Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-04, 14:10   #1501
magdaall
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 29
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Witam
Mnie interesuje przedluzenie wlosow na tzw warkoczyk inaczej metoda tisage
Mam rzadkie wlosy i nie wiem czy ta metoda bylyby dla mnie dobra
bardzo prosze osoby ktore wiedza cos na temat tej metody o odezwanie sie do mnie
Podaje maila magdasze@onet.eu
z gory dziekuje i pozdrawiam
magdaall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 16:05   #1502
magdaall
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 29
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Szukam kogos z okolic Krakowa aby przedluzyl mi wlosy metoda na warkoczyk
Moj mail magdasze@onet.eu
Osoby majace jaka kolwiek wiedze na temat tej metody rowniez prosze o kontakt
Pozdrawian
magdaall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 21:18   #1503
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Hej dziewczynki! Wiele z was marzy o włosach do pasa i cóż,tak jak ja nakładacie cuda i cudeńka na włosy bo przyspieszyć ich wzrost. Zastanawiam się jednak nad doczepieniem wlosów metoda klip in(czy raczej klip on) moja koleżanka zamówiła sobie na allegro 5 pasm wlosów (syntetycznych ale są i naturalne) o szerokości 15 cm. A długości 50 cm. I są booooskie!! Najlepsze jest to że Wpina je i zdejmuje kiedy chce bo to jest jak jedna wsuwka i jedno pasmo to koszt 20 zł!!! <wow> i tak sobie myśle...chyba się skuszę a jak zapuszcze swoje (ach to potrwa) to sztuczne wrzuce gdzieś na dno szuflady. Co myślicie o moim crazy pomyśle? Sprawdźcie same czy się do czegoś nadaja wpisując w allegro "clip in" czy "clip on" (nie pamiętam dokładnie) a może któraś już próbowała? Proszę o relacje, komentarze...czekam!

Ups...chyba pomyliłam kategorie :-( to miało być we włosach. No ale nie zrażajacie sie, jutro to zedytuje (jestem nowa i mało rozgarnieta hehe) ale póki co odpiszcie mi jeśli macie w tym temacie cuś do powiedzenia

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-02-05 o 11:03 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 23:07   #1504
ImYourDestiny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 408
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LauraPauzini Pokaż wiadomość
metoda właściwie polega na tym samym co łączenie włosów na ciepło za pomocą keratyny. pasemka włosków są zakończone keratyną lub pod microringi (wtedy używamy tulejek termokurczliwych) i tą keratynę rozpuszczamy za pomocą urządzenia, które bardzo przypomina zgrzewarką, bądź małą prostownicę, ale nie nagrzewa się ono, ma zimne końcówki i przy pomocy ultradźwięków roztapia keratynę. o tyle to jest fajne,ze nie niszczy wtedy Twoich włosów,bo robione jest na zimno, a i osobie ktora to robi pomaga w formowaniu płaskiego zgrzewu. jeśli przedłużasz ultradźwiękami firmowo to troszkę to kosztuje, natomiast u większości stylistek jest to ta sama cena jak na tulejki,ringi itd pozdrawiam

acha a ile takie coś utrzymuje się na głowie?? masz moze jakiś filmik, żeby pokazać mi jak robi się włoski tą metodą?
ImYourDestiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 09:36   #1505
fadziulka
Przyczajenie
 
Avatar fadziulka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 13
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Dziewczyny a jak sie sciaga tulejki termokurczliwe? tak jak zgrzewy plynem?
fadziulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 10:08   #1506
doridori
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 53
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magdaall Pokaż wiadomość
Szukam kogos z okolic Krakowa aby przedluzyl mi wlosy metoda na warkoczyk
Moj mail magdasze@onet.eu
Osoby majace jaka kolwiek wiedze na temat tej metody rowniez prosze o kontakt
Pozdrawian
RENIHAIR przedłuza metodą TISAGE jest tu na forum i ma stronę internetową więc wpisz w google i znajdziesz. Dojeżdża też do Krakowa
Pozdrawiam...
doridori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 10:40   #1507
Nice Sprite
Raczkowanie
 
Avatar Nice Sprite
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 322
Dot.: Clip in w oczekiwaniu na swoje długie włosy:) dla niecierpliwych

Jest duży wątek o przedłuzaniu wlosow tam zajrzyj jet duzo o metodzie clip in/on zamawialam wlosy na allegro u dziecwzyny o nicku fajna kinia wlosy odeslalam jak przyszly byly ciezkie nienaturalnie sie blyszczaly plataly i wygladaly tak komicznie ze wolalabym byc łysa, wole zainwestowac juz ta stwowke co dwa miesiace i zregenerowac wloski i poczekac az urosną
Nice Sprite jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 11:01   #1508
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Dot.: Clip in w oczekiwaniu na swoje długie włosy:) dla niecierpliwych

hehe ale jaja ja się jeszcze właśnie wstrzymuje i ciągle sie zastanawiam.. póki co przetestowałam henna thertnament wax(zwał jak zwał) i śmierdzi jak perfumy starej emerytki!! ale za to efekt...powalający jeśli możesz to wyślij mi link do tego wątku o przyczepianiu włosów :-*
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 12:04   #1509
magdaall
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 29
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Tak tylko najpierw chcialabym sie zkotaktowac z kims kto mial ta metode. Slyszalam ze sprawdza sie ona tylko u dziewczyn z gestymi wlosami?
magdaall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 12:50   #1510
ania1919
Raczkowanie
 
Avatar ania1919
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 142
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough91 Pokaż wiadomość
a prosze bardzo, mam tylko takie

pierwsze zdjecie jeszcze przed farbowaniem Nastepne już po farbowaniu i po przedłużeniu.:P
hej mozesz mi podac strone clipow ktore masz na sobie jesli zamawialas chyba ,ze robilas w salonie tez chce sobie zrobic i zastanawiam sie a wygladasz rewelacyjnie a na marginesie to wlaski sa naturalne ?
ania1919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 13:45   #1511
doridori
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 53
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magdaall Pokaż wiadomość
Tak tylko najpierw chcialabym sie zkotaktowac z kims kto mial ta metode. Slyszalam ze sprawdza sie ona tylko u dziewczyn z gestymi wlosami?
Wejdź na strone Renihair w galerii ("przed i po") ma bardzo dużo zdjęć i każda jest podpisana jaką metoda włosy były zrobione. Ewentualnie zadzwoń lub napisz meila doradzi....

A jeśli chodzi o zwykłe spostrzeżenia to na pewno tisage nie jest dla osób z extremalnie rzadkimi czy cienkimi włosami (ja takie mam) bo jednak trzeba warkocz zrobić taśmę doszyć i powstaje mały wałeczek. Dla mnie jest ok zaraz po założeniu i ułożeniu - a co jeśli wiatr zawieje? może byc widoczna (taśma). Ja nie założę tasmy na warkocz, bo poza tym odznacza mi się jednak miejsce zszycia taśmy z warkoczem tworząc taki hmmmm taką górkę w poprzeg głowy....

Edytowane przez doridori
Czas edycji: 2009-02-05 o 13:55
doridori jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 14:40   #1512
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Margo kochana chciałabym takie włoski jak na twoim pierwszym zdjęciu tzn taki lekki skręt,aha i czy one nie bedą nie odkręcać mam na mysli naturalne
wiesz,naturalne moga sie odkręcać.jednak spokojnie można pokombinować,aby nie rozpadał sie skręt.
ja czesto swoje długie włosy skręcałam w ślimak i wiązałam gumką.po domu to i tak wydodniejsze,niz rozpuszczone.
poza tym na impreze mozna zakręcić na wałki,czy na lokówkę.
napewno nie będą się odcinać.z takiego skrętu miała kiedyś żaba wklejone zdjęcie,ale na wczesniejszym wątku.
pieknie to wyglądało,nie druty i nie rurki.
jak chce ci się poszukac to fajny efekt.

Cytat:
Napisane przez magmac Pokaż wiadomość
margo apropo tej parowki to trzeba umyc wlosy ta przegotowana woda? i w jakiej parze trzeba siedziec?
tak na umyte i wilgotne włosy daj balsam do spłukiwania. a czas zależy od ciebie.
wazne ,żeby się nie poparzyła.
ja nakładam ręcznik na głowe i zarzucam na garnek z gotujaca się wodą na malutkim ogniu.musi parować.chyba,że masz parowy nawilżacz powietrza w domu.to możesz go wykorzystac.
potem spłucz włosy i zostaw do wyschnięcia.

a poźniej kiedy suszysz włosy suszarką na koniec posusz je zimnym powietrzem,nie będą się tak puszyc,bo znów pozamykają się łuski włosowe.

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2009-02-05 o 14:41
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 14:51   #1513
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

no własnie -szukam dobrej suszarki mającej zimny nawiew,nie wiem jak szukać Mysle ze moja różowa którą mam od 6tego roku zycia ma swoje 5 groszy w zniszczeniu moich wlosów
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 15:18   #1514
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
no własnie -szukam dobrej suszarki mającej zimny nawiew,nie wiem jak szukać Mysle ze moja różowa którą mam od 6tego roku zycia ma swoje 5 groszy w zniszczeniu moich wlosów
ja mam pilipsa beauty 1900 W.ma dwa rodzaje nawiewu,zimny i ciepły,oraz dwa natęzenia.do tego duży dyfuzor.fajna sprawa.DAłAM ZA NIą OKOłO 120 Zł.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 15:22   #1515
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
no własnie -szukam dobrej suszarki mającej zimny nawiew,nie wiem jak szukać Mysle ze moja różowa którą mam od 6tego roku zycia ma swoje 5 groszy w zniszczeniu moich wlosów

Poczytaj sobie w tym wätku,troche tego jest Najlepsze suszarki do włosów - zbiorczy i popatrz na KWC wpisz marke suszarki i powinna ci pokazac
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 15:50   #1516
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Dziękuje Dziewczęta ostatnio miałam własnie wykład o włosach i az mi sie oczy otworzyły ze zdziwienia ile ja rzeczy robię zle i jeszcze taka ciekawostka- wiecie ze jeden zdrowy wlos bez zniszczonego cortexu czyli tej częsci srodkowej moze wytrzymac obciążenie 100 gr a zniszczony 30 gr ,oczywiste tez jest ze keratyna jest naturalnym budulcem włosa i ze to cieplo własnie uszkadza włosy...Więc suma sumatum wydedukowałam z tego wszystkiego ze (prztnajmniej dla mnie) fajną metodą jest laser,lub inne metody przy użyciu keratyny na zimno...Ech ja jestem uzależniona
Margo zobacze na tą Twoją suszarkę na All,dziękuje
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 17:43   #1517
magdaall
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 29
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Dziekuje dziewczeta. Wlasnie bardzo zalezy mi na tej metodzie bo podobno jest najbezpieczniejsza tylko obawiam sie ze nie dla moich wlosow. Pani Reniu napisalam do Pani maila prosze o odpowiedz
magdaall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 18:19   #1518
agaal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 59
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

cześć czy mogę prosić o "recenzję" włosków firmy bella donna hair
http://www.allegro.pl/item541641618_..._47_50_cm.html
mieszkam blisko bytomia i bym tam podjechała aby wybrać kolor idealnie pasujący do moich włosów aby uniknąć rozczarowań przynajmniej kolorem.Jest napisane,że robią taśmy więc jako nowicjuszka zdecyduję sie na tę metodę.Jestem ciekawa co o tej firmie sądzicie.Z góry dziękuję
agaal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 18:29   #1519
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agaal Pokaż wiadomość
cześć czy mogę prosić o "recenzję" włosków firmy bella donna hair
http://www.allegro.pl/item541641618_..._47_50_cm.html
mieszkam blisko bytomia i bym tam podjechała aby wybrać kolor idealnie pasujący do moich włosów aby uniknąć rozczarowań przynajmniej kolorem.Jest napisane,że robią taśmy więc jako nowicjuszka zdecyduję sie na tę metodę.Jestem ciekawa co o tej firmie sądzicie.Z góry dziękuję
liczyłas sobie ile za to zapłacisz?
10,5 za 1 gram.licząc 100 pasemek po 1 gramie*10,5 =1050 za same włosy
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 19:01   #1520
przemko12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
GG do przemko12
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Witam Panie i Panów
Jestem tu nowy, więc proszę o wybaczenie, jeśli popełnię jakąś gafę na wstępie

reklama

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2009-02-05 o 19:25
przemko12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 19:03   #1521
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez przemko12 Pokaż wiadomość
nie cytuję,ale przemko ,za reklamę trzeba płacić
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 19:16   #1522
przemko12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
GG do przemko12
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cholera no i na wstępie gafa;/
przepraszam
przemko12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 19:26   #1523
agaal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 59
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
liczyłas sobie ile za to zapłacisz?
10,5 za 1 gram.licząc 100 pasemek po 1 gramie*10,5 =1050 za same włosy
wiem cena ścina z nóg ale przeglądając forum wywnioskowałam że nie ma co oszczędzać na włosach bo inne które reklamują to chyba nie mają nic wspólnego z naturalnymi.W salonie życzą sobie ok2000-2500 tyś za pewnie identyczne,ale już "montują "je na głowie. I właśnie tylko nie wiem czy sama sobie poradze z wyborem metody na moje zniszczone włosy chyba najlepsze będą taśmy i z tego co się zorientowałam sama potrafiłabym to założyć. No ale nie wiem czy włosy od bella donna hair są warte tego tysiaka czy np nie będą wychodzić z taśmy hmm już sama nie wiem co zrobić.Wyczytałam też o Pani Renihair do której też mam nie daleko ale czy mi się opłaca korzystać z pośrednictwa jeśli chcę taśmy?
agaal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 20:17   #1524
ImYourDestiny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 408
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ImYourDestiny Pokaż wiadomość
acha a ile takie coś utrzymuje się na głowie?? masz moze jakiś filmik, żeby pokazać mi jak robi się włoski tą metodą?

up up pomóżcie
ImYourDestiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 20:45   #1525
malolkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 68
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki! Wiele z was marzy o włosach do pasa i cóż,tak jak ja nakładacie cuda i cudeńka na włosy bo przyspieszyć ich wzrost. Zastanawiam się jednak nad doczepieniem wlosów metoda klip in(czy raczej klip on) moja koleżanka zamówiła sobie na allegro 5 pasm wlosów (syntetycznych ale są i naturalne) o szerokości 15 cm. A długości 50 cm. I są booooskie!! Najlepsze jest to że Wpina je i zdejmuje kiedy chce bo to jest jak jedna wsuwka i jedno pasmo to koszt 20 zł!!! <wow> i tak sobie myśle...chyba się skuszę a jak zapuszcze swoje (ach to potrwa) to sztuczne wrzuce gdzieś na dno szuflady. Co myślicie o moim crazy pomyśle? Sprawdźcie same czy się do czegoś nadaja wpisując w allegro "clip in" czy "clip on" (nie pamiętam dokładnie) a może któraś już próbowała? Proszę o relacje, komentarze...czekam!

Ups...chyba pomyliłam kategorie :-( to miało być we włosach. No ale nie zrażajacie sie, jutro to zedytuje (jestem nowa i mało rozgarnieta hehe) ale póki co odpiszcie mi jeśli macie w tym temacie cuś do powiedzenia

ja mam doczepiane wlosy na clip on...syntetyczne. za 8 warstw zaplacilam 90 zl z czego 2 nie uzywam bo nie potrzebuje.
malolkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 22:03   #1526
LauraPauzini
Przyczajenie
 
Avatar LauraPauzini
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 8
GG do LauraPauzini
Cytat:
Napisane przez agaal Pokaż wiadomość
wiem cena ścina z nóg ale przeglądając forum wywnioskowałam że nie ma co oszczędzać na włosach bo inne które reklamują to chyba nie mają nic wspólnego z naturalnymi.W salonie życzą sobie ok2000-2500 tyś za pewnie identyczne,ale już "montują "je na głowie. I właśnie tylko nie wiem czy sama sobie poradze z wyborem metody na moje zniszczone włosy chyba najlepsze będą taśmy i z tego co się zorientowałam sama potrafiłabym to założyć. No ale nie wiem czy włosy od bella donna hair są warte tego tysiaka czy np nie będą wychodzić z taśmy hmm już sama nie wiem co zrobić.Wyczytałam też o Pani Renihair do której też mam nie daleko ale czy mi się opłaca korzystać z pośrednictwa jeśli chcę taśmy?
parę osób wypowiadało się pozytywnie na tym forum o tych włoskach

Cytat:
Napisane przez ImYourDestiny Pokaż wiadomość
up up pomóżcie
w tym linku masz metodę "na ciepło" przy pomocy zgrzewarki:
http://www.4great-hair.com/info_pages.php?pages_id=5

na ultradźwięki będzie podobnie to wyglądać, tylko robione jest to innym urządzeniem, które się nie nagrzewa

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-02-05 o 22:21 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
LauraPauzini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 22:31   #1527
deangell
Raczkowanie
 
Avatar deangell
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dom Myszków
Wiadomości: 57
Send a message via Skype™ to deangell
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

nie mogę wytrzymać i muszę się z wami podzielić moim szczęściem
znalazłam osobę zmęczoną swoimi pięknymi włosami która zgodziła się je obciąć dla mnie , długość wszystkie prawie 55 cm i zrobiłam 150 grubych pasemek do mikroringów jutro idę do mojego fryzjera założyć ,specjalnie wzięłam wolne w pracy, TAK PRZEDŁUŻANIE TO NAŁÓG !!!
włoski są nie farbowane ani jeden nie jest rozdwojony chyba nie doczekam ranku, jak założę to wrzucę fotke

Pozdrawiam wszystkie koleżanki !!!
__________________
deangell
Niebo mnie nieche a, piekło obawia sie że nim zawładnę
deangell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 22:55   #1528
neverstop
Raczkowanie
 
Avatar neverstop
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 174
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez deangell Pokaż wiadomość
nie mogę wytrzymać i muszę się z wami podzielić moim szczęściem
znalazłam osobę zmęczoną swoimi pięknymi włosami która zgodziła się je obciąć dla mnie , długość wszystkie prawie 55 cm i zrobiłam 150 grubych pasemek do mikroringów jutro idę do mojego fryzjera założyć ,specjalnie wzięłam wolne w pracy, TAK PRZEDŁUŻANIE TO NAŁÓG !!!
włoski są nie farbowane ani jeden nie jest rozdwojony chyba nie doczekam ranku, jak założę to wrzucę fotke

Pozdrawiam wszystkie koleżanki !!!
o kurcze to miałaś szczęście!! Ile Cie te włoski kosztowały, bo chyba nie za darmo je dostałaś
neverstop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 23:39   #1529
deangell
Raczkowanie
 
Avatar deangell
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dom Myszków
Wiadomości: 57
Send a message via Skype™ to deangell
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

no troszke kosztowały , 800 zł, ale najlepsze to że są od chłopca który niesamowicie o nie dbał i kasę dałam z wielką przyjemnością były to bardzo ciężko zarobione pieniążki, w krótkich też jest ładny (ale w długich było mu lepiej) aż mi było głupio stałam obok u fryzjera i było mi przykro jak je obcinał , ale teraz naprawdę jestem happy!!!
__________________
deangell
Niebo mnie nieche a, piekło obawia sie że nim zawładnę

Edytowane przez deangell
Czas edycji: 2009-02-05 o 23:40
deangell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 07:32   #1530
girl932
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3
Question Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Hej dziewczyny! ja mam pytanie troszkę z innego scenariusza. Widze, ze sie znacie wiec chciałabym spytać sie o rade. Mam włoski ścięte coś na ten styl:
http://ikf.com.pl/fryzury-emo/fryzura45028.htm

a chciała bym je przedłużyć do takiej fryzurki:
http://ikf.com.pl/fryzury-emo/fryzura54505.htm
http://ikf.com.pl/fryzury-emo/fryzura48726.htm
http://ikf.com.pl/fryzury-emo/fryzura18202.htm



ile pasemek potrzebowałabym, i jak je przedłużać cała głowę i dopiero sciąc czy wystarczy tylko te od spodu? Bardzo porszę o pomoc..
girl932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:46.