Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-12-31, 17:52   #4441
kama99990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 2
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Witajcie.
Jakiś czas mnie tu nie było a konto mi znikło
Wiecie że Legro chce zamknąć sprzedaż na polski rynek?
To laboratorium optyczne jest jedynym sposobem na dostanie soczewek jakie chcę. Lubię sobie zmienić co jakiś czas kolor oczu, raz nawet miałam czerwone ludzie się baaardzo wpatrywali w ich soczewkach nawet nienaturalne kolory wyglądają naturalnie a chcą zamknąć sprzedaż w Polsce. Za granicą mają jakieś inne nazwy podobno dopasowane do rejonu. Wie ktoś jakie to firmy? Nie chcę tracić tych soczewek gdy zamkną w Polsce. Bardzo długo się czeka na soczewki więc zamawiam nawet miesiąc do przodu ale dla efektu mogę czekać nawet więcej. Proszę, bardzo proszę, napiszcie mi jakieś namiary na inne ich firmy!
kama99990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 10:01   #4442
kama99990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 2
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Witaj. Przeczytałam twój post, i liczę że mi pomożesz. Legro podobno ma się przenieść za granicę bo tam jest większa sprzedaż i można drożej liczyć za soczewki.
To właśnie oni robią soczewki dla Rozmus, gdy się przeniosą będzie trudno mi ich znaleźć bo za granicą mają jakieś inne nazwy, konsultant w tej firmie powiedział że nie może podać danych tej firmy, przynajmniej na razie.
Boję się że stracę źródło soczewek a ich są najwygodniejsze tylko szkoda że przez te sprzedaże za granicę mają spore opóźnienia w dostawie ale zamawiam z wyprzedzeniem i jest wszystko ok .
Chociaż te cholerne opóźnienia potrafią być strasznie wkurzające.
Może Ty wiesz coś więcej o nich? Bo szukam w necie i jest mi trudno ich znaleźć wszystko przez to że uważają że nie potrzebują reklamy...
Chyba to prawda bo tutaj też się nie reklamują i te opóźnienia ale ta ich vip potrafi być niezła, raz nawet czekałam tylko trzy dni.
kama99990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 14:03   #4443
OptykRozmus
Przyczajenie
 
Avatar OptykRozmus
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 1
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Dzień dobry
Chciałabym zdementować informację, jakoby firma Legro produkowała soczewki dla naszej firmy. Lista producentów, których soczewki sprzedajemy w naszym sklepie jest dostępna na naszej stronie internetowej (link w stopce). W razie pytań, zapraszam do kontaktu przez PW
Pozdrawiam,
Agata
__________________
https://www.optykrozmus.pl/
OptykRozmus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-15, 18:48   #4444
serfer58
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 5
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Mam kolorowe soczewki, chociaż rzadko ich używam, pomimo fajnego efektu. Na co dzień stosuję zwykłe soczewki kupione w salonie optycznym Fielmann i jestem bardzo zadowolona. Wygodne, przyjemne, dobre jakościowo, dobrze się je czyści.
serfer58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-05, 11:00   #4445
aszka101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Robaczki!

Poszukuję soczewek PODKREŚLAJĄCYCH kolor oka.
Większość soczewek jakie nosiłam miały mocno widoczną granicę z dużą dziurą na źrenicę.
Mam jasne szare oczy i chciałabym uzyskać jak najbardziej NATURALNY niebieski kolor.
Posiadam wadę wzroku.
Mogłybyście mi cos polecić? Czuję się zagubiona...
aszka101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-10, 13:54   #4446
autorma
Raczkowanie
 
Avatar autorma
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 34
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Dziewczyny sama zastanawiam sie obecnie nad kolorowymi soczewkami na oczy. Mianowicie biorę pod uwagę

Soczewki zmieniajace kolor oczu Jakie mogłybyście polecić? Dodam,ze raz juz miałam i efekt niekoniecznie mi sie podobał bo wygladało to sztucznie. Jednak miałam je dobre kilka lat temu, tak wiec może coś sie zmieniło i wyszły jakieś lepsze?

Ewentualnie soczewki podkreślające kolor oczu. Rozmawiałam jednak ostatnio z koleżanką i ta ich nie polecała bo twierdziła, ze u niej są praktycznie niewidoczne na oczach. Jak to z nimi jest?
https://artelis.pl/artykuly/76988/So...jnowsze-trendy

Edytowane przez autorma
Czas edycji: 2020-12-02 o 09:00
autorma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-26, 14:01   #4447
Nomi25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 15
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez autorma Pokaż wiadomość
Dziewczyny sama zastanawiam sie obecnie nad kolorowymi soczewkami na oczy. Mianowicie biorę pod uwagę

Soczewki zmieniajace kolor oczu Jakie mogłybyście polecić? Dodam,ze raz juz miałam i efekt niekoniecznie mi sie podobał bo wygladało to sztucznie. Jednak miałam je dobre kilka lat temu, tak wiec może coś sie zmieniło i wyszły jakieś lepsze?

Ewentualnie soczewki podkreślające kolor oczu. Rozmawiałam jednak ostatnio z koleżanką i ta ich nie polecała bo twierdziła, ze u niej są praktycznie niewidoczne na oczach. Jak to z nimi jest?
Co do zmieniających kolor oczu, to jeśli zależy Ci na naturalnym efekcie, to polecam soczewki Cheerful z ColourVue, np te:
https://www.optykrozmus.pl/_soczewki...-cloudy-blue_/
Są też inne kolory z tej serii. Akurat teraz są w promocji. A te podkreślające kolor oczu to chyba zależą od koloru oczu, bo jak ktoś ma bardzo ciemne, to mało co będzie na nich widać. Jak się ma niebieskie albo zielone, to można spróbować freshlook dimensions (są też na tej stronce), nie wiem, jakie jeszcze są, co tylko podkreślają kolor.
Nomi25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-26 15:01:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:40.