Ujędrnić twarz! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-24, 20:27   #61
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez Marita5
Basiu
No to ujedrniajmy skore ja takze biore omege 3
Ciekawa jestem czy zauwaze jakies efekty pewnie kilka miesiecy trzeba brac toto,ale nawet jesli nic nie zauwaze to koszty sa niewielkie
U mnie skora zdecydowanie gladsza sie zrobila po samych kwasach omega3,teraz dolacze do kuracji anti-age i algi.
Mysle,ze ten zestaw chyba wystarczy
Oczywiscie duzo owocow i warzyw - to juz obowiazkowo

Ja oprocz tego co wyzej pisalam w postach kupilam sobie oliwke i mleczko Dr. Hauschka i jak skoncze teraz ten kremik z kwasami na noc to nastepne bedzie to w kolejce a potem po jakichś dwóch tygodniach znów wrócę do kwasów tyle, że ciut mocniejszych, a potem znow dr. Hauschka i tak na zmiane Zobaczymy, trzeba kombinować póki się da
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 20:39   #62
Marita5
Raczkowanie
 
Avatar Marita5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 153
Dot.: Ujędrnić twarz!

Musze dokladniej poczytac ten topik bo mozliwe ,ze Basiu pisalas juz o kermie z kwasami wiec teraz nie bede pytac ,a kosmetykow dr.Hauschki nie znam-nie kupowalam jeszcze.Z zewnatrz bede nakladac serum z wit C ( to wizazowe ) i na noc Ystheal+ ,na dzien krem z fitrami.
Marita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 20:53   #63
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez Marita5
Musze dokladniej poczytac ten topik bo mozliwe ,ze Basiu pisalas juz o kermie z kwasami wiec teraz nie bede pytac ,a kosmetykow dr.Hauschki nie znam-nie kupowalam jeszcze.Z zewnatrz bede nakladac serum z wit C ( to wizazowe ) i na noc Ystheal+ ,na dzien krem z fitrami.
Acha, ja rano nakładam Juvit poki co a potem filtry, mam zamiar tez kupic wit. C w proszku i zrobic sobie serum domowej roboty Retinoidy tez mam w planach, ale to pozniej, jak skoncze kuracje kwasami
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 11:14   #64
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez Marita5
Dziewczynki
Moje zdanie ten temat jest takie,ze aby efekty byly naprawde duze to trzeba dzialac i od wewnatrz ( koniecznie! ) i jak zachodzi potrzeba to takze na zewnatrz
Uzupelniac dietke w witaminy, kwasy omega3,mikroelementy,wysy piac sie,spacerowac ( dotleniac sie), pic duzo wody mineralnej itp ,a jesli skora bedzie mimo wszystko nie taka jakbysmy sobie zyczyly to poprawic ja skalpelkiem lub wypelniaczami ,wszystko w zaleznosci od potrzeby
Wszystko jest dla ludzi ,a my nie zyjemy w sredniowieczu
Ja sie sklapelka nie boje i odpowiednim momencie zastosuje i taka metode.
Wskazaniem do korekt chirurgicznych nie tyle jest wiek pacjenta co stan skory i nalezy samemu ocenic czy jest juz taka potrzeba czy mozna jeszcze zaczekac. Np opadnietych powiek nie podniesie zaden krem.

Teraz o moim dzisiejszym zakupie :
Zakupialm polecana przez Pitipel tabletki Anti-Age w aptece byly rowniez tabletki Evelle i poprosilam o podanie zawartosci w 1 tabletce pycnogenolu i okazalo sie ,ze w tych tanich ( Anti-Age) 1 tabletka zawiera 30mg tego skladnika,a w Evelle tylko 10 mg
Poza tym w tabletkach Evelle sa kwasy omega i jakis wyciag ( czy cos w tym rodzaju) z pomidora,a cena porazajaca.

Kiedys czytalam taki fajny artykul o ujedrnianiu skory,w ktorym wypowiadal sie jakis chirurg palstyczny o metodzie jaka on stosuje,jak to znajde to Wam wkleje,ale musze poszukac najpierw
Znajdź ten art. spręż się i znajdź A ile koszt. Anty-age? Tak sobie mysle, że jak sie ujędrni to i powinno sie trochę podnieść
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 20:05   #65
Marita5
Raczkowanie
 
Avatar Marita5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 153
Dot.: Ujędrnić twarz!

Artykuł z dwumiesięcznika „La Pelle”
nr 3 marzec-kwiecień 2004, autorstwa: dr Maurizio Cavallini, chirurga plastyka i lekarza medycyny estetycznej,
Szpital Galeazzi w Mediolanie


W procesie starzenia i w funkcjach biologicznych skóry powiązanych z upływem czasu decydującą rolę odgrywają dwa czynniki: aktywność fibroblastów i obecność wolnych rodników. Te ostatnie ze względu na swoje właściwości biochemiczne naruszają równowagę prawidłowych przemian metabolicznych w komórkach skóry. Destabilizują funkcje witalne i wydzielnicze. Mój aktualny protokół antyaging przewiduje w pierwszej kolejności wykonanie przez pacjenta niektórych badań krwi, których wyniki dają mi możliwość oceny wieku biologicznego w zestawieniu z wiekiem faktycznym.
To z kolei pozwala mi przewidzieć dalsze skutki procesu starzenia i rozpocząć miejscowa terapię prewencyjną. Do oceny poziomu stresu oksydacyjnego najbardziej pomocne są wyniki następujących badań: test na ikozanoidy, kortyzol, d-roms test (określający poziom wolnych rodników). Po dokonaniu oceny mogę ułożyć program terapii, która zwyczajowo obejmuje:
  • kurację doustną: przez 3 miesiące przyjmowanie tabletek zawierających koenzym Q10, selen, żelazo, cynk i oligoelementy
  • kurację miejscową - przede wszystkim na skórę twarzy: cykl 10-1zabiegów, początkowo w odstępach 7 dniowych później 15 dniowych O wyborze preparatu do terapii miejscowej decydują jego możliwości stymulacyjne na komórki fibroblastów. W wyniku procesu starzenia aktywność komórek spowalnia się i w konsekwencji dochodzi do redukcji wydzielania protein z macierzystych komórek skóry: kolagenu, kwasu hialuronowego, elastyny, fibronektyny. Skutki są oczywiste: utrata napięcia i elastyczności tkanek miękkich.
    Infiltracja wypełniaczy umożliwia odbudowę jednego z tych brakujących składników. W moim programie biorewitalizacji komórek fibroblastów, prowadzącym do uzyskania zrównoważonego wydzielania wszystkich składników skóry, stosuję polideoksyrybonukleotyd (PLACENTEX INTEGRO). Jest to cząsteczka złożona z dużych frakcji DNA o niskim ciężarze molekularnym wydobywana z ryby stosowanej do celów żywieniowych (nie wywołuje alergii i w związku z tym nie wymaga profilaktycznych testów alergicznych). Wykorzystuje ona dwie drogi metaboliczne:

    1) systemową – poprzez aktywację kanału zachowującego zasady nukleotydów pochodzące z regeneracji komórek. Wówczas organizm w celu budowy nowego DNA nie musi niszczyć wszystkich zasad i odtwarzać ich ex novo dużym kosztem energetycznym za pomocą powolnego mechanizmu, ale zbiera wszystkie zachowane zasady purynowe
    i pirymidynowe i małym kosztem energetycznym szybko je łączy tworząc nowe DNA komórkowe. Taki efekt jest często wykorzystywany w medycynie klinicznej
    w przypadkach oparzeń, złożonych ran, owrzodzeń skóry, jelit i genitaliów w celu przyspieszenia biologicznych mechanizmów gojenia.

    2) miejscową – tu badania naukowe wykazały, iż niektóre aspekty zastosowania PDRN są szczególnie interesujące w odniesieniu do procesu starzenia się skóry. Fibroblasty mogą zwiększyć aktywność o 30%. Ponadto liczne badania na fibroblastach in vitro oraz in vivo wykazały zrównoważone wydzielanie się wszystkich składników skóry – 90 % wzrost fibronektyny, hydroksyproliny i kolagenu. Pozwoliło to nie tylko na autogeniczne fizjologiczne wypełnienie, ale również na zachowanie doskonałej chemicznie mineralnej równowagi skóry.

    Miejscowo preparat jest wprowadzany za pomocą iniekcji śródskórnych techniką mikronakłuć do skóry twarzy, szyi, dekoltu a także pleców, ramion, brzucha i wewnętrznej strony ud.
    Osobiście praktykuję terapię po 1 zabiegu na tydzień przy jednorazowym zużyciu 3-6 ml Placentexu Integro. Terapia obejmuje cykl 10-12 zabiegów. W celu zintensyfikowania rezultatu końcowego przy jednoczesnym uzyskaniu efektu anty-stresowego na wolne rodniki podaję 1 ampułkę Placentexu Integro domięśniowo.
    Biorąc pod uwagę możliwości regeneracyjne substancji, PDRN może być stosowany przy wykorzystaniu techniki iniekcji śródskórnych – mezoterapii, na obszarach skóry gdzie widoczna jest utrata napięcia i elastyczności skóry.
Zdopingowalas mnie i znalazlam
Marita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 20:11   #66
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ujędrnić twarz!

Marita widzę, że poważnie podeszłaś do tematu
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 20:23   #67
Marita5
Raczkowanie
 
Avatar Marita5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 153
Dot.: Ujędrnić twarz!

tak Basienko
Podeszlam do tematu na tyle powaznie,ze chce widziec efekty tego co robie dla swojej skory
Chcialam zebyscie przeczytaly ten artykul i metode jaka stosuje wymieniony w nim chirurg plastyk .
chodzi mnie glownie ( narazie) o zestaw do stosowania w kuracji wewnetrznej dla poprawy stanu skory :

przez 3 miesiące przyjmowanie tabletek zawierających koenzym Q10, selen, żelazo, cynk i oligoelementy

czy ktos taki zestawa stosowal lub stosuje? Nikt nie pisze o koenzymie Q10 itp.
chyba warto byloby uzupelnic diete o te skladniki,co myslicie o tym?

O placentexie juz slyszalam i zamierzam zastosowac w niedalekiej przyszlosci.
Marita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-25, 20:39   #68
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez Marita5
tak Basienko
Podeszlam do tematu na tyle powaznie,ze chce widziec efekty tego co robie dla swojej skory
Chcialam zebyscie przeczytaly ten artykul i metode jaka stosuje wymieniony w nim chirurg plastyk .
chodzi mnie glownie ( narazie) o zestaw do stosowania w kuracji wewnetrznej dla poprawy stanu skory :

przez 3 miesiące przyjmowanie tabletek zawierających koenzym Q10, selen, żelazo, cynk i oligoelementy

czy ktos taki zestawa stosowal lub stosuje? Nikt nie pisze o koenzymie Q10 itp.
chyba warto byloby uzupelnic diete o te skladniki,co myslicie o tym?

O placentexie juz slyszalam i zamierzam zastosowac w niedalekiej przyszlosci.
Ja nie wiem, czy w skład Anti Age firmy ActiveLife nie wchodzi czasem koenzym Q 10, musze sprawdzic sklad.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 21:52   #69
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Talking Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez Basia39
Ja nie wiem, czy w skład Anti Age firmy ActiveLife nie wchodzi czasem koenzym Q 10, musze sprawdzic sklad.
Nie, Q10 tam nie ma.
Ale ponad 3 m-ce przyjmuję Q10 łącznie z wit. E i active life anti age (ten ostatni jakieś dwa m-ce) i mam efekty takie, że druga część jakby zbędna
Warto wiedzieć, ze pycnogenol pomaga jako kuracja wewnętrzna przeciwko przebarwieniom.
ja chyba widzę efekty...
Pozdrawiam
Piti
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 21:59   #70
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez Pitipel
Nie, Q10 tam nie ma.
Ale ponad 3 m-ce przyjmuję Q10 łącznie z wit. E i active life anti age (ten ostatni jakieś dwa m-ce) i mam efekty takie, że druga część jakby zbędna
Warto wiedzieć, ze pycnogenol pomaga jako kuracja wewnętrzna przeciwko przebarwieniom.
ja chyba widzę efekty...
Pozdrawiam
Piti
Czy jst jakis preparat, ktory ma to wszystko w sobie lacznie, nie znosze sie faszerowac prochami?
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 22:27   #71
Marita5
Raczkowanie
 
Avatar Marita5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 153
Dot.: Ujędrnić twarz!

Przylaczam sie do pytania Basi czy jest jakis preparat zawierajacy koenzym Q10 i wit E?

Pitipel,napisz jakie masz efekty po 3 miesiecznym stosowaniu koenzymu Q10 i wit E
Marita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-26, 11:15   #72
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez Marita5
Przylaczam sie do pytania Basi czy jest jakis preparat zawierajacy koenzym Q10 i wit E?

Pitipel,napisz jakie masz efekty po 3 miesiecznym stosowaniu koenzymu Q10 i wit E
Najlepiej, jakby były jakieś tebletki co zawierają wszystko wyżej wymienione Nie wiem czy czyjas wątroba wytrzma chapanie 20 tablet. dziennie
A co zawiera Anti Age?
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 14:14   #73
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez vilandra
Najlepiej, jakby były jakieś tebletki co zawierają wszystko wyżej wymienione Nie wiem czy czyjas wątroba wytrzma chapanie 20 tablet. dziennie
A co zawiera Anti Age?
Tu jest link: http://www.activelife.pl/uroda_AntiAge.php

Sklad jest na opakowaniu napisany malucienkimi literkami na rozowiastym odblaskowym tle , wiec przepisze moze w bardzo dlugiej wolnej chwili - trzeba miec duzo samozaparcia Kosztuje 19.60 w mojej aptece.

Natomiast Q10 i wit. E zawiera napewno inny preparat tej firmy:

http://www.activelife.pl/uroda_Coenzym.php
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 14:58   #74
slawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 70
Dot.: Ujędrnić twarz!

Dziewczyny!
Czy jesteśmy blisko znalezienia złotego środka? Dobrze by było. Przyłączam się do pytania Marity skierowanego do Pitipel, jakie zauważyłaś Pitipel efekty u siebie po 3 miesięcznej kuracji Q10 i wit.E??? Ja na razie zaczęłam stosować omega 3 i kapivit A+E, chce jeszcze dorzucić anti age i wspomniane Q10 i wit.E Będę obserwowała swoją wątróbkę no i efekty kuracji tymi wszystkimi specyfikami. Zobaczcie same, do czego MY KOBIETY jesteśmy zdolne w walce o młodość, faceci mają lepiej.
slawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 15:08   #75
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez slawa
Dziewczyny!
Czy jesteśmy blisko znalezienia złotego środka? Dobrze by było. Przyłączam się do pytania Marity skierowanego do Pitipel, jakie zauważyłaś Pitipel efekty u siebie po 3 miesięcznej kuracji Q10 i wit.E??? Ja na razie zaczęłam stosować omega 3 i kapivit A+E, chce jeszcze dorzucić anti age i wspomniane Q10 i wit.E Będę obserwowała swoją wątróbkę no i efekty kuracji tymi wszystkimi specyfikami. Zobaczcie same, do czego MY KOBIETY jesteśmy zdolne w walce o młodość, faceci mają lepiej.
Slawa sprawdz wczesniej, czy zawarte w tych wszystkich preparatach skladniki sie czasem nie dubluja, bo po co sie faszerwoac nadmiarem prochow i na dodatek przeplacac
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 15:13   #76
slawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 70
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez Basia39
Slawa sprawdz wczesniej, czy zawarte w tych wszystkich preparatach skladniki sie czasem nie dubluja, bo po co sie faszerwoac nadmiarem prochow i na dodatek przeplacac
Masz rację Basiu, człowiek czasami sam wpada we własną pułapkę, kiedy mu się wydaje,że im więcej tym lepiej. Dziękuję Ci i pozdrawiam.
slawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 16:12   #77
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez Marita5
Przylaczam sie do pytania Basi czy jest jakis preparat zawierajacy koenzym Q10 i wit E?

Pitipel,napisz jakie masz efekty po 3 miesiecznym stosowaniu koenzymu Q10 i wit E
Preparat na www.biochemiaurody.com w dziale domowe laboratorium urody masz przepis na serum Basi z wit C. Hokus rozbudowała przepis dodając Q10 właśnie.
Ja stosuję długo - efekt mam jakiś taki "scalonej skóry" nie jest kuż taka wiotka - więc wniosek jeden - ujędrniła się
Czy to zasługa pycnogenolu i omega 3 tylko? Nie wiem. Ogólnie 10-mcy temu zmeniłam całkowice sposób pielęgnacji i chyba zarówna zewnetzrna jak i wewnętrzna rewolucja w tym zakresie daje takie efekty.
Jak jeszcze zwalczę przebarwienie (zimą się trochę schowają; ale jak wiosną nie wylezą znowu) to będę najszczęśliwszym babonem na ziemi


`
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 17:18   #78
Lenna30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 119
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez Pitipel
Preparat na www.biochemiaurody.com w dziale domowe laboratorium urody masz przepis na serum Basi z wit C. Hokus rozbudowała przepis dodając Q10 właśnie.
Ja stosuję długo - efekt mam jakiś taki "scalonej skóry" nie jest kuż taka wiotka - więc wniosek jeden - ujędrniła się
Czy to zasługa pycnogenolu i omega 3 tylko? Nie wiem. Ogólnie 10-mcy temu zmeniłam całkowice sposób pielęgnacji i chyba zarówna zewnetzrna jak i wewnętrzna rewolucja w tym zakresie daje takie efekty.
Jak jeszcze zwalczę przebarwienie (zimą się trochę schowają; ale jak wiosną nie wylezą znowu) to będę najszczęśliwszym babonem na ziemi
Pitipel, ale o którym serum mówisz, bo ja się już gubię w tych przepisach, tyle tego jest - ten 'efekt scalonej skóry' to robota serum z wit.c i pitiserum + wspomagacze wew.?
Lenna30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 18:24   #79
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Ujędrnić twarz!

Lennuś - Hokusi pisała że do serum z wit C Basi daje oprócz wit E koenzymek też. Cała tam dyskusja jest o tym. Pitiserum też OK bardzo, ale raczej dla cery suchszej od mojej, albo mojej jak się przesuszy - jeśli masz suchą to korzystaj z pitiserum też. Ja spróbuję Ci zaraz znależć ten wątek o serum, jak Hokus ustalała proporcje i później wymieniała uwagi dot. stosowania
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-26, 18:34   #80
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez Pitipel
Lennuś - Hokusi pisała że do serum z wit C Basi daje oprócz wit E koenzymek też. Cała tam dyskusja jest o tym. Pitiserum też OK bardzo, ale raczej dla cery suchszej od mojej, albo mojej jak się przesuszy - jeśli masz suchą to korzystaj z pitiserum też. Ja spróbuję Ci zaraz znależć ten wątek o serum, jak Hokus ustalała proporcje i później wymieniała uwagi dot. stosowania
proszę:
http://www.phpbbserver.com/phpbb/vie...biochemiaurody

wszystko jest, wczytaj się to znajdziesz. Q10 możesz dodać do serum wodnego z wit C wg przepisu podstawowego w ilości 3 kapsułki na 10 ml serum
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 19:16   #81
Marita5
Raczkowanie
 
Avatar Marita5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 153
Dot.: Ujędrnić twarz!

Pitipel,dziekuje rowniez za link ,zaraz sie wczytam
Rozumiem,ze Twoja kuracja nie opierala sie tylko na zewnetrznym stosowaniu koenzymu Q10 ale i do wewnatrz?

Slawa
nie wiem czy to bedzie jedyny ,skuteczny zestaw ujedrniajacy w polaczeniu z kuracja zewnatrzna oczywiscie zobaczymy za jakis czas ,a o ta watrobe nie przejmuj sie na zapas bo kto wie ? moze sie bardziej dzieki tym skladnikom zregeneruje
Marita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 20:44   #82
slawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 70
Dot.: Ujędrnić twarz!

>>Slawa
nie wiem czy to bedzie jedyny ,skuteczny zestaw ujedrniajacy w polaczeniu z kuracja zewnatrzna oczywiscie zobaczymy za jakis czas ,a o ta watrobe nie przejmuj sie na zapas bo kto wie ? moze sie bardziej dzieki tym skladnikom zregeneruje<<

I tego będę się trzymać. (Wstawiłabym Tobie Marita roześmianą buźkę, ale nie wiem jak) Pozdrowionka..
slawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 20:55   #83
Marita5
Raczkowanie
 
Avatar Marita5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 153
Dot.: Ujędrnić twarz!

Slawo
Przy okienku gdzie wpisujesz tekst ( odpowiedz) masz po jego prawej stronie usmieszki i klikasz na ten ,ktory chcesz zalaczyc do tekstu
Marita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 21:03   #84
slawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 70
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez Marita5
Slawo
Przy okienku gdzie wpisujesz tekst ( odpowiedz) masz po jego prawej stronie usmieszki i klikasz na ten ,ktory chcesz zalaczyc do tekstu
Marita,
albo jestem niekumata, albo zaślepłam. Pewnie jedno i drugie. Pobawię sie jutro, córa teraz czeka na bajkę. Muszę na dziś kończyć.
Ja Ciebie też CMOK.
slawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 06:21   #85
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez Marita5
Pitipel,dziekuje rowniez za link ,zaraz sie wczytam
Rozumiem,ze Twoja kuracja nie opierala sie tylko na zewnetrznym stosowaniu koenzymu Q10 ale i do wewnatrz?
Dokładnie tak
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 09:44   #86
Lenna30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 119
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez Pitipel
Lennuś - Hokusi pisała że do serum z wit C Basi daje oprócz wit E koenzymek też. Cała tam dyskusja jest o tym. Pitiserum też OK bardzo, ale raczej dla cery suchszej od mojej, albo mojej jak się przesuszy - jeśli masz suchą to korzystaj z pitiserum też. Ja spróbuję Ci zaraz znależć ten wątek o serum, jak Hokus ustalała proporcje i później wymieniała uwagi dot. stosowania
Dzięki Pitipelku

Spróbuję zrobić 2 in 1, czyli serum z wit.C+Q10, bo ja już nie mam kiedy wcierać w siebie tych różnych wynalazków
A jeśli chodzi o przebarwienia - spróbuj MSM, pisałam Ci kiedyś o tym na biochemii, ale po przeprowadzkach na forum zrobił się z tego nowy watek
http://www.phpbbserver.com/phpbb/vie...biochemiaurody
Lenna30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 11:46   #87
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Wink Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez Lenna30
Dzięki Pitipelku

Spróbuję zrobić 2 in 1, czyli serum z wit.C+Q10, bo ja już nie mam kiedy wcierać w siebie tych różnych wynalazków
A jeśli chodzi o przebarwienia - spróbuj MSM, pisałam Ci kiedyś o tym na biochemii, ale po przeprowadzkach na forum zrobił się z tego nowy watek
http://www.phpbbserver.com/phpbb/vie...biochemiaurody
Oooo!!! Właśnie moje Anti Age się skończyło to moze to MSM zakupię teraz... Hmm... A jakie dawkowanie Twojego MSM? Ile tabletek na 1 g? I gdzie to kupić? W aptece czy u kulturystów?
Dzięki Lenno,

A tak w ogóle to Wam powiem, ze pokończyło się wsio: i omega, i wit E, i anti Age... To MSM trochę taniej wychodzi niż anti age, ale i tak całe te zakupy to rujnująca impreza!!!
Na szczęście na kosmetykach teraz oszczędzam , tzn. wcale nie kupuję od dłuższego czasu, tylko filtry ( u mnie moja ukochana biodermulka robi i za krem i za podkład; tusz mam OK jeszcze, ale tak rzadko używam, że prawie wcale, cienie jakieś też mam jeszcze... Jakby ktoś zobaczył moją kosmetyczkę to by pomyślał, że dobra partia jestem, bo do bólu oszczędna
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 12:10   #88
Lenna30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 119
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez Pitipel
Oooo!!! Właśnie moje Anti Age się skończyło to moze to MSM zakupię teraz... Hmm... A jakie dawkowanie Twojego MSM? Ile tabletek na 1 g? I gdzie to kupić? W aptece czy u kulturystów?
Dzięki Lenno,
I w aptece, i w sklepach dla kulturystów W aptecusie też jest.
1 tabletka to 1g MSM, dawkowanie 1-4 tabletki dziennie, ale myslę, że maksymalna dawka to raczej na stawy, a na skórę czy włosy wystarczy mniejsza, ja biorę 2
Lenna30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 12:19   #89
anikka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 110
Talking Dot.: Ujędrnić twarz!

Uffff..Dziewczyny cały czas czytam Wasze posty tylko nie mam już czasu na wzięcie udziału w dyspucie (szef nie rozumie ,że mam na wizażu ważniejsze sprawy niż oferty handlowe ) )...i mam pytanie.Chciałam w aptece sobie zrobić takie samodzielne tabletki anty-age i farmaceutka powiedziała ,że to nigdy tak nie zadziała jak profesjonalnie skomponowany specyfik....chodzi mi zwłaszcza o soje do uzytku wewnętrznego.Powiedziała ,że ta na menopause to nie ta, co przciwdziała starzeniu.....Możecie mi to bliżej wyjaśnić!!??...Całuje Was bardzo mocno i JESTEM TU!!!!...zreszta napewno czujecie moja obecność!! papapapap
anikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 13:52   #90
Lenna30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 119
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez anikka
Chciałam w aptece sobie zrobić takie samodzielne tabletki anty-age i farmaceutka powiedziała ,że to nigdy tak nie zadziała jak profesjonalnie skomponowany specyfik....chodzi mi zwłaszcza o soje do uzytku wewnętrznego.Powiedziała ,że ta na menopause to nie ta, co przciwdziała starzeniu.....Możecie mi to bliżej wyjaśnić!!??...
Szczerze mówiąc nie bardzo kapuję
Wyciąg z soi to wyciąg z soi - liczy się ile ma izoflawonów. Jak na mój gust pani aptekarka naczytała się za dużo ulotek Poza tym często takie 'profesjonalnie skomponowane specyfiki' są nie za wiele warte - np inneov gęstość włosów - tauryny tam tyle, co dla niemowlaka, sporo cynku, którego dłuższy czas nie powinno się brać itd.
Lenna30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-26 16:14:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:23.