Zaręczyny - wątek zbiorczy - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-03, 09:32   #211
Yoasia 22
Rozeznanie
 
Avatar Yoasia 22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 566
Dot.: Na której ręce nosić pierścionek zaręczynowy??

Ja noszę na serdecznym palcu prawej ręki. Po ślubie chyba przełożę na lewą, bo nie bardzo mi się podoba obrączka z pierścionkiem na jednym palcu.
Yoasia 22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 08:17   #212
Pazurek
Raczkowanie
 
Avatar Pazurek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 124
Dot.: Na której ręce nosić pierścionek zaręczynowy??

a ja juz jutro obok mojego pierscionka na prawej rece serdecznym palcy zaloze obraczke
Pazurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 08:32   #213
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Na której ręce nosić pierścionek zaręczynowy??

Gratulacje i duuuuużo szczęścia
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 08:40   #214
Pazurek
Raczkowanie
 
Avatar Pazurek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 124
Dot.: Na której ręce nosić pierścionek zaręczynowy??

dziekuje
Pazurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 08:56   #215
walizeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 88
Talking Dot.: Na której ręce nosić pierścionek zaręczynowy??

pierścionek zaręczynowy nosi się podobno na lewej rece na serdecznym ppaluszku teoretycznie od tamtego palca idzie żyła do serca ech takie tam gadanie pewnie, ale kto wie

Pozdrowionka
__________________
Są trzy rzeczy, które się liczą:
wiara, nadzieja, miłość,
Ale największą ze
wszystkich jest miłość.


Edytowane przez walizeczka
Czas edycji: 2005-11-05 o 09:53
walizeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 20:12   #216
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Na której ręce nosić pierścionek zaręczynowy??

Mi opowiadano, że na serdecznym palcu lewej ręki pierścionek noszą wdowy, a zareczynowy nosi się na srodkowym tejże ręki. Obrączkę natomiast na serdecznym prawej, ale tutaj już nikt sie nie burzy i każdy wie
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 10:44   #217
andruszki
Raczkowanie
 
Avatar andruszki
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolny sląsk
Wiadomości: 314
GG do andruszki
Dot.: Jak wyglądały Wasze zaręczyny?

ja z moim lubym własnie planujemy zareczyny Dzisiaj zamierzamy powiedziec mojej mamie, ze chcemy spedzic ze soba reszte zycia...(az sie boje reakcji mojej mamy wiem ze bedzie zaskoczona... jestesmy ze soba dopiero 2 miesiace ale wiemy ze jestesmy sobie przeznaczeni) chcemy zrobić oficjalne zaręczyny z moimi i jego rodzicami... z szampanem jakims pysznym obiadkiem. I chce miec duzo zdjec z tego dnia...zebym mogla wspominac po latach ;] Teraz mamy taką głupawke i chcemy powiedziec o naszym szcześciu całemu światu!
andruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-14, 11:50   #218
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: Jak wyglądały Wasze zaręczyny?

Jak czytam wasze historie to strasznie wam zazdroszcze. Ja co prawda mam obiecany pierscionek i slub, ale najpierw musze wytrzymac jakies 2 miesiace w samotnosci, bo moj ukochany wyjezdza za granice. Mam nadzieje ze dam rade i przetrzymam wszystko z mysla o szczeszciu. Moze sie nie rozczaruje. Jesli sie to w koncu stanie to bedziemy najszczesliwsi na swiecie i napewno wam to opisze Pozdrawiam wszystkie narzeczone.
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 12:01   #219
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Jak wyglądały Wasze zaręczyny?

u mnie tez sie bedzie swiecilo co nie co nie dlugo.mam nadzieje ze bedzie fajnie ale troche boje sie tego dnia.wiec trzymajcie kciuki
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 01:00   #220
Trinity
Raczkowanie
 
Avatar Trinity
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 256
GG do Trinity
Dot.: pierścionek zaręczynowy:)

Tak sie zapytam, bo mnie to nurtuje... Czy pierscionek zareczynowy moze miec zwykla cyrkonie, czy nie, bo nie wypada...??? Bo sa o wiele tansze od diamentow, ale slyszalam, ze diamenty to szczescie przynosza itp Czy cyrkonia jest "za zwykła" na taki pierscionek...???
__________________
... Angel Of Darkness...
Trinity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 13:58   #221
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: pierścionek zaręczynowy:)

Cytat:
Napisane przez Trinity
Tak sie zapytam, bo mnie to nurtuje... Czy pierscionek zareczynowy moze miec zwykla cyrkonie, czy nie, bo nie wypada...???
a co ty za pytanie wymyśliłas? co to za wypada nie wypada???

Cytat:
Napisane przez Trinity
slyszalam, ze diamenty to szczescie przynosza itp Czy cyrkonia jest "za zwykła" na taki pierscionek...???
a ja mam brylant- tzn ze nie jestem/będe szczęśliwa???
Moja siostra nie ma żadnego kamienia w zaręczynowym.

Kieruj sie swoim gustem, a nie tym co wypada a co nie.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-17, 17:11   #222
akira
Raczkowanie
 
Avatar akira
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 403
Dot.: pierścionek zaręczynowy:)

Cytat:
Napisane przez Trinity
Tak sie zapytam, bo mnie to nurtuje... Czy pierscionek zareczynowy moze miec zwykla cyrkonie, czy nie, bo nie wypada...??? Bo sa o wiele tansze od diamentow, ale slyszalam, ze diamenty to szczescie przynosza itp Czy cyrkonia jest "za zwykła" na taki pierscionek...???
Jeśli chodzi o magię i znaczenie kamieni to cyrkonia jest sztuczna i nie posiada żadnych mocy ..w sprawach uczuciowych i w pielęgnowaniu ogniska domowego może za to pomóc agat, ametyst, bursztyn, jadeit, kamień księżycowy, kwarc różowy, koral, magnezyt, szmaragd, topaz, turmalin ..diament gwarantuje zwycięstwo w miłości jeśli jest ona szczera i czysta a więc prośba o rękę nie zostanie odrzucona jeśli panna prawdziwie kocha...zaś szafir sprzyja wytrwałości w miłości...rubin strzeże przed małżeńską zradą

Edytowane przez akira
Czas edycji: 2005-12-18 o 09:42
akira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 18:28   #223
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: pierścionek zaręczynowy:)

Dziewczyny, a ja mam pytanko - jakis czas temu znalazlam w sieci jakis chyba amreyknaski sklep internetowy,w ktorym mozna bylo kupic takie piekne komplety - zareczynowy plus obraczka. W podanych przez Was linkach tez znalazlam kilka takich komplecikow, ale nie bylo nic takiego mega klasycznego...
Pamietam, ze na tej stronce zareczynowy byl zwykla obraczka z kamieniem a obraczki byly rowniez proste, bez zdobien. Jedynym "udziwnieniem" bylo takie sciecie pierscionka, ze zareczynowy i obraczka idealnie do siebie pasowaly....tworzyly idealna calosc na palcu... moze poszukujacym tez sie cos takiego w oczy gdzies rzucilo. Pomozecie????
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 19:31   #224
Trinity
Raczkowanie
 
Avatar Trinity
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 256
GG do Trinity
Dot.: pierścionek zaręczynowy:)

Cytat:
Napisane przez Ela
a co ty za pytanie wymyśliłas? co to za wypada nie wypada???


a ja mam brylant- tzn ze nie jestem/będe szczęśliwa???
Moja siostra nie ma żadnego kamienia w zaręczynowym.

Kieruj sie swoim gustem, a nie tym co wypada a co nie.
Chodzilo mi o to tylko, czy cyrkonia sie nadaje do pierscionka na zareczyny Bo jest podobna do diamentu, a nim nie jest i jest duzo tansza. Ale pierscionki wlasnie maja tez inne "kolorowe" kamienie, lecz one sa szlachetne, ale osobiscie cyrkonia i diament wygladaja dla mnie najgustowniej Klopot tylko z cena

Cytat:
Jeśli chodzi o magię i znaczenie kamieni to cyrkonia jest sztuczna i nie posiada żadnych mocy ..w sprawach uczuciowych i w pielęgnowaniu ogniska domowego może za to pomóc agat, ametyst, kamień księżycowy, koral..diament gwarantuje zwycięstwo w miłości jeśli jest ona szczera i czysta a więc prośba o rękę nie zostanie odrzucona jeśli panna prawdziwie kocha...zaś szafir sprzyja wytrwałości w miłości
Czytalam o tej "magii" kamieni. Pierscionek dla mnie, czyli zodiakalnego Lwa powinien miec chryzolit, ale ten kamien nie jest zbyt atrakcyjny (seledynowy) i ciezko go spotkac
Wlasnie, cyrkonia jest sztuczna i tania, choc ladnie wyglada... ale zeby ukochany kupil diamentowy pierscionek, musialby sporo zaoszczedzic...
Wiele dziewczyn w poprzenich postach pisalo, ze ich pierscionki sa z brylantami, wiec chyba cos w tym jest Ale jeszcze wszystko przede mna
__________________
... Angel Of Darkness...
Trinity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 19:48   #225
kasiaberlin
Rozeznanie
 
Avatar kasiaberlin
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 777
GG do kasiaberlin
Dot.: pierścionek zaręczynowy:)

Cytat:
Napisane przez zuzka.pl
Przede wszystkim chciałam się ładnie przywitać, ponieważ jestem tu nowa, ale mam też małą prośbę...Otóż moje Kochanie chce obdarzyć mnie pierścionkiem zaręczynowym, w odpowiedniej i tylko dla Niego znanej chwili, ale ja mam mu podsunąć pomysł jak ten pierścionek ma wyglądać...i tu pojawia się problem, ponieważ nigdzie takowego jak chcę znaleźć nie mogę Proszę o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!! Kochane, jak znalazłyście gdzieś lub widziałyście pierścioneczek, który oczko będzie miał podobne do tego na fotce 1 -tyle tylko, że w pionie, a będzie cieniutki i delikatny tak jak na fotce 2 to proszę odezwijcie się i wklejcie jakieś zdjątka Będę wdzięczna .Pierścioneczek chciałabym aby był z białego złota z malutkimi diamencikami wokół malutkiego prostokątnego szafirka Ale wykombinowane co??? Ale to w końcu zaręczynowy Z góry dziękuję
Zuzka czy ten drugi pierscioneczek jest z szafirem i pochodzi z kolekcji YES??Bo jesli tak to moj ukochany upatrzyl go dla mnie.
kasiaberlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 09:56   #226
akira
Raczkowanie
 
Avatar akira
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 403
Dot.: pierścionek zaręczynowy:)

Cytat:
Napisane przez Trinity
Wlasnie, cyrkonia jest sztuczna i tania, choc ladnie wyglada... ale zeby ukochany kupil diamentowy pierscionek, musialby sporo zaoszczedzic...
Wiele dziewczyn w poprzenich postach pisalo, ze ich pierscionki sa z brylantami, wiec chyba cos w tym jest Ale jeszcze wszystko przede mna
Dla osób spod znaku Lwa polecany jest także szlachetny przezroczysty kryształ górski
akira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 11:36   #227
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: pierścionek zaręczynowy:)

Oto mój pierścionkowy faworyt
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 4919599.jpeg (7,7 KB, 64 załadowań)
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 11:42   #228
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: pierścionek zaręczynowy:)

I reszta ulubieńców- wszytskie wklejone przeze mnie są zrobione z białego złota, które ubóstwiam . Rózowe kamyczki to szafiry, większość to diamenty część cyrkonie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 3528243.jpeg (9,7 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 5188490.jpeg (7,9 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 5000211.jpeg (8,9 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 4619811.jpeg (14,8 KB, 30 załadowań)
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 11:52   #229
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: pierścionek zaręczynowy:)

I jeszcze dwa ze złota z diamentami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 2081059.jpeg (14,5 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 2084678.jpeg (15,4 KB, 21 załadowań)
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-18, 12:19   #230
kassiullek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 209
Dot.: pierścionek zaręczynowy:)

mam pytanie::: longest,, z jakiej str internetowej masz te 2 pierscionki co sa na 1 stronce???
kassiullek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 13:17   #231
ChemicalRomance
Raczkowanie
 
Avatar ChemicalRomance
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 117
GG do ChemicalRomance
Dot.: pierścionek zaręczynowy:)

Witam wszystkie Wizażanki bardzo serdecznie, jestem nowa, choc forum przegladam od dawna.
Byc moze wprawie was w zdziwienie bo jestem bardzo mlodziutka osoba bo w lutym skoncze 19 lat ,ale na moim srodkowym palcu prawej reki od niedawna gosci najpiekniejszy dowod milosci mojego chlopaka do mnie - sliczny pierscionek zareczynowy.
Jestesmy ze soba 3 lata i ostatnio moj luby zrobil mi ogromny prezent. Jak zawsze w piatek wyruszylismy sobie samochodem na przejazdke , dojezdzajac juz do domu stwierdzil ze chcialby mi cos pokazac i spelnic swoje marzenie zycia...Zupelnie tego nie rozumialam,ale pojechalismy
Pojechalismy niedaleko mnie na taka polanke otoczana z 3 stron lasem , wszystko naokolo biale od sniegu ...Poprosil mnie zebym wysiadła z auta... zostawil wlaczone swiatla i kazał mi stanac przed autem. Niewiedzialam wogole o co chodzi ,ale spelnilam jego prosbe. On tymczasem wział z bagaznika cudnowne moje ukochane roze i przyszedł do mnie przed samochod i w tych swiatlach auta porposil mnie o reke... Teraz na mojej łapce lsni sie sliczny pierscionek ktory sam wybierał 2 meisiace jak mi sie potem przyznał Pierscione ejst skromny z Apartu ,bardzo podobny do pierscionka Akane. Nie wazne jak wyglada pierscionek wazne ze symbolizuje cos czego w slowach nie mozna opisac. Pozdrawiam
ChemicalRomance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 13:52   #232
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: pierścionek zaręczynowy:)

Gratulacje!!
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 15:50   #233
kasiaberlin
Rozeznanie
 
Avatar kasiaberlin
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 777
GG do kasiaberlin
Dot.: Jak wyglądały Wasze zaręczyny?

Cytat:
Napisane przez Masza_20
Jak czytam wasze historie to strasznie wam zazdroszcze. Ja co prawda mam obiecany pierscionek i slub, ale najpierw musze wytrzymac jakies 2 miesiace w samotnosci, bo moj ukochany wyjezdza za granice. Mam nadzieje ze dam rade i przetrzymam wszystko z mysla o szczeszciu. Moze sie nie rozczaruje. Jesli sie to w koncu stanie to bedziemy najszczesliwsi na swiecie i napewno wam to opisze Pozdrawiam wszystkie narzeczone.
U nas z kolei jest na odwrot,to ja przebywam teraz za granica i zaraz po powrocie(jeszcze ok.3 m-ce)moj ukochany mi sie oswiadczy,zdradzil mi to
kasiaberlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 20:54   #234
Trinity
Raczkowanie
 
Avatar Trinity
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 256
GG do Trinity
Dot.: pierścionek zaręczynowy:)

madziaS, sliczne pierscionki, mamy podobny gust Z jednym oczkiem i delikatne... Biale zloto jest sliczne, ale podobno mniej trwale od zoltego, ale za to tak pieknie wyglada i pasuje do kazdego oczka
__________________
... Angel Of Darkness...
Trinity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 21:40   #235
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: pierścionek zaręczynowy:)

Cytat:
Napisane przez Trinity
madziaS, sliczne pierscionki, mamy podobny gust Z jednym oczkiem i delikatne... Biale zloto jest sliczne, ale podobno mniej trwale od zoltego, ale za to tak pieknie wyglada i pasuje do kazdego oczka
Ja właśnie uwielbiam takie delikatne pierścionki No i oczywiście białe złoto Ale zasmuciłaś mnie, że mniej trwałe od żółtego , w jakim sensie? Ono tak pięknie wygląda i jak powiedziałaś pasuje do każdego
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 22:05   #236
CatherineK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: brak
Wiadomości: 268
Talking Dot.: pierścionek zaręczynowy:)

kkk
__________________


Edytowane przez CatherineK
Czas edycji: 2012-09-27 o 12:02
CatherineK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 22:13   #237
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: pierścionek zaręczynowy:)

Cytat:
Napisane przez CatherineK
a co sądzicie o tym typie?
Ładny Ale to chyba nie mój typ
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 23:40   #238
Trinity
Raczkowanie
 
Avatar Trinity
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 256
GG do Trinity
Dot.: pierścionek zaręczynowy:)

Cytat:
Napisane przez magdziaS
Ja właśnie uwielbiam takie delikatne pierścionki No i oczywiście białe złoto Ale zasmuciłaś mnie, że mniej trwałe od żółtego , w jakim sensie? Ono tak pięknie wygląda i jak powiedziałaś pasuje do każdego
Wiesz, czytalam na jakiejs stronce slubnej, ze jubilerzy odradzaja biale zloto... Podobno sciera sie ta blyszczaca powloczka (to jest jakis metal, chyba rod) i jak sie zetrze, to pozostaje matowy metal, taki szary... Tego bym nie chciala, a wiem ,ze pierscionek od ukochanego bede chciala nosic zawsze i poszerzac, jak paluszki beda grubnac... Wiec jest powazny dylemat... Moze to tez zalezy od jakosci wykonania, trzeba sie rozejrzec w tej kwesti
__________________
... Angel Of Darkness...
Trinity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 23:41   #239
Trinity
Raczkowanie
 
Avatar Trinity
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 256
GG do Trinity
Dot.: pierścionek zaręczynowy:)

Cytat:
Napisane przez CatherineK
a co sądzicie o tym typie???.. -jedna większa cyrkonia w srodku i te urocze,drobniutkie??
Ładny pierscionek, ale chyba za duzo w nim "przepychu"
__________________
... Angel Of Darkness...
Trinity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 13:29   #240
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: pierścionek zaręczynowy:)

Cytat:
Napisane przez CatherineK
a co sądzicie o tym typie???.. -jedna większa cyrkonia w srodku i te urocze,drobniutkie??
jak dla mnie jest taki sygnetowy... jesli juz to albo bez tych drobnych cyrkoni, albo bez tej srodkowej duzej.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:23.