..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::.. - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-07, 19:10   #2701
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Dobry wieczór
Chyba znowu zacznę wklejać tu moje jadłospisy, bo wtedy jakoś tak bardzo się pilnuję. I oczywiście uwagi mile widziane- może mi pomogą, bo coś waga nie chce spadać. Pewnie byłoby lepiej, gdybym zaczęła ćwiczyć, ale blisko domu nie mam fajnego klubu fitness ani pływalni, a średnio mi się chce w taką pogodę marznąć na przystankach autobusowych (a TŻ nie chce mi dawać kluczyków do swojego autka) (coś widzę, że tylko szukam wymówki). No, może jakoś chociaż w domu znowu wskoczę na stepper albo będę ćwiczyćz gumką pilatesową. Tak czy inaczej czekam na uwagi.
Dzisiaj posiłki niby SB, ale za rzadko (pół dnia biegaliśmy po sklepach- kupiłam fajną dżinsową spódniczkę- chyba z zaniżoną rozmiarówką, bo zmieściłam się w 36). A więc:
9.00 2 kromki razowca z serem żółtym i papryką, kostka twarogu ze słodzikiem
15.00 łosoś duszony z brokułami, koktajl jagodowy
18.00 soczek owocowy, zupa-krem (soczewica, brukselka, papryka), 1,5 kabanosa drobiowego
20.30 klopsiki w ogórkach, 1/2 papryki
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 21:18   #2702
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

hmmm....dziś był dzień zupełnie niedietowy,że aż wstyd....no,ale jutro może będzie lepiej,choć znając zawartość lodówki-nie...
dobranoc
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 21:53   #2703
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

witajcie pierwszy dzien na plazy za mna. nie doskonaly ale staralam sie jak moglam bo w domu sa przeciw
Śniadanie: 2 jajka na miekko z lyzeczka majonezu
Obiad: zupa ogorkowa
Przekąska: 100g chudego twarogu z cunamonem i orzechami wloskimi(15 sztuk)
Kolacja: mozzarella z pomidorem z łyzeczka oliwy z oliwek i pieprzem
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 22:41   #2704
polapp
Przyczajenie
 
Avatar polapp
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 18
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

teliku jeżeli można to ja również chciałabym zobaczyć zdjęcia

ja też chcę

sylvi_86 chyba sie do Was dolacze moge?..sprobuje zaczac od jutra
witaj i powadzenia życzę

beoneself O rany, Effa! Gratuluję Ci, szczerze gratuluję!!!

ja również przyłączam się do gratulacji to ważne żeby mieć pracę którą się lubi i w której się człowiek spełnia. Ja ostatnio stwierdzam że chyba za długo już robię to samo i czasami mi się nie chcę. Oczywiście chciałabym Ci również pogratulować roku na SB i zgubionych kilogramów. Sukcesy innych są świetną motywacją

Wczoraj udało mi się poćwiczyć oczywiście z dzieciakami, które raczej przeszkadzały niż pomagały ale taki ich urok. Jedzeniowo raczej ok chociaż strasznie mnie ciągnie do słodyczy, ale na szczęście istnieją desery I fazowe.
__________________
SB od 14.06.2009
I faza 68 ----65
II faza ............ aż do skutku
Bez dymka od 18.06.2009

68 ---65----58

Edytowane przez polapp
Czas edycji: 2009-11-07 o 22:43
polapp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 10:14   #2705
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

ech pisałam pisałam i niechcąco skasowałam
wiec w skrócie
Papraczku czyli pod koniec miesiaca obejmujesz znowu noca zmianę na wizazu? na swieta zostajesz pewnie u meza co?
Ila dxieki za komplement, aTy co sie kobieto gdzies ukrywasz. Napisz cos wiecej jak w pracy i jak dieta
Ewus to Ci stracha napedzili z tym lekarzem. acha musze Ci to napisac
dzis czuje do Ciebie respekt normalnie. miałam na noc 2 rozbójników(3l i6l.) i mam zwane twoim jezykiem KONGO. jak ty to ogarniasz z 2 dzieciakow. a z dieta to wogole klapa, bo człowiek nic nie zdazy zjesc tylko cos podgryza.w ykonczona po kapaniu , ubieraniu, karmieniu do kalacji dołozylam biala kromke chleba. wiec nie wiem czy ja dam rade miec dzici!!!
aha a co do forum to mysle ze to pomaga, wyspowiadac sie, podpytac o jakis produkty, podpatrzyc czyis jadłospis itd
a zreszta ja jestem uzalezniona... wiec nie mam wybory byc czy nie byc
Ninad prosze o fotki z wakacji. bo widze ze swietny avatar
sylvi co do jadłspisu:
sniadanie brak warzy, do zupki dorzucic kawalek gotowanego miesa,
na kolacje zmienic mozarella np na bialy ser, aha a jak juz mozarella to light|(ale sery na kolacje to niekoniecznie ze wzgledu na zaw. tłuszcu)
no i malo troche tego jedzonka...
keight
ciekawy jadłospis ale do omleta mozesz i przyprawy i ser light i wedine i najlepiej duzo warzywek.(na sniadanie mozna zaszalec reszta super
aha no i witamy

u telika wczoraj:
1)grzanka, jajo z chrzanem, pomidor(malo bo zaspalam do pracy)
2)muffin bananowo owsiany
3) micha chili con carne
4) 2 pierniczki(wlasnorecznie upieczone)+ mleko
5) mielone kotleciki z piersi kuraka, 1/2 serka wiejskiego z pomidorem i szczypiorem, ogorek kiszona wyzej opisan kroma(duza) chleba

teraz widze ze malo dlatego na kolacje nie moglam powstrzymac...
oki ide ogarnac to kongo...
__________________

Edytowane przez telik
Czas edycji: 2009-11-08 o 10:17
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 10:49   #2706
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Dzien dobry...
nie mam za bardzo czasu, ale musze to szybko napisac.
teliczku wygladalas cudownie, a calosc wyglada jak z bajki! Jestescie piekna para!
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 10:56   #2707
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

telik, przeglądnęłam Twoje fotki, i muszę Ci powiedzieć, że miałaś cudowną sukienkę strasznie mi się podobają właśnie takie proste zresztą wszystkie zdjęcia są piękne, naprawdę aż miło popatrzeć

A dodam od siebie, że przeszła mi ochota na pomidory, które kocham. No cóż, sezon się skończył, czuję same pestycydy, (chyba mam jakieś uczulenie - ostatnio już kilka razy mi spuchły dziąsła po pomidorach, w dodatku przestały mi smakować). A przez to wszystko nie mam co dodawać do posiłków, bo jeszcze jestem zaopatrzona w pomidory...
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-08, 10:58   #2708
keight
Raczkowanie
 
Avatar keight
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 244
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Zawaliłam sprawę... Wczoraj zjadłam kolację o 18. Ale mam w zwyczaju długo "ślęczęć" do nocy, i koło 22 żołądek ssał i nie dał się już oszukiwać wodą... wypiłam kubek ciepłego mleka...

Więc muszę zacząć od nowa?? Żaden problem, bo to był pierwszy dzień. Zobaczymy jak dzisiaj. A czy Wy macie jakieś własne sposoby na powstrzymywanie tego ssania w żołądku? (dodam, że takie konkretne ssanie)

Dzisiejszy jadłospis:

Śniadanie: omlet z fasolką szparagową, szynką z indyka
II Śniadanie: serek wiejski 3%
Obiad: Pierś kurczaka z pieczarkami, porem, pomidorem
Przekąska: Sałatka (kap. pekińska, ogórek, tuńczyk w sosie własnym)
Kolacja: Szpinak zapieczony pod serem light

A może powinnam ta kolację jest później...
__________________
To smutne, że natura przemawia, a ludzie jej nie słuchają.

62 - 61 - 60 -59 -58 - 57,0 - 56 - 55
keight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 11:11   #2709
Fancy Rebel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 270
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Ja tutaj zdaję relację po całym tygodniu ^^
W tygodniu jadłospisy różne, ale wszystkie wg założeń diety i w ramach tego, co można jeść na pierwszej fazie. Jajecznice z różnymi składnikami, od zwykłej cukinii po brokuły w porywach. Czasami nerkowce w ramach drugiego śniadania. Chwilami wydaje mi się, że jadłam więcej chociażby chudego twarogu niż powinnam, ale pocieszałam się, że nie ma aż tylu kalorii
Cały czas uparcie wychodzę z kompulsywnego objadania się i widzę postępy, gdy faktycznie mam wyznaczony cel. Dzisiaj co prawda upadek na przestrzeni całego tygodnia nastąpił w postaci chęci na ciasto, które wszamałam bez opresji
I tak zapytam... czy zjedzenie ciasta bardzo rujnuje tą wizję "ketozy" podczas pierwszej fazy diety? Bo trochę się dobijam teraz

Ah, to uczucie wiecznego początku
Fancy Rebel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 12:03   #2710
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
witajcie pierwszy dzien na plazy za mna. nie doskonaly ale staralam sie jak moglam bo w domu sa przeciw
Śniadanie: 2 jajka na miekko z lyzeczka majonezu
Obiad: zupa ogorkowa
Przekąska: 100g chudego twarogu z cunamonem i orzechami wloskimi(15 sztuk)
Kolacja: mozzarella z pomidorem z łyzeczka oliwy z oliwek i pieprzem
Zdecydowanie za malo posilkow, Powinno byc 5-6 w ciagu dnia. Za malo warzyw.

Cytat:
Napisane przez keight Pokaż wiadomość
Zawaliłam sprawę... Wczoraj zjadłam kolację o 18. Ale mam w zwyczaju długo "ślęczęć" do nocy, i koło 22 żołądek ssał i nie dał się już oszukiwać wodą... wypiłam kubek ciepłego mleka...

Więc muszę zacząć od nowa?? Żaden problem, bo to był pierwszy dzień. Zobaczymy jak dzisiaj. A czy Wy macie jakieś własne sposoby na powstrzymywanie tego ssania w żołądku? (dodam, że takie konkretne ssanie)

Dzisiejszy jadłospis:

Śniadanie: omlet z fasolką szparagową, szynką z indyka
II Śniadanie: serek wiejski 3%
Obiad: Pierś kurczaka z pieczarkami, porem, pomidorem
Przekąska: Sałatka (kap. pekińska, ogórek, tuńczyk w sosie własnym)
Kolacja: Szpinak zapieczony pod serem light

A może powinnam ta kolację jest później...
Jak chodzisz pozno spac to nie jedz kolacji pozniej tylko dodaj kolejny posilek. Nie mozna doprowadzac sie do uczucia glodu. Jesli jestescie na jedynce glodne, to znaczy, ze popelniacie blad. Nie ma ograniczen ilosci i jemy ile wlezie, tak zeby wieczorem byc sytym a nie zeby nam w brzuchu burczalo.

Cytat:
Napisane przez Fancy Rebel Pokaż wiadomość
Ja tutaj zdaję relację po całym tygodniu ^^
W tygodniu jadłospisy różne, ale wszystkie wg założeń diety i w ramach tego, co można jeść na pierwszej fazie. Jajecznice z różnymi składnikami, od zwykłej cukinii po brokuły w porywach. Czasami nerkowce w ramach drugiego śniadania. Chwilami wydaje mi się, że jadłam więcej chociażby chudego twarogu niż powinnam, ale pocieszałam się, że nie ma aż tylu kalorii
Cały czas uparcie wychodzę z kompulsywnego objadania się i widzę postępy, gdy faktycznie mam wyznaczony cel. Dzisiaj co prawda upadek na przestrzeni całego tygodnia nastąpił w postaci chęci na ciasto, które wszamałam bez opresji
I tak zapytam... czy zjedzenie ciasta bardzo rujnuje tą wizję "ketozy" podczas pierwszej fazy diety? Bo trochę się dobijam teraz

Ah, to uczucie wiecznego początku
No to niestety duzy grzech na jedynce. Mozna kostke gorzkiej czekolady ale nie ciacho. Powinnas wiecej jesc zeby uniknac napasci.

Ja nie wiem skad ten ped do malych ilosci. Nie ma ograniczen i wieczorem od warzyw powinno sie naprawde czuc wrecz przesyt bo warzywa i twarog wypelniaja. Bledy na jedynce skutkuja tym, ze pozniej i na dwojce i na trojce beda wciaz ciagi do cukrow prostych. A wystarczy jesc duzo i sie porzadnie najadac i bedzie ok.

Teliczku tak swieta planujemy spedzic razem

Ja dzis oczywiscie zaliczylam las Juz mam 4 posilki za soba. Jem jak najczesciej zeby wlasnie wieczorem byc najedzona a nie buszowac po lodowce

Wczoraj pieklam cynamonki i dodalam skorke pomaranczowa i maslo orzechowe. Dobre A dzis pieke chleb i dodalam dwie spore lyzki masla orzechowego. Zobaczymy co z tego wyjdzie
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 12:56   #2711
Fancy Rebel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 270
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

To może jutrzejszy dzień zacznę z lepszymi podstawami. Wytłumaczeń i żadnych wymówek nie mam na swój brak odpowiedzialności. Jutro będzie lepiej, oto moje nastawienie
Bo faktycznie, ciastem przegięłam pewne normy ^^
Ale "kocykuję", "kocykuję" niezmiennie, poddać się nie poddam
Fancy Rebel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-08, 13:44   #2712
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Fancy, ja jak byłam na jedynce - to przynajmniej ze 3-4 razy w ciągu tych 16 dni jadłam coś słodkiego - ciasta z owocami - bo sezon i w ogóle ^^ Wtedy nie potrafiłam się powstrzymać, a teraz jestem na II/III i spokojnie potrafię zjeść jeden kawałek w ciągu dnia i nikt mnie nie namówi na więcej, bo zwyczajnie mnie nie ciągnie i nie mam ochoty. To chyba kwestia podejścia i pewnej świadomości, która się wyrabia z czasem - przynajmniej w moim przypadku.

A co do wielkości porcji jedzenia - na I potrafiłam zjeść ok. 6-7 posiłków naprawdę sporych, bo zwyczajnie byłam głodna, i jak czułam ssanie w żołądku to szłam i jadłam, nie przyszło mi do głowy się głodzić. Było wszystko - śniadanie, przekąska, II śniadanie, obiad, deserek, kolacja, czasem coś jeszcze. Ale ja wcześniej ogromne ilości chleba, mąki itp jadłam, nie wspominając o słodkościach, więc takie odstawienie tego wywołało we mnie ciągły głód. A teraz jem mniej już - 4/5 posiłków, z czego śniadanie i obiad największe ;-)
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 14:19   #2713
keight
Raczkowanie
 
Avatar keight
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 244
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

paprak, saming dzięki za radę... Bardzo się przejęłam, ale uspokoiłyście mnie. Więc mogę jeść kiedy czuję głód, ale oczywiście tylko te produkty co dozwolone i mimo tego mogę oczekiwać spadku masy?
__________________
To smutne, że natura przemawia, a ludzie jej nie słuchają.

62 - 61 - 60 -59 -58 - 57,0 - 56 - 55
keight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 15:30   #2714
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Pewnie, ze tak. Dziewczyny moga to potwierdzic jakie ilosci ja jadlam. Nawet do 9 posilkow. I chudlam. Mniejwiecej 2 kg na miesiac. Pomalu, ale za to bez trudnosci i stabilnie. Nie przejmuj sie. Glodzic sie, to najgorsza sprawa na SB.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 16:26   #2715
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

jak obserwuję Wasz jadłospisy na 1 to widzę że moje były beznadziejne i może dlatego średnio mi wyszło dlatego postanowiłam, że przygotuję lodówkę lepiej na 1 fazę, spiszę kilka przykładowych jadłospisów i liczę, że mi się uda
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 16:51   #2716
Gatita
Raczkowanie
 
Avatar Gatita
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 268
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Witam Kobietki,

ja na plaży od 6 dni... mam nadzieje, że przyjmiecie mnie do Waszego grona i wspomożecie w trudnościach

i mam pytanko... można na I fazie do jedzonka błonnik dorzucać?

Pozdrawiam i trzymam kciuki za sukcesy!
Gatita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 17:04   #2717
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Witam niedzielnie
Lekki stresik przed nowa praca jest... Zwlaszcza, ze jutro beda tam bez kompa i nie wiem, jak sie ogarne, pomijajac fakt, ze nie wiem, w co jutro rece wlozyc, tyle mam roboty... Trzymajcie jutro kciuki

Anetko, Fruity dziekuje Wam Kochane

Cytat:
Napisane przez keight Pokaż wiadomość
Dziękuję!

Mój dzisiejszy jadłospis: (korzystam z topiku o przepisach SB na wizażu )

śniadanie: omlet z dwóch jajek, bez przypraw do sniadania minimum pol szklanki warzyw jemy

II śniadanie: serek wiejski 3% a co do tego??? Jakies pestki, orzechy, warzywko??

obiad: Spagethi (blanszowany por, drobiowe mięso mielone, cebula, pomidor, czosnek) ok

przekąska: parowane brokuły ok. 1,5 szklanki, pomidor bialko by sie przydalo

kolacja: Fasolka po prowansalsku (fasola szparag., cebula, pomidor, zioła prowansalskie)

Jak na razie jestem po przekąsce. Kolację planuję między 17 a 18.
Piję wodę, wypiłam już ponad 1,5 litra. Nie czuję głodu, może dlatego, ze jem średnio co 3 godziny. Chyba prawidłowo? Czy powinnam jeść gdy poczuję głód? Porcje takie, które mieszczą się na małym talerzu (19').
Jemy do syta, ale nie tak, zeby sie obzerac, o 17.00 to ja jem druga przekaske - kolacja na trzy godziny przed spaniem, a w twoim przypadku po tej fasolce ok 20.30 zjadlabym jakies jajo na twardo. Aha i nie ma czegos takiego jak poczucie glodu, jesz co 2 - 3 godziny po prostu do syta.

Mam pytanie: zielona herbata, czerwona, ziołowe ... dozwolone? Uwielbiam oczywiscie, ja pije hektorlitry dziennie

Na jutro jeszcze myślę, na jakieś zakupy trzeba się wybrać. Wieczorem wkleję.
Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
Dobry wieczór
Chyba znowu zacznę wklejać tu moje jadłospisy, bo wtedy jakoś tak bardzo się pilnuję. I oczywiście uwagi mile widziane- może mi pomogą, bo coś waga nie chce spadać. Pewnie byłoby lepiej, gdybym zaczęła ćwiczyć, ale blisko domu nie mam fajnego klubu fitness ani pływalni, a średnio mi się chce w taką pogodę marznąć na przystankach autobusowych (a TŻ nie chce mi dawać kluczyków do swojego autka) (coś widzę, że tylko szukam wymówki). No, może jakoś chociaż w domu znowu wskoczę na stepper albo będę ćwiczyćz gumką pilatesową. Tak czy inaczej czekam na uwagi. nooo kazda wymowka jest dobra - biegaj - pogoda idealnanajgorzej zaczac
Dzisiaj posiłki niby SB, ale za rzadko (pół dnia biegaliśmy po sklepach- kupiłam fajną dżinsową spódniczkę- chyba z zaniżoną rozmiarówką, bo zmieściłam się w 36). A więc:
9.00 2 kromki razowca z serem żółtym i papryką, kostka twarogu ze słodzikiem
15.00 łosoś duszony z brokułami, koktajl jagodowy
18.00 soczek owocowy, zupa-krem (soczewica, brukselka, papryka), 1,5 kabanosa drobiowego
20.30 klopsiki w ogórkach, 1/2 papryki
Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
witajcie pierwszy dzien na plazy za mna. nie doskonaly ale staralam sie jak moglam bo w domu sa przeciw
Śniadanie: 2 jajka na miekko z lyzeczka majonezu pol szkll warzyw do sniadania jemy
Obiad: zupa ogorkowa mhmm rozumiem, ze nie zabielana, bez ziemniakow i marchewki, za to z duza iloscia piersi z kurczaka gotowanej???
Przekąska: 100g chudego twarogu z cunamonem i orzechami wloskimi(15 sztuk)
Kolacja: mozzarella z pomidorem z łyzeczka oliwy z oliwek i pieprzem
mozzareli na raz mozemy 1/4 kulki, poza tym tluszcze na kolacje - srednio, zdecydowanie lepsze byloy bialko

Poza tym brak przekaski po sniadaniu i nie ma tu warzyw, a to podstawa. Do obiadu jemy dwie szklanki warzyw.

Cytat:
Napisane przez polapp Pokaż wiadomość
ja również przyłączam się do gratulacji to ważne żeby mieć pracę którą się lubi i w której się człowiek spełnia. Ja ostatnio stwierdzam że chyba za długo już robię to samo i czasami mi się nie chcę. Oczywiście chciałabym Ci również pogratulować roku na SB i zgubionych kilogramów. Sukcesy innych są świetną motywacją

bardzo dziekuje

Wczoraj udało mi się poćwiczyć oczywiście z dzieciakami, które raczej przeszkadzały niż pomagały ale taki ich urok. oj u mnie inaczej nie da rady, jak z dzieciakami, ubaw mam po pachy no i musze wprowadzac cwiczenia przez nich podaneJedzeniowo raczej ok chociaż strasznie mnie ciągnie do słodyczy, ale na szczęście istnieją desery I fazowe. sprobuj odpuscic sobie te desery, albo ograniczyc na maksa, z dnia na dzien bedzie latwiej
Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
Ewus to Ci stracha napedzili z tym lekarzem. acha musze Ci to napisac
dzis czuje do Ciebie respekt normalnie. miałam na noc 2 rozbójników(3l i6l.) i mam zwane twoim jezykiem KONGO. jak ty to ogarniasz z 2 dzieciakow. a z dieta to wogole klapa, bo człowiek nic nie zdazy zjesc tylko cos podgryza.w ykonczona po kapaniu , ubieraniu, karmieniu do kalacji dołozylam biala kromke chleba. wiec nie wiem czy ja dam rade miec dzici!!! hihihihi, a pomysl, ze u mnie to codziennosc, tyle, ze juz lepiej zorganizowana
aha a co do forum to mysle ze to pomaga, wyspowiadac sie, podpytac o jakis produkty, podpatrzyc czyis jadłospis itd
a zreszta ja jestem uzalezniona... wiec nie mam wybory byc czy nie byc

u telika wczoraj:
1)grzanka, jajo z chrzanem, pomidor(malo bo zaspalam do pracy) no malo malo
2)muffin bananowo owsiany
3) micha chili con carne
4) 2 pierniczki(wlasnorecznie upieczone)+ mleko
5) mielone kotleciki z piersi kuraka, 1/2 serka wiejskiego z pomidorem i szczypiorem, ogorek kiszona wyzej opisan kroma(duza) chleba

teraz widze ze malo dlatego na kolacje nie moglam powstrzymac...
oki ide ogarnac to kongo...
Powtorze po raz kolejny - MALO.

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość

A dodam od siebie, że przeszła mi ochota na pomidory, które kocham. No cóż, sezon się skończył, czuję same pestycydy, (chyba mam jakieś uczulenie - ostatnio już kilka razy mi spuchły dziąsła po pomidorach, w dodatku przestały mi smakować). A przez to wszystko nie mam co dodawać do posiłków, bo jeszcze jestem zaopatrzona w pomidory...
A ja znowu uwielbiam pomidory przetworzone, takie normalne mi nie wchodza, ale przeciery, pomidoryw puszce, suszone pomidory - pychota
Cytat:
Napisane przez keight Pokaż wiadomość
d
Dzisiejszy jadłospis:

Śniadanie: omlet z fasolką szparagową, szynką z indyka
II Śniadanie: serek wiejski 3% + orzechy, pestki, warzywo
Obiad: Pierś kurczaka z pieczarkami, porem, pomidorem + jakas salatka z surowych warzyw - min. dwie szklanki warzyw
Przekąska: Sałatka (kap. pekińska, ogórek, tuńczyk w sosie własnym)
Kolacja: Szpinak zapieczony pod serem light

A może powinnam ta kolację jest później...
O kolacji juz pisalam, a tu tego tunczyka dalabym na kolacje, bo to piekne bialko, a szpinak wczesniej. Choc ogolnie, to ten szpinak wcielilabym jakos do obiadu, bo tam malo warzyw, zrobila sobie lekka przekaske, np. jajko z czyms tam, i ta salatka na kolacje, ale ok 20.00.

Dobra ide ogladac mecz finalow klubowych w siatkowce.
Pozniej ide biegac.
Napisze moze co ja jem, zeby dla nowych dziewczyn bylo to widoczne:
sn: twarog z warzywami, poltorej bulki + pomidory cherry
p: dwa ciastka owsiane i szklanka mleka
o: kawal pizzy na ciescie pp z pieczarkami, pomidorami, papryka, szynka i serem light
p: jablko + ciut makreli wedzonej
k: jajko albo wiesniak + warzywko do tego jakies
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 17:56   #2718
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

effa rasz dade! Nie ma innej opcji

Ja jestem troche zfrustrowana moja "dieta". Mam taki straszny ciag na kilogramy jedzenia i slodyczy, ze I faza przydalaby sie jak nic. Ale tak mnie ona przeraza, ze wciaz zwlekam. Przeciez nawet za pierwszym razem jej nie dotrzymalam, a teraz szczegolnie musze uwazac z jajkami, na tunczyka nie mam ochoty. Nie wiem co zrobic.
Ladna II faza tez by byla ok, ale ten ciag mi nie minie tak szybko i dlatego tez pewnie ladnie jej nie przetrzymam. Ostatnio tak polubilam dawne zupki z marchwia, ziemniakami i burakami, ze trudno mi sie z nimi rostac.
Bylam dzisiaj biegac po parumiesiecznej przerwie, taka kolka mnie zlapala po paru minutach, ze szok. Wyszlam kompletnie z formy i jeszcze sobie zepsulam motywacje. Najpierw wybieglam i juz po paru krokach sie usmiechnelam sama do siebie, ze w koncu sie ruszylam, bo ja tak naprawde kocham biegac. Po chwili najpierw ta kolka, ale nic, biegne dalej, tylko zwolnilam, pozniej jak nie dalo rady, to przeszlam kawalek. Ale byla straszna mgla i bieglam nie znajac drogi i sie gdzies w polu zgubilam i nie wiedzialam w ktora strone mam isc. :/ Troche to trwalo, znalazlam sie gdzies na wsi obok miasta i wrocilam do domu zamiast happy to zfrustrowana i przemeczona. Nie wiem co ze mna ostatnio.
Chyba za duzo naraz chce i jakos nic mi nie wychodzi.
BUH!
Dobra, koniec tego dolowania.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 19:37   #2719
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Witam
Ja nareszcie w domu po intensywnym weekendzie na uczelni. Z jedzeniem nienajgorzej, aż sama się nadziwić nie mogę
Teraz czekam na wtorek i tyle

Teliczku gdzie mogę zobaczyć Twoje fotki, którymi zachwycają się dziewczyny? (wybacz, nie doczytałam)
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-08, 19:48   #2720
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Właśnie, Telik, czy gdzieś jest jeszcze więcej fotek niż na n-k? Jakaś specjalna strona, jak ta ze zdjęciami z Mauritiusa?

Effa, nasza kobieto sukcesu, wielkie gratulacje!!!
Rok na SB i to tak ładnie no i to 18kg...
__________________
instagram: @uttterly
karton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 19:58   #2721
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Telik no niestety- zdjęć z wakacji tylko kilka na n-k. Reszta nie została wrzucona w eter
Effa biegania nie znoszę. Każdy inny sport- lubię mniej lub więcej, ale bieganie- zdecydowanie Ale dzisiaj choć z gumką trochę zaraz poćwiczę
Mój dzisiejszy jadłospis- znowu taki sobie, ale popołudnie na mieście z koleżanką, więc wyszło jak wyszło:
8.00 Mix płatków, wieśniak, mandarynka
12.30 Garść migdałów, kilka suszonych śliwek
16.00 Klopsy z szynki mielonej w sosie ogórkowym, makaron, solidna porcja surówki
17.30 banan
18.30 1/2 koktajlu mlecznego kiwi (pewnie słodzony), mały sok pomarańczowy (też pewnie słodzony)
20.30 Jajecznica z 2 jaj z papryką i serem żółtym, inka z mlekiem
Oczywiście węgle złożone- pp, nabiał- odtłuszczony
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 20:20   #2722
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Fruity malymi kroczkami, nie da sie wszystkiego od razu

Ninaad a uwierzysz, ze jakby ktos mi ponad pol roku powiedzial, ze bede regularnie biegac i polubie to, to bym wysmiala i powiedziala, ze to ostatnia rzecz ze sportowych, jaka jestem w stanie polubic i do ktorej sie zmusic... A teraz. Jestem wlasnie po 45 min bieganiu i 10 km Ale ja nie mam jak sie zorganizowac z aerobikami itp, wiec z braku laku zostalo bieganie, a basen w remoncie i tak zostalo

Dziewczyny o co chodzi z tym sosem ogorkowym!!! Ninaad jak ty go robisz??? Na cieplo???

Ja sie organizuje do pracy. Drukuje sobie wazne rzeczy, zeby choc jutro miec sie na czym wesprzec w razie czego... Kurcze tam chyba nie ma mikrofali... moze sobie z domu przeniose, bo tu i tak niemal nie uzywam. No nic jutro biore reszte pizzy, lubie na zimno, wiec zjem, a pozniej sie pomysli

AAa zapomnialam. KARTON dobrze Cie widziec. Jak tam??? Lepiej??? Jak dziadek???
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 20:57   #2723
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
Zdecydowanie za malo posilkow, Powinno byc 5-6 w ciagu dnia. Za malo warzyw.


Jak chodzisz pozno spac to nie jedz kolacji pozniej tylko dodaj kolejny posilek. Nie mozna doprowadzac sie do uczucia glodu. Jesli jestescie na jedynce glodne, to znaczy, ze popelniacie blad. Nie ma ograniczen ilosci i jemy ile wlezie, tak zeby wieczorem byc sytym a nie zeby nam w brzuchu burczalo.
Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość




mozzareli na raz mozemy 1/4 kulki, poza tym tluszcze na kolacje - srednio, zdecydowanie lepsze byloy bialko

Poza tym brak przekaski po sniadaniu i nie ma tu warzyw, a to podstawa. Do obiadu jemy dwie szklanki warzyw.

dziekuje dziewczynki za rady.o dzisiejszej diecie sienie wypowiem bo ogolnie za malo ale zgodnie z zasadami..caly dzien poza domem i naprawde nie mialam co i kiedys zjesc..wypilam tylko sok wielowarzywny plus sniadanie polaczone z obiadem
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 21:30   #2724
keight
Raczkowanie
 
Avatar keight
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 244
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Effa!Dziękuję bardzo... coraz lepiej zaczynam pojmować o co chodzi ;P

Tylko, że teraz bardzo mi się chce słodkiego... zapijam ziółkami, trochę mnie to ssanie na słodkie rozprasza... ale walczę
__________________
To smutne, że natura przemawia, a ludzie jej nie słuchają.

62 - 61 - 60 -59 -58 - 57,0 - 56 - 55
keight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 22:45   #2725
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Effa Tak, z dziadkiem lepiej, okazuje się, że sytuacja może nie jest tak zła jakby mogła być. Chyba wszyscy przyjęli postawę "jakoś to będzie" czyli głowa do góry. Chociaż wiadomo, nie można tego w żadnym stopniu ignorować.

Co do reszty to wolę się nie wypowiadać...

Beo, co jest we wtorek?
Ja w sumie też czekam, środa - wiadomo wolna, a później dwa dni rektorskie czyli łącznie z weekendem aż 5 dni leżenia brzuchem do góry (chociaż przecież ja nie potrzebuje do tego wolnego... )
__________________
instagram: @uttterly

Edytowane przez karton
Czas edycji: 2009-11-08 o 22:52
karton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 05:18   #2726
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

No wtorek czekam, bo środa już wolna

Zazdroszczę dni rektorskich!!!
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 06:43   #2727
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość
Fruity malymi kroczkami, nie da sie wszystkiego od razu

Ninaad a uwierzysz, ze jakby ktos mi ponad pol roku powiedzial, ze bede regularnie biegac i polubie to, to bym wysmiala i powiedziala, ze to ostatnia rzecz ze sportowych, jaka jestem w stanie polubic i do ktorej sie zmusic... A teraz. Jestem wlasnie po 45 min bieganiu i 10 km Ale ja nie mam jak sie zorganizowac z aerobikami itp, wiec z braku laku zostalo bieganie, a basen w remoncie i tak zostalo
ja już nieraz próbowałam się przekonać- i nic z tego nie wyszło.
Wczoraj odnalazłam i odkurzyłam moją gumę do pilatesu i trochę poćwiczyłam, porozciągałam się przynajmniej. Dziś czuję w mięśniach te wczorajsze ćwiczenia, więc jest dobrze

Dziewczyny o co chodzi z tym sosem ogorkowym!!! Ninaad jak ty go robisz??? Na cieplo???
Robię klopsiki albo inne mięsko, trochę wody, mix przypraw i sporo ogórków konserwowych (albo kwaszonych) pokrojonych w drobną kostkę. Wszystko dusić/gotować aż ogórki zmiękną. Jak ktoś chce to sos oczywiście można zagęścić
Próbowałam kiedyś też dodawać ogórki starte na tarce- ale to już nie to-cały smak zostaje w wodzie a ogrórki są nijakie

Ja sie organizuje do pracy. Drukuje sobie wazne rzeczy, zeby choc jutro miec sie na czym wesprzec w razie czego... Kurcze tam chyba nie ma mikrofali... moze sobie z domu przeniose, bo tu i tak niemal nie uzywam. No nic jutro biore reszte pizzy, lubie na zimno, wiec zjem, a pozniej sie pomysli

AAa zapomnialam. KARTON dobrze Cie widziec. Jak tam??? Lepiej??? Jak dziadek???
Cytat:
Napisane przez karton Pokaż wiadomość
Effa Tak, z dziadkiem lepiej, okazuje się, że sytuacja może nie jest tak zła jakby mogła być. Chyba wszyscy przyjęli postawę "jakoś to będzie" czyli głowa do góry. Chociaż wiadomo, nie można tego w żadnym stopniu ignorować.

Co do reszty to wolę się nie wypowiadać...

Beo, co jest we wtorek?
Ja w sumie też czekam, środa - wiadomo wolna, a później dwa dni rektorskie czyli łącznie z weekendem aż 5 dni leżenia brzuchem do góry (chociaż przecież ja nie potrzebuje do tego wolnego... )
takim to dobrze- ja nie pamiętam, żeby u mnie na uczelni kiedykolwiek dawali tyle wolnego
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 08:49   #2728
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

U mnie nie dość, że wolnego nie dają, to każą odrabiać. Bo przecież u nas musi być równo w semestrze : 15 poniedziałków, 15 wtorków, 15 śród, 15 czwartków i 15 piątków. I tak np. 11 listopada z założenia jest wolny, ale my go odrabiamy, bo nie będzie się zgadzać ilość 15 tygodniowych wyliczeń na zajęcia... pffff.

Ja muszę zabrać się za ćwiczenia. Niby jem przepisowo ale już nie czuję, że chudnę - albo za dużo jedzenia, albo za mało ćwiczeń, albo to i to... jutro aerobik, a w czwartek basen.
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 09:06   #2729
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
U mnie nie dość, że wolnego nie dają, to każą odrabiać. Bo przecież u nas musi być równo w semestrze : 15 poniedziałków, 15 wtorków, 15 śród, 15 czwartków i 15 piątków. I tak np. 11 listopada z założenia jest wolny, ale my go odrabiamy, bo nie będzie się zgadzać ilość 15 tygodniowych wyliczeń na zajęcia... pffff.
.
u nas też tak było, ale wyglądało to tak, że pod koniec semestru np w poniedziałek (jeśli wychodziło ich więcej niż 15) były zajęcia wg planu z czwartku (jeśli tych wychodziło mniej niz 15) itp
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 11:04   #2730
Tusiaczek86
Raczkowanie
 
Avatar Tusiaczek86
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 58
GG do Tusiaczek86
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Witajcie chudzinki

Melduje się podczas drugiego śniadaniu, (gruszka z wieśniakiem) które nastapiło po jajecznicy z pomidorami.

Wtrącając swoje 3 grosze do dyskusji o odrabianiu zajęć to uważam, że najliberalniejsze podejście zawsze miały Politechniki ;-) Przynajmniej u mnie wszystko można było zawsze odwołać, przenieść, skrócić... No chyba, że wykładowca nie przejawiał ludzkich uczuć nawet, gdy się odwoływaliśmy do tradycji rodzinnych i miłości Ojczyzny hehe ;-)

Mnie dopadł leniuszek, nie chce mi się ćwiczyć, nie chce mi się uczyć, nie chce mi się nawet jeść (też niedobrze)..... Tylko spać, spać, spać!

Teliku poprosze linka

Pozdrawiam wszystkie, proszę o jakieś słowa groźby lub zachęty żeby zrobić coś ze sobą, bo MOTYWACJI BRAK
Miłego dnia!
Tusiaczek86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:20.