Mamy Marzec 2020 - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-01-24, 15:19   #4711
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamy Marzec 2020

Ja też popakowalam 56. W domu mam wyciągnięte 56 i 62, mąż poinstruowany co gdzie (zrobiłam sobie zdjęcie szuflady to mu jak coś palcem pokaże co chce ), jak coś będzie dowozil większe.
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-24, 15:33   #4712
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Do szpitala ubranka 56 bierzecie?
Tak, tylko mam wrażenie, że każde z tych 56 trochę się różni między sobą, więc mam większe i mniejsze 56 A w razie czego mąż dowiezie odpowiedni rozmiar.
Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość



Z tego, co czytałam, dzieci się rodzą jednak zwykle takie, żeby matka dała radę je urodzić pamiętam przykład z drobną surogatką dziecka dużych rodziców - dziecko też było stosunkowo niewielkie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Niby tak, ale zdarzają się różne przypadki. Szczupła znajoma o wzroście trochę ponad 1,70 m urodziła dziecko 5,3 kg (oczywiście przez cc, a i tak na USG wyszło, że będzie miało trochę ponad 4,5 kg), Myślę, że to jednak wyjątek i raczej dzieci są 'dopasowane'
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-24, 15:52   #4713
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

Biorę te parę co mam 52 no i 56.
U nas też tak było, że ja miałam w terminie 2900 a mąż ponad 4kg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-24, 16:14   #4714
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Biorę te parę co mam 52 no i 56.
U nas też tak było, że ja miałam w terminie 2900 a mąż ponad 4kg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Teściowa też mówiła, że mąż był ok. 4,5kg (miała cc) Synek 3,8kg.

Ale też nie wiem, czy ona nie miała np. (zdiagnozowanej lub nie) cukrzycy ciążowej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-24, 16:41   #4715
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Mamy Marzec 2020

Hey dawno sie nie odzywałam, ale u rodziców jestem i się szczeniaczkiem opiekuje to troszkę czasu nie było pisać ale podczytuje cały czas
Fajnie że macie teraz wizyty i miałyście usg robione. Ja prawie 2 tyg temu byłam i kazał mi przyjść po miesiącu dopiero. A ciekawa jestem co tam u młodego mojego. Na ostatnim usg był odwrócony główka w dół, ale 2 dni później mi się obrócił ale chyba tylko bocznie. Wg dzisiaj mi się wydaje że brzuch mi się już trochę obniżył a w 35 tc jestem.
Ja z romssmana nic nie dostałam a zapisana jestem cały czas
My z mężem też fotelik kupowalismy w foteliki.info. Polecam bardzo. Nam zależało na foteliku z bazą co pasowałaby do fotelika następnego. Do samochodu 4 różne pasowały ale zdecydowaliśmy się na Maxi-Cosi Pebble Pro z baza 3wayFix. Zobaczymy jak się sprawdzi.
Ja coś czuję że mój młody duży się nie urodzi, zwłaszcza że na ostatnim usg lekarz mówił że drobny. Mąż urodził się 3100g w terminie, ja za to trochę większa :p bo 3600g i 57 cm. Po cichu liczę że pójdzie w ślady tatusia do porodu potem niech nadrabia u nas w szpitalu w którym chce rodzic nie potrzeba ubranek dla dziecka ale się właśnie zastanawiam czy mimo wszystko nie wziąć jakiś. Jeszcze w lutym podjedziemy tam to się dopytam jak to dokładnie wygląda.
Nam już brakuje tylko wózka, łóżeczka z materacem i paru rzeczy z apteki, bo ostatnio zrobiłam 3 zamówienia na jakieś rzeczy co nam jeszcze brakowało jak przewijak, aspirator, prześcieradła itp. Jakoś bardzo spokojna jestem z resztą rzeczy
Adity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-24, 17:33   #4716
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: Mamy Marzec 2020

Z jednej strony fajnie jest urodzić duże dziecko, bo jednak łatwiej jest je "złapać" i zajmować się, niż taką malutką kruszynką. Mąż był zadowolony, gdy starszak urodził się z wagą ponad 4kg bo był już jak 3 miesięczne dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-24, 17:40   #4717
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Mamy Marzec 2020

Mi w sumie został tylko fotelik, planujemy jechać po niego w poniedziałek. Fotelik planuję bez bazy, bo będziemy w tym roku kupować samochód i teraz niestety dopasowujemy nie do naszego, bo nie mamy. A następny fotelik chcę w przedziale 9-25, więc tu baza niepotrzebna. Z tego co kojarzę, to te następne na bazę są do 18 kg i jak dla mnie to rozwiązanie nie do końca się sprawdza, bo co później? Często dzieci są za małe żeby przesiąść się w 15-36. Rozważałyście to?

Bierzecie laktator do szpitala? I butelki w razie gdyby trzeba było podać mm?
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-24, 17:41   #4718
MarzenaKS
Rozeznanie
 
Avatar MarzenaKS
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 650
Dot.: Mamy Marzec 2020

Ja zapakowalam laktator bo położne mówią, że jest na oddziale ale długo się czeka bo sporo jest tych mam.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Ponoć że - Bóg nie da Nam większego krzyża niż ten, który zdołamy unieść"
MarzenaKS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-24, 18:00   #4719
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Mamy Marzec 2020

U mnie w szpitalu też niby jest.. jeszcze nie wiem, w razie co mąż dowiezie.

Jakoś mało aktywny mój mały dzisiaj, czyżby miał dzień lenia,ale aż do niego niepodobne
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-24, 18:02   #4720
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamy Marzec 2020

Ja też laktator biorę. U nas dają mm w takich jednorazowych butelkach, ale z nich podobno samo leci, więc położna poleca, żeby wziąć swoje butelki i jak coś to przelewać. I chyba tak będę robić.

Ja się na fotelikach totalnie nie znam, zdalam się na gościa w sklepie. Też planujemy zmieniać auto, ale ponoć ta baza z mc jest dość uniwersalna i raczej nie ma problemu z dopasowaniem do auta jej. Zresztą my będziemy szukać tego samego modelu tylko młodszego i w kombi, więc raczej kanapy będą takie same. Fajne jest też to, że po zmianie auta można do sklepu podjechać i sprawdza czy jest ok. Z dzieckiem też polecają podjechać jak już się urodzi zobaczyc czy w praktyce fotelik dobrze się sprawdza.
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-24, 18:07   #4721
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Mamy Marzec 2020

Laktator polecam swoj bo jak ja rodzilam byl jeden to doslownie ciagle w uzyciu. Mm dawali w takich malych butelkach z medeli ale cos nie mialam do nich zaufania bo zaraz wystapil problem z przystawianiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-24, 18:49   #4722
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: Mamy Marzec 2020

W pierwszej ciąży nie brałam laktatora, jest dostępny w szpitalu ale jeden. Niby nie było problemu z dostępnością, użyłam może ze 3 razy. Teraz chyba spakuję ręczny na wszelki wypadek. A na podanie dziecku mm w szpitalu nie wyrażam zgody

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-24, 19:35   #4723
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
Z jednej strony fajnie jest urodzić duże dziecko, bo jednak łatwiej jest je "złapać" i zajmować się, niż taką malutką kruszynką. Mąż był zadowolony, gdy starszak urodził się z wagą ponad 4kg bo był już jak 3 miesięczne dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cieszył się, bo to nie oni rodzą

Ja laktatora nie brałam ale ostatniego dnia poprosiłam jednak o przywiezienie, bo synek słabo jadł przez żółtaczkę i mało przybierał, groziło nam przetrzymanie na obserwacji

Kto by pomyślał, ze będziemy się potem karmić ponad dwa lata i że taki łakomczuch z niego wyrośnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-24, 23:52   #4724
kiperka
Rozeznanie
 
Avatar kiperka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 648
GG do kiperka Send a message via Skype™ to kiperka
Dot.: Mamy Marzec 2020

Wytaszczyłam dzisiaj wszystkie torby z ubrankami rozmiar 56-68. Jestem przerażona ilością
Pranie spoko, ale prasowanie już zostawiam Tżowi.
No i magia! Okazuje się, że jego mama ma magiel!
W życiu nie używałam, ale z rozkoszą popatrzę na Marcina prężącego mięśnie podczas maglowania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-25, 20:06   #4725
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

Przeraża mnie to, że dziewczyna z lutego urodziła...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-25, 21:47   #4726
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Przeraża mnie to, że dziewczyna z lutego urodziła...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hehe tez bym trzesla portkami majac termin na poczatek miesiaca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-25, 22:26   #4727
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamy Marzec 2020

Ja za miesiąc o tej porze już powinnam być rozpakowana. Też mnie to przeraża trochę...
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-26, 10:28   #4728
Meamia
Raczkowanie
 
Avatar Meamia
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 389
Dot.: Mamy Marzec 2020

U mnie termin na 26.03, więc równo za 2 miesiące. Mam nadzieję że mały sobie do tego czasu posiedzi) Ja jestem na jednej marcówkowej grupie na fb, i tam już dwie dziewczyny rozpakowane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Meamia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 07:37   #4729
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
U nas dodatkowo ogromną niespodzianka będą pewne cechy wyglądu (drobiazg), które podejrzewam, że są dziedziczne 1:1 i nie mogę się doczekać, czy syn będzie miał je po tatusiu (I babci). Mąż się śmieje, że jak nie będzie to się nie przyzna do syna
U nas też Mam takie znamię (duży owalny pieprzyk) nad kolanem lewej nogi. Mój ojciec ma takie same też na lewej nodze ale nieco wyżej na udzie. Zaś nasz pierwszy synek urodził się też z nim ale w pachwinie lewej nogi. Jestem bardzo ciekawa, czy braciszek też będzie miał

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Do szpitala ubranka 56 bierzecie?
Tak

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
T
Niby tak, ale zdarzają się różne przypadki. Szczupła znajoma o wzroście trochę ponad 1,70 m urodziła dziecko 5,3 kg (oczywiście przez cc, a i tak na USG wyszło, że będzie miało trochę ponad 4,5 kg), Myślę, że to jednak wyjątek i raczej dzieci są 'dopasowane'
U moich rodziców w sąsiedztwie taka drobniutka dziewczyna (szczupła, wzrost 150cm w kapeluszu) urodziła dziecko 6,2kg Oczywiście była cesarka ale ogólnie ciekawie to natura "dopasowała"

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Biorę te parę co mam 52 no i 56.
U nas też tak było, że ja miałam w terminie 2900 a mąż ponad 4kg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My oboje jesteśmy w miarę wysocy (ja 172cm, mąż 182) a oboje urodziliśmy się o wadze 3,5kg. Tak samo nasz pierwszy synek. Tymbardziej ciekawi mnie teoria mojego gina, że niby junior ma urodzić się spory

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Mi w sumie został tylko fotelik, planujemy jechać po niego w poniedziałek. Fotelik planuję bez bazy, bo będziemy w tym roku kupować samochód i teraz niestety dopasowujemy nie do naszego, bo nie mamy. A następny fotelik chcę w przedziale 9-25, więc tu baza niepotrzebna. Z tego co kojarzę, to te następne na bazę są do 18 kg i jak dla mnie to rozwiązanie nie do końca się sprawdza, bo co później? Często dzieci są za małe żeby przesiąść się w 15-36. Rozważałyście to?

Bierzecie laktator do szpitala? I butelki w razie gdyby trzeba było podać mm?
My mieliśmy i w sumie mamy przy starszaku:
MaxiCosi Cabriofix 0-9kg
Britax Romer Versafix 9-18kg
Britax Romer Kidifix II 15-36kg
Jak się przesiadaliśmy to pasowały po sobie idealnie

Butelka spakowana Laktator chcę też, o ile znajdę po starszym bo za cholerę nie wiem gdzie jest

Cytat:
Napisane przez Meamia Pokaż wiadomość
U mnie termin na 26.03, więc równo za 2 miesiące. Mam nadzieję że mały sobie do tego czasu posiedzi) Ja jestem na jednej marcówkowej grupie na fb, i tam już dwie dziewczyny rozpakowane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie 24.03. i zapewne bym znowu przenosiła i rodziła w kwietniu, ale z racji na CC to pewnie jakoś w połowie marca będzie out

Edytowane przez Cisa89
Czas edycji: 2020-01-27 o 07:42
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-27, 07:48   #4730
monika21121984
Rozeznanie
 
Avatar monika21121984
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 915
GG do monika21121984
Dot.: Mamy Marzec 2020

U mnie 25.03 czyli za rowne 2 miesiace . Zaczynam sie bac ,ze to juz za rogiem
Zmieniam lekarza,okazuje sie,ze bardzi duzo osob jest z niego nie zadowolonych . Slyszalam kilka opinii,ale teraz to juz sie przelalo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MAMA STASIA
27.05.2011
monika21121984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 10:46   #4731
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Mamy Marzec 2020

Dzien dobry
Wczoraj oglądaliśmy mebelki i w sobotę jedziemy kupić weźmiemy też przewijak, może uda się wózek zamówić,zostanie fotelik i parę pierdół, będę spokojniejsza, bo w końcu będę mogła zacząć jakieś pranie i nareszcie będę miała gdzie to trzymać
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 12:36   #4732
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Mi w sumie został tylko fotelik, planujemy jechać po niego w poniedziałek. Fotelik planuję bez bazy, bo będziemy w tym roku kupować samochód i teraz niestety dopasowujemy nie do naszego, bo nie mamy. A następny fotelik chcę w przedziale 9-25, więc tu baza niepotrzebna. Z tego co kojarzę, to te następne na bazę są do 18 kg i jak dla mnie to rozwiązanie nie do końca się sprawdza, bo co później? Często dzieci są za małe żeby przesiąść się w 15-36. Rozważałyście to?

Bierzecie laktator do szpitala? I butelki w razie gdyby trzeba było podać mm?
My dla starszej mieliśmy/mamy:
- BeSafe iZi Go 0-13kg
- Jane Gravity 0-18kg
- Britax Romer KidFix 2S 15-36kg
Wszystkie przesiadki między fotelikami były "płynne"

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Wygrałam na licytacji nowiutką torbę do wózka, więc kolejna rzecz do odhaczenia Wyrwałam ją za mniej niż pół ceny
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 12:47   #4733
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

Skończyłam dziś prasować ☺
Bardzo mnie boli mięsień zaraz pod biustem. Jest taki napięty od kilku tygodni, jestem tym naprawdę zmęczona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 12:54   #4734
NaOmi85
Rozeznanie
 
Avatar NaOmi85
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 621
Dot.: Mamy Marzec 2020

Mnie boli z lewej strony, okolice żeber. Taki ból, że momentami nie daje rady. Przy starszym synu, też bolało w tym miejscu ale nie aż tak, wtedy wmówiłam sobie, że tam zaparkował swoją stópkę, ale drugi raz to samo?
Momentami odnoszę wrażenie jakby ktoś próbował mi wyrwać na żywca żebra, zwijam się z bólu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NaOmi85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 13:45   #4735
przezduzeem
Wtajemniczenie
 
Avatar przezduzeem
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 744
Dot.: Mamy Marzec 2020

A my z fotelikow mamy dla starszej
- 0-13kg kiddy evolution pro 2
- 9-25kg britax max way (tyłem)

Ma prawie 3 latka i 12kg wiec jeszcze dłuuuugo w nim pojezdzi, sądzę ze wyrosnie z niego na wysokosc maksymalną predzej.

Wiec ja nie widzę sensu bazy na 1 i 2 fotelik, drugiego i tak sie nie nosi i nie wczepia w wozek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

przezduzeem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 13:53   #4736
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez NaOmi85 Pokaż wiadomość
Mnie boli z lewej strony, okolice żeber. Taki ból, że momentami nie daje rady. Przy starszym synu, też bolało w tym miejscu ale nie aż tak, wtedy wmówiłam sobie, że tam zaparkował swoją stópkę, ale drugi raz to samo?
Momentami odnoszę wrażenie jakby ktoś próbował mi wyrwać na żywca żebra, zwijam się z bólu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tak, od kilku dni junior tak mnie tłucze po żebrach, albo wnętrznościach, jak w jajniki czy nerki przywali to aż podskakuję z bólu Starszak był bardzo ruchliwy ale nie pamiętam by aż tak było to bolesne, chyba jakiegoś siłacza urodzę.
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 14:39   #4737
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Mamy Marzec 2020

Ja mam to samo. Ruchy z druga corka jakos pozno poczulam ale jak zaczela to jakos nie przypominam sobie by przy starszej tak bolalo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 14:46   #4738
Agnimay
Raczkowanie
 
Avatar Agnimay
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 287
Dot.: Mamy Marzec 2020

Hej Dziewczyny! U nas w rodzinie same duze bobasy. Mąż i ja mieliśmy po 4kg Mała na ostatnim usg w 33 tyg ważyla 2kg300g więc nas dogania Pakuje oczywiście małe i większe ciuszki do szpitala, z naciskiem na większe. Niektóre bodziaki w rozmiarze newborn to mam takie małe że prawie jestem pewna, że taka nie będzie.

Do mnie dziś przychodzą zamowienia z resztą dziecięcych rzeczy i już wszystko mamy Teraz tylko wszystko ogarnąć. Układacie już wyprane ubranka w szufladzie? Ja już chyba zacznę pomału... Chyba już się nie zakurzą?
__________________
Agnimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 15:14   #4739
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Agnimay Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! U nas w rodzinie same duze bobasy. Mąż i ja mieliśmy po 4kg Mała na ostatnim usg w 33 tyg ważyla 2kg300g więc nas dogania Pakuje oczywiście małe i większe ciuszki do szpitala, z naciskiem na większe. Niektóre bodziaki w rozmiarze newborn to mam takie małe że prawie jestem pewna, że taka nie będzie.

Do mnie dziś przychodzą zamowienia z resztą dziecięcych rzeczy i już wszystko mamy Teraz tylko wszystko ogarnąć. Układacie już wyprane ubranka w szufladzie? Ja już chyba zacznę pomału... Chyba już się nie zakurzą?
Mam już wszystko poukładane w komodzie. Jeszcze ogarniam przewijak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 16:03   #4740
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Agnimay Pokaż wiadomość
Układacie już wyprane ubranka w szufladzie? Ja już chyba zacznę pomału... Chyba już się nie zakurzą?
Tak, jak coś wypiorę od razu układam w szufladzie Nie powinno się zakurzyć a chcę mieć z głowy
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-12 09:37:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.