Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;) - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2008-11-22, 09:45   #511
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

blackgirl! masz przepiêkne w³oski!! prostowa³a¶ na tym zdjêciu czy takie s±??


Ja w³a¶nie zrobi³am sobie extra maseczkê Wziê³am ¿ó³tko, ³y¿kê maseczki wax do suchych i zniszczonych, na oko wla³am oliwki dla dzieci (nie ¿a³owa³am ) i jeszcze wycisnê³am trochê cytrynki coby w³osy piêknie b³yszcza³y i tak± papkê na³o¿y³am sobie na w³oski i zamierzam w niej spêdziæ najbli¿sz± godzinkê :P:
ananonda191 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-22, 10:24   #512
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 18 143
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

blackgirl oo jakie piêkne zadbane w³oski Slicznie wygl±daj± i zycze powodzenia w zapuszczaniu.
A ja dzi¶ tylko Avon na w³osach mam. Chcia³am ¿óltko, ale jadê na urodziny i nie chcê ryzykowac i miec t³uste w³osy.
__________________
1. W³osomaniaczka
2.Zdrowo siê od¿ywiam
3. Æwiczê

Magdzia94 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-22, 11:23   #513
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 233
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez blackgirl7 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam wszystkie zapuszczaj±ce Ja rówie¿ zak³adam swój dziennik.

D³ugie w³osy noszê od 4 lat, ale obecnie mam je w najd³u¿szje wersji :P
Przerabia³am ju¿ WAX, Sprzypovitê, Seboradin, Olej rycynowy, wiekszo¶æ znanych specyfików:P

Marz± mi siê w³osy gdzie¶ o 10 cm d³u¿sze od tych które mam obecnie.

My¶lê nad NISIMem i jakimi¶ tabletkami, chodzi mi po g³owie Belissa lub Revalid.

Pozdrawiam wszystke wytrwa³e w zapuszczaniu w³osów. Zaczynamy kuracjê !

Niestety, nie wiem czemu nie mogê wkleiæ tutaj zdjêæ. :/

Moje w³oski: http://pl.tinypic.com/view.php?pic=3507vp5&s=4
D³ugo¶æ i tak ca³kiem imponuj±ca - z przyspieszaczami szybko osi±gniesz swój cel
tulipanna. jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-22, 11:59   #514
blackgirl7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

ananonda191 : dziêkowaæ. prostowane. niestety w³osy prostuje od kilku lat, odbi³o siê to znacznie na ich zdrowiu, ale niestety nie jestem w stanie siê od tego odzwyczaiæ. Ostatnio chcia³am sobie troszkê rozja¶niæ w³osy, ale dalej siê waham, boj±c siê nieoczekiwanego efektu. :P


Magdzia94 : dziêkujê.


tulipanna. : mam nadziejê, ¿e bêd± coraz szybciej ros³y

a teraz pytanie: doradzæie mi proszê, jak ktora¶ stosowa³a i co mo¿e poleciæ je¿eli chodzi o jakie¶ dobre tabletki?

i czy naprawdê warto zainwestowaæ w Nisim?
blackgirl7 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-22, 12:44   #515
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Poka¿ wiadomo¶æ
A ja dzi¶ tylko Avon na w³osach mam. Chcia³am ¿óltko, ale jadê na urodziny i nie chcê ryzykowac i miec t³uste w³osy.

Ale ja Madziu zmy³am tê mieszankê szamponem, bo by³a tam t³usta oliwka, a wiêc nie mog³am tego zmyæ sam± wod±, bo mia³abym takie posklejane w³osy. Trzyma³am to pó³tora godziny i mam bardzo nawil¿one w³oski teraz i ¿adne t³uste.
ananonda191 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-22, 12:48   #516
lil coco
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 897
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

ja jeszcze jedno pytanie dot. Nisimu

na jak d³ugo starczy³ wam jeden zestaw..ten 2x 360ml. ?
lil coco jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-22, 14:05   #517
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomo¶ci: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Blackgirl - startujesz ju¿ z do¶æ imponuj±cej d³ugo¶ci, wiêc zadanie masz u³atwione Poza tym ³adny kolor w³osów.

Anula - masz bardzo l¶ni±ce w³osy! Do tego gêste. Mierzy³a¶ ile cm Ci uros³y?
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-11-22, 14:35   #518
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Echhh czasem mam ochotê zgoliæ moje w³osy tak jak ma anula, sama wygoda, zero problemów, a jakie pó¼niej zdrowe rosn± no i nie lataj± bez przerwy po ca³ej twarzy i nie przylepiaj± siê do ust posmarowanych pomadk± czy b³yszczykiem

Ale ja o czym innym chcia³am. Mianowicie, w³a¶nie czyta³am w necie o problemie rozdwajaj±cych siê w³osów. W sumie chcia³am znale¼æ braki jakich minera³ów w organizmie go powoduj± (nie znalaz³am ---> mo¿e Wy wiecie???), ale za to znalaz³am ciekawe stwierdzenie, ¿e (poza oczywi¶cie skutkiem farbowania, trwa³ej, prostowania <--- nic z tych rzeczy nie robiê/nie robi³am) najszybciej rozdwajaj± siê w³osy do ramion, poniewa¿ ocieraj± siê nieustannie o ramiona. Tak te¿ moje w³osy zosta³y ¶ciête w lutym i rzeczywi¶cie do¶æ szybko siê rozdwoi³y, teraz s± do zapiêcia stanika i mam nadziejê problem bêdzie mniejszy.
ananonda191 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-22, 15:02   #519
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomo¶ci: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez jyyli Poka¿ wiadomo¶æ
Anula - masz bardzo l¶ni±ce w³osy! Do tego gêste. Mierzy³a¶ ile cm Ci uros³y?
Dziêkujê
A w³osy mierzy³am. Zawsze na czubku g³owy i uros³y 13 cm. Jak na 9 miesiêcy to niezbyt imponuj±cy wynik
Cytat:
Napisane przez ananonda191 Poka¿ wiadomo¶æ
Echhh czasem mam ochotê zgoliæ moje w³osy tak jak ma anula, sama wygoda, zero problemów
Fakt, by³o wygodnie, ale po paru latach noszenia takiej fryzury mia³am ochotê na zmianê, chcia³am poczuæ sie bardziej kobieco. Zw³aszcza, ¿e ludzie w pracy mówili na mnie "ch³opcze"
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-22, 19:03   #520
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomo¶ci: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez Anula123 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê
A w³osy mierzy³am. Zawsze na czubku g³owy i uros³y 13 cm. Jak na 9 miesiêcy to niezbyt imponuj±cy wynik
Moim zdaniem jednak dobry wynik, bo w³osy ¶rednio rosn± 1 cm na miesi±c, a moje maj± takie okresy, kiedy nie rosn± w ogóle
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-22, 19:54   #521
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 2 219
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

zabkania-pierwsze zdjêcie najaldniejsza fryzura jak dla mnie

Anula123 - to ca³kiem ca³kiem dobry wynik wychodzi 1,5 na miesi±c

EJVA - nie jest ¼le, z bliska widaæ, ¿e s± zdrowe, a przyrost imponuje
__________________
Zapuszczam, nie farbujê i wzorowo pielêgnujê loki ju¿ od 26.12.2007 r.




Edytowane przez kosmarka
Czas edycji: 2008-11-22 o 19:56
kosmarka jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-23, 07:40   #522
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 5 314
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Parê s³ów o nisimie, u¿ywam od 3 tygodni prawie i jestem bardziej ni¿ zadowolona

przyrost w ci±gu 3 tygodni - 2cm, zwykle mam 1cm na miesi±c, z tych dwóch jeden zosta³ u fryzjera na pod³odze, ale za to wszystkie w³oski s± ju¿ równe, zakrywaj± ucho i tworz± fajny he³mik , teraz bêd± sobie ros³y spokojnie wszystkie razem

u¿ytkowo - my¶lê, ¿e 360ml przy codziennym myciu w³osów wystarczy mi na oko³o 2 miesi±ce, potem kupiê du¿y zestaw

myje dok³adnie, ³atwo siê sp³ukuje, w³osy do¶æ ³atwo siê rozczesuj±, choæ nie tak ³atwo jak przy silikonowym gliss kur , zapach taki sobie, przypomina mi zapach kiepskich szamponów z poprzedniej epoki u¿ywanych u fryzjera, ale ca³a reszta rewelacja

w³osy ³atwo siê uk³adaj±, s± dobrze od¿ywione, g³adkie, b³yszcz±ce, lekko siê elektryzuj± po pewnym czasie, ale nie s± w ¿adnym wypadku przesuszone (u¿ywam oprócz nisimu serum alafaparf kryszta³ki), moje w³osy po nisimie zyskuj± na objêto¶ci, s± sprê¿yste i nie pusz± siê - tak¿e jestem zachwycona

fotkê wrzucê ko³o sylwestra, mam nadziejê, ¿e do tego czasu w³oski urosn± mi do lini brody, brakuje jakie¶ 3-4 cm
Kate30 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-23, 09:54   #523
blackgirl7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez Kate30 Poka¿ wiadomo¶æ
Parê s³ów o nisimie, u¿ywam od 3 tygodni prawie i jestem bardziej ni¿ zadowolona

przyrost w ci±gu 3 tygodni - 2cm, zwykle mam 1cm na miesi±c, z tych dwóch jeden zosta³ u fryzjera na pod³odze, ale za to wszystkie w³oski s± ju¿ równe, zakrywaj± ucho i tworz± fajny he³mik , teraz bêd± sobie ros³y spokojnie wszystkie razem

u¿ytkowo - my¶lê, ¿e 360ml przy codziennym myciu w³osów wystarczy mi na oko³o 2 miesi±ce, potem kupiê du¿y zestaw

myje dok³adnie, ³atwo siê sp³ukuje, w³osy do¶æ ³atwo siê rozczesuj±, choæ nie tak ³atwo jak przy silikonowym gliss kur , zapach taki sobie, przypomina mi zapach kiepskich szamponów z poprzedniej epoki u¿ywanych u fryzjera, ale ca³a reszta rewelacja

w³osy ³atwo siê uk³adaj±, s± dobrze od¿ywione, g³adkie, b³yszcz±ce, lekko siê elektryzuj± po pewnym czasie, ale nie s± w ¿adnym wypadku przesuszone (u¿ywam oprócz nisimu serum alafaparf kryszta³ki), moje w³osy po nisimie zyskuj± na objêto¶ci, s± sprê¿yste i nie pusz± siê - tak¿e jestem zachwycona

fotkê wrzucê ko³o sylwestra, mam nadziejê, ¿e do tego czasu w³oski urosn± mi do lini brody, brakuje jakie¶ 3-4 cm

kupowala¶ na allegro?
blackgirl7 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-23, 10:08   #524
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 2 219
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Nic tylko pogratulowaæ - kate 30
__________________
Zapuszczam, nie farbujê i wzorowo pielêgnujê loki ju¿ od 26.12.2007 r.




Edytowane przez kosmarka
Czas edycji: 2008-11-23 o 16:19 Powód: dopisek
kosmarka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-23, 10:09   #525
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 1 896
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Poka¿ wiadomo¶æ
Echhh czasem mam ochotê zgoliæ moje w³osy tak jak ma anula, sama wygoda, zero problemów, a jakie pó¼niej zdrowe rosn± no i nie lataj± bez przerwy po ca³ej twarzy i nie przylepiaj± siê do ust posmarowanych pomadk± czy b³yszczykiem
Ja po ¶ciêciu w lutym na ch³opaka jak mi w³osy zaczê³y odrastaæ nic siê z nimi nie da³o zrobiæ. Chcia³am siê tak zgoliæ na wakacje, ale mamusia maszynkê do w³osów mi zabra³a i wszyscy skutecznie odwiedli mnie od tego pomys³u
My¶lê ¿e z pozytywnym skutkiem, w³osy coraz d³u¿sze, chocia¿ muszê w nied³ugim czasie siê wybraæ na stopniowanie i cieniowanie, a szkoda mi ka¿dego cm.
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-23, 11:14   #526
CzerwonyKolczyk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 548
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez Kate30 Poka¿ wiadomo¶æ
Parê s³ów o nisimie, u¿ywam od 3 tygodni prawie i jestem bardziej ni¿ zadowolona

przyrost w ci±gu 3 tygodni - 2cm, zwykle mam 1cm na miesi±c, z tych dwóch jeden zosta³ u fryzjera na pod³odze, ale za to wszystkie w³oski s± ju¿ równe, zakrywaj± ucho i tworz± fajny he³mik , teraz bêd± sobie ros³y spokojnie wszystkie razem

u¿ytkowo - my¶lê, ¿e 360ml przy codziennym myciu w³osów wystarczy mi na oko³o 2 miesi±ce, potem kupiê du¿y zestaw

myje dok³adnie, ³atwo siê sp³ukuje, w³osy do¶æ ³atwo siê rozczesuj±, choæ nie tak ³atwo jak przy silikonowym gliss kur , zapach taki sobie, przypomina mi zapach kiepskich szamponów z poprzedniej epoki u¿ywanych u fryzjera, ale ca³a reszta rewelacja

w³osy ³atwo siê uk³adaj±, s± dobrze od¿ywione, g³adkie, b³yszcz±ce, lekko siê elektryzuj± po pewnym czasie, ale nie s± w ¿adnym wypadku przesuszone (u¿ywam oprócz nisimu serum alafaparf kryszta³ki), moje w³osy po nisimie zyskuj± na objêto¶ci, s± sprê¿yste i nie pusz± siê - tak¿e jestem zachwycona

fotkê wrzucê ko³o sylwestra, mam nadziejê, ¿e do tego czasu w³oski urosn± mi do lini brody, brakuje jakie¶ 3-4 cm


hm kupi³am nisim tak ko³o 20,25 wrze¶nia, u¿ywam codziennie, a zosta³o go ponad po³owe jeszcze ile uros³y hmm... ch³opak mówi ¿e du¿o . Dla mnie d³ugie bêd± , jak bêd± do pasa, ale mam pocieniowane. Oczywi¶cie nie prostujê, wiêc nie widaæ dok³adnie dok±d s± . Nisim kupi³am w Katowicach, niedaleko Spodka, ogólnie polecam, ale teraz szukam jakiej¶ dobrej, niedrogiej od¿ywki nawil¿aj±cej, bo jednak koñce zawsze mam suche bleee
CzerwonyKolczyk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-23, 16:45   #527
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

ale w piêknym miejscu jeste¶... <rozma¿ony>
ananonda191 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-23, 17:10   #528
Vanessa176
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: lodzkie
Wiadomo¶ci: 7 047
GG do Vanessa176
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

kurde sama bym zainwestowala w ten nisim ale boje sie,ze nie podziala...
z drugiej strony tyle dziewczyn go zachwala...
Vanessa176 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-23, 17:10   #529
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 1 896
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Poka¿ wiadomo¶æ
ale w piêknym miejscu jeste¶... <rozma¿ony>
Ty na w³osy patrz.
Ja takie 'krajobrazy' mam codziennie.
Te¿ chcê takie d³ugie
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-23, 17:14   #530
Anekss
Raczkowanie
 
Avatar Anekss
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 100
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez paulkask Poka¿ wiadomo¶æ
Witam
Zawsze mialam dlugie wlosy, najkrótsze takie do ramion i tez pragnê prowadziæ swój dziennik zapuszczania Nie mam jaki¶ konkretnych planów ile mialoby to byæ, my¶lê ze tak z 10cm by mnie satysfakcjonowa³o

Oto moje w³oski:
Piêkne wloski
Anekss jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-23, 19:26   #531
paulkask
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 53
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Dziêkujê
paulkask jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-23, 19:32   #532
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

tak paulkask bardzo ³adne w³oski, a za nimi piêkny krajobraz

A powiedzcie dziewczyny, bo dosz³y mnie s³uchy, ¿e do snu nale¿y zwi±zywaæ w³osy i w ogóle chodziæ z zwi±zanych lepiej, bo po pierwsze - w³osy szybciej rosn± <--jak siê ma warkocza czy kitkê, to cebulkom bardziej ci±¿y grawitacja i je, jakby to powiedzieæ, wyci±ga i pobudza do wzrostu. A po drugie - w³osy siê mniej rozdwajaj± i ³ami±, bo nie ocieraj± siê w nocy o poduchê a w dzieñ o ubranie. Prawda to? Wy zwi±zujecie w³oski do spania. Chyba Narek jako¶ niedawno mówi³a, ¿e na noc czesze warkocza, ale jako¶ nie przywi±zywa³am uwagi dlaczego.
ananonda191 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-23, 19:43   #533
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 1 896
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Z tym zgodzê siê, ¿e gdy w³osy zwi±zane np. w warkocz mniej siê niszcz±. W nocy w warkoczu nie ocieraj± siê o poduszkê, a w dzieñ o ubranie.
Mo¿liwe ¿e teraz powiem g³upotê, ale my¶lê, ¿e zwi±zywanie w³osów nie wp³ywa na ich porost. A mocne zwi±zywanie w³osów spowoduje, ¿e w³osy szybciej wypadn±.
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-23, 19:49   #534
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomo¶ci: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Ja zawsze na noc zwi±zujê w kucyka, bo nie do¶æ, ¿e siê tak nie ³ami±, to nie pl±cz± i rano mam idealnie g³adkie^^
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-23, 20:17   #535
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

No widzicie, mo¿e w tym tkwi mój problem! Nigdy nie farbowa³am, nie prostowa³am, nie robi³am jeszcze tych wszystkich innych rzeczy które siê robi a szkodz± a mam problem ³ami±cych siê i rozdwajaj±cych siê koñcówek. No a rzadko jest, ¿e mam zwi±zane w³osy. Naprawdê rzadko. A na noc z a w s z e mam rozpuszczone. Ale kucyk? W kucyku to my¶lê tak samo siê bêd± ³amaæ, bo siê bêd± pocieraæ. Musia³by byæ warkocz albo jaki¶ zwiniêty koczek. Ale to strasznie niewygodne przecie¿ :/
ananonda191 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-23, 20:22   #536
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomo¶ci: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Ja jednak my¶lê, ¿e przy kucyku minimalizuje siê ocieranie w³osów, bo ja moje w³osy zawsze k³adê obok siebie i w ten sposób nie le¿ê na nich, wiêc ocieraj± siê na pewno mniej. Ale mo¿e tak jest dopiero przy wiêkszej d³ugo¶ci.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-23, 20:26   #537
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez jyyli Poka¿ wiadomo¶æ
Ja jednak my¶lê, ¿e przy kucyku minimalizuje siê ocieranie w³osów, bo ja moje w³osy zawsze k³adê obok siebie i w ten sposób nie le¿ê na nich, wiêc ocieraj± siê na pewno mniej. Ale mo¿e tak jest dopiero przy wiêkszej d³ugo¶ci.

Ojej, jak k³adziesz obok siebie to musisz mieæ d³uga¶ne te w³osy. A wlasnie mia³am spytaæ Ciê o d³ugo¶æ, bo wydaje mi siê, ¿e mniej krótkie w kitce s± nara¿one na ocieranie, ni¿ takie d³ugie, które sobie mog± w kitce i tak lataæ gdzie chc± Na Twoim miejscu zwi±zywa³abym je w warkocz. A apropos k³adzenia w³osów obok, to ja w nocy tak siê krêcê, ¿e nie mia³oby znaczenia, gdzie po³o¿y³abym je przed snem
ananonda191 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-23, 20:29   #538
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 1 896
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Mam kole¿ankê ona te¿ z w³osami nic nie robi. Mo¿e robi z nimi za ma³o, nie u¿ywa nawet od¿ywki i wiecznie ma koñcówki rozdwojone.
U mnie koczek albo warkocz s± ju¿ wykluczone, nawet jakbym mia³a d³u¿sze w³osy. Rano zamiast loków mia³bym falowane.
Ale chyba z tym warkoczem u prostow³osych siê sprawdza, bo jak maj± spaæ baardzo d³ugow³ose.
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-23, 20:41   #539
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomo¶ci: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Ja mam 80 cm i jak zrobiê warkocza to rano mam brzydko pofalowane, a jak zrobiê kucyka to naprawdê mam g³adziutkie, nienaruszone, ale mo¿e to kwestia tego, ¿e zwykle ¶piê jak zabita i siê nie krêcê
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-23, 20:47   #540
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez jyyli Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam 80 cm i jak zrobiê warkocza to rano mam brzydko pofalowane, a jak zrobiê kucyka to naprawdê mam g³adziutkie, nienaruszone, ale mo¿e to kwestia tego, ¿e zwykle ¶piê jak zabita i siê nie krêcê
O! to to na pewno! Na pewno, jakby zrobiæ takie badania statystyczne, to wysz³oby, ¿e te z porozdwajanymi koñcówkami "biegaj±" w nocy po ca³ym ³ó¿ku, a te z piêknymi w³osami jak siê po³o¿± tak i budz± i ¶pi± jak zabite Id±c dalej, mo¿na by powi±zaæ problem rozdwajaj±cych siê koñcówek z problemem bezsenno¶ci, bo takie co zasn±æ nie mog±, krêc± siê krêc±, a¿ siê usadowi±, a to niszczy im w³osy haha, dobra idê st±d bo mnie g³upawka bierze. No ale co? Dobrze mówiê nie?
ananonda191 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.