Kosmetyki APC - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-31, 10:11   #1591
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Kosmetyki APC

no i co, nikt mi nie pomoże??
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 10:11   #1592
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez agabil1
to weź kulki białe, złote i beżowe
cienie... masz podobne tęczówki do moich proponuję róże (zarówno chłodne jak i jesienny róż), szarości, turkus, jakiś brąz, fiolety
Agabil Co byś powiedziała na takie kolorki cieni?:
2- delikatny niebieski
5- srebrzysty
8- turkus opalizujący błękitem i zielenią
15- jasny wiosenny róż
21- rozświetlający beż
26- granat
28- jasny fiolet

I chciałabym jeszcze jeden- 10- srebrzystopopielaty
13- brąz oapalizujący zielenią i czerwienią
22- czekaladowy

Jaki jest z nich według Was najładniejszy?

Ciekawi mnie sprawa z gratisami Ponieważ często dostajecie za "frubsze" zamówienie jakiś błyszczyk czy cuś... I zauwazyłam że z błyszczyków zawsze jest 2 Czy rzy zamówieniu za 80zł będzie jakiś gratisik ??
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 11:23   #1593
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez YenneferD
Mam wielką prosbę Pomóżcie mi proszę dobrać cienie i całą resztę
Najlepiej gdyby doradziły Ci dziewczyny o podobnym typie urody. Ja mam zupełnie inny od Ciebie

Przyjrzałam się Twoim makojażom na MM. Nie jestem pewna, czy złoto Ci pasuje.. jeśli już to takie baardzo jaśniutkie, wpadające w kremowy odcień. Takie platynowe. Odcienie wpadające w żółć powodują, że Twoja twarz staje się zmęczona.

Widzę Ciebie w jasnych beżach, brązach i szarościach. I w delikatnych makijażach, bo do Twojej urody jakoś nie pasuje mi mocny makijaż, chyba, że coś dymnego, ale też bez przesady Podobał mi się majkiaż "2006.01.17 śnieżny pierwszy w Nowym Roku".

Stawiam na grafitowe cienie, ew. różowy cień jako dodatek delikatny, ale nie górujący nad resztą. Niebieski, zwłaszcza błękit Ci nie pasuje, chociaż użyty odrobinkę gdzieś w kąciku, kto wie?? Zielony jest na tak.

To jest moje zdanie i mogę się mylić, ale zastanów się nad numerami:
4, 5, 10, 15, 21, 22.

Pudry. ja mam sypki nr 2 i w kulkach nr 0. Jestem zadowolona, chociaż sypki nr 2 nieco przyciemnia mi teraz moją b. jasną cerę. Ale gdy dam na niego kulki rozświetlające to wszystko się wyrównuje czasem sobie przyciemnię szyję tylko troszkę...

Polecam te oba pudry. Mam wrażenie, że Twojej cerze przydałoby się rozświetlenie i nadanie jej żywszego koloru, może jakiś delikatny róż?

__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 12:16   #1594
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kosmetyki APC

A ja polecam Ci takie kolorki: 3,4,6,10,12,16,20,21,22,2 7,29.
Jeśli chodzi o złoto to 6 jest takim rudawym brązem, 12 to własciwie oliwka, a 30 to złoty brąz, który moim zdaniem nie będzie di Coebie pasował dlatego polecam czekoladkę nr.22. Nie jestem też przekonana co do 13 i 25. Raczej nie będą dla Ciebie do uzywania na cała powiekę ale jako akcenty w zewnetrznych kącikach lub na dolnych powiekach- czemu nie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 16:26   #1595
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Madzia14
Agabil Co byś powiedziała na takie kolorki cieni?:
2- delikatny niebieski
5- srebrzysty
8- turkus opalizujący błękitem i zielenią
15- jasny wiosenny róż
21- rozświetlający beż
26- granat
28- jasny fiolet

I chciałabym jeszcze jeden- 10- srebrzystopopielaty
13- brąz oapalizujący zielenią i czerwienią
22- czekaladowy

Jaki jest z nich według Was najładniejszy?

Ciekawi mnie sprawa z gratisami Ponieważ często dostajecie za "frubsze" zamówienie jakiś błyszczyk czy cuś... I zauwazyłam że z błyszczyków zawsze jest 2 Czy rzy zamówieniu za 80zł będzie jakiś gratisik ??
a coś ciepłego? Większośc kolorów wymienionych przez Ciebie to odcienie chłodne
Moimi zdecydowanymi faworytami z wymienionych przez Ciebie są: 8,13, 21, 22, 28,
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 16:30   #1596
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez YenneferD
no i co, nikt mi nie pomoże??
na pewne róże i fiolety, opalizujace biele, delikatny beż nr 21 z oferty APC, to najbezpieczniejsze kolory dla Ciebie. Możesz tez spróbowac nr 4,6,22.
Co do typu, wyglądasz jak wiosna albo lato
odpowiedz na pytania:
1.Jak się opalasz-szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły-złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony,szaro-beżowy?
2.Kolor oczu-ciemne,jasne...czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę,czy kolor ich jest czysty ,a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
3.Piegi-jesli występują,to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
4.Cera-jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy ,oliwkowy,złotawy czy jasny,chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz,to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
5.naturalny kolor włosów-ciemny ,jasny.Jaki odcień?czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie,bardziej popielate?
6.kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny ,różowy czy ciepły-nasycona czerwień,brzoskwinia czy koral?
7.W jakich kolorach czujesz się dobrze,a które źle podkreślają Twoja urodę?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 17:24   #1597
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Kosmetyki APC

Dziękuje, Dziewczyny
Właśnie założyłam wątek z pytaniem o mój typ kolorystyczny, sa tam zdjatka i odpowiedzi na pytania, wiec moze zechciałybyście mi pomóc, bo ja juz w rozpacz wpadam No przecież nie mogę byc aż tak pomieszana!

Tak wiec zapraszam serdecznie http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=1#post1240609
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-31, 18:03   #1598
martolud
Raczkowanie
 
Avatar martolud
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: falka city : )
Wiadomości: 286
GG do martolud
Wink Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez nadziejka_82
dziekuje kochana : ***
__________________
www.swiat_martoluda.fotol og.pl
czekam na komentarze : )

niach niach
martolud jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 18:16   #1599
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez agabil1
a coś ciepłego? Większośc kolorów wymienionych przez Ciebie to odcienie chłodne
Moimi zdecydowanymi faworytami z wymienionych przez Ciebie są: 8,13, 21, 22, 28,
Wiem że wszystkie (prawie) to chłodne Tyle że ja jestem idealnym (chyba...) przykładem lata... W zółtym i złotym moja cera nabiera takieg srzaszałego koloru (o bleeeeeee...) A w czerwonym po prostu sie źle czuje, zielonego jakoś nie używam ani sie w tym kolorze nie ubieram więc i tak bym go nieużywała Jedynie- jako tako dobrze sie czuje w brązach i beżach...
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 21:29   #1600
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Kosmetyki APC

no wiec jaki masz Madzia problem? Czujesz sie dobrze w beżach to bierz cienie w tych kolorach i po kłopocie
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 05:32   #1601
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Madzia14
Wiem że wszystkie (prawie) to chłodne Tyle że ja jestem idealnym (chyba...) przykładem lata... W zółtym i złotym moja cera nabiera takieg srzaszałego koloru (o bleeeeeee...) A w czerwonym po prostu sie źle czuje, zielonego jakoś nie używam ani sie w tym kolorze nie ubieram więc i tak bym go nieużywała Jedynie- jako tako dobrze sie czuje w brązach i beżach...
nikt nie każe brać Ci żółci czy złota, ale może jakieś beże, hmmm? Lato (jak dla mnie) czasami wymaga minimalnego choć ocieplenia
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-01, 14:08   #1602
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki APC

A ja też mam problem, właśnie dziś obiecałam sobie nagrodę- zamówionko z APC, ale przytłoczyły mnie te cienie i puderki... Sama nie wiem, co bym chciała Jak Wy to dobieracie że później nie żałujecie??
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 15:50   #1603
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Marigold19
A ja też mam problem, właśnie dziś obiecałam sobie nagrodę- zamówionko z APC, ale przytłoczyły mnie te cienie i puderki... Sama nie wiem, co bym chciała Jak Wy to dobieracie że później nie żałujecie??
Mari, a co byś chciała? Może wspólnymi siłami dobierzemy jakieś kolory, choć ja sama słabej woli jestem mam prawie wszystko z APC
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 17:31   #1604
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki APC

Aguś, kochanie Ty moje No więc tak- nie wiem, co bym chciała bo na dobrą sprawę wszystko mam (paletka z Inglota, baaardzo wiele błyszczyków :P i kolejne dwa w drodze, puderki też mam), ale to APC to za mną chooodzi okropnie.
Pomyślałam o cieniach- ale kurcze nie wiem, czy będą wyglądać tak jakbym chciała- przeglądam ten wątek i przeglądam i dalej nie wiem... Później wymysliłam sobie, że może kuleczki któreś, ale mam dwa bardzo dobre pudry- rozświetlający i brązujący (Sephora i MF) więc to musiałoby być coś naprawdę fajnego Tak sobie myślałam o łączenie różnych kulek, ale mam mętlik, które z którymi połączyć

Porada potrzebna mi taka- jakbyś miała Aguś wybrać to co jest najfajniejsze to co by to było??

A tak w ogóle to z cienie rozważam nr 17 (ach jak ja kocham zieleń :P) przede wszystkim i nr 30 bardzo kusi, ale nie wiem, czy by mi pasował- na zdjęciu wygląda prześlicznie.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.

Edytowane przez Marigold19
Czas edycji: 2006-02-01 o 17:36 Powód: Przypomniało mi się.. :P
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 06:31   #1605
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki APC

jeśli chodzi o cienie to 30 chyba pasuje każdemu, nie jest to bardzo ciepły brąz a już na pewno ciemnozłoty
Zieleń powiadasz? Są w zasadzie 3 różne: satynowa nr4 do pastelowych makijaży, nr17 to ciemna ale dość czysta (niewiele 'przybrudzona') zieleń oraz nr27 -zieleń jesienna, nostalgiczna , z dodatkiem wyciszającego koloru szaroburego Pod zieleni e można podciągnąć również oliwkę nr12 oraz brąz opalizujący czerwienią i zielenią nr13 (w zależności od kąta padania światła)
Jeśli pudry rozświetlające i brązujące posiadasz, to może wersja korygująco-rozświetlająca? Białe, zielone i fioletowe (ewewntualnie różowe dla ożywienia?, hmm? Pudry sypkie rozświetlające natomiast mają drobinki czyli dają efekt wieczorowy
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 07:50   #1606
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki APC

Aha, no to pudry rozświetlające u mnie od razu odpadają, bo raz, że mam dwa a po drugie- mam jeden z takimi bardzo subtelnymi drobinkami, a drugi z takimi większymi i muszę przyznać, że ten pierwszy mi o niebo bardziej odpowiada.

A co z tymi zwykłymi matującymi? Fajne są czy raczej szkoda kasy?

Co do cieni- no to już postanowione, biorę 30 i pewnie 17, bo 27 sądzę, że by mi nie pasowało (eksperymenty przy przyszłym zamówieniu) a 4 trudno mi sobie wyobrazić. Tak ogólnie chodzi mi o sypką zieleń, która byłaby właśnie zielenią taką bardziej trawiastą niż pistacją (mam taki cień z Bourjois, ale nie wiem, czy ktoś zauważył, ale dla mnie ta zieleń opalizuje też innymi kolorami tęczy- fajnie, ale niedokładnie o tym marzyłam). No i jeszcze 5 koniecznie, wzięłabym jeszcze pewnie któryś z tych 1-5 albo 11, ale dla mnie one wszystkie wyglądają tak samo- nie umiem wybrać

Nad kulkami nr 0 i 1 myśli moja mama (ewentualnie mogłybyśmy się podzielić na pół, bo szkoda kupować po dwa opakowania, bo to chyba wydajne jest), ale też nie może się zdecydować, bo jej nagadałam czy to pasuje dojrzałej kobiecie (50 lat) żeby się tak rozświetlała. A co właściwie robią te białe, zielone i fioletowe kulki (wiem, że gdzieś w czeluściach tego wątku albo gdzie indziej było o tym, ale nie mogę znaleźć

PS. A czemu lustereczko nie działa? ;(
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.

Edytowane przez Marigold19
Czas edycji: 2006-02-02 o 09:51
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 09:40   #1607
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Kosmetyki APC

4 to jaka można by powiedzieć biel z zielonymi drobinkami przez co daje na oku wrazenienie jasnego zielonego

w pudrze nr ):
-zielone maskują zaczerwienienia
-fioletowe ożywiają ziemista cere
-białe rozświetlają i odmładzaja
- różowe nadają zdrowego, niezmęczonego wyglądu,
- beż dopasowuje całość do karnacji i wyrównuje koloryt,
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 09:53   #1608
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki APC

Domyślam się, że ) tzn puder nr 0 Dzięki Agatko, to w takim razie sobie taki zamówię- a czy kulek jest mniej więcej po równo żeby można je było podzielić na dwa?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 13:01   #1609
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Marigold19
a czy kulek jest mniej więcej po równo żeby można je było podzielić na dwa?
gdzies miezy strona 70 a 80 dziewczyny podawały po ile maja kulek musisz poszukać
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-02, 14:01   #1610
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez agatka-a
gdzies miezy strona 70 a 80 dziewczyny podawały po ile maja kulek musisz poszukać
agatko, kazdy moze miec rozna ilosc stron (zalezy od ustawien) ja mam np dopiero 54
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 14:08   #1611
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki APC

Szukam i szukam i znaleźć nie mogę- za długi ten wątek- przydałoby się go uporządkować ;/

I podstawowe pytanie- czy ten nr 30 jest podobny do odcienia z sypkich Bourjois Ambry (to chyba 9 jest)?? Bo to dla mnie niezwykle istotne, bo tamten nie pasował mi w ogóle
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.

Edytowane przez Marigold19
Czas edycji: 2006-02-02 o 14:34
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 15:55   #1612
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Marigold19
Szukam i szukam i znaleźć nie mogę- za długi ten wątek- przydałoby się go uporządkować ;/

I podstawowe pytanie- czy ten nr 30 jest podobny do odcienia z sypkich Bourjois Ambry (to chyba 9 jest)?? Bo to dla mnie niezwykle istotne, bo tamten nie pasował mi w ogóle
nie znam tego cienia Bourjois ale 30 jak dla mnie nie jest ciepła, raczej neutralna.
Pudry sypkie też mam - nr 1 i nr 2 ,bardzo je lubię nie przypadły mi do gustu natomiast pudry prasowane.
Cień nr 1 to kolor złota, tak samo nr 11 (z tym że ten drugi ma większe drobinki).
Nr 2 to biel która daje taką błękitną poświatę, nr 3 jest podobny do nr 2 tylko opalizuje też na różowo. Nr 4 zaś to biel z poświatą wyraźniejszą niż wcześniejsze, w odcieniu zieleni.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 15:59   #1613
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki APC

Dzięki, cienie to już w takim razie wiem które- będę strzelać trochę, ale koncepcję mam
Za to nie mam koncepcji co do kulek (czy od razu gotowe zestawy, czy może sobie coś sama złożyć, ale tu gorzej bo nie mam pojęcia jakim typem jestem ;/), ale może uda mi się z tym samej poradzić. Największy problem jest w tym, że za dużo chce a powinnam się trzymać granicy 100 zł
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 16:04   #1614
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Marigold19
Dzięki, cienie to już w takim razie wiem które- będę strzelać trochę, ale koncepcję mam
Za to nie mam koncepcji co do kulek (czy od razu gotowe zestawy, czy może sobie coś sama złożyć, ale tu gorzej bo nie mam pojęcia jakim typem jestem ;/), ale może uda mi się z tym samej poradzić. Największy problem jest w tym, że za dużo chce a powinnam się trzymać granicy 100 zł
100zł to sporo z kulkowych zestawów najbarzdiej 'bezpieczne' są nr 0 i 1.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 16:10   #1615
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki APC

No niby się wydaje, że sporo, ale coś czuję, że nie wyrobię, bo jeszcze mnie błyczyki kuszą, a w związku z tym, że się nie mogę zdecydować które kulki to właśnie myślałam, żeby zrobić mieszankę z tych jednokolorowych, a to trochę drożej wtedy wychodzi Już sama nie wiem, ale do końca tygodnia mam nadzieję się z tym uporać żeby na poniedziałek mieć
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 17:19   #1616
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Post Dot.: Kosmetyki APC

A ja już wybrałam sobie wsio Tylko kaske musze uzbierać
BIORE:

cienie-
* 2) delikatny niebieski
* 5) srebrzysty
* 8) turkus opalizujący błękitem i zielenią
*15) jasny wiosenny róz
*21) rozświetlający beż
*22) czekoladowy
*26) granat

kuleczki-
* złoże se te mniejsze opakowanie bo i tak bede używała bardzo rzadko więc wiekszej ilości mi nie potrzeba (8 białych, 5 brązowych, 6 beżowych, 3 różowe)


A ma któraś z Was ma cień 23-jesienny róż ?
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 18:23   #1617
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Madzia14
A ma któraś z Was ma cień 23-jesienny róż ?
Ja mam i jestem zadowolona z zakupu, bo cień ma naprawdę niebanalny kolor. Niby to zwykły róż, ale właśnie - zwykły to on nie jest, bo jest ciepły, taki jesienny właśnie. I ładnie łączy się np z beżem czy z brązem. Mnie się podoba
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 18:28   #1618
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Madzia14

kuleczki-
* złoże se te mniejsze opakowanie bo i tak bede używała bardzo rzadko więc wiekszej ilości mi nie potrzeba (8 białych, 5 brązowych, 6 beżowych, 3 różowe)


A ma któraś z Was ma cień 23-jesienny róż ?
Chwila, chwila- jak to "sobie złożę"?? to ja o czymś nie wiem?? To można sobie jakoś złożyć??
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 18:44   #1619
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Marigold19
Chwila, chwila- jak to "sobie złożę"?? to ja o czymś nie wiem?? To można sobie jakoś złożyć??
pfff, hehe, nio to Cie sporo ominęlo... cofnij sie parę stronek w tym watku i w ogole obejrzyj lepiej stronę APC a prawda stanie otworem
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 18:55   #1620
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki APC

Chwila, chwila, ja dość ostro przeglądałam ten wątek, ale chyba żeby sobie złożyć takie coś trzeba kupić kilka pudełek kulek po tam 9 g chyba. A ja to tak zrozumiałam- że można poprosić co mi mają tam wrzucić. To jak to w końcu jest?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-01 19:31:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:11.