Mamy Marzec 2020 - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-11-26, 21:10   #3721
Agnimay
Raczkowanie
 
Avatar Agnimay
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 287
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Niestety, wyniki kiepskie dziś zjadłam zapewne ostatniego teatralnego...


Agnimay - ja też mam chyba tylko 1/3 tego, co Ty ale brakuje mi jeszcze jakichś sztuk, głównie rozmiar 62 i 68. Przy pierwszym dziecku toi tak myślę, że kupuję jakoś na ślepo.


Też nienawidzę prasować i planuję zrobić to tylko ten jeden raz po pierwszym praniu.
kurcze, ja już nie wiem bo niektórzy mówią, żeby nie kupować za dużo, bo dziecko się nie brudzi, szybko wyrasta itd, a inni mówią, że jak najwięcej ciuszków tym lepiej bo nie trzeba tyle prać Ah te złote rady. Właśnie znalazłam tabelkę i wychodzi na to, że 62 to 3-6 miesięcy a 68 to 4-6 miesięcy. No to mam jeszcze więcej, chyba musze się opanować
Agnimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-26, 21:45   #3722
kiperka
Rozeznanie
 
Avatar kiperka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 648
GG do kiperka Send a message via Skype™ to kiperka
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Agnimay Pokaż wiadomość
kurcze, ja już nie wiem bo niektórzy mówią, żeby nie kupować za dużo, bo dziecko się nie brudzi, szybko wyrasta itd, a inni mówią, że jak najwięcej ciuszków tym lepiej bo nie trzeba tyle prać Ah te złote rady. Właśnie znalazłam tabelkę i wychodzi na to, że 62 to 3-6 miesięcy a 68 to 4-6 miesięcy. No to mam jeszcze więcej, chyba musze się opanować
A najgorsze w tym wszystkim, że tn sam rozmiar w dwóch sklepach to zupełnie inna bajka. Mam pajacyk 56 kupiony w Lidlu i drugi w Pepco. Ten z Pepco jest duuuuużo mniejszy. Aż mnie głowa boli na myśl o kolejnych zakupach. 🤯

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-26, 23:59   #3723
NaOmi85
Rozeznanie
 
Avatar NaOmi85
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 621
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Mam jeden typ wózka na razie ale póki co to używany sprzedają tylko w województwach obok mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Ja wozek już mam. W przyszłym tygodniu chce kupić dostawke. Został mi z takich dużych rzeczy tylko fotelik, fotelik do karmienia dla mnie i łóżeczko (Ale to chce kupić dopiero jak młody będzie miał te parę miesięcy).
Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
To teraz kciuki za wyniki

Tak, mam upatrzony i czekam czy na Black Friday obniżą jego cenę, jeśli tak to biorę

Mi też się tak cały czas wydaje i niby ciągle mam w planach, że kupię to, kupię tamto to jakoś to odwlekam.
O nie dużo podwyższony? Mam nadzieję, że diabetolog coś sensownego Ci podpowie
Hmm... Pytając o tę wózki liczyłam, że coś podpowiecie, marki, modele...
Dla mnie kryterium podstawowe to pompowane koła i byleby spacerówka nie była kubełkowa.
Ale konkretnej marki i modelu jeszcze nie znalazłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NaOmi85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 04:59   #3724
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

Nawet nie zaczęłam czytać jeszcze o wózkach, po prostu gdzieś na Wizażu ktoś podał jego nazwę i ma fajne parametry i recenzje. ABC Design czy jakoś tak. Ale nie spełnia Twoich kryteriów, bo nie ma pompowanych kół. Zrezygnowałam z tego, bo musi być mały.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 05:47   #3725
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamy Marzec 2020

Ja mam bebetto luca, ale ten starszy, bo wzięłam używany przez olx. Też mi zależało na pompowanych kołach. Plus duża gondola i wygodna spacerówka. Miał już pierwsze testy w tym tygodniu, bo koleżance się zepsuło coś i oddawala swój na gwarancję. Ponoc całkiem fajnie się jej używalo.
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 07:37   #3726
monika21121984
Rozeznanie
 
Avatar monika21121984
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 915
GG do monika21121984
Dot.: Mamy Marzec 2020

Ja tez oglądałam te bebetto i chyba na taki postawie ,tylko nie wiem ktory model

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MAMA STASIA
27.05.2011
monika21121984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 08:36   #3727
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez NaOmi85 Pokaż wiadomość
Hmm... Pytając o tę wózki liczyłam, że coś podpowiecie, marki, modele...
Dla mnie kryterium podstawowe to pompowane koła i byleby spacerówka nie była kubełkowa.
Ale konkretnej marki i modelu jeszcze nie znalazłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My się zdecydowaliśmy na Joolz Hub. Duża gondola, stosunkowo lekki, mały po złożeniu, spacerówka rozkładana na płasko z dużą budką. Przy starszej mieliśmy Stokke Trailz i to był niewypał biorąc pod uwagę nasz styl życia, więc teraz łatwiej mi było wybrać wózek, bo wiedziałam przynajmniej czego unikać Teraz tylko czekam na promocje i będziemy zamawiać
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-27, 08:41   #3728
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Agnimay Pokaż wiadomość
My wczoraj zrobiliśmy pierwsze pranie i wkładamy wszystko do worków próżniowych. Nie chcemy gromadzić wszystkiego na dolnym piętrze dlatego postanowiliśmy już zacząć przygotowywać...
Ogólnie to jestem zdezorientowana rozmiarówką tutaj. Są rzeczy malutkie w rozmiarze "newborn" ale są też 0-3 miesiąca, które też są zwykle bardzo małe. Jak przyłożylam do Polskich to te 0-3 są mniej więcej 56cm. Ale niektóre są mega szerokie, a niektóre strasznie wąskie.
Mamy póki co tyle od newborn do 0-3 miesiąca:
- body z długim rękawem - 15
- body z krótkim rękawem - 18
- śpioszki - 15
- bluzki z długim rękawem - 2
- bluzki z krótkim rękawem - 2
- spodenki ze stópkami - 4
- spodenki bez stópek - 11
- kombinezon - 1
- śpiworki do spania - 2
- niedrapki - 8
- skarpetki - 10
Myślicie, że starczy? Coś dokupić?
Według mnie ubranek masz pod dostatkiem niektórych aż za dużo
Cytat:
Napisane przez Agnimay Pokaż wiadomość
kurcze, ja już nie wiem bo niektórzy mówią, żeby nie kupować za dużo, bo dziecko się nie brudzi, szybko wyrasta itd, a inni mówią, że jak najwięcej ciuszków tym lepiej bo nie trzeba tyle prać Ah te złote rady. Właśnie znalazłam tabelkę i wychodzi na to, że 62 to 3-6 miesięcy a 68 to 4-6 miesięcy. No to mam jeszcze więcej, chyba musze się opanować
To zależy od dziecka. Przebierając ostatnio ubrania po starszaku kojarzyłam kiedy co nosil i np body z hm rozmiar 68 były dobre w majówkę (podwinięty rękawek), a urodził się pod koniec lutego, więc miał 2 miesiące poza tym lepiej nie kupować z dużym wyprzedzeniem, bo nie wiemy kiedy przyjdą upały i możliwe że długie ubrania na rozmiar 68 będą leżały w szafie a trzeba będzie kupować letnie tyle tego jest w sklepach, na stronach online, że można na bieżąco uzupełniać garderobę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 09:03   #3729
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Agnimay Pokaż wiadomość
kurcze, ja już nie wiem bo niektórzy mówią, żeby nie kupować za dużo, bo dziecko się nie brudzi, szybko wyrasta itd, a inni mówią, że jak najwięcej ciuszków tym lepiej bo nie trzeba tyle prać Ah te złote rady. Właśnie znalazłam tabelkę i wychodzi na to, że 62 to 3-6 miesięcy a 68 to 4-6 miesięcy. No to mam jeszcze więcej, chyba musze się opanować
Ostatnio usłyszałam od kuzyna, że nie ma czegoś takiego jak za dużo body
Cytat:
Napisane przez NaOmi85 Pokaż wiadomość
Hmm... Pytając o tę wózki liczyłam, że coś podpowiecie, marki, modele...
Dla mnie kryterium podstawowe to pompowane koła i byleby spacerówka nie była kubełkowa.
Ale konkretnej marki i modelu jeszcze nie znalazłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My wybraliśmy Bebetto Tito
Ma pompowane koła, spacerówka tradycyjna, amortyzacja wydaje się super, wykonanie też,lekko się prowadzi, ma też trochę gadżetów w cenie (moskitiera, folia przeciwdeszczowa, torba, uchwyt na kubek) i cenowo w porządku Kuzyn ma i są bardzo zadowoleni.
Tylko na kolor nie mogę się zdecydować
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 09:19   #3730
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Ostatnio usłyszałam od kuzyna, że nie ma czegoś takiego jak za dużo body


My wybraliśmy Bebetto Tito
Ma pompowane koła, spacerówka tradycyjna, amortyzacja wydaje się super, wykonanie też,lekko się prowadzi, ma też trochę gadżetów w cenie (moskitiera, folia przeciwdeszczowa, torba, uchwyt na kubek) i cenowo w porządku Kuzyn ma i są bardzo zadowoleni.
Tylko na kolor nie mogę się zdecydować

U mnie znajomi mają Tito i są zadowoleni,a drudzy mają
Bebetto Holland i też im się sprawdza
Mnie podoba się Bebetto Bresso, a mojemu mężowi Junama, chociaż mi zależy na dobrej amortyzacji i żebym mogła go swobodnie składać może coś w sklepie coś nam jeszcze wpadnie w oko

W poniedziałek miałam lekarza, wszystko ok, wyniki krzywej też według niego są ok,uff,ale i tak chce zwracać uwagę na to co jem, ograniczyłam słodkie, napoje kolorowe,soki
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 09:41   #3731
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamy Marzec 2020

Ja kupiłam szary, jest już trochę splowialy, ale wygląda ok dalej ten kolor.
Dokupilam tylko torbe, moskitiere i folię, bo dziewczynie zginęły. Dostałam z wózkiem parasolke i pokrowiec na kubek.
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-27, 09:56   #3732
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Mamy Marzec 2020

Ja się jakoś nie mogę przekonać do wózków które same w sobie ważą po 14-15 kg, jak do tego dojdzie dziecko, jakieś przybory to już to będzie ważyć ok 20 kg i to na samym początku jak się dziecko urodzi, potem już coraz więcej. Trochę sportu uprawiałam i nie powiem jestem w stanie podnieść ciężary ok 20 kg ale wiem ile to wazy i jaka jest duża różnica w odczuciu nawet 5 mniej. Wiem że wózków się w całości nie podnosi zbyt często ale nawet pchać tego sobie nie wyobrażam. Stawiam na wózki które ważą ok 10-11 kg, mam 4 upatrzone muszę tylko na żywo obejrzeć. Z kol pompowanych zrezygnowałam bo stwierdziłam że w okolicy gdzie zwłaszcza na początku pewnie będę spacerować mam dobrą nawierzchnie, a sporadyczne wypady na gorsza nawierzchnie dadzą radę te wózki. Popatrzę na amortyzację w nich. Mają duże budki, składają się do małych rozmiarów, jeden (na którego w sumie jestem najbardziej nastawiona) ma kubelkową spacerowkę a reszta rozkładana. Ale każdy ma jakieś swoje preferencje
Adity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 09:59   #3733
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Mamy Marzec 2020

Z mojego doświadczenia - lepszy cięższy wózek z pompowanymi kołami, niż nawet sporo lżejszy z np. plastikowymi.

Waga kilkunastu kg to przecież nie jest coś, co się niesie na rękach, faktyczne obciążenie jest dużo niższe, a wierzcie mi, im lepsze koła, tym lżej się prowadzi/skręca wózek i mniej siły to wymaga.

Przesiadłam się teraz z anexa sport (ok. 12-13 kg ze spacerówką) na lekką parasolkę z plastikowymi kołami, bo syn wyrósł z anexa i szczerze nienawidzę tego 'lekkiego' wózka
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 10:08   #3734
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamy Marzec 2020

Też mi się wydaje, że wózek trzeba dobrać do swoich warunków. U mnie drogi nie ma, więc muszą być dobre koła i amortyzacja. Za to mam w bloku windę i podjazdy dla wózków w okolicy, więc dużo nosić nie będę. Bardziej patrzyłam, żeby się mocno składał, żeby do auta wszedł.
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 10:14   #3735
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Z mojego doświadczenia - lepszy cięższy wózek z pompowanymi kołami, niż nawet sporo lżejszy z np. plastikowymi.

Waga kilkunastu kg to przecież nie jest coś, co się niesie na rękach, faktyczne obciążenie jest dużo niższe, a wierzcie mi, im lepsze koła, tym lżej się prowadzi/skręca wózek i mniej siły to wymaga.

Przesiadłam się teraz z anexa sport (ok. 12-13 kg ze spacerówką) na lekką parasolkę z plastikowymi kołami, bo syn wyrósł z anexa i szczerze nienawidzę tego 'lekkiego' wózka
Parasolki często są zle zrobione moim zdaniem, bez amortyzacji i na sztywnych plastikowych kółkach. Jeden z wózków na mojej liście nie waży nawet 10 kilo i ma pompowane koła, jednak jego cena przemawia trochę na niekorzyść, ten który mam upatrzony ma gumowe koła i dobra amortyzację poprawioną w tym roku, a nawet na gorszej amortyzacji i z gorszymi kołami zbierał dobre opinie. Ale to są raczej miejskie wózki, ale do moich terenów jak najbardziej to pasuje. Jakoś jeżeli mam do wyboru lżejszy wózek na dobrej amortyzacji i nie najgorszych kołach to mimo wszystko wolę taki niż ciężka kobyłe. Ja też jestem drobna z budowy i nie ważę dużo więc może też z tego wynika moje nastawienie.


Paula i masz rację wózek trzeba pod siebie dopasować, ja w bloku mam windę ale od wyższego parteru więc za każdym razem ten wózek będzie trzeba trochę wnieść.

Edytowane przez Adity
Czas edycji: 2019-11-27 o 10:17
Adity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 10:15   #3736
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Mamy Marzec 2020

Ja też jestem drobna
Szczerze Ci radzę pójść do sklepu, 'przejechać się' jednym i drugim i dopiero zdecydować.
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 10:21   #3737
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Ja też jestem drobna
Szczerze Ci radzę pójść do sklepu, 'przejechać się' jednym i drugim i dopiero zdecydować.
Spokojnie taki mam zamiar w ciemno na pewno nie kupie wózka
Adity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 10:26   #3738
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

Chyba faktycznie musimy się przejechać po sklepach. Teraz sobie przeglądnęłam co sprzedają na fb i np. wpadł mi w oko Wózek Coto Baby Aprilia 2w1 w dobrej cenie. Ale chyba najpierw pochodzić, pozapisywać producentów co się fajnie prowadziło, składało, sprawdzić ciężar itp. i potem kupić używany. Denerwuje mnie tylko, że najczęściej to jest 2w1, bo wolałabym najpierw kupić osobno gondolę, a potem spacerówkę, ale chyba nie będzie mi to dane.

Może po świętach pojeździmy.
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 11:20   #3739
marles86
Raczkowanie
 
Avatar marles86
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 262
Dot.: Mamy Marzec 2020

Ja po wizycie u diabetologa, generalnie nie bylo strasznie, widze tylko, ze tu inaczej sie mierzy cukier niz w Polsce, kazala mi robic pomiar przed jedzeniem I 2 godz po jedzeniu. Mam to zapisywac I w piatek konsultacja. Przeraza mnie tylko klucie... Dieta tez nie jakas straszna na poczatku
wy juz wozki planujecie a ja nawet pomyslu na model nie mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Life is life na na na na na

Narzeczona od 28.06.2014

14.08.2015

marles86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-27, 11:52   #3740
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez marles86 Pokaż wiadomość
Ja po wizycie u diabetologa, generalnie nie bylo strasznie, widze tylko, ze tu inaczej sie mierzy cukier niz w Polsce, kazala mi robic pomiar przed jedzeniem I 2 godz po jedzeniu. Mam to zapisywac I w piatek konsultacja. Przeraza mnie tylko klucie... Dieta tez nie jakas straszna na poczatku
wy juz wozki planujecie a ja nawet pomyslu na model nie mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A często musisz się kłuć? Przed i po każdym posiłku?
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 11:54   #3741
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Mamy Marzec 2020

A mnie czeka niebawem zastrzyk z immunoglobiny w związku z konfliktem serologicznym...
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 11:59   #3742
NaOmi85
Rozeznanie
 
Avatar NaOmi85
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 621
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
My się zdecydowaliśmy na Joolz Hub. Duża gondola, stosunkowo lekki, mały po złożeniu, spacerówka rozkładana na płasko z dużą budką. Przy starszej mieliśmy Stokke Trailz i to był niewypał biorąc pod uwagę nasz styl życia, więc teraz łatwiej mi było wybrać wózek, bo wiedziałam przynajmniej czego unikać Teraz tylko czekam na promocje i będziemy zamawiać
Ten wizualnie mi się bardzo podoba, początkowo myślałam o mutsy evo, a ten jest bardzo podobny przynajmniej na zdjęciach. Wiesz może gdzie można obejrzeć ten wózek o którym wspomniałaś? Lubię zakupy przez internet, ale wózek jednak muszę wcześniej zobaczyć.
Cytat:
Napisane przez monika21121984 Pokaż wiadomość
Ja tez oglądałam te bebetto i chyba na taki postawie ,tylko nie wiem ktory model

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bebetto to wózki które często można spotkać na drodze, też przyciągły moją uwagę, muszę prześledzić parametry poszczególnych modeli.

Ja dziś popołudniu mam wizytę, ciekawa jestem co tam u mojej damy

Odwiedziłam dziś szmatex, zakupiłam pierwszy różowy rampers, niby nic, ale jeśli się dotychczas nie kupowało różowych ciuszków to spore wydarzenie

Gdzieś mi się ostatnio przewinęło, że była dyskusja o kurtkach na zimę, u mnie też już powoli pojawia się problem z miejscem na brzuch. W weekend przeszukałam allegro i udało mi się wylicytować za grosze nowa kurtkę z naturalnym puchem w kształcie A, nie jest to typowa ciążówka, ale zamieszczę się w niej do końca. Gdyby któraś szukała, to służę pomocą. Ja jestem zachwycona tym zakupem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NaOmi85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 12:01   #3743
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez NaOmi85 Pokaż wiadomość

Gdzieś mi się ostatnio przewinęło, że była dyskusja o kurtkach na zimę, u mnie też już powoli pojawia się problem z miejscem na brzuch. W weekend przeszukałam allegro i udało mi się wylicytować za grosze nowa kurtkę z naturalnym puchem w kształcie A, nie jest to typowa ciążówka, ale zamieszczę się w niej do końca. Gdyby któraś szukała, to służę pomocą. Ja jestem zachwycona tym zakupem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mogłabym prosić o namiary na tę kurtkę?
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 12:04   #3744
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Mamy Marzec 2020

Ja kupiłam na olx używany puchowy płaszcz ciążowy w idealnym stanie i jesteśmy razem bardzo szczęśliwi
Przyjaciółka, która niedawno urodziła, powiedziała, że ma dla mnie jeszcze trzy
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 12:15   #3745
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Ja kupiłam na olx używany puchowy płaszcz ciążowy w idealnym stanie i jesteśmy razem bardzo szczęśliwi
Przyjaciółka, która niedawno urodziła, powiedziała, że ma dla mnie jeszcze trzy
CO Ty chcesz wkładac tam w tą ciążówkę jak Ty brzucha nie masz?
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 12:20   #3746
marles86
Raczkowanie
 
Avatar marles86
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 262
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
A często musisz się kłuć? Przed i po każdym posiłku?
Przed posilkiem I dwie godz po.

My chcemy w tym tyg kupic fotelik, wozek jeszcze poczeka kurtke tez musialam kupic bo sie w nic nie dopinam, ale nie jest typowo ciazowa tylko wlasnie taka litera A

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Life is life na na na na na

Narzeczona od 28.06.2014

14.08.2015

marles86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 12:22   #3747
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
CO Ty chcesz wkładac tam w tą ciążówkę jak Ty brzucha nie masz?
pomówienia!


Marles - nie zazdroszczę
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 12:34   #3748
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamy Marzec 2020

Ja mam jeden płaszcz ciążowy, kupiony przypadkiem na lumpach i już w nim pomykam, bo w nic innego ciepłego nie wchodzę. Mam kurtkę ale już za cienką niestety na ta pogodę.
Jeśli chodzi o wózek to przyznam szczerze, że estetyczne względy były u mnie na ostatnim miejscu. Jakoś wydaje mi się, że przede wszystkim ma służyć dobrze. Patrzyłam tylko, żeby nie był różowy czy jakiś za jasny. A że się super cena trafiła to się nie zastanawiałam.
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 12:35   #3749
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
pomówienia!


Marles - nie zazdroszczę
ok ok

Jaki macie kolor anexa ?
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-27, 12:40   #3750
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez NaOmi85 Pokaż wiadomość

Gdzieś mi się ostatnio przewinęło, że była dyskusja o kurtkach na zimę, u mnie też już powoli pojawia się problem z miejscem na brzuch. W weekend przeszukałam allegro i udało mi się wylicytować za grosze nowa kurtkę z naturalnym puchem w kształcie A, nie jest to typowa ciążówka, ale zamieszczę się w niej do końca. Gdyby któraś szukała, to służę pomocą. Ja jestem zachwycona tym zakupem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ja poproszę namiary
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-12 09:37:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:48.