nowości Oriflame - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-01, 13:21   #4111
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: nowości Oriflame

amber, to może uświadom koleżankom, że kupując na allegro nie mają żadnej gwarancji. a jeśli zamówią u Ciebie, to mogą zwrócić każdy produkt, nawet zużyty do 25%, jeśli nie będzie im pasował kolor, zapach czy cokolwiek innego. wg mnie to ważne. poza tym, Ty jako konsultantka możesz im wcześniej udostępnić próbki, doradzić itp. itd.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 16:10   #4112
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość
amber, to może uświadom koleżankom, że kupując na allegro nie mają żadnej gwarancji. a jeśli zamówią u Ciebie, to mogą zwrócić każdy produkt, nawet zużyty do 25%, jeśli nie będzie im pasował kolor, zapach czy cokolwiek innego. wg mnie to ważne. poza tym, Ty jako konsultantka możesz im wcześniej udostępnić próbki, doradzić itp. itd.
Niestety argument finansowy przebija wszystkie inne. Spróbuję jeszcze popytać koleżanki z poza uczelni, ale ochłonęłam z początkowego entuzjazmu. Chciałam zrobić przed wyjazdem program startowy dla nowych konsultantek, bo uważam go za bardzo korzystny i nawet pal licho mogłabym sprzedawać przyjaciółką taniej lub dawać im jakieś gratisy (mydełko, płyn, krem do stóp, czyli coś z drobniejszych rzeczy), ale nie jestem w stanie zaproponować im cen, które ode mnie oczekują. Nawet miałabym jedną osobę chętna na perfumowana wodę toaletowa Precios ale ja zaproponowałam jej cenę 50zł a na aukcji w opcji kup teraz może mieć ja za 45zl z dostawą. Tylko jak im się to opłaca sprzedawać perfumy, które najtaniej były w katalogu po 54,9zl (odjąc te 23% to wychodzi 42,3zł) a oni po 40zł i przecież ponoszą jeszcze koszty wystawienia.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 16:57   #4113
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: nowości Oriflame

dziewczyny czy ktoś może mi jakoś opisać zapach Volare Spring Flower ? może jest podobny do jakichś perfum ? jak długo się utrzymuje itp. ? przyznam, że urzekła mnie buteleczka i jestem ciekawa samego zapachu
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 17:10   #4114
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: nowości Oriflame

U mnie też klientka ostatnio zrezygnowała z Giordani White Gold, bo miałam ją w brakach. Powiedziała mi żebym już jej nie zamawiała a ona popatrzy co mają na allegro
Nazekanie na takim forum nic nie da. Napisz do nich e-maila lub powiedz o tym osobie, która miałaby Ciebie zasponsorować. Choć ja już tyle maili do nich napisałam, że jak odpisują to czuć, że są to suche , skopiowane formułki... Co poczniesz. Nie bawię sie w te sponsorowanie, jestem zwykła konsultantką. Ostatnio zamiast prawie 300pp miałam ledwo 150 przez braki Są też pozytywy, nawet sporo, ale to niech juz ktoś inny się wypowie...
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 18:39   #4115
kaatiiaa
Zadomowienie
 
Avatar kaatiiaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 059
GG do kaatiiaa
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Nie ma za co Ale powiem Ci, że miałam i tą Pantene i też mi nie pasowała Może ja mam jakieś dziwne te moje włosy
Cytat:
Napisane przez cosmo82 Pokaż wiadomość
Ja na razie użyłam tej odżywki raz, ale moje wrażenia są całkiem pozytywne, ładnie podkreślone loki i miękkie włosy... może nie robi ona "nie wiadomo czego" ale jest całkiem OK
dzięki dziewczyny za opinie-nic pomyśle nad nią najwyżej jeszcze
__________________
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie!!!

Mój BLOG
http://komodakasiuli.blog.pl
kaatiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 21:06   #4116
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Byłam w filii ale nie było wody volare.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 07:01   #4117
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: nowości Oriflame

Mnie tez to ciekawi, podobnie jest przecież z Avonem Jak moze im się to opłacać? Może to są jakieś gratisy, które otrzymują przy dużych zamówieniach? Ale skąd takie ich ilości?!
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-02, 07:09   #4118
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Byłam w filii ale nie było wody volare.
Dziękuję za pamięć i sprawdzenie.


Po raz pierwszy jestem bliska kupienia zapachu w ciemno.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 08:02   #4119
naataliaa***
Raczkowanie
 
Avatar naataliaa***
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 204
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Dziękuję za pamięć i sprawdzenie.


Po raz pierwszy jestem bliska kupienia zapachu w ciemno.
Czesc dziewczynyJa też mam pytanie odnośnie braków bo jrdnak nie wszystko do końca rozumiem.Odebrałam wczoraj zamóeiwnie i mam braki z serii z koksem(widzę,że to nie tylko mój problem).Tylko tam przy zamowieniu dwóch produktów była maseczka do włosów gratis.No a mnie nie przyszły ani płyny do kąpieli ani żele pod prysznic tylko mydełka(czyli ten dodatkowy produkt dzięki któremu miała być ta maseczka gratis).I teraz nie bardzo wiem co mam powiedzieć klientce
Czy te rzeczy bedą automatycznie dołączone do następnego zamówienia??Bo z tego co czytałam któraś z was pisała,że tak tymczasem moja koordynatorka mi kiedyś powiedziała,że jakby co to muszę próbować zamawiać(sprawdzać stan magazynu i jak się pojawi dany produkt to go domówić) I juz sama nie wiem jak to jest.
Aha.No i kwestia opłaty detalicznej...Bo do 100pp nie dobiłam więc jeslibym próbowała te rzeczy jeszcze domawiać to będę musiała ponownie zapłacić te 5zł??
Z góry dziękuję za odpowiedź
__________________
naataliaa*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 08:04   #4120
naataliaa***
Raczkowanie
 
Avatar naataliaa***
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 204
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Dziękuję za pamięć i sprawdzenie.


Po raz pierwszy jestem bliska kupienia zapachu w ciemno.
Uppsss...przepraszam za zacytowanie w poprzednim poscie,pomyliłam się,to nie tak miało być
__________________
naataliaa*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 09:14   #4121
kaatiiaa
Zadomowienie
 
Avatar kaatiiaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 059
GG do kaatiiaa
Smile Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Byłam w filii ale nie było wody volare.
dzięki wskazówko za pamięć

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Po raz pierwszy jestem bliska kupienia zapachu w ciemno.

Ja już się zdecydowałam, ze Volare "Wosenny kwiat" kupujew ciemno

Wczoraj byłam w Krakowie, więc przy okazji zajrzałam tam do filii ori, i testera Volare "Wiosenny kwait" pani powiedziała, że nie mają i nie wiedzą czy wogóle dostną, skoro do tej pory nie dostali

będąc już w fili pozwoliłam sobie pomyszkować i zaobserwowałam, że:
błyszczyk do ust i policzków, to taka malutka kuleczka, ale odcienie ma naprawde ładne - najbardziej spodobał mnie się Rosebud- tylko ta aplikacja taka głupia nakładanie palcem, jak maciałam te błyszczyki to tak jakby konsystencja ich wazelinke przypominała-takie miałam odczucie - może dzięki tej konsystecji ładnie nawilżają usta-ale puki co daruje je chyba sobie ze względu na aplikacje
oglądałam również cukierkowy puder nabłyszczający do ciała, tylko odcień Candy pink-bo tylko ten mieli- i cieszę się, że zamówiłam Gold Gleam-wsumie jeszcze go nie widziałam bo dostane na drugi tydzień-ale candy... dla mnie był jakby zajasny, a ze zdjęć Anci19- gold jak dla mnie zdecydowanie trafniejszym wyborem był, cieszę się, że to jednak go wziełam Chodz szczerze powiedziawszy to wnioskując po candy pink, że te pudry raczej odcienia nie zostawiają, a tylko połysk, poświate, ot taki gadżecik na jakąś impreze, lub w minimalnej ilości na codzień
landrynkowe błyszczyki do ust widziałam dwa: sweet caramel (taki beżyk-wsumie nawet nie był zły) i sweet butterscotch (ciemny róż) - ale jakoś malutko mnie się go wydawało, i ta aplikacja taka sama jak w błyszczyku do ust i policzków (palec) szkoda, że nie mają chociaż malutkich pędzelków do ust w pudełeczku-uważam, że były by bardziej atrakcyjne

a i zwróciłam uwage na biżuterie słoneczną, bo kolczyki mnie interesowały, szczerze to taka, se- ja rezygnuje z kolczyków-wydało mnie się troszke drodie ok 20 zł-a wsumie już jest tyle tych sklepów ze sztuczną biżu, że można rozejrzeć się w nich i kupić czasem nawet coś taniej

a co najlepsze z tego wszystkiego zapomniałam zapytac się o błyszczyk do ust botylicious odcień firs date i oops! i o żel rozświetlający vision i płyn do kąpieli kokos i mleczko ryżowe i ylang ylang- chciałam sobie powąchaćach taka wielka ta moja skleroza

póki co z kat 4 biore:

Volare "Wiosenny kwait"
i mam ochote skusić się na któryś błyszczyk
__________________
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie!!!

Mój BLOG
http://komodakasiuli.blog.pl
kaatiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-02, 11:10   #4122
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez naataliaa*** Pokaż wiadomość
Czesc dziewczynyJa też mam pytanie odnośnie braków bo jrdnak nie wszystko do końca rozumiem.Odebrałam wczoraj zamóeiwnie i mam braki z serii z koksem(widzę,że to nie tylko mój problem).Tylko tam przy zamowieniu dwóch produktów była maseczka do włosów gratis.No a mnie nie przyszły ani płyny do kąpieli ani żele pod prysznic tylko mydełka(czyli ten dodatkowy produkt dzięki któremu miała być ta maseczka gratis).I teraz nie bardzo wiem co mam powiedzieć klientce
Czy te rzeczy bedą automatycznie dołączone do następnego zamówienia??Bo z tego co czytałam któraś z was pisała,że tak tymczasem moja koordynatorka mi kiedyś powiedziała,że jakby co to muszę próbować zamawiać(sprawdzać stan magazynu i jak się pojawi dany produkt to go domówić) I juz sama nie wiem jak to jest.
Aha.No i kwestia opłaty detalicznej...Bo do 100pp nie dobiłam więc jeslibym próbowała te rzeczy jeszcze domawiać to będę musiała ponownie zapłacić te 5zł??
Z góry dziękuję za odpowiedź
Jeśli zamawiałaś przez neta to dostaniesz te produkty z następnym zamówieniem (o ile już będą).. ZObacz na fakturze (papierowej) czy jest na końcu napisane "proukt - ilość oczekująca (sztuki)", jeśli masz napisane tam to dojdą z kolejnym zamówieniem, z tym że będziesz miała to w koszyku i jakby będziesz musiała od nowa zamówić, tylko że produkty oczekujące są już w koszyku i nie musisz ponownie ich wpisywać. MOżesz sprawdzać czy w magazynie są już dane produkty. Jeśli zobaczysz że są i zamówisz tylko te które masz w oczekujących na fakturze to opłaty następnej nie będzie. Tylko nie wiem co z tymi gratisami dodawnaymi do prouktów (tu maseczka), nie wiem czy dochodzą czy nie, znając życie maseczki już nie będzie gratisy im się szybko kończą
Przykład: zamówiałam z k03 różne rzeczy w tym mydło. Jeden produkt miałam do maseczki gratis, a mydło było w brakach i maseczki nie dostałam. Odebrałam zamówienie z k03. Mydło ciągle jest w brakach. Jeśli teraz bym zamówiła to mydło (gdyby już było) (i tylko to mydło, bo tylko ono było w brakach) to opłaty det. by już nie było, ale maseczkę nie wiem czy dostanę. Ale jeśli oprócz tego mydła dorzuciłabym jakiś produkt to opałata już będzie.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 12:14   #4123
naataliaa***
Raczkowanie
 
Avatar naataliaa***
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 204
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Jeśli zamawiałaś przez neta to dostaniesz te produkty z następnym zamówieniem (o ile już będą).. ZObacz na fakturze (papierowej) czy jest na końcu napisane "proukt - ilość oczekująca (sztuki)", jeśli masz napisane tam to dojdą z kolejnym zamówieniem, z tym że będziesz miała to w koszyku i jakby będziesz musiała od nowa zamówić, tylko że produkty oczekujące są już w koszyku i nie musisz ponownie ich wpisywać. MOżesz sprawdzać czy w magazynie są już dane produkty. Jeśli zobaczysz że są i zamówisz tylko te które masz w oczekujących na fakturze to opłaty następnej nie będzie. Tylko nie wiem co z tymi gratisami dodawnaymi do prouktów (tu maseczka), nie wiem czy dochodzą czy nie, znając życie maseczki już nie będzie gratisy im się szybko kończą
Przykład: zamówiałam z k03 różne rzeczy w tym mydło. Jeden produkt miałam do maseczki gratis, a mydło było w brakach i maseczki nie dostałam. Odebrałam zamówienie z k03. Mydło ciągle jest w brakach. Jeśli teraz bym zamówiła to mydło (gdyby już było) (i tylko to mydło, bo tylko ono było w brakach) to opłaty det. by już nie było, ale maseczkę nie wiem czy dostanę. Ale jeśli oprócz tego mydła dorzuciłabym jakiś produkt to opałata już będzie.
Uhm,to już rozumiem Dziękuje ci bardzo
No tez mi się wydaje,że na tego gratisa to już nie ma co liczyć.Właściwie katalog się już kończy,niedługo będę robić zamówienie z k04 więc nie opłaca mi się domawiac tych braków.Skoro powinny byc przy następnym to dobrze.A jakby co to sa w tej samej cenie w k04.
I dziękuję za wyjaśnienie kwestii tej opłaty detalicznej.Nigdy nie domawiałam żadnych braków bo przy moich niewielkich zamówieniach to i barki niewielkie
Dziękuję raz jeszcze
__________________
naataliaa*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 16:21   #4124
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: nowości Oriflame

Co do Volare Spring Flower, niestety nie pamiętam dobrze zapachu bo wąchałam je ponad rok temu, jak były nowością. Wiem że były kwiatowe, świeże, no ładne. Może to komuś cokolwiek pomoże
organizm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 23:07   #4125
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: nowości Oriflame

byłam dziś pomacać nowości makijażowe i jestem zawiedziona Rozświetlkacz Visions to jakies nieporozumienie- pomarańczowy jak diabli
Wosk do pazurków nie pachnie kiwi tylko jakimś klejem
Cienie też jakieś nie takie jak sobie wyobrażałam

Ale jednak lakier PEACH mi sie nadal podoba
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-03, 06:30   #4126
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: nowości Oriflame

rozswietlacz bardzo fajnie pachnie (podobnie do serii optimals energy) i wg mnie nie jest jakos strasznie pomaranczowy.. choc nie testowalam na twarzy.. tak czy siak bedzie dobry na zaczerwienioną opaleniznę
wosku nie wąchałam ale na skórki jest wysmienity
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-03, 08:29   #4127
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: nowości Oriflame

Ja rozświetlacz testowałam na dłoni i kartce, ten kolor znika, zostają praktycznie same drobinki i delikatny kolorek, ale naprawdę delikatny. Ja go biorę zwłaszcza, że pięknie, brzoskwiniowo pachnie
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-03, 10:22   #4128
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez organizm Pokaż wiadomość
Co do Volare Spring Flower, niestety nie pamiętam dobrze zapachu bo wąchałam je ponad rok temu, jak były nowością. Wiem że były kwiatowe, świeże, no ładne. Może to komuś cokolwiek pomoże
słyszałam, że pachnie konwaliowo strasznie mnie kusi ten zpach, może ktoś mógłby dokładniej go opisać, ile się mniej więcej trzyma i czy się rozwija

mi się podoba jeszcze ten nowy lakier do paznokci kolor Pink, czy one są matowe czy mają jakieś drobinki ?

no i baza pod cienie do powiek fajnie się prezentuje
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-03, 11:42   #4129
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
słyszałam, że pachnie konwaliowo strasznie mnie kusi ten zpach, może ktoś mógłby dokładniej go opisać, ile się mniej więcej trzyma i czy się rozwija

mi się podoba jeszcze ten nowy lakier do paznokci kolor Pink, czy one są matowe czy mają jakieś drobinki ?

no i baza pod cienie do powiek fajnie się prezentuje
Ja będę mieć ten zapach, ale dopiero za około dwa tygodnie, więc jakbyś składała zamówienie pod koniec obowiązywania katalogu to mogę pomóc.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-03, 12:21   #4130
marteczka83
Raczkowanie
 
Avatar marteczka83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
GG do marteczka83
Dot.: nowości Oriflame

Powiedzcie mi proszę coś o tym lakierze Peach! Czy on ma kryjący kolor czy to tylko połysk?? Czy ma paznokciu wygląda podobnie jak w katalogu? Bo jeśli tak to chyba go sobie wezmę
marteczka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-03, 12:55   #4131
Chatte96
Zadomowienie
 
Avatar Chatte96
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 345
Dot.: nowości Oriflame

Chyba FREYA jest najlepszym zapachem Oriflame`u
Chatte96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-03, 14:03   #4132
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez marteczka83 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi proszę coś o tym lakierze Peach! Czy on ma kryjący kolor czy to tylko połysk?? Czy ma paznokciu wygląda podobnie jak w katalogu? Bo jeśli tak to chyba go sobie wezmę
mnie interesuje ten lakier w kolorze Pink więc dołączam się do pytanie o jego krycie
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-03, 14:22   #4133
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Chatte96 Pokaż wiadomość
Chyba FREYA jest najlepszym zapachem Oriflame`u
Dla każdego coś innego Moimi faworytami są Embrace, Air i Life Circle Fruit.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-03, 14:43   #4134
droga A
Zadomowienie
 
Avatar droga A
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 774
Dot.: nowości Oriflame

Jeśli chodzi o Volare Spring to używa go moja mama - kupiła go jak kiedyś był dostępny w katalogu. Zapach do złudzenia przypomina wodę YR o zapachu bzu. Dominującą nutą jest bez - mimo tego, że zwą ten kwiat w opisie wisterią. Zapach jest dość trwały, ale chyba nie tak trwały jak zwykła wersja Volare. Z tą wersją podstawową V Spring nie ma wiele wspólnego.
droga A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-03, 16:30   #4135
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez marteczka83 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi proszę coś o tym lakierze Peach! Czy on ma kryjący kolor czy to tylko połysk?? Czy ma paznokciu wygląda podobnie jak w katalogu? Bo jeśli tak to chyba go sobie wezmę
Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
mnie interesuje ten lakier w kolorze Pink więc dołączam się do pytanie o jego krycie
Wcześniej dołączyłam fotke pomalowanych paznokci tymi 3-ma lakierami. To sobie możecie zobaczyć jak z kryciem...

A frey'a to śmierdziuch
Jak widać każdemu co innego się podoba.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-03, 17:37   #4136
sunbeam
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 590
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
Zapach do złudzenia przypomina wodę YR o zapachu bzu.
zgadzam się

Mam ten zapach (tj. Volare Sprig Flower ) i bardzo mi odpowiada. Jest kwiatowy, nie cięzki i bardzo wiosenny. Trwałość też jest niczego sobie. Na mnie trzyma się jakieś 6 godzin, a na ciuchach do wyprania.
sunbeam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-03, 22:20   #4137
marteczka83
Raczkowanie
 
Avatar marteczka83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
GG do marteczka83
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Wcześniej dołączyłam fotke pomalowanych paznokci tymi 3-ma lakierami. To sobie możecie zobaczyć jak z kryciem...
Dzięki trzeba było przejrzeć kilka stron żeby znaleźć te zdjęcia, ale w końcu znalazłam. Widzę że lakiery raczej słabo kryją i trzeba dopiero 3 warstw przynajmniej żeby było coś widać a i wtedy nie widać za dużo Myślę więc że na razie pozostanę przy tej kolekcji lakierów, które już mam

Ciekawa jestem co będzie w brakach w pierwszy dzień katalogu Mam nadzieję że nie kosmetyczka Optimals, bo na nią właśnie poluję
marteczka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-03, 22:30   #4138
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez marteczka83 Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem co będzie w brakach w pierwszy dzień katalogu Mam nadzieję że nie kosmetyczka Optimals, bo na nią właśnie poluję
Hihi, ja też I mam nadzieję, że ani jej ani innych nowości nie będzie w brakach zaraz pierwszego dnia, bo nie zamierzam zamawiać pierwszego dnia, a tak drugiego-trzeciego (czytaj -> jak już zobaczę następny katalog )
A właśnie, widziała któraś z Was tą kosmetyczkę Optimals i może cokolwiek o niej napisać? Bo w sumie mam dużą kosmetyczkę, też z Ori, taką srebrną a la kuferek, ale na wyjazdy na 2-3 dni jest za duża, a ta chyba byłaby w sam raz. Mam tylko nadzieję, że jest solidnie wykonana i jakoś sensownie zamykana...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-04, 09:23   #4139
kaatiiaa
Zadomowienie
 
Avatar kaatiiaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 059
GG do kaatiiaa
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez organizm Pokaż wiadomość
Co do Volare Spring Flower, niestety nie pamiętam dobrze zapachu bo wąchałam je ponad rok temu, jak były nowością. Wiem że były kwiatowe, świeże, no ładne. Może to komuś cokolwiek pomoże
Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Volare Spring to używa go moja mama - kupiła go jak kiedyś był dostępny w katalogu. Zapach do złudzenia przypomina wodę YR o zapachu bzu. Dominującą nutą jest bez - mimo tego, że zwą ten kwiat w opisie wisterią. Zapach jest dość trwały, ale chyba nie tak trwały jak zwykła wersja Volare. Z tą wersją podstawową V Spring nie ma wiele wspólnego.
Cytat:
Napisane przez sunbeam Pokaż wiadomość
zgadzam się
Mam ten zapach (tj. Volare Sprig Flower ) i bardzo mi odpowiada. Jest kwiatowy, nie cięzki i bardzo wiosenny. Trwałość też jest niczego sobie. Na mnie trzyma się jakieś 6 godzin, a na ciuchach do wyprania.
to tylko się upewniłam, w przekonaniu, że słusznie zrobiłam zamawiając go w ciemno-wode będe miała po 10, to zdam relacje
__________________
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie!!!

Mój BLOG
http://komodakasiuli.blog.pl
kaatiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-04, 09:26   #4140
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez kaatiiaa Pokaż wiadomość
to tylko się upewniłam, w przekonaniu, że słusznie zrobiłam zamawiając go w ciemno-wode będe miała po 10, to zdam relacje
ja chyba też zamówię go w ciemno kuszą mnie te opinie, że jest to bardzo wiosenny zapach mam nadzieję, że nie okaże się zbyt ciężki i przytłaczający aha jeszcze jedno czy zapach zalicza się do tych bardziej rześkich czy raczej słodkich ? czy pachnie czystym bzem czy jakoś się rozwija
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:15.