Województwo Pomorskie - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-12, 17:10   #4261
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Witam, chyba wszystkie kiepsko spędzimy Tą sobotę, ja jestem zmęczona po sprzątaniu, byłam na nowym mieszkanku i sie troszke narobiłam. Wieczór spędzę sama bo Łukasz wraca w nocy chyba się teraz zdrzemnę a może potem coś w TV obejrzą. Pozdrówki papa
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 18:07   #4262
kramada
Raczkowanie
 
Avatar kramada
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 176
Dot.: Województwo Pomorskie

Witam wizazanki!
Dawno mnie tu nie bylo, bo w nowym mieszkanku dopiero od kilku dni jest internet, witam nowe wizazanki!
U nas brzydka pogoda, a ja zamienilam sie w uczennice i codziennie biegam do szkoly na 5 godzin intensiv Deutsch Bynajmniej sie nie nudze no i poznalam nowych ludzi, niestety albo stety jesetem jedyna polka w grupie, choc nawet mi to nie przeszkadza. Mam okazje porozmawiac z ludzmi z innych kontynentow i krajow, np Chile czy Brazylia...calkiem ciekawe doswiadczenie

Grinajz gratuluje zakonczenia pracy! Dzielna jestes, ja wlasnie rozmawialam z ludzmi z roku, ktorzy powinni jak ja obronic sie w zeszlym roku ale kiepsko im idzie i naprawde sie mecza, tak wiec lepiej sie sprezyc i miec to z glowy, bo potem jeszcze trudniej.
A dzis mamy prawdiwy weekend z Tz, filmik, winko i pyszne jedzonko Brakuje mi tylko polskiej tv...jakos musze przezyc...
paaaaa
kramada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 21:29   #4263
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

i jak mija wieczor dziewczynki? chodzcie na wizaz bo mi sie nudzi
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 22:11   #4264
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Witajcie
Wizaz strasznie muli, takze nie wiem nawet czy wysle mi ta wiadomosc.

Mi sie humor poprawil, bo Krzysiek wrocil do domu na wieczor Moze jutrzejszy dzien rowniez spedzimy razem.

Szkoda, ze nie wiedzialam, ze wroci. Dzis caly dzien poprawialam sobie nastroj czekoladowymi wyrobami ogladajac "Sex and the city"

No a jutro jedziemy na wycieczke Moze w koncu pojezdze na rolkach, jak bedzie czas Az jutra nie moge sie doczekac.

Kramado - a nie chcecie kupic Polsat Cyfrowy? Nie wchodzi drogo a nawet fajne maja programy.
U mnie w szkole do glownie ludzie z Filipin chodza, ale sa kobitki z Rosji, Niemiec, jeden chlopak z Hiszpanii...Ciekawe towarzystwo, ale co jak co najsympatyczniejsi sa Filipinczycy i Niemki.

Teraz wybieram sie do innej szkoly i tez strasznie ciekawa jestem kogo tam zapoznam.

Dorotko - a kiedy chcecie sie wprowadzic do nowego gniazdka?Duzo Wam jeszcze zostalo do odremontowania?

Agatko - zazdroszcze ci, tez bym sie chciala tak bezstresowo poobijac /wiem, wiem - masz niedlugo obrone, wiec pewnie sie tym denerwujesz/
Ja juz sie martwie zblizajacym sie poniedzialkiem I znowu 5 dni zasuwac, bez chwili przerwy, bleee
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 22:48   #4265
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

oo seks w wielkim miescie...wiecie kiedys jak lecial w naszej polskiej tv to nie ogladalam...a teraz mam od kilku miesiecy comedy central w kablowce i tam wlasnie leci juz 6 seria ktorej nie puszczali u nas...swietny jest ten serial
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-13, 09:26   #4266
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Dzień doberek

Ja już nóżkach choć miałam ochotę pospać dłużej no ale jak mus to mus. Choć dziś niedziela to jedziemy remontować mieszkanko Asiu wprowadzamy się już 1 czerwca, zostało nam malowanie pokoju i kuchni, jakieś drobne sprawy remontowe.Pokój malujemy już drugi raz. Trochę nam to zajmuje dużo czasu po jesteśmy tam tylko w weekendy po w dni pracujące raczej nie damy rady. Już 2 weekendy nam odpadły więc musimy nadrobić

Ok życzę miłej i słonecznej (póki co) niedzieli papa
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-13, 10:17   #4267
kramada
Raczkowanie
 
Avatar kramada
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 176
Dot.: Województwo Pomorskie

czesc dziewczyny
Ja tez sie dzis rano zerwalam, choc mialam problem z zasnieciem, bo sasiadka z gory co dzien namietnie slucha muzyki po 22...wczoraj byl Brian Adams... :/
Poza tym, kolejny leniwy dzien Sciagam wszelkie kinowe nowosci, tak dawno nic nie ogladalalam, a tu mamy szybki internet...no i oczywiscie Gotowe na wszystko...juz 21 odcinek 3 serii . Zaczelismy tez w koncu z tztem ogladac Prison break...niesamowity serial.

Ooo, slonce wyszlo, moze sie dzis na spacerek jakis wybiore.
Milej niedzieli!
kramada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-13, 22:26   #4268
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

hello

mnie dzis praktycznie caly dzien w domu nie bylo, odwiedzilam kuzynke

a prison break ...racja...swietny serial wciaga cholernie
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-14, 10:44   #4269
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

a tu co?
jeszcze zadnej z was nie bylo? nunu

ja biore sie za poprawki do wstepu zakonczenia i spisu tresci
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-14, 14:23   #4270
kramada
Raczkowanie
 
Avatar kramada
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 176
Dot.: Województwo Pomorskie

Hej dziewuszki,
jestem juz po szkole, zaparzylam kawke w kubku a'la termos (moj nowy zakup, tu bardzo duzo osob mozna spotkac rano w kolejce z takimi kubkami, wiec sie skusilam, namowilam tzta i kupilismy sobie takie kubki) Polecam dla zaspalskich (mozna pic kawke w drodze do pracki) i podroznikow
Ja co prawda nigdzie z moim kubkiem sie jeszcze nie wybralam, ale w domu tez sie przydaje, bo dlugo trzyma ciepelko
tak wiec ctas na relax, ide poczytac plotki z Polski
kramada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-14, 16:37   #4271
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

aa widzialam juz te kubki-termosy i zastanawialam sie o co chodzi?
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-14, 17:36   #4272
kramada
Raczkowanie
 
Avatar kramada
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 176
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez grin_ajz Pokaż wiadomość
aa widzialam juz te kubki-termosy i zastanawialam sie o co chodzi?
No wlasnie pije kolejna kawe-w tym samym kubku, ale to chyba z osczednosci czasu
Wlasnie objadlam sie pizza i dopchalam ciachem, ja nie wiem dlaczego, ale zawsze jak przydaloby sie przystopowac ze slodyczami, to jakos nawijaja sie pod reke, albo ktos poczestuje, albo Tz cos przyniesie...o zgrozo. Kupilam sobie nawet plyte z cwiczeniami na wiosne, tak dla poprawienia formy, bo grubasem jeszcze nie jestem, ale oczywiscie lezy na polce pod warstwa kurzu,az mi wstyd za swoja slaba wole
kramada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-14, 21:21   #4273
MaLeNkA84
Rozeznanie
 
Avatar MaLeNkA84
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Olsztyn city ;)
Wiadomości: 602
Dot.: Województwo Pomorskie

Cześć Dziewczynki

Dawno mnie nie było na naszym wąteczku. Mam nadzieję, że chociaż trochę za mną tęskniłyście...

Witam nowe Wizażanki Pomorzanki
Oj tyle się tu u Was działo, że trochę mi zajęło zanim przeczytałam Wasze posty...
Dziewczynki baaardzo gorąco gratuluję Wam napisania Waszych pracek no i obrony. Trochę późno, ale lepiej późno niż wcale
Ja wróciłam z gór cała, ale niestety nie zdrowa Trochę mi się rozchorowało i dalej się to za mną ciągnie. Góry Stołowe są przepiękne !! Widoki były przecudowne, pogoda też nam dopisała, tylko trochę zdrówko pod koniec nie Ale i tak jestem bardzo zadowolona z wyjazdu.
A teraz znowu studia i szara rzeczywistość. I kucia ciąg dalszy Niedługo się sesja zaczyna... Już się boję... (ale fajne te nowe emotki )
Ale powiem Wam, że miałam cudowny weekend. Byłam na słynnej na całą Polskę naszej olsztyńskiej Kortowiadzie Było poprostu cudownie. W sobotę na mega koncercie były moja ukochana COMA i IRA oraz Piersi, a w niedzielę Stare Dobre Małżeństwo. Ach... To była najlepsza Kortowiada na jakiej byłam do tej pory. Do dzisiaj jeszcze wrażenia nie opadły. Ach... ja chcę częściej takie imprezy!!
Zmykam się myć i idę spatulkać, bo jutro na 7.30 mam praktyki... Miłego wieczorka i spokojnej nocki Kochane
__________________
Moje dzieła ---> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=145765

Właściciel Fizjo-Art
http://www.fizjo-art.pl
MaLeNkA84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-15, 11:27   #4274
justysiakr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11
Dot.: Województwo Pomorskie

Cześc Dziewczynki!
Miałam z moim Krzysiem intensywny weekend, więc nawet tu nie zaglądałam. Byliśmy na weselu u znajomych, więc sobota zabiegana, a w niedziele dogorywanie.
Wczoraj też dużo latania - mojej szefowej zmarł szwagier, więc zero kontaktu z nią, i wszystko spadło na mnie.
Dziś byłam odebrac indeks - miał byc uzupełniony o wpis pewnego Pana, ale jak zwykle, mam się wypchac, bo jemu to trzeba indeks osobiście do wpisu zanieśc. Więc zupełnie nie potrzebnie jechałam, bo i tak będę musiała pojechac na konsultacje do niego w piątek.
A tak poza tym to życzę miłego dnia Wam wszystkim. I czy któraś z Was może mi pomóc w tym wstawieniem zdjęcia w profilu?
justysiakr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-15, 12:21   #4275
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

witam

jejku ale jestem zla..bez noza nie podchodz do mnie a wszystko przez mojego promotora...kazal mi zadzwonic dzis po 12 zeby ugadac sie o ktorej godzinie mam jutro do niego porzyjsc..no i dzwonie juz godzine i go nie ma...no co za facet..i teraz nie wiem na czym stoje..bede dzwonic, moze w koncu sie dodzwonie...
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-15, 20:00   #4276
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

noo juz mi zlosc przeszlam, dodzwonilam sie (pomine fakt, ze mial byc o 12 w gabinecie a byl o 15 )

gdzie wy jestescie???
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 14:10   #4277
88natalia
Rozeznanie
 
Avatar 88natalia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 565
Dot.: Województwo Pomorskie

Witam Was Kobietki
Długo mnie nie było i przepraszam za nie zdawanie relacji na bierząco ale nie miałam siły nerwowa chodziłam jak mało kto:P to było straszne naprawde.Dziekuje wszystkim za trzymanie kciuków mam nadzieje ze sie przydały co do ustnych to na szczescie zdane wczoraj miałam polski o matko niegdy wiecej tego... miałam gadac z 15 min o swoje pracy max nie wiem moze z 8 mówiłam bo połowy ze stresu zapomniałam ale jakoś wybrnełam z pytaniami chociaz niektóre nie za łatwe... po biologi sie podłamałam bo podstawowa nie była AZ taka trudna ale głupie błędy porobiłam no a dzisiaj chemia rozszerzona tego to ja na pewno nie zdałam ale na szczescie drugi przedmiot takze luzik Jak sie ciesze że to już koniec Yeah... nie moge sie doczekac soboty hehe i upragnionej imprezki większośc mojej klasy jedzie na jedną dyskoteke ajjj to sie z koleżaneczkami "znieczule" tzn mam nadzieje może w koncu kogos fajnego spotkam<marzy> hehe taka moja malutka nadzieja:P chociaż niby nadzieja matką głupich...
__________________
Where words fail music speaks...










09.04.2008 [*]...
88natalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 21:41   #4278
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

hejka

natalko nie gadaj glupot, na pewno wszystko zdasz... matura to pikus hihih

ja dzis bylam u promotora, jestem happy bo ogolnie duzo poprawek nie mial, naniose je raz dwa i moge drukowac i oprawiac prace
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 13:32   #4279
88natalia
Rozeznanie
 
Avatar 88natalia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 565
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez grin_ajz Pokaż wiadomość
hejka

natalko nie gadaj glupot, na pewno wszystko zdasz... matura to pikus hihih

ja dzis bylam u promotora, jestem happy bo ogolnie duzo poprawek nie mial, naniose je raz dwa i moge drukowac i oprawiac prace
No mam nadzieje
A Tobie gratuluje napisania tej pracy... człowiek się odrazu dowartościowuje po stworzeniu czegos własnego
a można wiedziec co studiujesz?
__________________
Where words fail music speaks...










09.04.2008 [*]...
88natalia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-17, 17:39   #4280
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

studiuje administracje na ug...nic odkrywczego i pasjonujacego
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-19, 22:39   #4281
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Województwo Pomorskie

Chciałam się odezwać, ale nastrój mam skopany i jakoś mi nie idzie. Może jutro będzie lepiej
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 10:26   #4282
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Czesc dziewczyny!

Widze, ze pusto na watku.
Ja tez nie mam czasu na wizaz. Teraz trwa festiwal filmowy, w zwiazku z tym po pracy chodze nad morze na spacerki. Cudowna jest tam atmosfera, lubie Cannes, bo nawet po godz 23 miasto tetni zyciem...
Szkoda, ze nie mam aparatu Zrobilabym wam fotki, zebyscie byly na biezaco

A wczoraj bylam znowu na zakupach. Kupilam sobie buty - tym razem biale sandalki i biala, przewiewna tunike Luuubie te sobotnie szalenstwo. Niestety musze przystopowac, bo niedlugo z torbami pojde...

Koncze, bo musze sie jeszcze wykompac a chce znowu wyskoczyc na plaze, moze sie troche poopalam

Milej soboty
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 23:19   #4283
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Województwo Pomorskie

Hej Dziewuszki

Dzisiaj humorek już lepsiejszy Ale nie będę się rozpisywać, bo jestem padnięta. Jutro Wam poskrobię

Joasiu podziwiam Cię. Ja nie lubię chodzić sama nawet do lasu z psem I mam teraz problem, bo mam cudowny rowerek, ale sama jeździć.... Szkoda, że nie ma tu w poblizu kogoś znajomego, kto chciałby ze mną jeździć

Taki ze mnie towarzyski głuptas
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 14:34   #4284
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Województwo Pomorskie

Ha!

No i jestem Zaraz idę do ogrodu robić małe porządki i korzystać ze słońca. Od dwóch dni próbuję się opalić

Humorek jest okiej, bo wczoraj rozmawiałam z moim Misiem przez neta i dzisiaj to powtórzymy Wcześniej byłam przybita, bo właśnie wyjechał znowu do Norwegii i wróci po 5 tygodniach. Ale najważniejsze, że dojechał cały i zdrowy

A teraz opowiem co u mnie

Po grypie żołądkowej przeszłam na dietę bezmleczną żeby sprawdzić czy mój trądzik nie jest aby od tego. Wszystko szło super aż do wczoraj, kiedy tata poczęstował mnie pampuchem, w którym niestety było mleko. Ale nic to, bo syfki i tak mi wyszły już zanim wciągnęłam tego pyszniutkiego pampucha Jednak jestem twardy jak słoik musztardy i trzymam się diety dalej. Pożyjemy - zobaczymy O ile nie rzucę się na śmietanę, która stoi w lodówce i prosi się o ubicie i pochłonięcie

Na poprawę nastroju kupiłam sobie śliczny czarny kostiumik Byłam do tego zmuszona, bo góra od zeszłorocznego okazała się za mała Ale to dziwne, bo w biodrach schudłam. Mam teraz 98cm A miałam 102 Jednak nie wiem czy jest się z czego cieszyć. Jakaś takaś chuda teraz jestem

A propos wyglądu... Macie jakiś sposób na gładkie pięty? Zrobiła mi się bizonia skóra, a jak piłuję pilnikiem do pięt, to jest jeszcze gorzej, bo skóra schodzi mi potem płatami

A teraz koniec zanudzania. Jem i idę w pole
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 16:28   #4285
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

witam

ja wczoraj do gdanska pojechalam bo dzis mialam egzamin rano i nocowalam u kolezanki, mam nadzieje, ze zdam...jeszcze w czwartek egzamin i wtedy juz nauka do obrony... :/ ech ajk ten czas leci..
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 12:13   #4286
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

a tu znowu cisza..dziewczynki co sie dzieje?
natalia pewnie opija skonczona mature
gosia szykuje sie na koncert...
malenka jak zwykle zawalone nauka...
asia bryka po cannes...
dorotka szykuje mieszkanko...
neissi wciagnal ogrodek...
kramada podziwia hamburg

oj nieladnie nieladnie...co to ma byc? prosze sie na wizazu zameldowac!!! ja dzis chyba prace wydrukuje i jutro dam do oprawy, poza tym musze sie uczyc do czwartkowego egzaminu...ale w weekend ide na wesele, wiec troche sie rozerwe
jejku u was tez taka goraczka..ja nie lubie upalow... wole wiosenna pogode miedzy 15-20 stopni... :/
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 13:51   #4287
kramada
Raczkowanie
 
Avatar kramada
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 176
Dot.: Województwo Pomorskie

Ja sie melduje! czetso tu zagladam, ale nie zawsze jest czas cos skrobnac...dzis jestem sama, Tz wyjechal sluzbowo i wroci jutro wieczorem, zastanawiam sie co by tu sobie porobic, moze jakas godzinke pieknosci sobie zafunduje, zadbam o cialo i dusze
Grinajz pamietam moj dzien oprawienia i oddania pracy...bylam taka podekscytowana, bo w koncu wypociny zostaly zakonczone, a jednoczesnie zaczal mnie chwytac stres...dziwne uczucie. Ale oczywiscie najsmieszniejsze (dzis, bo wtedy tragiczne) bylo to, ze oddalam prace, pokazalam potem kopie mojej kolezance, ktora tylko co otworzyla , juz wyczaila chyba ze 3 bledy! a to zle podpisana tabelka, a to cos tam...nawet na stronie tytulowej mialam cos namieszane i podalalam niezbyt dokladna nazwe kierunku Normalnie mi bylo tak wstyd...ale wiadomo, w pospiechu i stresie po prostu juz nic nie bylam w stanie wypatrzec i poprawic. Ale jak widac poszlo dobrze, czasem sie zastanawiam czy ktos te prace wogole czytal, bo pytania na obronie byly tak banalne, ze potem bylam sama na siebie zla za ten sres i lzy...
trzymam kciuki!
napisz kiedy termin...
kramada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 21:39   #4288
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

drukuje te moje wypociny..ale moja drukarka na jakichs wolnych obrotach jest i strasznie wolno drukuje, nie wiem kiedy dzis pojde spac

obrone mam 11 czerwca
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 18:22   #4289
la margerita
Raczkowanie
 
Avatar la margerita
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 172
Talking Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez grin_ajz Pokaż wiadomość
a tu znowu cisza..dziewczynki co sie dzieje?
gosia szykuje sie na koncert...
Hej
Dni i godziny mijają mi tak szybko ostatnio, że prawie ich nie zauważam...
Jasne, to już za tydzień.. właściwie jeszcze się nie przygotowywałam do wyjazdu...ale co tam jeszcze trochę czasu
A tak w ogóle cały czas ślęczę nad pracką, rano tak do 15 siedzę na uczelni robiąc analizy, a wieczorami piszę... ehh zmęczona już jestem,
ale mam nadzieję że koncercik to taka nagroda (jak na razie stwarza mi motywację do pisania), w sumie zapowiada się rewelacyjna zabawa (mam już bilet na koncert) w doborowym towarzystwie, czego chcieć więcej?? Ach, już się nie mogę doczekać...
Wiecie, ja znów z pytaniem makijażowym..., co zrobić żeby nie było widać czerwonej buzi po koncercie? (same rozumienie, człowiek się rusza trochę poskacze i ja zwykle po takim imprezach jestem czerwona jak pomidor) jakieś dobre praktyczne rady?
la margerita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 18:24   #4290
la margerita
Raczkowanie
 
Avatar la margerita
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 172
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez grin_ajz Pokaż wiadomość
drukuje te moje wypociny..ale moja drukarka na jakichs wolnych obrotach jest i strasznie wolno drukuje, nie wiem kiedy dzis pojde spac

obrone mam 11 czerwca
Trzymam już kciuki
la margerita jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:19.