Pytanie o KOSMETOLOGIĘ - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-18, 11:10   #31
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

ja mam szkole od piątku, wiec jak chcesz to w któryś tam piątek przyjade do krakowa wczesniej. Jak mieszkasz niedaleko krakowa to przeciez nie problem
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 11:11   #32
kate6o
Zadomowienie
 
Avatar kate6o
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 924
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Ag_nes
ja mam jakies plyty z anatomi i kosmetologi wiec jak jakis dział by interesował to bym wysłała przez neta, a reszte to mam w szufladzie, i niewiem czy Te testy Ci sie przydadzą, bo to są gotowe materialy na egzaminy jakie w mojej szkole obowiązują a wiadomo ze pytania i egzaminy w kazdej szkole są inne
jak bys mogla przeslac to bede wdzieczna na pewno sie przyda bo zdaje maturke z rorsz chemii i biologie (test na studiach) wiec musze zakowac
kate6o@interia.pl
kate6o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 11:25   #33
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Ag_nes
ja mam szkole od piątku, wiec jak chcesz to w któryś tam piątek przyjade do krakowa wczesniej. Jak mieszkasz niedaleko krakowa to przeciez nie problem
No calkiem niedaleko, bo 40min. pociagiem wiec spoko umowimy sie jakos spadam juz, jedzonko czeka hehe
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 02:07   #34
xre
BAN stały
 
Avatar xre
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 780
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Ag_nes
ja studiuje na MWSZ i nie wiem czego sie bac. W liceum nie mialam chemi , biologi itd.. a mimo to zdalam wszystkie egzaminy, troche sie nauczylam, troche szczescia i jakos to poszło. Kto ma troche oleju w glowie to sobie poradzi. Bylo juz kilka dziwczyn ktore pytaly o tą szkole, popatrzcie w archiwum, jak ktos sie wybiera do MWSZ to moge udostępnic materiały, testy itd jezeli ma to komus pomóc. Dziewczyny na waszym miejscu szukalabym sobie zakladu zeby odbyc juz od 1 roku praktyke <ktora i tak jest obowiazkowa> ale szkola niestety nie przygotowuje dobrze pod wzgledem praktycznym.. i to jest najwiekszy problem, a nie tam chemia i wqwanie.
Dziex za rade z ta praktyka, bo tak sie sklada ze planuje od pazdziernika rozpoczac staz w salonie kosmetycznym ERISMam nadzieje ze czegos sie tam naócze
xre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 11:55   #35
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Question Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Ag_nes: Pozwolisz ze zadam Ci jeszcze pare pytan? Mam nadzieje, ze Cie nimi nie zamecze , wiec: Czy dostalas jakies przybory w ramach wpisowego?np. fartuch itp.? Jak wplacasz pieniadze za kolejny miesiac (czy wogole mozna inaczej niz co miesiac?)na konto czy raczej osobiscie? bo ja sama nie wiem, cos nie ufam tym bankom...Czy ty tez mialas rozpoczecie I roku w Kijowie?? nie wiem, szkola nie ma zadnej auli ani nic takiego ze w kinie musi robic rozpoczecie? Czy duzo kasy wydaje sie na jakies przyzady, podreczniki itp.?Co sie nosi na zajecia? No i jak wygladaja pierwsze zajecia?
Ehh, pewnie mam jeszcze mnostwo pytan, wiem ze raczej wszystkiego sie dowiem jak juz zaczne tam chodzic, no ale ciekawosc mnie zrzera i chcialabym wiedziec wczesniej od Ciebie, jesli bylabys tak mila
aha.... napisalas wczesniej: "Co do facetow to slyszalam ze byl jeden pan na studiach dziennych, ale niewiem jak wygladalo to na zajeciach praktycznych, chyba przebieral sie osobno heheh." - o jakim przebieraniu mowisz??
Z gory dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 11:59   #36
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Aha co W-Fu: czy on jest tylko na I roku czy przez wszystkie lata nauki? Ja cwiczyc nie bede (w sierpniu miesnia naderwalam i lecze go do tej pory )ale tak (jak zwykle) z ciekawosci pytam:P
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 17:29   #37
kate6o
Zadomowienie
 
Avatar kate6o
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 924
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Agnes dostałam maile na skrzynkę ale nic się nie otwiera puste załączniki
kate6o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-19, 17:48   #38
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Maripossa>> tak sie sklada ze wlasnie bylam w krakowie w szkole praktyki zaniesc, Juz na wszystko odpowiadam :
W ramach wpisowego dostałam cudowne ulotki i próbki jakiegos kremu. Fartuszek ? zapomnij... co do fartuszka są wymagania wiec nie kupuj go w ciemno bo moja pani z pracowni zyczy sobie fartuszki 2czesciowe spudnica i góra, białe, bez zadnych wzorków, no i absolutnie nie jednoczesciowe świrowanie jak dla mnie.
Ja pieniadze przelewam kontem, szkola ma konto w BPH ja tez naleze do tego banku wiec nie place prowizji, mam zlecenie stale i nawet nie musze o tym pamietac. Chyba mozna zaplacic za kilka miesiecy z góry.. ale chowaj sobie kwitki bo potem Ci indeksu nie wydadzą jak nie udowodnisz ze zapłaciłas heheh.Osobiscie tez mozesz. Rozpoczecie mialam na Nowej Hucie w jakiejs tam szkole muzycznej.Szkola nie ma zadnej auli i wyklady bedziecie mieli w jakims innym miejscu niz szkola, niewiem jak na dziennych, dla zaoczniakow wynajmuja jakies gimnazja na weekendy itd
Na pracowni bedziesz musiala zainwestowac w fartuszek, opaske i kilka tam pierdół higienicznych. To duzo nie kosztuje. ksiazki są zbedne, mozna wszystko kserowac. Kup sobie ksiazke do kosmetyki, nauka praktyczna, bo to sie przyda a reszte olałam. Jedna ambitna studentka za komplet ksiazek zaplacila chyba 1000 zł- fajnie co ??
Moje pierwsze zajęcia byly zaraz w dzien rozpoczecia, ogolna deorganizacja, i bardziej sie integrowalam z ludzmi niz słuchałam. Co do ubioru to Twoja indywidualna sprawa
A co do tego przebierania >> to na pracowni sie musisz przebrac do fartuszka dlatego mowilam ze facet sie chyba osobno przebierał a no i buty na pracownie tez muszą byc specjalne i białe.
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 17:50   #39
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Aha Wfu na zaocznych nie mamy, a dzienne chyba mają Ja tam nie lubie cwiczyc bleee


Kate6o -->> Bardzo mi przykro ze nie doszlo, probowałam to wysłac kilka razy, moze jeszcze spróbuje. To są glownie opisane ryusunki bardzo szczegowlowo, wiec zajmują troche miejsca, zaraz sprobuje jeszcze z tym powalczyc
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 18:06   #40
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Exclamation Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Ag_nes ja jestem w szoku...Nie dosc ze sie placi jakies bajonskie sumy za ta bude to wy zajec w szkole nie macie tylko w jakichs gimnazjach?!To chyba nie jest normalne...
Co do placenia: w takim razie tez chyba zaczne placic przelewem, nie bede sie bawic w noszenie kasy (jeszcze mnie napadna i amen! ). Moje pytanie: "Co sie nosi na zajecia?" nie dotyczylo ubioru bo domyslam sie, ze moge sie ubierac jak chce, tylko dot. ksiazek, notesow, zeszytow, czy to jest wymagane? Co do fartuszkow, to domyslam sie ze jakies takie dziwne wymagania sa, ale kurde szkoda ze w ramach wpisowego nic nie dali bo w tej drugiej szkole na Krowoderskiej maja dostac ponoc wlasnie jakies takie przybory i fartuszki wlasnie za wpisowe ok, wielkie dzieki za odpowiedzi pozdrawiam!
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 19:26   #41
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

buhaha Mariposso kochana, odkrylas Ameryke. Wszyscy to wiedzą ze kasa jest za duża w zamian za to co oferują. Ale najlepsza jest pani dziekan tej szkoly, ktora w kazdy mozliwy sposob bedzie Was przekonywala ze to najlepszy wybór, najtansze studia, i najbardziej cacy. Ale wszędzie tak jest, ja juz sie o tym nie raz przekonałam.
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-19, 19:33   #42
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Aha jeszcze pytalas co sie nosi.. no ja sobie brykam z segregatorem i tam mam wszystkie przedmioty ulokowane.Nie wpakuj sie w zeszyty bo to niepotrzebne, za duzo noszenia A odkąd otworzyli w okolicy szkoly Galerie kazimierz, to na zajeciach i tak są pustki.
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 23:15   #43
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Hehe, i ja juz w Galerii bylam jak zlozylam papieryheh... Ta pani dziekan do razu mi sie taka FAAAAAJNA wydawala, hmm...widaomo ze bedzie kazdemu dupe lizac, bo z tego zyje Mowisz, ze nie kupujesz ksiazek tylko je kserujesz, a mozna wiedziec skad? od kolezanek z biblioteki czy jak....? Aha, i podaj autora tej ksiazki do kosmetyki ktora to moze mi sie przydac Jeszcze raz wielkie dzieki MOJA INFORMATORKO heh i pozdrawiam<cmok>
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 10:24   #44
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Nam zalecali ksiezke "Kosmetyka. Podręcznik do nauki zawodu. Poradnik" dr Imke Barbara Peters

tak wygląda
http://www.medicon.pl/okladki/kosmetyka.jpg

a ja sobie kupilam taka tanszą Joanny Dylewskiej-Grzelakowskiej. A ksiazki niektore ciezko dostac np z surowców kosmetycznych Sławomiry Jurkowskiej nie bylo nawet w bibliotece śląskiej :| Dziewczyny miały to kserowałam to co bylo potrzebne, wogole jedną ksiazke do biochemi kupilam, ale jest taka zakręcona, ze zaluje ze ją kupilam. Jak bedziesz uwaznie notowac to niepotrzebne są ksiazki, bo obowiazuje to co na wykladach.
Pozdrawiam
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 17:25   #45
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Dzieki za kolejne rady Ag_nes
wlasnie wrocilam z Krakowa, ale bylam jako "towarzysz", bo moj chlopak zalatwial sobie czesci do samochodu
Z dnia na dzien coraz bardziej denerwuje sie ta szkola, a to tylko dlatego, ze poznawanie nowych ludzi jest dla mnie...stresemnie wiem czemu, nie wiem czego sie boje...ale poprostu tak mamzawsze jak jechalam na jakas kolonie, to nie latalam do wszystkich i ich nie poznawalam tylko siedzialam cicho, jesli kogos poznalam to poznalam a jesli nie to nie Lubie miec stale grono znanych mi osob, bo czuje sie bezpiecznie a jak wiem, ze mam isc tam SAMA to mnie cioary przechodza... nie wiem czy ty tez tak czasem masz i czy to rozumiesz, no ale mniejsza z tym nie bede zanudzac...
Jeszcze raz dzieki za rady i tytuly poszukam w ksiegarniach i biblot. i sie okaze co my tu mamy
pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 17:34   #46
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Wlasnie znalazlam na Aleegro ta ksiazke "Kosmetyka. Podręcznik do nauki zawodu. Poradnik" dr Imke Barbara Peters za 50zl. a nowa 79zl. a uzywana ma 3 lata i kurde ktos spuscil tylko 29zl.?!cienko...moze jakbym sie potragowala (to w koncu aukcja )to by bylo taniej, hehe
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 17:58   #47
kasia214
Raczkowanie
 
Avatar kasia214
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 116
GG do kasia214
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Dziewczyny gdzie dokładnie można znależć prace po kosmetologii?I czy na każdych studiach tego typu jest pełno chemii i czy są to trudne studia?Aha i czy istnieją podobne kierunki studiów, związane z kosmetyką twarzy, ciała może co.ś związane z paznokciami?Jeśli wiecie gdzie na Śląsku w okolicach Bielska Białej do Katowic istnieje taka szkoła wyższa w trybie zaocznym to bardzo proszę o pomoc.
kasia214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 19:10   #48
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez kasia214
Dziewczyny gdzie dokładnie można znależć prace po kosmetologii?I czy na każdych studiach tego typu jest pełno chemii i czy są to trudne studia?Aha i czy istnieją podobne kierunki studiów, związane z kosmetyką twarzy, ciała może co.ś związane z paznokciami?Jeśli wiecie gdzie na Śląsku w okolicach Bielska Białej do Katowic istnieje taka szkoła wyższa w trybie zaocznym to bardzo proszę o pomoc.
Hej. jest duzo takich szkol, nie koniecznie studia, jest tez np. studium policealne. Co do innych kierunkow, wiem ze jest wizaz, stylizacja paznokci itp. ale to na studium. Musialabys wejsc poprostu na Google.pl i wpisac apre nazw kierunkow i miasto i powinno sie cos znalesc Jest tez mnostwo kusrow, po ktorych mozna wykonywac dane zabiegi
Pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 19:24   #49
Martulaaa
Raczkowanie
 
Avatar Martulaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 360
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Ag nes czy mogę prosić materiały na maila?
vanishing2@poczta.onet.pl Z góry dziękuję

Ja jakoś w ogóle nie mam "stresa"przed rozpoczęciem.Może dlatego,że to nie pierwsze studia Nastawiam się na dużą ilość nauki-nie wiem jak to wyjdzie w powiązaniu z moją wątpliwą "miłością" do chemii
Ag nes a wiesz moze jak wygląda sytuacja ze stypendiami naukowymi?Jest jakaś pula procentowa na stypendia czy od średniej to liczą?Ciekawa jestem (czy warto się uczyć )
Martulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-20, 21:37   #50
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Martulaaa
A ty gdzie sie wybierasz na studia? Tez na MWSZ zaoczne, czy dzienne?
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 21:45   #51
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Ok, nie musisz odpowidadac przeczytalam w sasiednim watku o MWSZ
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 23:41   #52
Martulaaa
Raczkowanie
 
Avatar Martulaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 360
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Maripossa ja dopiero teraz się spostrzegłam że są dwa oddzielne wątki I dziwiłam się że pytasz Zaoczne na MWSZ (jak już pewnie przeczytałaś).Dosyć trudno wybierać szkołę nic o niej nie wiedząc, mając jednocześnie drugą podobną w tym samym mieście Pani dziekan była rzeczywiście bardzo miła,zobaczymy ile z obietnic sprawdzi się w praktyce
Martulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 15:00   #53
kasia214
Raczkowanie
 
Avatar kasia214
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 116
GG do kasia214
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Maripossa
Hej. jest duzo takich szkol, nie koniecznie studia, jest tez np. studium policealne. Co do innych kierunkow, wiem ze jest wizaz, stylizacja paznokci itp. ale to na studium. Musialabys wejsc poprostu na Google.pl i wpisac apre nazw kierunkow i miasto i powinno sie cos znalesc Jest tez mnostwo kusrow, po ktorych mozna wykonywac dane zabiegi
Pozdrawiam
No właśnie ja nie chce studuim, tylko studia w google szukałam ale nic nie znalazłam.Aha i czy zwraca się większa uwagę na to czy się skończyło studia czy studium?
kasia214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 16:13   #54
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Martula o jakie materialy Ci chodzi ? bo ja nie mam tego na kompie, tylko wszystko w kartach takich. Jezeli bedziesz chodzic do MWSZ to tak jak Maripossie dam Ci do skserowania to co mam, ale nie mam tego na kompie, dlatego na maila nie pośle. Mam plyty z anatomi i komsetologi, ale nie umiem tego posłac przez @ A takie materialy napewno bedą udostepnione przez wykładowce. Ja wam dam testy czyli gotowe pytania na egzaminki i zaliczenia.

A co do stypendiów to są jakies tam i ludzie sie starają, ale ja to olewam, chociaz mialam dobre oceny. Trzeba zapytac w sekretariatach. Wiem ze na socjalne czy jakies tam to trzeba spelniac okreslone wymagania, dochod rodziny nie moze byc wyzszy niz ileś tam.. ee za duzo zachodu. Ale zalezy od sredniej wszystko oczywiscie

martula cos o Pani Dziekan wspominałas ))))) to jest ten typ co obiecuje gwiazdki na niebie, wogole jest mistrzynią w dyplomacji, 30 minut gadania, 0 konkretów. A no i jej ulubione słówko "tudzież" niewiem jak to sie pisze, ale po 40 tudzieżach w jednym zdaniu zaczynają mi sie jeżyć włosy na rękach.

Martula i nienastawiaj sie na dużą ilosc nauki bo to niepotrzebne.
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 16:23   #55
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Maripossa a czego Ty sie stresujesz? ja teraz tez zaczynam szkole w katowicach na Wizażu <coby sobie kosmetologie urozmaicić> i nie mam stresu, wiem ze tam gdzie jest dużo bab to i suki i sympatyczne laski sie znajdą Trzeba tylko sie poznać na ludziach. Tylko troche brakuje mi facetów, bo oni zawsze fajnie rozładowują atmosfere, a dziewczyny to są często kłótliwe.
A i dziewczyny z MWSZ >> zeby was wirus "ciążą" nie dopadł, bo u mnie na roku to taki sie troche rozszalał heheh.

kasia > ja sie sama zastanawiam jak to bedzie z pracą po kosmetologi, ja sobie napewno zrobie uprawnienia pedagogiczne, i bede szukac gdzies w szkolach zeby uczyc. Teraz mam praktyki w salonie i widze ze jak ktos chce isc do salonu to lepiej zrobic studium, wiecej godzin praktycznych i wogole.... Niby produkcja kosmetyków itd... ale tam wolą chemików niż nas. Pracownie dermatologiczne? w sumie mozna by bylo... ale tam pierwsze skrzypce grają lekarze. Zalezy co chcesz robic, mysle ze w salonie nie beda Ci patrzyc w papiery i szkole, tylko zobaczą co umisz i jak umisz...
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 16:27   #56
kasia214
Raczkowanie
 
Avatar kasia214
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 116
GG do kasia214
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

No właśnie mnie interesuje praca w salonie kosmetycznym ,kosmetyka twarzy wszelkiego rodzaju, tak jak to zazwyczaj jest w takich salonach...może z czasem coś własnego wraz ze stylizacja paznokci, no i tak się właśnie zastanawiam czy samo studium wystarczy, bo nie zależy mi na znajomości analizy chemicznej kosmetyków,a podobno wiele tegoi na studiach...
kasia214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 16:52   #57
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

jak salon to duzo lepiej dla Ciebie jak zrobisz studium. U mnie na studiach jest bardzo malo zajeć praktycznych. Gdybym przed studiami byla pewna ze chce pracowac w salonie nie pchałabym sie na studia. Ale ja do konca nie wiedzialam co to jest ta kosmetologia, wyobrazalam sobie bóg wie co, ze hirurga ze mnie zrobią i tyle. Niewiem gdzie dokladnie mieszkasz na slasku, ale dobre opinie slyszalam o studium kosmetycznym w Bytomiu. Widziałam dziewczyne po roku nauki tam <dzienne> i byla juz 100% przygotowana do pracy kosmetyczki A ja po roku kosmetologi mogłam stać i ja podziwiac hehe
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 16:53   #58
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Ale niewiem czy nie ma tak, ze jak chcesz otworzyc cos swojego to musisz miec wyzsze wykształcenie, bo niedawno bylo o tym glosno, a ja jak zwykle nie jestem w temacie.
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 18:14   #59
Martulaaa
Raczkowanie
 
Avatar Martulaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 360
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Ag nes serdeczne dzięki za odpowiedz
No pani dziekan, tudzież ( ) sprawiająca sympatyczne wrażenie, należy do gatunku tych osób, których słowa trzeba dzielić przez 2 Napisałam,że nastawiam się na dużo nauki, bo chcę to zrobić dla siebie-po studiach chciałabym otworzyć coś swojego,pracować samodzielnie na własne pieniądze i dlatego ciągłe dokształcanie jest dla mnie ważne Jeśli chodzi o materiały to super, że możemy na Ciebie liczyć Myślę, że bez problemu się dogadamy,tym bardziej,że ja też z Górnego Śląska i też będę na zaocznych Pytałam o stypendium, bo jednak czesne małe nie jest + dojazdy, jakieś jedzonko trochę wyjdzie
Zapomniałabym zapytać-jak wygląda nauka języków?Zapisałam się na angielski i włoski.Ag nes dały Ci coś te zajęcia?
Martulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 21:43   #60
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Martulko jezeli chodzi o jezyki to jest zatrudnionych sporo lektorów, po 1 semestrze Pani dziekan zrobila przesiewki i pozatrudniała nowych. Kilka osob skarżylo sie ze za wysoki poziom z jezyka angielskiego i ze zajęcia nie takie.. i pani dziekan zmienila lektorów <tudzież ona o nas dba> ja mam teraz zajecia z angielskiego z takim gosciem i super jest. Duzo osob narzeka na francuski, ze nie wyrabiają.. ale wybrałas włoski wiec to Ci nie grozi. ja chodze na deutsch zaawansowany, ale z tych zajec akurat nie jestem zadowolona, facet przynudza,ziewam na zajeciach bleee. Na języki nie narzekam można sie czegos nauczyc.
A ja teraz tez sie nastawiam na nauke, bo pierwszy rok olałam, a teraz widze ze szkola mnie nie zmobilizuje, wiec sama musze działać. Buźka
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.