Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14 - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-17, 16:07   #1531
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
U mnie chyba nawet sami dają smakowe za pierwszym razem weszła mi super, gorzej te trzy kłucia i siedzenie dwie godziny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Dla mnie to siedzenie na glodnego to jakas masakra. Moj organizm jak nie dostanie sniadania w ciagu 30min to zjada sam siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No tak to nie jest fajne mam nadzieje ze do tego czasu mnie tak z rana nie będzie rzucać


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-17, 17:18   #1532
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
No tak to nie jest fajne mam nadzieje ze do tego czasu mnie tak z rana nie będzie rzucać


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez mam obawy bo na glodnego mam mdlosci i trzesa mi sie rece.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 05:41   #1533
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

No tak. Nie pomyslalam, że faceci na stojąco....

Emmos ja mam dalej 6 na plusie

Pestycyda ja miałam w sobotę. Nie było mnie 5h. Co robiłaś?

Dziewczyny napiszcie jak to było u was z nocnikiem?
Wzięłam się wczoraj za to. Panie w żłobku sadzaja, ale jak dziecko woła, a nie wszystkie dzieci. Poklocilam się o nocnik z tz. Ze juz dawno powinna być bez pieluchy. Żadne argumenty nie działały. Oliwy do ognia dodał fakt, że 5 mc młodsza córka znajomych od 1 Mc jest na nocniku.
Pestka wola w pieluszce tylko kupę po fakcie. Wczoraj chodziła cały dzień bez. Wszystko lądowało w majtkach. Pominę szczegoly dwójki. Ubranie do śmieci. Ona pod prysznic.
Rano posadzilam to zrobiła pół nocnika. Będzie w żłobku z pielucha, w domu bez. Może w końcu zaskoczy :/
Juz Wiem, że przy B on będzie chciał go sadzac od 18mc. Może 10mc. Niech robi co chce. Juz mi to obojętne. O chłopca w tej kwestii mniej się martwię.
Nie cierpie takich momentów jak pozbycie się smoczka i pieluchy. To drugie to już kosmos.

---------- Dopisano o 06:41 ---------- Poprzedni post napisano o 06:35 ----------

Nie wiem też czy ona nie jest chora przez to, że w nocy ma zimno w pokoju. Obudziła się o 2. W salonie było ciepło. Tam jest termostat. U B w miarę. Ale on śpi przykryty. Za to u niej lodowato. Duży pokój. Na rogu budynku. Jeszcze nie chce się przykryć. Masakra. Cały tydzień u mamy ok. Dziś rano żółty katar. Nie wiem. Chyba trzeba kupić nowy termostat i zamontować u niej.

Edytowane przez morelle_
Czas edycji: 2019-11-18 o 05:37
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 06:02   #1534
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Biedna Pestka. Niby w sypialni powinno być chłodno ale może faktycznie za zimno że ciągle chora.
Nie wiem czemu ten Twój Tż taki uparty w kwestiach pieluchowych. Są dzieci które się odpieluchowywuja bliżej 3 roku życia. Najlepiej by go było zostawić na 3 dni z nią w domu i kazać samemu ogarniać ten bajzel to by mu przeszło. Mam nadzieję że Pestka szybko zaskoczy. Koleżanki córka też była odpieluhowywana kiedy nie bardzo kumałs o co chodzi i zajęło to miesiąc ale się udało. Tylko ciągle na ścierze. A co do żłobka to Wojtek tam nie woła wcale a w domu i na spacerach niemal 99% skuteczności. Po prostu go pilnują.
A my byłyśmy w sobotę z koleżanką na kawie, potem obiedzie w Pasibusie, na spacerze w rynku. Na koniec mój pociąg się spóźnił 70 minut i wracałam pksem:p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 08:47   #1535
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Biedna Pestka. Niby w sypialni powinno być chłodno ale może faktycznie za zimno że ciągle chora.
Nie wiem czemu ten Twój Tż taki uparty w kwestiach pieluchowych. Są dzieci które się odpieluchowywuja bliżej 3 roku życia. Najlepiej by go było zostawić na 3 dni z nią w domu i kazać samemu ogarniać ten bajzel to by mu przeszło. Mam nadzieję że Pestka szybko zaskoczy. Koleżanki córka też była odpieluhowywana kiedy nie bardzo kumałs o co chodzi i zajęło to miesiąc ale się udało. Tylko ciągle na ścierze. A co do żłobka to Wojtek tam nie woła wcale a w domu i na spacerach niemal 99% skuteczności. Po prostu go pilnują.
A my byłyśmy w sobotę z koleżanką na kawie, potem obiedzie w Pasibusie, na spacerze w rynku. Na koniec mój pociąg się spóźnił 70 minut i wracałam pksem:p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A no tak. Bo Ty masz jeszcze PKP. Fajnie. Jak się nie spoznia
Ja też byłam na kawie. W kinie i na obiedzie.

Co znaczy, że go tam pilnują?
A na spacer bierzesz pieluche teraz czy jak? Ile u was to trwało?
Eee nie tz by to ogarnął. Ona tak sika, że wszystko wsiąka w spodnie. Nawet nie mam zabezpieczonych mebli bo nie ma potrzeby. Bawi się na swoim krześle, albo podłodze.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 09:48   #1536
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
A no tak. Bo Ty masz jeszcze PKP. Fajnie. Jak się nie spoznia
Ja też byłam na kawie. W kinie i na obiedzie.

Co znaczy, że go tam pilnują?
A na spacer bierzesz pieluche teraz czy jak? Ile u was to trwało?
Eee nie tz by to ogarnął. Ona tak sika, że wszystko wsiąka w spodnie. Nawet nie mam zabezpieczonych mebli bo nie ma potrzeby. Bawi się na swoim krześle, albo podłodze.
Z tym pilnowaniem to ja robiłam tak że jak już mi obsikała wszystko po pare razy to wiedziałam kiedy i co ile mniej wiecej sika i jak zbliżał się ten czas to proponowałam jej nocnik. Tylko u nas doszedł ten problem ze tak jak nie pozwala sobie zmienic pampersa od dłuższego czasu tak też nie chce siadać na nocnik. Nie mniej jednak wykluczyłam to pilnowanie bo to ona ma czuć chcieć i usiaść a nie siadać kiedy ja ją o to poprosze zatem czekam dalej.....
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 10:31   #1537
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

To Pestka sama ściąga pieluche i siada jak jej się przypomni. Czasami udało się zrobić siku czy kupę. Ale zdaje to na przypadek. A nie ze akurat poczUla , że musi. Niestety wczoraj za każdym razem było po fakcie i chciała siedzieć na nocniku po zrobieniu.
Dobrze ze nie kupiłam żadnych majtek treningowych bo to bezsensu.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-18, 11:07   #1538
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Ja myślę, że nie ma co dziecka zmuszać, jak samo nie sygnalizuje gotowości do nocnika.

Morelle, słyszałaś o majtkach treningowych? Może takie coś kupcie Pestce?
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 11:13   #1539
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Pisałam wyżej ze to bezsensu. Zgłasza po fakcie.

Znowu wróciła mi z czymś na plecach. Nie wiem czy to zęby czy uderzenie. Nikt nie widział. Po 3 SMS i telefonie tyle się dowiedziałam. Nikt nic nie pow Tz w pt. Wkurzają mnie te nowe panie.
Jedyne co się Dow wartościowego , że Pestka ciągle chodzila za 1 dziewczynką, żeby sie z nia bawiła. I miały utarczki.
Nie wiem czy mam się z nią więcej bawić w domu czy co.
Ona czasami nas wola. Nie zawsze do niej idziemy. Albo idziemy na chwile.
Tz uważa że to przyniesie odwrotny skutek. W necie są same artykuły pt ze dziecko nie chce się bawić z innymi. Nie ma nic na odwrót. :/
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 11:35   #1540
nulkaa3
Rozeznanie
 
Avatar nulkaa3
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 864
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Ada woła na nocnik, ale często ma popuszczone w majtki i często idzie do przebrania. Ale dajemy radę, przez pierwsze dni miałam cały pokój wyłożony folią malarską na jej sikanie
Ale muszę pochwalić mojego tż, to on nauczył Ade wołać na nocnik. Miał we wrześniu 2tyg urlopu, ja w pracy, moja mama na wakacjach. On z nią siedział całe dnie. Po 3dniach sama zaczęła wołać. I od tamtej pory chodzi bez pampersa.

Dzisiaj mam prenatalne wieczorem, trzymajcie za nas kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nulkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 11:36   #1541
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Pokaż wiadomość

Dzisiaj mam prenatalne wieczorem, trzymajcie za nas kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Daj znać potem!




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-18, 12:12   #1542
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Morelle ja bym poradziła Ci żeby Pestka była w domu bez majtek w ogóle bo zakładając jej bieliznę ona czuje ze coś tam ma i dlatego nie chce komunikować.

Wiem ze teraz gdy jest zimniej o to trudno ale moim zdaniem to najlepszy sposób. Pytanie czy ona jak sika to wie ze to siku no jeśli nie to będzie ciężko.
Ja Julkowi przez dłuższy czas nie zakładałam bielizny


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 12:28   #1543
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
No tak. Nie pomyslalam, że faceci na stojąco....

Emmos ja mam dalej 6 na plusie

Pestycyda ja miałam w sobotę. Nie było mnie 5h. Co robiłaś?

Dziewczyny napiszcie jak to było u was z nocnikiem?
Wzięłam się wczoraj za to. Panie w żłobku sadzaja, ale jak dziecko woła, a nie wszystkie dzieci. Poklocilam się o nocnik z tz. Ze juz dawno powinna być bez pieluchy. Żadne argumenty nie działały. Oliwy do ognia dodał fakt, że 5 mc młodsza córka znajomych od 1 Mc jest na nocniku.
Pestka wola w pieluszce tylko kupę po fakcie. Wczoraj chodziła cały dzień bez. Wszystko lądowało w majtkach. Pominę szczegoly dwójki. Ubranie do śmieci. Ona pod prysznic.
Rano posadzilam to zrobiła pół nocnika. Będzie w żłobku z pielucha, w domu bez. Może w końcu zaskoczy :/
Juz Wiem, że przy B on będzie chciał go sadzac od 18mc. Może 10mc. Niech robi co chce. Juz mi to obojętne. O chłopca w tej kwestii mniej się martwię.
Nie cierpie takich momentów jak pozbycie się smoczka i pieluchy. To drugie to już kosmos.

---------- Dopisano o 06:41 ---------- Poprzedni post napisano o 06:35 ----------

Nie wiem też czy ona nie jest chora przez to, że w nocy ma zimno w pokoju. Obudziła się o 2. W salonie było ciepło. Tam jest termostat. U B w miarę. Ale on śpi przykryty. Za to u niej lodowato. Duży pokój. Na rogu budynku. Jeszcze nie chce się przykryć. Masakra. Cały tydzień u mamy ok. Dziś rano żółty katar. Nie wiem. Chyba trzeba kupić nowy termostat i zamontować u niej.
Taka presja nocnik nie jest dobra dla dziecka.

3milka już z 2 miesiące erobi do nocnik, a Bartus miał 2 lata i 6 miesięcy jak odpieluchowal się sam z siebie na nic nie naciskam chodził w pantsie nocnik stał i sam zdjął pieluszek i usiadł na nocniku. Tak samo było z Emilka. Tym bardziej że Pestka jest jeszcze w żłobku gdzie może spokojnie być w pampresie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 13:03   #1544
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Ona ściąga sama pieluche i siada. Czasami nawet sama coś zrobi. Tylko nie zawsze. No i nie wola przed.

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Nulka kciuki!

Teraz za zimno bez pieluchy. U nas nie jest ciepło w domu. U mAmy przeciąg

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

No nic. Pójdę za ciosem. Zobaczę co będzie przez te kilka dni. Może zalapie wołanie i w przyszłym tyg powiem w żłobku żeby była bez
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 13:51   #1545
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ona ściąga sama pieluche i siada. Czasami nawet sama coś zrobi. Tylko nie zawsze. No i nie wola przed.

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Nulka kciuki!

Teraz za zimno bez pieluchy. U nas nie jest ciepło w domu. U mAmy przeciąg

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

No nic. Pójdę za ciosem. Zobaczę co będzie przez te kilka dni. Może zalapie wołanie i w przyszłym tyg powiem w żłobku żeby była bez

Z tym wołaniem to tez jest różnie u mnie Julek od początku nie wolał on musiał mieć w pokoju pisuar przyczepiony do lustra wtedy podchodził i sikał sam, teraz mnie wola jak łazienka jest zankanieta lub jak się budzi w nocy ze mam z nim wstać . W przedszkolu nie wola.

Ja zauważyłam w przypadku kupki ze czym spokojniej do tego podchodziłam tym było lepiej cały czas tłumacząc ze dziś nie ma pampersa ze trzeba zrobić do nocnika i iść do łazienki i były postępy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 13:57   #1546
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Dzięki wam za wsystkie rady

Zadzwoniłam do żłobka. Okazuje się , ona jest wysadzana z innymi dziećmi i czasami robi. Panie pow ze ją przypilnuja. Nie ma sensu mieszać jej w głowie. Do auta będzie pielucha i na noc na razie. Za zimno jest żeby w aucie był podkład. Od jutra majtki do żłobka. Zobaczymy co będzie
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 14:19   #1547
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

U nas od początku w aucie bez pampersa żeby właśnie nie kręcić w głowie. Na noc zakładałam na spiku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 15:38   #1548
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Ja tez woziłam w samochodzie na podkładzie ale nigdy się nie zsikał. U nas myśle ze wyłapałam idealny moment na naukę i był gotowy odpowiednio dlatego tez tak łatwo nam poszło


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 15:41   #1549
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Faktycznie ten pampers miesza w głowie ale kurde teraz tak zimno....niech sie zasika to trauma na cale zycie. Ja odpusciłam i czekam az sama zacznie sie domagac wysadzania. Ja juz probowałam wszystkiego ostatnio zachecałam ja kolorowymi majteczkami, sama wybierała które chce dzis ubrac i dodałam ze skoro ma takie ładne majteczki to siusiu robimy do nocniczka. Było ok dopóki nie zasiusiała majtek i znów trauma bo popłakała sie ze zasiusiała lale (majtki mialy motyw ksiezniczki). Ona tak emocjonalnie podchodzi do wszystkiego ze brak mi juz sil.

Morelle ambitny plan, kciuki za jego realizacje
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-18, 15:58   #1550
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Faktycznie ten pampers miesza w głowie ale kurde teraz tak zimno....niech sie zasika to trauma na cale zycie. Ja odpusciłam i czekam az sama zacznie sie domagac wysadzania. Ja juz probowałam wszystkiego ostatnio zachecałam ja kolorowymi majteczkami, sama wybierała które chce dzis ubrac i dodałam ze skoro ma takie ładne majteczki to siusiu robimy do nocniczka. Było ok dopóki nie zasiusiała majtek i znów trauma bo popłakała sie ze zasiusiała lale (majtki mialy motyw ksiezniczki). Ona tak emocjonalnie podchodzi do wszystkiego ze brak mi juz sil.



Morelle ambitny plan, kciuki za jego realizacje

Eh no to rzeczywiście my w domu mamy bardzo cieplo jeśli mam odkręcone grzejniki na full że czasem się nie da wysiedzieć więc Julek nie raz lata bez spodni w samych majtkach a ostatnio chce latać tylko na boso. Ściąga sobie skarpetki i kapcie 🤷☠♀️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 17:04   #1551
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Na dworze jest za zimno żeby jeździła bez pieluchy. Ale niepotrzebnie chyba się martwię. Wróciła dziś ze żłobka. Drugi dzień w domu bez pieluchy i woła. Zdazylysmy

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Kupa tez w nocniku. Może nie będzie tak źle. Może jest gotowa tylko mi się wydawało ze nie
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 17:48   #1552
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Eh no to rzeczywiście my w domu mamy bardzo cieplo jeśli mam odkręcone grzejniki na full że czasem się nie da wysiedzieć więc Julek nie raz lata bez spodni w samych majtkach a ostatnio chce latać tylko na boso. Ściąga sobie skarpetki i kapcie 🤷☠♀️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A czemu aż tak? Nie czujecie się przy tym źle? To jest mega niezdrowe, zwłaszcza że na dworze coraz zimniej. U nas 18 stopni jest nocą, w dzień tak dochodzi do 20 czasami, jeśli jest sporo słońca. U moich rodziców jest 24-25, nie da się tam ani siedzieć, ani spać, ja po kilku dniach pobytu mam rozwalone zatoki i kaszel...
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 18:04   #1553
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
A czemu aż tak? Nie czujecie się przy tym źle? To jest mega niezdrowe, zwłaszcza że na dworze coraz zimniej. U nas 18 stopni jest nocą, w dzień tak dochodzi do 20 czasami, jeśli jest sporo słońca. U moich rodziców jest 24-25, nie da się tam ani siedzieć, ani spać, ja po kilku dniach pobytu mam rozwalone zatoki i kaszel...

Mieszkamy na poddaszu i szybko się właśnie nagrzewa a mój tz tak nauczony w domu że musi być ciepło ja zakręcam grzejniki on odkręca . Ja śpię przy zakręconym praktycznie grzejniku z Julkiem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Teraz trochę się nauczył żeby grzejniki nie były na 5 ale dla niego jakbym na niższym i nie grzały to znaczyło że zaraz będzie zimno ja pamiętam jak jego babcia jeszcze żyła to u nich w domu było jak w piecu przy tym nie można było nawet okna otworzyć bo zaraz i tak były zamknięte


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 10:31   #1554
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Dziewczyny, czy Wasze pociechy też nie mogą wysiedzieć 5 min w jednym miejscu? Czy tylko Ami taka narwana? Nosi ją ostatnio strasznie. Nie daję rady wychodzić z nią częściej niż raz dziennie, a to chyba dla niej za mało.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 10:55   #1555
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Wasze pociechy też nie mogą wysiedzieć 5 min w jednym miejscu? Czy tylko Ami taka narwana? Nosi ją ostatnio strasznie. Nie daję rady wychodzić z nią częściej niż raz dziennie, a to chyba dla niej za mało.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak. Gdyby nie żłobek, gdzie Tymek podobno non stop biega, to bym nie dała rady


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 12:36   #1556
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Ja w ogóle nie wychodzę od 1 Mc z dziećmi. Pestka wraca, je i jest Już ciemno. A z B jakoś nie mam weny. Tak jak z Pestka gdy była mała.

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Moja siedzi w miejscu. Przy kuchni , modelinie i w ogóle w swoim pokoju. Szaleje w żłobku pewnie. Ale na weekend jakoś tego nie odczuwam. Ona to taki typ obserwatora. Wiec nie jest jej wszędzie pełno.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 14:13   #1557
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Przyszła mi dziś spódniczka na święta, chciałam coś obcisłego jak pojedziemy do babci bo nikt w rodzinie od tamtej strony nie wie o ciąży i mam nadzieję że się do świąt nie dowie :p ale póki co specjalnie nic nie widać IMG_1574172804.951427.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 14:15   #1558
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Przyszła mi dziś spódniczka na święta, chciałam coś obcisłego jak pojedziemy do babci bo nikt w rodzinie od tamtej strony nie wie o ciąży i mam nadzieję że się do świąt nie dowie :p ale póki co specjalnie nic nie widać Załącznik 7698358


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajna spódnica. Ładnie wyglądasz. U mnie brzuch w 2 ciąży pojawił się tak jak w pierwszej - w 6 Mc.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 14:19   #1559
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Fajna spódnica. Ładnie wyglądasz. U mnie brzuch w 2 ciąży pojawił się tak jak w pierwszej - w 6 Mc.

Dzięki w pierwszej ciąży wydaje mi się ze był ciut większy hm musiała bym na dysku zdjęć poszukać .
Chciała bym wyglądać jak ty w ciąży


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 14:47   #1560
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Dzięki w pierwszej ciąży wydaje mi się ze był ciut większy hm musiała bym na dysku zdjęć poszukać .
Chciała bym wyglądać jak ty w ciąży


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj tam. Wcale nie jest powiedziane , że w tej przytyjesz tyle co w 1. Zresztą zobacz wszystko zrzuciłas
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-27 17:24:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:09.