Makijaż komunujny - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-01, 15:10   #31
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Makijaż komunujny

Tak, ja w tym wieku też się interesowałam kosmetykami. Ale tylko w domu. NIGDZIE mama mi nie pozwalała wyjść wymalowana, w tym czasie. O Komunii to już nawet nie wpsominam (inna sprawa, że ja nawet na taki pomysł nie wpadłam...nosz ograniczona byłam ). Jedyne ustępstwo mojej mamy to były loki (całą noc męczyłam się na wałkach, gdyż chciałam bardziej uwidocznić moje fale). Ale to wyglądało ładnie i naturalnie w koku, więc...
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 15:11   #32
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Makijaż komunujny

Nigdy nie slyszalam o makijzau komunijnym az do tego momentu i szczeka zleciala mi do ziemi. Podobnie jak Wy uwazam, ze to jest nienormalne, niestosowne i zalosne. Oczywiscie to wszystko wina rodzicow. Bo ja jako 8-latka nie mialam takich zapedow. Czasem w ramach zabawy bralam szminke mojej mamie i malowalam sie na chwile. Nie pokazywalam sie tak jednak nigdzie i moi rodzice tez nie chcieli ze mnie robic posmiewiska.
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 15:27   #33
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Makijaż komunujny

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
Niedługo przy porodzie będzie obecna wizażystka aby umalować noworodka do pierwszego zdjęcia

Paranoja
Monyczkaaa, macam Cię za to

A tak serio To jest jakaś paranoja Kiedys przeczytałam wypowiedź jednej Wizażanki, która przypudrowała dziewczynkę idącą do komunii, ponieważ ta miała chyba jakieś duże znamię na policzku (nie pamiętam dokładnie, ale wiem, że o coś takiego chodziło). To rozumiem, ponieważ sama idąc do komunii miałam wokół ust strasznie czerwoną, wyschniętą i łuszczącą się skórę i nie powiem, żebym czuła się szczególnie komfortowo Ale robienie z dziewczynem małych dam jest... straszne
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 15:27   #34
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Makijaż komunujny

Małe dziwczynki w makijażu wyglądają po prostu źle. Pamiętam mój pierwszy makijaż, mama mnie delikatnie umalowałą w 4 klasie na szkolną dyskotekę, wtedy byłam z tego bardzo dumna, ale jak teraz oglądam to zdjęcie to widzę że wyglądałam najzywczajniej w świecie komicznie...
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 16:11   #35
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Makijaż komunujny

Cytat:
Napisane przez Anul3k
Monyczkaaa, macam Cię za to
Czuję się macnięta
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 16:24   #36
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Makijaż komunujny

Makijazu komunijny w sensie zwykłego malowania to jakoś ciezko mi sobie wyobrazić. Tzn. w sensie malowania wiem co i jak ale niewyobrazam sobie na dziecku.

Mnie samej malowanie dzieci do komuni zdazyło sie 2 razy: raz to była dziewczynka po chorobie i byłą tak blada i miała tak podkrążone oczy ze strach na dodatek niała lekką gorączke i czerwone plamy goraczkowe.

Drugim razem było to dziecko ze znamieniem na twarzy.
W obu przpadkach został zastosowany kamuflarz i transparentny puder Fixujący. Zadnych tuszy, rózów czy błyszczyków.

Moją sieostre do komuni jedynie malowałam błyszczykiem a raczej pomadka ochronna z tym ze taką z połyskiem rózowo perłowym Be Be. Delikatnie tak zeby niebyło widac, bo ta bestia na wiecznie spiechchniete usta od ich przegryzania.

A teraz mozna mnie zlinczowac za to ze malowałam dzieci do komunii.
Niemniej jednak jestem szczera i sie do tego przyznaję
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 16:39   #37
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Makijaż komunujny

Cytat:
Napisane przez Eenax
Makijazu komunijny w sensie zwykłego malowania to jakoś ciezko mi sobie wyobrazić. Tzn. w sensie malowania wiem co i jak ale niewyobrazam sobie na dziecku.

Mnie samej malowanie dzieci do komuni zdazyło sie 2 razy: raz to była dziewczynka po chorobie i byłą tak blada i miała tak podkrążone oczy ze strach na dodatek niała lekką gorączke i czerwone plamy goraczkowe.

Drugim razem było to dziecko ze znamieniem na twarzy.
W obu przpadkach został zastosowany kamuflarz i transparentny puder Fixujący. Zadnych tuszy, rózów czy błyszczyków.

Moją sieostre do komuni jedynie malowałam błyszczykiem a raczej pomadka ochronna z tym ze taką z połyskiem rózowo perłowym Be Be. Delikatnie tak zeby niebyło widac, bo ta bestia na wiecznie spiechchniete usta od ich przegryzania.

A teraz mozna mnie zlinczowac za to ze malowałam dzieci do komunii.
Niemniej jednak jestem szczera i sie do tego przyznaję
O Właśnie o Tobie mówiłam
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-01, 16:48   #38
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Makijaż komunujny

Cytat:
Napisane przez Eenax
Makijazu komunijny w sensie zwykłego malowania to jakoś ciezko mi sobie wyobrazić. Tzn. w sensie malowania wiem co i jak ale niewyobrazam sobie na dziecku.

Mnie samej malowanie dzieci do komuni zdazyło sie 2 razy: raz to była dziewczynka po chorobie i byłą tak blada i miała tak podkrążone oczy ze strach na dodatek niała lekką gorączke i czerwone plamy goraczkowe.

Drugim razem było to dziecko ze znamieniem na twarzy.
W obu przpadkach został zastosowany kamuflarz i transparentny puder Fixujący. Zadnych tuszy, rózów czy błyszczyków.

Moją sieostre do komuni jedynie malowałam błyszczykiem a raczej pomadka ochronna z tym ze taką z połyskiem rózowo perłowym Be Be. Delikatnie tak zeby niebyło widac, bo ta bestia na wiecznie spiechchniete usta od ich przegryzania.

A teraz mozna mnie zlinczowac za to ze malowałam dzieci do komunii.
Niemniej jednak jestem szczera i sie do tego przyznaję
Ja uważam, żw zakamuflowanie blizny jest jeszcze w miare zrozumiałe
Tak samo jak pomalowanie ust pomadką ochronną- nawet z delikatnym połyskiem. Ale nic ponad tobo to już wg mnie przesada.

(Takie moje skojarzenie- niedawno "odprawiałam" dziecko z 3 klasy SP na tygodniową zieloną szkołę - niektóre dziewczynki kosmetyczki miały większe niż moja)
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 17:06   #39
agata631
Raczkowanie
 
Avatar agata631
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 137
GG do agata631
Dot.: Makijaż komunujny

ejj... bez przesady te dzieci maja tylko 9 lat!!!
niedługo to na chrzest sie bedzie dzieci malowalo!!!!!!!!!!!!!
agata631 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 17:17   #40
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Makijaż komunujny

Nie wyobrażam sobie dziewięcioletniego dziecka w makijażu, bądź co bądź to nawet niby niewidoczny puder i błyszczyk są bardzo widoczne na buźkach takich dziewczynek.
Współczuję dzieciom takich pustych matek jednak myślę i mam nadzieję że to są jednostkowe przypadki).
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 17:33   #41
jokusia999
Raczkowanie
 
Avatar jokusia999
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 173
GG do jokusia999
Dot.: Makijaż komunujny

moja kuzynka dizen przed komunią poprosiła mnie czy moze wyjsc z moim psem ( duzy owczarek niemiecki) na spacer i ja ostrzegałam ze jak ja szarpnie to niech pusci smycz no ale nie posłuchała....... przejechała sie o ziemii i pod nosem miala dosyc duza ranę i wtedy moja mama naprawde bardzo delikatnie pudrem jej to zakamuflowała.. wydaje mi sie ze w takich przypadkach mozna uzyc pudru ale bez cieni, rozow. maskar.........ja mialam jedynie krem nivea na twarzy
__________________
Pustka ogarnęła moje myśli, duszę i ciało.........
I'm lost without your love.......
jokusia999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-19, 10:39   #42
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Makijaż komunujny

A ja jeszcze kilka lat temu miałam uczulenie na topolę. Gdy szłam do I KŚ miałam niestety wysypkę. Mama mi przypudrowała twarzyczkę aby nie było tak tego widać bo to była taka czrwona kaszka ! Okropność ! Dziś już nie uczula mnie jakoś topola ani nie mam takich innych przygód. Myśle, że w takich sytuacjach np. puder jest dopuszczalny (oczywiście delikatnie !).
-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 22:54   #43
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: Makijaż komunujny

podpisuję się krzyzykami pod tym co pisalyscie!!! makijaz komunijny!!!! jeden wielki absurd.. czego to jeszcze ludzie nie wymyslą...
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 08:11   #44
wnika
Zadomowienie
 
Avatar wnika
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 991
Dot.: Makijaż komunujny

Finezja, pewnie, cos takiego jest uzasadnione, tak jak pisaly dziewczyny, czasami zdarzaja sie sytuacje w ktorych mala pomoc "kolorowki" jest niezbedna ale napewno nie chodzi tu o sadzanie 9letniej dziewczynki na krzesle i malowanie jej na komunie bo ktos ma taka fanaberie!

wczoraj ogladalam zdj z komunii kuzyna na ktorej widzialam taka dziewczynke, nie wiem czy ja juz jestem przewrazliwiona ale od razu po wzieciu zdj do reki znalazlam ja! zdjecie bylo robione z przyblizenia... coz... mala dama... tylko po co?
__________________

'Musisz wierzyć, że to może się zdarzyć
bo przecież gdzieś tam jest ktoś, kto też w to wierzy...
On Cię wybrał, dawno temu wymyślił Cię sobie...
gdy spotkasz Go, powie Ci, że to Ty...'

wnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 14:42   #45
m-i-s-i-a
Wtajemniczenie
 
Avatar m-i-s-i-a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: J-bie Z.
Wiadomości: 2 070
GG do m-i-s-i-a Send a message via Skype™ to m-i-s-i-a
Dot.: Makijaż komunujny

Makijaż komunijny ? Hahahaha !!!
__________________
m-i-s-i-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 00:04   #46
Barbie_Girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 157
Dot.: Makijaż komunujny

A mnie mama packnela na komunie jakims pudrem brazujacym bo powiedziala ze wyfladam jakbym miala zaraz fiknac(ale ja tak cale zycie) i ze to edzie glupio na fotkach wygladac..nie protestowalam ani tez nie uwazam ze ubralo to mi dziecięcośco przynajmniej wygladalam zdrowo..a tak to zawsze na tle moich rowniesnikow jak jakas chora..no ale to wogogle w oczy sie nie rzucalo..bo to tlyko delikatniutko na pyski..
i tak bylam bielsza od wszystkich:|
Barbie_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 10:57   #47
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Makijaż komunujny

Cytat:
Napisane przez Barbie_Girl
A mnie mama packnela na komunie jakims pudrem brazujacym bo powiedziala ze wyfladam jakbym miala zaraz fiknac(ale ja tak cale zycie) i ze to edzie glupio na fotkach wygladac..nie protestowalam ani tez nie uwazam ze ubralo to mi dziecięcośco przynajmniej wygladalam zdrowo..a tak to zawsze na tle moich rowniesnikow jak jakas chora..no ale to wogogle w oczy sie nie rzucalo..bo to tlyko delikatniutko na :pyski..
i tak bylam bielsza od wszystkich:|
Ja również zawsze byłam bielsza od innych...
Ale nikomu nie przyszło do głowy by mnie przybrązowić do I KŚ. Zreszta i tak ładnie wyglądałam [ta skromność ]- naturalnie i delikatnie.

A pomysł malowania dzeci [of kors wyjątkiem są blizny, znamiona, uczulenia itd] uwazam za CHORY.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 11:05   #48
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Makijaż komunujny

Dla mnie jest to przede wszystkim podjudzanie pedofili.
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:27.