Lekcja: makijaż ślubny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-05-05, 11:09   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Lekcja: makijaż ślubny


Dzień ślubu to dzień wyjątkowy. Chcemy by był jak najbardziej perfekcyjny chociaż zwykle bywa że stan absolutnego ideału jest niemożliwy do osiągnięcia. Nie mamy wpływu na wszystko więc nie należy się stresować Odpowiedni makijaż w tym dniu doda pewności siebie i sprawi że będziemy czuć się piękne. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 13:23   #2
myszorkaa
Raczkowanie
 
Avatar myszorkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 373
Dot.: Lekcja: makijaż ślubny

zdjęcia 4 i 6 - po prostu bomba! Bardzo dobry artykuł.
myszorkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 14:22   #3
blackamor
Zakorzenienie
 
Avatar blackamor
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 868
Dot.: Lekcja: makijaż ślubny

moze sie nie znam ale te zdjecia sa za bardzo biale, przeswietlone. malo co widac
__________________
Podpis w remoncie.
blackamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 15:38   #4
Magdalena3city
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: różnie, nie jestem ciagle w 1 miejscu
Wiadomości: 379
GG do Magdalena3city
Dot.: Lekcja: makijaż ślubny

Przeswietlone foty
Magdalena3city jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 15:59   #5
moodyblue
Raczkowanie
 
Avatar moodyblue
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 171
Dot.: Lekcja: makijaż ślubny

Podoba mi się ten retro
__________________
Najważniejszą rzeczą jest aby cieszyć się swoim życiem – być szczęśliwym – tylko to się liczy.
— Audrey Hepburn
moodyblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 19:23   #6
zlota1982
Raczkowanie
 
Avatar zlota1982
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 117
Dot.: Lekcja: makijaż ślubny

Wszystkie są ładne, ale najładniejszy jest ten różowo-brązowy - bardzo dziewczęcy i romantyczny Ja miałam podobny na swoim weselichu i super się w nim czułam - szczególnie podobają mi się takie stonowane róże u szatynek. Bardzo fajny artykuł, dużo ciekawych rad, dzięki Aga
__________________

zlota1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 21:41   #7
santia91
Przyczajenie
 
Avatar santia91
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Bydgoszcz, Świecie
Wiadomości: 7
Dot.: Lekcja: makijaż ślubny

dzięki za trafne rady odnośnie przedłużenia trwałości szminki a puder dla pana młodego? owszem, my może i nie widzimy w tym nic złego, ale myślę, że niewielu mężczyznom pomysł ten przypadłby do gustu. haha mój partner uznałby pewnie, ze spadłam z księżyca z takim pomysłem
santia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 08:34   #8
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: Lekcja: makijaż ślubny

słabo widać te makijaże może za dużo photoshopu? nie znam sie ale jakies takie strasznie jasne, płaskie no nie wiem...
__________________



non permettere al passato di "rubarti il futuro "

chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 09:42   #9
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Lekcja: makijaż ślubny

Cytat:
Napisane przez santia91 Pokaż wiadomość
a puder dla pana młodego? owszem, my może i nie widzimy w tym nic złego, ale myślę, że niewielu mężczyznom pomysł ten przypadłby do gustu. haha mój partner uznałby pewnie, ze spadłam z księżyca z takim pomysłem
To ja mogę powiedzieć, że byś się zdziwiła, jak wielu mężczyzn decyduje się na 'korektę Pana Młodego' Często tylko słyszę coś w stylu "proszę nie za mocno, żeby koledzy nie widzieli"... Ale coraz więcej Panów zdaje sobie sprawę, że dzięki temu na zdjęciach prezentują się lepiej, że mniej im się cera świeci i coraz chętniej się decydują na taki zabieg
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 12:07   #10
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Lekcja: makijaż ślubny

Ale jak te makijaże wyglądają w świetle dziennym ? Makijaże ładne, ale twarz na zdjęciach wygląda w takim białym świetle jak z kostnicy, bez obrazy. Panna młoda powinna wyglądać świeżo i promiennie a nie jak trupek.
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 17:39   #11
magallini
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 5
Dot.: Lekcja: makijaż ślubny

wszystko wyglądało by o wiele lepiej, jakby było mniej retuszu na zdjęciach. naturalność górą !
magallini jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 17:39   #12
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Lekcja: makijaż ślubny

Makijaz oka ładny ale przesadnie rozbielona skóra też mi sie nie podoba... ty jestes blada ale nie az tak. Ponad to sugeruje wyrównać kolor włosów, albo zmienic "grafika" co "ulepsza/poprawia" fotki bo twoje włosy wyglądają jabyś miała siwe odrosty albo na 1 fotce doczepione ciemne pasemko, ni z gruszki ni z pietruszki... a efekt ogolny mizerny. Przykro mi...
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 18:04   #13
marf102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: Lekcja: makijaż ślubny

jak dla mnie zbyt wybielone twarze,makijaże takie nijakie osobiście nie lubię takich pasteli!coraz częściej widuje panne młode z mocno podkreślonym okiem typu smokey eyes to dopiero efekt!!choć wiele dziewczyn boi się tego i wybiera makijaże ledwo widoczne w bieli,różach i lekkich bezach...
marf102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 18:43   #14
ciocia dobra rada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8
Dot.: Lekcja: makijaż ślubny

Cytat:
Napisane przez neuilly. Pokaż wiadomość
Ale jak te makijaże wyglądają w świetle dziennym ? Makijaże ładne, ale twarz na zdjęciach wygląda w takim białym świetle jak z kostnicy, bez obrazy. Panna młoda powinna wyglądać świeżo i promiennie a nie jak trupek.

Strasznie wyretuszowane te zdjęcia, nie widać żadnej pracy makijażystki tylko przeróbki grafika... Nie widać nawet czy ta modelka jest na prawdę umalowana czy makijaż dodano w programie graficznym
ciocia dobra rada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 23:49   #15
Senaliah
Raczkowanie
 
Avatar Senaliah
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 150
Dot.: Lekcja: makijaż ślubny

Mnie się bardzo podoba, efektownie i z klasą Wybrałabym chyba jednak wersje z jasną pomadką
Senaliah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 14:14   #16
27lucy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5
Dot.: Lekcja: makijaż ślubny

Dla mnie pięknie. makijaż retro jest najpiękniejszy. Ale jak zawsze cudnie
27lucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 14:17   #17
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Lekcja: makijaż ślubny

Aga, cudowne makijaże, dla mnie inspiracja na co dzień, zwłaszcza te pierwsze, delikatniejsze. Wydaje mi się, że stajesz się coraz piękniejsza. Poza tym- dziewczyny, to nie photoshop, Aga (autorka i modelka) ma jasną, piękną skórę bez skazy


chyba mój ulubiony makijażowy felietonik ever!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 18:17   #18
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Lekcja: makijaż ślubny

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Aga, cudowne makijaże, dla mnie inspiracja na co dzień, zwłaszcza te pierwsze, delikatniejsze. Wydaje mi się, że stajesz się coraz piękniejsza. Poza tym- dziewczyny, to nie photoshop, Aga (autorka i modelka) ma jasną, piękną skórę bez skazy


chyba mój ulubiony makijażowy felietonik ever!
Bez skazy? Pod tak grubą warstwą makijażu każda z Nas ma skórę jak niemowlę Radzę zobaczyć bez makijażu
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamięci legnie rok
Serce mnie nie boli, ręce ciągle zdolne do poświęceń są
Oczy trochę senne, wszystkie moje drogi wiodą w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 22:52   #19
kontoanny
Raczkowanie
 
Avatar kontoanny
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: z Holandii
Wiadomości: 76
GG do kontoanny
Dot.: Lekcja: makijaż ślubny

Podoba mi się makijaż retro oraz romantyczny.
kontoanny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-08, 11:32   #20
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Lekcja: makijaż ślubny

Fakt... z dobrym make-up'em kazdy wygląda cudnie. I niestety ale Aga nie jest taka blada o czym świadczą chociaż jej filmiki a tym bardziej nie ma cery bez skazy Także Photoshop czy inny program graficzny zrobił tu porządną robotę... zresztą odpowiednie światło jak i sprzet fotograficzny daje tez odpowiedni efekt... od czegoś sa przecież chociażby blendy czy softboxy :P jak i wiele innych cudów
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 13:27   #21
Hermiona_Granger
Raczkowanie
 
Avatar Hermiona_Granger
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 84
Dot.: Lekcja: makijaż ślubny

Fajne porady. Będę świadkową na ślubie siostry i szukałam inspiracji. Nie wiedziałam czy angażować kosmetyczkę czy zrobić makijaż samodzielnie. Przetestuję ten:
https://wizaz.pl/Makijaz/Inspiracje/...ny-slubny-cz.2
Tylko szkoda, że wszystkie makijaże prezentowane są na brunetkach, u których same włosy są już mocnym akcentem
Może jakieś propozycje dla blondynek? Żeby było delikatnie ale nie mdło?
__________________
Smaczny Wizaż
Wieszaki
KWC

Edytowane przez Hermiona_Granger
Czas edycji: 2011-05-08 o 13:29
Hermiona_Granger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 12:03   #22
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Lekcja: makijaż ślubny

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Fakt... z dobrym make-up'em kazdy wygląda cudnie. I niestety ale Aga nie jest taka blada o czym świadczą chociaż jej filmiki a tym bardziej nie ma cery bez skazy Także Photoshop czy inny program graficzny zrobił tu porządną robotę... zresztą odpowiednie światło jak i sprzet fotograficzny daje tez odpowiedni efekt... od czegoś sa przecież chociażby blendy czy softboxy :P jak i wiele innych cudów
Ja tez nie mam cery bez skazy a potrafię taką uzyskać odpowiednim korektorem i podkładem (nie musi być wcale mocno kryjący).
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 12:47   #23
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Lekcja: makijaż ślubny

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ja tez nie mam cery bez skazy a potrafię taką uzyskać odpowiednim korektorem i podkładem (nie musi być wcale mocno kryjący).
To brawo dla ciebie... ale nie przekonuj mnie na siłe ze te fotki sa takie tylko dzieki makijażowi... Już nie bede wytykać po czym widać ze obróbka graficzna była... buzie Agi widuje na wizażu, widywałam też duzo wcześniej... ładna/przecietna dziewczyna ale grafika zrobiła swoje
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 19:23   #24
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Lekcja: makijaż ślubny

Cytat:
Napisane przez santia91 Pokaż wiadomość
puder dla pana młodego? owszem, my może i nie widzimy w tym nic złego, ale myślę, że niewielu mężczyznom pomysł ten przypadłby do gustu. haha mój partner uznałby pewnie, ze spadłam z księżyca z takim pomysłem
Moim zdaniem puder (matujący) dla pana młodego to dobry pomysł W końcu używają go wszyscy pracujący w telewizji aktorzy ,prezenterzy (jeden mówił że na pudrach to sie zna lepiej od żony aplikują go fotografowie przed zdjęciami np do dokumentów więc dlaczego nie? Zdjęcia można przerobić ale fotografowi będzie znacznie łatwiej (poprawianie cery na setkach zdjęć jest żmudne ) poza tym zazwyczaj kręci sie też film na którym błyszczące czoło się uwidoczni

Co do makijaży kobiecych ,ja najczęściej widuje neutralne delikatne tak że panna młoda wygląda właściwie jak na co dzień - miło jest zobaczyć naprawdę ciekawy makijaż ,nieprzesadzony ale np bardziej złożony makijaż oka po kilka perłowych cieni albo klasyczny czarny i czerwone usta- zamiast samych matowych beży i pastelowego różu. Zresztą modelka moim zdaniem najlepiej wygląda właśnie w mocniejszym makijazu (zdj4)Jak sie ktoś boi ryzyka to wystarczy się umówić na makijaż próbny i wypróbować kilka wersji
Dione jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 11:17   #25
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Lekcja: makijaż ślubny

Na swój ślub malowałam się sama i nie żałuję... plusem jest to, że posiadam w swoim zbiorze prawie wyłącznie kosmetyki selektywne, więc mogłam sobie na to pozwolić, bez specjalnych zakupów "przedślubnych". Poza tym lata malowania się prawie codziennie spowodowały, że mam duże doświadczenie i wiem, w jakich kolorach jest mi do twarzy Natomiast paniom, które nie malują się na co dzień, bądź nie przywiązują wagi do jakości kosmetyków do makijażu( no niestety są takie ) chyba bardziej opłaca się skorzystać z makijażu u profesjonalistki, bo zakup wszystkich kosmetyków dobrej jakości to wydatek rzędu 500-1200 zł a taki makijaż to koszt 150-300 zł ( no chyba, że ktoś zaszaleje i wybierze znaną makijażystkę, która kasuje 1000 zl). Nie mniej jednak uważam, że najważniejsze w ślubnym makijażu są: dobry, trwały podkład, tusz i szminka. Na dobrej bazie np, artdeco wytrzymuje większość cieni, więc tutaj nie trzeba chyba od razu kupować np. 5tek Diora.
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 09:51   #26
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Lekcja: makijaż ślubny

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Pokaż wiadomość
Bez skazy? Pod tak grubą warstwą makijażu każda z Nas ma skórę jak niemowlę Radzę zobaczyć bez makijażu
Dark Noir no i znowu się czepiamy Agi? Zazdrościsz jej zdolności i urody czy czepiasz się dla zasady?

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
To brawo dla ciebie... ale nie przekonuj mnie na siłe ze te fotki sa takie tylko dzieki makijażowi... Już nie bede wytykać po czym widać ze obróbka graficzna była... buzie Agi widuje na wizażu, widywałam też duzo wcześniej... ładna/przecietna dziewczyna ale grafika zrobiła swoje
Takie ocenianie jest trochę nie na miejscu może wstawisz swoje zdjęcie to sobie ciebie ocenimy co do urody, cieszyła byś się gdyby nazwano cię przeciętną?
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”




Edytowane przez PanzerKitty
Czas edycji: 2011-05-12 o 09:36
PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 10:23   #27
crawler
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Lekcja: makijaż ślubny

ejj gorszych lasek nie było???
crawler jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 12:00   #28
blysk_w_oku
Rozeznanie
 
Avatar blysk_w_oku
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 596
Dot.: Lekcja: makijaż ślubny

Pięknie - bardzo przydatny artykuł. Ja malowałam się sama (błękity na powiece - zaszalałam!), bo po próbnym wyszłam zapłakana. Dlatego popieram - chodźcie dziewczyny na próbne makijaże, lub malujcie się same

RETRO

Cytat:
Napisane przez ciocia dobra rada Pokaż wiadomość

Strasznie wyretuszowane te zdjęcia, nie widać żadnej pracy makijażystki tylko przeróbki grafika... Nie widać nawet czy ta modelka jest na prawdę umalowana czy makijaż dodano w programie graficznym
Aga jest sama swoją makijażystką, stylistką, modelką i fotografem. Ja widze na zdjęciach tylko rozjaśnienie, być może nawet spowodowane światłem. Zapoznaj się z pracami Agnieszki i wtedy pisz o programach graficznych.


Cytat:
Napisane przez crawler Pokaż wiadomość
ejj gorszych lasek nie było???
Aga jest bardzo naturalna i ma niezwykle plastyczna twarz. Jeżeli się nie znasz na sztuce makijażu i nie interesujesz artykułem to proszę, nie komentuj!
__________________
...podpis w budowie...
blysk_w_oku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 12:16   #29
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Lekcja: makijaż ślubny

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Takie ocenianie jest trochę nie na miejscu może wstawisz swoje zdjęcie to sobie ciebie ocenimy co do urody, cieszyła byś się gdyby nazwano cię przeciętną?
To chyba moje subiektywne odczucie... nie należe do osób którym da sie wcisnąć czyjeś zdanie. Jeśli uważasz inaczej to nie ma problemu... ty nie przekonuj mnie na siłe a ja nie bede ciebie
Jak dla mnie Aga ma przeciętną urodę naturalną (doby make up z kazdego zrobi pieknisia)... siebie nie uważam za jakś piękność i nigdzie tego nie napisałam... ale lepiej szukać dziury w całym :P Jest dużo pieknych dziewczyn/kobiet...ale miliony tych przeciętnych... a całe miliardy niezbyt pieknych :P Ale to nie o tym ten artykuł
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 11:24   #30
crawler
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Lekcja: makijaż ślubny

Aga jest bardzo naturalna i ma niezwykle plastyczna twarz. Jeżeli się nie znasz na sztuce makijażu i nie interesujesz artykułem to proszę, nie komentuj![/QUOTE]



nie zabronisz mi komentować, ok? taa jasne ty z pewnością znasz się na "sztuce makijażu" w internecie to każdy jest specjalistą od wszystkiego haha
crawler jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:25.