Perfumy ORIFLAME - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-31, 10:57   #151
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Perfumy ORIFLAME

Inesko, a ktora to jest woda z serii Life Circle? bo nie moge dopatrzyć się na fotce testowałam Sap ale mi się bardzo nie spodobało. Myślalam o wyprobowaniu tego owocowego i kwiatowego(rozowy chyba) nie pamietam nazw
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 12:13   #152
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Perfumy ORIFLAME

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Inesko, a ktora to jest woda z serii Life Circle? bo nie moge dopatrzyć się na fotce testowałam Sap ale mi się bardzo nie spodobało. Myślalam o wyprobowaniu tego owocowego i kwiatowego(rozowy chyba) nie pamietam nazw
Fruit. Gruszka i ananas. Kwiatowy miałam i nie polecam.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 12:30   #153
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Perfumy ORIFLAME

bo znalazlam na allegro dziewczynę, ktora sprzedaje probki Ori, chcialam zamowic sobie Embrace for Her, ale boję sie w ciemno.

to wyprobuję też tę Fruit, lubię owocowe, ale takie soczyscie

a jak oceniasz własnie to embrace? wąchałam tylko z katalogu jak weszło do sprzedaży, sposobało mi się wtedy, ale kartka to co innego niż probka na nadgarstku
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 12:34   #154
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Perfumy ORIFLAME

Mnie się ostatnio spodobały w katalogu te różowe Lady Vintage Słodkie co prawda, ale takie dziewczęce jednocześnie.
Te zielone Punk pachną wanilią, zbyt duszące
Niebieskie - jak Perceive z Avonu(od razu moje 1 skojarzenie ).
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 12:40   #155
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Perfumy ORIFLAME

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
bo znalazlam na allegro dziewczynę, ktora sprzedaje probki Ori, chcialam zamowic sobie Embrace for Her, ale boję sie w ciemno.

to wyprobuję też tę Fruit, lubię owocowe, ale takie soczyscie

a jak oceniasz własnie to embrace? wąchałam tylko z katalogu jak weszło do sprzedaży, sposobało mi się wtedy, ale kartka to co innego niż probka na nadgarstku
Embrace jest śliczne. Pudrowe, słodkie. Wyczuwam w nim nuty kiślu (takiego jeszcze w proszku)? Bardzo mi się podoba, nie spotkałam się jeszcze z podobnym słodziakiem. Na mnie są trwałe, na ubraniach trzymają się nawet do prania.
To już mój trzeci flakonik Fruit. Tzn. jeden poszedł w końcu na prezent, bo jeszcze nieodfoliowany był. Niedawno zamówiłam trzeci

Standardowo próbki zapachów w Ori kosztują 2 zł. Konsultantki które mają zamówienia za 200 pp (ok. 400-500 zł) mogą zamawiać wszystkie po 50 gr.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 12:57   #156
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Perfumy ORIFLAME

dzieki za opinię bo chciałam sobie zamowic kolejny podklad adaptacyjny w probkach wychodzi 30 za 10 zl a przy okazji probki zapachow, sa po 1zl

na mnie pefumy trzymają się ogólnie kiepściutko, wiec nie licze, że embrace bedzie zostawialo ogonek po 4-5h ale tak przynajmniej do 3 h, zebym je czula na sobie

pamiętam, kiedyś miałam Delice, podobaly mi się wtedy, ale byly tak nietrwale, ze musialabym się dopsikiwac co godzine, wiec flakonik poszedl w zastraszajacym tempie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 18:21   #157
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Perfumy ORIFLAME

Cytat:
Napisane przez lady-dark Pokaż wiadomość
Co myślę? Myslę że może mi sie spodobac . Buteleczka jest fantastyczna, - słodki skarb! Opis zapachu też sugeruje raczej pozytywne doznania u mnie. Tylko jeszcze nie miałam okazji przetestować

Jak to 20% zniżki? To ile ona na tym zarabia jeszcze?
chyba nie zarabia, nie wiem choć jak 100 osób u niej zamówi to pewnie ma większe zniżki
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-02, 10:09   #158
zabula87
Wtajemniczenie
 
Avatar zabula87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: RŚ
Wiadomości: 2 869
Dot.: Perfumy ORIFLAME

Z zapachów Oriflame najbardziej lubię:
*Giordani White jak narazie najpiękniesza woda, którą miałam. Kupiłam mamie na urodziny, a teraz jej podkradam Jest cudowna! A mój mężczyzna mówi, że działa na niego jak kocimiętka na kota hehe
*Ice- świeży zapach z nutami cytrusowymi, ale też takimi pudrowymi. Troszke mocny przy psiknięciu, ale z czasem się ulatnia. Trochę mała trwałość, ale cena też w miarę niska.
*Sun- dodający energii chyba od 8 lat go używam Ostatnio już nie, teraz moja mama się przerzuciła. Jest to taki intensywny, ale nienachalny zapach...szybko znikający
*S8cudo "ten zapach za mną chodzi..". Pierwszy raz wąchałam go na szkoleniu. Zachwycił mnie zapach, który nie był intensywny, ale także nie był zbyt pudrowy. Ma coś w sobie i ta ciekawa butelka kupiłam mojemu chłopakowi i się mu bardzo spodobała.
*Soul, mocniejszy zapach, ale także ciekawy. Dla mężczyzn żywiołowych. Warto polecić każdemu mężczyźnie.
*Precious mmm. Piękna buteleczka i zapach. Niby troche orientalny, ale po pewnym czasie się zmienia...na delikatniejszy taki raczej na chłodne dni lub romantyczne wieczory mhm.
W sumie to z oriflame dużo mi się podoba zapachów
Nowy Ascendant jest również ciekawy może kiedyś zafunduje mojemu mężczyźnie, a może sam się skusi ma w sobie taką iskierkę dzikości, porządania
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=oCGPz...x=0&playnext=1


od 30.04.2004 MY
28.04.2012 ślub
zabula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 10:15   #159
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Perfumy ORIFLAME

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
dzieki za opinię bo chciałam sobie zamowic kolejny podklad adaptacyjny w probkach wychodzi 30 za 10 zl a przy okazji probki zapachow, sa po 1zl

na mnie pefumy trzymają się ogólnie kiepściutko, wiec nie licze, że embrace bedzie zostawialo ogonek po 4-5h ale tak przynajmniej do 3 h, zebym je czula na sobie

pamiętam, kiedyś miałam Delice, podobaly mi się wtedy, ale byly tak nietrwale, ze musialabym się dopsikiwac co godzine, wiec flakonik poszedl w zastraszajacym tempie
Life circle Fruit to typowo owocowy zapach. Lubię go jesienią, w lato może być zbyt męczący. Blossom to kompletne nieporozumienie, jak jakiś odświeżacz? Jaśminy aż do bólu głowy. Sap i Leaf nie testowałam i chyba jakoś mnie nie kuszą.


Cytat:
Napisane przez zabula87 Pokaż wiadomość
*Precious mmm. Piękna buteleczka i zapach. Niby troche orientalny, ale po pewnym czasie się zmienia...na delikatniejszy taki raczej na chłodne dni lub romantyczne wieczory mhm.
Muszę je przetestować na nadgarstku. Może te pierwsze śmierdzące nuty ukrywają coś piękniejszego później?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 12:57   #160
zabula87
Wtajemniczenie
 
Avatar zabula87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: RŚ
Wiadomości: 2 869
Dot.: Perfumy ORIFLAME

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Life circle Fruit to typowo owocowy zapach. Lubię go jesienią, w lato może być zbyt męczący. Blossom to kompletne nieporozumienie, jak jakiś odświeżacz? Jaśminy aż do bólu głowy. Sap i Leaf nie testowałam i chyba jakoś mnie nie kuszą.



Muszę je przetestować na nadgarstku. Może te pierwsze śmierdzące nuty ukrywają coś piękniejszego później?
Powiem Ci, że to jest woda, która ma coś w sobie chociaż niektórzy mówią, że niby dla starszych kobiet. Każdy ma swój gust. Precious się zmienia. Coś w stylu Giordani White...z czasem uwalniają się inne zapachy ale zawsze lepiej przetestować przed kupieniem, bo jest b. intensywna.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=oCGPz...x=0&playnext=1


od 30.04.2004 MY
28.04.2012 ślub
zabula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 16:54   #161
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Perfumy ORIFLAME

mnie teraz kusi Precious a dla moich mężczyzn zamówię Soul i Midsummer ( w ciemno ). Chyba ze ktoś mógłby mnie poratować jakimiś próbkami ?
__________________
"Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."

Edytowane przez smerfeta01
Czas edycji: 2007-09-08 o 16:50
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-07, 21:43   #162
Paulina07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Dot.: Perfumy ORIFLAME

A co myślicie o perfumach męskich Ascendant ? (chyba dobrze napisałam) Bo widziałam w katalogu i bardzo mi się spodobały tylko niewiem jak pachną rzeczywiście na skórze
Paulina07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 07:34   #163
zabula87
Wtajemniczenie
 
Avatar zabula87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: RŚ
Wiadomości: 2 869
Dot.: Perfumy ORIFLAME

Cytat:
Napisane przez Paulina07 Pokaż wiadomość
A co myślicie o perfumach męskich Ascendant ? (chyba dobrze napisałam) Bo widziałam w katalogu i bardzo mi się spodobały tylko niewiem jak pachną rzeczywiście na skórze
Ascendant są dość mocne, ale według mnie mają coś w sobie To jest zapach dla niezależnych mężczyzn po powąchaniu strony bardzo mi przypadły do gustu. Chciałabym, żeby mój mężczyzna nimi pachniał może kiedyś się skusi sobie kupic a jak nie to będe musiała sama zadziałać. Najlepiej poproś swoją konsultantkę o przynajmniej powąchanie próbki. Nie wszystkim może się podobać ten zapach
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=oCGPz...x=0&playnext=1


od 30.04.2004 MY
28.04.2012 ślub
zabula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 17:41   #164
alorah
Zadomowienie
 
Avatar alorah
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 923
Dot.: Perfumy ORIFLAME

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
chyba nie zarabia, nie wiem choć jak 100 osób u niej zamówi to pewnie ma większe zniżki
30% Byłam konsultantką, i naprawdę po stokroć bardziej się opłaca niż w Avonie w którym masz zaledwie 20 % ( też byłam ) mniejsze ulgi, i mniej promocji tylko dla konsultantów.
__________________
Luty/Marzec najnowsza WYMIANKA


Proszę odpisuj u mnie.
alorah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 18:23   #165
miki188
Raczkowanie
 
Avatar miki188
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 126
Dot.: Perfumy ORIFLAME

właśnie oglądałem katalog w internecie. mam pytanie czy jest to bardzo ziołowy, orientalny zapach tak jak to jest w opisie, może przypomina poniekąd Nomadic?
miki188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 19:22   #166
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Perfumy ORIFLAME

znalazłam dzis w domu starą próbeczkę Together For Her cudo nie zupelnie w moim stylu, ale strasznie zaluje, ze juz wycofali przypomina mi dezodorant Impulse, taki zielony, pamietacie?
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 19:32   #167
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Perfumy ORIFLAME

Moim ukochanym zapachem bylo Tsun Lai juz dawno wycofane a teraz powoli przymierzam sie do Glitz&Glam sa naprawde ładniutkie i maja piekna buteleczkę
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 21:03   #168
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Perfumy ORIFLAME

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
znalazłam dzis w domu starą próbeczkę Together For Her cudo nie zupelnie w moim stylu, ale strasznie zaluje, ze juz wycofali przypomina mi dezodorant Impulse, taki zielony, pamietacie?
Miałam kiedyś dezodorant i zapach mi się podobał. Na jakimś festynie było stoisko Oriflame i obwąchiwałam wszystkie flaszki. Jakoś mi się odpodobały. Takie trochę jak odświeżacz do toalet.

Rano zachciało mi się eksperymentów. Padło na połączenie Miss O i Life Circle Fruit. Bleee.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 21:36   #169
201708220937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 495
Dot.: Perfumy ORIFLAME

Treść usunięta
201708220937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-11, 21:39   #170
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Perfumy ORIFLAME

Zapomniałam napisać. Moja matematyczka używa GG White Gold. Raz siedziałam w pierwszej ławce i na niczym nie mogłam się skupić przez ten zapach. Chyba go znielubię.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 09:35   #171
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Perfumy ORIFLAME

Jejku, ale kusicie tymi LC Fruit ananas i gruszka Pamiętacie, kiedyś daaawno temu były takie małe perfumiki Yo, właśnie gruszkowe, są choć trochę podobne?
A jak z trwałością? Mam nadzieję że nie tak jak Miss O..
organizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 09:39   #172
zabula87
Wtajemniczenie
 
Avatar zabula87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: RŚ
Wiadomości: 2 869
Dot.: Perfumy ORIFLAME

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Zapomniałam napisać. Moja matematyczka używa GG White Gold. Raz siedziałam w pierwszej ławce i na niczym nie mogłam się skupić przez ten zapach. Chyba go znielubię.
ja uwielbiam Giordani White, choć w nadmiarze morze przyprawiać bóle głowy i nawet czasem mi sie jej odechciewa Jest na specjalne okazje na co dzień wolę coś rześkiego i raczej delikatnego. Teraz zastanawia mnie ta nowa woda In Tune, chociaż już ktoś mówił, że nie jest ładna i chyba unisex. Zobaczymy. A oprócz tego to jestem strasznie ciekawa Amethyst Fatale
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=oCGPz...x=0&playnext=1


od 30.04.2004 MY
28.04.2012 ślub
zabula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 10:03   #173
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Perfumy ORIFLAME

Cytat:
Napisane przez organizm Pokaż wiadomość
Jejku, ale kusicie tymi LC Fruit ananas i gruszka Pamiętacie, kiedyś daaawno temu były takie małe perfumiki Yo, właśnie gruszkowe, są choć trochę podobne?
A jak z trwałością? Mam nadzieję że nie tak jak Miss O..
Yo byly cudowne nie zużyłam ich,do dziś mam wszystkie 4 opakowania i w każdym 1/3 zapachu.Jak chce sobie poprawić humor to je oglądam I nawet się nie zaśmierdziały
__________________
Poszukuję różu Everyday Minerals w odcieniu Apple
Jeśli jakaś dobra dusza ma na zbyciu, proszę o kontakt
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 11:09   #174
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Perfumy ORIFLAME

Cytat:
Napisane przez miki188 Pokaż wiadomość
właśnie oglądałem katalog w internecie. mam pytanie czy jest to bardzo ziołowy, orientalny zapach tak jak to jest w opisie, może przypomina poniekąd Nomadic?
Tak, to ten
Chyba że wymyślili kolejne w ten deseń,ale wątpię.
__________________
Perfumy są jak narkotyki - zmieniają i tworzą nową rzeczywistość. Zmieniają życie...



lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 13:38   #175
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Perfumy ORIFLAME

Cytat:
Napisane przez organizm Pokaż wiadomość
Jejku, ale kusicie tymi LC Fruit ananas i gruszka Pamiętacie, kiedyś daaawno temu były takie małe perfumiki Yo, właśnie gruszkowe, są choć trochę podobne?
A jak z trwałością? Mam nadzieję że nie tak jak Miss O..
Na mnie są trwałe, miss o też. Masz możliwość przetestowania? Są raczej bez większego polotu, tzn. ja tam wyczuwam gruszkę, później ananasa i na końcu trochę ciepłych nut. Dzisiaj spróbujemy połączenia z Twilight Bahia. Za 29,9 są ok.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 16:02   #176
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Perfumy ORIFLAME

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Na mnie są trwałe, miss o też. Masz możliwość przetestowania? Są raczej bez większego polotu, tzn. ja tam wyczuwam gruszkę, później ananasa i na końcu trochę ciepłych nut. Dzisiaj spróbujemy połączenia z Twilight Bahia. Za 29,9 są ok.
Dzięki! Pewnie zamówię sobie próbkę, tylko że na jej podstawie ciężko określić trwałość No nic, zobaczymy
organizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 17:51   #177
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Perfumy ORIFLAME

dopadłam konsultantkę i mam próbkę Precious...zapach dziwny..na początku bardzo kadzidlany, później lekko mydlany, zmienia się, ale jak dla mnie brakuje mu jakiegoś pazura wąchałam też Ascendant, bardzo przypomina mi Black Suede Touch Avonu, czyli nic fajnego.
__________________
"Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 18:01   #178
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Perfumy ORIFLAME

Jeśli któraś z was ma na zbyciu Bahia Twilight to ja przygarnę każde ilości.

Ogłaszam się już w drugim wątku. Nie krzyczcie.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 08:14   #179
honciak pospolity
Przyczajenie
 
Avatar honciak pospolity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: T- jak pszczółka i M jak motór:P
Wiadomości: 11
GG do honciak pospolity
Dot.: Perfumy ORIFLAME

po prostu uwielbiam wszystkie kosmetyki firmy Oriflame. a perfumy szczególnie.
Bahia Twinlight mmm
Elvie - uzywam teraz
Nomadic- boskie!!!!
Giordani złote - kiedyś wydaje mi się że lepiej pachniały
Volare
ice
Embrace for Her
podoba mi sie zapach Punk - tylko tak z próbki bo jeszcze mi sie moje nie skończyły.. a mam jeszcze chętka na Believe ale też nie wiem jak pachną.
honciak pospolity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 12:18   #180
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Perfumy ORIFLAME

przestestowalam Embrace for her. na szczescie nie kupilam od razu calego flakonu, tylko jednak te probki. hmm jestem troche rozczarowana. przypomina mi bardzo island vibe avonu, tylko embrace jest bardziej kwiatowe. w obu zapachach drazni mnie podobna cytrusowa nutka, nazywam ją "pudrowa oranżadka" faktycznie, Inesko, mialas racje, czuje kisiel ladne, ale tylko tyle... no i bardzo nietrwale, ale u mnie to norma chyba jednak kupie to miss dior cherie, ktore mi sie sni po nocach
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-19 20:29:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:35.