzieć".

Ale na pisemnym egzaminie ściągłam to i owo, coś tam sama posciemniałam i zdałam Nie taki diabeł straszny.
Imagine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 20:08   #329
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Imagine
od surowców jest nieobliczalny. Można za jedno zdane dostać na egzaminie piątkę, albo byc maglowanym i mimo dużej wiedzy oblać. Miewa dziwne i kosmiczne pomysły. Byłam na zerówce z surowców (z ciekawości, nie planowałam zdawać, ale chcialam to zobaczyć). Któraś z kolei dziewczyna (z cyklu tych lepszych) czeka na pytanie i ten po zastanowieniu mówi jej - idź i napisz wzór chemiczny żelatyny. No w życiu się tego nie spodziewała. Pewnie wszystko o żelatynie wiedziała poza wzorem. No i nie zdała. Kogoś tez spytał o wzór chemiczny myjącego mydła..aż mi się śmiać chciało, bo ja się tak po łebkach uczyłam na "mniej więcej żeby coś wiedzieć".

Ale na pisemnym egzaminie ściągłam to i owo, coś tam sama posciemniałam i zdałam Nie taki diabeł straszny.
No to super ja od wiekow mam pecha jak ta lala w nieoczekiwanych sytuacjach (choc momentami mam wrazenie ze jestem w czepku urodzona w koncu sie urodzinam trzynastego...). To juz wiem, ze wzrow tez mam sie uczyc hehe. Dzieki Madziu
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 20:37   #330
Karioka
Przyczajenie
 
Avatar Karioka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Elblag
Wiadomości: 3
GG do Karioka
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Heyka W koncu znalazlam fajne forum gdzie mozna sie czegos konkretnego dowiedziec jestem wlasnie w policealnej szkole na kosmetyce i tak mnie zarazil ten kierunek ze postanowilam go takze studiowac Interesuje mnie wlasnie krakow i wroclaw.Stad moje pytanie moze ktos sie orientuje jak jest we wroclawiu? Dla zainteresowanych link do strony http://www.wsf.wroc.pl/glowna/start.htm Z gory dzieki za jakiekolwiek info Pozdrawiam
Karioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:52.