leczenie niespodzianek a przebarwienia i naczynka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-09, 08:41   #1
seszen5
Raczkowanie
 
Avatar seszen5
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Ipsos ;)
Wiadomości: 174
Arrow

leczenie niespodzianek a przebarwienia i naczynka


Mam niestety cere bardzo delikatną, skłonną do przebarwień, naczynkową na której czasami pojawiają sie wstrętne krosty. I niestety nie wiem jak sobie z tym poradzić tzn zwalczyć to coś so powstaje mi na twarzy a jednocześnie nie spowodopać pękanai naczynej, rumienia i przebarwień... co niestety dzieje ię za każdym razem jak używam np jakiegoś preparatu na wypryski
Byłabym wdzięczna jak byście mi podowiedziały co z tym mozna zrobić. 4 dermatologów u których byłam z tym problemem przepisywała mi silne leki po których miałam w/w problemy i na nic było gadanie o naczynkach i przebarwieniach. Mówiono mi albo walczymy z jednym albo z drugim ale chyba jest jakiś sposób...????
__________________
SOUTH BEACH
Faza I - dzień 10 / 17
71 kg70->69->68->67->66->65->64->63kg
seszen5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 08:48   #2
aleksandra1978
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6
Dot.: leczenie niespodzianek a przebarwienia i naczynka

Polecam peeling chemiczny no migdalowy lyb glykolowy ktory rozjasni przebarwienia i zapobiegnie powstawaniu nowych pryszczy i plamek , choc uprzednio polecam peeling kawitacyjny zeby doglebnie oczyscic buzke, co spowoduje ze bedzie ona lepiej przygotowana do peelingu np migdalowego, te 2 polaczenia na 99% gwarantuje zadowolenie z efektow
aleksandra1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 08:50   #3
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: leczenie niespodzianek a przebarwienia i naczynka

Mam podobny problem - naczynka i wyskakujące czasami (na szczęście juz rzadziej) pryszcze. Po kuracjach kremami złuszczającymi skóra mi sie wygładziła, przybladły też stare blizny a jak cos wyskoczy, łatwiej to wycisnąć bez nieprzyjemnych skutkow w postaci jadzącej sie rany. Niestety pozostaja mi po tym czerwone plamki :-( Jak na razie jedynym rozwiązaniem jest podkład plus korektor, no i peelingi oraz preparaty złuszczajaco-antybakteryjne (Brevoxyl, krem usuwający niedoskonałości Garnier, Acnefan, pasta cynkowa, krem złuszczajacy Nuxe). Ale może ktos cos jeszcze doradzi?
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 13:15   #4
seszen5
Raczkowanie
 
Avatar seszen5
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Ipsos ;)
Wiadomości: 174
Dot.: leczenie niespodzianek a przebarwienia i naczynka

peelingów enzymatycznych nie próbowałam, obawiałam się, że mnie podrażnią no ale może się skusze... A ten peeling kawitacyjny to ten ultradzwiękowy tak...Ile takie cudo kosztuje?
problem tylko co robić jak już coś wyskoczy na twarzy?? Bo wiadomo, że czasem nieważne jak bym dbała o cere, pobęde wieczór w zadymionym pomieszczeniu i rano jakaś krosta gwarantowana i co tu z nią zrobić by się jej szybko pozbyć?? Odrazu mówie, że nie wyciskam nic bo mam potem na 3 miesiące ślady na twarzy!

Daszka a co to za pasta cynkowa?? Jest na recepte?
__________________
SOUTH BEACH
Faza I - dzień 10 / 17
71 kg70->69->68->67->66->65->64->63kg
seszen5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 14:50   #5
aleksandra1978
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6
Dot.: leczenie niespodzianek a przebarwienia i naczynka

peeling kawitacyjny czyli ultradzwiekowy powoduje ze nie beda juz syfki wyskakiwaly bo bo ten zabieg ma za dzialanie normnalizujace tzn ze cera sie nie przetluszcza, nie wyskakuja nowe niespodzianki itd, ale istotna jest sytematycznosc i odpowiednia ilosc 5-7 zzabiegow. Kozt jednego to ok 100 zł i to trzeba robic co 1-2 tygodnie
aleksandra1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 15:27   #6
seszen5
Raczkowanie
 
Avatar seszen5
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Ipsos ;)
Wiadomości: 174
Dot.: leczenie niespodzianek a przebarwienia i naczynka

No ale niestety troche drogo to wychodzi, minimum 500 zł... No ale popytam się gdzie w moim mieście Łodzi robia takie zabiegi, chyba, że moż ktoś wie??
A czy są jakieś przeciwskazania odnośnie tego zabiegu tzn czy mozna zrobić go latem czy lepiej poczekać z tym na jesień?
Dzięki za wszystkie podpowiedzi!!
__________________
SOUTH BEACH
Faza I - dzień 10 / 17
71 kg70->69->68->67->66->65->64->63kg
seszen5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 19:46   #7
seszen5
Raczkowanie
 
Avatar seszen5
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Ipsos ;)
Wiadomości: 174
Dot.: leczenie niespodzianek a przebarwienia i naczynka

up
__________________
SOUTH BEACH
Faza I - dzień 10 / 17
71 kg70->69->68->67->66->65->64->63kg
seszen5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-10, 06:42   #8
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: leczenie niespodzianek a przebarwienia i naczynka

Pastę cynkowa dostaniesz w każdej aptece, bez recepty. Kosztuje grosze. Gdzieś czytałam, zeby koniecznie kupić paste a nie maść, bo podobnom skuteczniejsza. Działa osuszająco na syfki, ranki po nich, no i trochę wybiela.
Też mi ktos kiedyś doradzał ten peeling kawitacyjny, ale zraziła mnie właśnie cena. To juz chyba wolę regularne złuszczanie zwykłymi peelingami. Ostatnio pozytywnie zaskoczyła mnie maseczka błotna z Bielendy (nowa seria Morze Martwe czy cos takiego) - niby troszkę grzeje, ale nie na tyle, żeby zagrozic naczynkom. No i buźka była po niej taka gładziutka
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 10:46   #9
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: leczenie niespodzianek a przebarwienia i naczynka

Mam podobny problem. Moja cera jest bardzo sucha a ostatnio, od kiedy odstawiłam antykoncepcje chormonalną, zaczęła mi się bardzo psuć. Moja cera zawsze była moim dużym atutem, teraz bez podkładu nie wyjdę z domu. Typowych pryszczy nie mam, chyba mam za suchą skórę i ni ma się to na czym wyhodować :p ale mam takie grudki, normalnie w kolorze skóry, jak by pod spodem coś siedziało, poza tym strasznie dużo małych, czarnych kropeczek, widać je w lusterku powiększającym, to są chyba te zaskórniki?? nie wiem, wcześniej nie miałam takich problemów. Poza tym mój odwieczny problem naczynek..ehh, a wszelkie maski oczyszczające na kwc są głównie matowiące, wysuszające czyli dla cery tłustej. A moja, żeby mi się na kolana nie sypała, codziennie, kilka razy smarowana jest maską Daxa, słodkie migdały, tak jak kremem. Może ma ktoś sposób?
__________________
https://www.facebook.com/ICONYcompl
http://blog.icony.com.pl/

Whatever works for you!
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 16:50   #10
seszen5
Raczkowanie
 
Avatar seszen5
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Ipsos ;)
Wiadomości: 174
Dot.: leczenie niespodzianek a przebarwienia i naczynka

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Pastę cynkowa dostaniesz w każdej aptece, bez recepty. Kosztuje grosze. Gdzieś czytałam, zeby koniecznie kupić paste a nie maść, bo podobnom skuteczniejsza. Działa osuszająco na syfki, ranki po nich, no i trochę wybiela.
Też mi ktos kiedyś doradzał ten peeling kawitacyjny, ale zraziła mnie właśnie cena. To juz chyba wolę regularne złuszczanie zwykłymi peelingami. Ostatnio pozytywnie zaskoczyła mnie maseczka błotna z Bielendy (nowa seria Morze Martwe czy cos takiego) - niby troszkę grzeje, ale nie na tyle, żeby zagrozic naczynkom. No i buźka była po niej taka gładziutka
paste cynkową kupiłam, 2 zł więc nawet jak nie zadziała to szkoda nie będzie. No ale niestety znowu, byłam w sobotę w mieście, posiedziałam przy dymie z papierosów i czuje że "wulkan" mi się na brodzie robi ... co z tym zrobić... ??
Smarowałam się tą pastą ale w sumie narazie efektów nie zauważyłam...może ona działa jak już coś wyskoczy a nie zbliża się do wyskoku Maseczka bielendy niestety nie dla mnie. Nawet takie drobne rozgrzewanie twarzy jest dla moich naczynek duuużym zagrożeniem...
__________________
SOUTH BEACH
Faza I - dzień 10 / 17
71 kg70->69->68->67->66->65->64->63kg
seszen5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:28.