Perfumy ORIFLAME - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-26, 14:53   #91
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: wody toaletowe Oriflame

Tak zamawiałam Woda jest bardzo trwała, ja uwielbiam zrobić psik lub dwa we włosy. Głowę myję codziennie i gdy wycierałam ją ręcznikiem poczułam na nim zapach Giordani White Gold Ogromnie się zdziwiłam bo w przypadku żadnych górnopółkowych perfum tego nie doświadczyłam. Poza tym brat stwierdził, gdy użyłam White Gold że fala zapachu się za mną niesie. Na trwałość więc zdecydowanie nie można narzekać
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 14:12   #92
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: wody toaletowe Oriflame

Czy ktos moze powiedziec cos nt. Precious ? Widze imbir ,mirre, kadzidło i ambre w skladzie, ale dziwi mnie ta gruszka i brzoskwinia... nie potrafie sobie tego zabardzo wyobrazic
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 02:14   #93
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: wody toaletowe Oriflame

Nigdy nie byłem przekonany do oriflejmów i ejwonów , jednak Giordani zrobił na mnie baaardzo dobre wrażenie . Piękny zapach! Ps. Czy są tam jakieś szypry? Ja jakbym coś tam wyczuwał .
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 09:40   #94
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: wody toaletowe Oriflame

Psycho- Precious testowałam niedawno. Jest przyjemny, słodki stonowaną słodyczą owoców, troszkę cierpki (jak skórka brzoskwini lub moreli). Wyczuwam zdecydowanie brzoskwinię i trochę mroźnej mięty. Tło jest ciepłe i hmm kremowe, gładkie, nie wiem jak je nazwać. Na pewno nie ma tam żadnych wybijających się nut, takie nieprzeszkadzające jest. Trwałość na mnie niestety mizerna, jakieś trzy godziny. Sprawia wrażenie stonowanego, eleganckiego i kobiecego. Przypomina mi Tresora i Le Baiser Lalique`a.

A co do innych zapachów Oriflame: zużyłam kiedyś całą butelkę Balance z serii Aromacare-bardzo je lubiłam, były rześkie i trochę cierpkie. Jak na mój dwudziestoletni nos w sam raz, a do tego kojarzą mi się z pierwszymi randkami z obecnym mężem
Miss O nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia - na stronie w katalogu pachniała jak słodki apetyczny cukierek, w rzeczywistości nijak i tylko przez dwie godziny.
Saga na mnie jest koszmarna, poszczególne nutki tworzą nieznośną mieszaninę, męczącą i sztuczną. Co ciekawe na mojej Mamie to zupełnie inna bajka, całkiem ciekawa (ma cały flakonik).
Testowałam jeszcze Freya (to akurat męska woda) - chłodno-pikantny z nutka herbaty. Jak dla mnie świetny będzie latem.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 22:14   #95
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Pachnidla Oriflame :)

Mam Life Circle Sap i jest świetny,ale przyznam,że bardzo specyficzny.

Mindsummer oraz Eclipse to moi jeszcze więksi faworyci
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 19:02   #96
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Pachnidła Oriflame :)

Cytat:
Napisane przez sunbeam Pokaż wiadomość
Były. Volare Spring Flower. Niestety były w edycji limitowanej (tak myślę) i w katalogu już się nie pojawiają.
w ostatnim katalogu widzialam spring flower
megilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 23:11   #97
Sol Magda
Rozeznanie
 
Avatar Sol Magda
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 654
Dot.: Pachnidła Oriflame :)

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
A czy ktoras miala okazje testowac Embrace Her?wiem,ze to dopiero wejdzie w K2 ale ciekawa jestem jak z trwaloscia?
Jest to śliczny zapach, zdecydowanie owocowy. Lekko słodki ale nie duszący. Na mnie długo się trzyma, ale większość zapachów na mnie się długo trzyma. ten zapach dostałam od mojego TZ na dzień kobiet, a i kupił dla siebie Embrace Him. Razem super się prezentują
Sol Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-05, 17:51   #98
mementos
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 167
Dot.: Pachnidła Oriflame :)

to ja dodam coś o męskich zapachach z oriflame. Jestem konsultantem bo kobieca część mojej rodziny zapragneła nabywac produkty bez chęci zapisania się więc ktoś to zrobić musiał :P

Nomadic: koszmar jak dla mnie, duszący, kojaży mi się ze wszystkimi świetymi, cmentarna nutka, w oczach mi stają miliony migoczących zniczy, i ten ich dusznawy opar. :| szalenie podobny do M7 YSL. żeby nie powiedzieć identyczny

Midsummer: mnie w nim coś łupneło. Niewiem ma w sobie jakąs nutę która mnie powaliła, bezgranicznie mi sie z czymś kojaży przywołuje jakieś wspomnienia. Generalnie jest to zapach Świerzy, i niebanalny na pewno. Teraz po pół roku używania już nie czuje tej magicznej nuty, bo się do niego przyzwyczaiłem. Ale jest dobry i trwały.

Elat: kiedyś mój ulubieniec, totalny, teraz trochę za słodki, ale generalnie nadal mi się podoba. Taki bardziej na wieczory do klubu, do marynarki, względnie do jakiegoś ciekawszego stroju, niż na co dzień. Na mnie średnio trwały.

Free Attitude: Bardzo dobry. Świerzy ale nie za bardzo. Taki lekko ciepły, zdaje się że ma taki pudrowy zapach. Bardzo ciekawy jednym słowem. Nie sportowy na pewno. Trwały.

Frey: Tutaj nie wiem, niby ładny ale mało męski, herbaciany, Świerzy. I trwały nawet bardzo.

Tugether: Następny mało męski, ale trwały, i całkiem ładny. Te dwa jednak nie są zapachami dla mnie.

Glacier: Pachnie identycznie jak szampon do kąpieli z reala, ten za 5zł :P Aral się nazywa :P jest identyczny :P

S8: podobno jeden z najlepszych. Lamnie jest dziwny. Jakiś taki... nie wiem. Chamowaty. Dziwny po prostu. Na sobie bym go nie zniósł i jak ostatnimi czasu wyczułem go na chłopaku stojącym obok mnie w kolejce do dziekanatu na uczelni, nie potrafiłem go znieść. Co dziwne kiedyś mi się podobał i byłem bliski zakupu.

Tugether: wiele sobie obiecywałem po tym zapachu, ale jak już dostałem próbkę w swoje ręce, obiecanki minęły. Nie dla mnie. Jest identyczny jak ESPRIT horizon, którego sobie kupiłem i który oddałem tacie.

Rebel, De Marco, nie pamiętam, niewątpliwie je znałem ale nie pamiętam :P

PS: natomiast damski embrace mi podchodzi pod Nina Nina Ricci. Takie jak orenżadka w proszku, strasznie słodkie, landrynkowate, musujące :P

Edytowane przez mementos
Czas edycji: 2007-04-05 o 18:25 Powód: literówki :P
mementos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 18:17   #99
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: Pachnidła Oriflame :)

Ja też się wypowiem, bo dysponuję pierwszym w moim życiu pachnidłem Oriflame: Fire .. Dostałam od koleżanek z pracy na urodziny. Muszę powiedzieć, że jest bardzo przyjemny. Przyjemny, powiedziałabym jesienny otulający zapach, trochę pudrowy, trochę orientalny, trochę owocowy, miły w każdym razie, tylko... strasznie nietrwały! po 3 godz nie ma śladu. Ale pewnie zuzyję do pracy, bo naprawdę nie pachnie źle!
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 18:21   #100
mementos
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 167
Dot.: Pachnidła Oriflame :)

Ble. W tym ostatnim miałem na myśli embrace. nie tugether.

Edytowane przez mementos
Czas edycji: 2007-04-05 o 18:22 Powód: literówka
mementos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 17:50   #101
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Pachnidła Oriflame :)

Już to gdzieś pisałem, ale nudny jestem, lubię się powtarzać Nigdy nie miałem wielkiego przekonania do Avonu i Oriflame, i to nie z jakiegoś snobizmu, ale po prostu ich zapachy wydają mi się jakieś podobne i przewidywalne Ale ... ostatnimi czasy "wywąchałem" u mamy Giordani Gold i przyznaję szczerze - świetny zapach! Nigdy nie sądziłem, że spodoba mi się taka "szyprowa róża", a tu suprajs Zapach trwały, elegancki, z charakterem. Taki klasyczny jak dla mnie, dla dojrzałych kobiet (cokolwiek to znaczy) Podoba mi się chyba bardziej od Believe, którym to parę lat temu byłem zachwycony. Co się tyczy Rebel i De Marco, używał ich mój kumpel i obyło się bez komplementów
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-15, 18:49   #102
Madzieq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: PL ;)
Wiadomości: 10
Dot.: Pachnidła Oriflame :)

Northern Lights - piękne, ale jak dla mnie niestety zbyt drogie.. tak samo Divine. MissO - na kartce w katalogu pięknie pachnie, po zakupie - jakoś za słodko..
Ice - fajne, tanie, ale szybko się nudzi (chociaż hipnotyzujące)
Air - j.w, j.w ale chwilami duszące, przestałam używać

S8(męskie) - kupiłam chłopakowi, nie mogę się oderwać...
Soul(męskie) - j.w, taki silny, męski zapach..
ahh....
Madzieq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 14:13   #103
aniutka1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: :-)
Wiadomości: 40
Dot.: Pachnidła Oriflame :)

Witam wszystkie forumowiczki. A co sadzicie o Elvie Summer Magic? Przypomina Wam cos z gornej polki?? Lub chociaz ze sredniej . Zastanawiam sie nad zakupem w ciemno ale tak zupelnie w ciemno sie boje . Widzialam opinie na KWC ale tam porownania do nieczego nie bylo.Pozdrawiam serdecznie
aniutka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 22:48   #104
mementos
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 167
Dot.: Pachnidła Oriflame :)

Cytat:
Napisane przez aniutka1983 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie forumowiczki. A co sadzicie o Elvie Summer Magic? Przypomina Wam cos z gornej polki?? Lub chociaz ze sredniej .
moja siostra sie upiera że jest podobny do Dior Addict 2. Ja tego podobienstwa niewidze, poza tym że oba są sliczne, i lekkie.
mementos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 23:31   #105
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Pachnidła Oriflame :)

Cytat:
Napisane przez aniutka1983 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie forumowiczki. A co sadzicie o Elvie Summer Magic?
Polecam korzystanie z wyszukiwarki:
Oriflame - Elvie Summer Magic.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 09:56   #106
aniutka1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: :-)
Wiadomości: 40
Dot.: Pachnidła Oriflame :)

Wlasnie w wyszukiwarce juz szukalam, ale tam nie bylo napisane do czego sa podobne Elvie Summer i dlatego zadalam to pytanie tutaj
aniutka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 17:49   #107
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Pachnidla Oriflame :)

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Mam Life Circle Sap i jest świetny,ale przyznam,że bardzo specyficzny.

Mindsummer oraz Eclipse to moi jeszcze więksi faworyci
Własnie go dostałam, psiknęłam i ..... strach mnie obleciał .... kiedy odwazyłam siępowachac sama nie wiedziałam co mysleć. Zapach jest baaardzo ładny, za ładny jak na tą cene hhehe ( kupiłam na allegro za 19 zł !!! ). Dlatego tak siębałam.
Ale .. podoba mi się, pachnie letnią łaką w słońcu. Taka prawdziwą polską łaką, latem - albo w trakcie sianokosów .. tak tak to sianokosy
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 10:02   #108
ladyDIOR
Zadomowienie
 
Avatar ladyDIOR
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 464
GG do ladyDIOR
Perfumy ORIFLAME

Co myslicie o perfumach Oriflame? Przyznam szczerze, ze kometyki Oriflame kojarza mi sie jakos lepiej niz Avon, ale kompletnie nie znam zapachow tej firmy. Szkoda, ze sa mniej popularne niz wspomniany Avon. Mialyscie jakies perfumy? Jakie byly Wasze odczucia? Ktore lubicie najbardziej a ktore najmniej? Jestem bardzo ciekawa...
__________________
Moje ksmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post22432711
ladyDIOR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 11:17   #109
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Perfumy ORIFLAME

A może by tak skorzystać z wyszukiwarki?!

Lady, jesteś na Wizażu dość długo, nie spodziewałam się że będę musiała Ciebie upominać.

__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-04, 11:37   #110
eldl
Raczkowanie
 
Avatar eldl
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 240
Dot.: Perfumy ORIFLAME

Zapach Oriflame są moim zdaniem lepsze jakościowo od Avonu.
Mogłabym nawet niektórych uzywać gdyby nie ich marna trwałość.
Ostatnio testowałam Embrace for her i wypisz wymaluj to jest mój ukochany Aigner Too Feminine.
eldl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 12:55   #111
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Perfumy ORIFLAME

ja wód z Oriflame nie lubię, jedynie Bahia Twilight i Sunset ostatnio mnie zachwyciły, wcześniej używałam Solliden, ale szybko mi się znudził. Jakoś te perfumy nie robią na mnie wrażenia.
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 15:03   #112
ladyDIOR
Zadomowienie
 
Avatar ladyDIOR
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 464
GG do ladyDIOR
Dot.: Perfumy ORIFLAME

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
A może by tak skorzystać z wyszukiwarki?!

Lady, jesteś na Wizażu dość długo, nie spodziewałam się że będę musiała Ciebie upominać.

Wybacz mi...Sukalam, oczywiscie ze tak, ale nie znalazlam. Moze cos robie zle, napewno cos robie zle. Jakas ciemna jestem...
ladyDIOR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 15:07   #113
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Perfumy ORIFLAME

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
ja wód z Oriflame nie lubię, jedynie Bahia Twilight i Sunset ostatnio mnie zachwyciły, wcześniej używałam Solliden, ale szybko mi się znudził. Jakoś te perfumy nie robią na mnie wrażenia.
o właśnie miałam pytać o te nowe Bahie zastanawiałam się nad Sunset ale ostatecznie odpuściłam... chociaż chyba się skuszę w tym katalogu
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 18:11   #114
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Pachnidła Oriflame :)

Cytat:
Napisane przez Ally83 Pokaż wiadomość
Na Nomadic mam chętkę od jakiegoś czasu, najlepsze jest to, że ja w ogóle nie wiem, jak pachną Ale coś mnie do nich ciągnie, niewykluczone, że kiedyś kupię w ciemno...
również mam chrapkę na Nomadic, ale nie wiem czy nie będą dla mnie zbyt ciężkie. powiedzcie do jakiego zapachu można je porównać i co w nich da się wyczuć
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 22:37   #115
ladyDIOR
Zadomowienie
 
Avatar ladyDIOR
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 464
GG do ladyDIOR
Dot.: Pachnidła Oriflame :)

Smerfeta mam Nomadic, raz psiknelam...i dla mnie niestety koszmar...A tyle sie naczytalam na KWC o tych perfumach, same achy i ochy, a na mnie pachnie PRL-owskim szarym mydlem i to dluuuugo, sa trwale. Byc moze tak dziwacznie rozwjaja sie tylko na mojej skorze? Nie wiem...Gdzie ta tajemnica? Gdzie ten orient? Na mnie tylko mydlo i to takie "wchodzace do buzi" jakbym je zjadla. Przepraszam za dosadne porownanie, ale tak czuje ten zapach. Myslalam, ze Chanel no 5 to mydelko, ale Normadic bije je na leb. Jesli chcesz chetnie sie z Toba wymienie na jakis Avon, jesli masz. Napisz do mnie na priva jesli jestes zainteresowana.
Za to buteleczka bardzo ladna, tylko, ze lezaca a ja za takimi nie przepadam. Sliczny kolor.

Mam tez Divine i uwazam ze sa piekne. Niezwykle kobiece, wrecz przesiakniete kobiecoscia. Boje sie tylko, ze na dluzsza mete moga meczyc, bo sa dosc esencjonalne. Generalnie na mnie perfumy Oriflame sa zadziwiajaco trwale. To mnie cieszy.
__________________
Moje ksmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post22432711
ladyDIOR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 22:47   #116
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Pachnidła Oriflame :)

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
również mam chrapkę na Nomadic, ale nie wiem czy nie będą dla mnie zbyt ciężkie. powiedzcie do jakiego zapachu można je porównać i co w nich da się wyczuć
a ja mam - i kocham! Sa ze mną odkąd je zaczeli produkować (osiadam już drugą flaszkę). Są intensywne, mocne, jak dla mnie na pewno nie mydlane. I są trochę podobne do - Aliena TM- nie, to nie tylko podobieństwo koloru flaszki! Oba zapachy mają tego dawnego ducha perfumiarskiego. Nomadic ciągnie się pięknym, intensywnym ogonem. Oczywiscie na trwałość nie narzekam.
Jeśli miałabym wybierać miedzy Alienem i Nomadikiem - wybralabym Nomadic ze względu na niższą cenę. Choć przyznam że oba zapachy mnie kręcą

Jeśli lubisz zapachy cięższe, mocniejsze z nutą kadzidła ale i słodkie - to nie będziesz żałować!


------------------------------------------------------------------------------------
Co człowiek to inny gust. Miałam buteleczkę Divine (kupiona na początku liceum i musiałam oddac), --->dla mnie najpaskudniejszy zapachz Oriflame
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 22:56   #117
ladyDIOR
Zadomowienie
 
Avatar ladyDIOR
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 464
GG do ladyDIOR
Dot.: Pachnidła Oriflame :)

Cytat:
Napisane przez lady-dark Pokaż wiadomość
a ja mam - i kocham! Sa ze mną odkąd je zaczeli produkować (osiadam już drugą flaszkę). Są intensywne, mocne, jak dla mnie na pewno nie mydlane. I są trochę podobne do - Aliena TM- nie, to nie tylko podobieństwo koloru flaszki! Oba zapachy mają tego dawnego ducha perfumiarskiego. Nomadic ciągnie się pięknym, intensywnym ogonem. Oczywiscie na trwałość nie narzekam.
Jeśli miałabym wybierać miedzy Alienem i Nomadikiem - wybralabym Nomadic ze względu na niższą cenę. Choć przyznam że oba zapachy mnie kręcą

Jeśli lubisz zapachy cięższe, mocniejsze z nutą kadzidła ale i słodkie - to nie będziesz żałować!


------------------------------------------------------------------------------------
Co człowiek to inny gust. Miałam buteleczkę Divine (kupiona na początku liceum i musiałam oddac), --->dla mnie najpaskudniejszy zapachz Oriflame
O masz! hahahahaa, rzeczywiscie, co nos to inaczej odbiera zapachy No nie moge Nomadic i juz, Aliena tez nie znosze, widocznie oba te zapachy to nie moja bajka. Szkoda, bo sie "napalilam" po przeczytaniu recenzji w KWC.

Teraz mam chetke na Giordani white gold, co sadzicie o tym zapachu? Czy jesli podoba mi sie Divine to ten Gordani tez? Co tam Ori ma jeszcze ladnego?
ladyDIOR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 23:09   #118
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Pachnidła Oriflame :)

Cytat:
Napisane przez ladyDIOR Pokaż wiadomość
O masz! hahahahaa, rzeczywiscie, co nos to inaczej odbiera zapachy No nie moge Nomadic i juz, Aliena tez nie znosze, widocznie oba te zapachy to nie moja bajka. Szkoda, bo sie "napalilam" po przeczytaniu recenzji w KWC.

Teraz mam chetke na Giordani white gold, co sadzicie o tym zapachu? Czy jesli podoba mi sie Divine to ten Gordani tez? Co tam Ori ma jeszcze ladnego?
Mi się podoba Fire - z gatunku tanich słodziaków-na promocji można kupić za 20 zł, ale jeszcze się nie skusiłam. Aktualnie z Ori mam tylko Nomadic i ten najbardziej lubię . Całkiem ładna jest Freya. Miałam okazję testować jeszcze kilka innych ale zupełnie nie moje.

Giordani bardzo słabo znam - kiedyś miała go mama ale bardzo dawno temu. Jeśli dobrze go pamiętam to był dla mnie zbyt poważny i klasyczny.

Natomiast zafascynowała mnie buteleczka Precious - choć nie znam zawartości . Cudowny mały skarb...
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 17:32   #119
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Pachnidła Oriflame :)

Cytat:
Napisane przez lady-dark Pokaż wiadomość
Mi się podoba Fire - z gatunku tanich słodziaków-na promocji można kupić za 20 zł, ale jeszcze się nie skusiłam. Aktualnie z Ori mam tylko Nomadic i ten najbardziej lubię . Całkiem ładna jest Freya. Miałam okazję testować jeszcze kilka innych ale zupełnie nie moje.

Giordani bardzo słabo znam - kiedyś miała go mama ale bardzo dawno temu. Jeśli dobrze go pamiętam to był dla mnie zbyt poważny i klasyczny.

Natomiast zafascynowała mnie buteleczka Precious - choć nie znam zawartości . Cudowny mały skarb...
Precious równiez mnie zafascynowała, wąchałam tylko na kartce w kat.Ori, piekny zapach

co do Nomadic chyba się skuszę lub wymienię
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 18:43   #120
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Pachnidła Oriflame :)

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
Precious równiez mnie zafascynowała, wąchałam tylko na kartce w kat.Ori, piekny zapach

co do Nomadic chyba się skuszę
a pewnie! spróbuj! Na pewno nie będziesz żałowała! A jeśli nawet to zawsze można wymienić

POdziel się natychmiast swoimi wrażeniami!
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-19 20:29:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:44.