zwi±zek z m³odszym? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-01-09, 20:25   #1
insomnieux
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 493

zwi±zek z m³odszym?


no wlasnie. tak hipotetycznie, tzn. zycie mi to pytanie do g³owy przynios³o, ale tu nie o tym.

s³yszycie, ¿e jaka¶ dziewczyna, 20latka, spotyka siê z 16latkiem. pierwsza reakcja?

4 lata róznicy. w sumie gdyby np. ona mia³a 22 lata, a on 18, a¿ tak to nie razi. w ogole co ona mo¿e widzieæ w takim dziecku?. ci±gnie ich do siebie strasznie, on jest dojrza³y na swój wiek, ale jednak.

jak my¶licie, jak zaeragowaliby wasi rodzice na taki hm zwi±zek?
__________________
biegnê przed siebie nie patrz±c na to, ¿e mogê siê przewróciæ.
insomnieux jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-09, 20:33   #2
kofihewen
Raczkowanie
 
Avatar kofihewen
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 100
Dot.: zwi±zek z m³odszym?

mi³o¶c nie wybiera..
mo¿e to tylko eksperyment?
kofihewen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-09, 20:38   #3
Elsi81
Zakorzenienie
 
Avatar Elsi81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ¦wiêtokrzyskie
Wiadomo¶ci: 3 352
Dot.: zwi±zek z m³odszym?

Mnie ju¿ dzi¶ nic nie dziwi znam parê gdzie dziewczyna ma 29 lat a ch³opak 22 tylko 7 lat ró¿nicy i w tym roku siê pobieraj±. A je¶li chodzi o 20 -latkê i 16 -latka to w g³ównej mierze zle¿y to od dojrza³o¶ci ch³opaka wiêc my¶lê ¿e taki zwi±zek nie powinien dziwiæ bo dzi¶ takie rzeczy to nie rzadko¶æ.
__________________


...Po ka¿dym dniu postaw kropkê, odwróæ kartkê i zacznij na nowo...
Elsi81 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-09, 20:40   #4
House__baby
Zadomowienie
 
Avatar House__baby
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 1 159
GG do House__baby Send a message via Skype™ to House__baby
Dot.: zwi±zek z m³odszym?

moim zdaniem 16latek dla 20latki nie pasuje, taki ch³opaczek ma fiu b¼dziu w g³ówce jeszcze. Jakby to by³o nie wiem ona 25 lat on 21 to ok, ale w takiej sytuacji.... Nawet jak piszesz ¿e on jest dojrza³y na swój wiek.... no ok ale to jest okres gdzie ch³opcy chc± siê wyszaleæ. Trochê bez sensu.... no, ale jak kto lubi;-)
House__baby jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-09, 20:40   #5
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 1 482
Dot.: zwi±zek z m³odszym?

napewno nie pomysla³abym ¿e jest to co¶ normalnego ..
przecie¿ 20letnia kobieta która spotyka siê z 16 letnim dzieckiem to nie jest na porz±dku dziennym.
Zw³aszcze ¿e ch³opcy dojrzewaj± emocjonalnie du¿o pózniej ni¿ dziewczyny ..

Uwa¿am ¿e jest to bardzo ra¿±ca ró¿nica wieku kiedy to kobieta jest starsza ( gdyby by³o na odwrót to inaczej bym na to patrzy³a) .

Co do rodziców to pewnie by nie wierzyli, byli zszokowani, a poza tym wola³abym im nie mówiæ ¿e mój partner ma 16lat .
__________________
Ostatni raz w siebie zw±tpi³am !
Costynuuna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-09, 20:51   #6
Cannabis84
Rozeznanie
 
Avatar Cannabis84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 692
GG do Cannabis84
Dot.: zwi±zek z m³odszym?

Moja najlepsza przyjació³ka zawi±za³a siê z m³odszym o 2 lata ch³opakiem i my¶la³am sobie wtedy, ¿e ja nigdy nie mog³abym mieæ m³odszego faceta. Dlaczego, w sumie nie wiem nawet jak to wyt³umaczyæ. Po prostu nie i koniec. Nie twierdzê jednak, ¿e gdyby ¿ycie mi go podsunê³o, to dalej bym by³a taka uparta. Pewnie nie

Mi³o¶æ jest ¶lepa, jak napisa³a kifihewen. Nie mo¿na z góry zak³adaæ, ¿e siê nie uda. Warto spróbowaæ.

Co do rodziców, to moim trudno by³o zaakceptowaæ ch³opaka pó³ roku starszego, wiêc wolê nie my¶leæ co by by³o, gdyby by³ m³odszy
__________________
Dancing in the moonlight, waiting for the sunrise....
Cannabis84 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-09, 20:52   #7
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 5 749
Dot.: zwi±zek z m³odszym?

W tym przypadku rok ró¿nicy by mnie nie szokowa³...ale 4 to ju¿ tak. Mówiê w tym przypadku, bo co innego gdyby to byli ludzie doro¶li, dojrzali. A tak - to rzeczywi¶cie, co ona mo¿e widzieæ w 16 latku? Nie dosyæ, ¿e ch³opcy pó¼niej dojrzewaj±..no to kurcze, to taki nastolatek jeszcze Ale mi³o¶æ nie wybiera, miêdzy moimi dziadkami by³o 21 lat ró¿nicy (tyle, ze to dziadek móg³by byæ ojcem mojej babci ), a ponoæ bardzo udane ma³¿eñstwo z nich by³o - mimo, ¿e jak babcia za m±¿ wychodzi³a to by³a 18-latk±
__________________

bura kocurka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-01-09, 21:03   #8
Zwyczajna91
Przyczajenie
 
Avatar Zwyczajna91
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 23
GG do Zwyczajna91
Dot.: zwi±zek z m³odszym?

Moj± reakcj± zdecydowanie by³oby zszokowanie... odrazu bym zaczê³a siê zastanawiaæ co ona widzi w 16latku.... przecie¿ od dawien dawna wiadomo, ¿e ch³opcy dojrzewaj± pó¼niej... ja osobi¶cie czu³abym, ¿e chodze z dzieckiem, ale jak moje poptrzedeniczki powiedzia³y mi³o¶ci siê nie wybiera...

wiem , ¿e takie zwi±zki maj± szanse na przetrwanie znam nawet taki przyk³ad dziewczyna ma teraz 23lata ch³opak 20lat i s± ze sob± juz ponad 5 lat... teraz wydaje siê to zwi±zek normalny, ale wczeniej :/
Zwyczajna91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-09, 21:08   #9
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 19 268
Dot.: zwi±zek z m³odszym?

Cytat:
Napisane przez insomnieux Poka¿ wiadomo¶æ
no wlasnie. tak hipotetycznie, tzn. zycie mi to pytanie do g³owy przynios³o, ale tu nie o tym.

s³yszycie, ¿e jaka¶ dziewczyna, 20latka, spotyka siê z 16latkiem. pierwsza reakcja?

4 lata róznicy. w sumie gdyby np. ona mia³a 22 lata, a on 18, a¿ tak to nie razi. w ogole co ona mo¿e widzieæ w takim dziecku?. ci±gnie ich do siebie strasznie, on jest dojrza³y na swój wiek, ale jednak.

jak my¶licie, jak zaeragowaliby wasi rodzice na taki hm zwi±zek?

Temat byl juz walkowany wieloktornie, ale sobie pozwole. Sam zwiazek dziewczyny z mlodszym facetem - nic dziwnego. Znam pary w roznym wieku, wlacznie z malzenstawmi od kilkudziesieciu lat, w ktorych to mezczyzna jest mlodszy. Natomiast, roznica wieku moze juz grac znaczenie - jesli jest duza, choc tu to pojecie wzgledne.

Dziwne to sie robi wowczas, gdy dojrzala kobieta spotyka sie nastolatkiem itd.
__________________
£ajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-09, 21:27   #10
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 3 378
Dot.: zwi±zek z m³odszym?

kurczê... no te¿ siê zastanawiam co j± ci±gnie do 16-latka, ale z drugiej strony kto powiedzia³ ¿e dwudziestki takie dojrza³e s± ró¿nie to mo¿e byæ
on dojrza³y jak na swój wiek
ona niedojrza³a
i pasuj±
Alvesta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-09, 21:54   #11
Krakoska87
Raczkowanie
 
Avatar Krakoska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomo¶ci: 492
Dot.: zwi±zek z m³odszym?

Znam podobny przypadek. Poznali siê jak ona mia³a 20 a on 15. Wpadli po 2 latach, teraz maj± prawie roczn± córeczkê. On jest za granica i zaczyna dopiero szaleæ. Zacz±³ chlaæ, æpaæ, w d** ma co siê z jego paniami dzieje. Tylko tyle,¿e przesy³a im jakie¶ pieni±dze. Jego matka na pocz±tku siê sprzeciwia³a, ale potem jako¶ j± ug³aska³.

Moim zdaniem rzadko który ch³opak w tym wieku jest na tyle odpowiedzialny,¿eby ³adowaæ siê w powa¿ne zwi±zki. Starsza o tyle lat dziewczyna chyba te¿ nie ma wyobra¼ni. Inaczej gdyby te 5 lat ró¿nicy by³o 23-28 wtedy oboje s± ju¿ doros³ymi,odpowiedzialnym i lud¼mi.
__________________
"Wszyscy najm±drzejsi...
My¶l± chyba, ¿e s± wybrañcami..."


Krakoska87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-09, 22:10   #12
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomo¶ci: 2 624
Dot.: zwi±zek z m³odszym?

Co my¶lê o takich zwi±zkach?
Nic, ich sprawa, je¶li im to pasuje to mi nic do tego. Sama jednak raczej w wieku 20 lat nie zwi±za³abym siê z 16latkiem,chyba,ze by³by na tyle dojrza³y, ¿e bym siê nie skap³a
W starszym wieku juz chyba bym olala t± ró¿nicê i nie mialby wiek faceta dla mnie znaczenia jesli bym go kocha³a.
__________________
"U¶miech losu mo¿na zobaczyæ
nawet w tych najciemniejszych chwilach...
Je¶li tylko pamiêta siê, ¿eby zapaliæ ¶wiat³o."
iza_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-09, 22:15   #13
fiolek7317
Zakorzenienie
 
Avatar fiolek7317
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dolno¶l±skie
Wiadomo¶ci: 7 169
Dot.: zwi±zek z m³odszym?

znam przypadek, ch³opak 16 lat spotyka³ siê z nauczycielk± 28 lat, nawet wspó³zyli ze sob±. Patologia. A co do taki zwi±zków to wydaje mi siê ¿e w pewnym wieku ta granica zanika, ale do 25-30 roku zycia jest to zaywazalne
__________________
<3
fiolek7317 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-10, 08:38   #14
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 2 579
Dot.: zwi±zek z m³odszym?

moja ciocia pozna³a mojego chrzestnego jak mia³ 18, a ona 24, no i im siê u³o¿y³o..
Annie1441 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-10, 10:36   #15
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 2 167
Dot.: zwi±zek z m³odszym?

a ja tak na przekór uwa¿am, ¿e ma to sens. Wszystko zale¿y od konretnych ludzi. Kto powiedzia³, ¿e ka¿da 20-latka jest dojrza³a, a 16-latek niedojrza³y. Faktycznie w tej grupie wiekowej przewa¿a % tych z fiu b¼dziu w g³owie, ale Ci bardziej "normalnie" te¿ siê zdarzaj± . Je¿eli ludzie siê do siebie dopasuj±, a je¿eli tworz± zwi±zek to zak³adam, ze tak jest , nie widzê problemu wiekowego. Oczywi¶cie, jak we wszystkim s± pewne granice.
cochonnetta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-10, 10:48   #16
ChokoGirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 291
Dot.: zwi±zek z m³odszym?

a¿ tak wielkiej tragedii z tym wiekiem to nie ma. W koñcu to tylko 4 lata. A 16 letni ch³opak wcale nie musi mieæ fiu b¼dziu w g³owie, choæ wielu tak w³a¶nie ma Bardzo mo¿liwe ¿e tej dziewczynie podoba siê taki zwariowany i luzacki styl bycia ch³opaka, hmmm taki powiew m³odo¶ci Ja ¿yczê im szczê¶cia. Niech im siê uk³ada jak najlepiej.
__________________


ChokoGirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-10, 10:52   #17
izoola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: ciê¿ko okre¶liæ ;)
Wiadomo¶ci: 432
Dot.: zwi±zek z m³odszym?

Mo¿e to tylko zauroczenie? A pó¼niej, kiedy ju¿ siê trochê poznaj± oka¿e siê, ¿e to jednak nie to?
Wed³ug mnie to chyba tylko takie zwi±zek na chwilê.
__________________
To niewiarygodne ile mo¿na us³yszeæ z zamkniêtymi oczami
izoola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-10, 12:53   #18
insomnieux
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 493
Dot.: zwi±zek z m³odszym?

no wiêc w³asnie. kwestia seksu. ona przeciez juz jakie¶ tam wymagania ma, on dopiero siê w to zaczyna pakowaæ. na dobr± sprawe, to jest troche pedofilia?

jedynym plusem, ze tak siê wyraze, jest to, ze ich towarzystwo akceptuje to. poniewaz On zadaje sie ze starszymi i jakby jest traktowany z nimi rownorzêdnie.
starsi-w sensie przedzia³ wiekowy 20-25 lat.

w sumie jak na to wszystko patrze to to jest troche patologia, nie?
16latek ktory obraca sie w kregu 20kilkulatków, spotykaj±cy siê z 20latk±.
__________________
biegnê przed siebie nie patrz±c na to, ¿e mogê siê przewróciæ.
insomnieux jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-10, 13:26   #19
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 2 829
Dot.: zwi±zek z m³odszym?

wydaje mi sie, ze taki zwiazek ma nikle szanse na dluzsze zycie. moze pierwsze tygodnie, miesiace bylyby cudowne, 'rozowe' i pelne radosci (cokolwiek to znaczy), ale kiedy opadna pierwsze emocje i zacznie sie zwykle codzienne zycie dopiero wtedy bedzie widoczna roznica w pogladach. widzisz ten zwiazek za kilka lat? no pomysl bedziesz miala np 24 lata i bedziesz chciala miec dziecko. chlopak ledwo skonczy 20-stke i myslisz, ze bedzie chcial zakladac rodzine? jestes gotowa czekac latami az dorosnie?
__________________

Edytowane przez crippled
Czas edycji: 2009-01-10 o 13:28
crippled jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-10, 14:10   #20
Gabriel90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 172
Dot.: zwi±zek z m³odszym?

ej no nie moge wedlug was chlopak 16 a laska 20 to wogole jakas paranoja .a 16 latka z 20 latkiem to super prawda? chyba jaja sobie robicie. ja z tego co pamietam w gimnazjum i poczatki lo to laski to sa niedojrzale emocjonalnie i wogole takie zwariowane. ja tak mnialem ale nie mowie ze takie sa wszystkie. mi to nie robi jak starsza dziewczyna z mlodszym jest. kolega ma 23 letnia dziewczyne a ma 18 i sa szczesliwi .i co no problem.ale sam nie moglbym sie zwiazac z mlodsza od siebie 3 lata dziewczyna jakos nie wyobrazam sobie tego
Gabriel90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-10, 14:18   #21
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomo¶ci: 6 544
Dot.: zwi±zek z m³odszym?

Pierwsza mysl? e nieee ( sama mam Tz mlodszego o 4 lata )

ale, no wlasnie ale - 20 do 16 to dla mnie nie do przyjecia . Czemu? bo to dzieciak jeszcze , nie wiem jak bylby powazny to dalej dzieciak ktoremu sie w±s dopiero rzucil

24-20 juz przejdzie tak na moj gust 27-23 ideal- sama dobre kilka lat temu wyprobowalam i trwa dalej
__________________
"Lubiê byæ kur± domow±
Do pralki wrzuciæ problem wraz z g³ow±
Pralka pierze, ja nie wierzê w nic
S³odko jest nie my¶leæ o niczym
Siê zgubiæ we w³asnej spódnicy.."

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2009-01-10 o 14:20
moee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-10, 15:58   #22
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomo¶ci: 29 331
Dot.: zwi±zek z m³odszym?

Nie znam takiej pary. Jak mialam 20 lat, to chodzilam z chlopakiem, ktory mial wtedy 22 lata. Zaden 16-latek mnie nie podrywal.

Dziwi mnie to pytanie o opinie rodzicow moi zadnego faceta u mojego boku nie akceptowali, wiec nigdy ich o zdanie nie pytalam.
Rena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-10, 18:57   #23
insomnieux
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 493
Dot.: zwi±zek z m³odszym?

wiec Reno w³asnie o to chodzi. rodzice, czesto, nie akceptuja kogokolwiek. a co dopiero taki mezalians.

ale np. Ja majac 18 lat spotykalam sie z 22latkiem. i to bylo tyle samo co Oni. 4 lata. i jakos to nikogo nie dziwilo, nie gorszylo, nie bylo dyskusji. w sumie nawet nie raz slyszalam, ze mam faceta w odpowiednim wieku.

wiec to chyba w sumie kwestia dojrza³o¶ci i tego, ze hhmmm po 20tce jakos to wszystko inaczej wygl±da.
__________________
biegnê przed siebie nie patrz±c na to, ¿e mogê siê przewróciæ.
insomnieux jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-10, 19:06   #24
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 4 509
Dot.: zwi±zek z m³odszym?

nie rzucalabym od razu, ze to patologia, pedofilia i nie wiem co jeszcze..ale
Nie wierze w istnienie czegos takiego jak dojrzaly 16latek, wiec aby to mialo sens ona tez musi byc na poziomie 15 latki mniej wiecej. I wtedy wiek nie ma znaczenia
__________________
.................
syntagma jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-10, 20:25   #25
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 4 298
Dot.: zwi±zek z m³odszym?

S± 16latki którzy wygl±daj± na kilka lat wiêcej. Jesli chodzi o sex to ja nie widzê problemu, znam takich 16 latków którzy w ³ó¿ku zachowuj± siê bardzo mêsko, pewnie itd.i mase 20 paro latkow którzy w ³o¼ku czekaja na incjatywe i s± nudni jak flaki z olejem

zostaje tylko kwestia tego co w ¶rodku...ale tak naprawdê czêsto 16 latek nie ró¿ni siê tak naprawdê w tej kwesti od 20-21 latka, obydwoje to gówniarzernia i smarkacze, wiêc...w czym problem? miec 16 letniego gowniarza, czy miec 20letniego gowniarza.

Ja naprawdê czesto roznicy nie widzê. znam 16latkow ktorzy potrafia stworzyc trwaly zwiazek i 20 latkow ktorzy zrywaja gdy pojawi siê pierwsza przeszkoda
__________________
Dziewczyny, bardzo proszê o wype³nienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku us³ug dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziêkowania dla dwóch z Was oferujê bezp³atne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-11, 00:09   #26
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 9 767
Dot.: zwi±zek z m³odszym?

Mam 18 lat. Jaki¶ czas temu podoba³ mi siê ch³opak m³odszy o 3 lata, ale da³am sobie spokój, bo ró¿nica wydawala mi siê za du¿a. Nie mia³abym ochoty wys³uchiwaæ g³upich komentarzy, zdziwienia u innych. Poza tym czasem denerwowa³o mnie jego zachowanie, wszystko go ¶mieszy³o, po prostu ju¿ w takiej ró¿nicy wieku, przy moich 17 wtedy latach ( jego 14stu) za bardzo odbiega³ ode mnie dojrza³o¶ci±. Takie dziecko.
mychamycha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-11, 16:03   #27
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 3 737
Dot.: zwi±zek z m³odszym?

Co kto lubi. Ja nie chcialabym sie zwiazac z mlodszym (mam 19 lat i absolutnie nie wyobrazam sobie zwiazku z 16latakiem)
lotta6 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-12, 13:52   #28
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 14 836
Dot.: zwi±zek z m³odszym?

A ja mam wra¿enie ze dziewczyna ma problemy z nawiazywaniem kontaktów z równie¶nikami dlatego szuka ³atwieszego celu w m³odszym.
Co innago roznica 4 lat miedzy 28 latka i 24 latkiem a co innego dorosla kobieta i nastolatek.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca sk³ada³ ten ¶wiat, mia³ mnóstwo znakomitych pomys³ów, jednak uczynienie go zrozumia³ym jako¶ nie przysz³o mu do g³owy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-12, 14:44   #29
TeQuiero
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 1 168
Dot.: zwi±zek z m³odszym?

Mnie to ju¿ nie zdziwi z tym "dobieraniem siê do siebie ludzi"
__________________

I will always love you.
You, my darling you
....
TeQuiero jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-18, 17:34   #30
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomo¶ci: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: zwi±zek z m³odszym?

ja jestem z moim T¯tem 4 miesiace, jest mlodszy o 2 lata, ja w tym roku 21 a on 19 i nie narzekam
__________________
N4TI jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:36.