Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-06, 18:35   #151
damagda
Raczkowanie
 
Avatar damagda
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 117
Dot.: zmiana koloru oczu

Idziesz do lekarza mowisz ze chcesz kupic sobie szkla on cie bada paroma urzadzeniami. Prosisz aby cie nauczyl zakladac-potem to bedziesz robic sama przeciez nie bedziesz codziennie kogos o to prosic oO.Kupujesz w salonie optycznym lub na allegro...
damagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 19:52   #152
tarakatatula
Rozeznanie
 
Avatar tarakatatula
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 511
Dot.: zmiana koloru oczu

ale bedziesz sie meczyc pierwszy tydzien lub dwa z zakladaniem soczewek
__________________
xyz
tarakatatula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 21:02   #153
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: zmiana koloru oczu

Ostatnio trafiłam gdzieś na taką promocję-dostaje się jedną soczewkę w wybranym kolorze z napisem test-tak z boku-i można sprawdzic jak to na oku wygląda.Soczewka jest bezpłatna,ale trzeba zapłacić za badanie okulistyczne.

Jeżeli chodzi o soczewki zmnieniające kolor to wszystko zależy od Twojego natutalnego koloru oczu-im jaśniejszy tym łatwiej go przerobić Jak masz np.brązowe i chcesz je zmienić na błękitne to niestety to się nie uda
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 21:26   #154
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: zmiana koloru oczu

Cytat:
Napisane przez natii4

Jeżeli chodzi o soczewki zmnieniające kolor to wszystko zależy od Twojego natutalnego koloru oczu-im jaśniejszy tym łatwiej go przerobić Jak masz np.brązowe i chcesz je zmienić na błękitne to niestety to się nie uda
Uda sie przyklad: panny Hilton, obie naturalnie ciemnookie szatynki, znane szerzej jakie niebieskookie blondynki ale fakt, efekt moze nie byc tak naturalny jak wtedy, gdy ma sie jasne oczy z natury.
hihi
http://www.awfulplasticsurgery.com/archives/005189.html
fajny komentarz

Edytowane przez czarna.noc
Czas edycji: 2005-06-06 o 21:33
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 11:29   #155
Orka
Rozeznanie
 
Avatar Orka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 912
GG do Orka
Dot.: zmiana koloru oczu

A czy to prawda, że nosząc soczewki nie wolno mieć długich paznokci (problemy przy wkładaniu). Przyznam że troszke szkoda by mi było obcinać pazurki, a też marzą mi się szkła kontaktowe.
Orka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 11:44   #156
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: zmiana koloru oczu

Okulisci odradzaja,ale jak sie dojdzie do wprawy to mozna z tym zyc ;-)
[ja sama mam akryle i nosze soczwki]. Trzeba byc ostroznym i delikatnym. I moze nie tyle przy nakladaniu soczewek sa klopoty,ale przy ich ściąganiu
Zreszta mi za krotkie paznokcie bardziej przeszkadzaly niz za dlugie- nie moglam zlapac soczewki by ją wyjąć :3
Hm.. A tak w ogole to sluszalam, że sa takie (hym... jakby to okreslic? ) przyssawki, za pomoca ktorych mozna wyjac soczewki. Slyszeliscie coś o tym? Zawsze to jakies ulatwienie

Aaa, i jeszcze jedno :3
Czy soczewki, ktore zmieniaja kolor są rowniez dostepne w wersjach dla osob z wadami wzroku?
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 11:53   #157
Orka
Rozeznanie
 
Avatar Orka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 912
GG do Orka
Dot.: zmiana koloru oczu

Tak, są zajrzyj na stronke którą podała Damagda
Orka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-07, 11:58   #158
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: zmiana koloru oczu

Cytat:
Napisane przez Vivienne
Okulisci odradzaja,ale jak sie dojdzie do wprawy to mozna z tym zyc ;-)
[ja sama mam akryle i nosze soczwki]. Trzeba byc ostroznym i delikatnym. I moze nie tyle przy nakladaniu soczewek sa klopoty,ale przy ich ściąganiu
Zreszta mi za krotkie paznokcie bardziej przeszkadzaly niz za dlugie- nie moglam zlapac soczewki by ją wyjąć :3
Hm.. A tak w ogole to sluszalam, że sa takie (hym... jakby to okreslic? ) przyssawki, za pomoca ktorych mozna wyjac soczewki. Slyszeliscie coś o tym? Zawsze to jakies ulatwienie

Aaa, i jeszcze jedno :3
Czy soczewki, ktore zmieniaja kolor są rowniez dostepne w wersjach dla osob z wadami wzroku?
Są dostępne dla osób z wadami wzroku,ale z tego co ja się orientowałam to są różnice w cenie 0 i dla tych z wadami,kiedyś już tutaj dyskutowałyśmy na Wizażu
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 12:02   #159
Orka
Rozeznanie
 
Avatar Orka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 912
GG do Orka
Dot.: zmiana koloru oczu

Właśnie zadzwoniłam do optyka. Na 100% są soczewki kolorowe korekcyjne. Istnieje też coś takiego jak przyssawki do wyjmowania, ale ten w tym salonie akurat nie prowadzą i Pan nie był w stanie powiedzieć gdzie coś takiego można kupić.
Przez Was nakręciłam się teraz na zakup.
Orka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 12:07   #160
Jeanette
Raczkowanie
 
Avatar Jeanette
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 344
Dot.: zmiana koloru oczu

Cytat:
Napisane przez Orka
A czy to prawda, że nosząc soczewki nie wolno mieć długich paznokci (problemy przy wkładaniu). Przyznam że troszke szkoda by mi było obcinać pazurki, a też marzą mi się szkła kontaktowe.
Spokojnie można, ja mam swoje naturalne długie - naprawdę długie - i nigdy mi to nie przeszkadzało. Fakt, ze nawet łatwiej dzięki nim "wydłubać" soczewkę z pojemnika. A o przyssawkach nie słyszałam, jakiś wynalazek dziwny ciekawe jak to działa i czy się sprawdza.
W ogóle dla mnie soczewki to naprawdę wielka wygoda i ułatwienie życia.
Jeanette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 17:22   #161
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: zmiana koloru oczu

A jaka jest roznica w cenie miedzy korekcyjnymi o a z wadą? Czy zwiększa się wraz ze wzrostem wady...? Bo ja wadę mam ogromniastą (-7). ech

Faktycznie,soczewki niezmiernie ułatwiają życie. Wszystko widać, nie trzeba się przejmowac w ekstremalnych warunkach Cud, miód i orzeszki

Strasznie sie napaliłam na koloryzujące. Mieć taki powalający błękit *_*
*same ochy i achy*

Moja koleżanka ostatnio zakupiła soczewki z kocimi źrenicami :3
Podobno bardzo męczą oczy...
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-07, 17:46   #162
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: zmiana koloru oczu

Najlepiej iść tam gdzie się kupuje soczewki i zapytać,wiadomo co miasto to inne ceny Poza tym te z wadą są np w moim mieście na zamówienie
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 17:59   #163
tala
Zadomowienie
 
Avatar tala
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: zmiana koloru oczu

A sie wtrace
sa teraz tez na rynku nowe soczewki firmy bescon. maja kolorki i maja tez wzorki. I sa 2 miesieczne a para kosztuje ok 50 zl.
tala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 07:47   #164
Jeanette
Raczkowanie
 
Avatar Jeanette
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 344
Dot.: zmiana koloru oczu

Cytat:
Napisane przez Vivienne
A jaka jest roznica w cenie miedzy korekcyjnymi o a z wadą? Czy zwiększa się wraz ze wzrostem wady...? Bo ja wadę mam ogromniastą (-7). ech
Nie wiem jak z zerówkami, ale przy korekcyjnych cena nie zmienia się wraz z wadą. Mam różnicę dwóch dioptrii między jednym a drugim okiem O_o więc kupuję różne moce i są w tej samej cenie.

Swoją drogą kobiety obadajcie stronkę: http://9mmsfx.com/lenses.html To są dopiero powalające soczewki (ceny zresztą też powalają), tylko gdzie w czymś takim iść?

2Tala: masz może jakąś stronę, na której można zobaczyć te soczewki? Albo może wiesz, czy są dostępne w jakichś większych sieciach typu Vision Express etc? Będę wdzięczna za info
Jeanette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 09:19   #165
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: zmiana koloru oczu

Ach, ja się źle wyraziłam... Wiem, że soczewki [zwykłe] nie zmieniają ceny wraz ze wzrostem wady. Jednak mi chodzi o soczewki kolorowe. Jak zmienia się ich cena? Jak wielka jest roznica miedzy soczewkami kolorowymi 0 a np. takimi dla mnie: -6.

I to prawda, że kolorowe bardziej męczą czy?
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 20:39   #166
malami21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: _ Kraków
Wiadomości: 420
Dot.: zmiana koloru oczu

ja dzisiaj sobie sprawiłam soczewki w vision expres
śliczne sa......padanka trwaly z 10 min i z 10 min uczylam sie zdejmowac i zakladac szkla kontaktowe
mam kolorek aqua..jest śliczny

tylko teraz bedzie problem z ich wyczyszczeniem i schowaniem do pudeleczka
jak ja mam to zrobic?
mam wyjac soczewke i polac troszke plynem <Solo> wyczyscic palcem potem wziasc na palec i znowu polac tylko obficiej i schowac do pojemniczka<w pojemniczku tez mam nalac plyn?>
plis help nie chce ich zepsuc......
aha i te opakowania, w ktorych byly soczewki mam wyrzucic tak?
malami21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 21:31   #167
malami21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: _ Kraków
Wiadomości: 420
Dot.: zmiana koloru oczu

okej juz wszystko wiem .przeczytalam ulotke z plynu
dodam tylko ze jest promocja w vision express i za badanko placi sie 1 zl jesli kupujesz soczewki .
ja zaplacilam za '0' kolorowe Focus Softcolors 56 zł. do tego dostalam za free plyn do pielegnacji soczewek i pojemniczek...chyba tak to sie nazywa?
pozdrawiam..

Edytowane przez malami21
Czas edycji: 2005-07-28 o 12:34
malami21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 22:49   #168
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: zmiana koloru oczu

ja mam astygmatyzm i jedni mi mowia ze nie moge nosic soczewek a inni mowiąze moje, to jak jest w koncu? oczy mam zielono-zółte a chcialabym sprobowac z niebieskimi tylko ciekawe czy sie 'przebarwią?
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 16:16   #169
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
zmiana koloru oczu

Witam.Mam pytanie- czy rzeczywiście za pomoca soczewek kontaktowych nie można zmienić koloru oczu,np. z ciemnobrązowych lub ciemnoniebieskich na jasnoszare?Ile kosztują soczewki zmieniające kolor?
Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-15, 19:54   #170
Energia
Raczkowanie
 
Avatar Energia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Czeladź
Wiadomości: 124
Dot.: zmiana koloru oczu

Nie wiem ile kosztują, ale potwierdzam, że za pomocą szkieł kontaktowych można zmienić kolor oczu. Słyszałam, że są nawet soczewki w tzw. "tygrysi wzorek" itp. Pozdrawiam
Energia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 21:55   #171
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: zmiana koloru oczu

Oczywiście , ze soczewki barwione zmieniająkolor , tylko pamiętaj , że nawet przy kupnie takich soczewek wskazana jest wizyta u okulisty , bo niestety nie każdy może nosić soeczewki. Są one droższe od zwykłych, nie wiem dokładnie ile kosztują , ale jesliw piszesz do wyszukiwarki "soczewki kontaktowe" to znajdziesz tez strony na których takie sa oferowane tam możesz sprawdzić cenę.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 08:06   #172
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: zmiana koloru oczu

Przesuwam na Plotkowe.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 08:24   #173
CinnaMoon
Rozeznanie
 
Avatar CinnaMoon
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 815
Dot.: zmiana koloru oczu

Można zmienić, pewnie. Chyba najpopularniejsze są soczewki miesięczne, nie pamiętam niestety ile kosztują. Nie są to jakieś bajońskie sumy. Soczewki z różnymi dziwnymi wzorkami również można dostać, kiedyś były tylko roczne, teraz są również i miesięczne. Przed kupieniem soczewek powinnaś się jednak wybrać do okulisty, który udzieli Ci instrukcji obsługi i sprawdzi, czy twoje oko w ogóle soczewki toleruje.

I jeszcze jedno - soczewki zmieniające kolor oka mogą być niewygodne. Przyznam, że mnie te mocno barwiące doprowadzają do szału a to z tego powodu, że lekko zachozą na pole widzenia co podrażania mi oko. Kiedy jest dużo światła i źrenica się zwęża, jest ok. Ale przy rozszerzonej źrenicy czuję dyskomfort.
Z tego względu, jeśli oczy masz jasne (szare, niebieskie, zielone) to polecam soczewki, które tylko podkreślają kolor, są wygodniejsze. Kosztują ok. 60 złotych za parę miesięcznych.
CinnaMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 16:19   #174
scayla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 56
Soczewki koloryzujace ktoś nosi?

interesują mnie soczewki chcilabym sobie kupić brązowe żeby przyciemnić oko czy ktorać z was próbowała czgoś takiego ? nie mam wady wzrokowej zalezy mi tylko i wylacznie na kolorku mniej wiecej ile kosztują ?
scayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 00:05   #175
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Soczewki koloryzujace ktoś nosi?

http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=264835 (wyszukiwanie "soczewki" na plotkowym)

http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=264837 (a tu bardziej konkretnie - wyszukiwanie "kolorowe soczewki" tez na plotkowym )

Wyłuskaj sobie stąd potrzebne informacje, juz za późno dla mnie na przedzieranie się przez te watki
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 07:49   #176
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Soczewki koloryzujace ktoś nosi?

Nosze kolorowe soczewki, narazie niebieskie, tez zastanawialam sie nad brazowymi, ale w salonie nie mieli testowej takiej jakiej chcialam brazowej soczewki, wiec stanelo na tych niebieskich, ale z brazowymi na pewno jeszcze sprobuje Ja mam wade wzroku, dzwonilam w kilku salonach w Krakowie, po to, aby sie dowiedziec gdzie mi sie najlepiej oplaca, i wyszlo na 6soczewek za 149zł. Soczewki bez mocy sa chyba tansze, ale nie wiem czy mozna kupic je po wiecej niz 2 sztuki, a wtedy jednak wyjdzie drozej porownywalnie do tych moich 6. I o ile dobrze pamietam, to w tym salonie gdzie ja kupowalam to 2soczewki bez mocy kosztowaly 79zł.
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 08:11   #177
olafjensen
Raczkowanie
 
Avatar olafjensen
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Berlin/DE
Wiadomości: 216
Dot.: Soczewki koloryzujace ktoś nosi?

Soczewki kontaktowe to naprawdę fajna sprawa...mam wadę wzroku i noszę je już od kilku lat - jestem bardzo zadowolona... nosiłam także soczewki zmieniajace kolor oczu. Polecałabym je głównie dla osób o jasnym kolorze oczu ... przy ciemnych oczach (moje są prawie czarne) trudniej mi było znależć odpowiedni kolor i rodzaj, taki aby zmiana była widoczna i nie wygladało to sztucznie. Są salony optyczne, które oferują soczewki testowe, można przymierzyć i wybrać odpowiednie ...Ja używałam FreshLook Color Blends (para ok. 60 zł.) - soczewki miesięcznej wymiany.
__________________
The Island is waiting ...
olafjensen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 11:40   #178
scayla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 56
Dot.: Soczewki koloryzujace ktoś nosi?

moje oczy są zielone i mam pytanie czy kupując soczewki brązowe nie bedzie to dziwnie wygladac?
scayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 12:24   #179
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: Soczewki koloryzujace ktoś nosi?

Cytat:
Napisane przez scayla
moje oczy są zielone i mam pytanie czy kupując soczewki brązowe nie bedzie to dziwnie wygladac?
Musisz przymierzyć i zobaczyć jak się bedziesz czuła z takim kolorem. Ja mam niebieskie oczy, kiedyś kupiłam sobie na próbę soczewki orzechowe i wyglądało to bardzo ładnie (mama mówiła, że lepiej niż wersja naturalna ) ale to wszystko zależy od typu urody i Twoich naturalnych kolorów (włosy, oprawa oczu, cera itp).
mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 15:16   #180
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Soczewki koloryzujace ktoś nosi?

Cytat:
Napisane przez olafjensen
Soczewki kontaktowe to naprawdę fajna sprawa...mam wadę wzroku i noszę je już od kilku lat - jestem bardzo zadowolona... nosiłam także soczewki zmieniajace kolor oczu. Polecałabym je głównie dla osób o jasnym kolorze oczu ... przy ciemnych oczach (moje są prawie czarne) trudniej mi było znależć odpowiedni kolor i rodzaj, taki aby zmiana była widoczna i nie wygladało to sztucznie. Są salony optyczne, które oferują soczewki testowe, można przymierzyć i wybrać odpowiednie ...Ja używałam FreshLook Color Blends (para ok. 60 zł.) - soczewki miesięcznej wymiany.
tak, zgadzam sie - sama mam ciemne oczy (czarno-brązowe ;p ) i noszę już chyba od 2 lat szkła kontaktowe... jednak ostatnio zamarzyły mi sie zielone... NIestety gfdy mierzyłam takie w salonie, moje oczy praktycznie wogole nie zmienily barwy, bo sa za ciemne
Ale przy jasnych zmiana powinna sie udac
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-26 15:01:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:30.