COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej.. - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-29, 09:47   #631
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

ja mam tą paletke z allegro, nie przyszła zapleśniała
to jedyne niemineralne cienie których używam. No i uwielbiam ją.
Osobiscie nie mam porwnania z tymi z CS, mam tylko tą jedną. Ale moim skromnym zdaniem, za tą cene warto zaryzykować.
Z tym, że kupowałam u innego sprzedawcy, niz wkleiła Pestka6.
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 09:55   #632
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Ja miałam zamawiać albo te neutrale albo warm palette z CS I się zastanawiam, czy zamawiać czy ryzykować i kupić coś na all
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 10:00   #633
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

ten watek poświęcony jest mineralnemu makijażowi od coastal scents, o paletach rozmawia się gdzie indziej, np. tu, tu, tu i tu
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 10:03   #634
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

a mnie to kusi http://allegro.pl/nowosc-zelowy-eyel...379574339.html w kolorze trufli. wiem ze to maly OT ale miala ktoras z Was? to autentycznie ten sam producent co CS?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 18:34   #635
Tigressa
Rozeznanie
 
Avatar Tigressa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 545
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a mnie to kusi http://allegro.pl/nowosc-zelowy-eyel...379574339.html w kolorze trufli. wiem ze to maly OT ale miala ktoras z Was? to autentycznie ten sam producent co CS?
ale w opisie w ogole nie ma zadnej wzmianki o CS chyba... czy ja cos przeoczylam?
Tigressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 21:29   #636
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Ja chciałam dodać coś od siebie w kwestii linerów z CS.
Może miałam niewiarygodnego pecha ale mój liner, na który tak czekałam nadaje się do wyrzucenia.
Mam kolor czarny i od początku nie miał w sobie nic żelowego. Jest bardzo zbity a przy nakładaniu się kruszy. Używam pędzelka z CS i ogólnie aplikacja jak również efekt tuż po nałożeniu bardzo mi się podoba.
Kreska jest subtelniejsza niż w przypadku tradycyjnych linerów w płynie i łatwiej się ją maluje. Niestety nawet kiedy pomęczę się z tymi grudami i uzyskam zadowalający efekt to godzinę po mam na twarzy czarne kropki, jakby sadzę. Liner kruszy się nawet z cienkiej warstwy na powiece
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 19:26   #637
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 450
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Dziewczyny, jeśli dostaniecie zbyt suchy liner lub wyschnie wam z czasem, to doskonałym sposobem jest dodanie do niego kilku kropelek olejku jojoba ( ja mam ekologiczny olej jojoba (złoty) z mazideł ).
Rozdziubać liner, dodać kilka kropelek ( zależy, jak bardzo chcemy go zmiękczyć ), wymieszać, ułożyć z powrotem w słoiczku i wraca do idealnej kondycji. Przywróciłam do życia już 2 całkowite cegły. Jakieś 7 linerów już podrasowałam tak ( też te, które można było i bez tego używać, ale lubię je dopasować do siebie ). Trwałość i właściwości linera zostają takie same, nic się z czasem nie psuje, raczej nie wysycha ( albo jeszcze nie zauważyłam, żeby wysychało, choć już dużo czasu mam tak naprawione linery ). Nakładają się baardzo łatwo, mogę je dowolnie rozsmarować bez żadnej trudności, na powiece są trwałe ( a ja mam ekstremalne powieki, jeśli chodzi o trzymanie się czegoś na nich ).
Sprawdzony sposób, polecam .
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 10:38   #638
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

nccz dzięki za podzielenie się patentem
Akurat na stanie mam masło jojoba z BU, mam nadzieję że efekt będzie równy użycia samego olejku. Zaraz wypróbuje
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 15:16   #639
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

[1=02eba319b6a88f5cf3646af c45676ed72e415e48_5eab58a 6545cb;24616228]Dziewczyny, jeśli dostaniecie zbyt suchy liner lub wyschnie wam z czasem, to doskonałym sposobem jest dodanie do niego kilku kropelek olejku jojoba ( ja mam ekologiczny olej jojoba (złoty) z mazideł ).
Rozdziubać liner, dodać kilka kropelek ( zależy, jak bardzo chcemy go zmiękczyć ), wymieszać, ułożyć z powrotem w słoiczku i wraca do idealnej kondycji. Przywróciłam do życia już 2 całkowite cegły. Jakieś 7 linerów już podrasowałam tak ( też te, które można było i bez tego używać, ale lubię je dopasować do siebie ). Trwałość i właściwości linera zostają takie same, nic się z czasem nie psuje, raczej nie wysycha ( albo jeszcze nie zauważyłam, żeby wysychało, choć już dużo czasu mam tak naprawione linery ). Nakładają się baardzo łatwo, mogę je dowolnie rozsmarować bez żadnej trudności, na powiece są trwałe ( a ja mam ekstremalne powieki, jeśli chodzi o trzymanie się czegoś na nich ).
Sprawdzony sposób, polecam .[/QUOTE]
a ja wyrzuciłam dwa linery z CS (czarny i biały), bo oba wyschły na wiór... I nie wpadłam na to, żeby je próbować reanimować. Choć szczerze mówiąc, nie przypuszczałabym, że jojoba nie zwiększy ich tłustości i rozmazywania się. Człowiek ciągle się uczy czegoś nowego I w końcu mam pomysł na ten olej, bo leży sobie nieużywany, a linerów żelowych u mnie sporo
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 12:52   #640
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Spieszę potwierdzić moc olejku jojoba, rzeczywiście mój liner odżył
Niestety muszę się też przyznać, że chyba przesadziłam z ulepszaniem bo wyszło dość tłusto. Nie mniej jednak pomalowałam nim oczy i na bazie nawet dość dobrze się trzymał, po koniec wieczoru miałam trochę rozmazane kąciki ale i tak jest lepiej niż przedtem bo wcześniej od razu się kruszył i brudził nie tylko oczy ale całą twarz.
Także jeszcze raz dzięki nccz
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 18:41   #641
fleur88
Raczkowanie
 
Avatar fleur88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: z mojego gniazdka :)
Wiadomości: 80
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Pierwszy raz czytam wątek bardzo zainteresowały mnie pędzle, później poczytałam dalej i przyznam się szczerze ze doszłam tylko do 4 strony ponieważ nie mam pojęcia o czym piszecie Może jakiś mini słowniczek dla laików? Co to są miki? Jeżeli jest to bardzo przepraszam i ślicznie poproszę link. Z góry dziękuje
__________________
Urodowe Różności
fleur88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-29, 18:49   #642
Tigressa
Rozeznanie
 
Avatar Tigressa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 545
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez fleur88 Pokaż wiadomość
Pierwszy raz czytam wątek bardzo zainteresowały mnie pędzle, później poczytałam dalej i przyznam się szczerze ze doszłam tylko do 4 strony ponieważ nie mam pojęcia o czym piszecie Może jakiś mini słowniczek dla laików? Co to są miki? Jeżeli jest to bardzo przepraszam i ślicznie poproszę link. Z góry dziękuje
proszę http://www.coastalscents.com/cfwebst...category_id=35
Tigressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 21:33   #643
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Czy może ktoś z Was miał puder ryżowy? Nie powoduje krostek, jak z matowieniem skóry?

Używam teraz z firmy Kryolan ale chętnie przetestowałabymCoastal Scents
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 21:52   #644
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Czy może ktoś z Was miał puder ryżowy? Nie powoduje krostek, jak z matowieniem skóry?
Ja miałam. Matuje nieźle i prawie nie bieli, ale mnie wysypał, więc zamieniłam go na puder jedwabny z TKB Trading i Dry Flo z Mazideł. O ile pamietam, to większość dziewczyn go sobie jednak chwali.
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 18:01   #645
guleczek
Rozeznanie
 
Avatar guleczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z komputerka :D
Wiadomości: 634
GG do guleczek Send a message via Skype™ to guleczek
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

dziewczyny jak wy zamawiacie te miki? zakochałam się O.o ale na allegro stoją po 2,50 z CS'a za 1 ml. i to nie wszystkie odcienie które mnie interesują.
Jak to wychodzi z dolarów na złotówki i kto i kiedy zamawia? poratujcie bo jestem kompletnie oszołomiona.
__________________
Mam 152 cm wzrostu, małe jest piękne
67kg-->64,8kg-->45kg

Dbam o włosy- pokochałam moje kręciołki! STOP prostownicy!

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
guleczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 20:09   #646
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez guleczek Pokaż wiadomość
dziewczyny jak wy zamawiacie te miki? zakochałam się O.o ale na allegro stoją po 2,50 z CS'a za 1 ml. i to nie wszystkie odcienie które mnie interesują.
Jak to wychodzi z dolarów na złotówki i kto i kiedy zamawia? poratujcie bo jestem kompletnie oszołomiona.
TUTAJ jest wspólne zamówienie
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 15:17   #647
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Czy jak sie robi zamowienie pierwszy raz to jest jakis kod znizkowy ???
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 20:42   #648
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

15.04 złożyłam zamówienie na osłonki na pędzle i ku mojemu ździwieniu listonosz już dziś mi przyniósł przesyłkę a spodziewałam się jej dopiero za tydzień najwcześniej zamówiłam tylko na 3,71$ [bo promocja była na osłonki ] + 1,44$ wysyłka a dołożyli mi próbeczkę cienia gratis - miło z osłonek jestem zadowolona wzięłam sobie Variety Pack czyli zestaw składający się z:
1 osłonki na duży pędzel [ja mam do pudru z ecotools]
2 osłonki na flat topa
2 osłonki na róż
1 mała osłonka na pędzelek do cieni
fajna rzecz

myślałam o osłonkach na pędzelki do oczu jednak stwierdziłam że to niepotrzebny wydatek, pędzelki do oczu mają malutko włosia i raczej ciężko zrobić mu krzywdę

Mam również kilka pędzli do oczu z Coastal Scents i jestem baaardzo z nich zadowolona wybierając pędzle do grudniowego zamówienia u faa byłam totalnie zielona w kwestii pędzli jednak wydaje mi się że wybrałam najlepsze dla siebie i to za takie śmiesznie małe pieniądze zamówiłam chyba 11 pędzli a kosztowały mnie 40-50zl
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 20:20   #649
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Jest 30% znizka na wszystkie produkty do 5/05
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-12, 20:02   #650
celofyz
Raczkowanie
 
Avatar celofyz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 47
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Chyba udało mi się skorzystać z tej promocji, bo 5. maja zamówiłam zestaw pędzli (12 Piece Brush Set With Case): http://www.coastalscents.com/cfwebst...-with-case.cfm
za niecałe 12$ zamiast 17$
Moje wrażenia:
- 5 pędzli z włosia sobola - do pudru, różu, cienia, korektora i jeden taki dość cienki, nie wiem jak się nazywa - dosyć miękkie, może nie tak jak EDMowe, ale chyba wytrzymam Włosie minimalne poplątane przy brzegach, od razu wypadło po 1-2 włoskach, ale to normalne. Jak będzie wychodzi więcej, to zedytuję
- strasznie twarda szczoteczka do brwi... włosie ma twardsze niż moja szczoteczka do paznokci... ale nie używałam jej nigdy, więc nie jestem pewna, może to tak ma być
- 3 pędzle ze sztucznego włosia - do korektora, ścięty i do konturówki - bardzo fajne, gęste, ale miękkie
- szczoteczka do rzęs i taka gąbeczka do cieni - tradycyjne
- a la skórkowe opakowanie - bardzo praktyczne w podróże, ale strasznie śmierdzi! Muszę wystawić je na balkon...

Zamówiłam też 2 próbki:
- Flawless Glow Dust - miał mi słuzyć jako rozświetlacz... może być, ale myślałam o czymś bardziej napigmentowanym
- Frenzy Shadow - w zamierzeniu neutralna, brzoskwiniowo-różowa baza pod cienie (zgodnie z opisem) - w rzeczywistości świeci się dość odpustowo, hmmm... nie trafiłam...

Dostałam gratis próbkę Chrome Addict.
Wg opisu " the most brilliant shiny chrome color available. Super Silver" - i chyb ataki jest naprawdę.... Wprawdzie ja widze tam odcień zieleni, ale to jest tak intensywny odcień, tak mocno napigmentowany "świetlistością", że mniejsza z kolorem... z czym ja to mam nosić???

Aaa, i najważniejsze - przesyłka dotarła po 7 dniach od złożenia zamówienia!!!
celofyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 20:12   #651
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez celofyz Pokaż wiadomość
Dostałam gratis próbkę Chrome Addict.
Wg opisu " the most brilliant shiny chrome color available. Super Silver" - i chyb ataki jest naprawdę.... Wprawdzie ja widze tam odcień zieleni, ale to jest tak intensywny odcień, tak mocno napigmentowany "świetlistością", że mniejsza z kolorem... z czym ja to mam nosić???
chrome addict to ściśle metaliczny kolor, jak wypolerowane srebro czy chrom właśnie, idealny na wieczór do łączenia z czernią; zielonego poblasku nie zauważyłam
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 17:02   #652
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Dostałam dziś paczkę chociaż od wysłania minęło tylko 7 dni. Kupiłam głównie rzeczy do zrobienia podkładu które bez sensu byłoby tu wstawiać więc zrobiłam zdjęcia tylko pędzlom, mikom i jednemu glitterowi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image001.jpg (90,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image002.jpg (98,8 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image003.jpg (133,4 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image004.jpg (192,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image005.jpg (154,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image006.jpg (160,1 KB, 9 załadowań)
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 18:11   #653
celofyz
Raczkowanie
 
Avatar celofyz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 47
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
chrome addict to ściśle metaliczny kolor, jak wypolerowane srebro czy chrom właśnie, idealny na wieczór do łączenia z czernią; zielonego poblasku nie zauważyłam
Masz rację!!! po kilku dni używania - w dziennym świetle - stwierdzam, że ta zieleń to mi się przyśniła chyba..
kolor jest naprawdę bogaty, oko wygląda jakby pokryte warstwą metalu,muszę uważać żeby nie przesadzić
celofyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 07:26   #654
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Hej dziewczyny..

Chciałam się zapytać o waszą opinię na temat gotowych palet cieni CS..
Jako, że na stronce wyprzedaż to zamarzyła mi się 88 Original Palette
Co o niej myślicie? Albo o innych paletach CS? Są warte swojej ceny?
Niestety wyszukiwarka nic nie znalazła..

Ps. Pytałam na zakupowym czy jest szansa na zamówienie zbiorowe ale nie wiem czy znajdą się chętne no i organizatorka
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 15:12   #655
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Chciałam się zapytać o waszą opinię na temat gotowych palet cieni CS..
Jako, że na stronce wyprzedaż to zamarzyła mi się 88 Original Palette
Co o niej myślicie? Albo o innych paletach CS? Są warte swojej ceny?
Niestety wyszukiwarka nic nie znalazła..
prosz 1
prosz 2
prosz 3
prosz 4
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 15:21   #656
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Miciel, dziękuję..

Czytałam o niej w necie, oglądałam filmy na YT i chyba się zdecyduję..
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 09:36   #657
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie.. Czy to prawda, że dawniej CS produkowało palety BEZ swojego loga??
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 15:33   #658
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

To znów ja z kolejnym pytankiem

Czy palety cieni maja datę ważności? Jeśli tak to ile lat od daty zakupu?
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 18:35   #659
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Gdyby ktoś był zainteresowany, to mam do oddania puder FLAWLESS GLOW DUST, z niewielkim ubytkiem. W zamian szukam najchętniej cienia Cozumel
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 15:05   #660
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Watek umarl? Wlasnie szykuje sie do swojego 1 zamowienia.. Wzielam cosmetic microsoheres, silice, stearynian itp bo potrzebuje zrobic primer i wykonczeniowke.
Chce miki i pedzle ale totalnie nie wiem ktore wziac moj flat top z edm juz sie rozsypal ( mial 3 lata) az mi wstyd u nich nie widze fajnego flata :/ chcialam rowniez jakis do blendiwania cieni i tez nie wiem ktory.. Naturalny, sztuczny, jakis sciety etc..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:12.